دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۳۹Oct 2020 26

آی سی تی پرس (ictpress.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: در پی وقوع زلزله 5.4 ریشتری امروز در استان قزوین، شبکه همراه اول کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک آسیب پذیری در مرورگرهای موبایل شناسایی شده که منجربه نمایش آدرس اشتباه و بازدید کاربر از سایت آلوده می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - در پی وقوع زلزلۀ 5.4 ریشتریِ آوج در مرز استان های قزوین و همدان، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - مرکز تهران هوشمند سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با همکاری مرکز ارتباطات و امور بین الملل اولین مسابقه کارتون شهر هوشمند را برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - قهری بعنوان مدیرعامل سامانتل ” اولین اپراتور نسل جدید تلفن همراه ” منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ICTPRESS -ناسا روز دوشنبه 26 اکتبر ساعت 12 ظهر به وقت منطقه زمانی شرقی (19:30به وقت تهران) طی یک تله کنفرانس رسانه ای که از سایتش به صورت زنده پخش خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان موسسه "ام.آی.تی" در مطالعه اخیرشان از ایده طراحی ماسکی منحصر به فرد خبر داده اند که قابل استفاده مجدد است و در فیلتر کردن و غیرفعال کردن ویروس های کرونا بسیار موثر است
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - ایتالیا از امضای قرارداد گروه مخابراتی فست وب با شرکت هواوی چین برای تامین تجهیزات شبکه 5G جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - مرکز ویروس شناسی وکتور در روسیه گفت: محققان بیش از 80 جهش ویروس کووید 19 را شناسایی کرده که بر کارایی واکسن تأثیر نمی گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا می گوید: واکسن های کووید 19 تا ماه آوریل برای عموم مردم این کشور در دسترس خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS -محققان حسگر جدیدی را در قالب برچسب صورت تولید کرده اند که به افراد مبتلا به نوعی فلج حرکتی – عصبی امکان می دهد تا بتوانند با دیگر افراد ارتباط برقرار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - نقص فنی کلاهک فضاپیمای ناسا باعث شد تا برخی سنگ های نمونه برداری شده از روی یک سیارک از آن به بیرون نشت کرده و در فضا پخش شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۴    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (24 اکتبر) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۹    
ICTPRESS - هیأت نظارت بر انتخابات در اطلاعیه ای وظایف قانونی این هیأت را برشمرده و خواستار دقت نظر بیشتر در مفاد قانونی دستورالعمل و آیین نامه های برگزاری انتخابات سازمان نصر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - در جریان رویداد زنده معرفی جدیدترین گوشی پرچم دار هوآوی یعنی سری Huawei Mate 40، از قدرتمندترین پردازنده گوشی هوشمند نیز رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به مناسبت 29 مهرماه، مصادف با چهاردهمین سالروز راه اندازی شبکۀ تلفن همراه ایرانسل، پیام تبریکی را خطاب به خانوادۀ بزرگ ایرانسل منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک شرکت تجاری از تولید دوربینی 35 میلیمتری خبر داده که می توان لنز آن را با آب پر کرد و از این ترفند برای تهیه عکس هایی با حال و هوای عکس های قدیمی استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان ژاپنی برای نخستین بار موفق به تولید پلاستیک سازگار با محیط زیست با مقاومت بی سابقه در برابر گرما شده اند، این در حالی است که پلاستیک های عادی چنین قابلیتی ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت ادوبی ابزار هوش مصنوعی جدیدی را ابداع کرده که به کاربران امکان می دهد تا ویدئوهای تار و ناواضح را شفاف و واضح کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخشی از منشاء تغییرات عظیم در زندگی و زمانه ایرانیان در پی توسعه خدمات ارتباطی را حاصل خدمات خانواده ایرانسل در توسعه پوشش تلفن همراه و ارتقای چشمگیر ضریب ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - شورای عالی فضای مجازی طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات را ابلاغ و وظایف مربوط به هر سازمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر اجرایی برگزیده و توسط رئیس جمهوری تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - هندزفری بی سیم هوآوی FreeBuds Pro محصول جدید و جذابی است که می توان آن را تعریفی دوباره از این رده از محصولات دانست. این محصول به فناوری حذف نویز ترکیبی فعال مجهز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت مخابرات از مشترکان تلفن ثابت خواست در صورت عدم نیاز به برقراری تماس بین الملل، نسبت به بستن صفر دوم خطوط تلفن خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت چینی بایدو تصمیم دارد، برای آزمایش خودروهای