شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۴۹Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهک»

بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: طبق اطلاعیه شماره 19 سازمان هدفمندسازی یارانه ها، یارانه مرحله فروردین ماه از ساعت 24 روز یکشنبه 20 فروردین ماه قابل برداشت است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمندسازی یارانه ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۵    
گروه جهادی محرومیت زدایی مدینته النبی شیراز در دو سال گذشته 14 واحد مسکونی برای نیازمندان روستای دهک دولت آباد ساختند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گفته می شود دولت امسال برنامه دارد یارانه خریداران ارز سهمیه ای با کارت ملی را قطع کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۹    
پیرو گلایه شب گذشته جوانان و ورزشکاران منطقه دهک بخش سرداران شهرستان نهبندان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از زیرساخت های ورزشی بازدید کرد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بیمه سلامت ایران از تمدید رایگان اعتبار بیمه 60 درصد از بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سال گذشته سه دهک نخست جامعه برای پوشش رایگان بیمه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی و برای پوشش بیمه رایگان به سازمان بیمه سلامت معرفی شدند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۹    
نماینده مردم پنج شهرستان بجنورد، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان و رازو جرگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دهک بندی یارانه های مورد رضایت مردم نیست ،گفت: برخی از شاخص های دهک بندی در سامانه ملی یکسری ایراداتی وجود دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بنابر اعلام مدیر عامل سازمان بیمه سلامت، اعتبار بیمه نامه تمام افراد سه دهک اول جامعه تمدید می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارگران متقاضی ثبت نام در طرح مسکن کارگری باید ثبت نام اولیه خود را در سایت نهضت ملی مسکن انجام دهند تا اطلاعات بارگذاری شده آنها در اختیار معاونت رفاه وزارت کار قرار گیرد و پس از دهک بندی در قالب تعاونی های مسکن ساماندهی شوند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۵۸ سایت دیگر  
کارگران متقاضی ثبت نام در طرح مسکن کارگری باید ثبت نام اولیه خود را در سایت نهضت ملی مسکن انجام دهند تا اطلاعات بارگذاری شده آنها در اختیار معاونت رفاه وزارت کار قرار گیرد و پس از دهک بندی در قالب تعاونی های مسکن ساماندهی شوند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سالی که نکوست از بهارش پیداست. طبق وعده دولت قرار بود از ابتدای سال جاری قیمت ها در مسیر ثابت قرار بگیرد و فشار تورم به ویژه مواد خوراکی به مردم و دهک های پایین و متوسط کمتر شود، اما از همان ابتدای سال قیمت میوه نگرانی جدیدی را برای مردم مصرف کننده رقم زده است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زمان واریز یارانه اولین ماه سال جدید مشخص شد. یارانه ی نقدی فروردین ماه هم مثل سابق، روز یکشنبه 20 فروردین 1402 به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد؛ و خبر خوب برای افرادی که وام یک میلیون تومانی کرونا را دریافت کرده بودند با پایان یافتن قسط وام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) دهاقان از ایجاد 430 فرصت شغلی جدید در سال 1401 توسط این نهاد خبر داد و گفت ، 270 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان دهک های 1 الی 5 شهرستان پرداخت شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
زارع پور با اعلام راه اندازی 400 سایت نسل پنجم، فراهم کردن امکان دسترسی سه هزار روستا به اینترنت و اتصال آن ها به شبکه ملی اطلاعات، خاطرنشان کرد: هم چنین ارائه بسته اینترنت رایگان به سه دهک پایین جامعه که از وعده های انتخاباتی آیت الله رئیسی بود، انجام گرفت.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ورانداز، یارانه ی فروردین ماه همراه با افزایش مستمری خانوار های تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی ساعت روز یکشنبه 20 فروردین 1402 به حساب سرپرست های خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده بودند و دولت طبق قانون بودجه سال 1401 موظف بود به افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی می شوند، سهام عدالت اختصاص دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی از معلولان نسبت روند بهزیستی در پرداخت کمک هزینه ها براساس دهک های اجتماعی افراد انتقاد دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: در حال حاضر تورمِ احساس شده در میان دهک های پایین بیشتر از بقیه دهک هاست و دولت مهار تورم را باید از دهک های پایینی آغاز کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بنابرداده های منتشر شده از مرکز آمار ایران، درحالیکه تورم ماهانه برای سه دهک پایین جامعه دردو ماه ابتدایی سال 1401 در محدوده 3 درصد ثبت شده بود، پس ازاجرای سیاست جراحی اقتصادی و حذف ارز ترجیحی، تورم ماهانه خرداد برای دهک اول یعنی کم درآمدترین دهک جامعه به رکورد 19.5 درصد رسید ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
در سال 1401 روند تورم در کشور افت و خیز های قابل توجهی را ثبت کرد. در ماه های نخست سال گدشته به دلیل سیاست حذف ارز ترجیحی در کشور روند قیمت خوراکی ها بیشتر شده و همین موضوع موجب شد تا تورم در دهک های فقیر تر جامعه بیشتر حس شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان کمک معیشتی ماهیانه به جانبازان و آزادگان معسر غیر حالت اشتغال فاقد شغل و درآمد معلولین شدید و خیلی شدید فاقد شغل در سال آینده را تعیین کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی با اشاره افزایش 40 درصدی نرخ بلیت اتوبوس، گفت: افزایش قیمت برخی از خدمات که همگی مردم به ویژه دهک های پایین جامعه از آن استفاده می کنند در کنار آثار تورمی تبعات روانی هم به دنبال دارد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: درحالی که در روزهای پایانی سال گذشته رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شده است، اکنون اخبار از تعیین تکلیف اختصاص سهام عدالت به جاماندگان حکایت دارد. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه ای به حساب افراد یارانه بگیر واریز شود گفت: تلاش بر این است تا یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مرغ مادر و اجداد دیزباد، ادعا ها در خصوص مشکلات فنی مرغ آرین را بی اساس دانست و با تمجید از کیفیت این نژاد، ابراز امیدواری کرد، در صورت تبلیغ درست و فرهنگسازی بین مردم، چندین دهک کشور آرین را برای مصرف ترجیح خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قشم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال مهار تورم و رشد تولید، گفت: انتخاب شعار سال براساس ضرورت و نیازهای جامعه انجام شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کسانی که جزو دهک اول تا سوم باشند، به ازای هر نفر 400 هزار تومان واریزی خواهند داشت. خانوار های دهک های چهارم تا نهم نیز مبلغ 300 هزار تومان به ازاری هر نفر یارانه دریافت می کنند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
رهبر معظم انقلاب با مروری کوتاه به سال 1401 فرمود:در قضیه اقتصاد نیزتلخی ها وشیرینی هایی بود، تلخی ها عمدتاً مربوط به تورم و گرانی بخصوص گرانی قیمت مواد خوراکی و لوازم اصلی زندگی است که افزایش زیادی پیدا کرده اند وبیشترین فشار آن به دهک های پایین جامعه وارد می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پوشش بیمه ای احاد مختلف جامعه برای برخورداری از خدمات درمانی، یکی از چالش های نظام سلامت کشور در سال های گذشته بوده است که در نهایت این مهم در سال 1401 به سرانجام رسید.
