سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۰۰Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد: مادران دارای سه فرزند و بالاتر رایگان بیمه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۵    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان بوشهر گفت: ثبت نام بیمه رایگان مادران غیرشاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر تا 30 فروردین ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان کرمانشاه گفت: ،مادران روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر به صورت رایگان می توانند خود را بیمه کنند
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت: 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به بیمه شدگان تحت پوشش متقاضی در استان طی سال گذشته پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی اظهار کرد: زنان روستایی و عشایر دارای سه فرزند و بالاتر رایگان تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان رضوی گفت:بیمه رایگان مادران دارای بیشتر از سه فرزند مصداق حمایت دولت از زنان خانه دار روستایی و عشایر است که مهلت آن تا پایان فروردین ماه کنونی است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر کردستان گفت: کلیه زنان خانه دار روستایی و عشایری که تاریخ تولد فرزند سوم آنان از 1396٫01٫01 به بعد باشد، می توانند در این صندوق ثبت نام و از مزایای بیمه اجتماعی بازنشستگی به صورت رایگان بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر کردستان گفت: دولت در راستای حمایت از جوانی جمعیت، مادران روستایی و عشایر دارای سه فرزند و بیشتر را به صورت رایگان بیمه می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان گفت: مادران غیرشاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر، تا پایان فروردین فرصت دارند تا برای بیمه رایگان خود ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی با بیان اینکه مادران ساکن در مناطق روستایی و عشایری که دارای سه فرزند و بیشتر باشند به صورت رایگان در این صندوق بیمه شده و از مزایای آن برخوردار می شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: هفت هزار مادر روستایی دارای سه فرزند استان به صورت رایگان در این صندوق بیمه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۴    
سنندج- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کردستان گفت: زنان روستایی و عشایر دارای سه فرزند به بالا در کردستان به طور رایگان زیر پوشش بیمه قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/کردستان مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان گفت: مرحله نخست پیش ثبت نام بیمه رایگان مادران غیرشاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر تا 30 فروردین سال جاری ادامه دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان هرمزگان از آغاز ثبت نام بیمه بازنشستگی مادران غیرشاغل روستایی و عشایر دارای سه فرزند و بیشتر در استان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و، روستاییان و عشایر گیلان گفت: بانوان ساکن مناطق روستایی و عشایری استان با 3 فرزند، برای بیمه رایگان تا 30 فروردین ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خوزستان از آغاز ثبت نام بیمه رایگان مادران غیرشاغل مناطق روستایی وعشایری خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
فواد محمدی سرپرست صندوق استان البرز گفت : در راستای ماده 21 قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مادران غیرشاغل روستایی و عشایری که دارای سه فرزند و بیشتر هستند به صورت رایگان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مادران دارای 3 فرزند در طرح بیمه رایگان صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: تاکنون 900 نفر از زنان دارای سه فرزند و بیشتر در سامانه صندوق پیش ثبت نام داشته اند که با توجه با جمعیت مشمول این استان باید بیش از این تعداد ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام گفت: در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت ماده 21 تمامی مادران بیکار غیرشاغل ساکن در مناطق روستایی و عشایری می توانند بصورت رایگان عضو صندوق و از خدمات آن برخوردار شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر آذربایجان غربی گفت: مادران غیرشاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر رایگان بیمه می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر صندوق بیمه کشاورزی استان زنجان گفت: تا 26 فروردین امسال، 1359 مادر دارای سه فرزند و بیشتر در طرح بیمه رایگان صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنان دارای سه فرزند و بیشتر در این استان به صورت رایگان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در می آیند و از مزایای صندوق بهره مند خواهند شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب/مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان ایلام گفت: در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت ماده 21 تمامی مادران بیکار غیرشاغل ساکن در مناطق روستایی و عشایری می توانند بصورت رایگان عضو صندوق و از خدمات آن برخوردار شوند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر همدان گفت: زنان خانه دار روستایی وعشایری که تولد فرزند سوم و به بالای آنان از سال 1396 به بعد است، به صورت رایگان از مزایای بیمه اجتماعی بهره مند می شوند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سعید کرمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مصوبه هیئت دولت بنا بر حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، گفت: زنان دارای سه فرزند و بیشتر به صورت رایگان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - به تازگی صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان اعلام کرده که سقف پرداخت خسارت این صندوق درسالجاری نسبت به سال گذشته با افزایشی سه برابری به 95 میلیون تومان رسیده است، اما این رقم تا چه میزان خسارت های بیمه گذار را جبران می کند؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان گفت: نداشتن استقلال مالی عامل اصلی استقبال کم بانوان عشایری و روستایی این استان از بیمه تامین اجتماعی است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۳    