خودران خود به افراد سواری رایگان ارائه دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - براساس گزارش وزارت علوم و فناوری چین، 60 هزار نفر با واکسن کرونای این کشور واکسینه شده اند و هیچ کس واکنش جانبی گزارش نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان ربات جدیدی را تولید کرده اند که مخصوص استفاده در شرایط خطرناک است و در صورت سقوط از ارتفاع مانند گربه بر روی چهار چرخ خود فرود می آید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - فضاپیمای جدید ناسا در حین عبور از کنار یک سیارک توانست با موفقیت از آن نمونه برداری کند. این فضاپیما نمونه هایی از سنگ های سطح این جرم آسمانی را جمع آوری کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت دارویی فایزر و بیونتک آلمان آزمایش های ترکیبی واکسن کووید 19 را در ژاپن آغاز کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان انگلیسی قصد دارند در اوایل سال 2021 یک آزمایش چالش برانگیز را برای تسریع در تولید واکسن کرونا انجام داده و تعدادی داوطلب را به ویروس مذکور آلوده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت آمازون اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده اند، می توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات از دستور رئیس جمهوری مبنی بر رایگان شدن دسترسی دانشجویان دانشگاه آزاد به سامانه های آموزش مجازی این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون وزیر ارتباطات گفت: ثبت نام اساتید دانشگاهی برای دریافت بسته اینترنت رایگان از فردا به مدت 10 روز تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - مراسم چهاردهمین سالروز راه اندازی شبکۀ تلفن همراه ایرانسل، صبح امروز سه شنبه 29 مهر ماه 1399، با ارائۀ پنج خدمت جدید در حوزۀ زندگی دیجیتال، برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزارت ارتباطات و فناوی اطلاعات به منظور کاهش نگرانی ها در حوزه فضای مجازی و با هدف مدیریت عقلانی در جنبه های مختلف کاربردی فضای مزبور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - مراسم چهاردهمین سال روز راه اندازی شبکۀ تلفن همراه ایرانسل، امروز سه شنبه 29 مهرماه 1399 با حضور گروه معدودی از اهالی رسانه و همچنین همراهیِ آنلاینِ جمع کثیری از خبرنگاران در بستر تلویزیون ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - سنگاپور به عنوان نخستین کشور جهان تصمیم دارد از تأیید چهره در طرح شناسنامه ملی خود استفاده کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - آن دسته از کاربران اینترنت که از مرورگرهای مبتنی بر موتور کرومیوم مانند کروم و اج استفاده می کنند، باید مراقب خطرات یک حفره امنیتی خطرناک باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان دانشگاه پوردو از تولید ربات مستطیل شکل کوچکی خبر داده اند که به اندازه چند تار موی انسان است و می تواند در درون روده افراد سفر کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS -نحوه مدیریت داده های شخصی کودکان توسط شبکه اجتماعی آمریکایی اینستگرام از سوی اتحادیه اروپا بررسی می شود تا تخلفات احتمالی آن مشخص شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیر ارشد اجرایی واکسن سازی مدرنا گفت: انتظار می رود نتایج موقت آزمایش واکسن کووید 19 در ماه نوامبر اعلام شود، اما استفاده از واکسن این شرکت ممکن است تا سال آینده میسر نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - فضانورد ناسا با پوشیدن ماسک و انتشار عکس آن در فضای مجازی، آمادگی خود برای بازگشت به زمین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - فیس بوک یک الگوریتم ترجمه مبتنی بر هوش مصنوعی را ابداع کرده که ترجمه متون مختلف از زبانی به زبان دیگر را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - نوکیا از سوی ناسا برای ساخت نخستین شبکه سلولاری در کره ماه انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (20 اکتبر) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - هنگام فروش یا واگذاری سیم کارت، کاربر جدید به تمام اطلاعات ذخیره شده سیم کارت و شبکه های اجتماعی دسترسی خواهد داشت، بنابراین لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - هم زمان با فرارسیدن 29 مهرماه، سال روز راه اندازی شبکۀ تلفن همراه ایرانسل و به پاس قدردانی از همراهی مشترکان، به رسم هر سال، هدایای ویژۀ ایرانسل برای تمامی مشترکان ایرانسل اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - خبرهای طلایی امروز دوشنبه 28 مهر 99 به اطلاع شما مخاطبان عزیز میرسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: نخستین جمعه بازار دائمی تمبر ایران در موزه پست و ارتباطات، از جمعه دوم آبان ماه آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - مخترع پلی استیشن اکنون به فراخور دوران امروز قصد دارد برای دنیای پس از کووید-19 ربات هایی بسازد که پا به پای انسان کار کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با