یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۴۹Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: برخی شهروندان قمی غیرمشمول نظام های حمایتی، به طرق مختلف پس از پرداخت حق بیمه مربوطه، می توانند تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای خرداد ماه سال جاری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نیازی به تمدید دفترچه درمان خود ندارند و انقضای تاریخ اعتبار درج شده در دفترچه مانع ارائه خدمات درمانی به آنان نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: برخی شهروندان قمی غیرمشمول نظام های حمایتی، به طرق مختلف (حسب مورد) پس از پرداخت حق بیمه مربوطه، می توانند تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار گیرند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به منظور دستیابی به اهداف کلان سازمان تامین اجتماعی از طریق سیاست های برون سپاری خدمات و اجرایی کردن مصوبات هیات مدیره و پیرو بخشنامه های پذیرش اسناد خسارت متفرقه توسط کارگزاری های رسمی، انجام فرآیند"مقومی اسناد پزشکی خسارت متفرقه" براساس ضوابط و مقررات به کارگزاری های رسمی تامین اجتماعی واگذار شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران: ✔️واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه و منتفی شد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در دیدار با مدیرکل جدید فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی، همکاری خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با سازمان تامین اجتماعی در حوزه فرهنگی، ارتباطی و آموزشی را سرآغاز دوره جدیدی در توسعه تعامل با این سازمان دانست.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۳    
با راه اندازی سامانه تسهیلات بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ، این سامانه آماده ثبت نام از اقشار بازنشسته و مستمری بگیر این سازمان و پرداخت وام قرض الحسنه بازنشستگان به صورت غیر حضوری است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بیمه تامین اجتماعی البرز از پرداخت کمک هدیه ازدواج برای بیمه شدگان در قالب طرح 3070 سازمان تامین اجتماعی و بدون نیاز به مراجعه حضوری خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
از 2 تا 3 ماه پیش گروهی از فعالان حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، از سازمان تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری شکایت کردند و خواهان حذف محاسبه مبلغ متناسب سازی بر اساس فرمول 4 سی ام شده اند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی زمینه ساز ارتقای فرهنگ در بین کارکنان است و این اداره کل با تمام توان در این زمینه اقدامات لازم و موثر را انجام می دهد.
اقتصاد ایران: از ابتدای خرداد ماه سال جاری بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نیازی به تمدید دفترچه درمان خود ندارند و انقضای تاریخ اعتبار درج شده در دفترچه مانع ارائه خدمات درمانی به آنان نخواهد بود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - مراسم اولین دوره قرعه کشی طرح" امید رفاه" بانک رفاه کارگران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار و اسامی نفرات برتر اعلام شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه،گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایتمندی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: صاحبان برخی کارگاه های حوزه کشاورزی استان خواستار معافیت از حق بیمه سهم کارفرمایی از سوی سازمان تامین اجتماعی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه،گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایتمندی ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایلنا، بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند که در فیش حقوقی آذر ماه آنها تفاوت مبلغ متناسب سازی مرداد تا آذر، به گونه ای غیرواقعی محاسبه شده است ...
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۸    
فرماندار ملکان گفت: درمانگاه تامین اجتماعی ملکان اوایل بهمن با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مسئولین استان افتتاح خواهد شد.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۰    
ماهیت اکثریت خدمات سازمان تامین اجتماعی بعنوان یک مجموعه بیمه گر در زمان اضطرار و با هدف پوشش یا جبران بخشی از خلآء های اقتصادی یا جسمانی ناشی از پیری ، ازکارافتادگی ، فوت ، بیکاری ، بیماری و ... شکل گرفته است .
با پیگیری محمدشریعتمداری و موافقت رئیس جمهوری، مسئله نقل و انتقال سوابق بیمه حق بیمه با کسور بازنشستگی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر به سایر سازمانها و صندوق های بازنشستگی و یا بالعکس موافقت شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- در جلسه دوشنبه هفته جاری، گزارش مرکز پژوهش عالی سازمان تامین اجتماعی در کمیته دستمزد شورایعالی کار ارائه شد؛ این گزارش می گوید هنوز زیرساخت ها برای دستمزد منطقه ای فراهم نیست. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶    
ویدئویی از نارضایتی بیمه شدگان و بانشستگان تامین اجتماعی از صف های طولانی در شعبه های کارگزاری تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی برای دریافت دفترچه بیمه را مشاهده می کنید.
