جمعه ۰۳ اسفندساعت ۱۸:۰۷Feb 2019 22
 

پولی مالی (polimali.com)

  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۵    
اخبار پولی مالی- طبق مصوبه مجلس در لایحه بودجه 98 صادرکنندگان موظف به بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به کشور شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۰    
اخبار پولی مالی- برنامه ریزی طراحی راهبردی و هدف گذاری از الزامات توسعه بنگاههای اقتصادی به شمار می آید و به همین خاطر تفکر استراتژیک باید در شرکت های بیمه ای نهادینه شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۳    
اخبار پولی مالی- حقوق فعلی بازنشستگان پاسخگوی نیازهای آنان نیست و امیدواریم در بودجه سال آینده کشور که در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۳    
اخبار پولی مالی- سامانه وصول مطالبات کمک می کند تا فرایند ارائه خدمت از زمان پرداخت تسهیلات تا وصول اقساط و بازپرداخت آن تحت کنترل و پیگیری باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۳    
اخبار پولی مالی- روزها و ساعات کاری شعب کشیک بانک آینده در روزهای پایانی سال و ایام نوروز اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۳    
اخبار پولی مالی- معاملات الگوریتمی در بازار سرمایه بهترین محل برای به کارگیری علم دانش آموختگان رشته های کمی است که می توانند ثروت آفرینی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸    
اخبار پولی مالی- استفاده از معاملات الگوریتمی دخالت انسانی در بازار سرمایه را به شدت کاهش داده و معاملات پیچیده و بزرگ را به سرعت در بازار اجرایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۳    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران با تامین اعتبار هشت میلیارد ریال، ساخت دو مدرسه را در استان آذربایجان شرقی برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۸    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران برای دومین بار در بزرگ ترین رویداد سالانه خود با عنوان ملی شو2 ، رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۳    
اخبار پولی مالی- خدمت رسانی همکاران بانک صادرات ایران در تکمیل طرح های مختلف پس از زلزله سال گذشته این شهرستان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۳    
اخبار پولی مالی- با حمایت بانک ملی ایران فاز نخست شرکت الماسان ارسباران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و به مناسبت دهه مبارک فجر در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۳    
اخبار پولی مالی- بیمه آسیا و خانه صنعت،معدن و تجارت ،تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات بیمه ای امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۸    
اخبار پولی مالی- مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون،برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۳    
شرکت سهامی بیمه "ما" جایزه Employee Benefits Provider سال 2019 منا را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۸    
اخبار پولی مالی- سامانه شناسایی تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت نفت ایرانول به منظور شفاف سازی ، حذف واسطه ها و مستند سازی ، تحت نظارت و کنترل مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به آدرس www. iranol ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۸    
اخبار پولی مالی- اینترنت بانک پست بانک ایران در بستر یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای بانکی کشور با امکان ارائه خدمات متنوع ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- با موافقت هیات مدیره بانک مسکن، طرح ویژه بخشودگی جرایم تسهیلاتی تا پایان اسفند ماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- نرخ حق الوکاله بانک سپه برای سال 1397 سه درصد تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در کنار خدمات متنوعی که به مشتریان خود ارائه می کند، آماده دریافت نظر مخاطبان درباره این خدمات است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۳    
اخبار پولی مالی- سقف وام شهریه و ضروری برای سال تحصیلی آینده دانشگاه ها با تصمیم هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان، افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۸    
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه " ما" تا بهمن سال 97 بیش از سه میلیون و ششصد هزار فقره بیمه نامه صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
اخبار پولی مالی- در میانه آخرین هفته کاری بهمن ماه بیش از 715 میلیون ورقه به ارزش افزون بر 4 هزار و 613 میلیارد ریال در مجموع بازارهای فرابورسی دادوستد شد و همزمان شاخص کل نیز با 9 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۳    
اخبارپولی مالی-با توجه به تحریم های ظالمانه اعمال شده علیه کشورمان، بانک ملی ایران خود را موظف به همراهی مستمر با واحدهای تولیدی در راستای تامین نیازهای آن ها می داند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۳    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در ده ماه ابتدای سالجاری بیش از 48 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۸    
