پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۰:۵۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترکمنستان»

خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
وزرای امور خارجه ترکمنستان و مالزی به صورت مجازی با یکدیگر گفت وگو و بر تقویت تعاملات در بخش نفت و گاز تاکید کردند.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
ضمیر گفت: دو زلزله و 24 پس لرزه از پنج مهر تاکنون در شهرستان مراوه تپه اتفاق افتاده است.
تیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین اتفاق افتاده است. تاکنون از خسارات جانی یا مالی احتمالی این حادثه گزارشی دریافت نشده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
[ad_1] باشگاه خبرنگاران نوشت:،بر اساس اطلاعات مرکز لرزه نگاری کشور ، زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر چهارشنبه 1399/09/05، ساعت 23:41:38مرز ترکمنستان و گلستان – حوالی مراوه تپه (گلستان) رخ داد.د.
برترین ها / گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ساعت 23 و 41 دقیقه و 38 ثانیه امشب زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 در مقیاس ریشتر استان گلستان را لرزند. به گزارش مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه به مرکزیت مراوه تپه استان گلستان به وقوع پیوست و تاکنون گزارشی از خسارت های احتمالی گزارش نشده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگاران ایرنا از شهرستانهای شرقی استان گلستان و هم مرز با خراسان شمالی و کشور ترکمنستان با گذشت حدود یک ساعت از زلزله /چهارشنبه شب/ هنوز بیشتر اهالی این مناطق در بیرون خانه ها به سر برده و ترجیح می دهند شب را در فضای زیر سقف بیتوته کنند. پیگیری خبرنگاران ایرنا از منابع [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر مرز ترکمنستان و گلستان - حوالی مراوه تپه (گلستان) را لرزاند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان زمین لرزه ای با قدرت 4.8 ریشتر مرز بین استان گلستان با کشور ترکمنستان را لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱    
دقایقی قبل، زمین لرزه ای با قدرت 4/8ریشتر حوالی مراوه تپه مرز ترکمنستان و استان گلستان را لرزاند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دقایقی پیش زلزله ای به قدرت 4.8 ریشتر مرز ایران و ترکمنستان در مراوه تپه گلستان را لرزاند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۹    
تهران (پانا) - زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر مرز ترکمنستان و گلستان - حوالی مراوه تپه(گلستان) را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر ساعت 23.41 امشب مرز ترکمنستان و گلستان - حوالی مراوه تپه(گلستان) را لرزاند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۵    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین، مرز ترکمنستان و گلستان - حوالی را لرزاند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین جلسه کمیسیون دولتی ترکمنستان و کره جنوبی در زمینه تجارت ، اقتصاد، علمی و فناوری به صورت آنلاین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱    
برگزاری رزمایش مشترک نظامی تاجیکستان و روسیه، توافق ترکمنستان و افغانستان در استفاده از رودخانه های مرزی و معرفی 125 نامزد حزب خلق قزاقستان برای شرکت در انتخابات پارلمانی؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، پنجمین نشست مشورتی شبکه منطقه ای مراکز هماهنگ کننده کاهش تقاضای موادمخدر کشورهای آسیای غربی و مرکزی، با حضور متخصصان و سیاستگذاران در حوزه برنامه منطقه ای به صورت مجازی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین نشست مدیریت آب بین ترکمنستان و افغانستان به صورت آنلاین برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۷    
برترین ها: هر سال در فصل مهاجرت، سر و کله این فلامینگوها در دریاچه ای در قزاقستان پیدا می شود. این فلامینگوها بعدا به سمت ترکمنستان پرواز می کنند و بخشی از آنان از ایران سر در می آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶    
شانگهای و بریکس قدرت های نوظهور، افغانستان و توسعه روابط محور رایزنی مقامات ازبکستان و آمریکا و تأکید مقامات ترکمنستان و ترکیه بر توسعه تعاملات تجاری؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
دختران قهرمان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار جذب بازیکنان خارجی در لیگ برتر بسکتبال بانوان داغ است. آینا گوکوآ که بارها در بسکتبال ایران بازی کرده قرار است به مهرام ملحق شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۸    
نایب رئیس کابینه وزیران ترکمنستان و وزیر تجارت ترکیه در مورد توسعه همکاری های اقتصادی گفت وگو کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- مراودات تجاری با کشور ترکمنستان از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون دستخوش تحولات و تغییرات اساسی شده و همواره دچار انبساط و انقباض است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر ترکمنستان به صورت ویدئو کنفرانس با مدیرکل دفتر ژنو سازمان ملل در ژنو گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۴    
رئیس جمهور ترکمنستان در گفت وگوی تلفنی با امیر قطر بر وجود چشم اندازهای گسترده همکاری در زمینه های دارای اولویت تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ترکمنستان با همکاری مرکز امنیت و همکاری های اروپا نشستی با موضوع دیپلماسی انرژی: تجربه بین المللی در عشق آباد برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ترکمنستان و روسیه جهت افزایش تعامل و همکاری در زمینه آموزش میان دانشگاه های دو کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در نشستی با حضور نمایندگان سازمان بهداشت جهانی و نمایندگان مجلس ترکمنستان بر نقش پارلمان ها در تأمین بهداشت جامعه تاکید شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
