پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۰۹Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام عدالت»

باقیمانده سهام متعلق به دولت در برخی شرکت ها و بانک های دولتی به صورت مستقیم به افراد فاقد سهام عدالت تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار می شود.
بهادری جهرمی از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. حالات جنین در هنگام مواجه با طعم تلخ یا طعم های دیگر فوران 50 میلیون تن بخار آب شده از تونگا و خطر برای زمین حذف نام داور سرشناس ایران از لیست بین المللی جزئیات واگذاری سهام عدالت به جاماندگان اعلام شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خراسان نوشت: 16 سال از اعطای سهام عدالت می گذرد؛ سهامی که در سال های اخیر با توجه به رشد قیمت و البته سودی که به دارندگانش داده باعث شده متقاضیان زیادی داشته باشد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت تصویب شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی سهام تعلق می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با تصویب هیات وزیران، باقی مانده سهام متعلق به دولت در برخی شرکت ها و بانک های دولتی، مستقیم به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی قرار دارند، واگذار می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آخرین قیمت سهام عدالت 532 و 490 هزار تومانی امروز 6 مهر 1401 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نقش برخی پلتفرم های آمریکایی در ناآرامی های اخیر، فیلترینگ، پیگیری جبران خسارت وارده به اموال عمومی، حضور 10میلیونی زائران ایرانی، افزایش سقف وام مسکن ایثارگران و اختصاص سهام عدالت به مددجویان از مهمترین خبرهای امروز پاستورنشینان برای خبرنگاران بود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۸    
امروز نیز با توجه به رشد نماد های شاخص ساز و افزایش شاخص کل، ارزش سهام عدالت نیز افزایشی بود و سهامداران این سبد شاهد رشد 0.2 درصدی پرتفوی شان بودند.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۹۸ سایت دیگر  
هیئت وزیران وزارت اقتصاد را مکلف کرد از محل باقیمانده سهام متعلق به دولت در برخی بانک ها و شرکت های دولتی نسبت به واگذاری مستقیم سهام به افراد فاقد سهام عدالت تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اقدام کند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در نشست خبری خود عنوان کرد: واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد و بهزیستی یا مجموعه ایثارگران هستند، مصوب شد ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت درباره مهمترین محورهای مطرح شده در این جلسه گفت: در این جلسه با افزایش سقف وام مسکن ایثارگران موافقت شد که این تسهیلات با نرخ سود تسیهلات 4 درصد و بازپرداخت 20 ساله به ایثارگران عزیز پرداخت می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تازه ترین اخبار از تصمیمات دولت برای افراد فاقد سهام عدالت را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تازه ترین اخبار از تصمیمات دولت برای افراد فاقد سهام عدالت را اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی اظهار داشت: تمام مبالغ واریزی جهت سود سهام عدالت، در اختیار خود دارندگان سهام عدالت قرار گرفته و اختیار مدیریت سود سهام با خود مردم و صاحبان سهام عدالت است و در مورد افرادی که نقص مدارک دارند یا متوفیان به محض اعلام مدارک در روز سود سهام پرداخت خواهد شد
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون خبر مهم برای وضعیت سهام عدالت متوفیان، قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار، جهش 124 درصدی درآمد برای این نماد، کدام نماد بورسی وضعیت بهتری داشته است؟، پرونده یک بانک به هیئت انتظامی رفت، قیمت طلا افزایش یافت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۳    
در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی وزیر اقتصاد آقای احسان خاندوزی در خصوص سهام عدالت نکاتی را مطرح کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۲:۰۹   + ۷۰ سایت دیگر  
تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان از مهم ترین موضوعاتی است که وراث این افراد مدت هاست چشم انتظار آن هستند، با این حال زمان نهایی آن همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در رابطه با سهام عدالت جاماندگان موضوعاتی را مطرح کرد که در ادامه می توانید مطالعه کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۳    
آخرین قیمت سهام عدالت 490 و 532 هزار تومانی امروز دوشنبه 4 مهر 1401 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون قیمت دلار امروز افزایش یافت، دلایل ریزش بورس چیست؟، رشد ارزش سهام عدالت پس از مدت ها ریزش، گزارش عملکرد 6 ماهه 12 نماد بورسی، خبر بد برای بازار سهام، خبری مهم برای سهامداران وتجارت، بورس بااین شرایط به کدام سو می رود؟ ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۶    
