یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۲۶Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

پیام خاوران (payamekhavaran.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خیمه خشکسالی ها در صحرای عشایر حکایتی نام آشنایی است که سال هاست در سیاه چادرهای عشایری رخنه کرده و امسال عدم تامین نهاده های دامی، عرصه را بر عشایر تنگ کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند از ضربه 5 میلیاردی کرونا به اتوبوسرانی بیرجند خبر داد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، شاهد کاهش محسوس تردد مردم در سطح شهر هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای تشکیل ستاد توسعه خاوران در خراسان جنوبی تاکنون سه هزار و 550 میلیارد تومان تفاهم نامه سرمایه گذاری در حوزه معدنی و صنعتی استان منعقد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی اعلام کرد: مراکز تعویض پلاک خودرو که از 24 تیر تعطیل شدند، از امروز در تمامی شهر های استان آغاز به کار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مرز از محورهای اقتصادی و توسعه استان خراسان جنوبی است گفت: در بحث ساماندهی مرز، مرزنشینان در اولویت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن گردشگری پایدار و میراث ماندگار خراسان جنوبی گفت: یکی از پول ساز ترین حوزه های گردشگری در استان، بیابان لوت است، معدن دلارهای نهفته که با ورود گردشگر به این بیابان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: همزمان با عید غدیر خم و به همت خیران و خانه های هلال در سطح استان 14 هزار و 500 پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تجربه خاموشی های اخیر به درستی نشان می دهد که ما برای ادامه مسیر توسعه اقتصادی کشور نیازمند اتکا به شرکت هایی هستیم که خودکفایی امروز صنعت برق را رقم زده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی مرز را از محورهای اقتصادی و توسعه استان خواند و گفت:بر اساس آمارهای مستمر گمرکات استان، علیرغم همه مشکلات ناشی از تحریم ها، شیوع کرونا و اتفاقات افغانستان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از واحدهای مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی شده کشور و استان با حضور ملانوری استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
درمراسمی با حضور ویدئو کنفرانسی نوبخت معاون رئیس جمهور و استاندار خراسان جنوبی و به یاد رئیس فقید بنیاد مسکن بهره برداری از8 هزارمین واحد مسکن محرومین و اقشارکم درآمد و 40 هزارو ششصدمین واحد طرح ویژه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی وامام جمعه مشهد ازمدیریت وتوانمندی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی تقدیر کرد
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۴۴   + ۶۲ سایت دیگر  
گرچه با رعایت بیشتر فاصله گذاری اجتماعی در شهرهای قرمز و ظرفیت 50 درصدی تعداد پذیرش کمتر شده اما از آن طرف ساعت کاری افزوده شده تا متقاضیان بیشتری پذیرش شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خراسان جنوبی دیشب و امروز غرق در شادی و سرور است و در برنامه محوری دهه امامت و ولایت تاکید شد که در حال حاضر مهم ترین وظیفه ما ولایت مدار ی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، از اقدامات انجام شده برای مهار دو بحران خشکسالی و کرونا گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر، آداب و اعمال مربوط به شب و روز این عید منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۴   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت دوازدهم صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش جهادی و سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق (شهید عباسپور) بامحوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی با حضورجانشین سپاه انصارالرضا(ع)ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
4 کارگاه مهارت آموزی با حضور استاندار خراسان جنوبی در مرکز فنی و حرفه ای بیرجند به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: 60 هزار پرس غذای گرم در قالب رزمایش احسان غدیر بین نیازمندان استان توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با نائل آمدن یک هزار معلم استان به افتخارپیشکسوتی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 77 میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: به مناسبت عید غدیر در 13 بقعه متبرکه استان رزمایش سلامت برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
