چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۱۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تامین اجتماعی»

شفاف   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان سنجش از شروع توزیع کارت شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401 در سایت خود خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که علیه سازمان تامین اجتماعی طرح دعوی می شود خود این سازمان مرجع رسیدگی به دعاوی است که تعارض منافع سنگین در این حوزه را به وجود می آورد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۸    
باید زمان پرداخت معوقات از سوی مسئولان سازمان تامین اجتماعی هر چه سریعتر اعلام شود و از کلی گویی موضوعی که قانونی شده و پرداخت آن بر عهده سازمان تامین اجتماعی است پرهیز شود.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین درباره نحوه ی پرداختِ حقوق بازنشستگان گفت: ما از سازمان تامین اجتماعی می خواهیم این معوقات را یکجا به کارگران پرداخت کنند
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دستگاه های دولتی از کاهش نرخ بیکاری در ایران خبر می دهند. از یکسو سازمان تامین اجتماعی مدعی کاهش تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری است و از سوی دیگر وزارت کار نیز مدعی ایجاد بیش از 900هزار قرصت شغلی در یک سال گذشته است. این در حالی است که مرکز آمار از کاهش جمعیت فعال کشور خبر می دهد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
قرارداد خدمات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در انتهای آذرماه خاتمه می یابد. قرار است برای سال جدید هم مسئولیت تمدید این قرارداد به کانون عالی بازنشستگان محول شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در اجرای مصوبات سفر استانی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به استان اردبیل، همزمان با هفته دفاع مقدس شعبه جدید تأمین اجتماعی اردبیل طی مراسمی با حضور استاندار اردبیل، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل، نمایندگان مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و معاون فرهنگی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس، از وضعیت بازنشستگان، معلولان، سازمان تامین اجتماعی و هلدینگ های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان موضوعات مهمی یاد کرد که زاهدی وفا باید برنامه جامعی برای آنها ارائه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی با اشاره به برخی موانع در استان اصفهان برای ساخت مجموعه هتل های پنج ستاره هما در اصفهان، گفت: با توجه به وعده ها و اتفاقات خوب در استان تا قبل از اتمام سال 1401 شاهد کلنگ زنی و آغاز به کار عملیات ساخت هتل هما اصفهان باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به بهره مندی 46 هزار نفر از بیمه حوادث کارگری در سال گذشته، گفت: پوشش حوادث حوزه کار و تولید برای جامعه کارگری جزو وظایف ذاتی این سازمان بیمه گر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه شمار مقرری بگیران بیمه بیکاری رو به کاهش است گفت: در حال حاضر 170 هزار مقرری بگیر بیمه بیکاری در تامین اجتماعی داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: برای پوشش بیمه کارگران ساختمانی پشت نوبت ، منتطر تصویب قانون جدید در مجلس هستیم.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش حقوق بازنشستگان چالش بزرگی برای این افراد ایجاد کرده و با وجود اینکه 10 روز از ابلاغ نامه رئیس مجلس برای افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گذشته، اما هنوز دولت پاسخگو نبوده و سکوت اختیار کرده است.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشجویان می توانند نسبت به انعقاد قرارداد بیمه ای و بهره مندی از پوشش بیمه ای تامین اجتماعی اقدام کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر فناوری سازمان تأمین اجتماعی گفت: 42 خدمت این سازمان از طریق درگاه ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در روزهای ابتدای شهریورماه، مقامات سازمان تامین اجتماعی پس از ابلاغ مصوبه شورایعالی کار، از برگزاری نشست هایی با نمایندگان بازنشستگان و مشخص شدن زمانبندی پرداخت معوقات در کوتاه ترین زمان ممکن خبر دادند، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
درباره افزایش حقوق ها برای بازنشستگان، مشکل از یک ویرگول ایجاد شد که دولت بر اساس آن در بودجه افزایش دَه درصدی حقوق سایر سطوح را در نظر گرفت و بعد از حدود دو هفته تلاش، ویرگولی که نابجا به کار رفته بود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد حسین زراعتی گفت: پیش بینی می کنیم 85 تا 90 میلیون بار مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی کشور با توسعه اپلیکیشن "تأمین اجتماعی من" کاسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۰    
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی از اجرای پروژه های مختلف سازمان در راستای افزایش خدمات رسانی به مردم استان اردبیل خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر استان گلستان گفت: تشکل های کارگری مطالبات باقی مانده بازنشستگان را با جدیت از طریق نمایندگان مجلس پی گیر باشند تا حق آنها ضایع نشود.
