پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۸:۱۴Oct 2020 22

سازه نیوز (sazehnews.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ریزش منزل مسکونی در کنار زمین گودبرداری شده در بزرگراه امام علی (ع)، خسارت مالی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد، امروز چهارشنبه، 30 مهر 99 آخرین مهلت برای ثبت نام وام ودیعه مسکن است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بسته پیشنهادی دولت برای اجرای نظام اجاره داری حرفه ای در مراحل عملیاتی شدن است و اختصاص زمین های 99 ساله به عنوان بخش مهمی از مشوق های دولت اکنون به سرمایه گذارانی که اقدام به ساخت مسکن استجاری داشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، تصمیم این شورا در خصوص طرح جامع شهر جدید تابناک را به استاندار فارس اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از رسیدگی به تخلفات 39 شرکت حمل ونقلی در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از جهش کامل ارتباطی بین ارگان های دریایی با ایجاد بسترهای هماهنگی مشترک در حوادث دریایی در محدوده منطقه A1 دریایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان مشهد گفت: با افزایش چهار برابری این هزینه که به طور مستقیم با افزایش قیمت پروانه ساختمان در ابتدای سال و حضور مافیای همیشه در صحنه که با استفاده از تحریک موجود در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت اظهار داشت: سیاست وزارت صمت تقویت تولید فولاد و حذف دلالان است. فاصله زیادی بین قیمت کارخانه و قیمت بازار وجود دارد که متاسفانه به جیب دلالان که در حوزه های دیگر مثل بازار طلا و ارز نیز حضور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برنامه دولت برای حمایت از شرکت های هواپیمایی داخلی گفت: قیمت بلیت هواپیما فعلاً افزایش نمی یاید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
از هر پنج معامله آپارتمان مسکونی که در مدت سپری شده از مهر ماه در یکی از دو منطقه 9 و 10 پایتخت انجام شده، یکی نوساز یا حداکثر یکی، دو سال ساخت بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آخرین آمار درباره میزان و حجم ریالی واریز آورده اولیه متقاضیان این طرح در شهرهای کوچک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2252 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 0.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 16 ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در روزهای آتی با حضور رییس جمهور خبر داد و گفت: وزارت راه و شهرسازی به تکمیل 400هزار واحد مسکن ملی تا پایان 1400 به شرط همکاری پذیرفته شدگان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان مسکن کشور گفت: تجربه 10 سال گذشته نشان می دهد که پس از ادغام وزارت مسکن و شهرسازی با وزارت راه و ترابری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: در صورتی که کشاورزی توجیه اقتصادی نداشته باشد، استان ما از ساخت خانه های دوم ساکنین سایر استانها رها نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش کردستان از آغاز فرآیند احراز هویت فرهنگیان متقاضی مسکن ملی همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه اعلام کرد که تکمیل پروژه مسکن مهر کشور تا پایان امسال در اولویت دولت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزام رعایت ظرفیت 60درصدی ظرفیت هواپیماها از اول آبان،شرط جدید برای افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها از پرداخت کل سهم مشارکت دولت در ساخت آزادراه جنوبی تهران و بهره برداری آن در سال جاری با مساعدت سازمان برنامه و بودجه کشورخبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
