پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۲:۵۷Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مسکن»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسکن در سال های اخیر از یک کالای مصرفی به یک کالای سرمایه ای تبدیل شده است. پایین بودن میزان تسهیلات مسکن نسبت به قیمت خانه و کوتاه بودن مدت زمان بازپرداخت تسهیلات پرداختی از دلایل پایین بودن تقاضا برای بخش مسکن محسوب می شود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۰    
اوراق تسهیلات مسکن در ادامه روند صعودی روزهای گذشته، دیروز نیز با افزایش قیمت همراه شد. در این میان برخی سررسیدهای تسه با رسیدن به مرز 100هزار تومان به سطوح تاریخی رسیدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: برای احداث واحدهای مسکونی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت، چهار هزار فقره تسهیلات بهسازی مسکن طی سالجاری به استان اختصاص یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
هزینه خرید اوراق تسه در بازار باز هم نسبت به 30 مهر کاهش یافت و به 91 هزار و 480 تومان رسید. با این کاهش قیمت، نرخ سود موثر وام مسکن برای مجردها و متاهلین هم کاهش یافت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نحوه فعلی پرداخت تسهیلات مسکن موجب افزایش نقدینگی شده و در افزایش تورم در اقتصاد نقش موثری دارد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
پازوکی، مدیر کل مدیریت بحران لرستان گفت: 2800 میلیارد تومان تسهیلات مسکن به مناطق سیل زده استان پرداخت شد و این میزان بالاتر از سقف تعهدات برای این حوزه بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: یک هزار فقره تسهیلات ساخت مسکن به متقاضیان فاقد مسکن در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی، گفت: این تسهیلات به همه بانک های عامل ابلاغ و 130 هزار واحد عملیاتی و در شعب بانک ها اجرا شده، پیش بینی می شود حدود 200 هزار واحد سالیانه باید به بهره برداری برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۵    
شهرکرد- مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 300 مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری از تسهیلات مسکن در چهارمحال و بختیاری بهره مند شدند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن بار دیگر اندکی افزایش را شاهد بود و هر برگه تسه 9710 به قیمت92 هزار و 196 تومان رسید. نوسانات در بازار اوراق در حالی صورت می گیرد که کمتر از دو ماه از سر رسید این اوراق باقی است ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار در مصوباتی با افزایش سقف مانده تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تخصیص منابع به اولویت های صنعت و معدن و مسکن، افزایش تسهیلات اشتغال روستایی و تسهیلات مسکن نخبگان موافقت کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵    
زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس گفت: علت اصلی پرداخت نشدن وام به برخی از افراد،نداشتن پروانه ساخت بوده است. در سال 98 حدود 1983 وام تسهیلات حوادث بالغ بر 57 میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در دامنه بالای 90 هزار تومانی چند هفته ای است که تثبیت شده و دیگر افت های سنگین شاخص کل بورس، تأثیری بر کاهش نرخ آنها نمی گذارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 3 میلیارد و 626 میلیون تومان تسهیلات احداث مسکن به مددجویان استان پرداخت شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۶    
اوراق تسهیلات مسکن پس از رشد 5درصدی این اوراق در تیر ماه، روزهای پرتنشی را پشت سر گذاشت و به اوج قیمتی خود ( 93 هزار تومان) از زمان انتشار این اوراق رسید و پس از نوسانات شدید سرانجام در مسیر اصلاح قرار گرفت و روز دوشنبه تسه9710 به مبلغ 91 هزار و 700 تومان معامله شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به قیمت خریدوفروش اوراق تسه هزینه وام میلیون 240 میلیون تومانی مسکن از طریق اوراق تسه برای متأهلان به 85 میلیون و 340 هزار تومان رسید.
