پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۱۰:۱۴Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

پیام خاوران (payamekhavaran.ir)

پیام خاوران 28 اسفند 1398 پیام خاوران 1 فروردین 1399 پیام خاوران 1 فروردین 1400 پیام خاوران 2 فروردین 1400 پیام خاوران 3 فروردین 1400 پیام خاوران 4 فروردین 1400 پیام خاوران 5 فروردین 1400 پیام خاوران 6 فروردین 1400 پیام خاوران 7 فروردین 1400 پیام خاوران 8 فروردین 1400 پیام خاوران 9 فروردین 1400 پیام خاوران 10 فروردین 1400 پیام خاوران 11 فروردین 1400 پیام خاوران 12 فروردین 1400 پیام خاوران 13 فروردین 1400 پیام خاوران 14 فروردین 1400 پیام خاوران 15 فروردین 1400 پیام خاوران 16 فروردین 1400 پیام خاوران 17 فروردین 1400 پیام خاوران 18 فروردین 1400 پیام خاوران 19 فروردین 1400 پیام خاوران 20 فروردین 1400 پیام خاوران 21 فروردین 1400 پیام خاوران 22 فروردین 1400 پیام خاوران 23 فروردین 1400 پیام خاوران 24 فروردین 1400 پیام خاوران 25 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای کامل طرح طبقه بندی مشاغل و بیمه تکمیلی کارکنان در این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰    
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیرجند از ثبت 2 هزار و 956 مجوز گواهی مهارت آموزش های کوتاه مدت صنایع دستی در دولت تدبیر و امید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید احداث جاده های ترانزیتی استان در دستور کار باشد چرا که مسیرهای پرتردد و ترانزیتی حوادث دلخراشی را به خود دیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی به سالگرد واقعه طبس اشاره کرد و گفت: واقعه صحرای طبس به عنوان یک امداد غیبی، باید ماندگار شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هرسال با آغاز ماه مبارک رمضان مسئولان برای رفاه حال روزه داران و تامین نیازهایشان برنامه ریزی می کنند که امسال با توجه به مشکلات موجود این برنامه ریزی اهمیت ویژه ای داشته و ظاهرا هماهنگی های لازم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استان خراسان جنوبی منطقه ای پهناور با قابلیت های زیاددرزمینه استفاده از پتانسیل انرژی خورشیدی است می تواند اشتغال و درآمد زایی در حوزه انرژی های فتوولتائیک ایجادکند و سال گذشته سرمایه گذاران این بخش ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی بیرجند از ثبت نام قطعی 1023 نفر برای برای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستایی بخش مرکزی شهرستان بیرجند خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ضیافت 1400 تا پایان ماه رمضان ادامه دارد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: ممنوعیت ورود و خروج خودروها در شهرهای قرمز و نارنجی با جدیت اعمال می شود و دوربین های نظارتی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرها و جاده ها وضعیت تردد را ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از کنترل و پایش 704 مسافر ورودی در مرز ماهیرود توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بازاریان بیرجندی دو روز است که کرکره مغازه هایش را پایین کشیده تا به قطع زنجیره کرونا کمک کنند و در اجرای این قانون رو سفید شدند اما برخی از شهروندان محدودیت ها را جدی نگرفته و بدون ماسک در حال تردد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: به درخواست های مردمی در کمترین زمان ممکن رسیدگی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نهبندان از افزایش 11 درصدی مشارکت داوطلبان انتخابات شوراهای روستاهای شهرستان نهبندان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی خراسان جنوبی گفت: زیرگذر شهر مود با اعتبار دو میلیارد تومان احداث و زیربارترافیک رفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به پیشینه فرهنگی شهرستان فردوس گفت: این شهرستان می تواند به قطب تئاتر کودک در شرق کشور تبدیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: تاکنون تعداد ثبت نام کنندگان 35 درصد نسبت به مدت مشابه دوره قبل افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۰    
مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: کاهش سطح تبخیر در باغات راهکاری برای مقابله باخشکسالی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از راه اندازی قرارگاه استانی آب با دستور ویژه استاندار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: نرخ بستری بیماران کرونایی در خراسان جنوبی در پیک چهارم به ازای هر 100 هزار نفر به 15 نفر رسیده است و جزو 12 استان اول در شیوع این بیماری هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰    
استاندار خراسان جنوبی گفت: شرکت زغال سنگ طبس برای توسعه و تجهیز بیشتر بیمارستان این شهر 40 میلیارد تومان از اعتبار لازم را برای این پروژه تقبل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بعد از 15 سال محور خوسف – عرب آباد – دیهوک – طبس دارای ردیف اعتباری اصلی در پیوست یک قانون بودجه 1400 کشور گردید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اختصاص تجهیزات پیشرفته پزشکی به بیمارستان های شهرستان های خراسان جنوبی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
دبیر و عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت: تنها مدلی که می تواند کشور را به سمت تحقق عدالت اجتماعی و توسعه همه جانبه سوق داده و در خیزش عظیم اقتصادی قرار دهد، مدل تعاون است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بیرجند با بیان اینکه قوانین بازدارنده و نظارت بر تولید باید به فضای سوداگری منتقل شود گفت: چنانچه نتوانیم تولید را برای کارآفرینان انگیزه بخش کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: این شرکت با خلق رکورد گازرسانی به 634 روستا طی یک سال، فراتر از وعده خود برای گازرسانی روستایی جامه عمل پوشانده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی از اجرای مرحله دوم طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبرداد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در استان خبر داد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از افزایش درصدی حوادث و سوانح ترافیکی در طرح امداد نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: مجموع آمار ثبت نام کنندگان در سامانه جامع انتخابات به 1656 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۰    
