چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۱۱Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه آهن»

صبح قزوین   ۱ ساعت پیش    
شهروندان قزوینی از بی فروغ بودن جشن های شعبانیه در محله راه آهن این شهر گلایه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
معاون نخست وزیر اوکراین تظاهرات کشاورزان لهستانی و مسدود کردن گذرگاه های مرزی بین دو کشور با گندم های اوکراینی را تحریک آمیز دانست.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: احداث یک دهکده لجستیک 1820 هکتاری در منطقه آزاد ماکو مصوب کرده ایم که شامل فرودگاه، راه آهن و انبارهای مختلف است.
سپیدار آنلاین   ۴ ساعت پیش    
محمدرضا احمدی نژاد در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجموعه فرهنگی ورزشی شهرک راه آهن فردیس، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: دستور رئیس جمهور به وزارت راه و شهرسازی و راه آهن جمهوری اسلامی مبنی بر جذب نیروی بومی برای راه اهن کردستان پیگیری و مراحل آن در سازمان امور استخدامی در دست انجام است.
تیتر کوتاه   ۴ ساعت پیش    
معاون مسافری شرکت راه آهن هرگونه افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از جمله قطارهای پنج ستاره را تکذیب کرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: آبفا از قطعی و افت فشار آب مشترکان محدوده بلوار راه آهن بندرعباس خبر داد.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری هولناک از لحظه از ریل خارج شدن یک قطار پس از برخورد با تریلی خواهید بود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-سخنگوی دولت گفت: در مورد پروژه راه آهن رشت - آستارا که یکی از بخش های آن مسیر ترانزیتی شمال و جنوب کشور بوده و جزو اولویت های این دولت برای توسعه توان ترانزیتی بوده است؛ امروز با مصوبه هیات وزیران روش تامین مالی این طرح تعیین و به تصویب هیأت وزیران رسید.
سخنگوی دولت به تشریح مصوبات امروز هیات دولت پرداخت و گفت: روش تامین مالی راه آهن رشت - آستارا در جلسه امروز به تصویب رسید.
اداره راه آهن افغانستان اعلام کرد تفاهمنامه مطالعات فنی پروژه راه آهن افغان-ترانس میان افغانستان، ازبکستان و امارات به امضا رسیده است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی دولت گفت: در مورد پروژه راه آهن رشت - آستارا که یکی از بخش های آن مسیر ترانزیتی شمال و جنوب کشور بوده و جزو اولویت های این دولت برای توسعه توان ترانزیتی کشور بوده امروز با مصوبه هیات وزیران روش تامین مالی این طرح تعیین و به تصویب هیأت وزیران رسید.
اقتصاد ایران: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با تغییر تعرفه ثبت اقلام دارویی از دلاری به ریالی و گرانی 25 و 29 درصدی بلیت قطارهای 5 ستاره را تصویب کرد اما از سوی شرکت راه آهن تکذیب شد!
سخنگوی دولت از تصویب روش تامین مالی به منظور تکمیل پروژه راه آهن رشت- آستارا در جلسه هیات وزیران خبر داد.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در سفر یک روزه خود به لرستان گفت: پروژه راه آهن دورود به خرم آباد از مطالبات مهم مردم بوده و بخشی از کار آن انجام شده است.
اول فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اول فارس قطار چرا کرمانشاهی ها سوار قطار نمی شوند؟ مگر سرویس بهتری از قطار سراغ دارند؟چرا مردم این ناحیه، اقبالی به سوار شدن قطار ندارند؟ حتما نیازهایشان بر آورده نمی شود و مشکلی وجود دارد؟ ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کتاب "مینیاتور شمال" در 87 عنوان موضوعی به تشریح جاذبه ها، تاریخچه، اجزای مسیر و زیرساخت های ریلی، رخدادهای تاریخی، اطلاعات فنی، معرفی شرکت ها و مهندسان سازنده راه آهن شمال و برخی جزئیات دیگر درباره این مسیر ریلی زیبا می پردازد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آگهی تجدید مزایده شماره 1/08/1402/34 و 2/08/1402/34 شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد نسبت به برگزاری مزایده مذکور از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی www.setadiran.ir به شرح زیر اقدام نماید ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: در سفر اول آیت الله رئیسی به استان گیلان 20 همت پروژه در بخش های مختلف تعریف شد که 24 هزار میلیارد ریال در آزادراه و راه آهن رشت - کاسپین هزینه شد؛ دو پروژه ای که در هفته های آینده به بهره برداری می رسد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عراق ساخت حدود 60 درصد از تونل زیردریایی فاو (FAW) را تکمیل کرده و به نقل از فرهان الفرطوسی مدیرکل بنادر عراق، این امر می تواند منطقه ساحلی بصره در جنوبی ترین نقطه این کشور را از طریق جاده ای که به عنوان جاده توسعه با ترکیه معروف است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون مسافری شرکت راه آهن هرگونه افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از جمله قطارهای پنج ستاره را تکذیب کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرجع قانونی تعیین قیمت بلیت قطارهای مسافری، راه آهن و شورای عالی ترابری است و افزایش قیمت ادعایی صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی امروز افزایش 54 درصدی قیمت بلیت قطار اعلام شد که شرکت راه آهن آن را تکذیب و اعلام کرد: مردم هرگونه گران فروشی را مردم گزارش دهند.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۶    
مسکو- ایرنا- نشستی وبیناری با هدف شتاب بخشی به تدوین پروتکل اجرایی موافقتنامه ساخت راه آهن رشت- آستارا برگزار شد، موافقتنامه ای که اردیبهشت ماه 1402 بعد از سخنان رؤسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه به امضای وزیران حوزه حمل ونقل دو طرف رسید. این پست 47 بار بازدید شده
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اعلام این که هرگونه افزایش قیمت بلیط قطارهای مسافری از جمله قطارهای 5 ستاره صحت نداشته این ادعا را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- نشستی وبیناری با هدف شتاب بخشی به تدوین پروتکل اجرایی موافقتنامه ساخت راه آهن رشت- آستارا برگزار شد، موافقتنامه ای که اردیبهشت ماه 1402 بعد از سخنان رؤسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه به امضای وزیران حوزه حمل ونقل دو طرف رسید.
