دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۱May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانوار»

آنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: در بخش های مختلف پرداخت ارز 4200 تومانی، شاهد رانت به تعداد محدودی از افراد بودیم ، بهره وری تولید نیز در بخش زنجیره کالاهای اساسی نابود شد و در زمینه حمایت موثر از خانوار نیز به شدت با انحراف روبه رو بودیم.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام برای افراد جدید و جامانده از دریافت یارانه تا ساعت 24:00 روز چهارشنبه 4 خرداد 1401 تمدید شد. ...
یکتا پرس   ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
دهک بندی افراد و خانوار ها براساس فرمول مشخص و متاثر از چند شاخص تعیین می شود؛ هیچ اقدامی در این زمینه به صورت دستی صورت نمی گیرد و مکانیزه است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: 1300 خانوار عشایر سیار و غیرسیار در شهرستان وجود دارد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان مسئول امور عشایری بروجرد گفت: 700 خانوار عشایری در شهرستان وجود دارد.
آفتاب نیوز   ۷ ساعت پیش    
طبق اعلام مرکز آمار، نرخ تورم سالانه اردیبهشت ماه 1401 برای خانوار های کشور به 38,7 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 0.5 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
عصر خبر   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قطعاً زمان ثبت نام یارانه ها تمدید خواهد شد، گفت: فردی که یارانه بگیر بوده و ازدواج کرده است، باید به پلیس+10 مراجعه کند و پس از آن سرپرست خانوار باید حسابی را به عنوان حساب رفاهی به بانک اعلام کند.
دنیای سفر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فعال صنایع دستی استان یزد هنر نقش برجسته روی سفال را از هنرهای اصیل دانست و گفت: این هنر قدمتی 7 هزار ساله دارد.
به گزارش روابط عمومی خانه صنعتف، معدن و تجارت ایران و به نقل از اتاق بازرگانی ایران، حسن فروزان فرد بیان کرد: اصلاح نظام پرداخت یارانه ها از زوایای مختلف آثاری بر تولیدکنندگان دارد ...
سلام نو / فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
مرکز آمار اعلام کرد: نرخ تورم سالانه اردیبهشت ماه 1401 برای خانوارهای کشور به 38,7 درصد رسیده که نسبت به ماه قبل، 0.5 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
کوچه های تنگ و تاریک، که به زحمت می توانی به تنهایی از آن عبور کنی در هر کوچه به عرض یک تا یک ونیم متر و به طول 10 متر بین 7 تا 11 خانوار زندگی می کنند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اکنون بیش از 86 درصد روستاهای بالای 20 خانوار کشور به اینترنت با کیفیت متصل هستند و بر اساس قول وزارت ارتباطات، پوشش اینترنت در کشور باید تا پایان 1401 به صورت سراسری انجام شود.
نامه نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قطعا زمان ثبت نام یارانه ها تمدید خواهد شد، گفت: فردی که یارانه بگیر بوده و ازدواج کرده، باید به پلیس+10 مراجعه کند و پس از آن سرپرست خانوار باید حسابی را به عنوان حساب رفاهی به بانک اعلام کند.
انتخاب   ۹ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
جمعیت کل کشور در سال 1400، حدود 84 میلیون و 55 هزار نفر محاسبه شده است که شامل 42 میلیون و 467 هزار نفر مرد و 41 میلیون و 588 هزار نفر زن است. در سال 1400 و بر اساس این برآورد 63 میلیون و 876 هزار نفر در نقاط شهری و 20 میلیون و 179 هزار نفر در نقاط روستایی ساکن بوده اند ...
سند مالکیت 45 هکتار از زمین های در مالکیت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای 401 خانوار محله نایبند جنوبی بندرعباس صادر شد.
شفا آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیدمیرهاشم موسوی گفت: با توسعه پوشش بیمه همگانی، در سال گذشته علیرغم دشواری های اقتصادی یک میلیون نفر بیمه شده جدید تحت پوشش این سازمان در قالب بیمه های اختیاری، بیمه دانشجویان، خانوار ایرانی و... قرار گرفت.
