یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۱۲Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلج»

خبرگزاری مهر   ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازار بورس رژیم صهیونیستی از ابتدای هفته به دلیل نگرانی از حمله ایران، رنگ خون به خود گرفت.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
با گذشت شش ماه از عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر و آغاز جنگ رژیم صهیونیستی در غزه، اضطراب فزاینده نسبت به جنگ های آتی در میان مقامات صهیونیستی وجود دارد که یکی از پیامدهای آن، ممکن است به فلج اقتصادی باشد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۴    
صهیونیست ها از بیم واکنش تهران به تعدی آن ها به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و شهادت شماری از مستشاران ارشد نظامی ایران، تاکنون 28نمایندگی سیاسی خود در جهان را تعطیل کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۴    
رسانه های اسرائیلی طی روز های اخیر بار ها درباره افزایش نگرانی رژیم اسرائیل از نحوه پاسخگویی ایران به جنایت حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق و شهادت شماری از مستشاران ارشد نظامی جمهوری اسلامی ایران در پایتخت سوریه گزارش منتشر کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ترس از اقدام تلافی جویانه ایران در میان رژیم اشغالگر در حال افزایش است و رسانه های صهیونیست نوشتند تهدید ایران به انتقام، با ترس شدید اسرائیل را فلج کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی امروز جمعه از تشدید وحشت رژیم صهیونیستی از پاسخ تنبیهی تهران به جنایت این رژیم در حمله به کنسولگری ایران در دمشق خبر دادند.
فعالان بازار مسکن با اشاره به شرایط رکود موحود در بازار مسکن، بر این باور هستند که دولت باید یک برنامه ریزی عاجل و سیاست ورزی مناسب برای سال 1403 در حوزه مسکن و ساختمان لحاظ کند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۲    
علی رغم گذشت نصف سال، اهداف جنگ محقق نشده و جامعه همچنان در شوک است؛ دولت ناکارآمد، فاسد و فلج است
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۲    
منابع صحی در غزنی تایید کرده که یک مورد واقعه مثبت بیماری پولیو یا فلج اطفال در شفاخانه حوزوی غزنی به ثبت رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های عبری در گزارشی اعلام کردند بخش اقتصاد، کشاورزی و گردشگری در این منطقه به طور کامل فلج شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ضربات مهلک مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله، شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی را به طور کامل فلج و به منطقه ارواح تبدیل کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استفاده از یک نوآوری جدید توسط کلینیک مایو در آمریکا به درمان 10 بیمار با استفاده از سلول های بنیادی در کارآزمایی بالینی منجر شد. کریس بار یکی از کسانی بود که با وجود فلج شدن از گردن به پایین توانست با درمان از طریق سلول های بنیادی درمان شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
علی رغم خسارات در جبهه های شرقی، اوکراین در دریای سیاه دستاوردهای بزرگی کسب کرده است. این کشور با استفاده از ترکیبی از موشک ها و قایق های بدون سرنشین، ناوگان دریای سیاه روسیه را فلج کرده و صادرات غلات خود را به سطح قبل از جنگ بازگردانده است.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - مردی که هفت سال پیش در یک حادثه هنگام موج سواری از گردن به پایین فلج شده بود، اکنون می تواند به تنهایی بایستد و راه برود؛ آنچه به لطف درمانی نوآورانه با سلول های بنیادی به دست آمده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: هم نوایی جهانی امروز قابل مشاهده است و این فرصت تاریخی برای مسلمانان جهان به وجود آمده است تا با اتحاد بیشتر نشان دهند رژیم جعلی نمی تواند باقی بماند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گزارش عملکرد حوزه واگیر معاونت بهداشت در طرح سلامت نوروزی در کشور را اعلام کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۲    
