چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۷:۲۴Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران - ایسکانیوز (iscanews.ir)

مهمترین خبرهای باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران بر روی ایمیل شما

باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 10 مهر 1394 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1398 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 اسفند 1399 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1400 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 فروردین 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 خرداد 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 تیر 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 مرداد 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 شهریور 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 مهر 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 آبان 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 آذر 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 1 دی 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 1 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 2 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 3 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 4 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 5 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 6 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 7 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 8 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 9 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 10 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 11 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 12 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 13 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 14 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 15 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 16 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 17 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 18 بهمن 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 19 بهمن 1401 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس آموزه های طب سنتی این نوع سبزی بسیار پرخاصیت است و در روزگار نه چندان دور جایگاه ویژه ای در سفره غذایی مردم کشورمان داشته است ...
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: اضافه شدن سبوس به مواد غذایی مثل بیسکوئیت، نان ها و ماکارونی، ارزش و مزیت نسبی ماده غذایی را بالاتر می برد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
پیتزا یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین نوع فست فود در سراسر دنیاست که بسیاری از افراد دوست دارند در منزل آن را تهیه کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
محققان دانشگاه کلرادو بولدر در مطالعه اخیرشان اظهار کردند ترک شهر و رفتن به حومه شهر در دوران بارداری ممکن است سبب باهوش تر شدن کودکان شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اگر می خواهید موهای خود را ترمیم کنید ابتدا باید نشانه های آسیب هایی را که به موهایتان وارد شده بشناسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
ترش کردن معده احساس ناخوشایندی است که افراد بسیاری با آن درگیر هستند اگر دلیل این سوزش و ترش شدن معده را بدانند راحت تر میتوانند از آن جلوگیری کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
متخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: در صورت شروع دردهای زایمانی باید به پزشک مراجعه کرد، زیرا پزشک می تواند دردهای کاذب را از درد زایمان تشخیص دهد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تحقیق جدید نشان می دهد نوسانات فشارخون ممکن است فرد را در معرض ریسک بالای زوال عقل یا بیماری آلزایمر قرار دهد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروزه چاقی و اضافه وزن به یک معضل عمومی تبدیل شده و به همین دلیل بسیاری از مردم در تلاش هستند تا با پایش و کنترل میزان کالری موجود در رژیم غذایی خود، وزنشان را در محدوده مناسب نگهدارند.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قاب های شفاف گوشی معمولاً به سرعت کثیف شوند؛ اما می توان به نحوی آن را تمیز کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
افتادگی پوست نتیجه ضعیف شدن پوست و از دست دادن طبیعی کلاژن و الاستین است. در ادامه هفت راه ساده و مؤثر که از پیری و افتادگی پوست پیشگیری می کند را بخوانید.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دانشمندان دانشگاه کوئین مری لندن و دانشگاه ادینبورگ، به اطلاعات جدیدی درباره تاثیر مصرف بالای ویتامین D بر کاهش خطر حملات آسم دست یافتند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گیاهان خواص بی شماری دارند و برخی از آن ها سال های زیادی است مورد استفاده قرار می گیرند.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دلال یا به زبان محلی دَلار یا درار یک نوع چاشنی معروف در شمال کشور است که از ترکیب سبزی های معطر محلی با نمک تهیه می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
برخی عادات سالم برای حفظ سلامت چشم ها از جمله رعایت یک رژیم غذایی متعادل، استفاده از عینک های آفتابی استاندارد، معاینات منظم چشم پزشکی و ... شناخته شده هستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس یک مطالعه، درمان با سلول های T- CAR نوع خاصی است که در آن سلول های T سیستم ایمنی برای حمله به سلول های تومور برنامه ریزی شده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محققان توصیه می کنند مصرف روزانه نصف فنجان گردو به حفظ سلامت سیستم گوارش و کاهش ریسک سرطان کمک می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
غذا نقش بسیار مهمی در زندگی ما انسان ها ایفاء می کند. به ما لذت ، قدرت تحرک و راحتی می بخشد. اختلالات روحی و جسمی زیادی برای ما ایجاد می کند که یکی از این اختلالات ، آلزایمر و زوال عقل است.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
محققان عنوان می کنند مصرف مواد خوراکی درست و مناسب در زمان مصرف آنتی بیوتیک ها به افزایش فواید دارو کمک می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد زنانی که بیش از 7 سال قرص های ضدبارداری مصرف می کنند، 19 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به آرتروز روماتوئید قرار دارند.
