سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۶May 2022 17
جستجوی پیشرفته

باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران - ایسکانیوز (iscanews.ir)

مهمترین خبرهای باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران بر روی ایمیل شما

باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1393 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 10 مهر 1394 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 اسفند 1395 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1396 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1397 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1398 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 30 اسفند 1399 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 29 اسفند 1400 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 31 فروردین 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 1 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 2 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 3 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 4 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 5 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 6 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 7 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 8 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 9 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 10 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 11 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 12 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 13 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 14 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 15 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 16 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 17 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 18 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 19 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 20 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 21 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 22 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 23 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 24 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 25 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 26 اردیبهشت 1401 باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران 27 اردیبهشت 1401 
  ۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
جاماندگان از یارانه و کسانی که نسبت به دهک بندی یارانه ای خود اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به سامانه های اعلامی از سوی وزارت تعاون ...
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
از صبح دیروز آسمان شهرهای مختلف استان کرمانشاه به ویژه مناطق مرزی باز هم میزبان گرد و غباری بود که برخی از شهرستان ها را در وضعیت بحران قرار داده است.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
زورگیرانی که هفته گذشته اقدام به زورگیری در شهرک وائین شهریار کرده بودند، امروز برای بازسازی صحنه زورگیری به محل وقوع جرم برده شدند.
  ۳۴ دقیقه پیش    
بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بهترین تیم های دنیا هم اساس موفقیت شان این بود که ابتدا گل نخورند و سپس قهرمان شوند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب از روند بازار بورس در روز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه 1401 آگاه خواهید شد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: مردی معتاد و 40 ساله پس از قتل چهار عضو خانواده و شلیک به برادر و مجروح کردن دختر 6 ساله اش، اقدام به خودکشی کرد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پرونده لیگ برتر قایقرانی مردان آب های آرام باشگاه های کشور در فصل 1401- 1400 با قهرمانی ملوان نداجا و نایب قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی بسته شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرایط دریافت وام از هر یک از این نهادها به تبع متفاوت است و الزامات خاص خود را دارد. اما تنها در صورتی که تصمیم گرفته باشید از یکی از شرکت های خودروسازی ایرانی ماشین بخرید این وام به شما تعلق می گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رسانه اسپانیایی از مقصد جدید اسطوره فوتبال آرژانتین خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط دروازه بانی این تیم گفت: برخورد انضباطی با حامد لک هم مناسب نبود. او را می توانستند فقط جریمه کنند نه اینکه 40 روز از تمرینات منع شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فروش فوری نیسان تک سوز آپشنال و پادرا پلاس از 28 اردیبهشت ماه جاری آغاز خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
پرویز پرستویی در نامه ای به مقام معظم رهبری از حواشی سفر خود به آمریکا و دغدغه های امروز جامعه گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت خام روز سه شنبه روند کاهشی به خود گرفت هم اکنون قیمت نفت برنت با 22 سنت یا 0.2 درصد کاهش به 114.02 در هر بشکه رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اعلام اینکه عراق بابت صادرات گاز یک میلیارد و 600 میلیون دلار به ایران بدهی دارد، گفت: این کشور یک ماه برای پرداخت بدهی خود مهلت دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت کرمان موتور دو خودرو جک جی 4 و جک اس 5 اتوماتیک را در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به فروش گذاشته است.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی دولت اعلام کرد: برگزاری مسابقات فوتبال تا پایان لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه تعیین ضریب حقوق را به ادارات آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.
  ۲ ساعت پیش    
ستون فقرات از 26 استخوان و دیسک به نام مهره تشکیل شده است. مهره ها از نخاع محافظت کرده و فرد را قادر به ایستادن می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت های اساسی دولت خواند و به دستگاه های مسئول در این زمینه دستور داد مانع تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تسه یا اوراق مسکن ابزاری مفید برای کسانی است که نیاز فوری به تسهیلات وام مسکن دارند. ارزش رقمی این اوراق باید دو برابر مبلغی باشد که فرد خواهان دریافت وام آن است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مدیران خودرو فروش فوری دو محصول فونیکس تیگو 8 کلاسیک و فونیکس تیگو 8 پرو پریمیوم را آغاز کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر باغ وحش ارم تهران گفت: 2 مهره گردن شیر شکسته است و به دلیل جلوگیری از عذاب کشیدن حیوان، احتمال مرگ آرام آن وجود دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه فروش ایران خودرو و سایپا ویژه مادران از امروز بر روی سایت فروش یکپارچه وزارت صمت فعال شد. این اولین مرحله از فروش ایران خودرو بر روی سامانه جدید است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
حمله سگ های ولگرد به یک دختربچه 3ساله و مادرش, کودک را تا یک قدمی مرگ پیش برد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر کشور دولت موقت طالبان گفت: آمریکا را دشمن خود نمی دانیم و در آینده روابط حسنه با واشنگتن و سایر کشورهای جهان خواهیم داشت.