ارزش سهام عدالت در هفته چهارم شهریورماه با افت 36.3 درصدی همراه بوده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اگر یارانه جدید دولت برای افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی که جزو دهک دهم محسوب می شوند حذف شده باشد، از طریق سامانه ای که وزارت رفاه اعلام کرده است ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی افت بی سابقه شاخص کل بازار بورس، ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 1 مهر 180 هزار و 71 تومان کاهش یافت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر جاماندگان سهام عدالت گفت: معاونت حقوقی مجلس در جهت رفع اختلاف بین دولت و مجلس در زمینه سهام عدالت جاماندگان است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
آخرین قیمت سهام عدالت 490 و 532 هزار تومانی امروز 2 مهر 1401 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به آسیب های وارده به بانک سرمایه ناشی از سوء مدیریت صندوق ذخیره فرهنگیان در سال های گذشته گفت: با همکاری بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برنامه اصلاحی برای بانک سرمایه در پیش گرفتیم.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 2 مهر 1401 با کاهش 180 هزار و 71 تومان به 8 میلیون373 هزار و666 تومان رسید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱    
حبیب الله خورشیدی نژاد، معاونِ تعاونِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در سفر به شهرستان شاهرود با مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت این شهرستان دیدار کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد زمان دقیق تعیین و تکلیف جاماندگان سهام عدالت را اعلام نکرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان همچنان در محدوده 10 میلیون تومان است. البته امکان فروش این سهام هنوز هم وجود ندارد و به طور کلی زمزمه های اصلاح آیین نامه این سهام به گوش می رسد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۷۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: معاونت حقوقی مجلس در جهت رفع اختلاف بین دولت و مجلس در زمینه سهام عدالت جاماندگان است که امیدواریم زودتر این اختلاف رفع شده و تکلیف جاماندگان روشن شود. ...
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۷    
پیمان حدادی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه است که با روی کار آمدن مجید عشقی در سازمان بورس به عنوان دستیار ویژه او در سهام عدالت انتخاب شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جاوید، کارشناس بازار سرمایه از سهم 35 درصدی سهام عدالت در بازار سرمایه می گوید و از حق واقعی جاماندگان پرده برداشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون این صنایع متوسط و کوچک مناسب برای سرمایه گذاری است، دلار توافقی در آخرین روز هفته، ارزش واقعی سهام عدالت چقدر است؟، سکه ارزان شد، تصمیم مهم بانک مرکزی انگلیس چه بود؟، سرنوشت میرکارت ترکیه چه شد؟، مجمع کویر 1401 | چقدر افزایش سرمایه تصویب شد! ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان همچنان در محدوده 10 میلیون تومان است و هکچنین امکان فروش این سهام هنوز وجود ندارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
اجرای کالابرگ الکترونیک به بعد از انجام مرحله دوم آزمایشی موکول شد. به گزارش صبح ساحل، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیئت دولت به سوالات خبرنگاران در رابطه به کالابرگ پاسخ داد. سود سهام عدالت در اختیار دارندگان این سهام است ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در مورد افرادی که نقص مدارک دارند یا متوفیان، سود سهام عدالت به محض ارائه مدارک در روز پرداخت خواهد شد. سخنگوی اقتصادی دولت درباره چرایی قطع شدن دستگاه های پوز از سوی نانوایان و افزایش 30 درصدی قیمت نان به بهانه افزایش مالیات ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومانی اکنون به 10 میلیون و 484 هزار تومان رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سهام عدالت گونه ای یارانه است که بنابر نظر دولت نهم (ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد)، از طریق شرکت های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار شد. در اواسط دهه 1380 دولت سهام خود را در 49 شرکت بین مردم تقسیم کرد که با این کار بیش از 49 میلیون نفر از جمعیت کشور مشمول دریافت سهام عدالت شدند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه 492 هزار تومان همچنان در محدوده 10 میلیون تومان است. البته امکان فروش این سهام هنوز هم وجود ندارد و به طور کلی زمزمه های اصلاح آیین نامه این سهام به گوش می رسد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد درباره پرداخت نشدن سود سهام عدالت برای برخی از مردم گفت: با پیگیری های ویژه ای که انجام شد، تمام مبالغ واریزی برای سود سهام عدالت، در اختیار خود دارندگان این سهام قرار گرفته و اختیار مدیریت سود سهام با خود مردم و صاحبان سهام عدالت است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
از 49میلیون سهامدار عدالت، ظرف 16 سال گذشته، 3.5 میلیون نفر فوت کرده اند و تکلیف سهام این تعداد متوفی سهام عدالت تا پایان شهریور مشخص می شود. عسگر توکلی، رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور ...