یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۲۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام عدالت»

فردا نیوز   ۳۴ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.
عرشه آنلاین   ۷ ساعت پیش    
آیا امکان نقل و انتقال سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی است؟
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
از مهلت ارسال شکایت از روند انتخابات تا 17 اسفند تا دوم شدن آرا باطله در یزد، اعلان قرمز جهانی مالک کوروش کمپانی صادر نشده، چهارشنبه سوری نرسیده 5 قربانی گرفت، مهمانی چند ده میلیون دلاری در هند، مذاکرات آتش بس غزه از فردا در مصر، تمدید فرصت دریافت سود سهام عدالت متوفیان و.. ...
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
وزارت صنعت معدن و تجارت در خصوص خرید و فروش کد ملی اشخاص حقیقی برای موضوعاتی نظیر واردات و ثبت نام خودرو،اعلام کرد: هرگونه واگذاری کد ملی سایر مدارک مرتبط به شخص ثالث تخلف است.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: همیت کار دادستان نظامی در ارتباط با ضابطین نسبت به دادستان های عمومی بالاتر و حساس تر است، چرا که علاوه صدور دستورات قضائی به جرایم نظامی آن ها هم رسیدگی می کنند.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
دولت با فروش لاستیک دولتی به صاحبان خودرو این امکان را فراهم کرده که متقاضیان با قیمت مناسب تری لاستیک خریداری کرده و لاستیک های فرسوده خود را تعویض کنند.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از آغاز بارش ها از فردا شب با ورود سامانه بارشی جدید و افزایش نسبی دما از امروز تا چهارشنبه در غالب مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد: امروز در برخی مناطق شرق و جنوب شرق وزش باد شدید و گاهی گردوخاک رخ می دهد و در سایر مناطق جوی آرام حاکم خواهد بود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ناصر عاشوری، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش در گفت وگو با اکونگار : مطالبات پالایشگاه ها از دولت تا نیمه اول امسال به 175 هزارمیلیاردتومان رسیده است و اگر دولت این مطالبات را پرداخت نکند نه تنها تولید پالایشگاه ها طی چهار، پنج ماه آینده به مشکل می خورد ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: وراث متوفیان سهام عدالت...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آنچه که می توان به عنوان دریافتی از سوی دولت در سه هفته پایانی سال انتظار داشت، شارژ اعتبار کالابرگ الکترونیک، واریز یارانه نقدی و واریز مرحله دوم سود سهام عدالت است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 12 اسفند 1402 به 9 میلیون 468 هزار و719ئتومان رسید.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مهلت انتخاب یک خودروی وارداتی از میان 12 مدل خودروی وارداتی که از عصر چهارشنبه هفته گذشته (9 اسفند ماه) صرفاً برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن وجه شان نوبت دهی شده بودند، بازگشایی شد؛ این مهلت امشب به پایان خواهد رسید.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، همچنین این که هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست و تمام خدمات مربوطه از جمله پرداخت سود سهام عدالت کاملا رایگان است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد. به گزارش راه مردم- ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، همچنین این که هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست و تمام خدمات مربوطه از جمله پرداخت سود سهام عدالت کاملا رایگان است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به زودی دومین سود سهام عدالت 970 هزار تومانی به حساب مشمولان واریز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
اول فارس سود سهام عدالت وزیر اقتصاد از واریز دومین مرحله سود سهام عدالت تا 25 اسفندماه خبر داد. به گزارش اول فارس ، محمد باغستانی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در مرحله نخست برای دارندگان برگه سهام عدالت 452 هزارتومانی، 492 و 532 هزار تومانی مبالغ 626 ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اعلام کرد که روز 25اسفندماه مرحله دوم سود سهام عدالت به حساب افراد واریز می شود.
