یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۱۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر نیرو»

پانا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به دریافت ضمانت نامه بانکی استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه، گفت پروژه نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک با وام یک میلیارد و 200 میلیون یورویی فدراسیون روسیه اکنون در مرحله اجرا قرار گرفته است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۵۳ دقیقه پیش    
وزیر نیرو ایران از صادر شدن ضمانت نامه بانکی برای تامین مالی نیروگاه سیریک توسط دولت روسیه خبر داد.
خبر روز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، تذکر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزرای آموزش و پرورش و نیرو ، در مجلس شورای اسلامی قرائت گردید. بر اساس این گزارش ورناصری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان داشت : استان خوزستان خصوصاً حوزه انتخابیه اینجانب [...]
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: دلیلی برای نگرانی درباره پرداخت های مربوط به صادرات برق به کشور عراق وجود ندارد و این امر در چارچوب قرارداد بین دو طرف انجام می شود.
دولت   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به آغاز فعالیت 15 شرکت در زمان حاضر در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان گفت: تمامی شرکت های آب و فاضلاب تا پایان سال به سامانهٔ مدیریت ارتباط با مشتریان متصل می شوند. ...
وزارت نیرو   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه های سازگاری با کم آبی استان های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.
وزارت نیرو   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا گفت: رویکرد و نگرش این سازمان به پروژه های ساخت و سازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و نگاه دولتی است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کمیته حقوقی انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست خوزستان علیه طرح سد و انتقال آب بهشت آباد برعلیه وزیر نیرو و معاون آبفای وزارت نیرو در دادگاه کارکنان دولت اعلام جرم کرد.
وزیر نیرو از تحویل گرفتن ضمانت نامه بانکی وام 1.2 میلیارد یورویی روسیه، برای ساخت نیروگاه سیریک هرمزگان خبرداد.
وزارت نیرو   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سه طرح سازوکاری شرکت مدیریت شبکه برق ایران شامل ایجاد بازار میان روزی برق، بومی سازی سیستم سنجش انرژی (کنتورهای بازار برق) و راه اندازی مرکز پایش شبکه ICT صنعت برق امروز با حضور وزیر نیرو رونمایی شد.
نیروگاهیان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، در نشست بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح برق امید که با حضور وزیر نیرو و از طریق ویدیو کنفرانس و برقراری ارتباط تصویری با شرکت های توزیع برق در مرکز پایش صنعت برق برگزار شد، ابوذر صالحی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
پاسداشت شهدای صنعت برق و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با محوریت شهدای خان طومان با حضور نماینده ولی فقیه آیت الله محمدی لائینی و سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و اقای مرادی مشاور وزیر نیرو و برگزاری همزمان 5 مانور جهادی،آغاز فرایند عملیاتی پروژه برق رسانی یادمان شهدای هفت تپه ...
وزارت نیرو   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: تعارض منافع لزوما مساوی با فساد اداری نیست، اما از این نظر اهمیت دارد که از طریق آن می توان زمینه های ورود فساد در سازمان را شناسایی کرد.
معاون امور آب وزیر نیرو از اجرای طرح گردشگری آبی در 30 سد کشور تا پایان دولت دوازدهم خبرداد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: امروز ضمانت نامه بانکی حسن انجام کار برای استفاده از وام یک میلیارد و 200 میلیون یورویی دولت روسیه برای اجرای پروژه نیروگاه سیریک اخذ شد.
ایران پرس   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایران پرس: وزیر نیرو گفت: تحول بزرگی در گردشگری آبی کشور آغاز شده است و در آینده طرح های افتتاح خواهد شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - وزیر نیرو روز یکشنبه در قالب پویش هرهفته الف ب ایران 6 طرح گردشگری مازندران را به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح و کلنگ زنی کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان کرمانشاه از افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهر هرسین با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانسی در روز سه شنبه خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: رونق گردشگری در منابع آبی تاپایان سال با امضای قرارداد سرمایه گذاری در 30 سد کشور عملیاتی می شود.
وزارت نیرو   ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو با تشریح اقدام های صورت گرفته در چارچوب بورس انرژی گفت: تاکنون عرضه و فروش 759 هزار و 600 برگه گواهی ظرفیت معادل حدود 760 مگاوات به مبلغ 7 هزار و 617 میلیارد ریال در بورس انرژی انجام شده است.
پاون   ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از امضای قرارداد 30 سد تا پایان دولت دوازدهم در چارچوب موضوع گردشگری سدها خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: تحول بزرگی در گردشگری آبی کشور آغاز شده و در آینده نزدیک طرح های آن یکی پس از دیگری افتتاح خواهد شد.
ایران پرس   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: 35 طرح سازوکاری در هفته چهل و سوم پویش الف ب ایران با حضور وزیر نیرو به صورت وبینار رونمایی شد.
در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛ همزمان با هفته چهل وسوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، سه پروژه سازوکاری استفاده از ظرفیت بازار سرمایه جهت تامین مالی، افزایش راندمان نیروگاه های حرارتی و فروش اموال مازاد نیروگاه ها و مدیریت دارایی های راکد توسط وزیر نیرو رونمایی شد. ...
وزارت نیرو   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: کارگزاران دولت در وزارت نیرو اصلی ترین وظیفه خود را ایجاد تحول در ساز و کارها دیده اند.