اخبار پولی مالی- رمز یکبار مصرف برای انجام خدمات بانکی در بانک صادرات ایران از ابتدای سال 98 عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
شرکت سرمایه گذاری سپه در دوره 12ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1397، به هر سهم خود مبلغ 305 ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته 20 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
اخبار پولی مالی- بر اساس مجوز بانک مرکزی و به منظور تسریع در امور مشتریان، اوراق گواهی سپرده مرحله 25 صادره توسط این بانک با اوراق جدید جایگزین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵    
اخبار پولی مالی- اسامی برندگان قرعه کشی یازدهمین هفته از جشنواره پرداخت های الکترونیکی بانک کشاورزی اعلام شد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵    
اخبار پولی مالی- سربازان گمنام امام زمان(عج) 5 نفر از عوامل اصلی باند فساد ارزی را دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵    
اخبار پولی مالی- در راستای سیاستهای دولت برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید ملی، مدیرعامل این بانک و مدیران گروه سایپا 28 بهمن ماه قراردادی برای تأمین مالی قطعه سازان این شرکت به امضا رساندند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۶    
اخبار پولی مالی- صادرکنندگان به عراق و افغانستان که تا قبل از 16 مرداد، به صورت ریالی کالای خود را فروخته اند، از شمول رفع تعهد به صورت ارزی معاف شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶    
اخبار پولی مالی- سرپرست معاونت فنی بیمه های غیرزندگی و معاون طرح و توسعه این شرکت را منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱    
اخبار پولی مالی- سیزدهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری، در تاریخ 27 بهمن 1397، در محل دانشگاه خاتم و با حضور جمعی از مدیران و فعالان حوزه بهره وری و کیفیت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۴    
اخبار پولی مالی- اوراق اجاره، اجاره سهام، مرابحه، سفارش ساخت، رهنی و خرید دین، مشارکت، سلف و اوراق منفعت از مهمترین انواع اوراق بدهی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
اخبار پولی مالی- بانک قرض الحسنه مهرایران باهدف برخورداری بیشتر اقشار نیازمند جامعه از خدمات و طرح های تسهیلاتی قرض الحسنه بانک، شرایط اخذ ضمانت برای وام های پرداختی را تسهیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در راستای توسعه خدمات بانکداری اینترنتی خود برای سازمان های بزرگ و هلدینگ ها، از سامانه بام سازمانی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۹    
اخبار پولی مالی- پرداخت تسهیلات اشتغالزا به نهادهای حمایتی در بانک کشاورزی اولویت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۴    
اخبار پولی مالی- مبنای کشف قیمت محصولات فولادی هنوز در بورس کالا تغییر نکرده و همان فرمول قبلی است که مطابق با مصوبه آخر ستاد تنظیم بازار تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۴    
اخبار پولی مالی- تامین مالی از طریق ابزارهای بورسی اهرم بسیار قوی برای افزایش وجوه خصوصی است و می تواند خصوصی سازی و حضور مردم را به شدت افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
اخبار پولی مالی-طی ابلاغیه ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت 100 درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در راستای توسعه نوآوری و خلاقیت، اقدام به برگزاری چالش نوآوری باز کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۹    
اخبار پولی مالی- شعبه بانک- بیمه سامان حاصل یک روند تکاملی است و می توان ادعا کرد که یکی از نمونه های منحصر به فرد در کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
اخبار پولی مالی- بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، بالغ بر 920 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 332. 280 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
اخبار پولی مالی- حجم تسهیلات اعتباری استان کرمانشاه طی سال جاری بالغ بر 1636 میلیارد ریال بوده است که رقم پرداختی نسبت به سال گذشته 300 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
اخبار پولی مالی- امکان ارائه درخواست گواهی تمکن مالی در سامانه بام بانک ملی ایران فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۸    
اخبار پولی مالی-سومین دوره مسابقات "ژئوپارک تریل رانینگ" جزیره قشم، با مشارکت 650 دونده و با حمایت شرکت بیمه سامان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۸    
شرکت بیمه سامان در ادامه حمایت های خود از استارت آپ ها و نیز در راستای توسعه کانال های فروش خود، این بار اکو سیستم استارت آپ های حوزه گردشگری را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۲۰:۰۳    
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه سامان در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران حضوری فعال دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۳    
اخبار پولی مالی - در شرایط کنونی بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بنگاه اقتصادی ارزشی، وظیفه دارد با اقدام مناسب، نقدینگی را به سمت تولید هدایت کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۳    
