دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۷May 2021 10
جستجوی پیشرفته

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 26 اسفند 1397 سازه نیوز 28 اسفند 1398 سازه نیوز 29 اسفند 1399 سازه نیوز 31 فروردین 1400 سازه نیوز 2 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 3 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 4 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 5 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 6 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 7 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 8 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 9 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 10 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 11 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 12 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 13 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 14 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 15 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 17 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 18 اردیبهشت 1400 سازه نیوز 20 اردیبهشت 1400 
  ۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بازار مسکن خراسان شمالی که در دو سه سال گذشته به دلیل رشد معاملات و افزایش قیمت رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده بود، این روزها با وجود رشد غیرعادی قیمت مسکن، با رکود شدید خرید و فروش مواجه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه قیمت مسکن به ثبات رسیده اما هنوز زود است که راجع به چشم انداز حرف بزنیم گفت: با توجه به رشد قیمت مصالح ساختمانی نباید وعده کاهش قیمت بدهیم و مردم را سردرگم کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در پیامی، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در احکامی جداگانه مدیرکل انتظامی و مرزی و سرپرست معاونت اداره کل امور بانوان استانداری و همچنین دبیر ستاد انتخابات استان را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آغاز واکسیناسیون افراد 75 تا 79 سال در استان خوزستان از روز شنبه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیمی از خانه های خالی در کشور متعلق به بانک هاست، گفت: امتیاز طرح ملی مسکن 200 میلیون تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
درحالی نماینده مجلس از معامله امتیاز طرح ملی مسکن به قیمت 200 میلیون تومان خبر داد که در برخی شهرهای جدید این امتیاز تا 300 میلیون خرید و فروش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح چند طرح و بازدید تعدادی از پروژه های در دست اجرا در یزد پیش از ظهر شنبه وارد این استان شد که در جریان این سفر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد مسکن با پیش بینی ثبات بازار مسکن ، گفت: در شرایط فعلی بازار مسکن میزان حضور تقاضای مصرفی در سطح حداقلی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
میانگین متراژ معاملات مسکن در تهران 87 متر است و با وجود رشد شدید قیمتها در بعضی مناطق جنوبی تهران می توان با نقدینگی 800 میلیون تا یک میلیارد تومان واحدهای 80 تا 90 متر خریداری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خروج شاخص انتظارات فعالان ساختمانی از وضعیت قرمز به وضعیت سبز از تحلیل مثبت این قشر به بهبود آینده بازار مسکن خبر می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار مسکن پس از افزایش قیمت 700 درصدی در هفت سال گذشته با ریزش قیمت به استقبال مذاکرات وین می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
بیش از چهار هزار و 500 فقره سند مالکیت برای واحد های مسکونی شهری و روستایی در طول یک سال گذشته صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان گفت: قیمت تراکم در سال جاری نسبت به سال گذشته به دلیل در نظر گرفتن بازار مسکن تا دو سال آینده حدود 15 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
حدود چهار ماه از پایان کار دولت دوازدهم مانده است ولی هنوز مسکن مهر خراسان رضوی به سرانجام نرسیده و گلایه های برخی ثبت نام کنندگان پروژه مسکن مهر در استان هنوز به قوت خود باقی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت فارس گفت: به دنبال افت و خیز و ساماندهی بازار سیمان در استان فارس، تولیدکنندگان ملزم شدند سیمان را فقط به عاملین مجوزدار تحویل دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
در شرایطی که دفاتر املاک از امروز کار خود را آغاز می کنند، چهار عامل افت قیمت ارز، مذاکرات وین، افت انتظارات تورمی و کاهش توان متقاضیان به عنوان چهار وزنه سنگین اجازه رشد قیمتها را از بازار مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قشم گفت: سه هزار و 800 واحد مسکونی این شهرستان پس از زلزله سال گذشته مقاوم سازی شدند و همین تعداد واحد روستایی نیز نیاز به مقاوم سازی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: قیمت ها در بازار مسکن بیش از 25 درصد ریزش خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارشات حاکی است که هزینه مسکن در سراسر شهرهای ایالات متحده آمریکا، هر ساله حدود دو برابر بیش از افزایش حقوق مردم بالا می رود و همین امر، اجاره نشینان را از پس انداز برای خرید خانه ناامید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن گفت: کاهش قدرت خرید متقاضیان، مانعی بزرگ بر سر رشد قیمت مسکن در سال 1400 خواهد بود اما به دلیل ویژگی چسبندگی این بازار، انتظار کاهش قیمت نمی توان داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از واگذاری زمین 81 هزار واحد مسکونی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای احداث مسکن ملی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
