یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۴:۱۱Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور»

دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، طی این دیدار به گفتگو و تبادل نظر با ابراهیم نجفی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۴۱    
هوشمندسازی کنتور گاز، یکی از طرح های اولویت دار صنعت گاز است که به کنترل مصرف غیرعادی در پیک سرما توسط مرفه نشینان پرمصرف و توزیع عادلانه گاز کمک می کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
برای استفاده از خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق مشترکان باید اطلاعات قبض خود شامل شناسه پرداخت و شناسه قبص خود را داشته باشید. روش های متعددی برای دریافت شناسه قبض وجود دارد، بهترین آن دریافت قبض برق از طریق شماره کنتور است ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اجرای آزمایشی طرح هوشمندسازی کنتور های گاز با اولویت مشترکان پرمصرف و مناطق بسیار سرد، در سال جاری کلید می خورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، برای اینکه بتوانید شناسه قبض را از طریق شماره کنتور پیدا کنید ابتدا لازم است شماره کنتور را از روی اطلاعات نوشته شده روی بدنه کنتور خانه خود پیدا کنید. پس از یادداشت کردن آن می توانید ابرای دسترسی به شناسه قبض برق اقدام کنید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
مدیر اداره آبفا بندر امام خمینی از تعویض 337 کنتور معیوب و نصب 31 کنتور جدید در نقاط مختلف این شهر خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، یکی از راحت ترین روش های استعلام قبض گاز، مشاهده آن از طریق کد اشتراک است. مشترکان می توانند با مراجعه به سایت شرکت گاز قبض گاز خود را مشاهده کنند. در مرحله اول افراد باید وارد سایت شرکت گاز به نشانی www.nigc ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن گفت: مردم در ایام نوروز 1402 باید توجه داشته باشند که فریب شگرد های سارقان با عنوان ماموران کنتور خوان را نخورند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۰    
ایام انتخابات ریاست جمهوری روزهای اوج وعده های دولتمردان امروز ایران بود. در آن روزگار بدون اینکه کنتور کنترلی باشد، وعده های عجیب و غریب داده می شد: حل مشکل بورس ظرف سه روز، ساخت چهار میلیون مسکن برای مردم، ایجاد سالانه یک میلیون شغل، تک رقمی کردن تورم و ... ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز برای حفظ ایمنی در زمان ترک منزل، توصیه هایی ارائه داد. ابراهیم قنبری با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی و لزوم رعایت نکات ایمنی هنگام خروج از منزل اظهار کرد: قبل از ترک خانه باید همه وسایل غیرضروری الکتریکی خاموش و در صورت امکان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۹    
به منظور رفاه حال مشترکین آبفا استان کرمانشاه، مامورین قرائت کنتور آب در تعطیلات نوروزی به درب منازل مراجعه نخواهند کرد
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شرکت ملی گاز ایران بر بستن شیر اصلی گاز پیش از سفر و رعایت موارد ایمنی در ایام نوروز تاکید کرد. به گزارش ایسنا، شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: تمام چاه های کشاورزی استان ظرف 2 سال آینده به کنتورهای هوشمند مجهز می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس وزارتخانه های نفت و نیرو را مکلف کردند تا به مدارس و خوابگاه های متأهلی که حداقل 50 درصد آنها توسط خیرین ساخته شده، تا 50 درصد تخفیف برای حق انشعاب، توسعه شبکه و حق وصل کنتور آب، برق ، گاز و فاضلاب ارائه کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۹    
گرگان- تیموری، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت:چاه های با عمق 25 متر باید به کنتور هوشمند مجهز شوند.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون به منظور پیشگیری برداشت از آب های زیرزمینی، 60 حلقه چاه غیر مجاز در این شهرستان مسدود و پر شده است | در سال جاری به منظور مدیریت برداشت آب از چاه های مجاز کشاورزی نیز 85 دستگاه کنتور بر روی این چاه ها نصب شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شطرنج گفت: چون کنتور ما با هتل ورزش یکی است تمام بدهی ها هم به پای ما نوشته می شود.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۴    
کاشف اسرار -امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل العباس فخب رشت با اشاره به تأسیس این عبادتگاه مسلمانان در سال 1358 از عدم وجود آب آشامیدنی بهداشتی برای نماز گزاران خبر داد . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نرم افزار مدام برای مدیریت کنتور ها و داده های اندازه گیری ملی و هوشمندسازی و مدیریت شبکه انرژی اولین محصولی بود که وزیر نیرو در جریان بازدید از محصولات شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با آن آشنا شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در راستای اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی، از ابتدای سال جاری تاکنون با انسداد 20 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان تاکستان در مصرف حدود 1.2 میلیون مترمکعب منابع آب زیرزمینی صرفه جویی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۰    
با نصب 443 کنتور برقی هوشمند روی چاه های آب کشاورزی، 12 میلیون مترمکعبی آب در استان مرکزی صرفه جویی شده است.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر، مدیریت منابع آب با استفاده از کنتور های هوشمند را از جمله اهداف هوشمندسازی برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت: در حوزه کشاورزی نخستین هدف ما در کنار مدیریت انرژی در پیک بار تابستان، مدیریت منابع آب توسط کنتور های هوشمند است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۸    
