پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۳:۳۲Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق بیمه»

خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی از بیمه شدن 31.5 میلیون قطعه ماهی از مبدا تولید در سال 99 خبر داد. *** طرح بیمه آبزیان به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد ابراهیم حسن نژاد در خصوص طرح بیمه آبزیان، اظهار داشت: ...
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
این اصلاح در آئین نامه اجرایی از سوی هیات دولت، به منظور تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین درخصوص آیین نامه اجرایی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران ، انجام گرفت. اختصاص اعتبار برای تأمین سرمایه اولیه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ...
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان از امکان بهره مندی فعالان مشاغل خانگی از مزایای این صندوق خبر داد و گفت: از 335 رشته مصوب مشاغل خانگی، 149 رشته مشمول بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می شود.
در دیدار مدیر صندوق در استان البرز با مدیرکل صداوسیمای این استان چگونگی بهره مندی از ظرفیتهای این سازمان را در جهت معرفی بیشتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی بررسی شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
31 میلیون و 510 هزار قطعه ماهی از مبدا تولید در سال زراعی جاری زیر پوشش صندوق بیمه کشاورزی قرار گرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اقلام ضروری بیمه شدگان زلزله زده سی سختی خانه به خانه توسط مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۳    
آیین افتتاح اولین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر شهرستان پاکدشت با حضور سرپرست فرمانداری و دیگر مسئولان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر صندوق بیمه تامین اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تهران گفت: در حال حاضر یک میلیون و 500 هزار نفر در کشور تحت پوشش این صندوق قرار داشته و از خدمات آن برخوردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۱    
نخستین کارگزاری صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان وعشایر در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت افتتاح شد.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه صندوق استان با مرکز بیمه سلامت و مجمع جوانان استان البرز نشست آموزشی و ترویجی با شوراهای مشورتی مجمع برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شرکت ارزش آفرینان صبا در نظر دارد تا خرید دستگاه های فن کوئل پروژه مجتمع مسکونی آجودانیه خود را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. جزئیات شرکت در این مناقصه در تصویر قید شده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در راستای پیاده سازی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در استان زنجان جهت بررسی های کلینیکی و تشخیص مشکلات معادن هماتیتی استان جلسه ای با هماهنگی خانه معدن ایران و با حضور معاونت معدنی سازمان صمت، ریاست خانه معدن استان زنجان، مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیاءِ ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه در طرح نظام ارجاع علاوه برارجاع هدفمند بیماران در صندوق بیمه سلامت همگانی در دو بیماری مهم فشار خون و دیابت جمعیت بیمه شده تحت پوشش پیشگیری و خدمت دهی قرار می گیرد و در مراحل بعدی با همراهی وزارت بهداشت سایر بیماری ها نیز میتواند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حاشیه نشینی در کلانشهر اصفهان خطرناک است؛ بنابراین بخش زیادی از سرمایه حوزه اشتغال مجموعه وزارت کار باید به این سمت حرکت کند. ...
بخشدار مرکزی کبودراهنگ گفت: روستاییانی که یکی از اعضای خانواده آنها بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی باشند، از تخفیف 30 درصدی عوارض سالیانه سطح روستا و عوارض ساخت و ساز بهره مند می شوند.
فرماندار لاهیجان گفت: با همکاری جمعی، افرادی که تا کنون به هر دلیل از دریافت خدمات بیمه ای نظام محروم مانده اند، تحت حمایت و پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار گیرند.
فرماندارماسال با اشاره به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر، بهبود زیرساخت های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می انجامد.
با مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار لاهیجان گفت:روستاییان و کشاورزان فاقد بیمه ،تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار می گیرند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۸    
در نشستی که با حضور رضا کاظمی تکلیمی رئیس هیات عامل صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی کشور در پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور برگزار شد ، ضمن دیدار و گفتگو با رئیس و معاونین پژوهشگاه طرفین به لزوم همکاری مشترک بین صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی و پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: این استان امسال با جذب 100 درصدی سهمیه اعلامی برای بیمه روستایی و عشایری موفق به کسب رتبه سوم کشور در این زمینه شد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، طی حکمی محسن رشیدی اقدم را به عنوان مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان کرمانشاه منصوب کرد.