پرداخت مطالبات بازنشستگان و مستمری بگیران چالش بزرگ سازمان تامین اجتماعی بود که این سازمان با تکیه بر بازوان اجرایی خود در استان ها و عملکرد موفق ادارات کل مانند استان مازندران، از آن سربلند بیرون آمد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵    
سازمان تامین اجتماعی با انتشار اطلاعیه ای به تشریح فرآیند اجرایی و نقش حمایتی این سازمان از شرکت ها و موسسات دانش بنیان پرداخت.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
بانوان بیش از 50 سال نیز در صورت دارا بودن سوابق بیمه پردازی قبلی، معادل سال های بیمه پردازی به شرط سنی آنها افزوده می شود. به عنوان مثال اگر دوسال سابقه بیمه داشته باشند می توانند در خواست بیمه بدهند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای مشاهده سوابق بیمه خود می توانند از طریق سامانه تامین اجتماعی و با استفاده از کد ملی یا از طریق موبایل و با شماره گیری کد #1420*4* ، اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: با اجرای طرح پالایش و شناسایی رانندگان ، افراد پشت نوبتی به مرور جایگزین و بیمه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تادیه بدهی 88 هزار میلیارد تومانی دولت گفت: سازمان تامین اجتماعی با استفاده از این ظرفیت، بخش قابل توجهی از بدهی به بانک ها را تسویه کرد و از لیست ابربدهکاران بانکی خارج شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۳    
واریز حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مطابق با مصوبه جدید افزایش مستمری ها در روز پایانی شهریورماه به اتمام رسید و از حالا به بعد نوبت تسویه 5 ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۸    
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: از وزیری حمایت می کنیم که معتقد به سه جانبه گرایی، اصلاح ساختار و تصویب سیاست های کلی سازمان تامین اجتماعی باشد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، سید علی فاطمی در گفت وگو با ایلنا با اشاره به اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی مبنی بر پرداخت مطالبات داروخانه ها در قالب طرح دارویار اظهار کرد: متاسفانه این اطلاعیه به گونه ای نوشته شده است که گویی مطالبات طرح دارویار را پرداخت کرده است ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
در حالی حدود 2 هفته وعده برگزاری نشست و مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات بازنشستگان سایر سطوح کارگری می گذرد که هنوز مشخص نیست معوقات 5 ماهه طبق چه زمان بندی و در چه ماه هایی از سال پرداخت شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۳   + ۱۴۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی، شرایط دریافت وام 12 میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد. به گزارش صبح ساحل و به نوشته باشگاه خبرنگاران ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۴    
توریسم آنلاین : مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در باب ایجاد نشاط برای بازنشستگان نیز اقداماتی در حال انجام است، اظهار داشت: ظرفیت هایی برای سفرهای بازنشستگان ایجاد شده که پس از 2 سال سفر کرامت رضوی به مشهد مقدس را به صورت رایگان آغاز کردیم و هدف گذاری این است که بیش از 100 هزار نفر را ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نصر: مدیر فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی گفت:تامین اجتماعی زودتر از مهلت قانونی، به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند متصل شد، و در حال حاضر موفق به ارایه 42 خدمت برخط به میلیون ها بیمه گزار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تعهدات این سازمان برای ارائه خدمات درمانی و بیمه ای و پرداخت حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان بسیار سنگین است به گونه ای که امسال تعهدات تامین اجتماعی 35 هزار میلیارد تومان در ماه است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قلی شادبخش (رئیس هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کشور) گفت: در بحث 25درصد باقی مانده از همسان سازی حقوقی بازنشستگان در سال قبل ما ضمن رعایت محدودیت های مالی سازمان تامین اجتماعی پیگیر این مسئله در کانون و مجلس و تامین اجتماعی خواهیم بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فناوری سازمان تامین اجتماعی گفت:تامین اجتماعی زودتر از مهلت قانونی، به پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند متصل شد، و در حال حاضر موفق به ارایه 42 خدمت برخط به میلیون ها بیمه گزار شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۲:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
فتح الله بیات در ارزیابی معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس ابراز عقیده کرد و گفت: مدتها است که بعد از رفتن آقای عبدالملکی وزیر سابق کار وزارتخانه با سرپرست اداره شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی : مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: پوشش بیمه ای خدمات درمان ناباروری مصوبه بسیار خوبی است و استقبال خوبی هم از آن شده است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی (رئیس فراکسیون کارگری مجلس) با اشاره به بحث تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری آن (شستا) از پیگیری مجلس در این زمینه خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در بحث 25درصد باقی مانده از همسان سازی حقوقی بازنشستگان در سال قبل ما ضمن رعایت محدودیت های مالی سازمان تامین اجتماعی پیگیر این مسئله در کانون و مجلس و تامین اجتماعی خواهیم بود.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی شایعات مربوط به عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح را رد کرد. در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده است، از بعدازظهر دوشنبه 28 شهریور ...
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۵    
فرمول هایی که سازمان تامین اجتماعی با آن حق بیمه کارگران و کارمندان را مشخص می کند با آنچه در قانون است متفاوت است و به نظر می رسد که این اتفاق کاملا سلیقه ای در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل سازمان تامین اجتماعی قم گفت: سیاست ما تقویت تشکل های کارگری و بازنشستگی و استفاده از ظرفیت آن ها برای خدمت رسانی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر ایران گفت: قرارداد بیمه امدادگران داوطلب و افتخاری این مجموعه با سازمان تامین اجتماعی منعقد و این اعضا تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی : در وبینار تبعات سالخوردگی جمعیت و افزایش هزینه های صندوق های بازنشستگی که از سوی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تا پیش از بیستم شهریورماه امسال این مطالبه هر روزه امدادگران بوده است، اینکه وضعیت بیمه ای امدادگران جمعیت هلال احمر تعیین و تکلیف شود. مطالبه ای که در بیستم شهریورماه امسال رنگ عمل به خود گرفت و با امضای تفاهمنامه ای بین پیرحسین کولیوند ...
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت پس از گذشت 5 ماه از سال 1401 بالاخره پس از کش و قوس های فراوان با افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی موافقت کرد و قرار شد با حقوق شهریور ماه این افزایش حقوق اعمال شود.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
تا پیش از بیستم شهریورماه امسال این مطالبه هر روزه امدادگران بوده است، این که وضعیت بیمه ای امدادگران جمعیت هلال احمر تعیین و تکلیف شود. مطالبه ای که در بیستم شهریورماه امسال رنگ عمل به خود گرفت و با امضای تفاهم نامه ای بین پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور و سازمان تامین اجتماعی امید را به ...