روز نو   ۱۰ ساعت پیش    
ریشه حوادث تلخ روزهای گذشته را بایستی در فشارهای طاقت فرسای اقتصادی و تورم لجام گسیخته که عموم مردم ایران را تحت فشار قرار داده و وضعیت بغرنج اقتصادی مردم استان که در شاخص هایی چون خط فقر، بیکاری، درآمد خانوار و ... در قیاس با میانگین ملی مشهود است دنبال نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: فرزندان مجرد می توانند یارانه خود را از سرپرست خانوار جدا کنند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (یکشنبه، اول خردادماه) در جلسه علنی مجلس طی تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تامین اجتماعی، گفت: درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان به مسئولان مربوطه تذکر می دهم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره ورزش و تفریحات سالم شهرداری شیراز، با اشاره به آغاز ثبت تاریخ شفاهی ورزش این کلانشهر، اضافه کرد: تلاش شده تا ورزش جز سبد خانوار به حساب آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه قطعاً زمان ثبت نام یارانه ها تمدید خواهد شد، گفت: فردی که یارانه بگیر بوده و ازدواج کرده است، باید به پلیس+10 مراجعه کند و پس از آن سرپرست خانوار باید حسابی را به عنوان حساب رفاهی به بانک اعلام کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اختصاص هزار میلیارد تومان اعتبار برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد خبر داد.
سهمیه نفت سفید و گاز مایع خرداد ماه 1401 برای خانوارهای روستایی فاقد گاز طبیعی در منطقه سبزوار اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون در طرح هادی، 918 روستای بالای 20 خانوار در استان تعیین طرح شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه 8 درصد جمعیت کشور تحت پوشش خدمات بهزیستی هستند،گفت : بیش از یک هزار و 700 خانوار پشت نوبت حمایتی تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند، که تمامی آنها تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت : در حال حاضر، 88.3 درصد خانوار روستایی در سطح استان بهره مند از گاز طبیعی بوده و از 293 روستای هدف گازرسانی استان، تعداد 186 روستا گازدار و 49 روستا در شهرستان های طالقان ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که حداکثر ظرفیت های خود را برای تشکیل خانواده و جوانی جمعیت به کار گیرد. به گزارش ایسنا، زهرا شمس احسان در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به فرا رسیدن روز ملی جمعیت گفت ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عین الله کشاورز با بیان اینکه در مجموع یک میلیون و 349 هزار و 346 نفر و 457 هزار و 887 خانوار در استان یارانه دریافت کرده اند، گفت: تعداد نفرات یارانه بگیر اردیبهشت ماه شامل یک میلیون و 181 هزار و 839 نفر و خانوارهای مشمول 392 هزار و 993 خانوار است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اگر سهمیه خانواری 300 کیلووات ماهانه باشد و در خرداد امسال 250 کیلووات برق مصرف کند، قبض این خانوار رایگان می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
احمد بخارایی، جامعه شناس در ارتباط با افزایش خانوار های تک نفره به گسترش نیوز گفت: مسائل اقتصادی ، بیکاری و همچنین افزایش آمار طلاق، عوامل مهمی در شکل گیری زندگی مجردی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۷    
گروه استان ها-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در بحث پرداخت یارانه 131هزار و 132 خانوار با جمعیتی معادل 323 هزار و 247 نفر در استان مرکزی جزو سه دهک اول دسته بندی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر گفت: 12 درصد از خانوار های ساکن در شهر تهران تک نفره، 24 درصد دو نفره و 30 درصد سه نفره هستند که نشان دهنده ی کوچک شدن بعد خانوار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آبرسانی به 560 خانوار از روستا های مزرعه ی پهن، چمکور، زین آباد و سر چاه به حالت عادی بازگشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری شهرستان میاندوآب بعد از بازدید از پروژه های در حال احداث گفت: دولت به دنبال حل ریشه ای مشکلات کشور است در گام نخست سفر های استانی به دنبال شناخت مشکلات و تمرکز بر روی پروژه های نیمه تمام است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در خرداد 99 با توجه به شیوع ویروس کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن موافقت کرد. در آن سال نرخ وام ودیعه در تهران 50 میلیون تومان تعیین شد. این رقم پارسال با افزایش 20 میلیون تومانی، به 70 میلیون تومان رسید ...
