چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۱۸Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

شیرازه   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در مجلس با اعلام این خبر که در حال اصلاح و تسهیل قوانین صندوق بیمه کشاورزان هستیم تا صندوق بیمه از این قوانین تمکین کند گفت: ظرف مدت یک ماه آینده این موضوع پیگیری و ابلاغ خواهد شد.
به مناسبت روز ملی روستا، نمایشگاه مبلمان و صنایع دستی روستایی مازندران در ساری برگزار شده است که 30 نفر از برترین های روستایی با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، رییس سازمان امور عشایر ایران، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر کشور ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر مازندران به مناسبت روز ملی روستاییان و عشایر و روز جهانی زن روستا با حضور دکتر شاهپورعلائی مقدم معاون وزیر و رئیس سازمان امور عشایر ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مسئول صندوق بیمه محصولات کشاورزی گچساران گفت: 39 میلیارد و 500 میلیون ریال غرامت بیمه ای به کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی و سرما زدگی در این شهرستان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۲    
ایسنا/اردبیل مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور در بیش از 300 روستای استان اردبیل میز خدمت دایر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل در 300 روستا حکم بازنشستگی بیمه کشاورزی و روستاییان اهدا می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۷    
صندوق بیمه کشاورزی همه ساله در آغاز سال زراعی ضمن ارتباط با سیاستگذاران، مجریان و بهره برداران بخش کشاورزی، در نظر دارد خدمات متنوع در حوزه بیمه کشاورزی را به نحو شایسته ای معرفی نماید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مسوول نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی سبزوار گفت: 32 میلیارد و 373 میلیون ریال برای جبران خسارت بخش دام و طیور این شهرستان طی سال زراعی گذشته به بهره برداران پرداخت شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵    
مرصاد نیوز:مسئولان صندوق بیمه محصولات کشاورزی بافرماندار پاوه دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر با بیان اینکه دولت امسال اعتبارات خوبی را به صندوق بیمه کشاورزان و عشایر در مناطق محروم روستایی اختصاص داده است، گفت: افراد بیمه شده ای که زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و زنان سرپرست خانوار هستند از این اعتبارات بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس: افرادی که در دستگاه ها درخواست تغییر صندوق بیمه ای خود را داده اند، اگر قرار است در این نقل و انتقال در ازای افزایش سطح خدمات ارائه شده تکالیفی برای آن صندوق ایجاد شود، متقاضیان باید مابه تفاوت آن را پرداخت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: یک میلیون و250 هزار نفر تحت پوشش طرح ملی بیمه اجتماعی قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و کشاورزی کشور از رونمایی طرح ملی بیمه اجتماعی خانوارهای محروم و کمتر برخوردار روستایی و عشایری با حضور رئیس جمهوری با اعتبار 30 هزار میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی به بیان توضیحاتی درباره جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوع خود پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از بیماران خاص و صعب العلاج خواست به منظور دریافت خدمات درمانی صندوق بیمه سلامت از مراکز دولتی و خصوصی برای انتساب پزشک خانواده خود تا طی شدن فرایند تکمیل انتساب بیمه شدگان به پزشکان مجری طرح به این اداره کل مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی، روستائیان و عشایر استان بوشهر گفت: 25هزار نفر در قالب طرح ملی بیمه اجتماعی خانوارهای محروم و کمتر برخوردار روستایی و عشایری در این استان زیر پوشش قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان گفت: تاکنون 25 میلیارد تومان غرامت بیمه ای به کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی در این استان پرداخت شده است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در شرایط فعلی که وضعیت اقتصادی روز به روز وخیم تر و سفره های مردم کوچک تر میشود، خشکسالی های پیا پی موجب خسارت فراوان به بخش کشاورزی کشور شده است، به نظر می رسد دولت و مجلس باید با جدیت بیشتری به فکر اصلاح قوانینی باشند که نه تنها کمکی به مردم نمی کند بلکه سنگ بزرگی سد راه معیشت و اقتصاد کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شماری از مزارع ذرت علوفه ای در گلستان در پی توفان اخیر و آفات، خسارت دید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان آذربایجان شرقی از پرداخت676 میلیارد تومان غرامت به کشاورزان در سال زراعی خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۴۲    
خلیج فارس: مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان بوشهر از گسترش زپوشش بیمه اجتماعی روستاییان در استان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر صندوق بیمه روستائیان و عشایر کرمانشاه از اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی اقشار کم درآمد روستایی و عشایری در استان خبرداد و گفت: تا پایان امسال 31 هزار و 331 نفر از اقشار محروم و روستایی استان کرمانشاه که از سوی نهادهای حمایتی معرفی شده اند، بیمه رایگان از سوی دولت دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از بیمه شدن رایگان بیش از 31 هزار نفر از روستاییان و عشایر کم درآمد استان تاپایان سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مسوول نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی منطقه تربت حیدریه گفت: طی سال زراعی گذشته 132 میلیارد ریال غرامت به حساب کشاورزان خسارت دیده این منطقه واریز شد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان گفت: علی رغم وجود کرونا شاهد رشد بیمه شدگان سال 1399 بودیم، حاصل این مسئله افزایش تعداد بیمه شدگان از 10 هزار در سال 98 به 15 هزار در سال 1399 و رشد 38 درصدی تعداد بیمه شدگان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مسوول نمایندگی صندوق بیمه کشاورزی سبزوار گفت: 320 هزار راس دام سنگین و سبک این شهرستان زیر پوشش بیمه قرار گرفته است که این آمار نسبت به سال زراعی گذشته 550 درصد بیشتر شده است.