همدان - ضروری، مدیر شرکت آب منطقه ای همدان از نصب تعداد 6 هزار و 350 دستگاه انواع کنتور بر روی چاه های استان همدان خبر داد و افزود: 85 درصد از این تعداد کنتور بر روی چاه های کشاورزی نصب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مجموع هشت هزار چاه عمیق در گلستان، چهار هزار و 500 حلقه چاه دارای کنتور هوشمند هستند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای کنتور دار شدن چاه های کشاورزی شرکت های آب منطقه ای را مکلف کردند تا از مصرف کنندگان آب کشاورزی از چاه های مجاز فاقد کنتور هوشمند معادل دو برابر ظرفیت پروانه بهره برداری آن ها و از چاه های دارای کنتور هوشمند مبالغ معینی را دریافت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد دارای 1423 حلقه چاه کشاورزی است که 842 حلقه معادل 60 درصد دارای کنتور هوشمند هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب کردکوی، بندرگز و ترکمن گفت: 168 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی این شهرستان ها نصب شده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
مدیر توزیع برق شهرستان بانه گفت: با تکخوانی کنتور برق 3 روستا در بهمن ماه جاری، تعداد روستاهای که کنتور برق آن از حالت بازفروش خارج شده به 42 روستا افزایش یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصب کنتورهای جدید برق در کلانشهر اهواز 31 درصد افزایش یافته است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای حفظ پایداری شبکه و کاهش تلفات انرژی و اطمینان از سلامت لوازم اندازه گیری، بیش از60 هزار و 127 دستگاه کنتور برق در کلانشهر اهواز بررسی و تست فنی شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰    
رئیس اداره منابع آب علی آباد کتول از نصب 112 دستگاه کنتور هوشمند حجمی برروی چاههای این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهدی سوخته سرایی اظهار کرد: در جهت کنترل بهره برداری چاه های کشاورزی و در راستای حفاظت از منابع آب با پیگیری بعمل آمده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: تا پایان بهمن ماه امسال کار تکخوانی کنتور برق هزارو 178 روستای استان (معادل 71 درصد روستاهای کردستان) به اتمام رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از نصب برچسب QR-Code روی کنتورهای برق مشترکین خبر داد و گفت: در این طرح مشترکان به آسانی و از طریق دوربین گوشی هوشمند به اطلاعات اشتراک خود دسترسی دارند و با لمس یک لینک قبض برق را پرداخت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: از مجموع 8 هزارحلقه چاه عمیق با عمق بیش از 25 متر در استان تاکنون 4500 حلقه مجهز به کنتور هوشمند شده اند .
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۲    
مدیر امور منابع آب شهرستان مهد ی شهر گفت: در راستای حفظ منابع آبی کشور امسال تعداد 9 حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان پر و مسلوب المنفعه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سمنان از مشترکان خواست از کنتور و انشعابات آب در برابر یخ زدگی حفاظت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۵    
سخنگوی صنعت برق گفت : بخش های تجاری ،اداری و کشاورزی تا تابستان سال آینده با کنتور هوشمند تجهیز می شوند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی گفت: تا قبل از تابستان 3 میلیون و 600 کنتور هوشمند در سراسر کشور از جمله در بخش خانگی متصل می شود که مشترکان پر مصرف در اولویت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: 7887 مگاوات برق جدید در سال 1402 به ظرفیت برق اضافه می شود که 6 هزار مگاوات مربوط به نیروگاه های جدید، 850 مگاوات مربوط به نیروگاه های تجدید پذیر و 188 مگاوات مربوط به نیروگاه های مقیاس کوچک است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۲    
طبق پیش بینی ها شاهد وقوع یخ زدگی در برخی از معابر و مخصوصا معابر شمالی تهران خواهیم بود. سرمای هوا باعث هشدار شرکت آبفای هم نسبت به یخ زدگی کنتور ها ی آب شد.
شرکت آب و فاضلاب استان تهران با صدور اطلاعیه ای نسبت به یخ زدگی و ترکیدگی کنتورهای آب هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به دلیل بارش برف در استان تهران شرکت آبفای تهران در راستای عدم بروز مشکل در کنتورها و لوله آب اطلاعیه ای صادر کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: اصلا چرا 200 کیلومتر مناسب سازی از معابر ویژه معلولین، شهرداری بنویسد 2 هزار کیلومتر کنتور که نمی اندازد! این جمله بخشی از گفتگوی فعال حقوق افراد دارای معلولیت است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای یزد بر لزوم نصب کنتور هوشمند بر روی چاه های واحد های دولتی تاکید کرد.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ربیع، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق اصفهان گفت: مطالبات ما در بخش دستگاه های دولتی ،ادارات و نیرو های مسلح به صورت تهاتری با وزارت نیروپرداخت می شود و در بخش خانگی نیز 90 درصد مشترکین خانگی اقدام به پرداخت به موقع قبوض می کنند . ...
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۴    
به گزارش خبرنگار ربیع،معاون بهره برداری شرکت توزیع برق اصفهان به اقدامات صورت گرفته در شرکت توزیع برق اصفهان اشاره کرد و گفت:بیش از 23 هزار کنتور هوشمند میزان مصرف مشترکان را به طور کامل رصد می کنند و مشترک از میزان مصرف برق خود، آگاهی پیدا می کنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با انتقاد از اینکه هنوز آب کشاورزان حجمی داده نمی شود و 150 هزار چاه کشاورزی برقی نشده است، گفت: از برنامه دوم توسعه وزارت نیرو مکلف به برقی کردن چاه های کشاورزی بوده است ...