چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۶May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان تقدیر کرد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل امور روستایی و شوراها دیدار و گفت وگو کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دنیای معدن - رئیس هیات عامل ایمیدرو توسعه زیرساخت را یکی از مهمترین عوامل در احیا و فعال سازی معادن کوچک برشمرد.
صندوق بیمه اجتماعی با پرداخت کارمزد تشویقی و صدور لوح سپاس در سه مرحله از کارگزاران برتر خود تقدیر و تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
امکان انتقال سوابق بیمه ای از صندوق بیمه روستایی به تمامی صندوق های بیمه ای اجباری و بالعکس در چهارمحال و بختیاری فراهم شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۵    
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: بارش ها در روزهای اخیر خسارات زیادی را به زمین های کشاورزی و باغات در سراسر کشور وارد کرده است.
استاندار خراسان شمالی از عضویت بیش از 9 هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان در سال 1399 خبر داد.
در جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان بوشهر با نماینده مردم شهرستان دشتستان بر پوشش بیمه ای تمامی مردم شهرستان تاکید شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
لرستان- رفیعی، مدیر صندوق بیمه کشاورزی لرستان گفت: پیش بینی می شود امسال میزان خسارت به محصولات کشاورزی در استان بیش از 200 میلیارد ریال باشد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۶    
مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر مازندران گفت: مشاغل 230 گانه بخش های مختلف کشاورزی با تایید سازمان جهاد کشاورزی یا نظام صنفی کشاورزی محل سکونت به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان درمی آیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۱    
زمان بیمه پذیری صندوق بیمه محصولات کشاورزی تا 31 اردیبهشت 1400 تمدید شد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر محمدرضا رضوانی فر مدیرعامل شستا را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر خراسان شمالی گفت: صندوق بیمه کشاورزان و عشایر خراسان شمالی موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در درصد بیمه شده فعال شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۵۴    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی از شکستن رکورد بیشترین تعداد بیمه شده جدید طی یک سال از ابتدای فعالیت صندوق بیمه اجتماعی در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر یزد و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری مرکز استان روزیکشنبه در راستای آگاهی بخشی به مردم برای گسترش صنعت بیمه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در نشست امروز ستاد صندوق بیمه کشاورزی استان گفت : بر اساس برنامه پنج ساله ششم و ابلاغ آن از سوی صندوق بیمه کشور ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: در سال گذشته تعداد نه هزار و 218 نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیمه شده اند که بالاترین تعداد بیمه شدگان در 15 سال فعالیت صندوق بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
یزد صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد در راستای آگاهی بخشی به مردم تفاهمنامه فرهنگی امضا کردند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما ، خلیل شایستگان روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین میزان خسارت سیل اخیر به محصولات گندم، جو و باغات گیلاس، زردآلو و برخی از زیرساخت های بخش کشاورزی وارد شده است. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
جعفری گفت: موضوع دیگر افزایش سرمایه صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از 500 میلیارد تومان فعلی به یک هزار میلیارد تومان است تا این صندوق به عنوان یک نهاد توانمندساز و پشتیبانی کننده، بتواند گام های بیشتری برای توسعه بخش خصوصی بردارد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
حسن پور اسکندری مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه تعاون گفت: از ظرفیت، تجربیات و توانایی شرکت های بیمه در قانون تأسیس صندوق بیمه حوادث طبیعی می توان بهره برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری با مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان یزد، این همکاری را در آگاهی بخشی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و آموزش شهروندی موثر خواند.
در یک اتفاق کم سابقه در صندوق بیمه اجتماعی کارگزار 77050 بخش زالیان در شهرستان شازند استان مرکزی توانسته است در روزهای آخر اسفند ماه سال گذشته 300 نفر را در صنوق بیمه اجتماعی بیمه کند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان همدان از نقل و انتقال سوابق از این صندوق به سایر صندوق ها خبر داد و گفت: از ابتدای سال 1400 نقل و انتقال سوابق بیمه ای از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به سایر صندوهای بیمه و بالعکس برقرار است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اعضاء شورا و ساکنان مناطق زیر بیست هزار نفر می توانند در جهت توانمندسازی و بهره مندی از یارانه بیمه ای، از مزایای صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از توقف چاپ دفترچه های بیمه سلامت از ابتدای اردیبهشت ماه در صندوق بیمه سلامت همگانی و از ابتدای خرداد ماه در صندوق روستائیان و از ابتدای تیرماه در سایر صندوق ها خبر داد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان البرز گفت : در راستای فراهم شدن زیرساخت های لازم در مطب ها و کلیه مراکز تشخیصی و درمانی طرف قرارداد در جهت کاهش کاربرد دفترچه کاغذی و حذف تدریجی آن از اول اردیبهشت ماه سال جاری بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی تمامی خدمات را به صورت الکترونیکی دریافت کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان-سماواتی،مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان همدان از رشد 73درصدی ثبت نام روستاییان و عشایر بدون بیمه خبر داد و گفت: 40 درصد جمعیت روستایی و عشایری همدان تحت پوشش بیمه هستند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: صدور ضمانت نامه ها و بیمه نامه های معدنی امسال در مقایسه با سال 98، از سوی این صندوق 1. 56 برابر شد که این میزان حاکی از رشد 56. 6 درصدی دارد.
