جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۶:۵۱Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساپکو»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نهمین همایش نشان تجاری (برند) مشهد در محل ساختمان ساپکو بر تکمیل زیرساختهای صنعتی، تجاری و معدنی در کل کشور با حضور معاون وزیر صمت برگزار شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۳    
برچسب ها اخبار خودرو ایران خودرو جهادخودکفایی خودروسازی هفته بسیج برچسب ها
ملیت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج و سالروز شهادت دانشمند هسته ای شهید فخری زاده، آیین تجلیل از بسیجیان نمونه ایران خودرو در سالن همایش ساپکو برگزار شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
عصر خودرو-خط تولید آیینه برقی و تزیینات داخلی محصول تارا با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و ساپکو به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ساپکو گفت: شاید برخی آپشن ها از روی خودرو ها حذف شده، به دلیل مسائل قیمتی بوده که به اطلاع خریداران رسیده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت رینگ سازی مشهد از توافق نهایی با شرکت ساپکو در خصوص افزایش نرخ فروش گفت.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،مدیر عامل ساپکو گفت: پیشینه اقتصادی و صنعتی کشور، اعم از بورس و صنعت خودرو لازم و ملزوم یکدیگرند و رشد و توسعه صنعت خودرو به رشد و توسعه بورس می انجامد. ما در صنعت خودرو به دنبال رشد توامان این دو صنعت هستیم.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۶:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- امروز با حضور رییس کیمیسون صنایع، معادن و دکتر سید مسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و دکتر مجتبی توانگر عضو هیئت ریسه مجلس شورای اسلامی و غلامعباس ترکی معاون سازمان بازرسی کل کشور و دکتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرومهندس پیر محمدی مدیرعامل ساپکو از یازده مجموعه قطعه پیشرفته خودرو که توسط ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر پاکستان در امور صنعت، بازرگانی، تولید و سرمایه گذاری در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از دستاوردها و توانمندی های گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین آن در زمینه توسعه خودکفایی و تعمیق ساخت داخل قطعات و مجموعه های خودرو در غرفه ساپکو بازدید کرد.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۷    
امروز نمایشگاه قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه های تهران شروع به کار کرد و شرکت هایی نظیر عظام، کروز و یا ساپکو حضور دارند. اما نکته قابل توجه حضور خودروی تارا اتوماتیک در غرفه شرکت ساپکو است، خودرویی که هنوز به بازار نیامده و نسخه دنده ای آن تنها چند وقت است که به مشتریان تحویل داده شده است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، در بازدید از سالن گروه صنعتی ایران خودرو در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو از دستاوردهای این گروه صنعتی و زنجیره تامین آن دیدن کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به همراه 100 سازنده و تامین کننده زنجیره تولید خود، در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور می یابد
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
پدال نیوز : در راستای تامین سرمایه در گردش ایران خودرو و زنجیره تامین، تسهیلات شناور به ارزش 25 هزار میلیارد ریال به صورت سالانه در اختیار این خودروساز قرار خواهد گرفت.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۲    
در راستای تامین سرمایه در گردش ایران خودرو و زنجیره تامین، تسهیلات شناور به ارزش 25 هزار میلیارد ریال به صورت سالانه در اختیار این خودروساز قرار خواهد گرفت.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها تارا تارا اتوماتیک دانستنی آنلاین گروه صنعتی ایران خودرو برچسب ها
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خودکفایی ارزشی 50 درصدی قطعات خاص محصول اتوماتیک تارا با همت شرکت ساپکو و زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو محقق شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها دانستنی آنلاین ساپکو فناوری امضای دیجیتال گروه صنعتی ایران خودرو برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل که در زمینه تولید مجموعه های الکترونیکی خودرو فعالیت می کند، تفاهم نامه تولید سنسورهای موتور خودرو با شرکت ساپکو را منعقد کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۷    
به منظور تسریع و تسهیل فرآیند تبادل و فعال سازی قراردادهای سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو که منجر به افزایش سرعت تامین قطعات خواهد شد، شرکت ساپکو برای طراحی و استقرار سامانه تبادل الکترونیکی قراردادها با تکیه بر فناوری امضای دیجیتال اقدام کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
