شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۱۵Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور»

روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۲    
نصف جهان: گزارش عملکرد 1399 آبفای منطقه براآن و کراج منتشر شد. در این گزارش که به بررسی عملکرد واحدهای مختلف این امور پرداخته، آمده است: در سال گذشته نزدیک به دوهزار متر از شبکه توزیع آب مناطق تحت پوشش، اصلاح و بازسازی شد ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۸    
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 تهران گفت: سال گذشته به رغم همه گیری کرونا و افزوده شدن 72 روستا به حوزه خدمات رسانی این شرکت 10 هزار و 131 دستگاه کنتور از کار افتاده با هزینه ای افزون بر 50 میلیارد ریال به صورت رایگان برای مشترکان تعویض شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون درآمد و امورمشترکین آبفای منطقه 6 تهران گفت: 10 هزار و 131 دستگاه کنتور از کار افتاده با اعتبار 50 میلیارد ریال طی سال 99 در شهرها و روستاهای شهرستان ری تعویض شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: 88 درصد منابع آبی استان به میزان 550 میلیون متر مکعب در بخش کشاورزی مصرف می شود و تاکنون کنتور هوشمند برای 90 درصد چاه های کشاورزی خراسان جنوبی نصب شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۷    
نصف جهان: در سال 1399 بیش از 1200 فقره انشعاب آب و فاضلاب در سطح آبفا منطقه یک نصب، جابجا، جمع آوری، تغییر قطر و اصلاح شده است. از این عملیات 718 فقره مربوط به انشعابات آب و 493 فقره مربوط به انشعابات فاضلاب است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۱    
بیرجند- قندهاری، مدیرعامل آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون 230 حلقه چاه مجهز به کنتور هوشمند شده که شش میلیون متر مکعب در مصرف آب های زیر زمینی صرفه جویی داشته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر سارق کنتور آب با اعتراف به 12 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
موضوع: انجام خدمات کنتورخوانی و توزیع صورتحساب مشترکین، وصول مطالبات، اشتراک پذیری و خدمات عمومی و نصب، تعویض و جمع آوری کنتور و رگولاتور در سطح شهرستان برخوار و توابع
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بهاباد گفت: با اعتمادسازی و همدلی مؤثر کشاورزان شهرستان قدمی بزرگ برای نصب کنتور هوشمند برداشته شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۱    
سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع چند فقره سرقت دریچه کنتور آب در منطقه خرمدشت، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 41 خرمدشت قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۵    
تفاهم نامه تامین شبکه ارتباطی مورد نیاز ارائه خدمات کنترل مستقیم بار و و هوشمندسازی کنتور های برق به امضای مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق تهران بزرگ و خدمات ارتباطی رایتل رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه تامین شبکه ارتباطی مورد نیاز ارائه خدمات کنترل مستقیم بار و و هوشمندسازی کنتور های برق به امضای مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق تهران بزرگ و خدمات ارتباطی رایتل رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان - حسینی بیدار، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان باتاکید بر اینکه با برنامه ریزی و مدیریت مصرف از شرایط کم آبی امسال عبور خواهیم کرد، گفت: تعویض چهار هزار کنتور معیوب تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری برنامه ریزی شده است
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برچسب شناسایی بر روی کنتور های برق قم به منظور دسترسی آسان مشترکان به اطلاعات اشتراک نصب می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران نسبت به کلاهبردارانی که با نام این شرکت و در قالب مأمور قرائت کنتور و توزیع قبض اقدام به کلاهبرداری می کنند، هشدار داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۰    
شرکت توانیر سایتی را برای محاسبه آنلاین قبض برق مشترکین خانگی و تجاری فراهم کرده است تا مشترکان با وارد نموردن اطلاعات مربوط به محل اقامت و اطلاعات قرائت شده از کنتور برق قادر به دریافت قبض برق خود باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوءاستفاده کنندگان با نام این شرکت و در قالب مامور قرائت کنتور و توزیع قبض هشدار داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
موضوع: انجام عملیات امداد ، نگهداری و تعمیرات تأسیسات گازرسانی شامل خطوط تغذیه و توزیع ، ایستگاههای تقلیل فشار ، حفاظت از زنگ ، جابجایی ، جمع آوری انشعابات، خدمات کنتورخوانی، توزیع صورتحساب مشترکین، وصول مطالبات، نصب، تعویض و جمع آوری کنتور و رگولاتور و خدمات عمومی در سطح شهرستان سمیرم و توابع
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش ایرنا، برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها که در هفت شرکت توزیع برق شامل مازندران ، غرب مازندران ، گلستان ، گیلان ، سمنان ، خراسان رضوی و شمالی اجرا شده، حدود چهار هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. ...
