پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۱۱Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه برق»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
برای ساخت این طرح ها که شامل جاده، مخابرات و اصلاح شبکه برق بود حدود 20 میلیارد تومان هزینه می شود.
رکنا   ۳ ساعت پیش    
رکنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: درحال حاضر شبکه برق 212 روستا از مجموع 213 روستای استان که بارش سنگین برف موجب قطعی برق آنان شده بود، پایدار و برقرار است.
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت از شهریورماه امسال تاکنون حدود یک هزار مگاوات واحد نیروگاهی جدید به شبکه سراسری برق کشور متصل شده است. ...
برق نیوز   ۶ ساعت پیش    
مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق در کنفرانسی که در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، بر نقش بسیار مهم حفاظت و اتوماسیون در مسائل شبکه برق ایران تاکید کرد و فعالیت بیشتر دانشگاهیان و همکاران صنعت برق در آن را منجر به بهبودی پایداری شبکه برق کشور دانست.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: با بسیج تمام امکانات وتلاش اکیپ های واحدهای عملیات و اتفاقات برق، مشکل خاموشی برق 210 روستای استان کردستان مرتفع گردید.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور توزیع برق شهرستان دلگان گفت: با توجه به بارندگی و باد شدید در این شهرستان در حال حاضر تمام شبکه برق این منطقه پایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
خدمات رسانی در محدوده ایستگاه کرج تا هشتگرد به علت انجام تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری در روزهای تعطیل انجام نمی شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نکته حائز اهمیت این است که "سان راک" حتی می تواند انرژی اضافی تولید شده را به شبکه برق شهری تزریق کند. بنابراین احتمالا تمامی ساختمان های اداری و مسکونی در آینده می توانند به همین روش به عنوان منابع انرژی عمل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خط 5 مترو در محدوده ایستگاه های کرج تا هشتگرد، به علت ادامه عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری، جمعه اول بهمن سرویس دهی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرویس دهی خط 5 مترو در محدوده ایستگاه های کرج تا هشتگرد، به علت ادامه عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری، جمعه 1 بهمن ماه سال جاری انجام نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی دوهفته آینده سردترین روز های زمستان خواهد بود که در این شرایط صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار ضروری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سرویس دهی خط 5 مترو در محدوده ایستگاه های کرج تا هشتگرد، به علت ادامه عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری، جمعه 1 بهمن ماه سال جاری انجام نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: بر اساس آخرین بررسی های انجام شده، به دلیل بارش سنگین برف، برق هفت روستای استان همچنان قطع است که به محض بازگشایی راه این روستاها، شبکه برق آن ها برقرار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۱:۱۵    
سرپرست امور برق شهرستان سراوان گفت: حجم سرقت شبکه برق این شهرستان در سالجاری افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: بر اساس نتایج آخرین اقدامات صورت گرفته، اکنون فقط شبکه برق هشت روستای استان قطع است که به محض بازگشایی مسیر اتباطی، شبکه برق آن برقرار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه شرکت های توزیع در صنعت برق دارنده نقش کانونی هستند، گفت: با نصب کنتورهای هوشمند، قطعا بیش از نیمی از بار شبکه کنترل پذیر و رویت پذیر خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) گفت : درحال حاضر اکیپ های عملیاتی در مناطق مذکور در حال تلاش برای وصل مجدد برق هستند، تعداد زیادی از روستاها برقدار شده اند اما وصل برق همه مناطق نیازمند باز شدن راه های دسترسی است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان اقلید از وارد آمدن خسارت 3 میلیارد و دویست و چهل میلیون ریالی به تاسیسات شبکه برق در شهرستان اقلید خبرداد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ...
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق گفت: برای کاهش مصرف برق و گاز، تعرفه گذاری پلکانی و طرح های تشویقی بسیار مؤثر است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه شرکت های توزیع در صنعت برق دارنده نقش کانونی هستند، گفت: با نصب کنتورهای هوشمند، قطعا بیش از نیمی از بار شبکه کنترل پذیر و رویت پذیر خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از رفع خاموشی 198 روستای این استان خبر داد و گفت:با توجه به بارش شدید برف طی دو روز گذشته و مسدود شدن محورهای مواصلاتی، تلاش 74 اکیپ عملیاتی برای پایداری شبکه برق 15روستا در شهرستان های دیوان دره، قصریان، مریوان و کامیاران ادامه دارد.
پاون   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: از شهریورماه امسال تاکنون حدود یک هزار مگاوات واحد نیروگاهی جدید به شبکه سراسری برق کشور متصل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: خاموشی ناشی از کمبود سوخت نیروگاهی تاکنون در کشور رخ نداده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرتوزیع نیروی برق اقلید از وارد آمدن خسارت 3 میلیارد و 240 میلیون ریالی به تاسیسات شبکه برق در این شهرستان خبرداد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استفاده از انرژی برق جهت استخراج رمزارز فاقد مجوز و پروانه بهره برداری، غیر قانونی است و در صورت مشاهده تجهیزات مربوطه (ماینرها) جمع آوری و شخص متخلف به مراجع قضایی معرفی می شود ...
کیشوند   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بارش شدید باران و به همراه تند باد، باعث سقوط چند تیر شبکه هوایی برق در کیش شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۴    
کرمانشاه ایرنا بخشدار کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه گفت: به علت بارش سنگین برف ، شبکه برق 23 روستای این بخش قطع شده بود که با تلاش بی وقفه ، برق این روستاها دوشنبه شب وصل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: طی شبانه روز گذشته شبکه برق 213 روستا در استان به دلیل بارش سنگین برف قطع شده بود که با تلاش اکیپ های واحد های عملیات و اتفاقات برق در حال حاضر 39 روستا هنوز قطع می باشد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، این واحد که طبق برنامه زمان بندی و با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق ایران به منظور حفظ آمادگی و تولید پایدار انرژی در فصل تابستان و پیک مصرف جهت تعمیرات اساسی از مدار خارج شده بود، پس از فعالیت شبانه روزی تعمیراتی به مدار تولید بازگشت ...