جلسه مجمع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به منظور بررسی و اتخاذ تصمیمات اصلاحیه بودجه 1399 و بودجه پیشنهادی سال 1400 برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل و بهره برداری از 194 هزار واحد مسکونی برای محرومان تا خرداد 1400 خبر داد و گفت: حدود 100 هزار واحد از این تعداد در همکاری بنیاد با سازمان برنامه و بودجه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در حوزه پایانه های مرزی استان گندزدایی و ضدعفونی کامیون های داخل پایانه و بازارچه انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به استناد جزئیات ارائه شده از سوی متولیان وزارت راه و شهرسازی تاکنون 195 هزار نفر در مرحله دوم اعطای تسهیلات ودیعه مسکن ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جرقه ساخت آرامگاهی برای فردوسی بزرگ را نخست محمدتقی بهار در دل رضاشاه انداخت اما یافتن محل دقیق دفن این شاعر از سوی کیخسرو شاهرخ و وقف باغ حاج میرزا محمدعلی قائم مقام التولیه بود که باعث شد او بپذیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: برآورد دولت این است که به 700 هزار نفر وام ودیعه مسکن تعلق خواهد گرفت. اعتبار درنظر گرفته شده نیز 20 هزار میلیارد است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
در اولین ماه پاییز، بازار اجاره مسکن به لحاظ حجم عرضه و تقاضا نسبت به تابستان با افت مواجه شد؛ در عین حال که گزارشهای میدانی از افت پنج تا 10 درصدی نرخها نسبت به تابستان حکایت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
از اواخر اردیبهشت 99 قیمت مسکن در پایتخت روند صعودی یافت و روز به روز بر قیمت ها افزوده شد که به منظور جلوگیری از روند افزایش قیمت ها مقرر شد تا سایت ها و اپلیکیشن های مختلف نرخ درج نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کوچک تعیین شدن محدوده سکونت و عدم نظارت بر کم و کیف ساخت و سازها توسط شهرداری ها، عمده دلیل افزایش قیمت مسکن در چهارمحال و بختیاری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سازندگان مسکن معتقدند با توجه به افزایش لحظه ای مصالح در ماه های اخیر، هزینه ساخت با افزایش چشمگیری مواجه شده و بسیاری از پیش فروش کنندگان آپارتمان، اکنون در حاشیه زیان قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از پرداخت تسهیلات بافت فرسوده به 14 هزار و 685 واحد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در واکنش به اظهارات مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان گفت: تعرفه پایین خدمات مهندسی بر کیفیت ساخت وساز تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نظام مهندسی ساختمان استان تهران تاکید کرد: بر اساس آماری که خود شهرداری تهران داده است، 280 گود رها شده داریم که حدود 100 مورد از این تعداد پرخطر معرفی شده و باید به سرعت در مورد آنها فکری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال سقوط از ارتفاع بیشترین علت حادثه های ناشی از کار در این استان را به خود اختصاص داده و بیشترین آن در کارگاه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اجرای نماهای غیراستاندارد و خطرناک و ناهمخوان با معماری ایرانی - اسلامی این روزها در نقاط مختلف کشور به ویژه شهر ارومیه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با اعلام این که تاکنون 66 هزار و 808 متقاضی طرح ملی مسکن مرحله اول آورده را واریز کرده اند، گفت: بانک مسکن تنها حامی طرح ملی مسکن است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، افزایش اجاره بها برای منازل مسکونی در شهر یزد حداکثر 15 درصد تعیین شده و این مصوبه همچنان پابرجا و لازم الاجراست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در قالب طرح اقدام ملی توافق شده یک هزار و 680 واحد در اهواز احداث و 800 واحد برای جابه جایی این منازل اختصاص داده شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در شرایط کنونی به نظر می رسد رقم تسهیلات ساخت مسکن روستایی باید به 80 تا 100 میلیون تومان برسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی از سکنه در فضای موجود کشور و ضعف درآمدی دولت یکی از راهبردهای اساسی بوده و تأثیر جدی در کنترل روند افزایشی قیمت مسکن خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: بازار اجاره مسکن نیز همانند بازارهای دیگر اقتصادی تابع نظام عرضه و تقاضا است، بنابراین وقتی دولت در راستای تولید مسکن استیجاری حرکت کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام بانک مرکزی، در مجموع، عوامل متعددی شامل افزایش قیمت مسکن، ارز و... تورم هدف اعلام شده توسط بانک مرکزی را تهدید می کند؛ از این رو، لازم است بانک مرکزی برای دستیابی به تورم هدف اعلام شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ 747 حامل دام زنده و تعمیر آن توسط متخصصان ایرانی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
