چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۱۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبران خسارت»

ایانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنج گفت: به منظور جبران خسارت آسیب دیدگان ناشی از سیل دی ماه سال 1400 تسهیلات کم بهره به بهره برداران زیر بخش کشاورزی این شهرستان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت چهار میلیارد ریالی یک شرکت برای تقلب در ارائه خدمات فروش و نصب آسانسور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مالباختگان یک شرکت فروش تلفن همراه که مالک آن متواری شده و این روزها حواشی زیادی ایجاد کرده سلبریتی ها را در ترغیب آن ها به خرید مقصر می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بسیاری از مالباختگان یک شرکت پرحاشیه فروش تلفن همراه که مالک آن متواری شده، سلبریتی ها را مقصر می دانند و در مقابل برخی می گویند ورزشکاران و بازیگرانی که برای این شرکت تبلیغ کرده اند مسئولیتی برای جبران خسارت ندارند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: سلبریتی ها و افراد مشهوری که پروژه "کوروش کمپانی" را تبلیغ کردند در بعد مسئولیت حقوقی و مدنی براساس قوانین، مقررات، اصول کلی و عمومات حقوقی و قواعد فقهی، بی تردید مسئول جبران خسارات وارده بوده و باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: سلبریتی ها و افراد مشهوری که پروژه "کوروش کمپانی" را تبلیغ کردند در بعد مسئولیت حقوقی و مدنی براساس قوانین، مقررات، اصول کلی و عمومات حقوقی و قواعد فقهی، بی تردید مسئول جبران خسارات وارده اند و باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ریاست جمهوری اوکراین اعلام کرد که فرانسه به دنبال ایجاد سازوکاری برای جبران خسارت های اوکراین در عملیات نظامی روسیه است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۵    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین در این جلسه گفت: با توجه به رخداد سویه های اگزوتیک تب برفکی در کشورهای همسایه، پیگیری روش های جبران خسارت در موارد احتمالی شیوع و بیمه اجباری دام امری ضروری است و برای رسیدن به جایگاه خوب و عملکرد مناسب در حوزه بیمه اجباری دام نیازمند همکاری بین سازمانی و ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۰    
همزمان با اینکه کمک های آمریکا به اوکراین همچنان با سرنوشتی مبهم مواجه است، رئیس جمهور این کشور جنگ زده برای جبران خسارت ها و ادامه جنگ با روسیه به سمت متحدان اروپایی روی بر می گرداند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره امور عشایری شاهرود گفت: 197 میلیارد و 400 میلیون ریال وام ارزان قیمت در راستای جبران بخشی از خسارات وارده بر اثر بروز خشکسالی در سال های 1401 و 1402 به عشایر این شهرستان پرداخت شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از تخصیص و پرداخت 101 میلیون ریال تسهیلات برای جبران خسارت سیل مرداد ماه سال 1401 در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت بیش از 2 میلیارد ریالی واحد کابینت سازی برای تقلب در ساخت کابینت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: 36 میلیارد تومان در بخش تسهیلات ارزان قیمت برای جبران خسارت و نگاه حمایتی دولت اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از پرداخت و اختصاص 101 میلیون ریال تسهیلات برای جبران خسارت سیل مرداد 1401 در بخش کشاورزی این شهرستان خبرداد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
کیهان به درخواست رئیس بیمارستان گاندی از مسئولان برای جبران خسارت آتش سوزی اش واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت بلژیک نمایندگان کشورهای غربی و گروه هفت (G7) را از پیشنهاد خود برای مصادره دارایی های روسیه برای جبران خسارت های جنگ اوکراین مطلع کرد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، در این مراسم معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجراز استقبال خوب صیادان هرمزگان از رئیس جمهور تقدیر کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
اگر چه جمهوری اسلامی دارایی شناخته شده ای در آمریکا ندارد، اما وکیلان این پرونده به احکام قبلی دادگاه های آمریکا و خارج از این کشور اشاره کرده اند. به گفته آنان می توان از صندوق های دیگر مرتبط با ایران مبالغ لازم را برای جبران خسارت خانواده ها تأمین کرد.