اقتصاد آنلاین / ایمیدرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: پارسال در مقایسه با سال 98، صدور ضمانت نامه ها و بیمه نامه های معدنی از سوی این صندوق 1.56 برابر شد و رشد 56.6 درصدی به ثبت رساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در بخش کشاورزی به سمت پرداخت خسارت از طریق صندوق بیمه کشاورزی رفتیم و دولت از محل تبصره 13 قانون بودجه 3000 میلیارد تومان به این صندوق کمک خواهد کرد.
طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامد افضلی نیکو به عنوان سرپرست اداره کل پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی منصوب شد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سمنان یکی از راه های پیشنهادی برای حل مشکلات اقتصادی خانوار روستایی در زمان بازنشستگی را بیمه نمودن زنان روستایی در کنار همسرانشان نام برد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه مشترک بررسی موضوع سنوات ارفاقی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی مشمول صندوق بیمه تامین اجتماعی با حضور مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان و کارشناسان مرتبط در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه کشاورزان روستائیان و عشایر استان گلستان گفت: سوابق بیمه ای در صندوق بیمه صندوق کشاورزان، روستاییان و عشایر قابل انتقال به تامین اجتماعی میباشد و همچنین عکس این موضوع نیز امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه کشاورزی لرستان گفت: امسال کشاورزان لرستانی 124 هزار هکتار از مزارع خود را بیمه کردند که از این مقدار بیش از 80 درصد زمین های دیم استان است و در صورت تایید خشک سالی کمک های خوبی به این افراد پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حق بیمه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر 30 درصد افزایش یافت .
صندوق بیمه اجتماعی با هدف تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی در استان گلستان با سپاه این استان تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
نحوه تاثیر سوابق انتقال یافته از سایر صندوق های بیمه اجتماعی به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در احراز شرایط بازنشستگی و تعهدات بلند مدت را تشریح شد.
با نشست مدیران و کارشناسان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اداره کل تامین اجتماعی خراسان جنوبی راه های تسهیل نقل و انتقال سوابق بیمه شدگان بررسی گردید.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان نحوه احتساب سوابق منتقل شده به صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان روستاییان و عشایر در احراز شرایط بازنشستگی را تشریح کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، براساس اعلام نتایج مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات این سازمان، در بخش سهم انواع صندوق ها در پوشش بیمه ای کشور، سهم سازمان تأمین اجتماعی از کل جمعیت تحت پوشش 76 درصد، سهم صندوق بازنشستگی کشور 10 درصد ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: بیمه های زندگی یکی از شاخص های مهم توسعه در جهان محسوب می شوند که رشد پرتفوی 15٫5 درصدی در سال گذشته نشان از حرکت به سمت توسعه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان گفت:در راستای تبصره 17 قانون بودجه سال 1400 چاپ دفاتر بیمه سلامت صندوق بیمه سلامت همگانی از ابتدای اردیبهشت، صندوق روستائیان از ابتدای خرداد ماه و سایر صندوق ها از ابتدای تیرماه متوقف خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: برای تمامی متقاضیان تحت پوشش صندوق بیمه سلامت برگه مشخصات هویتی بیمه ای صادر خواهد شد که باید از دفاتر پیشخوان دریافت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان مرکزی گفت: 33 هزار نفر از جمعیت مناطق روستایی و عشایری این استان در دوره خدمات دولت تدبیر و امید زیر چتر خدمات بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی هشترود از قرار گرفتن 25 هزار هکتار از اراضی هدف طرح جهش تولید دیم زارها در این شهرستان زیر پوشش خدمات صندوق بیمه کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹    
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزی، روستائیان و عشایر استان کرمانشاه گفت: مستمری بازماندگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایری خانواده هایی که سرپرست آن ها بر اثر کرونا فوت کرده ، برقرار است و ماهانه مستمری آنان پرداخت می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
فریده جعفری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با جایگزینی نسخه نویسی الکترونیک به جای نسخ کاغذی، چاپ برگه های نسخ دفترچه های صندوق بیمه سلامت همگانی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری از لیست فعالیت های دفاتر پیشخوان حذف می شود ...
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر گفت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد و 160 میلیون ریال تسهیلات در راستای حمایت از فعالان صنایع دستی به این افراد ارائه شد. ...