محمدحسن موسیوند (دبیر خانه کارگر لرستان و دبیر کانون بازنشستگان استان لرستان) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به بررسی لایحه بودجه 1400 در مجلس، گفت: دولت در بودجه 1400 سازمان تامین اجتماعی را در ابهام نگه داشته است و بودجه مشخصی را برای اجرای همسان سازی، ترمیم مستمری بازنشستگان و.. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره تعیین دستمزد کارگران در سال 1400 مبنی بر طرح پرداخت دستمزد منطقه ای توضیحاتی داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بیشترین خدمات بیمه ای در حالی از سوی سازمان تامین اجتماعی ارائه می شود که به دلیل حجم بالای این خدمات، همواره شاهد مشکلات و مسائل در این زمینه هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران منظور ارائه مشکلات بیمه ای و درمانی کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در تهران دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
طرح توانمند سازی و پایداری سازمان تامین اجتماعی در حالی با امضای 34 نماینده تقدیم هیات رئیسه شده که بر همین اساس دولت مکلف است نسبت به ساماندهی و اصلاح سهم (درصد) پرداخت های حق بیمه از محل منابع عمومی اقدام کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵    
رئیس سازمان تامین اجتماعی اسلامشهر، گفت: با اجرای طرح خدمات غیر حضوری 3070 میزان مراجعات حضوری به شعبه تامین اجتماعی کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به سهم ارزشمند اشتغال مراکز آموزشی غیردولتی گفت: سازمان از ایجاد هرگونه تسهیلات بیمه ای برای این مراکز که سبب افزایش اشتغال شود، استقبال کرده و آماده همکاری کارشناسی در این زمینه است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی یزد با سفر به اردکان از نحوه ارائه خدمات سازمان به ویژه طرح خدمات غیر حضوری در شعبه این شهرستان،مطلع شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه سازمان تامین اجتماعی مدعی الکترونیکی شدن بسیاری از خدمات خود است اما کارگزاری ها در این روزها هنوز میزبان جمعیت کثیری از بیمه شدگان هستند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا، “سید محمد مرعشی” مدیرکل تامین اجتماعی استان در جمع روسای ادارات اداره کل گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت حفظ سلامت مردم و لزوم کاهش مراجعات حضوری، با اجرای خدمات غیرحضوری طرح3070 ، در خانه میزبان مردم عزیز هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال مفادی از دستورالعمل سازمان تامین اجتماعی در خصوص نحوه انتشار آمار و اطلاعات به مراجع برون سازمانی، محدودیت های ایجاد شده برای انتشار اطلاعات این سازمان را باطل کرد.
دیده بان البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز گفت: اجرای طرح های الکترونیکی و غیرحضوری از جمله 3070 منجر به کاهش هزینه های سازمان و شرکای اجتماعی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: با توجه به این که بودجه سال 1400 در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های تخصصی در حال بررسی و چکش کاری است، انتظار جامعه کارگری از نمایندگان مجلس این است که نهایت تلاش خود را جهت وصول مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت بابت متناسب سازی واقعی حقوق بازنشستگان و ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
علی حیدری عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از زحمات رضا شهاب همکار سازمان که پس از سالها خدمت خالصانه به افتخار بازنشستگی نائل شدند، تقدیر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جدول تاریخ واریز حقوق متناسب سازی شده دی ماه 1399 بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی را مشاهده می کنید.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از دکتر روزبه کردونی مدیرعامل و همکاران موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی به جهت کسب رتبه نخست اندیشکده و مرکز تحقیقاتی برتر کشور در دو حوزه اجتماعی و اقتصادی پیرامون مسائل کووید 19 تقدیر کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح جامع مطالعه شده سطح بندی جدید خدمات سازمان تامین اجتماعی به کمیسیون بهداشت ارائه شد تا بر اساس آن در 70 شهر و شهرستان که سازمان تامین اجتماعی دارای 20 هزار بیمه شده است ولی مرکز درمانگاهی ملکی ندارد مبلغ 3800 میلیارد تومان منابع جدید عملیات احداث در بودجه ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵    
محمد سرابی مجموعه نوساز بیمارستانی شهر تهران که ادعا می شد مجهزترین نمونه در خاورمیانه است در سال1380 به بهره برداری رسید. این بیمارستان در وسط شهر و کنار بنایی نمادین ساخته شد که آن هم باید بلندترین نمونه در خاورمیانه می شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی بررسی های مقدماتی حقوقی را انجام داده تا با رعایت قانون به جای قطع خدمات با افزایش جرایم مربوط به پرداخت نکردن حق بیمه، استمرار خدمات در مجموعه مشاغلی که دارای بیمه هستند را تضمین کند.
علی دهقان کیا در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه دولت در بند (و) تبصره (2) لایحه بودجه 1400، 90 هزار میلیارد تومان به منظور پرداخت اجرای همسان سازی در صندوق های بازنشستگی، اجرای رتبه بندی معلمان و.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مهدی قره شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه خواستار برنامه ریزی لازم در جهت توسعه ی آموزش های قرآنی و ارتقا سطح کمی و کیفی مسابقات قرآن سازمان تأمین اجتماعی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا ، 4 کانال مجازی گفتگو راه اندازی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار رفع مشکلات و احقاق حقوق خود شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱    
اردبیل- نظری، دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع بانکداری در این کمیسیون مراحل نهایی را سپری و به زودی به صحن علنی ارجاع خواهد شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اجرای طرح 3070 در سازمان تامین اجتماعی گفت: با اجرای این طرح، 30 خدمت به صورت غیرحضوری ارائه می شود و در نتیجه آن 70 میلیون بار مراجعه به واحدهای اجرایی این سازمان کم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه برآوردها نشان می دهد اکنون در حوزه بیمه های بازنشستگی هفت میلیون نفر فاقد پوشش بیمه بازنشستگی هستند گفت: اگر با کمکی که دولت در آزمون وسع می کند این افراد خودشان در پرداخت حق بیمه شان مشارکت کنند، بر اساس قانون اعداد بزرگ ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال برگزاری تجمع صنفی امروز (یکشنبه/21 دی) بازنشستگان تامین اجتماعی در سراسر کشور، خواسته های سراسری آن ها در قالب یک بیانه منتشر شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد قریب، معاون بیمه ای و عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از شعب 6 و 15 تهران بازدید کردند.