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۲    
مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نزدیک به 95 درصد از اقساط تسهیلات مسکن روستایی بدون هیچ مشکلی توسط مردم پرداخت شده و تنها 5 درصد از این تسهیلات نکول می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نزدیک به 95 درصد از اقساط تسهیلات مسکن روستایی بدون هیچ مشکلی توسط مردم پرداخت شده و تنها 5 درصد از این تسهیلات نکول می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
احمدرضا سرحدی در گفت وگو با میزان، در خصوص میزان وام پرداختی خرید مسکن در شرایط کنونی بازار مسکن گفت:میزان وام پرداختی به یک زوج جهت خرید مسکن پرداخت می شود باتوجه به اعلام حداقل قیمت هر متر مربع آپارتمان در تهران که حدود 24 میلیون تومان تخمین زده شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به هشت هزار واحد آماد تحویل، گفت: متقاضیان که اقدام به تحویل مسکن مهر خود نکنند، در آینده با افزایش نرخ تسهیلات بانکی مواجه خواهند شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل| مدیر شعب بانک مسکن استان اردبیل گفت: بانک مسکن استان اردبیل در بین 12 مدیریت هم درجه بانک مسکن در کشور در پرداخت تسهیلات مسکن رتبه اول را دارد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: به همت شهرداری اردبیل خانه معلولان اجرایی و عملیاتی می شود. ”
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸    
بانک رفاه در واکنش به خبر خودداری 2 بانک از ابلاغ وام 50 میلیونی مسکن اعلام کرد: شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات مسکن روستایی از سوی اداره کل اعتبارات بانک مرکزی ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با اشاره به پیشرفت 90 درصدی واحدهای مسکن مهر رشت گفت: با تلاش های صورت گرفته دو هزار و 500 واحد مسکونی در انتهای فاز یک مسکن مهر رشت که توسط انبوه سازان ساخته شده آماده واگذاری به متقاضیان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آماده بودن دو هزار و 500 واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: متقاضیان برای خرید این واحدها می توانند از تسهیلات مسکن مهر استفاده کنند.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۹    
فرشید پورحاجت دبیر کانون سراسری انبوه سازان، با اشاره به اینکه در حال حاضر بانک مسکن در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن تنها است گفت: بانک مرکزی می تواند با استفاده از ابزارهای خود سایر بانک ها را ملزم به پرداخت تسهیلات مسکن به خصوص در بخش تولید کند ...
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه شرایط ساخت و ساز این روزها سخت و دشوار شده و بانک مرکزی باید از ابزارهای خود برای الزام سایر بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن بهره بگیرد گفت: در حال حاضر تنها بانک مسکن است که در بخش مسکن و ساخت و ساز تسهیلات پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴    
176 میلیون تومان تسهیلات مسکن به مددجویان کلاردشت پرداخت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح جزئیات برنامه راه اندازی زنجیره تامین مسکن، استفاده بیشتر از امکانات و ابزارهای بازار سرمایه و همچنین به کارگیری موثر اعتبار و شهرت بانک را از جمله اقدامات برای تحقق این هدفگذاری اعلام کرد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالیکه به افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی (اول آبان) توسط رئیس جمهوری چند روزی باقی مانده، بررسی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی در دستور کار وزارت راه و بانک مرکزی قرار گرفته است.
بانک مسکن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه به افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی (اول آبان) توسط رئیس جمهوری چند روزی باقی مانده، بررسی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی در دستور کار وزارت راه و بانک مرکزی قرار گرفته است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۹    
در جریان معاملات روز گذشته، اوراق تسهیلات مسکن پس از چند افزایش، کاهش اندکی را تجربه کرد. روند کاهش قیمت این اوراق، بهینگی تامین مالی از طریق این اوراق را برای خرید مسکن افزایش می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سفته بازان در حالی چند ماهی است در سکوت متولیان بازار سرمایه در بازار اوراق تسهیلات مسکن جولان می دهند که محدودیت های خرید و فروش اوراق تسه و تملی که چندی پیش اعمال شد نیز در این زمینه کارساز نبوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۴۷ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات مسکن در کم نظیرترین قیمت ها امروز تا 99 هزار تومان افزایش یافت و در آستانه 100 هزار تومانی شدن قرار گرفت؛ یک نماد نیز حدود 150 هزار تومان فروش رفت!
