یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۲۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «حوادث طبیعی»

ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش    
گرگان ایرنا مسئول امور مالی شهرداری گرگان گفت که 70 هزار واحد مسکونی این شهر به سبب نبود دستورالعمل جامع گرفتن حق سهم 50 درصدی شهروندان برای هزینه های بیمه، فاقد هرگونه پوشش بیمه ای در برابر حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فلاح نژآد با اعلام شناسایی 4 هزار و 998 کلاس درس غیر مقاوم در سطح استان البرز گفت: از این میزان 2 هزار و 766 کلاس درس با هدف مقابله با حوادث طبیعی مقاوم سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز از مقاوم سازی 2 هزار و 766 کلاس درس برای مقابله با حوادث طبیعی در این استان خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه حوادث: در حادثه فرو ریختن ساختمانِ کلیسایی در کشور آفریقایی غنا دست کم 18 نفر جان خود را از دست داده اند.به گزارش ایسنا، "ریچارد آمو یارتی" رئیس مرکز ملی مدیریت حوادث طبیعی غنا تایید کرد که بر اثر ریزش ساختمان این کلیسا در منطقه "مانسو آکروسو" 18 نفر جان خود را از دست داده اند ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۹    
وقت نیوز - در جلسه مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی بر آمادگی و اقدامات پیشگیرانه دستگاه های اجرایی و مسوول برای مقابله با بحران های احتمالی فصل پاییز و زمستان تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: دستگاه ها باید اقدامات پیشگیرانه و لازم نسبت به وظایف ذاتی خود انجام دهند تا در مواقع بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی با کمترین خسارت مواجه شوند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: از منظر اسلام حوادث طبیعی می تواند دارای انواع خیرات نیز باشد موجب برکات دنیوی همانند همبستگی اجتماعی و پیشرفت علمی نیز خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تازه ترین ها – گروه استان ها: در سال های اخیر با توجه به تغییرات اقلیمی در جهان شاهد بروز حوادث طبیعی مختلف به ویژه وقوع سیل با شدت و ضعف در دنیا و کشورمان بوده ایم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳    
گروه استان ها- هرساله چند حادثه طبیعی از سیل و زلزله گرفته تا رانش زمین و حتی آتش سوزی در عرصه های منابع طبیعی تن و جان استان گلستان را می لرزاند؛ عمده خسارت ها هم به روستاهایی متحمل می شود که در مقابل حوادث بی دفاع هستند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس اداره مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: حوادث مختلف طبیعی در شش ماه نخست امسال 10 هزار و 13 میلیارد ریال به کشاورزان این استان خسارت زد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: کانون هلال احمر برای خدمت رسانی بهتر طلاب در سوانح و حوادث طبیعی در تمامی مدارس علمیه خواهران استان تشکیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۱    
کارشناس دفتر مدیریت خطر بلایای وزارت بهداشت گفت: با شیوع کرونا بسته های آموزش مجازی جهت مقابله با بلایا و حوادث طبیعی برای خانواده ها تهیه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اعتبارات بانک کشاورزی استان گفت: 135میلیارد و 200میلیون تومان از بدهی 9هزار و 180بهره بردار بخش کشاورزی امهال شد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۳    
طی 20 سال اخیر 7348 حادثه طبیعی با 1.23 میلیون کشته و خسارتی معادل 3 تریلیون دلار در جهان ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در جلسه با معاون وزیر کشور مصوب شد 30 میلیارد تومان اعتبار برای مرمت پل های آسیب دیده از سیلاب و سایر حوادث طبیعی به استان قزوین تخصیص داده شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۴    
زینب زینال زاده- خبر نگار پاییز و زمستان با همه طنازی ها و نعمت هایشان، بحران های تازه ای را هم نسبت به فصل های گرم برای کلانشهرها به ارمغان می آورند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۸    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر بحران استانداری خراسان شمالی گفت: طی سال جاری حوادث طبیعی 1500 میلیارد تومان خسارت به این استان وارد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت همکاری سازمان مدیریت بحران کشور و جمعیت هلال احمر برای مقابله با سوانح و کاهش اثرات حوادث طبیعی تاکید کرد و گفت: هلال احمر نیازمند جلب افزایش اعتماد عمومی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آشناگر گفت: دستگاه های اجرایی برای مقابله با بحران های احتمالی و حوادث طبیعی آمادگی لازم را داشته باشند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد 13 اکتبر را به عنوان روز بین المللی کاهش خسارات سوانح نامگذاری کرد، این نامگذاری به منظور ترویج فرهنگ جهانی در زمینه اقداماتی نظیر پیشگیری و افزایش آمادگی در برابر حوادث طبیعی است.
