جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۱:۲۸Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در استان گلستان گفت: افزایش مزد باید مطابق قوانین و بر اساس دو مؤلفه ماده41 قانون کار یعنی نرخ تورم و هزینه سبد معیشت خانوار کارگری تعیین شود.
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در دو هفته باقیمانده از اسفند ماه، دو یارانه به حساب مردم واریز می شود. یکی یارانه نقدی که هفته سوم اسفند به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و دیگری یارانه معیشتی کرونا که موعد واریز آن هفته چهارم اسفند ماه است.
برترین ها / ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت اظهار داشت: در شرایط فعلی مسائلی مانند درآمد خانوار و مصرف کننده بر میزان تقاضا تاثیر می گذارد بنابراین مصرف کنندگان به سمت کالاها ارزان تر و با کیفیت غذایی بیشتر می روند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات ساخت 12واحد مسکونی برای خانواده های دو معلولی در یاسوج آغاز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
خانوار بزرگترین اقتصادهای جهان در طول دوران بیماری همه گیر کرونا، به میزان قابل توجهی پول نقد پس انداز کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تأمین و توزیع شش هزار تن برنج خارجی و 15 هزار تن شکر برای مصرف خانوار با قیمت مصوب در شش ماهه دوم سال جاری خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۳    
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از خودکفا شدن 2 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد در سال جاری خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۴    
اردستان(پانا)-رئیس کمیته امداد اردستان خبر داد جمع آوری صدقات 12 درصد رشد داشته که نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به این نهاد است. به گزارش اداره کل کمیته امداد اردستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۵    
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قدس با اشاره به کمک 5 میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری به نیازمندان گفت: 60 خانوار تحت پوشش با بهره مندی از خدمات کمیته امداد از چرخه حمایتی خارج شدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که قیمت ماهی نسبت به مدت مشابه سال قبل جهش چندبرابری داشته است که این امر موجب شده ماهی در سبد مصرفی خانوار کالای لوکس محسوب شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۶    
عنابستانی با بیان این که همه گیر کرونا، آمار بیکاری را در کشور افزایش داد، اظهار کرد خیلی از مشاغل قابل بازگشت نیستند و هنوز کرونا ادامه دارد و هزینه های دهک پایین هم افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق، از برق رسانی صددرصدی به 57 هزار و 703 روستای کشور با جمعیت 10 و 20 خانوار خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به اهمیت بخش مسکن در سبد هزینه خانوار گفت: متاسفانه در طول سال های گذشته شاهد برنامه منسجمی در حوزه مسکن نبودیم ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - رییس کمیته امداد قائم شهر اعلام کرد که با همکاری دولت و مجلس و با استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در سال 1400، تعداد 100 واحد مسکن محرومان در این شهرستان احداث می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از ماموریت های اصلی این نهاد حمایتی را اشتغال زایی، توانمندسازی و خودکفایی محرومان عنوان کرد و گفت: 63 درصد مددجویان کمیته امداد، زنان سرپرست خانوار هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جشن نیکوکاری با شعارعیدی برای همه با اهدای 83 هزار عیدی به مددجویان مازندرانی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۶    
ماهیانه 5 میلیارد تومان به حدود 13 هزار خانوار مدد جوی کمیته امداد در تربت جام پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: با اجرای 6 طرح برق رسانی در استان فارس 52 خانوار روستایی از مزایای برق بهره مند شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۶    
به همت سازندگی پایگاه شهیده واعظی باتوجه به سخنان مقام معظم رهبری درباب اقتصادمقامتی و حمایت از تولیدات ملی و محصولات خانگی مسجدامام سجاد میزبان تولیدکنندگان داخلی و زنان سرپرست خانوار بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مطالعات موسسه پژوهشی صبا حاکی از آن است که حقوق بازنشستگان کشوری فقط 68 درصد هزینه های خانوار را پوشش می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۲:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وکلای ملت مصوب کردند تا سازمان برنامه و بودجه کشور به هر یک از خانوار های ساکن مناطق فاقد لوله کشی یارانه دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن هاشمی رفسنجانی- رئیس شورای شهر تهران جامعه ما در حال سپری کردن شرایط دشواری از نظر اقتصادی است؛ معیشت عمومی به دلیل تورم شدید همزمان با رکود اقتصادی، رفاه شهروندان را دچار آسیب جدی کرده است و سفره خانوار طی 4سال گذشته بر اثر تورم 300درصدی و افزایش 800درصدی نرخ ارز، کوچک شده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج زنان سپاه ناحیه مهران، نمایشگاه هنرهای دستی زنان سرپرست خانوار در مهران برگزار شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
13 اسفند 1399 - 19:18 در حال حاضر مزد کارگران برای خانواده 3.3 نفری کمتر از 2 میلیون و 700 هزار تومان است و وضعیت فعلی برای کشور هشداردهنده است. برآورد گروه کارگری از سبد معیشت حدود 9 میلیون تومان بود که در جلسه کمیته دستمزد شورای عالی کار براساس آمارهای رسمی عدد 6 میلیون و 895 تومان به عنوان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت 10 هزار واحد مسکونی مددجویی در کشور طی 18 ماه، گفت: در صورت نهایی شدن این تفاهم نامه در هفته آتی، هیچ خانوار یتیمی در روستاهای کشور بدون مسکن نخواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان گفت: 32 هزار و 802 زن سرپرست خانوار در استان تحت پوشش این نهاد حمایتی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: در ابتدای سال جاری، حدود 8 هزار نفر را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قراردادیم ؛ هزار و 21 خانواده از تحت پوشش کمیته امداد خارج و به خانواده مستمری بگیران تأمین اجتماعی ملحق شدند که با کمک های انجام شده حداقل 10 روز حقوق در ماه را دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی بانوی کار آفرین روستای چوکانلوی فاروج توانسته با راه اندازی کارگاهی کوچک زمینه اشتغال را برای زنان سرپرست خانوار فراهم کند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
