یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۳:۴۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت خسارت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسون کشاورزی مجلس گفت: طبق قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی، دولت مکلف شده جبران خسارت دیرکرد مطالبات گندمکاران را پرداخت کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۵    
نیمه شب زمستان 1400، آتش از مغازه همسایه به صافکاری اوستا محمود سرایت می کند و در پی آن به خودرو 206 مشتری اش خسارت 280 میلیونی وارد می شود. با شکایت مشتری، پیرمرد که توان پرداخت خسارت را ندارد، راهی زندان می شود و این روز ها روزگارش به سختی می گذرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل بر لزوم تسریع در برآورد خسارت خشکسالی به عشایر استان و اعلام آن به سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: بیمه محصولات کشاورزی نقش حمایتی دارد تا از فشار بیشتر به کشاورز جلوگیری گند. در بخش دیم، نیمی از هزینه بیمه توسط دولت و ستاد اجرایی حضرت امام پرداخت می شود و کشاورز خسارت را کامل می گیرد که این روش در دنیا سابقه ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: 200 میلیارد ریال از اموال مقصر متوفی که برای اجرای احکام حقوقی این پرونده توقیف شده بود، به فروش رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: 200 میلیارد ریال از اموال مقصر متوفی که برای اجرای احکام حقوقی این پرونده توقیف شده بود، به فروش رسید.
خلخالیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بعد از ظهر دیروز، بارش شدید باران به غرفه های صنایع دستی که در محوطه باز ورزشگاه پوریای ولی برگزار شده بود خسارت وارد کرد و موجبات وارد آمدن ضرر و زیان به غرفه داران شد. ...
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ بر اساس گزارش دفتر برنامه ریزی و امور فنیِ معاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی، صنعت بیمه کشور در فروردین ماه سال جاری 6.6 هزار میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا، مرگ متروپل یکساله شد کسبه همچنان آواره دریافت خسارت مانده اند.مالکانی که خانه هایشان را برای تسریع امدادرسانی دادند امروز سی و یکم اردیبهشت ماه، چک خسارت را از فرمانداری تحویل گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس قانون بیمه اجباری اگر به دلیل تصادف وسایل نقلیه به شخص دیگری خسارت وارد شود، فرد زیان دیده برای جبران خسارت خود می تواند از دو روش رجوع به دارنده وسیله نقلیه و رجوع به راننده وسیله نقلیه استفاده کند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شعب بانک کشاورزی گلستان گفت: خسارت های ناشی از خشک سالی تا پایان خرداد به کشاورزان پرداخت می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: در شرایطی که دولت سهم خود در زمینه پرداخت اعتبارات سیل به بانک ها را انجام داده؛ اما بانک ها این اعتبارات را به مردم پرداخت نکرده و از نظر بنده در این زمینه بانک ها کوتاهی کرده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵    
یکی از پرسش های متداول رانندگان این است که پرداخت خسارت به زیان دیده ثالث چگونه صورت می گیرد؟
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰    
برخی از معلمان و فرهنگیان نسبت به عدم پرداخت خسارت بیمه خود توسط شرکت های بیمه گذار گلایه کرند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۳    
مدیر گروه خدمات بیمه کشاورزی استان یزد: به صورت انفرادی از باغات خسارت دیده ای که بیمه بوده اند بازدید و بر اساس میزان خسارت ایجاد شده غرامت کشاورزان پرداخت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حکم دیوان بین المللی دادگستری و محکومیت امریکا، گفت: بر اساس حکم دیوان امریکا مکلف به پرداخت خسارت به ایران شده و بر اساسا همین رأی طرفین برای میزان و نحوه پرداخت خسارت باید مذاکره کنند لذا ایران برای مذاکره حقوقی با امریکا اعلام آمادگی کرده و مذاکره سیاسی ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت: لفظ خودروی متعارف از بیمه شخص ثالث حذف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
خشکسالی های دو دهه اخیر و عدم آورد رودخانه هیرمند در سیستان موجب کاهش سطح کشت زراعی کشاورزان سیستان شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: سه سال پشت سر هم خشکسالی کشاورزان شهرستان بیله سوار را با تنگنا مواجه و در ضیق معیشت قرار داده و حتی صندوق بیمه نیز توان پرداخت خسارت را در موعد مقرر ندارد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: مذاکرات حقوقی در خصوص تقویم خسارات وارده به طرف ایرانی و مبلغی که آمریکا باید به ما خسارت دهد توسط معاونت حقوقی انجام خواهد شد
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: ضروری است مسئولین وزارتخانه های کشور، جهاد کشاورزی، مدیریت بحران و استاندار جلسه اضطراری برگزار کنند تا نسبت به تأمین منابع خسارت وارده به مردم اقدام شود.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس طرحی که کمیسیون اقتصادی مجلس آماده کرده بناست تغییراتی در فرایند پرداخت خسارت به خودروهای متعارف و غیرمتعارف صورت گیرد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه ایران استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: بیمه ایران بابت خسارت آتش سوزی شرکت بهاران شیمی بروجن بیش از 16 میلیارد پرداخت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گزارشی از صدا و سیما در خصوص تخلف شرکت های بیمه در عدم پرداخت خسارت افت قیمت را مشاهده میکنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۶    
