پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۱۸:۲۰Nov 2018 15

جدیدترین خبرهای «راه آهن»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت:محور ریلی جنوب کرمان بخشی از کریدور ترانزیتی است که شبکه راه آهن را به بندر جاسک متصل می کند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت راه آهن جیرفت در تکمیل کریدور ترانزیتی جنوب به شمال گفت: مردم و بخش خصوصی باید در تامین مالی پروژه های عمرانی مشارکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
عملیات اجرایی راه آهن بم- جیرفت قطعه اول به طول 26/7 کیلومتر از ایستگاه جیرفت با حضور وزیر راه و شهرسازی کلید خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
با حضور وزیر راه و شهرسازی راه آهن بم-جیرفت کلنگ زنی شد.
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی راه آهن بم- جیرف با اشاره به بدهی 20 هزار میلیارد تومانی وزارت راه به پیمانکاران گفت: دولت باید برای تکمیل پروژه های نیمه تمام از سرمایه خصوصی استفاده کند و توجه به پروژه های ریلی در بودجه سال 98 مد نظر قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
جیرفت - عملیات اجرایی راه آهن قطعه اول بم - جیرفت 26.7 کیلومتر با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
عملیات اجرایی احداث راه آهن بم-جیرفت به طول 26.7 کیلومتر به دستور وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان کرمان آٰغاز شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
جیرفت - ایرنا - عملیات اجرایی طرح احداث راه آهن جیرفت - بم بطول 27 کیلومتر با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار کرمان، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در جنوب استان کرمان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، عملیات اجرایی قطعه اول راه آهن بم –- جیرفت آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
عملیات اجرایی طرح ملی اتصال راه آهن جنوب استان کرمان به راه آهن سراسری با حضور وزیر راه و شهرسازی و رییس کمیسیون عمران مجلس آغاز شد .
آزادسازی اراضی راه آهن جوین-اسفراین؛ نیازمند10 میلیارد تومان اعتبار، رایزنی برای اتصال راه آهن ارومیه به پنج مرز از طریق خطوط آنتنی، کاهش تعرفه های بندری برای راه آهن ...
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت توسعه چابهار گفت: بندر چابهار و راه آهن برای ما یک اولویت بسیار بزرگی است و وزیر راه و شهرسازی، استاندار و سازمان و برنامه بودجه به این نکته توجه کنند.
تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش    
پذیرش FATF شبیه واگذاری امور کشور به بیگانگان در دولت قاجار است. دولت قاجار نیز امتیاز بانک شاهنشاهی، امتیاز کشتیرانی در کارون، امتیاز انحصار احداث راه آهن و بهره برداری از کلیه معادن و جنگل ها و احداث قنات ها و اداره گمرک به یک یهودی انگلیسی به نام رویتر ...
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ دیوان عالی جرائم اجتماعی فرانسه، فردی را که به مامور قطار شهر پاریس توهین کرده بود محکوم کرد و برای وی 8 ماه حبس به همراه 108 روز کار مجانی در شرکت ملی راه آهن این کشور در نظر گرفت.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی و رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به منظور کلنگ زنی پروژه ملی راه آهن جیرفت وارد فرودگاه جیرفت شد و مورد استقبال استاندار کرمان، نمایندگاه مجلس شورای اسلامی فرمانداران، مدیران کل قرار گرفت.
مکران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش مکران-محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با پرواز مستقیم وارد شهرستان جیرفت شد و مورد استقبال مسولین محلی جنوب کرمان قرار گرفت. وزیر در اولین برنامه خود، جهت بازدید از مسیر دوبانده کهنوج – بندرعباس به شهرستان کهنوج عزیمت خواهد کرد وی همچنین طبق ...