تجارت گردان – به منظور تسریع و تسهیل فرآیند تبادل و فعال سازی قراردادهای سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو که منجر به افزایش سرعت تامین قطعات خواهد شد، شرکت ساپکو برای طراحی و استقرار سامانه تبادل الکترونیکی قراردادها با تکیه بر فناوری امضای دیجیتال اقدام کرده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با همت حوزه بسیج کارگری استان تهران و گروه صنعتی ایران خودرو، چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شرکت ساپکو برگزار شد.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
با همت حوزه بسیج کارگری استان تهران و گروه صنعتی ایران خودرو، چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شرکت ساپکو برگزار شد.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
فرآیند لجستیک معکوس قطعات ایران خودرو، علاوه بر افزایش درآمد قابل توجه حاصل از فروش ضایعات، منجر به کاهش پیامدهای زیست محیطی می شود.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد تهران که در در زمینه تولید کاتالیست خودرو فعالیت می کند در حاشیه رویداد فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت خودرو که در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در هفته جاری سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده، فرمانده سپاه تهران بزرگ از مرکز واکسیناسیون ساپکو بازدید کرد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: با این که ایران خودرو وظیفه ذاتی نداشته، اما با تمام امکانات و پرسنل به میدان آمده و با مساعدت ارزشمند مدیرعامل و همکاری خوب بسیج این شرکت، مرکز واکسیناسیون راه اندازی شده است. این اقدام در راستای افزایش دوبرابری واکسیناسیون در تهران بزرگ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ساپکو از تزریق 1200 دُز واکسن به ازای هر ساعت در مرکز مکانیزه واکسیناسیون این مجموعه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از راشاتودی، جان ساپکو ، دیده بان ویژه بازسازی افغانستان، مدیریت جنگی آمریکا در افغانستان را فاجعه بار توصیف کرد. ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران، از دستاوردهای خودکفایی در شرکت ساپکو و مرکز تحقیقات گروه صنعتی ایران خودرو و محصول جدید تارا و محصول پروژه K125 بازدید کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۵۴ سایت دیگر  
ایکوپرس- برنامه ریزی تعمیق خودکفایی و تضمین کیفیت و ساخت و تولید خودروی تارا در شرکت ساپکو و زنجیره تامین آن منجربه تولید انبوه تارا دستی در تیرماه و تارا اتوماتیک از شهریور امسال شد. ...
احتساب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
احتساب - برنامه ریزی صرفه جویی ارزی مواد اولیه فلزی و غیرفلزی در سال 1400 برای شرکت ساپکو و زنجیره تامین، 26میلیون یورو برآورد شده که این برنامه در قالب 20 پروژه کلان دنبال خواهد شد. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۳۸    
می متالز - با تحقق صرفه جویی ارزی 20 میلیون یورویی در حوزه خودکفایی مواد اولیه فلزی و غیرفلزی در سال گذشته توسط مهندسان ساپکو و زنجیره تامین ایران خودرو، اهم برنامه های ساپکو در راستای کاهش هزینه و صرفه جویی ارزی ناشی از خودکفایی مواد اولیه در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اعلام شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
برنامه ریزی صرفه جویی ارزی مواد اولیه فلزی و غیرفلزی در سال 1400 برای شرکت ساپکو و زنجیره تامین، 26میلیون یورو برآورد شده که این برنامه در قالب 20 پروژه کلان دنبال می شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ریزی صرفه جویی ارزی مواد اولیه فلزی و غیرفلزی در سال 1400 برای شرکت ساپکو و زنجیره تامین، 26میلیون یورو برآورد شده که این برنامه در قالب 20 پروژه کلان دنبال می شود.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۸    
عصر خودرو-در نشست سازندگان قطعات و مجموعه های ایران خودرو دیزل، میثاق نامه دستیابی به تولید 8500 دستگاه خوردو تجاری در سال 1400 امروز در سالن اپکو و با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعامل ایران خودرو دیزل، مدیر عامل ساپکو و اعضای انجمن صنایع همگن قطعه سازی امضا شد.
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
با هدف همسویی و تعامل هدفمند، تبیین برنامه ها و بهره گیری جامع تر از توان شبکه تامین و به منظور افزایش تولید روزانه خودروهای سنگین و نیمه سنگین، نخستین نشست سازندگان قطعات و مجموعه های خودروهای تجاری گروه صنعتی ایران خودرو با مشارکت ساپکو و ایران خودرو دیزل ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
طبق تفاهم سه جانبه ایران خودرو، ساپکو و بانک تجارت، سقف 500 میلیارد تومانی تسهیلات بانکی که تا پیش از این در اختیار ایران خودرو قرار می گرفت، به هزار و 500 میلیارد تومان افرایش یافت.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
از برنامه های مهم کیفی ساپکو در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اجرا و نهادینه سازی استاندارد سیستم تضمین کیفیت پیمانکاران (+SQA) برای تارا و تمامی محصولات جدید ایران خودرو نظیر کراس اوور (پروژه K125) است.
تفاهمنامه سه جانبه بانک تجارت، شرکت ایران خودرو و ساپکو بین دولت آبادی و مقیمی مدیران عامل بانک تجارت و شرکت ایران خودرو تبادل شد. مراسم امضای این تفاهمنامه یازدهم خردادماه در ساختمان قدیمی بانک بازرگانی سابق ودر میدان امام خمینی(ره) برگزار شد. درباره بانک تجارت بیشتر بخوانید ...