احمد دنیا مالی رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در آیین اختتامیه همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای با اشاره به لزوم توسعه مراودات با کشورهای عضو در این اتحادیه بیان کرد : امیدوارم به زودی کشورهای شمال غرب همچون آذربایجان ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها دانستنی آنلاین دنیا مالی همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا برچسب ها
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، وزاری خارجه قزاقستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان و نیز معاون اول وزیر خارجه قرقیزستان و نیز نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه و معاون رئیس کمیسیون اروپا و کمیساریای اروپا برای مشارکت های بین المللی در یک نشست مشترک خواستار برقراری آتش بس فوری در ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه قفقاز اظهار داشت: ترکیه برای رسیدن به خزر و احیای راه ابریشم انرژی در تلاش بوده است. ترکیه قصد دارد با ایجاد کریدور زنگزور، گاز و نفت ترکمنستان و دریای خزر را با همکاری بریتیش پترولیوم و اگزوموبیل به جیهان و سپس به اروپا و جهان صادر کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در عشق آباد به صورت ویدئوکنفرانس به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد بی طرفی ترکمنستان برای دانشجویان دانشگاه های این کشور سخنرانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۱    
بانک ملی پاکستان اعلام کرد شعبه این بانک که در ترکمنستان برای تسهیل در مراودات اقتصادی و در جهت افزایش همکاری در پروژه تاپی بازگشایی شده بود، تعطیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار وزیر امور خارجه ترکمنستان با سفیر جدید ایتالیا در عشق آباد ، امکان برگزاری نمایشگاه های تخصصی ترکمنستان در ایتالیا و همچنین افتتاح نمایندگی تجاری در میلان مورد بررسی قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل گمرکات گلستان گفت: از تیرماه امسال همزمان با بازگشایی مرز اینچه برون هزار و 410 واگن کالا به کشورهای ترکمنستان و قزاقستان صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کابل- ایرنا- دولت افغانستان در تلاش است تا با همکاری ایران و افتتاح راه آهن هرات- خواف و امتداد و اتصال آن به راه آهن ترکمنستان در تورغندی و مزارشریف، به راه آهن ازبکستان و چین متصل شود و نقش خود را در جاده ابریشم باز یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۰    
رهبر ترکمنستان در مراسمی عجیب برای بزرگداشت سگ خود از مجسمه عظیم طلای سگش در عشق آباد پایتخت این کشور رونمایی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه راه آهن گفت: راه آهن خواف هرات در 4 قطعه اجرا و تکمیل شد که قطعه یک تا سه توسط ایران ساخته شد و قطعه سه که در خاک افغانستان بود از محل کمک های ایران به افغانستان تأمین مالی شد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۲    
قربانقلی بردی محمداف که از سال 2007 بر این کشور آسیای میانه حکومت می کند روز چهارشنبه گذشته از تندیس سگ ترکمن آلابای در پایتخت رونمایی کرد. این تندیس در وسط یک چهار راه در محله ای تازه ساخته شده در عشق آباد قرار داده شده و روی ستونی دارای صفحات نمایش واقع شده که ویدیوهای مربوط به این نژاد از آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۹    
تاکید بر همکاری دوجانبه محور گفت وگوی تاکایف و جبار اف ، خیز آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری قرقیزستان و کوالالامپور میزبان کنفرانس سیاست بی طرفی ترکمنستان ؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
مجسمه طلایی یک سگ چوپان ترکمن با نام محلی الابی که در شهر عشق آباد ترکمنستان برپا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سفارت ترکمنستان در کوالالامپور کنفرانسی با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه مالزی، انستیتو مطالعات استراتژیک و بین الملل مالزی، سفرا و دیپلمات های کشورهای خارجی مقیم این کشور برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی رسانه های ترکمنستان اعلام کردند سردار بردی محمداف پسر رئیس جمهور این کشور به زودی پست وزارت صنایع را ترک خواهد کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکمنستان بالاترین سطح افتخار را با رونمایی از یک مجسمه غول پیکر طلایی به گونه سگ مورد علاقه خود تقدیم کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه بین الملل: قربانقلی بردی محمداف، رئیس جمهور ترکمنستان در مراسمی با احترام فراوان از مجسمه سگ محبوبش در یکی از میدان های اصلی عشق آباد رونمایی کرد.این مجسمه مدل سگی از نژاد آلابای است که از انواع سگ های "شپرد آسیای مرکزی" است و خاستگاه آن به ترکمنستان و دیگر کشورهای آسیای مرکزی بازمی گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۴    
سمیناری با موضوع بهبود رسانه های دیجیتال با حضور رئیس جمهور ترکمنستان و به میزبانی سازمان امنیت و همکاری اروپا در عشق آباد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکمنستان با مدیر اجرایی دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرم سازمان ملل در وین به صورت ویدئو کنفرانس دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۵    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شیروان گفت: منطقه حفاظت شده واقع در شمال این شهرستان خراسان شمالی و همجوار با مرز ترکمنستان نیازمند تجهیزات محیط بانی نظیر خودرو و دوربین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۷    
رسانه های دولتی ترکمنستان و هند در راستای افزایش تبادل اخبار و اطلاعات با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.