صندوق بیمه اجتماعی به منظور نظارت مستقیم، کامل و مشاهده مستقیم مسائل و مشکلات استانها دفاتر حراست خود را در 6 منطقه استانی تاسیس کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ، موفق به کسب بالاترین رتبه بین دستگاهای عمومی و دولتی در جایزه ملی منابع انسانی مدل 34000 شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۷    
در یازده ماهه ی امسال 16 هزار فرشباف استان ، برای بهره مندی از خدمات بیمه ای به صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر معرفی شده اند.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از پرداخت وام 12 میلیون تومانی به بافندگان فرش خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 240 هزار نفر از قالیبافان برای بیمه صندوق روستاییان و عشایر ثبت نام کرده اند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رافع مدیر انقلابی و پرتلاش مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در قالب تفاهم نامه همکاری که بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و مرکز ملی فرش ایران منعقد شد، بیش از 400 هزار قالیباف و فعال حرف مرتبط در سراسر کشور تحت پوش...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی از واریز عیدی 4 هزار و 52 نفر از مستمری بگیران استان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: بیش از 83 هزار خانوار در استان کرمانشاه عضو فعال این صندوق هستند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
آخرین آمارها از روند پرداخت بیمه بیکاری کرونا نشان می دهد که همچنان 91 هزار نفر از متقاضیان، مقرری بیمه بیکاری ایام کرونا را دریافت نکرده اند و وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی با جدیت در حال پیگیری واریز پرداختی ها به جاماندگان هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: عیدی چهارهزار و 52 نفر از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان واریز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور گفت: هزار و 450 میلیارد تومان غرامت به کشاورزان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور با بیان اینکه سالانه یک میلیون و 800 هزار کشاورز تحت پوشش این بیمه قرار می گیرند، گفت: با توجه به بالا بودن خطرات برای بخش و حوادث از کشاورزان خواست تا نسبت به بیمه محصولات خود اقدام کنند
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان را 350 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 40 هزار نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در سراسر استان از خدمات نظام ارجاع و پزشک خانواده بهرمند شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: مبلغ حق بیمه روستاییان استان بین سه میلیون و 900 هزار تا 11 میلیون و 400 هزار ریال تعیین شد که متقاضیان می توانند با پرداخت آن از مزایای آن به ویژه بازنشستگی بهره مند شوند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: تمام فعالان مشاغل خانگی که تسهیلات دریافت کرده اند، ملزم به بیمه نمودن خود و کارکنان خود در صندوق بیمه اجتماعی هستند.
غلامرضا منتظری نماینده مجلس در دیدار با علی شیرکانی گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان باید تقویت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت استان را 350 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 40 هزار نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی در سراسر استان از خدمات نظام ارجاع و پزشک خانواده بهرمند شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۳    
مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: در شهرستان فاروج دو هزار و 525 سرپرست خانوار محروم از هر نوع بیمه ای هستند که باید تا نیمه اسفندماه تعیین تکلیف شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای شورای اسلامی روستای فرخ آباد البرز از کارگزار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان فردیس، تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان یزد گفت: 1000 روستائی و عشایر استان از بیمه روستایی بهره مند می شوند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان یزد گفت: با توجه به صنعت و کارخانه های شهرستان اردکان، پایینترین ضریب پوشش بیمه را در استان داریم .
به منظور تسهیل در ارایه خدمات اجتماعی مخصوص قشر کم برخوردار به ویژه زنان تفاهمنامه همکاری مشترک صندوق بیمه اجتماعی و اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی منعقد شد.
مدیر کل تعهدات قانونی ، بازنشستگی و مستمری صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری بهمن ماه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
534 هزار هکتار از مزارع در قالب طرح جهش تولید در دیمزارهای کشور از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون تحت پوشش بیمه قرار گرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۳    
شیرکانی گفت: یکی از مزیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایرحفظ جمعیت روستایی است،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
قهرمانیان معاون صنایع دستی خراسان شمالی گفت: 460 نفر از سرپرستان خانوار استان که در حوزه صنایع دستی فعالیت دارند، برای برخورداری از خدمات صندوق بیمه روستایی و عشایری معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر به منظور توسعه و ارتقاء سطح سلامت و ایجاد نشاط اجتماعی در بین کارگزاران، کارکنان، مستمری بگیران با مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور قرارداد همکاری امضا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۲    
امکان انتقال سابقه بیمه اعضای صندوق بیمه روستایی کشور به دیگر صندوق های بیمه فراهم می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: مهلت بیمه گری محصولات زراعی استان تا پایان بهمن و محصولات باغی و تنه درختان تا 15 اسفند ماه تمدید شد.