حضور اکثریت سهام داران و علی اکبر ترکان، رئیس هیات مدیره این شرکت، چهارشنبه 23 مهرماه، برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان به تازگی یک مدل مبتنی بر هوش مصنوعی توسعه داده اند که تنها در 3 ثانیه می تواند کووید 19 را از سایر بیماری های تنفسی تشخیص دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - علاقمندان به نجوم یک هفته هیجان انگیز را پیش رو دارند، زیرا طی روزهای آینده شاهد اوج گیری بارش شهابی جباری خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل سرانجام قابلیتی را برای یافتن آهنگی که مرتب در ذهن کاربر تکرار می شود اما هیچ کلمه ای از آن را به خاطر ندارد، عرضه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک شرکت مستقر در ایالات متحده با انتشار یک ویدئو مدعی شده، آنها چند صد هزار دوز واکسن برای کووید 19 تولید کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت خصوصی اسپیس ایکس 60 ماهواره اینترنتی را با موفقیت به فضا ارسال کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان دریافتند، ویروس کرونا می تواند بافت مغز را آلوده کرده و بر ساختار قشر مغز منطقه ای که مسؤول عملکردهایی مانند حافظه، هوشیاری و زبان است، تاثیر منفی بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان موفق به ساخت باتری های لیتیوم-یونی ضد حریق جدیدی شده اند که 80 درصد سبک تر از نمونه های رایج هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش درآمدی از شبکه شاد ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - چندی پیش رابط کاربری EMUI 11 پس از مدت ها انتظار به صورت رسمی معرفی شد؛ یکی از قابلیت های جدید این رابط کاربری روش های جدید تعامل کاربر با گوشی است که کار با آن را بسیار آسان کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - برنامه های جانبی ششمین دوره الکام استارز شامل الکام پیچ، پاویون سرمایه و شتاب، ماه آینده به صورت برخط برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۸    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (19 اکتبر) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - براساس یافته های به دست آمده از فاز اولیه یک مطالعه بالینی تصادفی، واکسن کووید 19 بالقوه چینی نشان داده در بدن جوانان وسالمندان واکنش ایمنی و آنتی بادی تولید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت چینی اینوسیلیکون که به شرکت های مختلف فناوری در این کشور خدمات طراحی تراشه ارائه می دهد از دستیابی به فناوری تولید تراشه های 7 نانومتری خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - بر اساس یک گزارش جدید سه درصد از ماهواره های طرح استارلینک شرکت اسپیس ایکس که قرار است خدمات اینترنت ماهواره ای ارائه کنند، به درستی عمل نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - دانش آموز 14 ساله، مولکولی ساخته که می تواند با یک پروتئین خاص ویروس کرونا پیوند ایجاد کند و آن را از کار بیندازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - کاربران ویندوز 10 می گویند این سیستم عامل بدون کسب اجازه از کاربران برنامه های تحت وب آفیس را بر روی رایانه های آنها نصب می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - یکی از شهرهای چین تزریق واکسن کرونای شرکت سینوواک بیوتک را که به تازگی قیمت گذاری شده به عنوان بخشی از یک برنامه ملی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - سازمان فضایی فدرال روسیه اعلام کرد: پرتاب موشک های حامل سایوز روسی از مرکز فضایی کورو مجدد به تأخیر افتاده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ICT PRESS - ناسا اعلام کرد: یک سیارک به بزرگی برج ساعت بیگ بن هفته آینده از کنار زمین عبور می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - یکی از خصوصیات جامعه مدرن کنونی وجود طبقه خاصی از افراد تحصیل کرده و آگاه است که برای رسیدن به هر چیز بهترین کیفیت و ارزش بالا نسبت به هزینه را مد نظر دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۷۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - طی 12 ماه اخیر تا پایان شهریور ماه 15 میلیون 380 هزار دستگاه موبایل وارد کشور شده است در حالی که مصرف کشور در این مدت زمان 15 میلیون و 500 هزار دستگاه بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر آموزش و پرورش گفت: برای همه مدارس استفاده از شاد، تعیین شده و اجازه ندارند از دیگر پیام رسان های خارجی استفاده کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۷    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (18 اکتبر) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - چند سالی است که ساعت های هوشمند نقشی بسیار فراتر از یک ساعت را بازی می کنند؛ هوآوی Watch Fit نیز یکی از این تجهیزات پوشیدنی هوشمند است که به تازگی معرفی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