  ۴ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته 352 بیمار کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی مدعی ساخت و نصب سانتریفیوژهای پیشرفته در اعماق زمین از سوی ایران شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
بر اساس اسناد و مدارک مالی و خزانه داری فدراسیون فوتبال، کریم باقری به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ، برای هر بازی تیم ملی دستمزد 155 میلیون تومانی بعنوان حقوق و مزایا دریافت کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس تکلیف قانون بودجه سهام عدالت جاماندگان تا پایان سال اختصاص می یابد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس گفت: کمر همت بسته اند آکادمی و پشتوانه پرسپولیس را نابود کنند. چند وقت است یک بازیکن از جوانان و امید در تیم بزرگسالان ندیده ایم که بیاید خودش را ثابت کند چون اصلاً بازیکنی نداریم.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یک عنصر جدی و اثرگذار در نظام آموزش عالی است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
یک روزنامه پرتغالی خبر داد مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو مورد توجه چند باشگاه قرار گرفته اما طارمی همه چیز را به باشگاه پرتغالی سپرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
این دو جاسوس با شکل دهی به اعتراضات صنفی و انحراف آن قصد ناامنی و ایجاد آشوب در کشور را داشتند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل مرکز پژوهش روانسنجی از طراحی نخستین تست هوش استاندارد کشور در دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: مرکز ما پرونده رشدی-شناختی برای پنج هزار کودک کم برخودار در کشور تشکیل داده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خط تولید پهپاد ایرانی ابابیل-2 با حضور رییس ستاد کل نیروهای مسلح امروز در تاجیکستان افتتاح شد، اما این پهپاد که ایران به صادرات آن روی آورده است چه ویژگی هایی دارد؟
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی اولویت همیشه آموزش بوده است، اما در حال حاضر مجبور هستیم تا کارآفرین شده و تغییر نسل بدهیم ...
  ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با اشاره به ظرفیت های زیاد این استان در حوزه شیلات گفت: تولید کیتین و کیتوسان از پوسته میگو و اخیرا طرح پرورش جلبک اسپیرولینا با استفاده از امکانات موجود در ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در پیامی با تبریک روز روابط عمومی، حضور جهادگرانه در عرصه تبیین و اقناع افکار عمومی در مقاطع حساس کشور مانند اصلاحات بزرگ اقتصادی که دولت سیزدهم در مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساپیا این هفته برنامه فروش فوری خود را با عرضه 6 محصول آغاز اعلام کرده است. این برنامه فروش با تحویل سه ماهه و قیمت قطعی خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رکورد 6 هفته ای پیشین بیت کوین در سال 2014 رخ داد، زمانی که ارزش آن از 507 دلار در 25 آگوست به 323 دلار در 6 اکتبر کاهش یافت.
  ۵ ساعت پیش    
نشست هماهنگی امور اجرایی برگزیدگان استان ها در رویداد عصر امید با حضور معاونان پژوهشی و نمایندگان تام الاختیار دانشگاه آزاد اسلامی استان ها برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
رییس سازمان سما با بیان اینکه برای مهر1401برنامه های تحولی برای دانش آموزان طراحی شده است، گفت: آموزش کودکان و نوجوان در فضای مجازی نمی تواند جای آموزش های حضوری را بگیرد و همین مساله باعث شده تا ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محسنی اژه ای گفت: کوتاه کردن فرآیند دادرسی یک ضرورت غیرقابل کتمان است و برای تحقق این مهم، برنامه هایی در دستور کار داریم.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر راهبردی بودن روابط میان ایران و روسیه گفت که اجازه نمی دهیم که هیچ چیز خللی در این روابط ایجاد کند.
  ۶ ساعت پیش    
رویداد ملی گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی بیش از هرچیز یک حرکت نوین در جهت تحقق اصل کارآفرینی و تبیین زیرساخت های توسعه و ارتقای سیاست های کلان این دانشگاه است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مهاجم پیشین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال به عنوان سرپرست تیم امید انتخاب شد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو هیات علمی گروه مدیریت ورزشی دانشگاه علوم و تحقیقات به نکات بسیار خوبی برای پیشرفت باشگاههای کشورمان اشاره می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در حال حاضر هویت سازی فرهنگی یا علمی دانشجویان بر اساس اسناد بالا دستی کشور تنظیم نشده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در تازه ترین رده بندی تیم های فوتبال باشگاهی جهان، تیم فوتبال پرسپولیس در رتبه نخست باشگاه های ایران قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت ضمن تشریح نحوه کارکرد سامانه متمرکز قرعه کشی خودرو، گفت: تاکنون تولید بر مشتری غلبه داشت اما از امروز مشتری بر تولید غلبه خواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش    
قیمت سکه، دلار و طلا سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه در بازار تهران مشخص شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با رشد 22 هزار واحدی در پایان معاملات امروز به عدد یک میلیون و 606 هزار واحد رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بعد از تصویب هیات وزیران افزایش حقوق بازنشستگان در سال جدید اعمال خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در جمع متحدان خود در سازمان پیمان امنیت جمعی با ابراز نگرانی از تشویق نئونازیسم دولتی در اوکراین از سوی غرب ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹۸ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها در راستای اجرای تکالیف مقرر در قانون بودجه 1401 کل کشور، ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده را به صورت الکترونیکی آغاز کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای اجرای حذف ارز ترجیحی تیم اقتصادی خود را ساماندهی کند تا یک صدا از درون دولت شنیده شود.