  ۶ ساعت پیش    
گروهی از محققان با طراحی یک الگوریتم توانستند لوح باستانی 2 هزار ساله مربوط به "گیلگمش" را رمزگشایی کنند و به شکل نوشته درآورند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در این مطلب درمان های خانگی برای کودکان زیر 2 سال گردآوری شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان داده است که یک داروی آرتریت موجود می تواند به طور موثر سلول های بنیادی خون را جوان سازی کند و فواید تزریق خون جوانی را تقلید کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک متخصص روانپزشکی گفت: اضطراب یک احساس ناخوشایند نگرانی یا تنش است که فرد در پاسخ به شرایط تهدید کننده و یا استرس زا از خود بروز می دهد که این حس ترکیبی از پریشانی و دلهره و احساس مداوم تشویش یا ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با حضور در پردیس ملت برای تماشای فیلم سینمایی گل های باوارده از امضای تفاهم نامه ای با وزارت ارشاد و حمایت از تولید آثار سینمایی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عاملان آتش سوزی عمدی خودرو با انگیزه اختلاف خانوادگی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی چلسی به منتقدان تیمش تاخت و کسانی که به چلسی انتقاد دارند را حسود خواند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری یکی از اعضای شورای شهر گرگان به اتهام دریافت رشوه خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
مهاجم برزیلی و جدید پرسپولیس می تواند تیمش را در دیدار با صنعت نفت آبادان همراهی کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سپاهان اختلاف خود با سایر مدعیان قهرمانی لیگ برتر را به سه امتیاز افزایش داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 از موافقت این کمیسیون با واردات انواع خودرو های سبک و سنگین با عمر تا 5 سال سن تولید به کشور خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور دسترسی آسان مردم به اینترنت با هدف تسهیل در امور، گشایش کسب و کارها و ارائه سریع تر خدمات را امری ضروری دانست و بر تلاش بیشتر دست اندرکاران در این زمینه تاکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم مقاوم سازی ساختمان ها در شهرها و روستاهای کشور، گفت: در صورت وقوع زلزله در تهران در بافت های فرسوده خرابی های فراوانی خواهیم داشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه خدمات هوشمند در حوزه خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکران فیلم گل های باوارده که قرار بود امروز در پردیس سینمایی ملت برگزار شود با تاخیر روبرو شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال در بدترین شرایط هم شانس اصلی قهرمانی است. امسال در بدترین شرایط نیستیم و نفرات بسیار خوبی داریم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو مانند روزهای گذشته، امروز نیز با نوسان همراه شد. در این میان، تارا اتوماتیک وارد کانال 800 میلیون تومانی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس آنچه که رئیس سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرده است، دریافت وجه نقد و کارت به کارت در مطب پزشکان، ممنوع بوده و تخلف محسوب می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
زلزله روز دوشنبه در ترکیه و سوریه فعالیت پایانه نفتی جیهان ترکیه در شرق مدیترانه و همچنین خط لوله متعلق به عراق را متوقف کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۴   + ۹۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ظهر امروز سه شنبه در آیین دریافت استوارنامه نیکولا رُش سفیر جدید فرانسه نسبت به غلبه افراط گرایی در فرانسه و حمایت از اسلام ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید با حفظ آرامش خود برای قهرمانی بجنگند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۲    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان آسمان نیمه ابری تا ابری و بارش برف، باران و تگرگ همچنین کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 25 هزار نیرو شامل 11 هزار نفر در حوزه درمان، 10 هزار نفر در بخش بهداشت، سه هزار و 500 نفر در حوزه فوریت های پزشکی و به ازای هر تخت بیمارستانی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از بازداشت افرادی که با استفاده از نرم افزار رسیدساز جعلی اقدام به کلاهبرداری 50 میلیارد ریالی از بیش از 1400 شهروند کرده بودند، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز (سه شنبه) با 4 دیدار در شهرهای اراک، قائمشهر، تهران و اهواز آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری فیلم کاپیتان با حضور عوامل این فیلم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اسبق آمریکا نسبت به عدم وجود اتحاد در کشورش در ضمن مواجهه با چالش های مدرن هشدار داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر جدید جمهوری شرقی اروگوئه در جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وزیر امور خارجه کشورمان کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه ، تبلت و لوازم جانبی کشور ضمن اعلام اینکه مجوز واردات S23 صادر شده و ثبت سفارش آن در حال انجام است گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: سپاه آمادگی دارد توان و امکانات امدادی و پشتیبانی و آمادگی خود را در اختیار مردم که در زلزله اخیر در ترکیه و سوریه مورد آسیب واقع شده اند؛ قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۸    