امسال هشتمین سالی است که از آغاز پروژه های تعاونی مسکن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم می گذرد اما همچنان دستگاه های ناظر در خواب و مسکن سازان قمی بی مسکن هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
پس از مدت ها افزایش قیمت در بازار مسکن، قیمت این کالای اساسی در فروردین ماه سال 1400 نسبت به ماه قبل با کاهش سه درصدی مواجه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
ساماندهی بازار مسکن و جلوگیری از فرار مالیاتی در ماه های اخیر تشدید شده و بر این اساس، همه املاک باید ثبت شوند، طبق قانون، فرسودگی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از نوسازی 198 واحد مسکونی استان ایلام با استفاده از تسهیلات بازآفرینی شهری در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار به منظور خانه دار شدن کارگران پیشنهاد کرد گروههای کارگری در صنوف مختلف، کارگران فاقد مسکن را شناسایی کنند و لیست اسامی آنها را در اختیار وزارت مسکن قرار دهند و ساخت مسکن کارگران ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از مقاوم سازی بیش از 60 درصد واحدهای مسکونی روستایی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بهره برداری بی رویه انسان از دریا از گذشته تهدیدی برای منابع آبی بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی اعطای یک میلیون و 200 هزار فقره وام ساخت مسکن به ارزش هر فقره 300 میلیون تومان به شبکه بانکی ابلاغ شده که پیش بینی می شود تاثیری در افزایش قدرت خرید متقاضیان نداشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با اقداماتی همچون طرح اقدام ملی، طرح جهش تولید مسکن و همچنین تسهیلات مناسبی که مجلس تعیین کرده، سال پررونقی در حوزه ساخت و ساز خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مهدی ولی پور افزود: سیل و آبگرفتگی در استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سمنان، اصفهان و یزد به وقوع پیوسته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۵    
مدیرعامل شرکت بنیاد بتن خوزستان از تولید 24 ساعته آجر در کارخانه تولید آجر این شرکت در شهرستان دزفول خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه نظارت بر بازار سیمان خوزستان ضعیف است، گفت: اینکه قیمت هر پاکت سیمان 60 هزار تومان باشد اصلا قابل هضم نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی در خصوص هتل صخره ای خرم آباد ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مالکانی که ملک خود را طی هفته های گذشته برای فروش عرضه کردند، نباید منتظر فروش ملک خود در مدت کوتاه باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن جوانان واجد شرایط روستاهای بخش مرکزی شهرستان یزد در دست پیگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی برخی مسئولان طی سال های اخیر وعده اجرای برنامه اجاره داری حرفه ای را داده اند که در عمل تاکنون اتفاق امیدوارکننده ای در این زمینه روی نداده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اگر مذاکرات نتیجه بخش باشد و برجام احیا شود با رکود معناداری در بازار مسکن مواجه می شویم که به دنبال آن، قیمت ها ریزش خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس گفت: بیش از 64 درصد از واحدهای مسکونی در روستاهای این استان با بهره گیری از تسهیلات پرداختی این نهاد مقاوم سازی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک آسیب شناس اجتماعی می گوید: پانسیون نشینی اگرچه یکی از پدیده های ناشی از شهرنشینی مدرن است اما باید توجه داشت که رشد افسارگسیخته آن می تواند به رواج زندگی انتزاعی و ناهنجاری های رفتاری در جامعه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه تشکیل صف های خرید سیمان، پروژه های عمرانی و تولید مسکن را دچار مشکل کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
روند مثبت مذاکرات هسته ای منجر به امیدواری برای ایجاد ثبات در اقتصاد کشور شده و برخی مسئولان و کارشناسان معتقدند که قیمت مسکن نیز کاهش پیدا می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز آمار تورم نهاده های ساختمانی مسکونی شهر تهران در چهار فصل منتهی به زمستان سال 1399 (تورم سالانه) را معادل 76,4 درصد اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
13 با افزایش قیمت مسکن در ماه های اخیر، دوباره موضوع خرید و فروش امتیاز مسکن ملی در فضای مجازی رونق گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس کانون انبوه سازان گفت: از سال 1390 تا کنون با هر جهش نرخ ارز، بسیاری از سازندگان ورشکست شده و از ریسمان سیاه و سفید می ترسند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خطوط آهن یزد-اقلید، بستان آباد-تبریز، زاهدان-خاش، همدان-سنندج و رشت-کاسپین در خرداد و تیر 1400 به شبکه ملی راه آهن ایران خواهند پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2297 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.7 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان هرمزگان گفت: این مجموعه در سال 99 موفق شد در 5 شعبه و 22 واحد آزمایشگاهی مستقر خود در سطح استان 26 هزار آزمایش فنی و مهندسی را به ثبت برساند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با اشاره به اینکه سهیمه استان در اجرای طرح مسکن محرومان 2 هزار واحد است، همکاری بانک ها را در اجرای طرح مناسب ارزیابی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