  ۸ ساعت پیش    
معاون علوم انسانی و هنر داتنشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ضرورت حکمی سازی علوم مختلف دانشگاهی گفت: مهم ترین نقاط ضعف علوم انسانی مربوط به کمبود مصداق های عینی مبتنی بر حکمت اسلامی و فقدان رابطه صحیح ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سرمایه دانشگاه آزاد اسلامی، سرمایه مردم است و این دانشگاه آمادگی دارد به عنوان بازوی علمی و فناوری استانداری به حل مسائل استان همدان کمک کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
قرار است امروز با حضور رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی ساخت 100 هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور آغاز شود.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در راستای توزیع عادلانه امکانات آموزشی بعد از انقلاب اسلامی به صورت فوق العاده خوبی عمل کرد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شب گذشته در بازی انتهایی یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود، جورجو کیه لینی پس از 17 سال با هواداران این تیم خداحافظی کرد.
  ۸ ساعت پیش    
برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1401 از فردا چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتفاقات عجیب برای معرفی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود، درباره تحولات مذاکرات با ایران و همچنین جنگ اوکراین گفتگو کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه با هشدار درباره اقدامات غرب برای منزوی کردن مسکو از عرصه بین المللی، گفت در صورت پیوستن سوئد به ناتو، مجبور به برداشتن گام هایی با ماهیت نظامی-فنی خواهند شد.
  ۹ ساعت پیش    
مسابقات فوتسال اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد منطقه 8 کشور با شرکت تیم هایی از سه استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی آغاز شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که 3 عامل اصلی در ناکامی سرخپوشان در بیست ویکمین دوره لیگ برتر نقش داشته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
امروز (سه شنبه 27 اردیبهشت ماه) اولین فروش خودرو از طریق "سامانه فروش یکپارچه" انجام می شود. متقاضیان از امروز به مدت یک هفته برای ثبت درخواست خود فرصت خواهند داشت.
  ۹ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم آلودگی هوا ناشی از انتقال گردوخاک از عراق به کشور نسبت به بارش های سیل اسا در برخی استان ها هشدار داد.
  ۹ ساعت پیش    
یک مدرس دانشگاه معتقد است که ساختن هویتی غیرواقعی از سوی والدین برای کودکان جرم بوده و لازم است برای مقابله با این رفتار بزهکارانه، فرهنگ سازی و قانون گذاری انجام شود.
  ۹ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: مشکل بازار مسکن افزایش قیمت نیست. راهی که وجود دارد و روز به روز دولت از آن دور می شود این است که تنها باید روی افزایش توان مردم متمرکز شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
در آخرین رتبه بندی سایمگو 33 واحد از دانشگاه آزاد اسلامی درمیان دانشگاه های برتر کشور حضور دارند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای تولید ابزار ساختمانی ارزان یارانه پرداخت می کند، اما این تولیدات صادر می شود و نفع آن به مردم نمی رسد.