معاون امور ویژه رئیس دادگستری تهران گفت: جمع آوری کمک های مالی به عنوان خیریه یا کمک به آزادی زندانیان در فضای مجازی ممنوع است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در جلسه ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران اظهار کرد: پیش بینی های لازم برای پیشگیری از بلاها و حوادث در نظر گرفتیم. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوادث طبیعی هیچوقت خبر نمی کند، ولی پرسنل بایستی شرایط آمادگی خود را حفظ کرده و در موقع بروز بحران، وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به حادثه خیز بودن جغرافیای کشورمان و سابقه وقوع حوادث طبیعی متعدد، توجه به موضوع پیشگیری و مقابله با اثرات بلایای طبیعی از سوی دستگاه های اجرایی و مردم بسیار حائز اهمیت است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۲    
مطالعات علمی به وضوح نشان داده که جهان از نظر آب وهوایی به سمت ناپایداری در حرکت است و نقاط مختلف آن به طور مکرر شاهد وقوع حوادث طبیعی همچون سیل است تا جایی که این شرایط به روندی عادی در زندگی روزمره بشر تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۰    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع حوادث مختلف طبیعی در نیمه نخست امسال، 15 هزار میلیارد ریال به این استان خسارت وارد کرده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۴    
نماینده سازمان جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه سال گذشته 900 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی به حوادث طبیعی کمک شده است گفت: در این کاروان نیز 650 قلم دارو آورده شده است که 50 میلیون تومان ارزش این دارو ها بوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۳    
ثریا روزبهانی غرب تهران اگرچه با مرکز شهر فاصله زیادی داشته و بیشتر قریه ها و دهات آن را احاطه کرده بود با این حال دستخوش تحولات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و طبیعی زیادی بوده است ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رییس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها به شمار می آیند و به حق به عنوان بازوی کمکی مدیریت بحران تا به امروز شاهد فداکاری هایشان در زمان ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زهره محسنی شاد : این جمله را بارها شنیده ایم که حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. هر آن ممکن است با بروز حوادث طبیعی یا سهل انگاری در رعایت نکات ایمنی یا آتش سوزی، در چشم بر هم زدنی ثمره یک عمر تلاش از بین برود و به نابودی کشیده شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف و همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس امضا کردند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، قرارداد بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بازنشستگان را با هدف افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف و هم زمان با آغاز فرا رسیدن هفته دفاع مقدس امضا کردند. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان با بیان مطلب گفت :تحلیل وضعیت بارش استان در مرداد ماه سال جاری در قالب بولتن بر اساس تفاهم نامه این شرکت با اداره کل هواشناسی استان به جامعه مخاطب کشاورزان وبهره برداران نقش ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تدوین سند کاهش خطرپذیری بلایا در سطح محلات شهر تهران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۱    
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: شرایط طبیعی این شهرستان ویژه است و در معرض وقوع حوادث طبیعی بسیاری قرار دارد که همین امر تامین امنیت و اجرای اصول پدافند غیرعامل در منطقه را نیازمند هزینه های فراوانی می کند که در این راستا بایستی از منابع ملی حمایت شویم .
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرهنگ بهزاد قنبری روز یکشنبه در نشست خبری در سپاه آستارا گفت: این گروه ها روحیه جهادی خود را پیش از این با ساخت پل، امدادرسانی در حوادث طبیعی و کمک به کشاورزان در برداشت برنج نشان داده اند. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا سلیمانی گفت: تاسیس صندوق بیمه حوادث طبیعی، پشتوانه محکمی برای دولت و مردم خواهد بود و در آینده نزدیک با آغاز فعالیت این صندوق، دغدغه های مختلف در حوزه چگونگی تامین منابع برای پرداخت خسارات ناشی از حوادث طبیعی، برطرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - غلامرضا سلیمانی گفت: تاسیس صندوق بیمه حوادث طبیعی، پشتوانه محکمی برای دولت و مردم خواهد بود و در آینده نزدیک با آغاز فعالیت این صندوق، دغدغه های مختلف در حوزه چگونگی تامین منابع برای پرداخت خسارات ناشی از حوادث طبیعی، برطرف خواهد شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰    
استاندار فارس گفت: علیرغم همه تنگناها، تحریم ها، مشکلات انتقلات مالی و ارزی و فراگیری کرونا که همه جامعه بشری را درگیر کرده است و حوادث طبیعی استان، از عملکرد دولت تدبیر و امید در فارس دفاع میکنیم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان در پستی در اینستاگرام خود گزارشی از جلسه اخیر شورای نگهبان را منتشر کرد. به گزارش ابتکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مهندس سوخته سرایی فرماندار ،جعفری معاونت جوانان هلال احمر استان، شکی رئیس هلال احمر شهرستان در دو روستای شیرنگ سفلی و حاجی زاده خانه هلال روستایی افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
جلالی گفت:خانه های هلال پتانسیل قابل توجهی در راستای نهادینه نمودن آموزش های همگانی و ارتقاء سطح آمادگی عموم مردم در خصوص مقابله با حوادث طبیعی و غیرطبیعی است.
هوانیروز در دفاع مقدس، هیچ شکستی نداشت/ هوانیروز یگان پیش رو در حوادث طبیعی است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان از ساکنان مناطق روستایی این استان خواست از فرصت مقاوم سازی منازل فرسوده و کم دوام که در برابر حوادث طبیعی آسیب پذیرهستند با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بانکی استفاده کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نخستین خانه هلال شهرستان مینودشت امروز با هدف توانمندی سازی داوطلبان محلی برای مدیریت حوادث طبیعی با حضور فرماندار و تعدادی از مسوولان استانی و شهرستانی در روستای محمد زمان خان بخش مرکزی افتتاح شد. ...
امیر سرتیپ دوم قربانی: فرمانده هوانیروز ارتش گفت : هوانیروز در همه عملیات های دفاع مقدس شرکت کرد و هیچ شکستی نداشت؛ این یک معجزه بزرگ است . به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، شنبه 29 شهریورماه در برنامه صبح بخیر ایران ...