صنعت دامپروری در خراسان جنوبی در وضعیت بحرانی قرار دارد آن گونه که در نبود علوفه و خوراک دام دامدار مجبور است هنداونه و سیب زمینی به دامش دهد که در این راستا استاندار خراسان جنوبی دستور ممنوع الخروجی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اطلاعات منتشر شده توسط ایران خودرو درباره وضعیت تولید این شرکت در تیرماه نشان می دهد بار دیگر پژو 2008 به خطوط تولید این خودروساز برگشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در خراسان جنوبی گفت: درحال حاضر پایگاه نماز جمعه در 26 نقطه در 11 شهرستان با 24 امام جمعه در استان فعال است که بنا است امامان جمعه ای برای زیرکوه و زهان تعیین شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای کمپین نفس هدیه کنیم با کمک خیرین 22 کپسول اکسیژن به بانک امانات پزشکی هلال احمر خراسان جنوبی اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شرایط جدید فروش دو محصول جدید شرکت خودروسازی فردا، ویژه مردادماه 1400 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاینات گفت: در بحث آسیب دیدگان اجتماعی نیز از ابتدای امسال حدود 116 نفر از زندانیان شهرستان قاینات آموزش های لازم را فراگرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تمرکز طرح ساماندهی فضای مجازی بر ساماندهی و حمایت از پیام رسان های ایرانی و فعالان فضای مجازی و متخصصان ایرانی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۴    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی از اتصال روستاهای روشناوند و عینید شهرستان بیرجند به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مدیریت مصرف برق با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، مدیر توزیع برق و جمعی از فرماندهان پایگاههای بسیج درمحل ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: تا کنون 46 هزار و 213 نفر به نام مبارک حضرت علی (ع) در خراسان جنوبی نامگذاری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند گفت: در حال حاضر 124مرکز تزریق واکسن در استان فعال است که 6 مرکز تجمیعی شامل سه مرکز در بیرجند و سه مرکز در شهرستان ها است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از راه اندازی نخستین پژوهشگاه زغال سنگ کشور در شهرستان طبس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۵۹ سایت دیگر  
شرکت توانیردراطلاعیه ای بابیان راهکار های ساده برای کاهش20درصدی مصرف برق از مردم خواست باکاهش و مدیریت مصرف برق از بروز خاموشی احتمالی جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران به دلیل پشتیبانی و کمک به ترویج فرهنگ کار، تلاش، توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای محرومان از سوی مرتضی بختیاری ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیربنیاد بین المللی غدیر در خراسان جنوبی از اجرای 150 برنامه محوری خبر داد و گفت: 4 پویش مولود مبارک ، من خادم غدیرم ، خانواده غدیریه و طرح روشنایی در دهه امامت و ولایت اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برخی اختلاف نظرهای قانونی باعث مشکلاتی برای مردم شده است گفت: از متولیان می خواهم امور را به نفع مردم پیش ببرند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی از راه اندازی سومین مرکز تجمیعی واکسن در بیرجند خبر داد و گفت: افراد بالای 70 سال که بومی استان خراسان جنوبی هستند می توانند بدون گرفتن نوبت به مراکز جهت انجام واکسیناسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان طبس از اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت گرم قطعه سوم محور شریانی طبس _ اصفهان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی خراسان جنوبی گفت: ورود کارخانه های سیمان خراسان جنوبی به بازار بورس به واسطه عرضه سیمان با قیمت بالا و خرید شرکت های عمده به نفع خریدار داخل استان نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت کلیه محصولات خود را ویژه مردادماه 1400 اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۴    
معاون بازرسی وحمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن تجارت خراسان جنبوی گفت: براساس مصوبه ستاد کرونا فعالیت تالارها در شهرهای قرمز ممنوع است و دراین راستا در بیرجند سه تالار پلمپ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضاتابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا ساعتی پیش درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: حجم ذخیره کالاهای اساسی در انبارهای استان، مطلوب است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی از افزایش 8.8 درصدی اهدای خون نسبت به مدت سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اینکه برگ سبز سند مالکیت نیست، گفت: محاکم