ICTPRESS - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام کرد که نتایج بزرگ ترین کارآزمایی بالینی روی بیماران بستری مبتلا به COVID-19 اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - مشاور وزیر ارتباطات در کارگاه آنلاین توانمندسازی زنان با ICT گفت: طرح ملی زنان و ICT در 270 نقطه کشور اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - ایسوس به عنوان برند نخست تولیدکننده مادربرد در جهان، سری جدیدی از مادربردهای خود را با چیپست B450 و سوکت AM4 معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - در حاشیه رویداد توسعه دهندگان نرم افزار هوآوی HDC، لپ تاپ جدید هوآوی از سری پرچمدار یعنی مدل Matebook X ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به سطح دانش تخصصی و قابلیت هایی که در بازار سرمایه کشور وجود دارد، گفت: بسیاری از پژوهش ها و تجارب ما در بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - ایرانسل از پژوهش های دانشگاهی، در حوزه های فعالیت خود حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - هم زمان با 24 مهر ماه 1399، روز جهانی عصای سفید و با هدف گرامی داشت این روز، ایرانسل هدایای ویژه ای برای مشترکان کم بینا و نابینای خود در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - خبرهای طلایی امروز چهارشنبه 23 مهر 99 به اطلاع شما مخاطبان عزیز میرسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - مرکز نوآوری ایرانسل، از تیم های استارتاپی برای حضور در نوآوردگاهِ شتاب دهندۀ کهکشان دعوت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات گفت: تلاش می کنیم با هماهنگی بین دستگاه های مسئول و همچنین ارائه گزارش هفتگی به رئیس جمهور، این سامانه را در تاریخ 9 آذرماه به بهره برداری برسانیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - یک فضانورد آمریکایی و دو فضانورد روس دقایقی پیش سوار بر موشک سایوز MS-17 به سوی فضا پرتاب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - جدیدترین تلسکوپ فضایی ناسا با پشت سر گذاشتن یک آزمایش بزرگ و نهایی برای پرتاب در 2021 آماده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - مایکروسافت تازه ترین وصله های امنیتی خود برای برطرف کردن 87 آسیب پذیری تولیدات نرم افزاری این شرکت را عرضه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت ایلای لیلی اعلام کرد، آزمایش بالینی داروی پادتن کووید-19 را به دلیل نگرانی درباره ایمنی آن، متوقف کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - محققان دانشگاه ییل از تولید نوعی سوئیچ تک مولکولی برای رایانه ها خبر داده اند که تحولی اساسی در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات ایجاد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - گوگل برنامه نقشه خود را برای سیستم عامل اندروید به روزرسانی کرد تا کاربران بتوانند یکی از سه آیکون در دسترس را برای نمایش موقعیت مکانی خود انتخاب کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت پاناسونیک از تولید یک دوربین کوچک ویژه و قدرتمند برای نصب بر روی پهپادها خبر داده است. این دوربین به شکل یک جعبه کوچک طراحی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۷۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - مرکز ماهر در اطلاعیه ای با تایید اخبار حملات سایبری اخیر اعلام کرد: رخداد حمله مهم سایبری صرفا مربوط به دو سازمان دولتی بوده که مراجع مسئول در حال رسیدگی به موضوع هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ICTPRESS - اپل در یک مراسم آنلاین از 4 نسخه آیفون 12 رونمایی کرد که قیمت آنها از 700 تا 1100 دلار است و علاوه بر فناوری 5G دارای دوربین های ارتقایافته هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶    
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (14 اکتبر) را در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ICTPRESS - سامسونگ در راستای تعهد خود برای فراهم کردن دسترسی به فناوری برای افراد دارای ناتوانی جسمی، اعلام کرد که گوشی های گلکسی S20 و گلکسی Note10 این شرکت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ICTPRESS - در آستانه تحویل ماهواره سنجش از دور پارس 1 به سازمان فضایی ایران، وزارت ارتباطات جزئیات این ماهواره، کاربرد و نحوه قرارگرفتن آن در مدار زمین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت ارتباطات مبین نت به منظور رفاه حال دانشجویان، ترافیک سامانه های آموزشی دانشگاه ها را برای مشترکین خود رایگان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزارت دادگستری آمریکا قصد دارد در آینده نزدیک پرونده انحصارطلبی گوگل را در دادگاه مطرح کند و لذا ممکن است این شرکت مجبور به فروش مرورگر کروم شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ICTPRESS - شرکت داروسازی جانسون اند جانسون اعلام کرد، مرحله نهایی آزمایش واکسن کرونای خود را به دلیل بیمار شدن یکی از داوطلبان آزمایش متوقف کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...