پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۲:۵۵Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ضروری بازنشستگان»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۸:۱۹    
وام بازنشستگان 4 درصد کارمزد دارد و بازپرداخت آن 36 ماهه است. وام ضروری بازنشستگان به افرادی که در ارگان های دولتی بازنشسته شدن تعلق می گیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان کشوری و سایت بازنشستگان کشوری www.cspf.ir را در ادامه شرح داده ایم.
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری به صورت اینترنتی انجام می شود. متقاضیان می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://eservices.cspf.ir/govsso/sb-urgent-loan نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز نوبت ششم وام ضروری 30 میلیون تومانی بازنشستگان کشوری خبر داد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: نتایج مشمولان دریافت این تسهیلات در نوبت های 5، 6 و 7 در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://eservices.cspf.ir/govsso/sb-urgent-loan قابل مشاهده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در گیلان از واریز مرحله ششم وام ضروری 30 میلیون تومانی خبر داد و گفت: این تسهیلات به حساب بیش از 1500 نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران استان گیلان واریز شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت ششم وام ضروری 30 میلیون تومانی برای 32 هزار نفر از بازنشستگان این صندوق خبر داد.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق قرار قبلی قرار بود در هفته گذشته وام بیست میلیون بازنشستگان به حساب آنها واریز شود، اما بازنشستگان کارگری همچنان در انتظار واریز وام هستند.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی حداقل و حداکثر سن بازنشستگان برای دریافت وام فوری بازنشستگی تا سامانه ثبت نام وام بازنشستگان را بهمراه شرایط دریافت وام پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دوره جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری با افزایش دو برابری و به مبلغ 30میلیون تومان با دوره بازپرداخت 36 ماهه و کارمزد سالانه چهار درصد، به حساب متقاضیان واجد شرایط واریز می شود.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در این مطلب شرایط وام 100 میلیون تومانی برای بازنشستگان بدون ضامن آورده شده است.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، سامانه ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز، شنبه ششم خرداد ماه فعال شده و در طول سال نیز به طور مستمر فعال خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۸:۱۴   + ۱۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از واریز مرحله پنجم وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان در اوایل دی ماه به حساب50 هزار بازنشسته خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بازنشستگان می توانند از وام ضروری بازنشستگان بهره مند شوند، که این تسهیلات به صورت غیرحضوری در دسترس بازنشستگان قرار دارد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول پنجشنبه 16 آذر 1402 پرداخت شد
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۷    
به گزارش زیرنویس به نقل از جی پلاس؛ صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول (پنجشنبه) پرداخت شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- بسته اخبار اجتماعی ایرنا در شانزدهمین روز از آذر به بهره برداری بیمارستان فردیس، پیگیری قانونی درخصوص رفع آلودگی پالایشگاه نفت تهران، آمادگی تأمین اجتماعی برای پوشش بیمه ای دانشجویان، لزوم توجه به مهارت آموزی سربازان، زنان در خط مقدم رسانه ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول امروز (پنجشنبه) پرداخت شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول امروز (پنجشنبه) پرداخت شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول امروز (پنجشنبه) پرداخت شد.
نوبت پنجم وام ضروری بازنشستگان کشوری برای حدود 32 هزار نفر از بازنشستگان مشمول امروز (پنجشنبه) پرداخت شد. این تسهیلات به مبلغ 30 میلیون تومان با اقساط 36ماهه برای بازنشستگان مشمول واریز شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۷    
از چندی پیش اخباری در رابطه با اعطای وام 20 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی منتشر و حتی زمان آن نیز 20 آبان اعلام شد. با این حال، بازنشستگان معتقدند که این وام با عنوان وام ضروری ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی ، یا وجود خارجی نداشته و یا به افرادی غیر از بازنشستگان تعلق می گیرد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی بایستی شرمنده بازنشستگان باشند برای ثبت نام وام ضروری بازنشستگان 20 میلیون تومانی ماه ها انتظار کشیده اند.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳    
حسن ایزدان از خلف وعده سازمان در زمینه ثبت نام وام ضروری انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سامانه ثبت نام وام بیست میلیون تومانی بازنشستگان کارگری بر خلاف وعده ها باز نشد.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام وام نیاز به هیچگونه پیگیری حضوری نداشته و در صورت تایید، مراتب آن از طریق پیامک سازمان تأمین اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۳:۰۵    
جدیدترین اخبار از ثبت نام وام ضروری بازنشستگان را در اندیشه معاصر بخوانید.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۵۱ سایت دیگر  
فعالیت ها و اقدامات یک ماهه اخیر صندوق بازنشستگی کشوری و واحدهای زیرمجموعه آن حاکی از صدور احکام برقراری حقوق بازنشستگان به تعداد 43هزار و 334نفر از بازنشستگان تحت پوشش است. ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان پس از ثبت نام با جدول زمان بندی مشخص به حساب بازنشستگان واریز می شود. در ادامه جزئیات وام ضروری بازنشستگان را با هم می خوانیم.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی| ثبت نام وام بازنشستگان قرض الحسنه 300 میلیون تومانی با اقساط کم و بدون ضامن برای بازنشستگان و جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فیش حقوقی بازنشستگان را از چه سایتی دریافت کنیم؟ چطور می توان با گوشی، فیش حقوقی بازنشسته ها را مشاهده کرد؟ روند بازار – شاید شما به عنوان یک بازنشسته در موارد مختلفی مثل تقاضای وام های مختلفی مثل وام های بدون ضامن بانک ها یا ثبت نام وام ضروری بازنشستگان به فیش حقوقی نیاز داشته باشید ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به تأخیر پرداختی وام های ضروری، با هماهنگی های انجام شده با بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل و تأمین اعتبار لازم از سوی این بانک، نوبت چهارم وام 30 میلیون تومانی تا آخرین ساعات دیشب (یکشنبه 16 مهرماه) به حساب بیش از 32 هزار نفر از [...]
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین نوبت وام ضروری بازنشستگان کشوری تا ساعات پایانی امشب واریز می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۶۴ سایت دیگر  
در اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشوری آمده است: با توجه به تاخیر پرداختی وام های ضروری، با هماهنگی های انجام شده با بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل و تامین اعتبار لازم از سوی این بانک ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۱    
بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، نوبت چهارم وام ضروری 30میلیون تومانی این صندوق برای واجدان شرایط واریز شد.