برای اجرای تولید قراردادی دام و جبران خسارت ناشی از بحران خشکسالی، 4هزار تن جو مدت دار در بین عشایر سیستان و بلوچستان توزیع شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۸    
اگرچه بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث جزو بیمه های اجباری برای خوردو نیست، اما خرید آن به خصوص برای خودروهای لوکس ضروری به نظر می رسد. بیمه بدنه دارای پوشش های متنوعی برای جبران خسارت به خودرو است و با قانون جدید بیمه شخص ثالث به عنوان بیمه تکمیلی در تصادفات مورد استفاده قرار می گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۳    
بعد از آن که بیمارستان گاندی علیرغم اخطارهای متعدد سازمان آتش نشانی دچار سانحه شد و جان ده ها نفر به خطر افتاد، رییس این مرکز در ویدیویی از دولت خواستار دریافت کمک هزینه برای جبران خسارت شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۶    
شما می توانید با خرید بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر، از خدمات بیمه ای، در برابر وقوع حوادث احتمالی، برای جبران خسارت استفاده کنید. در این زمینه انتخاب نوع بیمه و چگونگی برخورداری از خدمات آن، اهمیت زیادی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عنوان فیلمی که در فضای مجازی فراگیر شده، نه تنها عجیب و غیر قابل قبول بلکه عاملی برای عصبانی کردن مردم است؛ صحبت های بغض آلود رئیس بیمارستان گاندی خطاب به معاون اول رئیس جمهور: به وعده خود عمل کنید ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تأمین خسارت های بدنی، راهکار اصلی پیشگیری و جبران خسارت های ناشی از حوادث رانندگی را اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دانست و گفت: دانش آموزان مناسب ترین و اثرگذارترین ظرفیت برای ترویج فرهنگ بیمه در جامعه هدف هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به منظور تامین نظر شورای نگهبان تصویب کردند که وزارت صنعت، معدن و تجارت با همکاری وزارت راه و شهرسازی تا پایان سال اول برنامه نسبت به نحوه جبران خسارت به زیرساخت ها و راه ها از طرق مختلف از جمله از اشخاص بهره بردار اقدام قانونی به عمل آورد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- بنا بر گزارش روترز، یک قاضی برزیلی شرکت های معدنی واله، بی اچ پی و شرکت سرمایه گذاری مشترک آنها، سامارکو را به پرداخت 9.67 میلیارد دلار جبران خسارت ناشی از شکست سد باطله در سال 2015 محکوم کرد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه تجارت نو که همواره تلاش دارد تا همراه با صنایع انرژی و مهندسی کشور گام بردارد، پوشش هایی را برای جبران خسارت و مخاطرات این بخش ها درنظر گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
وزیر انرژی اوکراین گفت: برای جبران خسارت نیروگاه هایی که از دست داده ایم، ساخت 4 نیروگاه جدید را در مناطق غربی آغاز خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از جبران خسارت یک میلیارد و 700 میلیون ریالی شاکی پرونده گرانفروشی دستگاه سنگک پزی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند در سال 1403 تا سقف 2 میلیارد یورو کمک های بلاعوض بین المللی از سوی مؤسسات و سازمان های بین المللی برای جبران خسارت و پیشگیری از حوادثی مانند زلزله، سیل و سرمازدگی دریافت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار به بانک های عامل دستور داد نسبت به پرداخت تسهیلات جبران خسارت ناشی از سیل 1401 به بخش کشاورزی اقدام کنند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۹    
تعمیر خودرو جزو مشاغل سخت محسوب می شود و مراکز تعمیر خودرو در معرض خطرهای جدی همچون آتش سوزی، انفجار و آسیب به کارکنان به دلایلی چون لیز خوردن و افتادن و برخورد با وسایل سنگین هستند. به همین دلیل استفاده از بیمه نامه های مختلف برای پوشش خطرات احتمالی و جبران خسارت ها ضروری به نظر می رسد. ...
