پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۵۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

پیام خاوران (payamekhavaran.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از شروع ساخت مسکن ملی در استان خبر داد و گفت: هیچ مشکلی برای تامین زمین طرح جهش تولید مسکن نداریم.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: نماز جمعه این هفته (هفتم آبان) در تمام شهرهای استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از موافقت نمایندگان در طرح همسان سازی خبر داد و گفت: مشکلات معیشتی فرهنگیان قابل حل است.
  ۳ ساعت پیش    
با حکم استاندار خراسان جنوبی علی یاری و محمد نصیری به عنوان شهرداران دو شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زیرکوه و طبس منصوب شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: مبادلات تجاری از 2 معبر مرزی خراسان جنوبی در حال انجام است و ما علاقه مند و پیگیر هستیم که مرزهای خراسان جنوبی را در این زمینه فعال تر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه مبارزه با فساد وظیفه مهم ائمه جمعه است گفت: شورای فرهنگ عمومی در کشور احیا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زعفران توسط عده ای سودجو با قیمت نازل از کشاورزان خریداری و در شهرها و کشورهای دیگر به قیمت بالا فروخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
چهار تفاهم نامه سرمایه گذاری در زمینه معدن، انرژی خورشیدی و توسعه روستایی با پیش بینی سرمایه گذاری 522 میلیارد تومان در خراسان جنوبی امضا و مبادله شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
باز چهارشنبه شد و دلم زائر شد، زائر شهر امام خوبی ها، شهر مشهد الرضا، ضامن آهو شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قنادان و شیرینی فروشان از ثابت بودن قیمت فروش شیرینی و افزایش روز به روز قیمت مواد اولیه پخت شیرینی ها گلایه مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سرایان گفت: عملیات روکش آسفالت 10 کیلومتر از ابتدای محور سرایان – سراهی روم در حوزه استحفاظی این شهرستان در حال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از صرفه جویی حدود 2 میلیون لیتر سوخت مایع و بهره مندی 74 واحد صنعتی و تولیدی استان از ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال در خراسان جنوبی از 12 الی 14 آبان سال جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بزرگترین پروژه آبخیزداری سد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی در روستای لانو شهرستان سربیشه افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۹    
همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و میلاد مسعود حضرت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) آیین معارفه روساء انجمن های ورزش کارگران شهرستان بیرجند برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۹    
به منظور ترویج فرهنگ غذای سالم در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جشنواره غذا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دو طرح رتبه بندی معلمان و نیز طرح دو فوریتی تصویب و دائمی شدن متناسب سازی (همسان سازی) حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری را امضاء کرده و پیگیر تصویب آن هستم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جنگلداری و جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: امسال 236 هزار اصله نهال از گونه های مختلف جنگلی در سه نهالستان این استان تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال بالغ بر 31 کیلومتر از جاده های راه روستایی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال آسفالت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد و به تشریح شرایط استان پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نظام ارجاع پزشک خانواده برای بیمه شدگان صندوق بیمه همگانی در خراسان جنوبی از ابتدای مهرماه مشمول می شود و در این راستا اکنون نخستین گام نظام در شهرستان های طبس، فردوس ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی زمین بازی های ساحلی، سالن اسکواش و زمین های پدل اسکواش، تبدیل زمین چمن طبیعی فوتبال به چمن مصنوعی و زیست بوم تولید انرژی های تجدیدپذیر در دانشگاه بیرجند آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شمار قابل توجهی صنعتگر در خراسان جنوبی با کار بر سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی از دل سنگ، نان در می آورند اما تولیدات آنان فروش مناسبی ندارد و در انتظار حمایت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: ستاد قنوات در استان پیرو دستور رئیس جمهور تشکیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس یازدهم مسیر تحقق عدالت و رفع انحصارطلبی را دارد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: اهتمام مجموعه بیمه سلامت به اجرای