دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۵۷May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ضروری بازنشستگان»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۷    
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز چهارشنبه اول اردیبهشت 1400 آغاز می شود. روش ثبت نام وام ضروری 10 میلیونی بازنشستگان را تشریح کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت پنجمین نوبت وام ضروری بازنشستگان کشوری تا عصر سه شنبه 31 فروردین خبر داد.
ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود. ( منبع )
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۰    
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.
مرتضایی فر گفت: هنوز تصمیمی برای افزایش مبلغ وام ضروری در سال 1400 گرفته نشده است، اگر امکان افزایش رقم وام وجود داشته باشد افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق روز سه شنبه (21بهمن ماه جاری) پرداخت می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برگشت لایحه بودجه 1400 به دولت و تکلیف پرداخت نود هزار میلیارد تومان بدهی دولت به تامین اجتماعی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان اظهار کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۰    
اقتصاد ایران: مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت دوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران از فردا (دوشنبه) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت دوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق، فردا (دوشنبه) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نوبت نخست وام ضروری 10 میلیون تومانی برای بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق که مشمول این وام شده بودند تا عصر امروز (چهارشنبه) پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
نوبت اول وام 10 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری تا عصر امروز، پرداخت می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زمان واریز وام بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد و بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری بازنشستگان همراه با حقوق آذرماه به حساب آنان واریز می شود.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از مشخص شدن نتایج ثبت نام اینترنتی وام ضروری 10 میلیون تومانی این صندوق خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۱    
بیش از 10ماه از شروع پاندمی کرونا می گذرد اما همچنان افراد زیادی روزانه قربانی این ویروس نوظهور می شوند از هفته گذشته قوانین و محدودیت های جدیدی برای کنترل این ویروس در کشور اعمال شد به اختصار به مرور برخی اخبار حول این محدودیت ها خواهیم پرداخت.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۱۰۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۹    
زنجان- سعادتی، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت زنجان با بیان اینکه 18 هزار و 500 بازنشسته تامین اجتماعی عضو صندوق بازنشستگی کشوری در استان زنجان هستند، گفت: وام ضروری بازنشستگان کشوری از 10 میلیون تومان به 20 میلیون تومان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۳:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به زمان ثبت نام وام ضروری بازنشستگان گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) که از اول آبان ماه شروع شده بود تا پایان هفته به اتمام می رسد و تمدید نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۴۶    
هفته گذشته مملو بو از اخبار حوادثی که از شمال تا جنوب کشور را در برگرفته بود. بخشی از این اخبار را با هم مرور خواهیم کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
زمان ثبت نام وام 10 میلیونی بازنشستگان آغاز شد. جزئیات ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان را در خبر زیر بخوانید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مهر: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه خبر داد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که از ابتدای ماه جاری آغاز شده است تا پایان آبان ماه ادامه دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه خبر داد.
شبکه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان (امروز پنجشنبه) به مدت یک ماه خبر داد. در ادامه مطلب به شرایط دریافت و راهنمای ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری در آبان 99 اشاره شده است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۰۷ سایت دیگر  
مرتضایی فرد از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از اول آبان به مدت یک ماه خبر داد.