رئیس جمهور در پیام نوروزی سال 1402 گفت: بیمه رایگان سلامت برای قریب 6 میلیون نفر در سه دهک پایین جامعه از خدمات دولت در سال 1401 است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمد اسماعیل کاملی در گفت و گو با ایلنا در خصوص برنامه سال جدید سازمان بیمه سلامت در خصوص عمق بیمه ای پایه و ارایه بسته های جدید گفت: کاهش فرانشیز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در بخش های بستری و سرپایی ...
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پیام نوروزی 1402 گفتند: در سالی که گذشت، فشار به دهک های پایین جامعه تلخ ترین مسئله اقتصادی بود. فیلم کامل پیام نوروزی ایشان به مناسبت آغاز سال 1402 را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۱۷   + ۲۰۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: کارهای خوبی که در بخش اقتصاد انجام گرفته باید منجر به گشایش در زندگی و سفره مردم بویژه طبقات ضعیف شود واین موضوع هم جز با برنامه ریزی دقیق و استمرار این کارها، امکان پذیر نیست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت کالاهای اساسی و ضروریات سفره های مردم طی سال های گذشته، یکی از معضلات جدی برای عموم مردم و اقتصاد ایران بوده است. دولت ها در ایران نیز تلاش کردند که با اقداماتی ترمز گرانی را بکشند؛ به گونه ای که سعی کردند همواره با سرکوب نرخ ارز واردات ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد زیرا دولت دیگر سهام ارزنده ای با ارزش 35 هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به 3 ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۱۶ سایت دیگر  
زیرا دولت دیگر سهام ارزنده ای با ارزش 35 هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به 3.5 میلیون نفر افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده بودند (افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین سه دهک اول ایثارگران) نفری 10 میلیون تومان سهام تخصیص ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه افزود: کارهای زیربنایی و تحول زائی در جهاد کشاورزی این استان برنامه ریزی و پایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد اقدامات دولت سیزدهم در حوزه سلامت گفت: در حوزه سلامت مدیریت موفق بحران کرونا با همکاری مردم انجام شد و حدود 6 میلیون نفر از دهک های پایین جامعه، تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: جهت گیری دولت سیزدهم در مورد بودجه، دیدن منابع واقعی و در نظر گرفتن مصارف ضروری بود تا منجر به ایجاد تورم نشود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خبر خوش برای کسانی که بیمه تامین اجتماعی هستند شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه و کمتر چیست؟ ,بیمه تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به منظور ایجاد رفاه و حمایت از حقوق کلیه کارکنان کارخانه ها، اداره ها و سازمان ها و دیگر محیط های کاری به وجود آمد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
"پیغمبرقلی سعادت نژاد" از نیکوکاران گنبدکاووس در آستانه بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان، توزیع هزار و 800 بسته سبد کالا را بین اقشار آسیب پذیر و کمتربرخودار این شهرستان آغاز کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
توزیع هزار و 800 بسته سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر و کمتربرخودار آغاز شد.
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ماه رمضان گذشته یارانه معیشتی رمضان به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار واریز شد. اما آیا امسال هم یارانه بگیران باید منتظر این یارانه باشند؟
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو اتحادیه صنف سوپر مارکت و مواد پروتئینی: در مقایسه با سال گذشته 30 درصد کاهش خرید داشته ایم
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تهران (پانا) - معاون وزیر کار عنوان کرد که دولت سیزدهم برای حمایت از دهک های کم درآمد مقرر کرده تا اگر کارفرمایی افرادی را که در سه دهک اول هستند و دارای بیش از 2 فرزند هستند را به کار بگیرد دولت حق بیمه آنها را پرداخت خواهد کرد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: روزنامه خراسان در توصیف وضعیت دهک های پایین کشور نوشت: تکانه های اقتصادی آنان را تکان نمی دهد چون دیگر رمقی برایشان نمانده. به گزارش خراسان، گر بخواهیم، با طبقه دهک های پایین از منظر دیگری آشنا شویم، این گونه است که آن ها در تکانه های اقتصادی و گرانی های مدام، تکانی نمی خورند ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، نحوه ثبت نام یارانه جدید برای دهک های کم درآمد را در ادامه بخوانید.