آی تی رسان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۷    
استعلام بیمه شخص ثالث یکی از مهم ترین کارهایی است که تمام افراد باید به آن توجه کنند. بیمه شخص ثالث در اصل یک بیمه اجباری برای تمام وسایل نقلیه زمینی است و می تواند در تصادفات برای جبران خسارت های جانی و مالی مورد استفاده قرار بگیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: خسارت های وارده به عشایر از طریق صندوق بیمه کشاورزی پرداخت می شود و ضروری است برای جبران خسارت ها، عشایر استان زیرپوشش بیمه قرار بگیرند.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از مسؤلان ارشد میراث فرهنگی برایم نقل کرد که جناب آقای ضرغامی وزیر محترم میراث فرهنگی و گردشگری خیلی سخت رضایت به ثبت اماکن میراثی می دهند و آن هم به دلیل ضایع شدن حق و حقوق همسایگان آن بناهاست و ایشان نمی خواهند حقوق مردم ضایع شود. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸    
آزادانه گشتن عاملان نسل کشی های دهه های اخیر هولناک ترین بعد این دست جنایت ها است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۶    
هزینه بیمه موبایل بر اساس سقف جبران خسارت مالی و نوع مدل گوشی متفاوت است و بطور مثال برای یک گوشی با قیمت 60 میلیون تومان باید حدود 4 میلیون تومان هزینه بیمه بپردازید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور: بیش از 3 میلیارد تومان از محل صندوق حمایت از توسعه ی صنعت چای کشور در قالب بیمه برای جبران خسارت باغ های چای گیلان و مازندران پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناسان امور مدیریت شهری و زلزله ضمن بررسی و تشریح رویکرد کشورهای مختلف در جبران خسارت زلزله زدگان معتقدند بیمه بهترین روش برای این امر است و صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان از ابتدای امسال تا 15 دی برای 21 هزار و 346 واحد مسکونی خسارت دیده مبلغ سه هزار و 313 میلیارد ریال پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی خمین گفت: 712 فقره درخواست دریافت وام سرمایه در گردش دام و طیور از محل مردمی سازی یارانه ها، دریافت تسهیلات مشاغل خانگی، جبران خسارت سیل، جبران خشکسالی، سامانه رصد و خرید ادوات کشاورزی امسال از سوی این سازمان به بانک های عامل معرفی شد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل امور عشایر اردبیل از اختصاص چهار میلیارد تومان از اعتبارات مدیریت بحران برای جبران خسارت ناشی از سیل در مناطق عشایری استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام کمیته تعیین وضعیت بازیکن فصل گذشته ذوب آهن که به عنوان سرباز راهی ملوان شده بود، 4 ماه محروم شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۶    
جزییات طرح جدید ازکی همراه با پوشش جبران خسارت سرقت موتورسیکلت
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان های سازمان شیلات ایران گفت: بی شک تا انتها در کنار صیادان منطقه سلخ قشم هستیم و خسارت وارده از آتش سوزی را جبران خواهیم کرد.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۳:۰۳    
یک میلیارد تومان از اعتبارات استانی برای ترمیم و جبران خسارت سیل به اراضی کشاورزی عشایر "بورک" در نیکشهر اختصاص داده شد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۵    
شرکت ازکی، خدمات بیمه بدنه بر ا ی موتورسیکلت را به محصولات خود اضافه کرده است. این خدمت جدید، علاوه بر جبران خسارت های بدنه، خسارت سرقت موتورسیکلت را نیز پوشش می دهد. پوشش های بیمه بدنه موتورسیکلت ازکی شامل موارد زیر می شود: ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: طی بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از مناطق عشایری بورک شهرستان نیکشهر مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی جهت ترمیم و جبران خسارت ناشی از سیل به اراضی کشاورزی عشایر بورک تخصیص یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تامین منابع مالی اجرای طرحی که به جبران خسارت نیروهای ذخیره رژیم صهیونیستی در بودجه سال 2024 مربوط می شود، موجب تشدید اختلاف در محافل سیاسی این رژیم شده است.
اقتصاد آنلاین / زومیت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
از حدود 12 میلیون موتورسیکلت موجود در کشور، کم تر از یک درصد از آن ها بیمه بدنه دارند.