نشست خبری فیلم کاپیتان با حضور عوامل این فیلم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل منایع انسانی معاونت توسعه وزارت بهداشت از صدور مجوز جذب نیروی 25000 نفری برای پروژه های بهداشتی و درمانی جدید وزارت بهداشت خبر داد و گفت: اگر به سرعت کار جمع شود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
کارآفرین میلیاردر آمریکایی در ارزیابی درباره آگاهی عمومی درباره ریسک بروز جنگ جهانی سوم تاکید کرد، اکثر مردم از این حقیقت که چنین جنگی ممکن است قریب الوقوع باشد "غافل" هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماگرهای بازار سهام پس از پشت سر گذاشتن چند روز سخت، امروز بالاخره مثبت شدند. بورس فردا چگونه خواهد بود؟
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یوسفی گفت: استقلال ترکیب اصلی خود را شناخته است. آنها به یک وحدت تاکتیکی و هماهنگی تیمی دست پیدا کرده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۰    
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۱    
هافبک ازبکستانی از تیم فوتبال استقلال جدا شد و به ازبکستان بازگست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص نوشت که آمریکا به رژیم صهیونیستی برای انجام حملات هوایی در مناطق مشخصی در داخل عراق چراغ سبز نشان داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه در عمده کلانشهرها بنزین یورو 4 توزیع می شود، گفت: این موضوع که قرار بود خودروها یورو 5 شود هم اصلاح شده و در حال حاضر طبق قانون خودروها باید یورو 4 باشند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشکده تعلیم و تربیت اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات موفق به کسب دو عنوان "برتر" در جشنواره مسابقات بازی های رایانه ای آموزشی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نرخ لوبیا قرمز از هفته گذشته تا هفته جاری 9.62 درصد افزایش قیمت داشته و از هر کیلو 52 هزار تومان به 57 هزار تومان رسیده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
انتشار آمار رسمی تحولات بازار مسکن در کشور تقریبا متوقف شده است و این می تواند اوضاع بازار مسکن را تحت تاثیر قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال گفت: معقتدم زیرساخت های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از هفته آینده فراهم است و بنده به این قضیه خوشبین هستم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بر این عقیده است که اشتباهات داوری با توجه به رقابت نزدیک تیم ها می تواند در پایان فصل تأثیرگذار باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: عرضه بلیت سفرهای نوروزی جاده ای از ابتدای اسفند و به شکل های متنوع انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فرهنگی وزارت علوم با اشاره به ضرورت تغییرات در آیین نامه کرسی های آزاداندیشی گفت: در حال اعمال این تغییرات با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۲    
پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش، مورد بازدید سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس گفت: منابع درآمدی تمام هزینه های پیش بینی شده کشور باید مشخص و شفاف باشد که لحاظ کردن این موضوع منجر به رفع مشکل کسری بودجه خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۱    
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، چهار نفر از بیماران کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 144 هزار و768 نفر رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ترکیب تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از صدور یک روزه شناسنامه های جدید به عنوان یکی از خدمات ارائه شده به شهروندان در میز خدمت این سازمان در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۷    
لیست بهترین بازیکنان فوتبال آسیایی منتشر شد که ایران سه نماینده داشت و بهترین آن مهدی طارمی بود که در این لیست دوم شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال در خصوص اتفاقات بازی استقلال و مس کرمان واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا از اصلاح یا آشکارسازی 580 نقطه حادثه خیز جاده ها و شهرهای کشور در سال 1401 خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام نیروی هوایی آمریکا گفت که واشنگتن در شناسایی بالن های جاسوسی چینی شکست خورده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هلال احمر سوریه خواستار رفع تحریم ها علیه این کشور برای تسهیل رسیدگی به پیامدهای زمین لرزه ویران گر در این کشور شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شریف در ایمیلی که خطاب به اساتید و دانشجویان ارسال کرده، از مختومه شدن 75 درصد پرونده های انضباطی دانشجویان در وقایع پاییز 1401 خبر داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