طرح هایی مانند نسخه نویسی الکترونیک، تبادل و رسیدگی الکترونیکی اسناد بستری در بیمارستان ها برای ایجاد یک سازمان الکترونیک هوشمند از ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: کتاب نتایج سرشماری عمومی 1335 شهرهای خراسان جنوبی به عنوان یکی از فعالیت های مهم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی، حکم انتصاب چهار شهردار شهرهای استان را امضا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که با ورود کرونا قیمت ها هم روند صعودی دارد و برخی افراد از این فرصت سوءاستفاده کرده و تنها به دنبال سودآوری خود هستند اما در دو هفته اخیر قیمت ها در بازار حبوبات، برنج و شکر ثابت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای ایمنی راکبان موتور سوار از ابتدای امسال بیش از 204 تعداد کلاه ایمنی توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش طلاب و روحانیون شهرستان بشرویه از سراسر کشور همزمان با عید میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفرصادق (ع) با حضور حجت الاسلام مجید نصیرایی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سیر از خانواده صیفی جاتی است که معمولا برخی از افراد جامعه نمی توانند آن را به راحتی استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
هفدهم ربیع الاول خجسته زادروز انگیزه خلقت، پیامبر رحمت، حضرت محمد صلوات الله علیه و آله و ولادت امام جعفر صادق(ع) است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اعطای گواهینامه درجه یک هنری (مدرک دکترای تخصصی هنری) به هنرمندان عرصه موسیقی نواحی استان،ابراهیم و محمد سلم آبادی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بیرجند وحدت را رمز موفقیت مسلمانان در برابر دشمنان دانست و گفت: مسلمانان در سراسر جهان با یکدیگر متحد شوند و از آرمان های اسلام دفاع کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه سهم استان در مرحله نخست طرح جهش مسکن ساخت 2 هزار و 594 واحد است گفت: برای 17 شهر استان سهمیه پیش بینی شدا است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: متأسفانه یکی از شرکت های هواپیمایی 10 پرواز و یکی دیگر از شرکت ها 4 پرواز خود به مقصد و یا از مبدا استان را در مهرماه کنسل کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) در 22 بقعه متبرکه در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بیرجند گفت: سند تک برگی برای191 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان در راستای اجرای طرح کاداستر به منظور پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف، صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جهان در آستانه تحولات شگرف در حوزه برنامه ریزی برای کشورها در ابعاد مختلف قرار گرفته و مدیران، متخصصان، کارشناسان و نخبگان در ژرفای عمیق تلاش هایشان، رهیافت های بیکران توسعه را جستجو می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: دولت سیزدهم به دنبال حل مشکلات مردم است و همه افراد در هر شغل و کاری باید در این زمینه همکاری عملی داشته باشند. ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آمار و ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از اختصاص اعتبار برای تجهیز بیشتر استان به دوربین های نظارتی لیزرگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی گرانی قیمت اجاره مسکن در شهر بیرجند خیلی از مستاجران را حاشیه نشین کرده است که امسال در بیرجند بین 30 تا 40 درصد کاهش ساخت و ساز را داشتیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری در پیامی به مناسبت هفته وحدت گفت: امنیت و آرامش پایدار کشور مرهون وحدت ملت ایران اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی فولاد از افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد قائنات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا با بیان اینکه تنها راه و نقشه دشمن این است که امروز که نمی توان از طریق جنگ ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بیرجند معتقد است: صادرکنندگان علی رغم فشارها و محدودیت های ناشی از تحریم و همه گیری کرونا، کارنامه درخشانی داشته اند و دولت باید گستره حمایت از آنها را افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خراسان جنوبی از شناسایی 3 هزار و 816 مکان برای طرح نیروگاه خورشیدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در اولویت برنامه های استان قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۶    
