پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۱۸Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان گرمسار»

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان اعلام کردندبا تلاش همکاران موفق شدیم در هفته ی جاری مقدار 200 تن کود اوره برای کارگزاران شهرستان گرمسار ارسال نماییم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمسار گفت: کاروانسرای ایوانکی توسط بخش خصوصی در حال مرمت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۹    
سمنان- ایرنا- عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز پنجشنبه از پارک ملی کویر در شهرستان گرمسار استان سمنان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از آغاز به کار فراخوان سومین دوره جایزه ادبی آفتاب در استان سمنان خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان بیان کردند در راستای بازدید های دوره ای از انبار های کارگزاران مدیر استان و کارشناسان از انبار های کارگزاران شهرستان گرمسار بازدید به عمل آورده و تذکر و رهنمود هایی به آنها ارائه نمودند. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان اعلام کرد با تلاش همکاران موفق شدیم مقدار 125 تن کود اوره برای کارگزاران شهرستان گرمسار ارسال نماییم.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان بیان کردند،با توجه به درخواست کود اوره از سوی کارگزاران استان مقدار 15 تن کود اوره برای کارگزار استان واقع در شهرستان گرمسار ارسال خواهد شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از بازدید دوره ای کارشناسان این استان از کارگزاران شهرستان گرمسار خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود نکات و مسائل به شرح زیر به کارگزاران توزیح داده شد: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از صدور اسناد تک برگ کاداستری برای 16 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان گرمسار طی امسال خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
علی گلستانی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عوامل منابع طبیعی شهرستان پاکدشت با استفاده از منابع محلی، از وقوع آتش سوزی در اراضی مرتعی منطقه موسوم به ” کولیَک” در مرز بین استان های تهران و سمنان در حوزه شهرستان گرمسار مطلع شده و بلافاصله به محل وقوع آتش سوزی اعزام شدند. وی افزود: با توجه به [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
آشناگر گفت: باید تلاش کرد تا بدون توجه به حاشیه ها و مسائل جانبی به سوی رشد و ارتقاء استان گام برداشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر استان سمنان بیان کردند که شهرستان گرمسار دارای بیشترین مصرف کننده کود در سطح استان سمنان می باشد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزودند: ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از تامین و توزیع 104 تن گندم بذری سیوند گواهی شده جهت کشت پاییزه برای شهرستان گرمسار خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۸    
دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان با امام جمعه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گرمسار دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان گرمسار از بهره برداری از 48 ایستگاه هوایی توزیع برق در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره منابع طبیعی گرمسارگفت: عملیات بذرپاشی در 131هکتار شهرستان گرمسار با اعتباری بالغ بر 333 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به اجرا درآمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت اربعین حسینی موکب های شهرستان گرمسار به مدت 5 شب در محل گلزار شهدای این شهر با هدف معرفی فرهنگ حسینی برپا شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مطهری گفت: رواج باند بازی در مزایده و مناقصه های دستگاه های اجرایی کشور مشهود است که باید با آن برخورد شود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان گرمسار از اجرای مداوم طرح های ارتقای کیفیت راهداری در حوزه شهرستان گرمسار خبر داد و گفت: ساماندهی نقاط پرخطر و حادثه خیز ادامه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۳    
آیین تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش شهرستان گرمسار برگزار شد. محمدی سکان مجموعه تعلیم و تربیت گرمسار را به دست گرفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان نماینده مردم شهرستان گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم آنچه تعیین تکلیف "امضاهای طلایی رانتی" می خواند تاکید کرد و گفت: امضاهای طلایی که ایجاد رانت می کند، مانع کسب و کار سرمایه گذاران می شود .
