پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۰Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
برای نخستین بار در کشور یک شرکت دانش بنیان توانسته است یکی از اجزای اصلی تنظیف را تولید کند
روزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سیروس تالاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اهمیت صحبت های مقام معظم رهبری درباره افزایش تولیدات صنعت نفت با تکیه بر دانش بنیان کردن صنایع نفتی، اظهار کرد: در حال حاضر بالغ بر 76 درصد تجهیزات در داخل کشور به تولید داخل رسیده است ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - همزمان با اولین روز بازدید مدیران شرکتهای دانش بنیان از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه که در راستای حل چالش های فناورانه مطرح شده در رویداد ریورس پیچ مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد صورت گرفت ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان اکسکوینو متشکل از متخصصان و افراد خبره در زمینه بلاک چین و رمز ارز مشغول به فعالیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۴    
مدیر اجرایی شرکت دانش بنیان دارویی زولنگ رسپینا گفت: فناوران شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری موفق به تولید دهان شویه گیاهی برای پیشگیری از ویروس کرونا شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷    
ایسنا/خراسان جنوبی یک مدیرعامل شرکت دانش بنیان گفت: عدم حمایت مالی دولت، سنگ اندازی و عدم وصول مطالبات دولت و عدم همکاری ادارات با مخترعان جوان از جمله مهم ترین مشکلات کارآفرینان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از راه اندازی خط تولید واکسن بیماری (دهان قرمزی) در ماهی های سردآبی خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۳    
شماره 1607 میلاد لارستان منتشر شد. تیتر یک این شماره به “ فعالیت 10 شرکت دانش بنیان در مرکز رشد واحدهای فناور لارستان” از زبان قناعت پور رئیس این مرکز اشاره...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۴    
آزادی، کارشناس صنعت خودرو با اشاره به اینکه هنوز حمایت کافی از شرکت های دانش بنیان برای کمک به صنعت خودرو نمی شود، گفت: اینکه فقط چند صد میلیون به یک شرکت دانش بنیان کمک مالی کنیم و بعد ادامه راه را به آن ها واگذار کنیم کمکی به صنعت نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بیش از سه هزار و 600 شرکت دانش بنیان موفق شدند بر اساس ارزیابی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان، عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو را اخذ کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۷    
تولید یک محصول پروبیوتیک برای تقویت سیستم ایمنی بدن دستاورد یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه زیست فناوری طی مدت اخیر بوده است که در آن از میکروارگانیسم های بومی کشور استفاده شده است. این محصول در زمان شیوع کرونا و مقابله با آن می تواند تاثیرگذار باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان با ارائه راهکارهای ایمن، جامع و کارآمد موجب شده که تراکنش های بانکی ایمن و مطمئن در کشور ایجاد شود. به گزارش ایسنا، شهریار خلیلی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: با توجه به فناوری های جدید امنیتی که در دنیا در حال پیاده سازی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از 3 هزار شرکت دانش بنیان به مرحله تولیدی نوع یک و دو نایل شدند.
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد غدیر نی ریز با بهره گیری از طراحی پایه و تفصیلی واحد سولفورزدایی تهیه شده توسط شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی، در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدام به ساخت و راه اندازی واحد مربوطه با هزینه ای به مراتب کمتر از واحد های مشابه نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی با ساخت "سامانه هوشمند فرآوری گل زعفران" برای نخستین بار در جهان، گام بلندی را در جهت رفع خام فروشی زعفران که مطالبه مقام معظم رهبری نیز بوده، برداشته است.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی و ساخت ایستگاه های اندازه گیری و تقلیل فشار گاز در کشور شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک شرکت دانش بنیان از سامانه های هوشمند مخابراتی تا صنایع سنگین را ایران ساخت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان دستگاه لایه نشانی غوطه وری به بازار عرضه کرده که قادر است برای انواع آزمون های آزمایشگاهی، ویفرهای نیمه هادی ها، فوتورزیست ها، لایه نشانی از سل-ژل ها، تولید حسگرها، ترانزیستورهای اثر میدان و همچنین تولید LED ها استفاده شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با طراحی و ساخت سامانه های هوشمند برای پایش و بررسی لحظه ای معیارهای فیزیکی و شرایط محیطی تجهیزات مخابراتی توانستند این سامانه ها را در 80 شهر کشور برای پایش 300 هزار نقطه کمیت فیزیکی مستقر کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قرارداد یک طرح پژوهشی بین دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و شرکت دانش بنیان فتح نور میهن (فتح اپتیک) به منظور اندازه گیری توپوگرافی سطح با دقت 10 نانومتر" صورت پذیرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان گفت: تامین تجهیزات الکترونیکی و جلوگیری از خروج ارز در دوران تحریم از جمله اهداف ما در آینده است تا گامی بزرگ در خودکفایی صنعت الکترونیک کشور برداشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
3 شرکت دانش بنیان در زمینه قطعات خودرو، پلیمر و دستگاه های کارت خوان توانستند کشورمان را از واردات بی نیاز کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۶    
شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز وابسته به جهاددانشگاهی توانست، مجوز دانش بنیان تولیدی سطح ممتاز (سطح یک) را به عنوان بالاترین سطح رقابتی این جشنواره معتبر را کسب کند و توسط معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری مورد تقدیر واقع شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید چسب های کاشی آنتی باکتریال کاربردی در اتاق عمل شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفترتامین مالی وسرمایه گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: 3 شرکت دانش بنیان مراحل پذیرش را گذرانده اند و آماده درج در تابلوهای اول و دوم فرابورس هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارسی گیل با اشاره به اینکه تولید محصول ضدکرونایی این شرکت مورد استقبال قرار گرفته است، گفت: آمادگی کمک به دولت برای گذر از شرایط سخت کرونایی را داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۲    
رئیس هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: برخی مدیران کشور تمایل به خریدهای خارجی دارند و اگر تحریم ها نبود جواب سلام ما را هم نمی دادند. صریح باید گفت که تحریم ها به نفع مجموعه شرکت های دانش بنیان شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - یک شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید توپک متورم شونده و ابزار رانش درون چاهی با ظرفیت سالانه بالغ بر هزار دستگاه شده است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آینده سازان بنیاد ملی نخبگان گفت: افراد با شرکت در رویدادهای رقابتی مسئله محور مهارت و تخصص لازم برای راه اندازی شرکت دانش بنیان را فرامی گیرند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۳    
سپهرغرب، گروه کاردانش - طاهره ترابی مهوش : شرکت دانش بنیان ریزدرمان گران کوچک طبیعی وابسته به مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ملایر به عنوان سومین مرکز ماگوت تراپی توانسته از طریق لارودرمانی مرهمی باشد بر زخم های کهنه500 بیمار. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر 8 شرکت دانش بنیان داخلی در زمینه تولید واکسن کرونا فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت:یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک، موفق به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده الکترواپتیکی محیط از ویروس های مرگبار کرونا، سارس،آنفلوانزا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: چندین شرکت دانش بنیان در ارتباط با مدیریت پسماند در سطح استان فعال هستند که امیدواریم با اختصاص تسهیلات فنی اعتباری هرچه سریع تر فعالیت خود را آغاز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه ای، مدل جدیدی از تعامل کشاورز، تعاون روستایی و شرکت دانش بنیان شکل گرفته که مطابق آن، تعاون روستایی به عنوان تامین کننده، نهاده تولید را در اختیار بهره بردار قرار داده و شرکت دانش بنیان نیز استفاده و کاربرد به موقع و کافی آن را کنترل می کند به نحوی که منجر به ارتقای تولید شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دکترمهدی پندار گفت: این سازمان مبلغ 200 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان گلستان در جهت افزایش بهره وری موقوفات انجام داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بخش بازرگانی یک شرکت دانش بنیان گفت: اگر ماهواره بومی ایران پرتاب شود و به تصاویر ماهواره ای دسترسی پیدا کنیم، کسب وکارمان بیشتر رونق می گیرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزاد قناعت پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در لارستان در مورد دستاورد سفر سه ماه گذشته رئیس مرکز تعاملات بین المللی مرکز رشد واحدهای فناوری کشور و هیئت همراه به لارستان اظهار کرد: سفر مسئولان بخش بین الملل معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری دفتر نماینده مردم شهرستان های لارستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع خلاق و نرم از افزایش امتیاز اعضای هیات علمی تا 30 امتیاز با راه اندازی شرکت دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه یک شرکت دانش بنیان ایرانی بدون حمایت ارزی دولت، مشغول به تولید دستگاههای سونوگرافی است، 34 شرکت وارداتی نیز مشغول واردات این دستگاهها با ارز دولتی هستند!!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کیت های تشخیصی ویروس کرونا، در شرکت دانش بنیان ثمین پردیس رضوان ساخته شد تا استان قم به عنوان سومین تولید کننده این کیت ها باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای میان یک شرکت دانش بنیان با شرکت نفت بهران با هدف راه اندازی نخستین شتاب دهنده تخصصی در صنعت روانکار ها به امضاء رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی سیستمی بدون نیاز به کدنویسی برای مدیریت سازمان ها شدند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع خلاق و نرم از افزایش امتیاز اعضای هیات علمی تا 30 امتیاز با راه اندازی شرکت دانش بنیان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارائه خدمات و تولید محصول در حوزه اتوماسیون و تجهیزات فرودگاهی منطبق با استانداردهای جهانی موجب شکل گیری یک شرکت دانش بنیان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: پروژه واکسن تولیدی ایران با دقت در حال پیشرفت است و 8 شرکت دانش بنیان ما پیشتاز هستند و 4 شرکت اوایل زمستان وارد فاز بالینی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: حمایت از تولیدات ملی صرفا در حد شعار باقی مانده و برخی از سازمان ها نه تنها حمایتی از تولیدکننده ندارند، بلکه در روند پیشرفت آن ها نیز اخلال ایجاد می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان از موفقیت محققان ایرانی در تولید صافی دیالیز برای اولین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۲    
کیت تشخیص سریع ویروس کرونا با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) توسط یک شرکت دانش بنیان رونمایی امروز شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: عمدتا عدم همراهی و سخت گیری های برخی بخش های اداری کشور مانند سازمان تامین اجتماعی، کمبود بودجه و منابع مورد نیاز از بزرگ ترین چالش های ما محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تست های تشخیص سریع کرونا با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در یک شرکت دانش بنیان بومی سازی شد.