معاون مسافری شرکت راه آهن هرگونه افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از جمله قطارهای پنج ستاره را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد آب مشترکان محدوده بلوار راه آهن بندرعباس فردا قطع و یا با افت فشار روبرو می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۵    
وزیر کشور گفت: پروژه راه آهن دورود به خرم آباد در 12 نقطه کارگاه فعال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان وزیر کشور گفت: پروژه راه آهن دورود به خرم آباد در 12 نقطه کارگاه فعال دارد.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در سفر به مشهد مقدس از زیرساخت های ریلی ایستگاه شهید مطهری بازدید کرد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بیمه سینا به عنوان شرکت خدمات دهنده بیمه درمان گروهی کارکنان راه آهن جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه آهن زاگرس گفت: اقداماتی به منظور ارتقای ایمنی حرکت قطار ها و کاهش سرعت انجام شد.
مدیرعامل راه آهن گفت: ما از روز اول به دنبال ارتقای گام به گام وضعیت معیشتی همکارانمان بوده ایم که البته این ارتقا بستگی به افزایش راندمان بخش های مختلف شرکت نیز دارد.
مدیرعامل راه آهن در جلسه ستاد نوروزی گفت: منظومه حمل و نقل ریلی مسافر باید ایمن، با کیفیت و قانونمند باشد.
اقتصاد آنلاین / اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: طبق برنامه پنجم توسعه، 360 کیلومتر راه آهن ساختیم و در برنامه ششم توسعه هم با وجود همه سختی ها و مشکلات، 1600 کیلومتر ریل ساختیم ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
داود شایقی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با اشاره به تخصیص 1600 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های پیشران اردبیل اظهار کرد: از این مبلغ یک هزار و 74 میلیارد تومان برای راه آهن اردبیل – میانه اختصاص یافته و مابقی 400 میلیارد تومان نیز برای توسعه بزرگراه ها، آبرسانی به شهرها و روستاها ...
ملیت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت راه آهن در اطلاعیه ای بر لزوم یکسان بودن مشخصات مسافران با اطلاعات مندرج در بلیت تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بارش سنگین برف در چین موجب از کار افتادن راه آهن در بخش غربی چین و ترافیک سنگین در اتوبان ها شد، ارتفاع برف در برخی از نقاط تا 160 سانتی متر نیز اندازه گیری شده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل سید حامد عاملی اظهار داشت: همه اقدامات در استان اردبیل حول محور رشد و پیشرفت اقتصادی از طریق افزایش تولید است تا منجر به ثروت آفرینی و ارتقای درآمد مردم استان شود. ...
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود: در سال های قبل تفاهمی صورت گرفته بود مبنی بر اینکه بلیت های قطارهای 5 ستاره از قیمت گذاری معاف باشند اما بعدا سازمان حمایت و شرکت راه آهن این توافق را نقض کرده و این موضوع را مشمول قیمت گذاری کرده بودند. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از چند سال افول و جنگ مالکیتی که نتیجه آن سقوط از لیگ برتر به دسته دوم شده بود و بسیاری متصور بودن تا سرنوشت تیم هایی مانند ابومسلم و سباه جامگان مشهد، نفت و راه آهن تهران، برق شیراز، ماشین سازی تبریز ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد: پیشنهاد دبیرخانه آن بود که به همان رویه پیشین که مصوب هیات مدیره شرکت راه آهن بوده است، برگردیم. در عین اینکه قیمت گذاری در حوزه حمل و نقل از جمله قطارهای پنج ستاره حفظ شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت راه آهن گفت: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی همانند اسفند ماه اینترنتی و بدون تغییر قیمت خواهد بود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران از آغاز به کار موزه فرش مترو با نمایش 14 اثر فاخر نوبافت و قدیمی در ایستگاه خیام خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن گفت: قیمت بلیت قطار های نوروزی تغییر و یا افزایشی نخواهد داشت و همانند اسفند ماه نحوه فروش اینترنتی خواهد بود به طوری که در 4 ساعت ابتدایی فروش کاملا اینترنتی و بعد از آن به صورت اینترنتی و حضوری خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص های مدل کلان نگر شهر تهران نشان می دهد که با ساخت خطوط جدید شبکه مترو تهران (خط 8 تا خط 11) روزانه قریب به 2 میلیون و ششصد و شصت هزار سفر به جمع سفرهای کنونی با این وسیله نقلیه انبوه بر اضافه خواهد شد؛ به تعبیر دیگر ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست بازرگانی داخلی شرکت راه آهن از امکان اعمال تخفیف از سوی راه آهن برای حمل بارهای بنادر خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت راه آهن از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 3 هزار و 849 دستگاه ناوگان ریلی را نوسازی کرده است.