هانا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۴    
به دلیل بارش شدید برف در شبانه روز گذشته و مسدود شدن محور های مواصلاتی استان، شبکه برق تعدادی از روستا های کردستان قطع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان کردستان از قطعی شبکه برق تعدادی از روستاها در استان کردستان خبر داد و گفت: به دلیل بارش شدید برف درشبانه روز گذشته و مسدود شدن محورهای مواصلاتی، در حال حاضر شبکه برق تعدادی از روستاهای شهرستان های مریوان،کامیاران و سنندج قطع می باشد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیل محمدی، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز: صنعت برق ایران با بیش از یک قرن خدمت رسانی، هم اکنون به مرحله ای از بلوغ فنی و تخصصی رسیده و بعنوان صنعتی حیاتی و تاثیرگذار در روند توسعه و بالندگی ایران اسلامی نقش آفرینی می کند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۵    
خودنیا، با اشاره به قطع برق برخی از روستاها به ویژه در الیگودرز به علت بارش بارندگی و برف، گفت: با تلاش شبانه روزی شبکه برق مناطق برفگیر وارد مدار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸    
کرمانشاه ایرنا بخشدار کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه گفت: به علت بارش سنگین برف، شبکه برق 23 روستای این بخش قطع شده و نیروهای اداره برق در حال رفع خاموشی ها هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا سرپرست فرمانداری پاوه گفت: به دلیل بارش سنگین برف در این شهرستان هم اکنون شبکه برق شهرهای نوسود و باینگان قطع شده و نیروهای اداره برق در حال رفع خاموشی ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری های انجام شده در روزهای آینده 8 میلیارد ریال جهت تکمیل راه اندازی شبکه برق رسانی به محل اجرای پروژه تله کابین یاسوج اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیر شرکت توزیع برق شهرستان خمین گفت: 60 کیلومتر شبکه برق در 30 روستا از توابع این شهرستان امسال نوسازی و بهینه سازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: بارش برف و باران در استان موجب قطع برق برخی از روستاها به ویژه در شهرستان الیگودرز شده بود که با تلاش شبانه روزی از جمعه 24 دی تاکنون، شبکه تمامی مناطق برفگیر وارد مدار شده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، یکی از برنامه های علی اکبر محرابیان وزیر نیروی دولت سیزدهم در زمان آغاز به کار دولت، توسعه ظرفیت نیروگاهی کشور به میزان 30 هزار مگاوات بود. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سید جواد موسوی گفت: ایستگاه های متروی گلشهر و محمدشهر به دلیل ادامه عملیات تعمیر در سه جمعه (یکم، هشتم و 15 بهمن ماه) تعطیل خواهند بود. رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: به دلیل عملیات تعمیر شبکه برق خط پنج مترو و تعطیلی ایستگاه های گلشهر و البرز (محمد شهر) ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، ابوالفضل موتابها، مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی در تشریح خبر فوق گفت: در ادامه برنامه های تعمیراتی واحد های سیزده گانه، واحد شماره چهار گازی این نیروگاه که برای انجام تعمیرات اساسی و RI کپرسور از مدار تولید برق خارج شده بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرامور برق منطقه چهار اهواز گفت: شبکه برق مسیر روستاهای امطمیر و خبینه سفلی واقع در جنوب غرب اهواز در راستای حفظ پایداری شبکه برق، با اعتبار هشت میلیارد ریال اصلاح و ساماندهی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: در حال حاضر و به دنبال بارش های برف و باران در استان کردستان، شبکه برق تمام شهرها و روستاهای استان جز یک روستا در شهرستان دیواندره، پایدار و برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون نگهداری و تعمیرات نیروگاه ری با اشاره به اینکه این نیروگاه دارای 21 واحد گازی است، گفت: واحدهای گازی 19 و 20 این نیروگاه پس از بازدید و تعمیرات دوره ای به شبکه برق سراسر کشور بازگشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیأت دولت، اعضای کابینه سیزدهم در جلسه مورخ 22 دی 1400، با تهاتر مطالبات شرکت توسعه مسیر برق گیلان از شرکت دولتی مدیریت شبکه برق ایران با بدهی آن شرکت به سازمان امور مالیاتی کشور به مبلغ 687 میلیارد و 533 میلیون و 246 هزار و 931 ریال موافقت ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رامین جباری گفت: حادثه حریق در منطقه صنعتی چرم سازی بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال به شبکه برق خسارت وارد کرد و سیم های شبکه، تجهیزات و یراق آلات آن در آتش سوخت.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست امور برق شهرستان سراوان گفت: 64هزار و 500متر کابل شبکه برق این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون سرقت شده است که این میزان سرقت بیش از 24میلیارد ریال به شبکه توزیع برق این منطقه خسارت وارد کرده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور برق شمال سنندج از اتمام عملیات اصلاح و بهینه سازی شبکه برق در دو روستای "بزان" و "بازی رباب" با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان، در این شهرستان خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۴:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
با شروع فاز اول تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری در اولین مرحله، اورهال 1300 متر از برق بالاسری خط 5 در محدوده ایستگاه محمد شهر تا گلشهر با تلاش بی وقفه همکاران طی 48 ساعت انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - مشهد : مسوول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: استخراج غیرقانونی رمزارزها از محل کشف3 هزار و 632 دستگاه ماینر حدود 153 میلیارد ریال به این شرکت خسارت وارد کرد.