دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۰۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مسکن»

دبیر کانون سراسری انبوه سازان با استقبال از افزایش وام ساخت مسکن، خواستار رعایت مصوبات شورای پول و اعتبار در این زمینه شد.
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران محدودیت های مربوط به اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: بنیاد مسکن لارستان سال گذشته بیش از 800 میلیارد ریال تسهیلات مسکن پرداخت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، سقف تسهیلات مسکن اعضای هیات علمی این دانشگاه افزایش خواهد یافت.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۳۱ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: به منظور رفاه حال بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی به افراد فاقد مسکن، تسهیلات مسکن پرداخت می شود. به نقل از بانک رفاه کارگران ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۵۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن جزئیات افزایش سقف تسهیلات ساخت و تولید مسکن را در تهران، کلانشهرها و سایر شهرها اعلام کرد و گفت: تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها تا 450 میلیون تومان و در بافت فرسوده به 300 میلیون تومان افزایش یافت. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۵    
اوراق تسهیلات مسکن روز شنبه با تغییر روند مثبت قیمتی همراه بود، به طوری که قیمت پایانی این اوراق در روز گذشته با رشد بیش از 900 تومان به رقم 50 هزار و 600 تومان افزایش یافت. رشد حدود 2 درصدی تسه 9812 همراه با رشد ارزش معاملات در این سهم در بازار فرابورس تهران بود. ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران محدودیت های مربوط به اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دو بانک تخصصی بخش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
برگه های حق تقدم تسهیلات مسکن در معاملات امروز در بازه 45 تا 55 هزار تومان در حال خرید و فروش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون بهانه ای برای تامین نشدن تسهیلات برای بخش مسکن وجود ندارد.
مجمع واردات   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نظام بودجه ریزی کشور پس از سال ها در مجلس یازدهم با جراحی اساسی مواجه و اصلاحات گسترده ای را به خود دید. هرچند که نمایندگان مجلس پس از ابلاغ لایحه بودجه 1400 به دولت از حجم اصلاحات انجام شده ناراضی و معتقد بودند، نظام بودجه ریزی کشور همچنان دچار مشکلات گسترده است. ...
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران محدودیت های مربوط به اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۷    
اوراق تسهیلات مسکن در معاملات هفته گذشته بازار فرابورس از دسته سهام سرخ پوش بود و به زیر کانال 50هزار تومانی رفت. هر فقره تسه9812 در آخرین روز معاملاتی با کاهش 9/ 0درصدی در قیمت پایانی 49هزار و 600تومانی بسته شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با میزان، با اشاره به موانع پیش روی تولید مسکن در کشور گفت: مصالح ساختمانی مهم ترین عامل در بحث گرانی مسکن بر شمرده می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۰    
در یک سال گذشته، بنیاد مسکن اردستان، 288 فقره تسهیلات با مبلغ حدود 130 میلیارد ریال به صورت قرض الحسنه و 30 میلیارد ریال بلاعوض به متقاضیان پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه ضمن تاکید بر ایمن سازی و مقاوم سازی مسکن روستایی گفت: باید در پرداخت تسهیلات مسکن به روستاییان تسریع شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۹    
اوراق تسهیلات مسکن در معاملات روز چهارشنبه بازار فرابورس به رغم مثبت بودن این شاخص از دسته سهام سرخ پوش روز گذشته بود و به زیر کانال 50 هزار تومانی رفت. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ امیر حقانی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجرای طرح پرداخت تسهیلات مسکن اولی ها در سال 95 آغاز شد و نگاه دولت در این طرح، کمک به خانه دار شدن جوانان بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین گفت: 820 فقره از تسهیلات مسکن روستایی به متقاضیان واگذار شده که این تخصیص 82 درصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
علمداری گفت: کسانی که قبلا از تسهیلات مسکن استفاده کرده اند، می توانند مجدد از این تسهیلات نیز بهره مند شوند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۹    
اوراق تسهیلات مسکن در بازار فرابورس تهران برای سومین روز منفی در هفته جاری، سطح تقاضای هر فقره اوراق تسه 9812 با افت بیش از یک درصد از بهای خود در روز سه شنبه از قیمت پایانی 50 هزار و 820 تومان به قیمت پایانی حدود 50 هزار تومان کاهش یافت. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در سال های 98 و 99 در بخش بازسازی مسکن روستایی و مدیریت بحران 923 میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات بانکی داشت که از این مبلغ تا کنون 865 میلیارد تومان پرداخت شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری با اعلام اینکه بیش از 99 درصد تسهیلات مسکن محرومان استان چهارمحال و بختیاری به واجدان شرایط پرداخت شده است از تخصصی 91 میلیاردتومان بلاعوض به اجرای طرح خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن از 100 میلیون تومان به 150 میلیون تومان موجب بالا رفتن توانایی متقاضیان خواهد شد گفت: بانک مرکزی بزودی مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی را به سیستم بانکی ابلاغ می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس رایزنی معاون اداری مالی وزارت علوم و ستاد امور رفاهی اعضای هیأت علمی، وام مسکن اعضای هیات علمی تا سقف 5 میلیارد ریال افزایش یافت. به گزارش خبرنگار مهر، با پیگیری معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع و ستاد امور رفاهی اعضای هیأت علمی وزارت علوم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق آمار معاملات فرابورس ایران، ارزش معاملات گواهی تسهیلات مسکن در فرابورس ایران طی سال گذشته 80 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس اداره ارتباطات مرکز راه وشهرسازی استان قم گفت: پروژه مسکن ملی که متفاوت از طرح مسکن مهر است، برای متقاضیان واجد شرایط تاهل، سابقه اسکان 5 ساله در شهر قم، عدم دریافت تسهیلات مسکن از سوی دولت و نداشتن سابقه مالکیت ثبتی آماده خدمت رسانی به مردم خواهد بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۴    