شرکت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشترکان این شرکت نسبت به دریافت وجه نقد از سوی برخی سوءاستفاده کنندگان با نام این شرکت و در قالب مامور قرائت کنتور و توزیع قبض هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای کرمانشاه اولویت کاری سال 1400 را تعیین تکلیف چاه های آب غیر مجاز عنوان کرد و افزود: علاوه بر این برنامه اصلاح پروانه های بهره برداری و نصب کنتور هوشمند نیز دنبال خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سید جلال ابوالقاسمی در این خصوص گفت: با عنایت به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم بنابراین باید دقت شود درصورتی که منزل را برای مدت طولانی ترک می کنید حتماً شیرهای وسایل گاز سوز و همچنین شیر اصلی گاز بعد از کنتور را ببندیدکه نقش بارز و برجسته ای درجلوگیری از حوادث احتمالی دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اراک گفت: 2 هزار و 500 فقره کنتور ناسالم و دارای نقص مشترکان آب سال گذشته در کلانشهر اراک تعویض شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از نصب 1400 کنتور هوشمند بر چاه ها در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۲۱    
گروه استان ها-استفاده از کنتوهای هوشمند موضوعی است که در دستور کار اداره منابع آب قرار گرفته که این موضوع مشکلاتی را برای کشاورزان به همراه داشته و گلایه هایی در این خصوص دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۲    
تقی خانی گفت: نصب کنتور هوشمند آب بر روی چاه های کشاورزی و جلوگیری از انتقال آب به اراضی غیر تحت شرب از اهداف اصلی مدیریت امور آب شهرستان جهرم در سال جدید است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۶:۰۸    
به گزارش روابط عمومی آبفا میمه، در یازده ماهه سال جاری به منظور پایش دقیق تر مصارف آب مشترکین، تعداد 96 عدد کنتور خراب در شهرمیمه، وزوان، لایبید و روستاها تعویض شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر دفتر خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از الکترونیکی شدن گردش کار تمامی صورت وضعیت های حوزه مشترکین در سال 1400 خبرداد. میثم اعلایی گفت: این اقدام از بهمن ماه سال جاری در دستور کار این معاونت قرار گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با وجود پیش بینی یخبندان در گیلان، صرفه جویی در مصرف گاز و پوشش کنتور های گاز ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به افت ناگهانی دمای هوا و موج سرما در نقاط مختلف استان ضروری است مشترکان برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب، اقدامات پیشگیرانه زیر را انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب گلستان در اطلاعیه ی با توجه به کاهش شدید دمای هوا از مردم خواست اقداماتی برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور آب انجام دهند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین زهی، درباره وضعیت منابع آبی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نزدیک دو دهه است که استان به دلیل بارندگی های کم از خط قرمز خشکسالی هم عبور کرده و مردم شهر های بزرگ استان نیز فاقد آب آشامیدنی سالم هستند چه برسد روستاها.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: کشاورزان این شهرستان برای نصب کنتور هوشمند روی چاه های کشاورزی به دلیل هزینه های بالای آن رغبت چندانی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
924 کنتور فرسوده آب منازل شهرستان خواف تعویض شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق ناحیه یک زاهدان گفت: سه هزار و 650 دستگاه کنتور دیجیتال از ابتدای سالجاری تاکنون در مناطق مختلف تحت پوشش این امور نصب شده است . به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ستوده گفت: از ابتدای امسال تاکنون 418 کنتور هوشمند بر روی چاه های مجاز نصب شده است که تا پایان سال به 500 عدد می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفافظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان از نصب 3 هزار دستگاه کنتور هوشمند بر چاه های آب در کردستان خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع برق شهرستان قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 750 کنتور دیجیتال با اعتبار حدود پنج میلیارد و 800 میلیون ریال از ابتدای سالجاری تاکنون در این منطقه نصب شده است. ...
در هفته ای که گذشت شاهد رویدادهای و اظهارنظرهای مختلفی در حوزه بورس کالای ایران بودیم که مهم ترین موضوعات به امضای تفاهمنامه های همکاری میان بورس کالا و راه آهن، راه اندازی معاملات قراردادهای آتی نقره و معامله 10 هزار کنتور در تالار مناقصات اختصاص داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان قروه گفت:کنتور برق اهالی و مشترکان 121 روستای شهرستان قروه به سیستم تک خوانی تبدیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۶    
صد درصد چاه های کشاورزی خراسان جنوبی تا پایان بهار 1400 به کنتور هوشمند مجهز شوند.
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از تعویض 5546 دستگاه کنتور فرسوده از ابتدای سال تاکنون در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مصوب کردند تا درآمد ناشی از اخذ عوارض استفاده از چاه های آب فاقد و دارای کنتور برای حفظ و احیای آبخیزداری هزینه شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شرکتهای آب منطقه ای استان ها و سازمان آب و برق خوزستان را مجاز کردند تا از محل منابع داخلی خود و بخشی از اعتبارات طرحهای تعادل بخشی و تغذیه مصنوعی در قالب وجوه اداره شده نسبت به تأمین هزینه های خرید و نصب کنتورهای حجمی و هوشمند چاههای آب کشاورزی مجاز، اقدام کنند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
روز گذشته و در جریان معاملات مناقصه بورس کالا، 10 هزار عدد کنتور برق مورد تقاضای شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی روی تابلو رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: هوشمندسازی 100 درصد کنتور چاه های آب استان سمنان دنبال می شود تا سمنان به عنوان اولین استان در هوشمندسازی 100درصدی کنتور چاه های آب در کشور معرفی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تا امروز 701 کنتور هوشمند بر چاه های مجاز زراعی استان نصب شده که سبب صرفه جویی 470 میلیون متر مکعبی در مصرف آب دشت قزوین شده است.