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان سمنان از ارسال 12 تن گندم بوجاری شده میهن برای کارگزاران شهرستان گرمسار خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان، گرمسار را مرز رقابت پذیری استان با سایر استان ها برشمرد و گفت: بهبود فضای کسب و کار شهرستان گرمسار حاصل تعامل سازنده بین ارکان حاکمیت و دستگاه های اجرایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گرمسار گفت: با وجود تمام مشکلات پیش روی اقتصاد کشور، یک هزار و 430 نفر در واحدهای تولیدی شهرستان گرمسار در سال 98 مشغول به فعالیت شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۸    
حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان در سفر یک روزه خود به شهرستان گرمسار با کادر درمان، امام جمعه و طلاب و روحانیون مدافع سلامت دیدار کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۳    
همزمان با 14 مهر و به پیشنهاد رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و موافقت اعضای شورای اسلامی این شهر از خیابان دامپزشک در این شهر رونمایی شد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بازدید فرماندار گرمسار از ایستگاه هواشناسی شهرستان فرماندار شهرستان گرمسار و هیأت همراه از هواشناسی گرمسار بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی هواشناسی سمنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۲    
برداشت آفتابگردان از مزارع استان سمنان در روزهای اخیر آغاز شده و مراکز خرید آفتابگردان هر ساله محصولات تولیدی را برای تحویل به کارخانجات روغن کشی خریداری می کنند. ابوالفضل حسنی تصاویری کوتاه از برداشت آفتابگردان در روستای سنرد شهرستان گرمسار تهیه کرده است.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۷    
غار نمکی گرمسار سمنان به دوره دوم زمین شناسی برمی گردد به گزارش گلونی غار نمکی گرمسار در استان سمنان و 3 کیلومتری شهرستان گرمسار واقع شده است. این غار زیبا یکی از جاذبه های گردشگری استان سمنان به شمار می رود. غار نمکی گرمسار سهم عمده ای در استخراج نمک در کشور دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان گرمسار ، از مشارکت 41 نیکوکار این شهرستان برای ساخت صحن حضرت زینب (س) در کربلای معلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰    
فرماندار شهرستان گرمسار بر لزوم کارآمدی و خروجی محور بودن جلسات شورای فرهنگ عمومی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار خواستار راه اندازی پویش نذر فرهنگی در این شهرستان شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، از بازدید دوره ای کارشناسان این استان از کارگزارای های شهرستان گرمسار خبر داد به گفته ی آقای افضلی نکات مسائل به شرح زیر به آنها توزیح داده شده: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۰    
آسفالت نشدن راه ارتباطی 3 روستا در شهرستان گرمسار استان سمنان موجب گلایه شهروندخبرنگار ما شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، از واحد های صنفی شهرستان گرمسار بازدید کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
پیشوا دارای 48 پارچه آبادی دارای سکنه است که از شمال به شهرستان پاکدشت، از جنوب به بخش جوادآباد شهرستان ورامین، از غرب به شهرستان ورامین و از شرق به شهرستان گرمسار محدود است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۰    
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس، رییس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با تعدادی از رزمندگان و ایثارگران بازنشسته این اداره دیدار و از آنان تجلیل کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، سعید متقی ، به عنوان فرماندار جدید شهرستان گرمسار منصوب شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان، از ارسال 12 تن کود اوره، از انبار مرکزی استان سمنان برای باغات انار شهرستان درجزین خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: تعداد گونه ارزشمند گورخرهای ایرانی انتقال یافته به پارک ملی کویر در شهرستان گرمسار با سه زایمان موفق به 12 راس افزایش یافت.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها سمنان فرمانده انتظامی استان از رد رشوه 200 میلیون ریالی توسط یکی از کارکنان پلیس آگاهی شهرستان گرمسار خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار گفت :طرح آبخیزداری بازحجم 2870متر مکعب در شهرستان گرمسار اجرایی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۳    
شرکت نمکهای باریم و استرانسیم آسیا جهت تکمیل کادر خود از استان تهران برای کار در استان سمنان، شهرستان گرمسار از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۷    
مسئول بیابان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار گفت:5 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های بیابانزدایی برای منطقه همت آباد و بخش ایوانکی شورقاضی شهرستان گرمساراختصاص یافته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، از حمل و توزیع 10 تن کود سولفات پتاسیم از انبار سازمانی استان سمنان به انبار کارگزاران شهرستان گرمسار خبر داد مهندس افضلی با اعلام این مطلب افزود: ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از گردآوری و چاپ مجموعه آثار برگزیده نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: مطالعات، مستندنگاری، تهیه پرونده ثبت آثار غیر منقول تاریخی و فرهنگی، میراث طبیعی و تعیین حریم آثار شهرستان گرمسار آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
16 فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی شهرستان گرمسار در منطقه منگر پشت باغ همایونی تخریب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۶    
به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، 100 برنامه فرهنگی، سیاسی، مذهبی، هنری، بصیرتی و علمی در شهرستان گرمسار اجرا می شود.