شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۱:۳۸Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مسکن»

نام نویسی بیش از 6 میلیون متقاضی مسکن در سامانه نهضت ملی مسکن در اجرای قانون جهش تولید، تامن اراضی به استعداد ساخت یک میلیون و 327 هزار واحد مسکونی، افزایش سقف تسهیلات مسکن بخشی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن در طی دولت سیزدهم است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
در حالی نسبت تسهیلات مسکن به کل تسهیلات شبکه ی بانکی در کشور و در برخی از سال ها به 3.8 درصد می رسد که این عدد در سوئیس 48.8 و در هلند 18.9 درصد است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۹    
برای رفاه و آسایش مردم جامعه مخصوصاً طبقه ای که دارای درآمدزایی کمتری هستند مسئولین تسهیلاتی را در نظر می گیرند یکی از این تسهیلات، وام مسکن است. برای آگاهی بیشتر با انواع وام بانک مسکن تا انتها با ما باشید. تسهیلات مسکن ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده آستانه اشرفیه در مجلس، با بیان اینکه بانک ها می بایست 20 درصد منابع داخلی خود را به پرداخت تسهیلات مسکن اختصاص دهند، گفت: تاکنون 40 هزار میلیارد تومان از تکلیف 360 هزار میلیارد تومانی بانک ها پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه از سال آینده در بازه های زمانی هر سه ماه یکبار شاهد تحویل مسکن هایی در اشل یک هزار واحد خواهیم بود، گفت: بانک ها را مجبور به ارائه تسهیلات مسکن کردم.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: روند پرداخت تسهیلات مسکن در استان پایین تر از حد انتظار است و باید این موضوع را از بانک های عامل مطالبه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: بانک های در پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن به روستاییان استان رفتار سختگیرانه ای دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه شورای پول و اعتبار در راستای ساماندهی نرخ تسهیلات برگزار شد، گفت: نرخ تسهیلات مسکن ملی باید کاهش یابد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی از روش های جدید کاهش قیمت تمام شده مسکن ملی خبر داد و گفت:نرخ سود تسهیلات مسکن ملی کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی روند پرداخت تسهیلات مسکن را پایین تر از حد انتظار دانست.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: محمدرضا رضایی کوچی با انتقاد از عدم افزایش تسهیلات مسکن در لایحه بودجه سال آینده، اظهار داشت: متأسفانه در بودجه سال 1402 به مقوله مسکن توجه چندانی نشده است.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه بودجه 1402، وام مسکن برای خانواده های فاقد مسکن دارای 3 فرزند در نظر گرفته اند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کاظم دلخوش مربوط به تسهیلات مسکن ایثارگران را قابل طرح ندانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مجلس در مصوبه ای مقرر کرد که به خانواده های فاقد مسکن که از ابتدای سال 1399 به بعد صاحب فرزند سوم یا بیشتر می شوند، به میزان 200 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه مسکن داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۵    
12 هزار و 100 نفر از روستاییان خراسان رضوی برای دریافت تسهیلات 2 میلیارد ریالی ساخت مسکن به بانک های عامل معرفی شدند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام: ❑ هر گونه تأخیر در پرداخت تسهیلات مسکن پذیرفتنی نیست/ در تأمین منافع مردم با کسی تعارف نداریم/ بانک ها پای کار بیایند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعتی سازان را برای ساخت و پیشبرد هر چه بهتر نهضت ملی مسکن دعوت می کنیم و وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز و همچنین بخشی از تسهیلات را در این طرح تأمین می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعتی سازان را برای ساخت و پیشبرد هر چه بهتر نهضت ملی مسکن دعوت می کنیم و وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز و همچنین بخشی از تسهیلات را در این طرح تأمین می کند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 57 درصد واحد های مسکن روستایی استان مقاوم سازی شده است گفت: از بانک های استان درخواست داریم تا همراهی مناسبی داشته باشند و مانع از سهمیه سوزی تسهیلات مسکن روستایی استان شوند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۲    
جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان قیروکارزین با حضور رحیمی فرماندار شهرستان قیروکارزین ترتیب یافت ، فرماندار در این نشست با بیان اینکه افزایش تسهیلات مسکن روستایی زمینه ساز توسعه و محرومیت زدایی است خواستار مشارکت و همراهی بانک ها در تامین تسهیلات مسکن روستایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد نسبت به اهمال کاری بانک ها نسبت در پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن هشدار داد و گفت: هیچ کم کاری در این خصوص پذیرفتی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳    
استاندار لرستان با اشاره به وجود برخی مشکلات در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی، گفت: پیگیر رفع این مشکلات هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس جریمه بانک ها و موسسات اعتباری مستنکف از تامین تسهیلات مسکن قانون جهش تولید مسکن را تعیین کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی مازندران:2 هزار و 126 متقاضی در استان تسهیلات نهضت ملی مسکن را دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ساری- سرپرست راه و شهرسازی مازندران از معرفی سه هزار و 700 نفر از متقاضیان برای دریافت تسهیلات مسکن ملی به بانک های عامل خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: منابع تسهیلات بانک ها بیش از 3 هزار همت بوده که به جای صرف در سوداگری و پرداخت به افراد پر نفوذ باید به حوزه مسکن اختصاص پیدا کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سقف تسهیلات ساخت مسکن در کلانشهرها 600 میلیون و وام مسکن روستایی هم 200 میلیون است که پیگیری می کنیم تا افزایش پیدا کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات مسکن روز یکشنبه را عموما با افت قیمت همراه بودند. در این میان تسه9912 با افت 07/ 4 درصدی معادل بیش از 4 هزار و 500 تومان کاهش، دادوستدهای خود را در قیمت پایانی 107 هزار و 149 تومان به پایان برد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۴    
جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های شهرستان به ریاست فرماندار و سایر مسئولین برگزار شد. در این جلسه فرماندار شهرستان گفت در خصوص بند یک تبصره 16 با تخصیص اعتبار 237میلیارد ریال، مبلغ 197میلیارد ریال در شهرستان پرداخت شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار صحنه، از کسب رتبه سوم شهرستان در پرداخت تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی خبر داد و گفت: از تعداد 137 فقره تسهیلات مسکن روستای که به بانک های عامل معرفی کرده تا امروز 89 مورد عقد قرارداد انجام شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مجرد های ساکن تهران می توانند تا 280 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و 80 میلیون تومان وام جعاله می شود؛ لذا برای دریافت 200 میلیون تومان وام باید 400 برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: با توجه به تورم موجود و افزایش هزینه های ساخت با همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار زنجان پیگیر افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در جلسه ی امروز(ششم اسفندماه) شورای هماهنگی بانک های استان کرمان اعلام شد: لازم است برخی از بانک ها در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به ویژه در جنوب کرمان همکاری بیشتری داشته باشند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵    
جلسه هماهنگی در خصوص پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به ریاست مهندس اسدی معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور پاکپور مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها، محترمی مدیر کل مدیریت بحران، مدیر کل بنیاد مسکن و نمایندگان بانک های عامل در محل سالن جلسات حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی برگزار گردید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۴    
در حالی واکنش ها به افزایش 5 درصدی نرخ سود تسهیلات مسکن ملی منفی و به شدت انتقادی است که دولت درصدد است در این خصوص تجدید نظر کند اما سوال این است بانک ها با این اقدام موافقت خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: اولین و عمده ترین مشکل تامین منابع مالی است چرا که این موضوع در توان اغلب متقاضیان نیست تا هزینه بالای ساخت را آن هم با این گرانی مصالح و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای تسهیل ساخت و ساز در بافت های فرسوده خبر داد و گفت: کاهش درصد تسهیلات مسکن در اولین جلسه شورای پول و اعتبار بررسی می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 43میلیون ورقه گواهی تسهیلات مسکن(تسه) به ارزش 50هزار و 295میلیارد ریال در 11ماه گذشته در فرابورس دادو ستد شد که نشان از افزایش 8درصدی حجم و رشد 92درصدی ارزش معاملات این اوراق در مقایسه با مدت مشابه پارسال دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بیش از 43میلیون ورقه گواهی تسهیلات مسکن(تسه) به ارزش 50هزار و 295میلیارد ریال در 11ماه گذشته در فرابورس دادو ستد شد که نشان از افزایش 8درصدی حجم و رشد 92درصدی ارزش معاملات این اوراق در مقایسه با مدت مشابه پارسال دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اقساط سنگین وام مسکن، در حالی که حداقل حقوق برای سال آتی حدود 7 میلیون و نهصد هزار تومان مصوب شده، اقشار کم درآمد که جامعه اصلی و مورد هدف وام های خرید خانه نیز هستند، را با مشکل جدی در تسویه وام مواجه می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: همانطور که کارشناسان اقتصادی می گویند، صرف در اختیار گذاشتن خودرو، وام و تسهیلات مسکن نمی تواند مردم را به فرزندآوری تشویق کند. برای شکستن این بن بست، حداقل دو اقدام اساسی لازم است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عضو هیات مدیره بانک مسکن از اعطای 20 هزار و 45 فقره تسهیلات روستایی در 10 ماهه سال 1401 توسط این بانک خبر داد. فاضلیان درگفت وگو با هیبنا با اشاره به اعطای تسهیلات روستایی این بانک در سال جاری گفت ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: نبود اعتبار در بسیاری از بانک ها سبب شده در پرداخت تسهیلات مسکن به خانواده شهدا و ایثارگران مشکلاتی وجود ایجاد شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئولان بانک مسکن از افزایش سقف مبلغ و نرخ سود وام مسکن خبر داده اند. موضوعاتی که در کنار افزایش سرمایه این بانک می تواند در آینده تسهیلات مسکن تاثیرگذار باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات مسکن نسبت به هفته گذشته روند کاهشی پیدا کرده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اقساط ماهانه پروژه نهضت ملی مسکن که طرح کابینه سیزدهم برای خانه دارشدن اقشار فقیر است، به حدود 9 میلیون تومان رسید! آن هم در شرایطی که دولت اعلام کرده سال آینده حداقل حقوق کارگران فقط حدود هفت میلیون و 900 هزار تومان است ...
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
آخرین آمار اوراق تسهیلات مسکن حاکی از آن است که قیمت این اوراق نسبت به هفته قبل کاهشی بوده است. به گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن حاکی از این است که هر برگ اوراق وام مسکن (تسه) در فروردین سال گذشته 124 هزار و 500 ...
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۲۸ سایت دیگر  
مجردهای ساکن تهران، برای خرید اوراق مسکن باید بیش از 70 میلیون تومان، پرداخت کنند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: آخرین آمار اوراق تسهیلات مسکن حاکی از آن است که قیمت این اوراق نسبت به هفته قبل کاهشی بوده است. به گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن حاکی از این است که هر برگ اوراق وام مسکن (تسه) در فروردین سال گذشته 124 هزار و 500 ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آخرین آمار اوراق تسهیلات مسکن حاکی از آن است که قیمت این اوراق نسبت به هفته قبل کاهشی بوده است.