شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۱۳Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جاسب فعال کردن قرارگاه جهاد تبیین، افزایش کیفیت فعالیت های فرهنگی و ایجاد حداقل یک شرکت دانش بنیان را ازجمله برنامه های این دانشگاه در سال 1402 برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: بیش از 500 شرکت دانش بنیان و فناور در پارک های علم و فناوری این نهاد داریم که با برنامه ریزی های جدید به این پارک ها وسعت خواهیم بخشید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ستون های مورد استفاده در دستگاه های تعیین خلوص و جداسازی اجزای مواد شیمیایی به دست نخبگان یک شرکت دانش بنیان بومی سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۶    
بیش از هزار و ششصد شرکت دانش بنیان در 13 پارک علم و فناوری و 95 مرکز رشد فناور در حوزه سلامت کشور فعال هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان یک شرکت دانش بنیان واکسن تب برفکی را به تولید رساندند که قرار است بعد از تامین نیاز کشور به بیش از 5 کشور صادرات داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید ژلاتین حلال از منشا گاوی شده است که در حوزه غذایی و دارویی کاربرد دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند نهال های زیتون متناسب با شرایط کویری و گرمسیری را بومی سازی کنند.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۴    
خشکسالی و کم آبی در ایران مانند سایر کشورها موجب شده تا دست اندرکاران تمامی ظرفیت ها را برای جلوگیری از هدررفت این مایه حیاتی به کار گیرند و با مشارکت بیش از 300 شرکت دانش بنیان و خلاق توسعه یافته با ارائه بیش از 3500 محصول در راستای حل معضل کم آبی در این عرصه فعال شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۰    
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند با استفاده از مواد نانو، نخ و الیاف آنتی باکتریال را تولید کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان توانست دستگاه کمک جراح سرطان را برای شناسایی سلول های سرطانی در هنگام عمل اختراع کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۰    
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند با استفاده از روش ژن درمانی، یک بیمار مبتلا به سرطان را در سال 1401 درمان کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: 381 شرکت دانش بنیان در استان فعال هستند و حدود 400 محصول تولید می کنند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۵    
یک شرکت دانش بنیان فعال در حوزه تجهیزات پزشکی توانسته است برای اولین بار دستگاه تست ورزش ایران ساخت را طراحی و تولید کند.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۸    
نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: استان البرز با تأسیس کارخانه نوآوری و داشتن 171 شرکت دانش بنیان کارنامه بسیار درخشانی در تحقق شعار سال 1401 دارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان در راستای رفع نیاز صنایع کشور موفق به بومی سازی دستگاه برش اره نواری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان یک شرکت دانش بنیان با بهره گیری از فناوری نانو روغن موتوری ساختند که نسبت به محصولات دیگر بهره وری بیشتر دارد و خردگی های جزیی موتور را ترمیم می کند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - طی یازده ماهه 1401 به 1964 شرکت دانش بنیان در قالب 547 15 فقره تسهیلات معادل 1421.9 هزار میلیارد ریال پرداخت شد که نسبت به یازده ماهه 1400 معادل 148.8درصد افزایش داشته است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند دانش فنی ساخت نسل جدید شیشه های هوشمند با ضخامت در حد میکرومتر را داخلی سازی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۲    
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند، نهال های اصلاح شده با ویژگی های زراعی و ژنتیکی خاص تولید کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۰    
متخصصان یک شرکت دانش بنیان موفق شدند، با استفاده از نانو موادِ نقره، لوح های فشرده را، پوشش دهی و محصولی با کیفیتِ بالاتر تولید کنند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه موفق به تولید خالص ترین سولفات پتاسیم در جهان شدند. سیاوش عزیزی، مدیر مناطق این شرکت دانش بنیان در گفتگو با سیناپرس گفت: شرکت ما تولید کننده کودهای تقویت کننده شیمیایی غیر مضر است ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان تروند زعفران قاین در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی شرکتی وبازاریابی اجتماعی،از برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج جام زعفران حمایت کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: 25 واحد شرکت دانش بنیان در استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فناور برگزیده بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی در شرکت دانش بنیان ، فریزر منفی 100 درجه قابل حمل برای جابه جایی محصولات با ارزش زیستی طراحی کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تولید محصولات مورد نیاز صنایع با توجه به حجم بالای تحریم ها، در اولویت برنامه های راهبردی دولت قرار گرفته است. بر همین اساس و با همراهی دستگاه های ذیربط تنها در سال 1401، بیش از 130 محصول تحریمی بومی سازی شده و 1370 شرکت دانش بنیان برای سرعت بخشیدن به این حرکت روبه جلو وارد این عرصه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرماندار آمل از راه اندازی 40 شرکت دانش بنیان با هدف بهره گیری از ظرفیت های حوزه فناورانه دراین شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت 7هزار شرکت دانش بنیان ایجاد شده است و در این زمینه از ظرفیت های دانشگاهی نهایت استفاده شده است. موسی غصنفرآبادی در گفت و گو با پانا ضمن اشاره به تحقق شعار سال 1401 ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، چهارشنبه 24 اسفند از تجهیز ناوگان درمانی این شرکت به 11 دستگاه احیاکننده ریوی نیوماتیک(ونتیلاتور) نسل جدید در راستای ارتقاء سطح امدادرسانی و کاهش ریسک جان باختن مصدومین عملیاتی خبر داد و گفت ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۷    