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، هم اکنون 6 مسیر برای دریافت وام مسکن از سوی 6 بانک وجود دارد. برخی از این وام ها در قالب وام خرید مسکن به متقاضیان پرداخت می شود وبانک وام دهنده به صراحت اعلام می کند تسهیلات مسکن را به متقاضیان اختصاص می دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۲    
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: طی نیمه نخست امسال 15 میلیارد و782 میلیون تومان تسهیلات درقالب وام قرض الحسنه برای توانمندسازی جامعه هدف در قالب طرح های اشتغال و خودکفایی ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴    
هیچ چیزی نتوانسته روند صعودی اوراق تسهیلات مسکن را متوقف کند. اوراق تسهیلات مسکن روز چهارشنبه نیز مانند روز های گذشته روندی صعودی را تجربه کرد. در روز گذشته هر برگ اوراق تسهیلات مسکن دی ماه 97 با نماد تسه 9710 15/ 3 درصد رشد را تجربه کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تازه ترین ها، اگرچه وزیر راه و شهرسازی صرفاً از ارائه پیشنهاد برای افزایش وام مسکن خبر داده و هنوز سرنوشت این پیشنهاد در شورای پول و اعتبار مشخص نیست اما همین خبر قیمت اوراق تسه را افزایش داده است و برخی نوسان گیران در حال فروش اوراق تسهیلات مسکن در دامنه قیمتی 90 هزار تومانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فرابورس ایران از اعمال محدویت برای معاملات گواهی تسهیلات مسکن بانک مسکن خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مجبوبی با اشاره به ثبت نام نزدیک به 12 هزار نفر در گلستان برای شرکت در طرح اقدام ملی مسکن، گفت: نزدیک به 4 هزار گلستانی واجد شرایط دریافت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن هستند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس یازدهم با اشاره به اینکه افزایش 60 درصدی تسهیلات مسکن جوانان موجب افزایش قدرت مالی خریداران می شود گفت: افزایش تسهیلات مسکن جوانان از 250 میلیون تومان به 400 میلیون تومان را باید به فال نیک گرفت و قطعا می تواند بر قدرت خرید متقاضیان و زوج های جوان تاثیر مثبت داشته باشد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران با انتشار پیغامی اعلام کرد: آغاز دوره سفارش گیری در بازار های اول و دوم فرابورس ایران و اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن از ساعت 12:45 به مدت 15 دقیقه و شروع معاملات راس ساعت 13:00 خواهد بود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰    
محمد اسلامی، وزیر راه وشهرسازی، درحالی از پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی خبر داد که برخی کارشناسان درباره تأثیرگذاری این افزایش وام تردید دارند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات مسکن پس از چند افت باز هم روندی صعودی را تجربه کرد. روندی که بهینگی تامین مالی از طریق این اوراق را برای خرید مسکن کاهش می دهد. اوراق تسهیلات مسکن دی ماه 97 با نماد تسه 9710 روز دوشنبه (8/ 0) درصد رشد قیمت را تجربه کرد و در روزگذشته در قیمت 82 هزار و 322 تومان بسته شد. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۱   + ۵۴ سایت دیگر  
ایسنا: قیمت اوراق مسکن نسبت به حدود یک ماه گذشته افزایش یافته است، به طوریکه در 7 شهریورماه زوجهای تهرانی برای تهیه این اوراق باید 36 میلیون و 240 هزار تومان و مجردهای تهرانی نیز باید 21 میلیون و 140 هزار تومان پرداخت می کردند که این رقم درحال حاضر برای زوجها به 39 میلیون و 840 هزار تومان و برای ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه برخی بانک ها هنوز مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی را به استانها ابلاغ نکرده اند گفت: رشد نهاده های تولید مسکن روند بازسازی و احداث مسکن در روستاها را کُند کرده و ساخت مسکن در روستاها را گران کرده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۱    
در ادامه نوسانات تسه ها، اوراق تسهیلات مسکن بار دیگر افزایش یافت و مجدد وارد کانال 81 هزار تومانی شد. در روز گذشته هر برگ اوراق تسهیلات مسکن دی ماه 97 با نماد تسه 9710 بیش از 2.59 درصد رشد را تجربه کرد و به قیمت81 هزار و 670 تومان معامله شد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در مراسمی از آغاز مجدد ثبت نام متقاضیان وام ودیعه مسکن که تاکنون موفق به ثبت نام نشدند خبر داد. براساس این تصمیم جاماندگان تسهیلات مسکن می توانند از ساعت 12 ظهر امروز 13 مهرماه با مراجعه به سایت https://tem.mrud.ir (سامانه طرح اقدم ملی مسکن) جهت ثبت نام اقدام کنند. ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، اوراق تسهیلات مسکن پس از نوسانات در هفته گذشته اندکی رشد قیمت را تجربه کرد. هر برگ اوراق تسهیلات مسکن دی ماه 97 روزگذشته با رشد 82/ 0 درصدی به قیمت 79 هزار و 600 تومان معامله شد ...