طبق آخرین گزارش اعلام شده از سوی مرکز آمار ترکیه، فروش املاک مسکونی به خارجی ها در ماه سپتامبر در پنجمین ماه متوالی با افزایش روبرو شده است و در هشتمین ماه متوالی از فوریه 2020 میلادی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۸    
با افزایش آپارتمان نشینی و ساکن شدن هر چه بیشتر مردم در آپارتمان ها، بیمه کردن ساختمان امری ضروری به نظر می رسد. یکی از مهم ترین بیمه ها، بیمه آتش سوزی ساختمان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به تلاش برای اتصال دانش آموزان کم برخوردار به شبکه شاد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به تصویب پهنه گسل ها در 6 شهر مهم و تغییر در فهرست ساختمان های بااهمیت بالا ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت کشتیرانی هند اعلام کرد که تخفیف 40 درصدی فعلی برای حمل بار بین این کشور و بندر چابهار ایران را برای تشویق تجارت به مدت یک سال دیگر تمدید کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مطابق آنچه معاون وزیر راه و شهرسازی اواخر هفته گذشته مطرح کرد، هزینه ساخت هر مترمربع مسکن ملی 2.7 میلیون تومان برآورد شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به تلاطم بازار سرمایه، سهامداران نسبت به گذشته از این بازار پر ریسک دلسرد شده اند و ترجیح می دهند سرمایه های خود را خارج و در بازار مسکن سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی حوزه مسکن گفت: دولت باید برای زوجین مسکن های حمایتی بسازد و به طور موقت این مسکن ها را به آنان واگذار کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
27 یک کارشناس مسکن با بیان اینکه طی 9 ماه گذشته هزینه مصالح ساختمانی تا پایان مرحله اسکلت 140 درصد افزایش یافته است گفت: به اعتقاد من قیمت هر متر مربع مسکن ملی بیش از 2.7 میلیون تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید دارای عدم سابقه مالکیت برای متقاضیان وام ودیعه را داشته باشند، همانطور که پیش از این و در دوره قبلی ثبت نام وام ودیعه مسکن اعلام شده بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناباد و بجستان تعدد ضامن یا ضمانت زنجیره ای برای دریافت تسهیلات بانکی و افزایش قیمت مصالح ساختمانی را از مشکلات مهم بهینه سازی مسکن روستایی در این شهرستانها ذکر کرد و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بازار ساخت و ساز و تولید مسکن با چالشها و مشکلات خرد و کلان فراوانی روبروست که باعث می شوند موانع بسیاری روبروی بخش خصوصی باشد،
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طی هماهنگی با نیروی انتظامی نزدیک به دو هفته است که در شیرین شهر گشت های شبانه پلیس بطور مستمر انجام می شود
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی میدانی فایل های عرضه شده به بازار خرید و فروش مسکن نشان می دهد: همچنان حجم فایل های بزرگ متراژ (بیش از 100 مترمربع) نسبت به فایل های کمتر از 100 مترمربع به میزان قابل توجهی بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به روند رو به رشد پروازهای عبوری از آسمان ایران بر افزایش درآمد فرودگاهای کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی گیلان از آماده بودن 2500 واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: متقاضیان برای خریدن این واحدها می توانند از تسهیلات مسکن مهر استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، رهبر این کشور متعهد شد تا به بازسازی مناطق توفان زده کمک کند و دست کم 25 هزار واحد مسکونی جدید طی پنج سال آتی بسازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
