یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۵۹Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور»

معاون هماهنگی امور توزیع شرکت توانیر برنامه ریزی مطلوب برای عبور از پیک بار تابستان سال آینده و نصب کنتور های هوشمند را از اولویت ها دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
با توجه به افت ناگهانی دمای هوا و موج سرما در نقاط مختلف استان ، ضروری است مشترکان اقدامات پیشگیرانه را برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۷    
اردبیل- مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: قطعی آب در مشگین شهر و خلخال بر اثر آسیب دیدگی کنتور مشترکان به سرعت رفع شده و آب پایدار برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۴    
اردبیل_ایرنا_رئیس شرکت آب و فاضلاب خلخال گفت:بر اثر شدت سرما کنتور و لوله کشی آب آشامیدنی 100 واحد مسکونی در این شهرستان یخ زد و آب این واحدها قطع شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هوشمندسازی توانیر از امکان دریافت خدمات برق از طریق نصب برچسب های QR-code خبر داد و گفت: مشترکان دارای کنتورهای غیرهوشمند از ابتدای بهمن می توانند از میزان مصرف و تعرفه خود مطلع شوند. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، تخصص لازم، تمایز در کار ، تقسیم بندی مشترکین و تمرکز در فعالیتها به عنوان چهار رکن اصلی ماموران قرائت کنتور بیان کرد و گفت : مردمداری اساسی ترین وظیفه کارکنان شرکت و خصوصا ماموران قرائت کنتور است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین توانیر از امکان دریافت اطلاعات اشتراک و خدمات برق از طریق نصب برچسب های QR-code خبر داد و گفت: مشترکان دارای کنتورهای غیرهوشمند از هم اکنون می توانند با این امکان در هر زمان از اطلاعات مصرف و تعرفه خود مطلع شده و الگوی مصرفشان را مدیریت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به افت ناگهانی دمای هوا و موج سرما در نقاط مختلف استان کرمانشاه، ضروری است مشترکان اقدامات پیشگیرانه را برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب انجام دهند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
هادی مدقق در ارتباط زنده تلفنی با برنامه "صبح وگفتگو" در خصوص کم و کیف نصب کنتور های هوشمند، گفت: در دنیا فناوری های جدید موجب شده کنتورهای هوشمند از 10 سال گذشته نصب شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به کاهش محسوس دمای هوا شهروندان مراقب یخ زدگی کنتورها و تاسیسات آب باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۱    
با توجه به کاهش ملموس دما در خراسان جنوبی جلوگیری از یخ زدگی کنتور و سیستم لوله کشی داخلی مشترکان ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۷    
آبفای البرز برای پیشگیری از یخ زدگی کنتور وانشعاب های آب دراین استان، توصیه هایی به شهروندان ارائه کرد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: یکی از بهترین مسکن های درد قلب چای فلفل قرمز است که با بهبود بخشیدن گردش خون خطر ابتلا به حمله و یا سکته قلبی را کاهش می دهد. در جوامع امروزی به دلیل مشکلات فراوان و قرار گرفتن در معرض ابتلا به بیماری های قلبی و سکته قلبی افزایش یافته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۱    
با بارش سنگین برف و ریزش هوای سرد به منطقه شرکت آب و فاضلاب شهری در خصوص یخ زدگی کنتورهای آب هشدار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۱    
شرکت آب و فاضلاب گلستان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دما از مشترکان خواست برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور آب اقداماتی انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: در 72 ساعت گذشته مصرف گاز بخش خانگی نسبت به هفته اول روزانه 30 درصد افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۶:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
گفت و گو با سارق حرفه ای که به عنوان مامور اداره برق، بیش از 100نفر را طعمه سرقت های خود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۱    
خبرهایی از چند شهرستان گلستان را در این بسته خبری ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت:کاهش محسوس دمای هوا در زنجان موجب ترکیدن 35 مورد کنتور آب شد.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
جی پلاس؛ نصب کنتور برق هوشمند برای مردم 700 هزار تومان خرج دارد. مدیر کل هوشمندسازی توانیر از نصب کنتور برق هوشمند به قیمت 700 هزار تومان با اقساط 24 ماهه خبر داد و گفت که 7 میلیون مشترک برق در کشور پر مصرف محسوب می شوند. حجم ویدیو: 3.13M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14 دانلود ویدیو ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هادی مدقق، مدیر کل هوشمندسازی توانیر گفت: در سال گذشته برای مشترکان پرمصرف، نصب کنتورهای هوشمند آغاز شد و تاکنون بیش از 850 هزار کنتور هوشمند نصب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل هوشمندسازی و فناوری های نوین توانیر از افزایش سرعت نصب کنتور های هوشمندهمزمان با اجرای طرح افزایش تعرفه برق پرمصرف ها خبرداد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فن آوری های نوین توانیر: تاکنون بیش از 850 هزار کنتور هوشمند برای مشترکان پرمصرف ادارات، کشاورزی و صنعتی نصب شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 850 هزار کنتور هوشمند برای مشترکان پرمصرف در ادارات، حوزه کشاورزی و صنعتی نصب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون بیش از 850 هزار کنتور هوشمند برای مشترکان پرمصرف در ادارات، حوزه کشاورزی و صنعتی نصب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۵    
