سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۱۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به میزبانی صندوق بازنشستگی در خانه مهر بازنشستگان برگزار شد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دیدار اسدالله رازانی، رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور که اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ابراهیمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در سال 1362 به منظور حمایت از کشاورزانی که محصول شان بر اثر عوامل قهری – طبیعی دچار خسارت می شود و با هدف استمرار فعالیت تولیدی آنان، مصوب کرد صندوق ویژه ای به نام “صندوق بیمه محصولات کشاورزی” در بانک کشاورزی تاسیس شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی را برای تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۴    
سبزوار- ایرنا- مسوول نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی سبزوار گفت: 9 میلیارد و 544 میلیون ریال غرامت برای جبران خسارت محصولات کشاورزی و بخش دام این شهرستان به بهره برداران پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/اردبیل مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: در حال حاضر 32.5 درصد جامعه عشایری و روستایی در استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار دارند.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: ترویج فرهنگ بیمه محصولات کشاورزی در راس امور قرار گیرد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان جلسه بیمه محصولات کشاورزی به ریاست جناب آقای دکتر حسنی مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان و با حضور مهندس ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از آمادگی این اتحادیه برای صدور بیمه 400 هزار قالیباف در کشور خبر داد و برقراری مجدد بیمه قطع شده قالیبافان و بافندگان فرش را خواستار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: یکی از مشکلات این قشرعدم پرداخت مطالبه بیمه عشایر است که در این زمینه نیز باید هر چه سریع تر خسارات مربوطه توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی پرداخته شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه کشاورزی در سال جهش تولید، تعهدات پرداخت غرامت خود را هنگام وقوع خطر در دام و طیور تا 80 درصد و در گندم تا 50 درصد ارزش محصول افزایش می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت با زیر پوشش قراردادن بیمه پایه درمان بیش از نیمی از مردم کشور در 5 صندوق بیمه ای نقش بسزایی در نظام سلامت جامعه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ضمن تشریح تعداد بیمه شدگان تحت پوشش پنج صندوق بیمه ای این سازمان اعلام کرد که اکنون تعداد بیمه شدگان این سازمان در کشور بیش از 41 میلیون نفر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: طرح نهضت توسعه بیمه اجتماعی در روستای باروق اردبیل برای اولین بار و با هدف حمایت از روستاییان و کشاورزان آغاز بکار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۹    
اردبیل - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل گفت: طرح نهضت بیمه اجتماعی در استان اردبیل با شعار روستاها را آباد بسازیم اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- کارگزار معین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بوکان گفت: حدود هفت هزار خانوار ساکن در مناطق روستایی این شهرستان زیرپوشش خدمات این صندوق هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۴    
شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر گفت: سن بازنشستگی روستائیان و عشایر با 15 سال سابقه 65 سال است. مبنای پرداخت حقوق به این عزیزان به جای 15 روز، 20 روز است.
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرف مرتبط در سراسر کشور در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرفه های مرتبط در سراسر کشور در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
صبح امروز رئیس کل بیمه مرکزی در بازدید از صندوق بیمه کشاورزی، فراگیری بیمه محصولات کشاورزی را گامی موثر در راستای رونق صادرات در صنعت کشاورزی عنوان کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرف مرتبط در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرف مرتبط در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می گیرند.