یدالله غلام پور به عنوان شهردار قاین معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مراسم یوم الله 13 آبان در سراسر استان بر اساس رنگ بندی کرونایی به صورت اجتماع با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مستند سارِوُ روایت زندگی دو نوجوان ساربان در روستایی نزدیک شهر نهبندان است که با وجود رابطه فامیلی، یکی از آن ها سنی مذهب و دیگری شیعه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خشکسالی سال های طولانی بوده که منطقه شرق کشور به ویژه خراسان جنوبی را درگیر ساخته و خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته که باید دولتمردان برای پیشگیری از عواقب بعدی آن به سرعت برنامه ریزی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مطالعات اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند گفت: احداث راه آهن شرق تحولی بزرگی در بخش حمل و نقل ایجاد می کند و باید به عنوان یک ضرورت ملی برای توسعه اقتصادی منطقه به آن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های خراسان جنوبی گفت: کتابخانه های عمومی استان همه روزه به جز ایام تعطیل و جمعه ها باز هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی از بهره مندی 5 روستای جدید در استان از اینترنت همراه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بیرجند از روند افزایشی بیماری کرونا در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: استان خراسان جنوبی جزو 7 استان کشور در روند افزایشی بیماری کرونا مجدد معرفی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای درمیان از اجرای عملیات تسطیح 700 کیلومتر از مسیرهای روستایی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی در حکمی محمدعلی صائب را به سمت مدیر دفتر رئیس سازمان صداوسیما منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در اثر سرمای هفته اخیر به 30 هکتار باغ ذرت و 175 هکتاز باغات زرشک در شهرستان سربیشه خسارت دو میلیاردی وارد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: رعایت اصول پدافند غیر عامل در تمام پروژه ها، امنیت شهروندان را تضمین می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مالکان خودرو باید تغییر آدرس محل سکونت و تغییر شماره تلفن همراه خود را در 48 ساعت به پلیس اعلام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در پی ترور و کشتار مردم مظلوم افغانستان بیانیه ای صادر و این اقدام را محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
قبل از انقلاب فرش دستباف مهمترین کالای صادراتی ایران بعد از نفت بود. اما حالا آمارهای اتاق بازرگانی تهران نشان می دهد صادرات فرش در سه ماه نخست امسال حدود پنج میلیون دلار بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبادی به مطلبی که اخیراً از سخنان وی با عنوان بلوک شرق که از بین رفت و بلوک غرب در حال جان کندن است در صفحه اینستاگرام شبکه انگلیسی منوتو انتشار یافته است، پاسخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به منظور رسیدن به اقتصادی مستقل، بهره گیری مناسب از منابع طبیعی و انسانی کشور و توزیع عادلانه آن، نخستین هدف تحول در بخش زمین شناسی و اکتشاف ذخایرمعدنی کشور از خراسان جنوبی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان خراسان جنوبی گفت: دستگاه های متولی بر ساخت وساز ها نظارت کنند تا جلوی ساخت و ساز های بی کیفیت و غیرمجاز گرفته شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
این روزها فصل برداشت زرشک در خراسان جنوبی است و در حالی که کرونا سخت بر این محصول اثر گذاشته و کاهش قیمت شدید آن را در دو سال اخیر در پی داشته سرمای زودتر از موعد نیز یک درد دیگر بر درد کشاورزان این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران گفت: زرشک کاران محصول خود را کیلویی 10 هزار تومان می فروشند در حالی که این میوه بالای 70 هزار تومان به دست مصرف کننده می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، قاسم تنها به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن خراسان جنوبی معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: برنامه ریزی بر این است سال 1410 باید جشن پایان مقاوم سازی روستاها را بگیریم و یک واحد روستایی غیرمقاوم در استان ها نداشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به سیاست های ابلاغی و دستورات مقام معظم رهبری و خواسته رئیس جمهور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
رئیس کمیته مدیریت دانش حوزه مهندسی شرکت توانیر به جهت طراحی، ساخت و اجرای چهارپایه نگهدارنده به منظور کار برروی پایه های فرسوده از شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از رشد 10 درصدی تردد، در طول شش ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند با اشاره به ثبت 20 فقره وقف جدید در سال جاری گفت: از این تعداد 16 موقوفه در دهه وقف ثبت شده است که شامل آپارتمان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از طراحی، ساخت و اجرای چهارپایه نگهدارنده به منظور کار برروی پایه های فرسوده درشرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تضمین زندگی در استان تشنه خراسان جنوبی رقم خوردو پس از ماه ها پیگیری و جلسات متعدد؛ اجرای خط انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان های غرب استان خراسان جنوبی را به