میبد خبر   ۷ ساعت پیش    
فرماندار میبد از احداث بارانداز میبد در نزدیکی ایستگاه راه آهن با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- طرح اتصال ارومیه به شبکه ریلی کشور که به عنوان یکی از دستاوردهای ارزشمند دولت همزمان با سفر قریب الوقوع دکتر روحانی به بهره برداری می رسد، دارای آثار اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مستقیم و غیرمستقیم خواهد بود و زیرساخت مهمی برای توسعه همه جانبه شمال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به منظور آغاز عملیات اجرایی طرح راه آهن جنوب کرمان امروز وارد جیرفت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۶:۳۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از شهرستان اسفراین گفت: عملیات زیرسازی راه آهن جوین به اسفراین با پیشرفت فیزیکی بالای 65 درصد به اتمام رسیده و پیمانکار فعال است و امیدواریم با تأمین منابع مالی بتوانیم در آینده فعالیت بیشتری در این محور داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۳:۲۶    
پروژه راه آهن ایلام که اردیبهشت 92 توسط رئیس جمهور وقت کلنگ زنی شد و از آن زمان تاکنون این پروژه فقط در سخنان نمایندگان و مسئولان ارشد استان ایلام با لفظ " در دست اقدام است" هر از چند گاهی شنیده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۲:۱۷    
در حالی که سال هاست مردم خراسان شمالی منتظر شنیدن صدای سوت قطار و اتصال بجنورد به خط راه آهن شمال کشور هستند٬ دولت به وعده خود عمل نکرده و پرونده این طرح را مختومه کرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۰    
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین گفت: همانند اورژانس هوایی، اورژانس ریلی نیز در کشور راه اندازی می شوند، تفاهمنامه آن را راه آهن امضا شده و قرار است، 30 واگن ریلی کشور به تجهیزات اورژانس مجهز شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۲۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: تکمیل طرح راه آهن جوین – اسفراین 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که تلاش می شود با تامین اعتبار، این طرح هرچه زودتر به بهره برداری برسد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۷    
بجنورد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: تکمیل طرح راه آهن جوین – اسفراین 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که تلاش می شود با تامین اعتبار، این طرح هرچه زودتر به بهره برداری برسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۴۸    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با اجرای طرح کتابخانه ای به وسعت یک شهر شاهد کتابخوانی بیش از 25 هزار و 590 مسافر مترو در مهرماه سال 1397 بودیم. ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۰۲    
می متالز - مدیر کل راه آهن شرق گفت: نخستین محموله زغال سنگ صادراتی به مقصد ترکیه،از معادن پروده طبس خراسان جنوبی بارگیری و اعزام شد.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۸    
سید دانیال محبی گفت: توسعه اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه هماهنگ سازی نیازها در تخصیص اعتبارات و منابع، مدیریت ها و نیروی انسانی اتفاق بیفتد و همچنین به عمده ترین زیرساخت های این استان که پروژه های سنگین از قبیل راه آهن ،ترانزیت، تجارت، گاز و ارتباطات می باشد، بطور خاص توجه شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰    
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی گفت: بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تعیین تکلیف مساکن مهر اقدام کنند. به گزارش مهر ...
الی گشت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۱    
فونیکولار | funicular شاید شما هم زیاد کلمه فونیکولار به گوشتان خورده باشد. فونیکولار نام قطارهای کابلی است که در سرتاسر دنیا پراکنده شده و نه تنها به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی بلکه به عنوان جاذبه گردشگری از آن ها یاد می شود ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۰    
سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها با بیان اینکه تا چند روز دیگر راه آهن ارومیه به عنوان یکی از پروژه های در اولویت طرح های اقتصاد مقاومتی افتتاح می شود، گفت: طبق مطالعات و برآوردهای انجام شده از مسیر ریلی سالانه یک میلیون مسافر و 1.5 تن بار جابه جا خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی امروز در سفر به استان خراسان شمالی از راه آهن جوین- اسفراین بازدید کرد و گفت: به منظور آزادسازی اراضی موجود در دشت جوین به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که این موضوع همکاری مقامات استانی و محلی را می طلبد.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۰    
بانک ورزش - مرحله دوم از سومین دوره مسابقات باشگاهی پیشکسوتان جام شهدای انقلاب اسلامی و بزرگان فوتبال ایران با حضور 8 تیم برتر در دو گروه 4 تیمی آغاز شد. به گزارش بانک ورزش، نتایج بازی های برگزار شده به شرح زیر است: *بنیاد شهید 2- راه آهن8 ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۶    
کارگران راه آهن رجا از پرداخت شدن دستمزد مهر ماه مهمانداران شرکت پیمانکاری سیمرغ خبر دادند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۴    
سمینار آشنایی با ابزار هزینه چرخه عمر برای پل ها 7 آذر در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار می شود.