افزایش تسهیلات نوسازی بافت فرسوده به 120 میلیون تومان در کلانشهر ها و وام ودیعه اسکان موقت برای متقاضیان نوسازی واحدهای فرسوده به 40 میلیون تومان به وزارت راه ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران گفت: پاساژ علاء الدین، دراکولا، آزاد، شانزه لیزه، ساختمان آلومینیوم، مرکز تجاری دانشگاه و پاساژ مهستان از مهم ترین پرونده های اولویت دار ساختمان های نا ایمن منطقه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در راستای برنامه ریزی و سیاست های اجرایی و عملیاتی، ساخت و ساماندهی پروژه 10 هزار واحدی مسکن بندرعباس با همکاری شرکت بازآفرینی شهری به اتاق تعاون ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از ساخت و خرید 838 واحد مسکن برای مددجویان کردستانی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
از 73 هزار واحد اقدام ملی مسکن در استان تهران 27 هزار واحد در شهرهایی بجز شهرهای جدید اجرا می شود اما به دلایلی همچون واجد شرایط نبودن بسیاری از متقاضیان، عدم واریز آورده، تورم نهاده های ساختمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بازار رهن و اجاره امسال کمی متفاوت از حداقل چند سال گذشته است. جهش قیمتی مسکن طی سال های اخیر در بازار خرید و فروش، طبیعتا بازار رهن و اجاره را هم تحت تاثیر قرار داد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه آهن فروشان اهواز گفت: بعد از تعطیلات عید نوروز، بیشتر کارخانه های تولیدکننده مقاطع فولادی به دلیل افزایش دستمزد کارگران ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مقابله با کرونا خوزستان با بیان اینکه مرزهای چذابه و شلمچه برای تردد مسافران همچنان بسته است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: در اردیبهشت و خرداد بازار مسکن با رکود مواجه است؛ اما میانه های سال جاری، شاهد بازگشت رشد قیمت ماهانه مسکن خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون بیش از سه میلیون و 680 هزار واحد روستایی و واحد های مسکونی واقع در شهر های زیر 25 هزار نفر جمعیت سنددار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصادی معتقدند که توان مالی مستاجران پارامتر مهمتری نسبت به قیمت مسکن برای تعیین میانگین نرخ اجاره بها محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: متقاضیان مسکن ملی در شهر پرند که آورده خود را واریز کرده اند، امکان جابجایی واحد مسکونی و یا تغییر محل پروژه را ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شمار جمعیت آپارتمان نشین شهرها در حالی رو به افزایش هست که متاسفانه هنوز هم بسیاری از آپارتمان نشینان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: بازسازی 3800 واحد مسکن روستایی این استان با پیشرفت فیزیکی 30 تا 35 درصد در دست اقدام است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: به منظور جلوگیری از تخلفات مربوط به معاملات مسکن، پیشنهاداتی به قوای سه گانه داده ایم که در جلسه با معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران مطرح کردیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
قیمت الوار در آمریکا نسبت به سال گذشته 250 درصد افزایش یافته است و این مسئله به چالشی جدید برای مردم این کشور در خرید خانه تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از وزارت بهداشت و درمان و ستاد مقابله با کرونا خواست تا گروه کارگران ساختمانی را که ناچار به حضور در پروژه های ساختمانی هستند و نمی توانند توقف در کار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بازار مسکن در کل کشور دچار رکود شده اما علت رشد قیمت ماه های اخیر در تهران این است که پس از ثبات ارز و سکه، مقداری سرمایه از این حوزه ها وارد بازار مسکن پایتخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در شرایطی که بازار معاملات مسکن در وضعیت رکود سنگین به سر می برد، بیشتر متقاضیانی که این روزها برای خرید آپارتمان در بازار در حال جست وجو و بازدید از فایل هستند، متقاضی واحدهای مسکونی نقلی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان با اشاره به ناکافی بودن تسهیلات دولتی ساخت مسکن گفت: دولت برای ساخت مسکن حداکثر 100 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان می دهد اما همه می دانیم که یک خانه با 100 میلیون تومان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر بر اساس قانون کار، وزارت بهداشت و درمان به عنوان مسئول امور بهداشتی و وزارت کار به عنوان مسئول حفاظت و ایمنی نیروی کار به شمار می روند و از هر طرفی که به کارگر به دلیل عدم رعایت نکات ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۵    
کارخانه آجر شرکت بنیاد بتن خوزستان واقع در منطقه صفی آباد دزفول یکی از واحد های تولید مهم استان محسوب می گردد که از سال 1361 شروع به فعالیت نموده است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