قضایی برگ سبز را به رسمیت نمی شناسند چراکه این سند فقط یک سند رسمی است نه سند مالکیت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بسیج سازندگی استان خراسان جنوبی 10 سالی است اولویت برنامه هایش احیا و مرمت قنوات است تا بار دیگر مردم شاهد آب و آبادانی باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فرزند صالح سبب خیر دنیا و آخرت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از همکاری 25 مبلغ در اجرای برنامه های دهه امامت و ولایت در امامزادگان و بقاع متبرکه در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان زیرکوه از پایان عملیات روکش آسفالت گرم محور مرزی حاجی آباد بازارچه یزدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
12دستگاه سامانه خورشیدی برق به عشایر بخش دستگردان و دیهوک شهرستان طبس تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند گفت:94 هزار و754 نفر در این استان واکسن نوبن اول ودوم خود را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم آبروی محله بیاد شهید صفر کمالی صبح امروز در شهر خضری دشت بیاض برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی گفت: امروز دغدغه مجلس، قوه قضائیه و رئیس جمهور منتخب حذف رانت و فساد و تبعیض است
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۴    
در سلسله نوشتارهای مرابخوان پیک خوش خبری است که شما را نویدمی دهد به آن که آفریدگارتان هدیه های ارزشمندی برایتان در نظر گرفته است...وکلید گشودن دربه روی این گنج آشکار ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
229 روستای استان خراسان جنوبی تنش آبی داشته و از کم آبی رنج می برند و این در حالی است که تانکرهای آبرسانی هم منظم آب را نمی رسانند و از سوی دیگر برخی ها باغات خود را با آب شرب آبیاری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش هزینه های ضروری کرونا و گرانی ها سبب شده تا کسادی در بازار پوشاک رخنه کند و از سویی دیگر اینها دست به دست هم دادند تا 200 پوشاک فروشی در بیرجند تعطیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کرامات شهدا به طور جامع باید گردآوری شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از کشورها مسیر رسیدن از 10درصد به 30درصد سالمندی را قریب به یک قرن طی کردند، اما ایران این مسیر را در حدود 30 سال طی می کند و این به آن معناست که رکورد سالمندشدن به نام ایران ثبت خواهد شد!
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماز عیدقربان صبح چهارشنبه جز بیرجند در 25 شهر استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش مدیریت مصرف برق با عنوان “طرح شهید عباسپور” با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان درمیان اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خشکسالی، قلب حیات وحش خراسان جنوبی را نشانه گرفته و کمبود علوفه در زیستگاه ها، قوه بدنی حیات وحش را کم و آن ها را لاغر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: 168 پروژه آموزشی در قالب 481 کلاس درس با زیربنای 76 هزار متر مربع در خراسان جنوبی در حال اجرا است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از اختصاص اعتبار 300 میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید کشور به اشتغال استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی ماهیرود گفت:از روز گذشته تا پایان روز جمعه هفته جاری مرز ماهیرود به دلیل پیش رو بودن ایام عید قربان از سوی افغانستان بسته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: کارفرمایان کارگاهها برای برخورداری از تسهیلات باید حداکثر تا 31 تیرماه امسال نسبت به ثبت درخواست از طریق سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مانع تراشی و عدم پشتیبانی دستگاه های دولتی و شبکه بانکی و قوانین دست و پاگیر موجب راکد شدن 51 درصد واحدهای تولیدی و 46 درصد طرح های سرمایه گذاری بخش صنعت در خراسان جنوبی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: در باب مدیریت بیماری کرونا، آن چه اهمیت دارد، همراهی و مداخله مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم دعای عرفه در 24 بقعه متبرکه و امامزاده استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت کرونا خراسان جنوبی از انتشار بیش از 966 محتوا با موضوع کرونا در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار تناکی: محرومیت منطقه ما را خیلی رنج می داد و از آنجایی که با محرومیت زدایی درصد بالایی از امنیت را می شود ایجاد کرد لذا بیشتر وقت خود را صرف این موضوع کردیم در عین حالی که از امنیت غافل نبودیم ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون فروش وخدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از کشف 27 دستگاه رمز ارز غیر مجاز در شهرستان بشرویه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه خودروسازی بهمن گفت: خودرو فیدلیتی این گروه خودروسازی در مردادماه به صورت نقدی به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای شیوع کرونا این سازمان در چند مرحله دستورالعمل استمهال حق بیمه کارگاه هایی که از بحث کرونا آسیب دیده اند را صادر و به استان ها ابلاغ کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برنامه شرکت گاز استان برای گازرسانی به 113 روستای مرزی استان تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: با استفاده از توان و ظرفیت دستگاه های اجرایی، روند احداث پروژه باغ موزه دفاع مقدس شتاب می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
با وجود تحرکات داخلی افغانستان و کنترل گمرک ابونصر فراهی توسط طالبان، فعالیت های تجاری در مرز ماهیرود به روال عادی انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه هرگونه کشتار و ذبح دام در روز عید سعید قربان در اماکن عمومی ممنوع و جرم است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۴    
درسلسله مباحث مهارتهای زندگی ” اعجازکلام کوتاه در یکصد نسخه طلایی با موضوعات ” شیوه های مدیریت “سخن وری وقدرت زبان” از دوران نامزدی تا پایان زندگی” و” با فرزند خود اینگونه باشیم” تقدیم می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور، از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه زمینه برای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم نشده است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از فرآوری سالانه 2 میلیون مترمربع انواع سنگ های تزئینی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند از افزایش 4 برابری تعداد تست های مثبت کرونا نسیت به دو تا سه هفته گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سربیشه 105 کیلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از یک موتورسیکلت کشف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران 25 لغایت 27 آبان ماه سال جاری در استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۴    
به مناسبت 21 تیر ماه روز بدون پلاستیک و با توزیع کیسه های پارچه ای، کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی به پویش نه به پلاستیک پیوستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
طرح ویژه عید تا عید شرکت بهمن موتور از تاریخ 31 تیر لغایت 10 مرداد 1400 با هدف انجام بازدیدهای فصلی رایگان و ارائه تخفیفات ویژه در اجرت سرویس های ادواری و قطعات مصرفی و غیر مصرفی به خودروهای بهمن ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۴    
در سلسله نوشتارهای مرا بخوان پیک خوش خبری است که شما را نوید می دهد به آن که آفریدگارتان هدیه های ارزشمندی برایتان در نظر گرفته است...وکلید گشودن در به روی این گنج آشکار
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند از افزایش دو برابری بیماران بستری کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: 116 کارگاه و واحد تولیدی فعال و نیمه فعال با مشارکت بسیج مهندسان صنعت و معدن استان به منظور کمک به افزایش اشتغال، عارضه یابی و 16 مانع اصلی احصا شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از ایجاد پایگاه گردشگری در کویر همت آباد زیرکوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندارخراسان جنوبی از اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث کارخانه فرآوری شیر در زیرکوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۴    
استاندار خراسان جنوبی امروز در سفر یک روزه به شهرستان مرزی زیرکوه ضمن بازدید از روستاها با اهالی و معتمدان روستاهای این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۴    
مدیرشعب بانک کشاورزی در استان خراسان جنوبی گفت: تا پایان خرداد ماه امسال 290 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند گفت: ثبت نام دریافت واکسن کرونا برای افراد 50 سال به بالا در خراسان جنوبی از فردا 26 تیر آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: تاکنون 9 پروژه تحقیقاتی با همکاری دانشگاه های معتبر کشور انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد خودروی هایما اس7 پلاس را بصورت فروش فوق العاده و با شرایط خاص به متقاضیان واگذار نماید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به کانون بازنشستگان برای دریافت تسهیلات 7 میلیون تومانی نام نویسی کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...