  ۱۰ ساعت پیش    
امروز 27 اردیبهشت برابر با 17 مِی تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می پردازیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شاید شماهم فکر میکنید که کلسیم تنها در فراورده های لبنی وجود دارد، اما اینگونه نیست شما میتوانید با رعایت یک رژیم غذایی سالم مقدار مناسب کلسیم را دریافت کنید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۱۸    
زمان صحیح مصرف داروها نقش مهمی در تاثیرگذاری بهتر آن ها دارد و طبق نظر پزشکان برخی از داروها برای جذب بهتر باید همراه با غذا مصرف شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بیماری آرتریت روماتوئید می تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی را کاهش دهد، بر قدرت تحرک فرد تاثیر بگذارد و باعث آسیب مفاصل شود که با پیشرفت بیماری تشدید می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اگر به تازگی احساس می کنید کسی وارد کامپیوتر شخصی شما شده، این مقاله برای شماست! اگر تابه حال نتوانستید مقصر را شناسایی کنید، ما راه حل و روش های مفیدی را در ادامه برایتان تهیه کردیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۵:۴۵    
ورزش کردن برای حفظ سلامت کل بدن مفید است اما جالب است بدانید شما می توانید با ورزش کردن بینایی خود را تقویت کنید و چشم هایی سالم داشته باشید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۶:۳۳    
در طول زندگی طبق بعضی از تصمیماتی که میگیریم یک سری از عادات روزمره خود را کنار می گذاریم، و ترک این عادت ها عوارض و فواید خاص خودش را دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان با تامین قدرت دفاعی طبیعی، فرصت کافی را برای مبارزه با بیماری فراهم می کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۳    
ماسک سیب به دلیل داشتن ویتامین های خاص به کلاژن سازی پوست کمک می کند و برای لایه برداری پوست بسیار مفید است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۵:۳۳    
همه انسان ها دوست دارند تناسب اندام داشته باشند. اگر شما هم به دنبال داشتن تناسب اندام هستید باید اختلالات غذایی که از این موضوع جلوگیری می کنند را بشناسید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مصرف ارده کنجد خواص و مزایای بی نظیری را به همراه دارد، همچنین ارزش غذایی موجود در ارده کنجد بالا است و برای سلامت بدن نیز مفید می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۵:۰۳    
استفاد از روغن های مانند روغن زیتون برای ماساژ فواید بسیار زیادی دارد از جمله این فوایدحفظ سلامتی پوست و کاهش درد مفاصل است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۴۵    
جوش لثه آبسه ای دردناک است که ممکن است در بافت دندان و ریشه آن یا لثه به وجود بیاید که اغلب دلیل آن نیز عدم رعایت بهداشت می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۳۳    
ورزش کردن یکی از روش های رفع مشکلات مفاصل است اما برخی اشتباهات ورزشی تاثیر منفی بر آن ها دارند. آگاهی از این اشتباهات مانع آسیب به مفصل هایتان میشود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۱۸    
مراقبت از پا, یکی از پر استفاده ترین عضو بدن , امری مهم و ضروری است که ممکن است با اشتباهات ناخواسته و رایج به این عضو مهم صدمه بزنید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۴:۰۳    
امروز 27 اردیبهشت مانند روال هر روز یکی از غزل های حافظ شیرازی را برایتان تعبیر می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
5 علامت پوستی که از عارضه قلبی خبر می دهند را بشناسید و جدی بگیرید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خورش خلال یکی از خورش های سنتی و مشهور کرمانشاه است که از ترکیب خلال بادام با گوشت، لیمو عمانی، گلاب و زرشک سیاه تهیه می شود و بسیار خوشمزه و معطر است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۳:۱۸    
جدا کردن یارانه نقدی از سرپرست خانوار پس از ازدواج ، طلاق و موارد دیگر یکی از پرسش های مهم می باشد که در این مطلب مدارک ، شرایط و سایت جدا کردن یارانه را توضیح خواهیم داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۳:۰۳    
همیشه قبل از رانندگی باید تایر خودرو خود را بررسی کنید. اما در تابستان آسیب هایی که به لاستیک های شما وارد می شود، بیشتر می باشد. بنابراین در تابستان به مراقبت بیشتری نیاز دارند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران با اشاره به اینکه این روزها سن ابتلا به دیسک کمر پایین آمده و دلیل آن سبک زندگی اشتباه مردم است زندگی می گوید: جایگزین های متعددی برای جراحی پر دردسر دیسک کمر وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۳۳    
شیرینی اسکار گردویی از شیرینی های معروف و پرطرفدار ایرانی است که برای تهیه آن از گردو استفاده می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان دامپزشکی کشور از ابتدای امسال تاکنون 3 بیمار مبتلا به بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو شناسایی شده اند که هر سه مورد درمان شده و بهبود یافته اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: کنترل نفخ معده با کنترل عادات غذایی اتفاق می افتد؛ یعنی نخوردن آب، مایعات و سالاد همراه غذا؛ البته منظور این نیست که مایعات و دوغ و ماست مصرف نکنیم بلکه باید با غذا میل نشود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
درد یا کاهش انعطاف پذیری گردن از علل اصلی بیماری دیسک گردن یا آرتروز گردن می باشد اما این دو بیماری تفاوت هایی با هم دارند و معمولا هر دو در سنین بالا ایجاد می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۵    
کاکتوس یکی از گیاهان پرطرفدار و بسیار مقاوم در برای گرما است اما در فصل تابستان این گیاه به مراقبت های خاص احتیاج دارد تا شادابی و زیبایی آن حفظ شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
میلیون ها نفر در سراسر جهان دارای توده استخوانی پایینی هستند که آنها را در معرض خطر ابتلا به پوکی استخوان قرار می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...