به گفته مسئولان، همچنین این که هیچ یک از خدمات مربوط به سهام عدالت نیازمند پرداخت هزینه نیست و تمام خدمات مربوطه از جمله پرداخت سود سهام عدالت کاملا رایگان است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: وزیر اقتصاد اعلام کرد: سود سهام عدالت مرحله دوم 25 اسفند واریز می شود. به گزارش دانستنی آنلاین، سید احسان خاندوزی با اشاره به تلاش های دولت در سال 1401 برای پرداخت به موقع سود سهام عدالت ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۶    
کانال رسمی اپراتور آی تی ساز، یکی ازسیستم هایی که به دفاتر پیشخوان سرویس ارایه می دهد نوشت: بسیار مهم به استحضار دفاتر محترم می رساند امکان ثبت تقاضای هموطنان جهت خدمت سهام عدالت متوفیان ( سامانه تسهیم قوه قضاییه ) بعد از 10 اسفند نیز همچنان ادامه خواهد داشت . ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۸    
آشفتگی دولت سیزدهم در تعیین تکلیف سیت های سهام عدالت می تواند تولید 34 میلیون لیتر بنزین و گازوئیل ایران را در شرایط حساس ناترازی با چالش جدی مواجه کند
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۶۰ سایت دیگر  
سهامداران مراقب پیامک های جعلی درباره دریافت سود سهام عدالت باشند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر اقتصاد اظهار داشت: رقم سود سهام عدالت که 25 اسفند ماه پرداخت می شود 30 درصد کمتر از رقمی است که پاییز امسال برای سهامداران واریز شد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۸    
مبلغ سهام عدالت فوت شدگان کمیته امداد چقدر است؟ سود سهام عدالت کی واریز میشود؟ پاسخ به این سوالات را در این مطلب بخوانید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
49 میلیون نفر از کل جمعیت ایران دارای سهام عدالت هستند و همه این افراد مشمول سود سهام عدالت سال 1400 می شوند. اما مبلغ این سود برای هر کدام از دارندگان سهام متفاوت است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۶:۴۷    
وزیر اقتصاد از واریز مرحله دوم سود سهام عدالت در 25 اسفند خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
از رهبر بعدی انتخاب نشده است تا نوزادی که تلفنی به دنیا آمد، پخش زنده شمارش آرای انتخابات، رقم سود مرحلهٔ دوم سهام عدالت چقدر است؟ باز شدن دوباره پای جادو و جمبل به فوتبال، فروش چارتری بلیت هواپیما ممنوع شد، این گونه اداره کردن با گرانی در شأن ملت ما نیست و...؛ فوتو نیوز نهم اسفند پیش روی شماست.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد: مرحلهٔ دوم سود سهام عدالت که احتمالا 30 درصد کمتر از مرحلهٔ اول است در 25 اسفند واریز می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وزیر اقتصاد سود سهام عدالت که قرار است 25 اسفند واریز شود حدود30 درصد کمتر از مبلغ پرداختی در آذر ماه است. سید احسان خاندوزی در حاشیه رونمایی از سامانه مدیریت ریسک فساد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سود سهام عدالت طبق قرار 25 اسفند 1402 واریز می شود که مبلغ آن30 درصد کمتر [...]
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای مالی امروز، سهام عدالت به عنوان یکی از ارکان مهم توزیع ثروت در جامعه شناخته می شود. این سهام، که با هدف کاهش فاصله طبقاتی و افزایش مشارکت عمومی در اقتصاد کشور توزیع شده اند، نقش مهمی در زمینه مالی بسیاری از خانواده ها ایفا می کنند. با این حال، موضوع انتقال سهام عدالت پس از فوت [...]
اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سهامداران شرکت سرمایه گذاری استان گیلان، پنجشنبه 16 فروردین سال 1403 برگزار می شود.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در خصوص پیامک های جعلی در مورد دریافت سود سهام عدالت هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: سامانه میراث برای ثبت نام وراث متوفیان سهام عدالتی که بعد از 31 تیرماه 1399 فوت کرده اند، هنوز بازگشایی نشده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، سود سهام عدالت طبق قرار 25 اسفند 1402 واریز می شود که مبلغ آن30 درصد کمتر از رقمی است که پاییز امسال برای سهامداران واریز شد. به گفته وزیر اقتصاد سود سهام عدالت که قرار است 25 اسفند واریز شود حدود30 درصد کمتر از مبلغ پرداختی در آذر ماه است ...
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۴   + ۸۴ سایت دیگر  
کمتر از 20 روز مانده به نوروز 1403 شایعاتی در خصوص احتمال واریز یارانه معیشتی ویژه عید به گوش می رسد. این در حالی است که پیش از نوروز، ماه مبارک رمضان نیز آغاز می شود و تلاقی این دو مناسبت مهم باعث افزایش گمانه زنی ها در خصوص واریز عیدانه دولت شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
برای اینکه بدانیم سهام عدالت داریم و سود آن در پایان ماه برایمان واریز می شود یا خیر، از روش های زیر برای استعلام استفاده کنید.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۶۳ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد:انحصار وراثت سهام عدالت فعلا برای متوفیان قبل از 31 تیر 99 امکانپذیر است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بورس جهان صنعت نیوز، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: سامانه میراث برای ثبت نام ورّاث متوفیان سهام عدالتی که بعد از 31 تیرماه 1399 فوت کرده اند، هنوز بازگشایی نشده است. متن اطلاعیه سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به این شرح است: ...