استاندار خراسان جنوبی به مناسبت” دهه تشکیل حساب صد امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی” پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
متخصص بیماریهای عفونی وگرمسیری دانشگاه علوم پزشکی بیرجندگفت: متاسفانه با موج چهارم اپیدمی کرونا مواجهیم که باعث افزایش بستری های بیمارستان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی از بخشودگی جرایم کارفرمایان واحدهای تولیدی، معدنی، خدماتی و اصناف اعم از حقیقی و حقوقی در راستای تحقق شعار سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: احداث باند دوم دیهوک به بیرجند نیز با همکاری استانداران سابق و فعلی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، کد دار شد و از اعتبارات ملی ساخته خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند گفت: 65 درصد موارد انتقال کرونا، خانوادگی و از طریق دورهمی و شب نشینی ها اتفاق افتاده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: جامعه عشایری خراسان جنوبی هم در تولید و هم در تأمین امنیت نقش بسزایی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی از اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان از 21 فروردین در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: 567 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال گذشته به متقاضیان پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از ثبت 32 اثر تاریخی، معنوی و طبیعی استان در فهرست میراث ملی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به رنگ بندی جدید اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، آموزش در تمامی مدارس این استان غیرحضوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: درجه بندی اقامتگاه های بوم گردی استان در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: بر اساس جواز تاسیس صادر شده 2 هزار و 415 نفر اشتغال پیش بینی شده که تاکنون بیش از 800 نفر اشتغال ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از تکمیل ظرفیت 50 درصدی تخت های اختصاص داده شده به کرونا در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی در تعدادی از طرح های سازوکاری تحول دیجیتال و هوشمندسازی صنعت برق در بین 39شرکت توزیع نیروی برق استانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۰    
رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی از افتتاح ساختمان این اتاق با حضور رئیس واعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران به استان در روز شنبه 21فروردین ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از مصرف یک میلیارد و 640 میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی سال 1399 در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: حفظ سلامت مردم، خط قرمز مدیریت استان در اجرای پروژه های عمرانی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
درحالی نرخ کرایه تاکسی ها و اتوبوس های درون شهری در بیرجند 25 و 35 درصد افزایش یافته که شهروندان بیرجندی از این موضوع گلایه دارند و از این اوضاع آشفته خسته و درمانده شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: ساده انگاری و کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی در هفته های اخیر قدرت سرایت ویروس کرونا را بسیار بالا برده است و استان را در آستانه ورود به وضعیت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: دو هزار و 20 نفر در خراسان جنوبی آماده اعزام به حج تمتع هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۰    
در اولین پویش سراسری ” هر هفته الف – ب ایران ” که با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از 788 پروژه استانی که در نیمه دوم سال 99 در سطح خراسان جنوبی اجرا شده است افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی از استقبال خوب داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری طی دو روز اول ثبت نام خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از صادرات و ترانزیت بیش از 392 هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل بین المللی از پایانه مرزی ماهیرود در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی بر نقش کمیته های برنامه ریزی شهرستانها تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از پیوستن رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی به پویش ایران مهربان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع معاون درمان وزیر بهداشت به خراسان جنوبی و آغاز عملیات اجرایی توسعه بیمارستان طبس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: غرب و استکبار جهانی برای هیچ جامعه ای استقلال و آزادی را بر نمی تابد و دلیل اینکه با ایران نیز این چنین درافتاده اند همین موضوع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله با شروع تعطیلات نوروزی شاهد افزایش سفرهای بین شهری و به دنبال آن افزایش تعداد کشته شدگان تصادفات هستیم که امسال نیز مجددا آمار تصادفات نسبت به سال گذشته 64 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روستای تاریخی اکبریه که اکنون در قلب بیرجند بین خیابان غفاری و معلم واقع شده، امروزه جنبه روستا بودن خود را از دست داده و جزو شهر شده اما از خدمات شهری بی بهره است و حفظ این بافت تاریخی نیازمند توجه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا و ترویج فرهنگ استفاده از ماسک طرح “یک نفس همدلی” در خراسان جنوبی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان جنوبی از محکومیت 2 میلیارد ریالی متهم قاچاق دستگاه تولید ارز دیجیتال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۰    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: خدمات مربوط به بیماران کرونایی در تعهد بیمه سلامت است که به طور میانگین برای هر بیمار کرونایی 6 میلیون تومان هزینه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه در سال گذشته صنایع گازدار استان به هزار و 650 واحد افزایش یافته است گفت: بالاترین میزان گازرسانی به صنایع در کشور مختص خراسان جنوبی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا و عشایر از فردا دوشنبه 16 فروردین ماه اغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۰    
رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی از اجرای طرح کشاورزی تجاری در استان خبر داد و گفت: این طرح برای توسعه بخش کشاورزی استان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: عرضه و فروش گوشت مرغ بالاتر از نرخ مصوب تخلف محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان بشرویه حتی یک کیلومتر راه دوبانده ندارد و شاید همین موضوع سبب شده تا از ابتدای سال هشت نفر در محورهای مواصلاتی این شهرستان جان خود را از دست بدهند و باید دید مسئولان چه زمانی برای دوبانده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش 93 درصدی تردد در راههای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: موارد مثبت کرونا نسبت به هفته آخر اسفند ماه 8 برابر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: صبح امروز بر اثر برخورد وانت نیسان با سواری رانا 5 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: قرار است مسابقات قهرمانی آسیا رشته دوچرخه سواری تریال امسال به میزبانی خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از کاهش حدود 80 درصدی بازدید کنندگان موزه های استان نسبت به قبل از کرونا در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بحران آب در خراسان جنوبی جدی است و روستاهایی در استان وجود دارد که با وجود لوله کشی اما آبی برای خوردن ندارند و کاهش بارندگی ها و آبهای زیر زمینی نیز بر مشکلات مردم افزوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از کاهس محسوس دمای هوا و وقوع یخبندان در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تداوم آموزش غیر حضوری در تمام مدارس شهر بیرجند برقرار است و تمام کادر اجرایی باید در مدارس حضور داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی از ممنوعیت سوار و پیاده کردن مسافرین در اطراف پایانه های مسافری استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)بیرجند ازافزایش 4برابری بیماران بستری در این بیمارستان که به عنوان بیمارستان مرکزی بیماران کرونایی درخراسان جنوبی فعالیت دارد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۰    
سالن ورزشی چند منظوره شهید طاهری نوری در روستای دوست آباد شهرستان سرایان با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان،ملانوری استاندار خراسان جنوبی وحجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم فردوس، طبس ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه این استان با 151 هزار کیلومتر وسعت سومین استان پهناور کشور و بیست و هشتمین استان از نظر جمعیت است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز توزیع اینترنتی روغن جامد در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: انتخابات، یک حماسه سیاسی بزرگ است و منافع نظام در برپایی انتخاباتی سالم است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در حکمی حجت الاسلام محمدعلی توکلی را به عنوان مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ثبت 2٫5 میلیون تردد در محورهای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حکایت کمبود مرغ در خراسان جنوبی از نیمه دوم سال 99 آغاز شد. استانی که از دیرباز آوازه قطب تولید مرغ و تخم مرغ را به خود داده بود امروز شهروندانش برای تهیه این کالاها صف می بندند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: برخورد کامیون با پژو 405 در محوربشرویه-طبس یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: باتوجه به وجود اعضای هیئت علمی در رشته های معارف اسلامی و ادبیات فارسی ضرورت دارد این دو رشته درپردیس های دانشگاه فرهنگیان استان ایجاد شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه در طرح اقدام ملی مسکن 5 هزار و 300 نفر ثبت نام و واجدین این طرح شناخته شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان طبس گفت: 12 پروژه ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در این شهرستان افتتاح و بیش از 51 هزار متر مربع به فضای ورزشی طبس افزوده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بیرجند گفت: سال گذشته یک هزار و 937 شغل جدید در این شهرستان در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی، خدماتی و گردشگری ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مرغ گرم تا سه برابر نیاز مردم در حالت عادی تأمین شده و در حال توزیع و عرضه در مراکز فروش است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر استاندار خراسان جنوبی گفت: وزیر ورزش و جوانان خراسان جنوبی جهت افتتاح و بازدید از چندین پروژه ورزشی فردا عصر به استان سفر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰    
جمهوری اسلامی ایران بر اساس حکم خدا و انتخاب مردم است/ مردم باید توجه کنند کسی را انتخاب کنند که بر اساس اسلام عمل می کند
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از پذیرش 19 هزار مسافر و گردشگر در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: 4 وقف جدید در ابتدای سال نو و همزمان با میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) در شهرستان نهبندان ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی گفت: در قالب طرح اطعام نیمه شعبان چهار هزار و 200 پرس غذای گرم بین خانواده های ایتام و نیازمندان مناطق کم برخوردار بیرجند و درمیان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از اجرای کاداستر در 7 میلیون هکتار از اراضی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سربیشه گفت: بانک ها در زمینه تولید کمک نمی کنند و باید ساختار بانک ها اصلاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش 91 درصدی تردد از ابتدای شروع طرح نوروزی 1400 در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد در حاشیه جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار گفت: برای پشتیبانی از تولید و مانع زدایی در مناطق آزاد کارگروه ویژه تشکیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: در 12 ماهه سال جاری 1120 کیلومتر از راه های استان خط کشی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: خراسان جنوبی از آغاز طرح امداد و نجات نوروزی به لحاظ تعداد حوادث جاده ای پوشش داده شده توسط هلال احمر، جایگاه سوم را از آن خود کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...