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سردار ابراهیمی تصریح کرد: در ادامه بررسی ماموران، مدیر این واحد تولیدی احضار شد و اقلام دپو شده برای صادرات به خارج از کشور تولید و انبار شده که با توجه به ممنوعیت صادرات در شرایط فعلی، محموله تولید شده توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با تصمیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی 1700 خانوار واجد شرایط با تامین اعتبارات لازم تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب معتقدند هرچقدر هم که از لحاظ معیشتی در تنگنا باشند نمی توان کتاب را از سبد خانوار حذف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۹    
بیش از پنج هزار خانوار مناطق محروم و مرزی گلستان از خدمات جهادی بسیج دانشجویی استان بهره مند شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت کشور با بیان اینکه روستاها از سکنه خالی شده اند، تاکید کرد: در حال حاضر 60 هزار روستا، آبادی و سکونتگاه وجود دارند و تعداد روستاهای زیر 20 خانوار به 23 هزار و 123 روستا رسیده است که 590 هزار نفر در این روستاها سکونت دارند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خانم سیده طیبه حسینی گفت: مجردهایی که تاکنون یارانه دریافت نمی کردند یا یارانه آن ها قطع شده، می توانند با مراجعه به سایت sso.my.gov.ir نسبت به ثبت نام یارانه به صورت مستقل اقدام کنند. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، محمد ترکمانه مدیرعامل و معاونان و مدیران بنیاد برکت، 11 هزار و 500 طرح اشتغال زایی و کارآفرینی برکت برای زنان سرپرست خانوار در مناطق محروم و روستایی کشور مورد بهره برداری قرار گرفت و تفاهم نامه همکاری میان بنیاد برکت ستاد اجرایی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: از سال گذشته تاکنون 60 سایت تامین کننده اینترنت پرسرعت در روستاهای استان راه اندازی شده است و 87 روستای بالای 20 خانوار استان با جمعیت 13 هزار و 850 خانوار جدید به شبکه اینترنت پرسرعت وصل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر 54 درصد از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی زنان و سرپرست خانوار نیز زنان برآورد شده است. همسر این جمعیت گرفتار آسیب های اجتماعی بوده است. این زنان همچنین اغلب همسر از دست داده یا همسر ناتوان داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب معتقدند هرچقدر از لحاظ معیشتی در تنگنا باشند نمی توان کتاب را از سبد خانوار حذف کرد
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد آیتی: چندی پیش رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ گویی به دغدغه برخی نمایندگان به کمیسیون عمران دعوت و در جلسه با انتقاد نمایندگان روبرو شد. یکی از این افراد علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز و عضو عضو کمیسیون عمران مجلس بود که در این گفت وگو از دلایل انتقادش به وزارتخانه راه و شهرسازی سخن ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: 90 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار استان تحت پوشش شبکه همراه اول 60 درصد روستاهای بالای 20 خانوار نیز از شبکه ملی ارتباطات و اینترنت برخوردار هستند و 10 درصد باقی مانده نیز تا پایان امسال به اینترنت پرسرعت متصل می شوند
مردم فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار کالاهای اساسی و اقلام ضروری خانوار در هفته اول خرداد 1401 حاکی از افزایش قیمت برنج، حبوبات و لبنیات در مغازه ها است ضمن اینکه قیمت مرغ و تخم مرغ به زیر نرخ مصوب رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد مسکن با تأکید بر نابه سامانی بازار اجاره مسکن و نقش بانک ها در این حوزه، گفت: فاصله بین درآمد خانوار و ارزش اجاره ملک، یک دره خیلی عمیقی شده است.