متوسط قیمت خرید و فروش واحدهای مسکونی شهر تهران در فروردین سال 1400 نسبت به ماه قبل از آن 3.1 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: پارسال بیش از 68 میلیون و 300 هزار تن سیمان در کشور تولید شد و امسال قابلیت تولید بیش از 70 میلیون تنی در این صنعت وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی بانک مرکزی از کاهش 3.1 درصدی قیمت مسکن در تهران خبر داده که رئیس اتحادیه املاک گفت: گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن را قبول نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: یکهزار و 19 فقره سند مسکن مهر و 194 فقره سند بقاع متبرکه و زمین های وقفی، سال گذشته در استان صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با اعلام این مطلب که احداث 2 هزار 938 واحد مسکن محرومان استان آغاز شده است، گفت: بیش از 46 میلیاردتومان تسهیلات بلاعوض از اعتبار 90 میلیاردتومانی پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۷    
این شرکت در نظر دارد تا نسبت به فروش دو دستگاه واحد مسکونی آپارتمانی کلید اول خود در مناطق مسکونی کیانپارس و باهنر اهواز از طریق مزایده اقدام نماید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: کشتی هایی از مبداء هند بعضا وارد بندر امام خمینی(ره) می شوند که اقدامات و دستورالعمل های خاص بهداشتی در خصوص همه آن ها انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آغاز واکسیناسیون افراد بالای 80 سال در استان خوزستان از روز دوشنبه خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بررسی سوانح هوایی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت پرواز بندرعباس سپهران به فرودگاه مشهد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه تردد دریایی ایران و هند صرفا در حوزه تجاری است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ملاقات عمومی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با حضور تعدادی از مردم شهرهای دماوند و فیروزکوه برای رفع و پاسخگویی به مشکلات شهروندان این دو شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های اردبیل از پیشرفت 90 درصدی پروژه بهسازی باند اصلی فرودگاه شهدای اردبیل و بهره برداری آن در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
اخیرا در قانون بودجه، بندی اضافه شده است که بانک ها را موظف می کند حدود 360 هزار میلیارد تومان وام مسکن بلندمدت پرداخت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نیوجرسی بالاترین نرخ مالیاتی خرید مسکن در آمریکا را داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه از امکان فروش املاک افراد حقیقی در بورس کالا خبر داد و گفت: در طرح انتشار اوراق سلف مسکن می توان طی چند مرحله، اقدام به خرید متری واحد مسکونی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: آغاز ساخت مسکن طرح اقدام ملی در این شهرستان با تکمیل تمامی فعالیت های زیربنایی و دستگاه های خدماتی، در انتظار صدور پروانه از سوی شهرداری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مجموعه عظیم 10 هزار واحدی در قالب تولید و عرضه مسکن با سرمایه گذاری 7 هزار میلیارد تومان روز چهارشنبه کلید می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خمین گفت: 135 روستا از توابع این شهرستان براساس قانون برنامه پنجم توسعه دارای طرح هادی روستایی دارند و این طرح ها به عنوان نقشه توسعه و عمران این مناطق در دست ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد تورم مسکن با نرخ رشد قیمت ارز، از سال 94 تاکنون، هم اکنون به طور تقریبی به سطحی برابر رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معمار و داور ایرانی جایزه لوپ دیزاین با تاکید بر پایان دوره نمادها در معماری، گفت: در طراحی دیگر نمی توان به وضوح از گچ بری و آینه کاری یا طاق و گنبد استفاده کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۸    
مشکلاتی مثل انتقال صدای پای همسایه طبقه بالا به سقف خانه, یا شنیدن صدای انها که باعث نداشتن حریم خصوصی می شود, یا مشکلات بیشتری مثل انتقال رطوبت به دیوار ها و ورود خروج انرژی و ثابت نماندن دما ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس قطب علمی معماری اسلامی گفت: معماری ایرانی در یک قرن اخیر متاثر از فرهنگ غربی شده است. اغلب دانشگاه های ایران توسط غربی ها احداث شده سر فصل ها و محتوای کتاب های درسی غربی است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ویژه سبزوار گفت: اقدام ملی مسکن از طرح های مهم دولت است که تحقق آن در این شهرستان با هم افزایی دستگاه های اجرایی شتاب می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته عمران، معماری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۹۴ سایت دیگر  
صاحبان هر خانه لوکس از خرداد امسال شناسایی می شوند و آن ها باید تا پایان بهمن ماه مالیات متعلقه را بپردازند که بررسی ها نشان می دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری تهران اعلام کرد: در حوزه صدور پروانه و مجوز پایان کار موفق نبودیم و اقدامات انجام شده در شأن مردم نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بازار خرید و فروش مسکن در مناطق مرکزی پایتخت به عنوان محلات و مناطق پرتقاضا مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: زلزله هفته گذشته به 360 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این نهاد در 12 روستای بخش مرکزی این شهرستان خسارت وارد کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...