بیش از 30 خانوار از روستای آلتی آغاچ شهرستان مراوه تپه در بن بست قرار دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز- معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خوزستان گفت: 500 زن سرپرست خانوار در استان بازنشسته شده و مستمری بگیر تامین اجتماعی شدند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با اعلام این خبر که اولین نشست شورای عالی کار برگزار شد، گفت: در این نشست نماینده سه گروه کارگری، کارفرمایی و دولت بر روی عدد 6.8 میلیون تومانی سبد معیشت خانوار کارگری توافق کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ابتکار با بیان اینکه پاندمی کرونا جهان بینی ما در حوزه روابط اجتماعی را تحت تاثیر قرار داد گفت: زنان سرپرست خانوار و کارآفرین در دوران همه گیری کرونا آسیب های فراوانی را متحمل شدند که نیازمند پیگیری و توجه بیشتر مسئولان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: در حال حاضر 73 هزار خانوار برابر با 152 هزار نفر از نیازمندان در جمعیت شهری و روستایی استان زیرپوشش کمیته امداد کردستان است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کارگران نفت و کارگران صنایع فولاد نیز خواستار افزایش مزد به اندازه هزینه های زندگی شدند. در روزهای اخیر پس از کلید خوردن مذاکرات مزدی 1400، گروه های مختلف کارگری درخواست هایی برای افزایش عادلانه دستمزد مطرح کرده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۱    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر توانمندسازی زنان و خانواده بهزیستی از وجود 250 هزار زن سرپرست خانوار زیرپوشش این نهاد حمایتی در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: امسال 17 هزار و 800 خانوار جدید تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی روستاییان و عشایر در استان قرار گرفتند که از این رو آذربایجان غربی جزو استان های برتر کشور است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اعلام شیوه های مجازی و غیرحضوری شرکت در جشن نیکوکاری امسال، گفت: 130 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل کمیته امداد مازندران شمار خانوارهای تحت پوشش را در استان 83 هزار خانوار بیان کرد و گفت: شش هزار تبلت امسال بین دانش آموزان نیازمند تحت پوشش توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر توانمندسازی زنان و خانواده بهزیستی کشور از حمایت 250 هزار زن سرپرست خانوار در این سازمان خبر داد و گفت: به همت مددکاران اجتماعی توانمندسازی این افراد در دست انجام است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۷    
اصفهان_ مدیر سازمان تعاون روستایی اصفهان با اشاره به اینکه فعالیت تعاونی های روستایی در 25 سال گذشته در استان اصفهان بیش از 200 درصد افزایش داشته است تصریح کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس کمیته امداد به استان کرمانشاه 320 واحد مسکونی مددجویی واگذار و 1530 خانوار کرمانشاهی از نعمت انشعاب گاز و تعمیرات منزل مسکونی بهره مند شدند
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که خانوار های فاقد مسکنی که در سال های 1399 و 1400 صاحب فرزند سوم شده و یا می شوند 150 میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت کنند. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات 20 ساله است. ...
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تولید مرغ لاین هرچند در آغاز راه است اما بدون شک عزم مسئولان و حمایتها و توسعه سرمایه گذاریها می تواند این غذای مهم خانوار ایرانی را از دست تحریم گران خارج کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: از ابتدای همه گیری کرونا در سال 98 توانمندی زنان سرپرست خانوار و کارآفرین به سمت تولیدات اقلام بهداشتی سوق داده شد که موفق عمل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
320 واحد مسکونی امروز با حضور رییس کمیته ی امداد به خانوار های مددجوی استان کرمانشاه واگذار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت امروز علاوه بر تلاش برای تأمین جهیزیه زوج های جوان، اعتبار 25 هزار میلیارد تومانی برای ارائه تسهیلات خوداشتغالی در نظر گرفتند و تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را تا 100 میلیون تومان برای هر زوج افزایش دادند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۵    
برق رسانی به 4 روستای عشایری و زیر 20 خانوار مانه و سملقان انجام شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان مانه و سملقان در این باره بیان کرد: در این پروژه برق رسانی به 4 روستای قسطی شاهپورخان ، شهرک دشتک علیا ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسات شورای عالی کار که هر سال اواخر اسفندماه برگزار می شود و تا اواخر فروردین ماه و گاه حتی اوایل اردیبهشت ماه سال بعد نیز ادامه می یابد از حساسیت زیادی برای بیش از 4 میلیون کارگر ایرانی برخوردار است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۸۷ سایت دیگر  
نمایندگان بانک مرکزی را مکلف به پرداخت وام 150 میلیون تومانی به خانواده های فاقد مسکن که از سال 99 صاحب فرزند سوم شده اند، کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با مساعدت مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، همکاری جمعیت هلال احمر استان و با حضور دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در شهر تازه تاسیس میرآباد از توابع شهرستان ثلاث باباجانی، 66 تخته فرش به 66خانوار تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه اهداء شد.