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: افرادی که در سنوات قبل بیمه بودند اما درچند سال گذشته نتوانستند حق بیمه خود را پرداخت و به اصطلاح انفصال بیمه ای هستند میتوانند پرداخت حق بیمه خود را ادامه دهند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان گفت: فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در آینده به توسعه عدالت و رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری می انجامد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز ملی فرش ایران برای تحت پوشش قرار دادن بیش از 400 هزار قالیباف و سایر فعالان حرف مرتبط در سراسر کشور با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تفاهم نامه همکاری امضا نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر: بیمه شدگانی که خواهان بازنشستگی با 10 سال سابقه هستند، در 70 سالگی می توانند بازنشسته شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان سازی و متناسب سازی حقوق بسته خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همدان با تاکید بر بیمه کردن افراد فاقد بیمه این استان گفت: میانگین جذب بیمه روستایی در این استان 35 درصد است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: سن بازنشستگی صندوق روستائیان و عشایر با 15 سال سابقه، 65 سال است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دو تن از معاونان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق جمعی از کارشناسان طرح های معدنی این وزارت خانه از طرح معدنی احداث کارخانه کنسانتره فولاد خراسان در سنگان خواف بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون صندوق بیمه اجتماعی روستاییان در یادداشتی نوشت: صندوق بیمه روستاییان محل خوبی برای رسیدگی به روستاییان است اما به میزان کافی حتی در بین مسئولین نیز شناخته شده است ...
مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان گفت: علمای احناف ترکمن صحرا فعالیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر راجایز می دانند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمدمهدی ناصحی در ابتدای اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه، گفت: نیمی از جمعیت کشور یعنی 41 میلیون نفر از ایرانیان تحت پوشش یکی از صندوق های پنج گانه سازمان بیمه سلامت قرار دارند که از این تعداد 20 میلیون نفر تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر درباره آخرین وضعیت نقل و انتقال سوابق بیمه ای توضیحاتی داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، محمد مهدی ناصحی با اشاره به این که هدف بیمه سلامت پوشش همگانی برای تمام مردم جامعه است، گفت: حدودا نیمی از جمعیت کشور یعنی 41 میلیون نفر و 5 صندوق بیمه ای تحت پوشش سازمان بیمه سلامت هستند که از این تعداد 20 میلیون نفر در صندوق بیمه روستاییان بیمه شده اند. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: 110 هزار خانوار روستایی و عشایری در همدان زیر پوشش بیمه اجتماعی هستند . ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کارگری که همیشه حداقل حقوق را گرفته، با ارزش پول امروز در ده سال بیمه پردازی، ده میلیون و 800 هزار تومان به صندوق بیمه بیکاری، وجه نقد واریز کرده؛ آیا برخورداری آسان، سریع و عادلانه از مقرری بیکاری، حق بدیهی این کارگر نیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- ارتقای ضریب نفوذ بیمه در روستاها با حمایت از طرح های مختلفی نظیر بیمه سلامت و صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به اهتمام دولت تدبیر و امید در سراسر کشور محقق شده ولی این رشد در آذربایجان غربی بسیار بیشتر بوده و در این حوزه شاهد رشد 2 برابری خدمات بوده ایم که البته این روند همچنان ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیکی گفت: 43 درصد جامعه روستائیان شهرستان نهبندان تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزی هستند.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آگهی منتشر شده در روزنامه همشهری به شماره 8048 مورخ 6/ 7/ 99 به شرح زیر اصلاح می گردد؛ مهلت دریافت اسناد مزایده تا پایان روز اداری سه شنبه 24 مهرماه، مهلت تسلیم پیشنهادها 3 آبان 99 و گشایش باکات شنبه 4 آبان ماه است. ...
طی مراسمی به مناسبت روز جهانی نابینایان از 2 روشندل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قدردانی شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی خدمات و مزایای این صندوق را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بیمه اجتماعی گفت: صندوق بیمه روستاییان و عشایر خدمات پرداخت مستمری بازنشستگی و ... را ارائه می دهد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کشور از فعالیت این صندوق در هشت سطح حقوقی خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن - عضو هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در بازدید از مجتمع فولاد خراسان از نزدیک در جریان آخرین دستاوردها و روند تولید در مجتمع قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره نقل و انتقال سوابق بیمه ای افراد تحت پوشش از این صندوق به صندوق دیگر و برعکس گفت: یک مدت جلوی نقل و انتقالات گرفته شده بود اما اکنون تعامل و همکاری خوبی با تامین اجتماعی شکل گرفته ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با همکاری صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر طرح“افزایش بستر سازی مناسب برای گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر” را با اولویت زنان سرپرست خانوار در دست اجرا دارد.