گزارشی از صدا و سیما در خصوص تخلف شرکت های بیمه در عدم پرداخت خسارت افت قیمت را مشاهده میکنید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارشی از صدا و سیما در خصوص تخلف شرکت های بیمه در عدم پرداخت خسارت افت قیمت را مشاهده میکنید.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان بر تعیین تکلیف شهرک جهاد زرند و پرداخت خسارت های ناشی از اجرای طرح انتقال آب شهیدان امیرتیموری به کرمان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بیمه ها زیر بار پرداخت خسارت افت قیمت نمی روند! با وجود تأکید بیمه مرکزی مبنی بر لزوم پرداخت خسارت افت قیمت در بیمه شخص ثالث، پیگیری خبرنگار ما نشان می دهد شرکت های بیمه، این خسارت را پرداخت نمی کنند.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه به منظور پیگیری روند ارزیابی و پرداخت خسارت کارخانه الکترو استیل، عازم استان خراسان رضوی شدند و از این کارخانه بازدید کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی صنعت برق، سال گذشته 70 میلیارد تومان از سوی بیمه پرداخت خسارت صورت گرفت و پیش بینی می شود که امسال هیچگونه جداول خاموشی منتشر نشود.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
موسی رضایی با ابراز خرسندی از برگزاری قانونمند مناقصات بیمه ای شرکت ملی نفت ایران،پیشنهاد کرد: سبد بیمه ای وزارت نفت شامل بیمه درمان ی ، حمل و نقل، تاسیسات و مهندسی در قالب یک بسته بیمه ای تجمیع شود تا بیمه البرز بتواند خدمات جامع و کاملی را در تمام رشته های مذکورارائه دهد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: سال گذشته 70 میلیارد تومان از سوی بیمه پرداخت خسارت صورت گرفت و پیش بینی می شود که امسال هیچگونه جداول خاموشی منتشر نشود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: سال گذشته 70 میلیارد تومان از سوی بیمه پرداخت خسارت صورت گرفت و پیش بینی می شود که امسال هیچگونه جداول خاموشی منتشر نشود.
سلام نو / تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه حکمت صبا با توجه به ارائه خدمات بیمه ای که شامل صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت می باشد ، مطابق با روش های اجرایی "شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران" موفق به کسب گواهینامه ایزو9001 گردید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت های بیمه 2.5 تا ده درصد از خسارت جانی پرداختی این دسته از حوادث را از مقصر حادثه ساز بازیافت می کنند القای ادعای عدم حمایت بیمه از تصادفاتی که بر اثر تخلفات حادثه ساز اتفاق افتاده است، نادرست است و مبنای قانونی ندارد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شرکت های بیمه مکلف به پرداخت خسارت های زیان دیده هستند ولی پس از آن می توانند از راننده مسبب حادثه خساراتی که پرداخت کرده اند را باز دریافت نمایند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عباسیان فر، مدیرکل برنامه ریزی و امور فنی بیمه مرکزی از رشد 50درصدی حق بیمه تولیدی و رشد 54درصدی خسارت پرداختی بیمه، در سال1401 خبر داد. حسن رضا عباسیان فر اظهار کرد: کل حق بیمه تولیدی در صنعت بیمه در سال گذشته 4/ 175هزار میلیارد تومان و کل خسارت پرداختی شرکت های بیمه 4 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: پرداخت خسارت کشاورزان آسیب دیده خارج از توان مالی استان است و در سیل اخیر 600 هکتار از باغات شهرستان های گرمی و انگوت آسیب دیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت: لایحه ای از سوی وزارت اقتصاد به مجلس پیشنهاد دادیم که لفظ خودرو متعارف و نامتعارف را در پرداخت بیمه شخص ثالث بی اثر کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۸    
باغداران کوهنانی خواستار بیمه و پرداخت خسارت ناشی از طوفان چند روز اخیر هستند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت: دستور العمل نحوه رسیدگی و پرداخت خسارات مالی، توسط صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ابلاغ و نحوه پرداخت خسارت به متقاضیان تبیین شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
در اجرای قرار داد سال 1401-1402 بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر تاکنون به بیش از 106 هزار پرونده رسیدگی و خسارت مستقیم به بیمه شدگان پرداخت شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: به ازای هر ساعت، تقریبا 2 نفر از هموطنان جان خود را در سوانح رانندگی از دست می دهند و 20 تا 25 نفر نیز مصدوم می شوند ضمن اینکه معادل 13 درصد بودجه کشور صرف پرداخت خسارت های ناشی از حوادث خودرویی می شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: به ازای هر ساعت، تقریبا 2 نفر از هموطنان جان خود را در سوانح رانندگی از دست می دهند و 20 تا 25 نفر نیز مصدوم می شوند ضمن اینکه معادل 13 درصد بودجه کشور صرف پرداخت خسارت های ناشی از حوادث خودرویی می شود.
برترین ها / موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گفته معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران، در سال 1402 دیه در ماه های عادی 900 میلیون تومان اعلام شده و در ماه های حرام دیه یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه- با توجه به افزایش نرخ دیه در سال جاری، سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات رانندگی نیز از 20 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافت. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۰۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص نرخ جدید دیه در سال 1402 و سقف پرداخت خسارت بدون کروکی در تصادفات خسارتی توضیحاتی داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیر بیمه های مهندسی شرکت بیمه سامان اعلام کرد که ثبت خسارت آنلاین تلفن همراه توسط بیمه گذار، به عنوان خدمت جدید این شرکت راه اندازی شده است ...