اخبار پولی مالی- تشریفات در بازار سرمایه سخت تر از بازار پول است یعنی اگر بخواهید اوراقی را از بازار سرمایه تامین مالی کنید، بسیار زمان بر و پیچیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۲    
اخبار پولی مالی- نباید تامین مالی از بازار سرمایه کشورمان را با کشورهای پیشرفته مقایسه کنیم، چون فاصله قابل توجهی برای مقایسه وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۷    
اخبار پولی مالی- امروز شنبه 27 بهمن ماه 97 شاخص کل فرابورس ایران ضمن تجربه افزایش 12 واحدی، در پایان معاملات در ارتفاع 1948 واحدی ایستاد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۷    
اخبار پولی مالی- با وجود آنکه بازارهای جهانی هفته ای صعودی را به پایان رساندند، بورس تهران بدون توجه به ارتقای قیمت بسیاری از کالاها، روز نخست هفته را با افت شاخص کل به پایان رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۲    
اخبار پولی مالی- دستور العمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، موسسات و شرکت های تابعه سازمان تأمین اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۷    
اخبار پولی مالی- دو طرح صنعتی که توسط بانک ملی ایران تامین مالی شده اند، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۲    
اخبار پولی مالی- بانک جی پی مورگان بزرگ ترین بانک آمریکایی از ارز دیجیتالی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲    
اخبار پولی مالی-در حال حاضر مشمولان سهام عدالت نمی توانند سهام خود را خرید و فروش کنند و تا به امروز نیز این امکان فراهم نشده
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۷    
اخبار پولی مالی- بانک مرکزی در صدد آن است که سامانه بانکی فعالیت بیشتری در این استان انجام دهد تا بانک بتوانند به تامین مالی پروژه ها کمک کنند و برای اشتغال و راه اندازی طرح ها فعال تر شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۲    
اخبار پولی مالی- در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران؛ وب سایت بانک پاسارگاد، به عنوان بهترین وب سایت در بخش بانک و بیمه انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۷    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در حمایت از بازار کار و اشتغال کشور از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه 52 هزار و 999 فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۹    
اخبار پولی مالی- بانک صادرات ایران در خصوص نرخ سود سپرده ها به بخشنامه های بانک مرکزی پایبند است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۹    
اخبار پولی مالی- محصول جدید بانک گردشگری در حوزه سفر با عنوان گردش کارت اعتباری روز جمعه 26 بهمن ماه و در جریان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۴    
اخبار پولی مالی- نرم افزارهای جدید بانک شهر با عناوین " پاکت " و " داک " با سرویس های متنوع و در راستای تسهیل در روند فعالیت بانکی به مشتریان ارایه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۴    
اخبار پولی مالی- جشنواره بهارانه با اعطای تسهیلات ارزان با شرایط آسان توسط بانک آینده آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۷    
اخبار پولی مالی- نسبت مطالبات غیر جاری بانک را از سال 95 تا آذر 97 از 28 درصد به کمتر از 10 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۲    
اخبار پولی مالی- اگر مشمولان سهام عدالت خود را نگه دارند طی سالهای آینده سود بیشتری دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۷    
اخبار پولی مالی- زیر ساخت های الکترونیکی خدمات بانکی از ضرورت های امروز نظام بانکداری کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
اخبار پولی مالی- بانک سینا در راستای کمک به ایجاد جریان نقدینگی و تزریق منابع به واحدهای تولیدی، 272 واحد از املاک خود را در سال 97 به فروش رسانده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
اخبار پولی مالی -بانک صادرات ایران در 9 ماهه اول سال 97 بیش از 15 هزار فقره تسهیلات حمایتی در بخش مسکن روستایی و مسکن اقشار ویژه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۲    
اخبار پولی مالی دهمین مرحله سود قطعی اوراق مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس در بانک ملت پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۷    
اخبار پولی مالی- رشد سرانه منابع پست بانک ایران درسال جاری معادل 2برابر میانگین شبکه بانکی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۷    
اخبار پولی مالی- بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تقویت قدرت مالی هموطنان، طرح 2 در یک را با اعطای 2 وام قرض الحسنه با یک سپرده اجرا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۷    
اخبار پولی مالی- بانک رفاه در راستای بروز رسانی و بانک رفاه در راستای بروز رسانی و تکمیل سبد خدمات بانکداری الکترونیکی، خدمات جدیدی در سامانه بانکداری اینترنتی خود ارائه کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۲    
اخبار پولی مالی- سهم کارت های بازرگانی حقوقی و حقیقی از کل کارت های عضویت و بازرگانی اتاق تهران در حال حاضر بالغ بر 81 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