روند صعودی اوراق تسهیلات مسکن ادامه نیافت. اوراق یاد شده از ابتدای سال جاری همواره روند نزولی را طی کرده و پس از یک توقف یک روزه در معاملات روز شنبه سیر کاهشی را از سر گرفت. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: بیش از 61 درصد از مسکن روستایی استان اردبیل مقاوم سازی و 4 هزار قرارداد دریافت تسهیلات مسکن تشکیل شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته سوم فروردین 1400 کانال قیمت خرید اوراق تسهیلات مسکن در مرز 50 هزار تومان قرار گرفته و نرخ سود تا محدوده 20 درصد تنزل یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهریز گفت: سال1399، هفت میلیارد ریال بودجه صرف امور فرهنگی و رفاهی جامعه هدف زیرپوشش شهرستان شد که پنج میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات مسکن و امور ضروری در اختیار افراد زیرپوشش قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در قانون بودجه1400 قرار شد 360هزار میلیارد تومان تسهیلات در اختیار بخش مسکن قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد دریافت کننده تسهیلات مسکن در دنا می توانند به صورت زنجیره ای ضامن هم شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پیشنهاد افزایش وام مسکن روستایی به هیئت دولت داده شده تا میزان فعلی تسهیلات مسکن روستایی در ماه های نخست امسال افزایش یابد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷    
روند نزولی اوراق تسهیلات مسکن باعث شده است که هر برگ تسه 9812 در بازار فرابورس از ابتدای سال 1400 تا کنون با از دست دادن 6 هزار و 900 تومان از ارزش خود در قیمت پایانی 50 هزار و 800 تومان معاملات خود را در روز سه شنبه به پایان برساند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بازار معاملات اوراق تسهیلات مسکن در حالی آغاز به کار کرده است که قیمت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن در سال جدید در سطح حداقلی (کف قیمتی) قرار گرفته است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ادامه پیگیری طرح جهش تولید مسکن در سال جاری، گفت: بانک مسکن به عنوان بانک تخصصی و توسعه ای به تنهایی نمی تواند بار تامین مالی بخش را به دوش بکشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم بهره برداری از 30 هزار واحد مسکن که توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخته شده، گفت: دولت حتی مصوبه خود برای تخصیص 20 درصد تسهیلات کل کشور به حوزه مسکن را اجرایی نمی کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۷    
اوراق تسهیلات مسکن در معاملات روز یکشنبه بازار سهام همانند شاخص کل بورس به سیر نزولی چند روز گذشته خود ادامه داد و کاهش بیشتری یافت. به این ترتیب هر فقره تسه 9812 در قیمت پایانی 53 هزار و 640 تومان بسته شد که در مقایسه با روز کاری قبل 6/ 2 درصد کاهش نشان می دهد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
افزایش مصرف فولاد در بازار داخلی، متاثر از اجرایی شدن پروژه های عمرانی و ساخت وساز است که در طول سال های جاری نسبت تسهیلات مسکن در مقایسه با تورم و نرخ فروش مسکن کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فقدان مسکن مناسب یکی از مهم ترین موانع بر سر راه فرزندآوری خانواده هاست؛ ازاین رو بخشی از مشوق ها و تسهیلات "طرح جوانی جمعیت" به مسکن خانواده های دارای سه فرزند می پردازد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۷    
همراه با نوسانات قیمتی در بازار مسکن تغییرات روز به روز اوراق تسهیلات مسکن نیز ادامه دارد و در چند روز گذشته روند مشخصی را دنبال نکرده است. بر این اساس گاه افزایش و در مواردی کاهش قیمت را تجربه می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با امضای معاونت اداری مالی و مدیریت منابع و پیگیری ستاد امور رفاهی وزارت علوم، تفاهمنامه ارائه تسهیلات بانک طرف قرارداد وزارت علوم به اعضای هیات علمی با شرایط جدید تمدید شد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می دهد که تسه (اوراق) سال 1398 برای فروردین 40 هزار و 100 تومان، اردیبهشت 53 هزار و 400 تومان و خردادماه نیز 56 هزار و 100 تومان قیمت دارند ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۷    
دنیای اقتصاد : تسهیلات بدون سپرده بانک مسکن تا پایان اردیبهشت سال جاری تمدید شد. در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مشمول درخواست هایی است که پیش نویس قرارداد حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 1400 تنظیم و قرارداد های مذکور حداکثر تا 31 خرداد 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت شوند. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون سرمایه انسانی وزارت نفت از اعطای تسهیلات مسکن تا سقف 350 میلیون تومان برای کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت در آینده ای نزدیک خبر داد. *** آغاز فرآیند اعطای تسهیلات خرید مسکن در آینده ای نزدیک ...
امروز نماد معاملاتی اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن اسفند ماه 1399 (تسه99121)، در بازار عادی با محدودیت دامنه نوسان 5 درصدی قیمت گشایش می یابد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
افت 36درصدی حجم و کاهش 28درصدی ارزش معاملات اوراق گواهی تسهیلات مسکن در اسفندماه پارسال در فرابورس ایران رقم خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: پیگیری از بانک مرکزی به منظور تخصیص سهمیه هر بانک برای پرداخت 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات به 1.2 میلیون متقاضی واجد شرایط در دستور کار وزارت راه و شهرسازی است.
مدت اعتبار اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن صادره 15 فروردین 98در نماد معاملاتی (تسه98011) جهت نقل و انتقال (خرید و فروش و هبه) در تاریخ 15 فروردین 1400 به اتمام می رسد.