مرحله عملیاتی نزدیک کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زرشک در استان خراسان جنوبی محصولی شگفت انگیز و پر خاصیت که شهره جهانیان است اما آن چنان سودی برای صاحبانش ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول امور بانوان مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی از توزیع 100 بسته گوشت قرمز به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با همکاری مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران و گروه جهادی شهید فرهادی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه مدیران قضایی باید با بسترهای فسادزا در جامع برخورد کنند، بر ضرورت حمایت از تولید و اشتغال در استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سرایان از عملیات روکش آسفالت 10 کیلومتر از ابتدای محور سرایان – سه راهی روم در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو از تشکیل شورای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه ستادی وزارت نیرو و تمامی استان های کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در شبانه روز گذشته مورد جدیدی از فوت ناشی از کرونا در خراسان جنوبی ثبت نشد و فوتی های ناشی از این بیماری هزار و 164 نفر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۷    
مدیر مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: به منظور ایجاد توازن ارتباطی بین روستا ها و شهر ها و برخورداری روستاییان به ویژه دانش آموزان از اینترنت پرسرعت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای فعالسازی و احیای معادن غیرفعال، از ابتدای سال تاکنون تعداد 6 واحد معدنی از معادن راکد و غیرفعال با برگزاری جلسات تعیین تکلیف برای این معادن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: تا چند ماه آینده و با اتمام پروژه های در دست اجرا تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی در این استان از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد و پرونده گازرسانی روستایی در ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: جابجایی 3 هزار و 135 هزارتن کالا در 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 5.76 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه بزرگ مواد غذایی آلمان (آنوگا) در شهرکلن آلمان از 17 الی 21 مهرماه امسال در حال برگزاری است و تروند زعفران نشان داد که بجای خام فروشی می شود فراوردهای حاصل از زعفران و زرشک را نیز صادر کرد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
در حالی خراسان جنوبی قطب تولید تخم مرغ است و از چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت این کالا هستیم که مسئولان می گویند افزایش ها کشوری است و امیدواریم در ستاد تنظیم بازار کشور قیمت ها اصلاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قاین از اجرای لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور قاین-بیرجند به طول 3 کیلومتر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خراسان جنوبی یکی از استان های کویری و زیبای ایران است که در طول سال گردشگردان داخلی و خارجی بسیاری به این دیار قدم می گذارند و از جاذبه های فرهنگی و تاریخی این استان کویری دیدن می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند از آغاز تزریق دز سوم واکسن برای پرسنل حوزه سلامت به زودی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیرجند از آزادسازی 4 هزار و 200 هکتار از مراتع قرق این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهبندان از کشف بیش از 28 تن انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا یک هزار و 959 قاچاقچی دستگیر شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف و چشم انداز ما از اقدامات نظارتی باید ایجاد نشاط و رضایت در فضای کسب و کار باشد تا نتایج مطلوبی حاصل شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با توجه به استقبال مردم از واکسن ایرانی برکت، محدودیت تزریق دز اول برای افراد بالای 18 سال برداشته خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از افزایش 11 برابری سرمایه گذاری در استان و صدور 189 مجوز صنعتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پست خراسان جنوبی از خدمتی دیگر از پست استان به عنوان راه اندازی پیک هوشمند شهری در بیرجند برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: این خدمت در فاز اول هفته آینده راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی از طرح توزیع جوجه بومی از ابتدای سال خبر داد و گفت: در این طرح از ابتدای سال 98 تاکنون 190 هزار قطعه در بین 19 هزار خانوار در استان توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها که گرانی بر سفره های مردم را کوچک کرده و این بار به سراغ تخم مرغ رفته و این کالا در بیرجند گران شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...