این پایگاه بزرگ زیرزمینی، قابلیت پذیرش و بکارگیری عملیاتی جنگنده های جدید نیروی هوایی ارتش را نیز خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از اعطای بورس تحصیلی به رتبه های برتر شاهد و ایثارگر کنکور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۳۶ سایت دیگر  
پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 ارتش قابلیت پذیرش و عملیاتی کردن انواع جنگنده های شکاری و بمب افکن و همچنین پرنده های بدون سرنشین نیروی هوایی ارتش را دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع ملی ترکیه امروز (سه شنبه) حزب کارگران کردستان (پ ک ک) را به حمله به یک ایست مرزی در نزدیکی سوریه پس از زلزله ویرانگر اخیر متهم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که تسهیلات پرداختی خرد شبکه بانکی به اشخاص حقیقی در 9 ماهه امسال مبلغ 6591.3 هزار میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال، 1978.8 هزار میلیارد ریال معادل 42 ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بیش از 95 هزار ربع سکه در بورس کالا طی 9 روز گذشته عرضه شده است و به گفته مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، این فرآیند همچنان ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نایب رییس باشگاه اتحاد کلباء بار دیگر به حمایت از فرهاد مجیدی پرداخت و از نتایج تیم با این سرمربی ایرانی ابراز رضایت کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در گزارش جدید سازمان ملل آمده است، کره شمالی سال 2022 میلادی در سرقت ارزهای دیجیتال رکورد زد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷    
آهنگساز فیلم هفت بهار نارنج عنوان کرد: من انتهای پروژه به کار اضافه شدم و نزدیک 2 ماه در مورد موسیقی فیلم تحقیق کردیم و بعد از آن شروع به ساخت موسیقی کردیم
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دستیاران تخصصی بالینی جهت ثبت درخواست جدید میهمانی و یا پیگیری و در صورت اعلام نقص توسط دانشگاه اصلاح اطلاعات و مدارک می توانند از طریق سامانه میهمانی اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۵    
شاخص کل بورس با رشد 18 هزار و 652 واحدی در تراز یک میلیون و 556 هزار و 512 واحدی ایستاد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
عزیزبک آمانوف هافبک ازبکستانی از تیم فوتبال استقلال جدا شد و به یکی از تیم های مطرح کشور خود خواهد رفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه عاملان حمله ناموفق در اصفهان بی شک پشیمان خواهند شد تاکید کرد که دشمن معنای مقابله به مثل را به خوبی خواهد فهمید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۳    
کارگردان فیلم هفت بهار نارنج گفت: این فیلم سال گذشته نیز به جشنواره می رسید، فکر می کنم اگر سال گذشته هم اکران می شد، تفاوتی در دیده شان آن و گیشه در مقایسه با امسال نخواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۷    
رضابالا همچنین درباره نقدهایی که به فیلم درباره نداشتن قصه و پایان نامشخص شد، عنوان کرد: در نقد فیلم اگر محور قصه را تغییر دهید، جایگاه های نقطه عطف و نقطه بحران تغییر می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک که پیشتر در هرمزگان آغاز شده بود، با پیوستن سه استان قزوین، گیلان و مرکزی در هفته گذشته وارد مرحله تازه ای شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
دور جدید پیش فروش 4 محصول شرکت سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۶۰ سایت دیگر  
زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق در تشریح مصوبات این کمیسیون از افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: علی رغم توطئه های دشمنان و پاره ای از مشکلات مردم در 22 بهمن امسال حماسه خواهند آفرید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: اخذ هزینه لغو تعهد آموزش رایگان مبتنی بر قانون بوده و در چارچوب مقررات حاکم بر آموزش عالی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۰    
رئیس امور توسعه آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کار بنیان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مجوز واحدها ارائه دهنده آموزش بی کیفیت باطل می شود، گفت: متقاضیان از رشته های صنایع دستی، صنایع خودرو ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدافع اهل مالی از جمع شاگردان جواد نکونام جدا شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۱    
ششمین روز جشنواره فیلم فجر با حواشی گوناگونی که همراه بود به پایان رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...