شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام عدالت»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد- حبیب آرین : روند نزولی ارزش سهام عدالت همچنان ادامه دارد. ارزش پرتفوی سهام عدالت (500 هزار تومانی) در آخرین روز کاری هفته گذشته بیش از 5/ 3درصد افت کرد. ارزش سهام عدالت در طول یک روز از 9میلیون و 277هزارتومان به 8میلیون و 710هزارتومان رسید ...
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
در معاملات هفته گذشته بورس، ارزش روز 36 شرکت موجود در پرتفوی سهام عدالت برای دارندگان سهام 500 هزار تومانی به 8میلیون و 705 هزار تومان رسید که در مقیاس هفتگی افت 10 درصدی را ثبت کرد. از 19 مرداد ماه، 60 درصد سهام عدالت و همچنین سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس قابل معامله شد.
خلیج فارس   ۵ ساعت پیش    
خلیج فارس: تجمع مردم مقابل دفاتر پیشخوان دولت و برخی از بانک های بوشهر جهت دریافت کد سجام و تسهیلات از طریق سهام عدالت نگران کننده است.
دنیای معدن   ۸ ساعت پیش    
ارزش سهام عدالت در پایان معاملات این هفته کاهش یافت و ارزش سهام عدالت 500 هزار تومانی با کاهش 400 تومانی به 10 میلیون و 385 هزار تومان رسید. بر این اساس ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 6 میلیون و 231 تومان و ارزش 30 درصد آن به 3 میلیون و 150 تومان رسید. ...
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش    
زنجان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت:مردم بخاطر کد بورس و سهام عدالت ،سلامت خود را به خطر نیندازند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲    
طبق آخرین آمار، از میان بیش از 49 میلیون مشمول سهام عدالت، حدود سه میلیون نفر فوت شده اند و وراث این افراد باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
30 درصد سهام عدالت 500 هزار تومانی در حالی که تا شش میلیون تومان هم ارزش پیدا کرده بود اکنون تنها سه میلیون تومان ارزش دارد. از سوی دیگر با توجه به وضعیت بازار سهام، امکان فروش آن نیز مثل گذشته نیست و تقریبا غیرممکن شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در مجلس از طرح سوال خود از فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد درباره سهام عدالت ، خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق قرار است سهام عدالت جدید اختصاص داده شود، اما سهامداران که درخواست فروش سهامشان را ثبت کرده اند می گویند که اول به وعده های قبلی خود عمل کنید بعد به افراد جدید سهام عدالت بدهید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۸    
اردبیل- نوروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در حال حاضر حجم سرمایه شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان اردبیل بیش از شش هزار و 300 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۷   + ۹۶ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار، از میان بیش از 49 میلیون مشمول سهام عدالت، حدود سه میلیون نفر فوت شده اند و وراث این افراد باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اقتصادی و دارایی استان همدان از برگزاری انتخابات هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت در 30 دی ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در بسته خبری هفتگی، خبرهایی همچون ایلامی ها 30 هزار میلیارد ریال سهام عدالت دارند ، رفع تصرف 5 هزار متر مربع از اراضی ملی در استان ایلام ، ایلام، دارای رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات کرونا است ، بهره برداری از طرح زیرگذر شهید و... منتشر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۸    
امروز مطالبی همچون تحلیل سهام خودرو، حمایت 250 تومان از دست می رود؟، کام جاماندگان سهام عدالت شیرین می شود؟، عرضه اولیه ها در هفته ای که گذشت، بورس دوباره سبز خواهد شد؟، ارزانی دلار و واکنش احتمالی بورس؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۶    
مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی گفت: مقدار نقدینگی و ارزش روز سهام عدالت و سرمایه گذاری این شرکت در استان می تواند فرصت ویژه و کم نظیری را در توسعه منطقه به وجود آورد.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اعلام این خبر از کلیه مددجویان دارای سهام عدالت تحت پوشش بهزیستی خواست نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت خود اقدام کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با افت بیش از3 درصدی، حدود 284 هزارتومان کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۶    
صف های طولانی که این روز ها در هر گوشه شهر خود را نشان میدهد صف های ثبت نام در سامانه سجام ، احراز هویت و دریافت سیمکارت برای همین منظور است!!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و پنجم دی ماه، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: سهام عدالت باید به تمامی جاماندگان داده شود،20 میلیون نفر این سهام را دریافت نکرده اند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با شروع معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت 11/5 میلیون تومان بود اما در جریان معاملات این هفته ارزش سهام عدالت بیش از یک میلیون تومان افت کرد و به 10/3 میلیون تومان رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
