شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۴۷Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار»

گیلانستان   ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تکلیف به تمامی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به منظور پشتیبانی همه جانبه از زوار اربعین حسینی گفت: حمایت مادی، معنوی و فرهنگی پیش، حین و پس از کنگره بین المللی اربعین باید در ستاد اربعین حسینی بیشتر دنبال شود لذا باید در ایام اربعین به پیوست فرهنگی توجه کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار لرستان از پیگیری مطالبات فعالان صنعت در این استان خبر داد.
منجیل خبر   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ولی جهانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درخت افرا پلت کهنسال لنگرود و منظر طبیعی بشکافته سنگ و عروس طله(طلا) سیاهکل 2 اثر ثبت شده مذکور در فهرست میراث طبیعی کشور است. ...
ایمنا   ۲۴ دقیقه پیش    
استاندار اصفهان گفت: پس از چندین سال بلاتکلیفی با آغاز عملیات تأمین و انتقال آب اصفهان از چند منبع مختلف در دولت سیزدهم، اکنون در آستانه احیای زاینده رود هستیم.
ایرنا   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با حضور در منطقه عین دو اهواز از وضعیت آب منازل این منطقه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۸ دقیقه پیش    
استاندار اصفهان با بیان اینکه در استان اصفهان 4 هزار و 500 مگاوات برق تولید و 6 هزار وات مصرف می شود، گفت: با سرمایه گذاری هایی که دولت سیزدهم انجام دهد، طی یکی دو سال آینده کمبود انرژی را جبران و حتی شیب فقدان مثبت خواهند کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: باید گزارش کاملی بدهیم تا دولت بعد روی ریل مطمئن سوار شود و مدیر آینده مسیری روشن داشته باشد.مردم استانمان نیز توجه ویژه ای به انتخابات داشتند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
از سوی صدا و سیمای تبرستان فیلمی از نشست مجمع نمایندگان مازندران با استاندار که در آن به موضوع حوزه های انتخابی نمایندگان و نیز سیل اخیر استان تا مشکل پسماند و نگرانی ناشی از آن پرداخته شد، تهیه و در فضای مجازی منتشر شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: مرز تمرچین پیرانشهر از امن ترین مسیرها و مرزهای کشور برای تردد زائران اربعین است.
استاندار در بازدید از مرکز دیسپاچینگ آب آبفای استان اصفهان خدمت رسانی بی وقفه به مردم را ماموریت اصلی مسئولان استان برشمرد. سید رضا مرتضوی در این بازدید خدمت رسانی مسئولان آبفا را درسالهای اخیر مطلوب دانست و اظهارداشت ...
رویداد آنلاین : استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر هماهنگی بیشتر دستگاه های مستقر در پایانه مرزی بازرگان گفت: با رفع موانع موجود، فعالیت های پایانه مرزی بازرگان روانسازی شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- رییس ستاد انتخاباتی رئیس جمهور منتخب در یزد ضمن رد گمانه زنی های انتصاباتی اعلام کرد: ستاد هیچ گونه پیگیری و رایزنی با هیچ شخصی برای تعیین استاندار جدید نداشته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: شهید جمهور شهید آیت الله رئیسی که شخصیتی مردم دار، خدمت گزاری صدیق و دلسوز و اهل تعامل بر مبنای پای بندی به عزت و اعتبار ملی بود، باید برای تمامی مسوولان الگو شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف آباد گفت: توسعه زیرساخت ها و اجرای برنامه های ورزشی در سراسر نجف آباد برای گرایش به این امر نیاز است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توجه و تاکید بر اهمیت و جایگاه تعلیم و تربیت و توسعه همه جانبه آن در بخش ها و حوزه های مختلف است و همه دستگاه ها باید به کمک این نهاد علمی و فرهنگی و انسان ساز بشتابند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان تاکید کرد: صنایع تبدیلی کشاورزی برای ماندگاری روستاییان، توسعه اشتغال و جلوگیری از مهاجرت نقش تاثیرگذاری دارد بنابر این زمینه سازی به منظور ایجاد اینگونه صنایع در روستاهای خوزستان ضروری است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با تاکید بر حل مشکل افت فشار آب منطقه "عین دو" اهواز گفت: با احداث 2 مسیر جدید انتقال آب به این منطقه، مشکل افت فشار حل خواهد شد.
استاندار گیلان گفت: پیاده روی اربعین حسینی قدرتمندترین نماد همبستگی مسلمانان و آزادیخواهان جهان است.
شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش    
جلسه قرارگاه نهضت ملی مسکن با حضور استاندار خراسان رضوی و با هدف هماهنگی حداکثری بانک ها در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن برگزار شد.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان در سفر یک روزه خود به شهرستان کامیاران، روز جمعه 22 تیر ماه 1403 با حضور مدیر عامل این شرکت و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، از ایستگاه پمپاژ آب خامسان، بازدید کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: تامین امنیت زایران از مرز تمرچین یکی از وظایف ماست که با تمهیدات انجام شده، این مرز یکی از امن ترین مرزها برای تردد زائران اربعین حسینی است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سید رضا مرتضوی ، استاندار اصفهان پیش از ظهر شنبه (23 تیر 1403) از واحدهای دیسپاچینگ برق منطقه ای و آبفای اصفهان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، آیین برداشت مکانیزه برنج از رقم طارم در فصل زراعی جاری با حضور استاندار مازندران و معاون وزیر و ریس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در بابل آغاز شد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: این استان در جانمایی اراضی و ثبت شهرک های الحاقی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن رتبه اول کشور را دارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران با بیان این که تامین سوخت واحدهای تولیدی و گره گشایی مشکلات آنها از جمله برنامه های جدی دولت محسوب می شود، گفت: تولیدکنندگان قبل از سرمایه گذاری بازار فروش آن محصول را مد نظر داشته باشند.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: عملیات اجرایی شهرک صنعتی خصوصی دانش بنیان با سرمایه گذاری 80 میلیارد تومان در استان اردبیل آغاز شد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: پروژه شهرک زیست فناورانه اردبیل با سرمایه گزاری 800 میلیارد ریال قراراست تا زمینه اشتغال هزار نفر را فراهم آورد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از افزایش 17 درصدی مشارکت واجدان شرایط این استان در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی نقش مهمی در تامین امنیت پایدار در شمال غرب کشور از اوایل انقلاب، دفاع مقدس و بعد از آن داشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از بررسی مشکلات 17 واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با اشاره به تعهد ساخت 4 هزار مگاوات نیروگاه انرژی خورشیدی در کشور گفت: از این 4 هزار، اصفهان به ساخت 2200 مگاوات نیروگاه انرژی خورشیدی متعهد شده است.
استاندار مازندران گفت: زمینه توسعه شهرک صنعتی بهشهر با رفع برخی موانع فراهم شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- استاندار گلستان با یادآوری حضور حماسی مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور منتخب، رئیس جمهور همه مردم ایران است و تضعیف او و دولت جدید با هر نیت و قصدی، ناصواب و غلط است.
اقتصاد ایران: بندرعباس- استاندار هرمزگان گفت: کار احداث واحدها و شهر شیشه به خوبی در حال انجام است و اولین محصول شیشه استان سال آینده در هفته دولت تولید و صادر می شود.
استاندار سمنان با بیان اینکه 394 مگاوات برق در دولت سیزدهم وارد شبکه توزیع این استان شد، گفت: 30 مگاوات برق از مجموع ظرفیت تولید نیروگاه های خورشیدی سمنان 28 مگاوات آن در دولت سیزدهم محقق شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان نقش مهمی در افزایش جمعیت با توسعه کسب وکار دارند.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی اقدامات خوبی در مرز ها برای برگزاری اربعین حسینی انجام داده اند.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از راه اندازی مسیر دریایی اعزام زوار اربعین با حضور وزرای کشور ایران و عراق خبر داد.
عصر توس   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت : بیش از 200 پروژه به ارزش 120 هزار میلیارد ریال در حاشیه شهر مشهد اجرا شده و یا در حال ساخت برای بهره برداری است.
استاندار فارس از بهره برداری از ورزشگاه شهید سلیمانی شیراز در هفته آینده خبر داد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: پیاده روی اربعین حسینی (ع)، بزرگترین تجمع صلح آمیز در جهان است و باید با حضور در مراسم پیام فرهنگی قیام عاشورا را به دیگران انتقال دهیم.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: براساس گزارش مرکز آمار، استان کردستان برای چهارمین فصل متوالی در نرخ بیکاری روند کاهشی داشته و به عدد 8.6 درصد رسیده است.
عصر توس   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تشییع و تدفین پدر شهیدان حجازی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استاندار و دیگر مسئولان در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
همدان- در پی درگذشت اباالشهداء و الایتام مرحوم حاج سیدجواد حجازی، از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار همدان روز شنبه 23 تیرماه 1403 در استان همدان عزای عمومی اعلام شد.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
همدان-نماینده ولی فقیه و استاندار همدان در پی درگذشت مرحوم حاج سیدجواد حجازی پیام تسلیت مشترکی صادر کردند.
استانداری گیلان   ۳ ساعت پیش    
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان گفت: ایده های فناورانه و نوآورانه جوانان در حوزه های مختلف اعم از فناوری اطلاعات در ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسب و کار اهمیت بسزایی دارد؛ بنابراین حمایت از جوانان دارای ایده و برخوردار از تخصص مورد تاکید بوده و باید با جدیت دنبال شود. ...
جهت پرس   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ احمد وحیدی در ادامه سفر خود به خوزستان و قبل از بررسی آخرین روند ایجاد زیرساخت ها برای تردد زائران اربعین، در مزار شهدای گمنام شلمچه حضور یافت. علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان و همچنین جمعی از مسئولان استانی، وزیر کشور را در سفر به شلمچه همراهی کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر حجم سرمایه گذاری در افتتاح طرح های بیمارستان سلمان فارسی بوشهر را 75 میلیارد تومان اعلام کرد.