اخبار پولی مالی- شبکه بانکی امروز واقف است که آینده کشور در حوزه استارت آپ هاست و بنابراین افراد فعال در این بخش می توانند برای تامین نیاز مالی و سرمایه گذاری خود روی کمک بانک ها حساب کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
اخبار پولی مالی- بانک کشاورزی استان هرمزگان و اداره کل آموزش و پرورش استان تفاهم نامه ای برای احداث دو مدرسه شش کلاسه در شهرستان رودان و بخش فین امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران در ده ماه نخست امسال بیش از 236 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲    
اخبار پولی مالی- رسیدن تورم دی ماه به 1/8 درصد ،بیانگر کاهش تورم و تعدیل شوک تورمی است
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۲    
اخبار پولی مالی- مطابق با اطلاعات منتشره، شرکت بیمه معلم در دی ماه 97 بیش از هزار و 100 میلیارد از پرونده های خسارت را به زیان دیدگان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۷    
اخبار پولی مالی- عرضه یک میلیون بشکه میعانات گازی از ساعت 14:30 امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۳    
اخبار پولی مالی- بانک مسکن امسال فروش املاک مازاد و تملیکی خود را به ارزش 25 میلیارد تومان در دستور کار قرار داشت که تا پایان امسال حدود 80 درصد از این برنامه محقق می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۸    
اخبار پولی مالی- جامعه هدف طرح مهردانا می توانند بدون پیش پرداخت، کارمزد و ضامن، تسهیلات مالی دریافت کرده و نیازهای بیمه ای خود را تامین کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۳    
اخبار پولی مالی- صادرکنندگان در حدود 6 ماه گذشته در مجموع بیش از هشت میلیارد یورو ارز در سامانه نظام یکپارچه ارزی (نیما) فروخته اند که 6 میلیارد و 995 میلیون یورو از این رقم صرف واردات کالاها و خدمات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۳    
اخبار پولی مالی- شرکت نفت ایرانول به منظور تکمیل سبد کالایی خود و افزایش سهم بازار در راستای استراتژی 1404 شرکت برای نخستین بار روغن موتورسیکلت "موتورو" به بازارعرضه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۳    
اخبارپولی مالی-تعداد یک میلیون ورقه اوراق منعت هواپیمایی ماهان از امروز برای مدت سه روز کاری به منظور استفاده از منافع ناشی از قراردادهای اجاره در فرابورس عرضه اولیه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۸    
اخبار پولی مالی- کلیه کارکنان وزارتخانه راه و شهرسازی تحت پوشش بیمه درمان بیمه تجارت نو قرارگرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۸    
اخبار پولی مالی- آیین تقدیر و اهدای جایزه برنده خوش شانس 3 میلیاردی طرح کیان بانک پارسیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۸    
اخبار پولی مالی- سی و سومین جشنواره بزرگ حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران با اعلام جوایز بزرگ این دوره آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۳    
اخبار پولی مالی- بانک تجارت 273 ملک مازاد این بانک را به ارزش تقریبی 2. 307 میلیارد ریال در 10 ماهه سال جاری به فروش رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۳    
اخبار پولی مالی- پرداخت بیش از 14 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه توسط بانک صادرات ایران در 9 ماه اول سال 97، بیش از 94 هزار نفر را راهی خانه بخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری در دو دوره ، روز پنج شنبه هجدهم بهمن ماه 97 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- شعبه نایین بانک قرض الحسنه مهرایران در استان اصفهان همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
اخبار پولی مالی- برای نخستین بار در کشور طرح پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بدهکاران سیستم شهرداری از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۳    
افزایش سرمایه 600 درصدی بانک گردشگری در هیات مدیره تصویب شد
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۳    
اخبار پولی مالی- سرویس ارزش افزوده جدید در اینترنت بانک مسکن در حوزه کنترل درآمد-هزینه شخصی از سوی مشتریان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۸    
اخبار پولی مالی- بانک کارگشایی در جهت رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان بیش از چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در ده ماه نخست امسال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۸    
اخبار پولی مالی- 46 درصد تسهیلات بانک سپه در استان آذربایجان شرقی به بخش صنعت و معدن اختصاص یافت
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۳    
اخبار پولی مالی- بانک توسعه تعاون در استان خوزستان 2100 میلیارد ریال تسهیلات اعتباری پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۳    
اخبار پولی مالی- مدیر عامل بانک صنعت و معدن در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید وضعیت 23 بنگاه اقتصادی خراسان رضوی را تعیین تکلیف کرد و از پرداخت 46 هزار و 700 میلیارد ریال به صنایع استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۸    
اخبار پولی مالی- طی مراسمی از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی دیبا رونمایی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...