ارزش سهام عدالت به پایین ترین سطح خود در پنج ماه اخیر رسید.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۸    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایسنا، استارت سهام عدالت در سال 1385 زده شد و دولت تصمیم گرفت بخشی از سهام 49 شرکت خود را به مردم بدهد، بر این اساس حدود 49 میلیون ایرانی که از اقشار مختلف جامعه بودند مشمول سهام عدالت شدند و برخی از اقشار از جمله افراد تحت پوشش کمیته حضرت امام (ره) و مددجویان بهزیستی این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: سهامداران شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت بدون الزام به ثبت نام در سامانه سجام حق اعمال رأی و برخورداری از سود سالیانه و شرکت در مجامع عمومی را دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون فرماندار خرم دره گفت: تعیین محدوده زمانی برای ثبت نام سهام عدالت از مهم ترین دلایل شلوغی دفاتر پیشخوان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۵    
حسینی گفت: 68 درصد از مشمولان سهام عدالت در استان روش غیرمستقیم را انتخاب و مدیریت سهام خود را به شرکت سرمایه گذاری واگذار کرده اند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۴    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: تا 10 روز آینده، طرح جاماندگان سهام عدالت در صحن علنی مجلس برای تصویب ارائه می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر امکانی برای ثبت نام سهام عدالت وجود ندارد و تنها افرادی که تا سال 1385 ثبت نام انجام داده اند مشمول این سهام می شوند . اما در صورتی که در آینده دولت تصمیمی بر ثبت نام مجدد سهام عدالت بگیرد برای انجام ثبت نام در این سهام نیاز به ارائه مدارک خاصی دارد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: بررسی ها نشان می دهد در مدت یک هفته 80 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت استان، به روش غیرمستقیم در سامانه سجام ثبت نام کردند که روزانه 10 هزار نفر را شامل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت:سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، برای بهره مندی از سود سالانه باید اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۴:۳۸    
ارزش سهام عدالت با افت 3.5 درصدی به محدوده 8 میلیون تومان نزدیک شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۲   + ۹۷ سایت دیگر  
ایسنا: درحالی که اخبار ضد و نقیضی از سوی بهارستانی ها درمورد جاماندگان سهام عدالت به گوش می رسید، اخیرا یکی از مسئولان سهام عدالت اعلام کرده است که جزئیات طرح تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد؛ خبر خوشی که تا اجرای آن راه زیادی در پیش است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
از همان ابتدا پیرامون توزیع سهام عدالت بین افراد و اینکه چه افرادی باید مشمول سهام عدالت شوند حرف و حدیث های بسیاری مطرح بود، موضوعی که با آزادسازی سهام عدالت دوباره اوج گرفت و مجلس نشینان هر چند وقت یکبار صحبت جدیدی در این راستا میکنند که با صحبت های قبل در تناقض است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
اکوفارس: عدم مشخص بودن نحوه آزادسازی و قیمت و زمان فروش سهام عدالت، عدم پذیرش و معامله تمامی شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس، نامشخص بودن ارزش و زمان واریز سود این سهام در کنار عدم پاسخگویی مسئولان این روزها مشکلات سهامداران عدالت را مضاعف کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان گفت: تمامی سهام داران روش غیرمستقیم سهام عدالت برای شرکت در مجامع و دریافت سود سهام تا پایان دی ماه فرصت دارند در سامانه سجام ثبت نام کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سهام عدالت حدود 400 هزار تومان ریزش کرد و به پایین ترین سطح خود در 5 ماه اخیر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: دریافت سود سهام عدالت، با نام نویسی در سامانه سجام امکانپذیر است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سبد سهام عدالت امروز هم با کاهش قیمت روبه رو بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۵    
ارزش سهام عدالت یک میلیونی و 500 هزار تومانی در سامانه استعلام مشخص شد و در ادامه خبر ارزش سهام عدالت امروز چهارشنبه 24 دی را میخوانید. سهام عدالت امروز بر خلاف روز گذشته روند نزولی را طی کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
به گفته معاون اداره کل اقتصاد خراسان جنوبی اولین سود سهام شرکت های استانی عدالت تا دهه فجر و یا حداکثر تا پایان سال واریز می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز گفت: پس از تصویب طرح فوق در کمیسیون تلفیق برای اجرا به دولت ارسال خواهد شد؛ اولویت تخصیص سهام عدالت به روستانشینان، عشایر و اقشار کم درآمد است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: دریافت کد بورسی هم برای دریافت سود سالانه سهام و هم شرکت در انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت ضروری است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، 3.5 درصد (263هزار تومان) افت کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به سهم بالای نماد های شاخص ساز در سبد سهام عدالت، افت امروز بازار سرمایه، این سبد سهام را تحت تاثیر قرار داد و باعث کاهش 3.4 درصدی ارزش آن نسبت به روز گذشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
ارزش سهام عدالت همچنان رو به کاهش بوده و افت 3.8 درصدی را در روز جاری ثبت کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قم- معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قم بر لزوم تدوین اطلس سرمایه گذاری با هدف گردآوری بانک اطلاعات ظرفیت های اقتصادی استان تأکید کرد.