مرکز تحقیقات آرتمیای کشور_ ارومیه از شرکت دانش بنیان آران کبودان بازدید کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیشگامان پژوهش آناهیتا از اعضای پارک فناوری پردیس می گوید دانشمندان بر این باورند که بهترین روش برای درمان انواع سرطان، استفاده از داروهای شخصی سازی شده به منظور مقابله با تومورهای موجود در بدن هر بیمار است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
موسوی اصفهانی نایب رئیس سندیکای تولیدکنندگان ماده موثره دارویی به بازار گفت: امسال یک شرکت دانش بنیان توانست ماده موثره پارآمینوفنل را با 20 میلیون دلار ارزبری در سال داخلی سازی کند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت امن پژوه نوآوران فارس از شرکت های دانش بنیان دانشگاه شیراز، در همایش بنگاه، فناوری و رشد اقتصادی به عنوان شرکت برگزیده و پیشرو در توسعۀ فناوری، تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: دومین مرحله از قرارداد احیای چاه های نفتی کشور امروز (سه شنبه، 23 اسفندماه) با امضای رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و نماینده چهار شرکت دانش بنیان ایرانی تنفیذ شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دومین مرحله از قرارداد احیای چاه های نفتی کشور با امضای رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران و نماینده چهار شرکت دانش بنیان ایرانی امضا شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۴    
سمنان- نظری، رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: در ابتدای سال جاری تعداد شرکت های دانش بنیان استان به 70 شرکت هم نمی رسید اما امروز شاهد فعالیت 101 شرکت دانش بنیان هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان به باسوادی 94 درصدی بانوان ایرانی بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: راه اندازی 900 شرکت دانش بنیان از دیگر افتخارات بانوان ایرانی است.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۸    
شانا _فیلم: همایش حمایت از اجرای ملی طرح کهاب (کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخارات بنزین) به همت شرکت دانش بنیان کهاب گستران آیریک به عنوان نخستین تولیدکننده تجهیزات کهاب در خاورمیانه روز سه شنبه (16 اسفندماه) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت ریاست جمهوری برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: در چند ماه آینده پردیس فناوری صنایع معدنی را در منطقه خواف افتتاح خواهیم کرد. در این پردیس تعدادی شرکت دانش بنیان و فناور مستقر می شوند تا بتوانیم باطله ها و نخاله هایی را که دو دهه است به صورت خام می فروشیم وارد زنجیره ارزش کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از حضور 100 شرکت دانش بنیان از سراسر کشور در رویداد ملی عصر امید در منطقه پارس جنوبی عسلویه خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۰    
افراد می توانند جهت ثبت انواع شرکت از جمله ثبت شرکت دانش بنیان در قبرس شمالی اقدام کنند. شرکت های دانش بنیان بر پایه علم و دانش به ایجاد ارزش افزوده و تولید علم و ثروت می پردازند. قبرس شمالی از کشورهای اروپایی است که از ایجاد ثبت شرکت دانش بنیان در خود حمایت می کند ...
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مجری طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی اعلام کرد: ایمینو از 25 شرکت دانش بنیان بخش معدن و صنایع معدنی در سال 1401 حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۲    
در آیین اختتامیه رویداد نوآوری و کار آفرینی زنجیره ارزش قالی، از سه شرکت دانش بنیان حوزه فرش تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر، ملاک های انتخاب شرکت ها به عنوان دانش بنیان، سطح فناوری تولیدی آن هاست. بر این اساس در کشور حدود 8220 شرکت دانش بنیان وجود دارد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 2 شرکت صنعتی دانش بنیان خوزستان در همایش ملی بنگاه ،فناوری و رشد اقتصادی؛ برتر کشوری شدند. حمید رضا فلاح بیان کرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۳    
پایگاه خبری و اقتصادی بلومبرگ، در گزارشی تحت عنوان اقتصادی که ترامپ تلاش کرد نابود کند با ساخت ایران رونق می گیرد ، با اشاره به فعالیت شرکت دانش بنیان با سلام تمرکز روی کسب وکارهای کوچک (small business) را راهکار بی اثرکردن تحریم ها می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: از سال 1400 تا کنون تعداد شرکت های دانش بنیان فعال استان از 25 شرکت به 35 شرکت رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری پنج ساله بین پژوهشگاه رنگ و پتروشیمی دانش بنیان کارون امضا شد. به گزارش شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، حسن تاجیک، رئیس پژوهشگاه رنگ درباره امضای تفاهم نامه با شرکت دانش بنیان کارون در حوزه پتروشیمی گفت ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نصر: رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: 450 شرکت دانش بنیان و فن آور در این استان در زمینه های مختلف صنعتی و علمی فعالیت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت فناورکشاورزی: تولید نهال های سالم، شناسنامه دار و بومی سازی نهال های زیتون متناسب با شرایط کویری و گرمسیری از عمده فعالیت های شرکت دانش بنیان کشاورزی دراستان یزد است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایمان علی بخشی، مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان گفت: عایق های حرارتی نانو با ذخیره انرژی گرمایی در محیط های مسکونی و صنعتی باعث کاهش میزان مصرف انرژی و حفظ محیط زیست شده و صرفه جویی قابل توجهی در منابع ملی به همراه خواهند داشت. ...