وزارت نیرو   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
35 طرح "ساز و کاری" صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران رونمایی شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز وزیر نیرو گفت: برنامه های البرز و تهران را باید یکسان دید چون به شدت متاثر از یکدیگر هستند به طوری که اگر مساله ای در تهران حل می شود باید بی درنگ در البرز نیز مورد بررسی قرار گیرد.
موج   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب هرسین بعد از پنج سال توقف با حضور مجازی وزیر نیرو خبر داد.
اعتبار نوین   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 11 روستای استان اردبیل با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، فرماندار و مدیران عامل شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب اردبیل به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر نیرو گفت: امسال تاکنون 280 پروژه مهم و بزرگ صنعت آب و برق از ابتدای مرحله دوم پویش هر هفته #الف ب-ایران افتتاح شده است.
وزیر نیرو گفت: امروز از 35 طرح سازوکاری در صنعت آب و برق، در چهل و سومین هفته از پویش الف-ب-ایران رونمایی می شود.
موج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: ما حدود 250 طرح ساز و کاری و ساخت و سازی به مدار بهره برداری تا پایان سال می رسانیم، با احتساب 35 طرح ساز و کاری که امروز رونمایی می شود 228 طرح ساخت و سازی و 58 طرح سازوکاری با سرمایه گذاری 65 هزار میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
به گزارش هه وال موکریان ، محمدمهدی شهریاری در جلسه بررسی برنامه سازگاری با کم آبی استان که بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر نیرو برگزار شد، به توسعه سنتی کشاورزی در دو دهه اخیر اشاره کرد و افزود ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین اکنون آماده بهره برداری است، گفت: این تصفیه خانه روز سه شنبه 12 اسفند در قالب پویش هر هفته الف- ب - ایران به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می رسد.
وزارت نیرو   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نخستین مجموعه گردشگری آبی استان مازندران در محیط پیرامونی سد صلاح الدین کلا با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب هفته چهل و سوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 35 طرح سازوکاری صنعت آب و برق با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران رونمایی شد.
مردم نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :غلامعلی رخشانی مهر در نشست بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح برق امید که با حضور وزیر نیرو و از طریق ویدیو کنفرانس و برقراری ارتباط تصویری با شرکتهای توزیع برق در مرکز پایش صنعت برق برگزار شد با اشاره به تک رقمی شدن تلفات شبکه توزیع در سال 98، از هدفگذاری برای کاهش تلفات 9.76 درصدی به 9 ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو برق امید را فرصتی در اختیار صنعت برق عنوان کرد تا این صنعت پیشرو با ریل گذاری مناسب، بستر پایدار شدن مصرف بهینه انرژی در کشور را فراهم سازد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل بررسی و تصویب شد در ادامه بررسی برنامه استانها، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل، بررسی و تصویب شد. ...
صبا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فردا یکشنبه وزیر نیرو از 8 طرح سازو کاری در بخش انتقال و توزیع نیروی برق در قالب پویش هر هفته #الف_ب_ ایران بهره برداری می کند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در حال حاضر 4.3 درصد به مشترکان کم مصرف و 2.4 درصد به مشترکان خوش مصرف افزوده شده و 6.7 درصد از جمعیت مشترکان خانگی پرمصرف در کشور کاهش یافته که تا پیک تابستان آینده به 10 درصد بالغ می شود. ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو بر لزوم توسعه آداب، اخلاق و فرهنگ مصرف بهینه به سایر عرصه ها و نهادینه سازی فرهنگ صحیح مصرف به عنوان یک کار اخلاقی و غیرقابل بازگشت در جامعه تاکید کرد و گفت: برق امید فرصتی برای صنعت برق است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جر گلان، گرمه و جاجرم گفت: طرح انتقال آب از دریای عمان به خراسان شمالی یکی از مطالبات جدی مردم این استان است و این موضوع نیز چندی پیش در جلسه ای با حضور وزیر نیرو مطرح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: بهینه سازی مصرف نباید اقدامی فصلی و دوره ای باشد و به شکل فراگیر و پایدار در جامعه باید نهادینه شود و لازم است این قابلیت به سایر حوزه ها از جمله آب و فاضلاب تسریع یابد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر نیرو موضوع احداث پست برق 400 کیلووات لار را پیگیری کرد. به گزارش میلاد لارستان به...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: آبرسانی به 39 روستای آذربایجان شرقی با جمعیت تحت پوشش 13 هزار و 657 نفر و اعتبار 407 میلیارد ریال با حضور استاندار آذربایجان شرقی و با دستور وزیر نیرو از طریق ارتباط تصویری به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو طی دیدار با نماینده مردم لارستان گفت: تا پایان دولت، پروژه خط انتقال آب به غیزانیه فارس پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از افتتاح 256 پروژه تامین آب آشامیدنی روستایی در سطح 9 استان کشور در قالب “پویش هر هفته الف-ب-ایران” و با هزینه ای حدود 340 میلیارد تومان با دستور وزیر نیرو خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در حالی که معاون وزیر نیرو از ارسال لایحه قانون آب تا چند روز دیگر به هیئت دولت خبر داده است، فعالان این حوزه از فریب افکار عمومی و عدم نقش آفرینی ذی نفعان در تدوین این قانون گلایه دارند.