پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۰۷Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه برق»

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با بیان اینکه احداث نیروگاه توسط صنایع، افزایش نیازهای برقی آنان را پاسخگو خواهد بود، گفت: مقرر شده صنایع برای احداث بیش از 10 هزار مگاوات نیروگاه اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق زابل گفت: به منظور بهبود شبکه برق شهر زابل و کیفیت ولتاژ مصرف کنندگان، از ابتدای امسال تاکنون هفت دستگاه ترانسفورماتور به قدرت مجموع هزار و 400 کاوا در این شهر نصب شده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران نشان می دهد: بخش صنعت روزگذشته و درساعت 14 و 12 دقیقه میزان مصرف برق خود را به 5هزار و 113 مگاوات رساند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایرنا، همزمان با افزایش دمای هوا از ابتدای امسال و نیز اوج گیری استخراج غیرمجاز رمزارز در کشورمان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر امور برق راسک سیستان و بلوچستان گفت: باران شدید چند روز گذشته در راسک و سرباز 110 میلیون تومان خسارت به شبکه توزیع برق این شهرستان ها وارد کرده است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مشترکان پرمصرفی که بهای برق مصرفی آنها بالاست، می توانند در سه قسط آن را پرداخت کنند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
کرمانشاه – کرمی – ابتکار : جلسه پیشگیری و مقابله با سرقت تجهیزات و تاسیسات شبکه برق استان کرمانشاه، باحضور مرادی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه و جمعی از معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد ...
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: افزایش گرمای هوا و به دنبال آن افزایش مصرف و فعالیت غیر مجاز رمزارزها تابستان سختی را برای صنعت برق رقم زد اما اکنون شرایط کمی بهتر شده است و طبق وعده مسوولان از فردا فعالیت رمزارزهای مجاز آغاز می شود. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، آمارها میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور در روز جاری را 5000 مگاوات نشان می دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین زمان حدود 10 درصد رشد داشته است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر ساعت سالیانه را در کاهش مصرف برق تاثیرگذار دانست و بر افزایش تاثیر این اقدام در کنار اصلاح ساعت کاری ادارات تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: پیک بار مصرف برق در مدت مشابه در سال گذشته 49 هزار و 816 مگاوات بوده که نشان می دهد میزان مصرف برق نسبت به سال قبل حدود چهار هزار مگاوات افزایش یافته است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت مدیریت شبکه برق ایران، آمارها میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور در روز جاری را 5 هزار مگاوات نشان می دهد که نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین زمان حدود 10 درصد رشد داشته است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، سرپرست امور بهره برداری نیروگاه بخار شهیدسلیمی نکا با اعلام این خبر افزود: درپی افزایش نشتی بخار هیتر شماره 4 با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق کشور، واحد سه بخار به منظور بررسی و رفع اشکال از مدار تولید خارج شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: استخراج کنندگان مجاز رمزارزها که به دستور رییس جمهوری وقت فعالیت خود را به دلیل افزایش مصرف بخش خانگی متوقف کرده بودند از ابتدای مهرماه می توانند مجدد فعالیت خود را از سر بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران تغییر ساعت سالیانه را در کاهش مصرف برق تاثیر گذار دانست و بر افزایش تاثیر این اقدام در کنار اصلاح ساعت کاری ادارات تاکید کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مشترکان پرمصرفی که بهای برق مصرفی آنها بالاست، می توانند در سه قسط آن را پرداخت کنند.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مشترکان پرمصرفی که بهای برق مصرفی آنها بالاست، می توانند در سه قسط آن را پرداخت کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۷۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با افزایش دمای هوا و روند فزونی مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین دلیل به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که 3 هفته از وقوع طوفان سهمگین آیدا در جنوب آمریکا می گذرد، هنوز قسمت هایی از این منطقه دچار خاموشی هستند که این موضوع ضعف شبکه برق این کشور را بیش از پیش نمایان می سازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - مدیر توزیع برق شهرستان لاهیجان گفت: از ابتدای سال 1400 تاکنون بیش از 45 کیلومتر از شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار با اعتبار قریب به 68 میلیارد ریال جایگزین شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۱    
فرماندار گالیکش در حاشیه بازدید معاون هماهنگی توزیع توانیر کشور از تاسیسات شبکه برق شهرستان گفت: با پیگیری های صورت گرفته نیروگاه برق مقیاس کوچک DG در شهرستان گالیکش احداث خواهد شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۵    
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اعلام پایداری وضعیت شبکه سراسری برق کشور، از رشد 4/ 6درصدی تامین برق در نیمه اول امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت:با هدف توسعه شبکه ها و برق رسانی،بیش از 30 کیلومتر شبکه فشار ضعیف روستایی در استان احداث شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران، باوجود محدودیت تولید در نیروگاه های برق آبی، تامین برق در نیمه اول سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد 6.4 درصدی داشته است. تهران – اقتصادبرتر – 28 شهریور 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: 228 دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز روز گذشته در کشور کشف شد که ظرفیت مصرف این دستگاه ها به طور متوسط معادل مصرف برق روزانه هزار و 368 واحد مسکونی برآورد می شود.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