کرمانشاه - ایرنا- مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، گفت: با شروع فصل سرما و احتمال یخ زدگی لوله و کنتور منازل و جلوگیری از ورود خسارت، مشترکان باید تمهیدات لازم جهت جلوگیری از یخ زدگی را انجام دهند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توانیر در نهمین کنفرانس منطقه ای سیرد گفت: اگر موضوع تعرفه ها و هوشمندسازی کنتورهای برق در کنار هم به صورت صحیحی پیش رود، به هدف گیری مدیریت مصرف 10 هزار مگاواتی در تابستان خواهیم رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
علی مرادی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت آبفا استان ضمن هشدار در خصوص برودت هوا و احتمال یخ زدگی کنتور و تاسیسات آب در فصل سرما، گفت: با شروع فصل سرما و احتمال یخ زدگی لوله و کنتور منازل و جلوگیری از ورود خسارت، مشترکین محترم می بایست تمهیدات لازم جهت جلوگیری از یخ زدگی را انجام دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب گیلان اعلام کرد: مشترکان کنتور های آب را برای جلوگیری از ترکیدگی بپوشانند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دستگیری مامور قلابی اداره برق که به بهانه چک کردن کنتور اقدام به سرقت طلا، پول و تلفن همراه از خانم های خانه دار می کرد. تاکنون 100 شاکی این فرد را شناسایی کرده اند.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مامور قلابی اداره برق که به بهانه چک کردن کنتور اقدام به سرقت طلا، پول و تلفن همراه از خانم های خانه دار می کرد دستگیر شد. تاکنون 100 شاکی این فرد را شناسایی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-رئیس اداره منابع آب شهرستان نمین گفت: امسال تاکنون 25 دستگاه کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه ها در محدوده شهرستان نمین نصب شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۴    
با طراحی مهندس زنجانی؛ شرایط لازم برای نصب یک کنتور آلتراسونیک برای 2 ایستگاه CGS قیدار زنجان فراهم شد تا با طراحی انجام شده و همچنین حذف 6 کنتور توربینی؛ گاز زنجان شاهد صرفه جویی 30 میلیارد ریالی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر توسعه نظام های فنی، بهره برداری و دیسپاچینگ برق آبی کشور گفت: درحال حاضر از مجموع چاه های کشاورزی برق دار، بیش از 131 هزار حلقه مجهز به کنتور فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیریت انرژی (فهام) است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فناوری خوانش از راه دور، به کنتورهای برق ورود پیدا کرده و دستگاهی به تولید رسیده که قدرت خوانایی کنتورها از راه دور را دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بارش برف و سرمای هوا در گیلان، مردم از کنتور و اتصالات آب شرب در برابر یخ زدگی محافظت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس جنگل و مرتع اداره منابع طبیعی شهرستان رزن گفت: امسال تاکنون 15 طرح مرتعداری در شهرستان های رزن و درگزین از توابع استان همدان شامل کپه کاری، بذرکاری، کنتور فارو، بذرپاشی، کشت و توسعه گیاهان دارویی اجرا شده است.
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان خواست تا به منظور پیشگیری از تبعات قانونی ناشی از دستکاری کنتور نسبت به آزمایش کنتورهای ملک خود پیش از هرگونه نقل و انتقال اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم با مراقبت های ویژه از یخ زدگی و ترکیدگی کنتورهای آب جلوگیری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی درباره یخ زدن کنتورهای آب در مناطق مختلف این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آبفای البرز برای پیشگیری از یخ زدگی کنتور وانشعاب های آب دراین استان، توصیه هایی به شهروندان ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تاکنون 9 هزار و 700 کنتور هوشمند برای مشترکین کردستانی نصب شده است و این امر شفافیت و نظارت بیشتر بر مصرف برق استان را در پی دارد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مظفر خادمی گفت: کنتورهای معیوب توسط شرکت توانیر تعویض شده و اگر محرز شود مشترک دستکاری در کنتور دارد هزینه تبدیل کنتور مکانیکی به دیجیتال از فرد دریافت می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از نصب 5 هزار و 682 کنتور هوشمند با هدف فراهم کردن بستر اصلاح الگوی مصرف و امکان اعمال مدیریت بار توسط بهره بردار شبکه درشرایط عادی واضطراری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در خصوص نصب کنتورهای هوشمند برای مشترکان برق و مزایای آن توضیحاتی داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۵    
معاون شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به اینکه بر اساس برداشت ها در سال های گذشته و کاهش نزولات آسمانی، در اصفهان 39 سانتی متر افت سطح آب داریم، گفت: اردستان اولین دشت در کل کشور بود که به صورت پایلوت طرح کنتور هوشمند برای چاه ها اجرا شد که اجرای موفق این طرح، در کاهش کمتر شیب سطح آب مؤثر بود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۰    
با نصب 57 کنتور هوشمند برق از شروع سال جاری تاکنون، هم اینک 550 دستگاه از این نمونه کنتورها در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی در شهرستان سرخه نصب شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۱    
کارشناس مسئول دفتر آمار و فن آوری اطلاعات شرکت آب و فاضلاب خوی از راه اندازی سامانه هوشمند قرائت کنتور آب در شهرهای تابعه و روستاهای تحت پوشش شرکت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه دهلران گفت: رفع دغدغه های کشاورزان در تامین آب و تعامل آنان با امور آب در رعایت الگوی مصرف آب با نصب کنتور های هوشمند باید در کشت های پاییزه و تابستانه در اولویت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای ایلام با بیان اینکه 50 درصد بارندگی در استان ایلام طی سال جاری کاهش یافته است، گفت: نصب کنتور هوشمند از الزامات است و کشاورزان که نسبت به نصب این کنتور اقدام نکنند، با جریمه روبرو خواهند شد.