همدان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان همدان از انجام بیش از 45 اقدام تحولی در این صندوق خبر داد که نتایج اقدامات شده موجب رضایتمندی جامعه هدف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۵    
مدیر کل مدیریت بحران استان یزد گفت: پس از اینکه این اطلاعات ساختمان های آسیب دیده از سیل توسط بنیاد مسکن در اختیار ما قرار گرفت، ظرف مدت حدود پانزده روز دیگر این اطلاعات را در سامانه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ثبت خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۵    
مدیر کل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای ارزیابی میزان خسارت به منازل مسکونی، بنیادمسکن هم اکنون در حال رصد است و تا هفته آینده اطلاعات واحد مسکونی را در سامانه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ثبت می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: بعد از تکمیل مشخصات کامل منازل مسکونی آسیب دیده، امروز تمام مشخصات به طور کامل یعنی در تاریخ 21 فروردین در سامانه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ثبت خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۵    
مدیر کل مدیریت بحران استان فارس گفت: میزان خسارت واحد های مسکونی مشخص شده و تا پیش از عیدفطر در سامانه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ثبت خواهیم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته معاون بیمه مرکزی، سقف پرداخت خسارت توسط صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان امسال 95 میلیون تومان شد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
امسال مجموع حق بیمه صندوق حوادث طبیعی ساختمان 300 هزار تومان در بودجه 1403 تعیین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مرحله نخست ثبت نام بیمه رایگان مادران غیرشاغل دارای سه فرزند و بیشتر ساکن در مناطق روستایی و عشایری نزد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آغاز گردیده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۹    
صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایری یکی از خدمات دولت برای بهبود شاخص عدالت میان اقشار روستایی و عشایری است، در این صندوق دولت تا 66 درصد سهم بیمه هر فردی روستایی یا عشایری را پرداخت می کند، در حالی که سهم پرداختی دولت در بیمه تأمین اجتماعی 3 درصد است ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر آذربایجان غربی گفت: مادران غیرشاغل روستایی و عشایری دارای سه فرزند و بیشتر رایگان بیمه می شوند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: تاکنون 800 مادر روستایی دارای سه فرزند زیرپوشش بیمه اجتماعی خراسان شمالی ثبت نام کرده کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۶    
همدان-مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: هدف از برگزاری میزهای خدمت در روستاها گفتگوی چهره به چهره و بی واسطه با مردم است که این موضوع باعث رضایتمندی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان گفت: مادران غیرشاغل دارای سه فرزند و بیشتر در مناطق روستایی و عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت استان به منظور برخورداری از بیمه رایگان تامین اجتماعی پیش ثبت نام را فراموش نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از برنامه های صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان برای سال 1403 ارائه بیمه تکمیلی برای اعضای خود است. دولت به عنوان کارفرما با پرداخت 2 سهم از حق بیمه این صندوق از روستاییان و عشایر حمایت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۶    
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: 898 خانوار روستایی و عشایری شهرستان شیروان سال گذشته زیر پوشش این صندوق قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۲    
مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: پارسال بیش از 10 هزار نفر از روستاییان و عشایر این استان عضو صندوق بیمه اجتماعی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان گفت: با اقدامات میدانی انجام گرفته بیش از 10 هزار نفر از روستاییان و عشایر این استان سال گذشته عضو صندوق بیمه اجتماعی و بیش از هزار خانواده مستمری بگیر صندوق شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۷    
گرگان- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گلستان گفت: سال گذشته پنج هزار و 500 نفر از افراد واجد شرایط (سنین 18 تا 50 سال) این استان به عضویت این صندوق درآمدند و از مزایای آن بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ارزش بیمه نامه های صادره صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی تا پایان بهمن سال 1402 به بیش از 39 هزار میلیارد ریال رسید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل بیمه سلامت ایرانیان بخشی از برنامه های بیمه سلامت در سال جدید را اعلام کرد.