فاش نیوز - حملات متعدد شاخه های مختلف جبهه مقاومت به اهداف صهیونیستی سایه وحشت را بر فراز رژیم آپارتاید اسرائیل حاکم کرده است. یکی از تبعات این حملات فلج شدن اقتصاد این رژیم از جمله فروپاشی صنعت توریسم بوده است. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۲    
اگر قورباغه ای در یک دیگ روی اجاق گاز قرار گیرد، با ادامه افزایش دما در دیگ آب باقی می ماند و حتی با به نقطه جوش رسیدن آب قورباغه بیرون نمی پرد و در اثر آن می میرد زیرا تغییرات آنقدر تدریجی است که قورباغه متوجه آن نمی شود. ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۴:۰۸    
22 خرداد 88 جمعیت شگفت انگیزی پای صندوق رای آمده اند. ساعت 23 همین روز و پیش از اتمام فرآیند رای گیری میرحسین موسوی خود را برنده انتخابات اعلام می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی به ناکامی تل آویو در یافتن جایگزین کارگران فلسطین اذعان کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جعفر میعادفر در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به اقدامات انجام شده سازمان اورژانس در تعطیلات نوروز 1403 و اجرای طرح نوروزی گفت: در طول این ایام که از 24 اسفندماه آغاز شده و تا 14 فروردین ماه ادامه داشت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد دادرس گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی 25 اسفند 1402 تا 12 فروردین 1403 در فعالیت های مراقبت های بهداشتی مرزی بالغ بر 814 هزار و 562 غربالگری سندرومیک، 3125 تست کرونا، 897 تست مالاریا، 624 تست وبا، 233 مورد واکسیناسیون سرخک و 2966 مورد واکسیناسیون فلج اطفال انجام شده است. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
در 5 سال گذشته سطح عمومی قیمت ها بیش از 5 برابر افزایش یافته است. چنین تورم مستمری که سالانه نزدیک به 40 درصد و بالاتر است هیچ گاه مسبوق به سابقه نبوده و به طور کلی زندگی مردم را فلج کرده است.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۱    
اقتصاد ایران بشدت به نفت و صادرات نفتی و جذب سرمایه گذاری خارجی و نیز واردات و صادرات وابسته است. تلاش آمریکا پس از خروج از برجام برای فلج کردن اقتصاد ایران اعمال تحریم های نفتی بویژه با کشورهای اصلی طرف قرارداد ایران مانند ژاپن، کره جنوبی و چین و جایگزینی نفت عربستان با نفت ایران بوده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۱    
مورچه بولداگ استرالیایی حشره ای، بومی استرالیا است و به دلیل قدرت و جثه بزرگش، به مورچه بولداگ معروف شده است. مورچه بولداگ، یکی از قوی ترین و بزرگ ترین گونه های مورچه در جهان است. این مورچه، دو چشم بزرگ و برجسته دارد که به آن، دید وسیع تری از محیط اطراف و توانایی شکار طعمه هایش را می دهد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جریان اپوزیسیون اسرائیل که در تظاهرات هزاران نفر از ساکنان فلسطین اشغالی علیه نتانیاهو مقابل کنست حضور پیدا کرده بود، در سخنانی در حاشیه این تظاهرات گفت: نتانیاهو تنها به یک چیز فکر می کند و آن کرسی نخست وزیری است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مورچه بولداگ استرالیایی حشره ای، بومی استرالیا است و به دلیل قدرت و جثه بزرگش، به مورچه بولداگ معروف شده است. مورچه بولداگ، یکی از قوی ترین و بزرگ ترین گونه های مورچه در جهان است.این مورچه، دو چشم بزرگ و برجسته دارد که به آن، دید وسیع تری از محیط اطراف و توانایی شکار طعمه هایش را می دهد ...