شرکت راه آهن   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
در نشست مشترک عضو هیئت مدیره راه آهن و شهردار اهواز، اجرای چهار پروژه شهری با محوریت بخش ریلی که کوجب تسهیل تردد مردم و کاهش ترافیک می شود نهایی شد. به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در این نشست که 20 آبان ماه در اهواز برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: "آخوندی" وزیر سابق راه و شهر سازی با حضور در استان همدان قول داده بود که در مدت 3 ماه راه آهن همدان به تهران را راه اندازی کند اما به قولش عمل نکرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان با اشاره به اینکه دو مسیر ریل راه آهن در استان همدان وجود دارد، گفت: آموزش مردم ساکن در حاشیه ریل ها را باید جدی تر بگیریم و به عنوان اولویت اصلی کاری خود مد نظر داشته باشیم.
شرکت راه آهن   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۵    
قائم مقام راه آهن در قالب بازدیدهای دوره ای از روند خدمات رسانی در بخش های مختلف راه آهن بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، حسین عاشوری قائم مقام مدیرعامل راه آهن در اولین بازدید خود در صبح چهارشنبه 23 مهر ازبخش های مختلف اداره کل منابع انسانی و تشکیلات بازدید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۰    
معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: فردا و در سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان، پروژه راه آهن جیرفت کلنگ زنی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۴    
سرپرست اداره کل ساخت و توسعه راه آهن منطقه دو از افتتاح راه آهن مراغه-ارومیه در هفته جاری با حضور رئیس جمهوری خبر داد و گفت: این طرح ریلی در دوره ساخت برای بیش از 1500 نفر و برای دوره بهره برداری برای 182 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می کند و موجب تسهیل ارسال کالاهای اساسی از مرکز به شمال غرب کشور ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مهندس باقریان ضمن دیدار با مهندس سیدحمزه امینی نماینده محترم شهرستانهای هشترود و چارایماق در مجلس شورای اسلامی، از روند تخلیه کودهای شیمیایی سهمیه شهرستانهای مذکور از واگن در ایستگاه راه آهن هشترود بازدید بعمل آوردند. ...
شرکت راه آهن   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۵    
هیچ مانع و سدی نمی تواند مأموریت پلیس راه آهن برای انجام وظایف قدرتمندانه را مختل کند. به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، حشمت الله ملکی فرمانده پلیس راه آهن کشور در نشست شورای هماهنگی مدیران راه آهن، با اعلام این مطلب افزود: این نیرو تلاش دارد تا با ایفای کامل وظایف خود ...
شرکت راه آهن   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۵    
کارشناسان حوزه تحول ساختار و رسانه در جلسه شورای مدیران راه آهن با بررسی فعالیت های راه آهن به ارائه راهکار پرداختند. به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در جلسه شورای مدیران راه آهن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۵    
با همکاری شرکت راه آهن کشور ، چهار طرح شهری در اهواز اجرا می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۴    
در جلسه بررسی زیان بخش مسافری ریلی، مقرر شد که شرکت راه آهن از طریق معاونت مسافری و با مشارکت انجمن ریلی، پیشنهاد مشخصی را برای درج در بودجه سال 98 و جبران زیان شرکت ها به سازمان برنامه ارائه کند تا از حذف برخی از قطارها به دلیل زیان بالا جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با ابرازگلایه از عملیاتی نشدن راه آهن همدان- تهران گفت: امروز بعد از گذشت 3 ماه از وعده آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی قسمت باقیمانده راه آهن همدان - تهران اجرایی نشده است و گلایه مند هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتمام پروژه های بهسازی خدمات به مسافران تا پایان سال خبر داد و گفت: راه آهن آمادگی کامل برای فصل زمستان را دارد.
رکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۰    
رکنا: مدیرکل راه آهن هرمزگان از راه اندازی قطار مسافری ویژه بندرعباس - یزد و یزد به تهران خبرداد.