در نیمه اول سال جاری تقاضای انرژی برق 10٫99 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته که در همین مدت میزان مصرف انرژی برق 6.4 درصد رشد را نشان می دهد. 99 درصد از این میزان تقاضا توسط نیروگاه های داخل کشور و یک درصد از طریق واردات برق تامین شده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲    
مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان اقداماتی که در این ناحیه برای حفظ پایداری شبکه برق در تابستان 1400 انجام شده بود را تشریح کرد. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران از پایان دوران اوج مصرف تابستان و به صفر رسیدن خاموشی های بخش خانگی خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها خاموشی دانستنی آنلاین شرکت مدیریت شبکه برق ایران قطعی برق برچسب ها
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه بخار ایرانشهر گفت: بیش از 500 میلیون کیلو وات برق از ابتدای امسال تاکنون در این نیروگاه تولید و تحویل شبکه برق کشور شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: بیش از 36 هزار متر شبکه سیمی در راستای حفظ پایداری شبکه برق و افزایش رضایت شهروندان اهوازی به کابل خودنگهدار تبدیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه ای مسئولیت حمله به خط لوله گاز در منطقه دیر علی را که منجر به قطع برق در دمشق شد، برعهده گرفت.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر ایران: بنابر یک بیانیه مطبوعاتی، پژوهشگران دانشگاه پردو در آمریکا رنگی به اندازه ای سفید را تولید کرده اند که استفاده از آن برای رنگ کردن ساختمان می تواند نیاز به استفاده از سامانه های تهویه مطبوع را کاهش داده یا حتی از بین ببرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
رضا مرادی خلیق/ کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی شرکت مدیریت شبکه برق ایران امنیت انرژی (Energy Security) نقش اساسی در توسعه اقتصادی جوامع امروزی بازی می کند. نبود این مهم باعث افزایش ریسک در پروژه های مختلف اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و.. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران، از پایان اوج مصرف تابستان امسال و به صفر رسیدن خاموشی های بخش خانگی خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران، این شرکت اعلام کرد: از آغاز عقد قراردادهای گواهی ظرفیت (بهمن ماه سال 98) تاکنون، 246 مشترک برای دریافت این گواهی به شرکت بورس انرژی معرفی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با تداوم اقدامات خرابکارانه در نقاط مختلفی از خاک عراق و لبنان برای قطع برق این دو کشور، سوریه انجام اقدامی تروریستی برای قطع برق پایتخت این کشور را تأیید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : 2 طرح توسعه و احداث شبکه برق در مناطق روستایی شهرستان هفتکل با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق، آخرین وضع معاملات اوراق گواهی ظرفیت را تشریح کرد. *** جزئیات قرارداد های اوراق گواهی ظرفیت به گزارش صنایع ، روابط عمومی شرکت مدیریت شبکه برق درباره میزان قرارداد های گواهی ظرفیت، اعلام کرد: ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، پروژه هایی که به اعتقاد کارشناسان و مسوولان هر کدام می تواند گره گشای بخشی یا تمام مشکل مردم استان گلستان درحوزه آب شرب، تصفیه فاضلاب شهری و تقویت شبکه برق باشد و خیال مردم این دیار را حداقل برای سال ها از بابت مصائب ناشی از کُندی عملیات اجرایی مسائل و [...]
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ حجت الاسلام سیدعلی حسینی گفت: اخیراً بحث گرانی نرخ برق و قبوض برق داشتیم که با مدیریت شبکه برق تماس گرفتم و ایشان گفتند این نرخ از مرکز مشخص شده و ما فقط می توانیم آن را قسطی کنیم.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران در گفتگوی زنده با شبکه خبر گفت: در حدود 2/6 درصد از مشترکان بیش از دو برابر الگو برق مصرف کرده بودند که برای این موضوع محل اعتراض مجدد در نظر گرفته شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، امسال شبکه برق 420 روستای مناطق مختلف استان، اصلاح، بهسازی و به کابل خودنگهدار تبدیل می شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون برق و انرژی وزیر نیرو از امکان کاهش بیشتر میزان تلفات در شبکه برق خبر داد. *** ایجاد سامانه هوشمند پایش ضریب توان که برای نخستین بار به گزارش صنایع ، همایون حائری در خصوص اهمیت راه اندازی این سامانه هوشمند پایش ضریب توان، اظهار داشت: ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در جلسه ای ویدیو کنفرانسی با حضور انجمن سازندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات انرژی های تجدید پذیر (ساتکا)، شرکت مدیریت شبکه برق ایران، وزارت صمت، شرکت توانیر، ساتبا، سازمان محیط زیست و سازمان صنایع کوچک ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: 476 دستگاه استخراج غیر مجاز رمز ارز در کشور کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازار برق شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: راهبرد صنعت برق و شرکت مدیریت شبکه برق ایران توسعه و رونق معاملات خارج از بازار عمده فروشی برق تا 70 درصد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: 476 دستگاه استخراج غیر مجاز رمز ارز در کشور کشف شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: به سفارش این شرکت برای اولین بار در کشور نوع جدیدی از دکل های چهارمداره 132 کیلوولت در حال طراحی و ساخت است و بخشی از آنها نیز تحویل این شرکت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: بیش از 25 کیلومتر شبکه سیمی برق در شهرهای آبادان ، خرمشهر و اروندکنار به کابل خود نگهدار تبدیل شد.