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هیثم الغیص، دبیرکل اوپک، در گفت وگو با ایندیپندنت عربی، ضمن تاکید بر اهمیت تصمیمات این سازمان در ثبات صنعت جهانی نفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : یائیر لاپید رهبر مخالفان نتانیاهو با حضور در تظاهرات خانواده اسرای اسرائیلی گفت جنگ با حماس، تبادل اسرا، جبهه شمال و کابینه با رهبری او فلج و شکست خورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یائیر لاپید نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی و رئیس مخالفان نتانیاهو، در تظاهرات مقابل کنست در قدس اشغالی شرکت کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۲:۱۵    
به گزارش اسپوتنیک، این نشریه می گوید: "رئیس جمهور روسیه نیروهایی را که سال ها مردم را در وضعیت فلج اجتماعی، ایدئولوژیک و تاریخی نگه داشته بودند، به چالش کشید." این مقاله خاطرنشان می کند که در میان کسانی که به این توسعه وضعیت علاقه مند هستند، جنوب جهانی است. ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24 - محاسبات رویترز نشان می دهد ظرفیت اولیه پالایش نفت در روسیه که بر اثر حملات پهپادهای اوکراینی فلج شده، به 14 درصد از کل ظرفیت پالایش این کشور رسیده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کد خبر: 924365 / دیروز, 14:25 / جهان محاسبات رویترز نشان می دهد ظرفیت اولیه پالایش نفت در روسیه که بر اثر حملات پهپادهای اوکراینی فلج شده، به 14 درصد از کل ظرفیت پالایش این کشور رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۰    
سرمای شدید هوا در آمریکا در ماه ژانویه بخشی از صنعت نفت آمریکا را فلج کرد و باعث کاهش تولید در این کشور شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری امروز -پنجشنبه- به اسرائیل دستور داد تا اقدام هایی از جمله باز کردن گذرگاه های زمینی بیشتر برای ورود غذا، آب، سوخت و سایر منابع به غزه برای رفع کمبودهای فلج کننده در این منطقه را در دستور کار خود قرار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۲۲    
معاون اداری ریس الوزرای طالبان نشست ویدیویی با رییس سازمان صحی جهانی برگزار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۸    
شفقنا- فروریختن پل بالتیمور در آمریکا منجر به فلج شدن نهمین بندر بزرگ تجاری صادرات کالا شد و گزارش های رسانه ای هشدار دادند این امر موجب ایجاد بحران تجاری 81 میلیارد دلاری می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس گروه پیشگیری از بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تزریق 10 هزار و 738 مورد واکسن فلج اطفال در مرز های ورودی از ابتدای طرح سلامت نوروزی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت از تزریق 1255 مورد واکسن فلج اطفال در مرزها و 2367 مورد تزریق واکسن هاری توسط دانشگاه های علوم پزشکی کشور از ابتدای طرح سلامت نوروزی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۲    
شفقنا- کنگره آمریکا قانونی را تصویب کرد که برای جلوگیری از فلج دولت ، بودجه ایالت فدرال را تا ماه سپتامبر/مهر تأمین می کند. به گزارش شفقنا، الشرق الأوسط نوشت: پس از اتمام حداکثر مهلت تعیین شده در نیمه شب جمعه برای تصویب بودجه دولت، سنا در ساعت اولیه صبح پس ار تصویب کنگره ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی عزتی استاد اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس می گوید: اوضاع به هم ریخته اقتصادی، سرمایه گذاری را فلج و سیاست های پولی را ناکارا کرده است. در چنین شرایطی، دولتی که درک صحیحی از بحران ندارد، اولین دغدغه اش، حل معضل کسری بودجه است که بالاجبار به مردم فشار می آورد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کرمانشاه درخصوص شعار سال گفت: راه حل جهش تولید این است که مردم را در امر اقتصاد مشارکت دهیم، این مشارکت درصورتی محقق می شود که دستگاه ها موانعی که بر سر راه تولید است و قوانینی که اجرای غلط آن ها باعث فلج کردن تولید در استان می شود را سهل کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نورالینک، متعلق به ایلان ماسک در یک پخش زنده ویدیویی نشان داد اولین بیمار دریافت کننده تراشه این شرکت چگونه تنها با استفاده از قدرت ذهن خود می تواند شطرنج بازی کند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت نورالینک ایلان ماسک، یکی از ثروتمند ترین مردان جهان روز چهارشنبه، اول فروردین ویدیویی منتشر کرد که در آن یکی از نخستین دریافت کنند گان تراشه های مغزی تولیدی این شرکت می تواند تنها با فکر کردن و بدون نیاز به هیچ توانایی فیزیکی، نشانگر رایانه را تکان دهد
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا درباره حملات سایبری به سیستم های آب و فاضلاب هشدار داد دولت آمریکا به فرمانداران ایالت ها هشدار داد هکرهای خارجی در حال انجام حملات سایبری مخرب علیه سیستم های آب و فاضلاب در سراسر این کشور هستند. ...
رییس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت از تزریق 644 مورد واکسن فلج اطفال در مرزها از ابتدای طرح سلامت نوروزی خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۴    
به گزارش اسپوتنیک، شرکت بازی را در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس پخش کرد. نولان آربو 29 ساله گفت که حدود 8 سال پیش در یک تصادف فلج شد و از آن زمان تاکنون هیچ چیزی را زیر شانه های خود احساس نکرده است. ...