مدیر صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه اول سال جاری 5 هزار و 142 خانوار به منظور بهره مندی جذب صندوق اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان شدند.
صندوق بیمه اجتماعی به منظور حمایت مالی از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1399 که عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند، از آنها تجلیل کرد.
مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 500 خانوار روستایی و عشایری در 6 ماه سال جاری زیر پوشش این صندوق رفتند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از نهایی شدن طرح بیمه رایگان روستاییان و عشایر محروم کشور خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران جهت خدمت رسانی بهتر به هموطنانی که در حوادث طبیعی دچار خسارت می شوند، خواستار تسریع در روند راه اندازی صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با اعلام آغاز اجرای طرح پزشک خانواده شهری برای بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در این استان، گفت : پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع سبب دسترسی این بیمه شدگان به خدمات در بخش خصوصی می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی در صفحه توئیتر خود نوشت: وزارت مردم در دولت سیزدهم به دنبال تحقق تامین اجتماعی فراگیر و گسترش بیمه های اجتماعی تا پایین ترین دهک های اقتصادی کشور است و گام اول آن با اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر با کمک سه هزار میلیارد تومانی دولت حاصل شده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان - علی شیرکانی در برنامه زنده تلویزیونی در خصوص اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی خانواده های محروم روستایی و عشایر، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایی و عشایر خدمات بیمه اجتماعی را به عزیزان روستایی و عشایر در 3 بخش بیمه بازنشستگی یا سالمندی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۱    
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: مرحله اول طرح گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر فردا اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد که فردا، دوشنبه، 19 مهرماه فاز اجرایی طرح ملی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آغاز می شود و در فاز اول یک میلیون و 250 هزار نفر از اقشار محروم و روستایی بیمه رایگان از سوی دولت دریافت می کنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از بیمه رایگان کشاورزان، روستائیان و عشایر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان یزد از پوشش خدمات بیمه ای این صندوق برای 25 هزار نفر از روستاییان استان در حال حاضر خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از ایرنا، محمدرضا میرزایی روز شنبه در دهمین جلسه کارگروه نظام ارجاع در صندوق بیمه سلامت همگانی گفت: طرح نظام ارجاع در صندوق بیمه همگانی از حدود 10 ماه قبل در چهار استان کردستان، کرمان، یزد و چهار محال و بختیاری شروع و بعد از مقدمات کار مراحل ویزیت بیماران آغاز شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی درنظر دارد پروانه بهره برداری تعدادی از معادن تحت تملک خود را از طریق مزایده عمومی واگذار کند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس حسین حدادنژاد رئیس اداره کل توسعه خدمات بیمه کشاورزی صندوق بیمه کشاورزی با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد نقش روستاییان و عشایر به عنوان نیروهای مولد در امنیت غذایی کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی گفتگو کرد. ...
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان در کشور خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان در کشور خبر داد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از ابلاغ دستورالعمل جدید نحوه پرداخت کارمزد کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۱:۵۵    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خوزستان با صدور پیامی روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: در حال حاضر 60 هزار و 159 نفر از مددجویان کمیته امداد از مزایای صندوق بیمه روستائیان و عشایر برخوردار هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان مرکزی گفت: 68 هزار و 58 نفر از روستاییان و شهرهای زیر 20 هزار نفر استان مرکزی از خدمات بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: سه هزار و 500 نفر از روستاییان و عشایر استان به علت خشکسالی، شیوع ویروس کرونا، بی رونقی کسب و کارها و کمبود درآمد عضویت خود را در این صندوق تمدید نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مهریز: تعزیه خوانان منشادی عضو صندوق بیمه هنرمندان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی می شوند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان بوشهر از انتخاب دهیاران این استان به عنوان مبلغان صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.