روز 15 اکتبر مصادف با 23مهرماه به عنوان روز بزرگداشت نابینایان و قانون عصای سفید نام گذاری شده است. عصای سفیدی که معرف نابینایان و راهگشای حضور مستقل آنان در فضاهای شهری است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: برقی کردن موتورهای دو سر، اتوبوس های شهر تهران و همچنین توسعه مسیرهای پیاده و دوچرخه جزو برنامه هایی است که آن را تعقیب می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از فعال شدن استارت آپ های کاهنده مصرف انرژی در ساختمان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اجرای طرح مالیات بر خانه های خالی از دو جهت مؤثر است، هدف اول، شناسایی املاک و اسکان کشور و هدف دوم مالیات بر خانه خالی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ظرف مدت دو هفته شاهد کاهش قیمت فولاد نسبت به قیمت کنونی آن در بازار خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت مسکن توقع برخی موجران را نسبت به انعقاد قراردادهای اجاره با میزانی همتراز با رشد قیمت فروش آن ملک سوق داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از ارائه اراضی 99 ساله به سازندگان مسکن استیجاری خبر داد و گفت: دستورالعمل اجاره داری حرفه ای را تدوین کرده ایم و در مراحل نهایی قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار یزد گفت: افزایش غیرمتعارف اجاره بهای مسکن در شرایط کرونایی کشور غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، در دستور کار قرار گرفتن ورود سیمان به بورس کالا توسط هیئت مدیره این انجمن را خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
هنوز شدت دو زلزله سال 75 در شهرستان بجنورد و زلزله سال 96 در شهرستان بجنورد و مانه و سملقان را از یاد نبرده ام که چگونه با لرزش خود خانه بسیاری از روستاییان و مناطق شهری را خراب و یا دچار خسارت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
به فاصله چند ساعت پس از واکنش مجلس به افزایش ناگهانی و چشمگیر قیمت بلیت هواپیما، وزیر راه و شهرسازی از منتفی شدن اقدام انجمن شرکت های هواپیمایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با موافقت کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی، مجوز بهره برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در کنارک به مدت دو سال تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب که تعمیرات و بازسازی 5632 واحد مسکونی تعمیری و احداثی زلزله سال 98 میانه و سراب به اتمام رسیده است از پرداخت تسهیلات بازسازی زلزله به 10240 خسارت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که این کشور و ایران در مورد از سرگیری پروازهای دو کشور و گسترش سفرهای هوایی پس از برداشتن محدودیت های کرونایی گفتگو کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
در سند جامع لجستیک کشور چابهار به عنوان یک نقطه حساس تعریف و عنوان شهر لجستیکی بر آن اطلاق شده است اما تبدیل شدن به شهر لجستیکی مستلزم زیرساخت هایی توسعه یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
20 سازندگان می گویند که بعضی مصالح ساختمانی از سال گذشته تا کنون رشد بیش از 200 درصد داشته که تاثیر خود را بر قیمت تمام شده ساختمان و به تبع آن طرح اقدام ملی مسکن خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که با افزایش یکباره قیمت اجاره بها و خرید مسکن در سال جاری تامین مسکن به یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه به خصوص قشر کارگر تبدیل شده است اقدام ملی مسکن به عنوان نور امیدی برای قشر ضعیف جامعه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در شورای استاندارد ایلام اعلام شد که امسال از بین 569 آسانسور در استان که گواهی اولیه نصب برای آنان صادر شده، تنها 13 مورد اقدام به بازرسی ادواری کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیع و اقتصادی سازمان حمایت بر لزوم تعدیل قیمت مسکن در کلان شهر تهران تاکید کرد و گفت: تلاش داریم در کاهش بار هزینه مصرف کننده ی مسکن دخیل باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
بررسی بانک جهانی از وضعیت بازار مسکن در 57 کشور جهان نشان می دهد که رشد قیمت ها به بالاترین سطح خود از زمان بحران مالی سال 2009 رسیده است که به عقیده این بانک بازتاب دهنده هراس سرمایه گذاران از شرایط ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان خواستار تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام یا فاقد متقاضی مساکن مهر در همدان شد و گفت: استان همدان به ویژه شهرهای همدان و ملایر با کمبود شدید زمین مواجه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تشدید دودستگی نرخ ها در آپارتمان های اجاره ای، ریسک انتخاب بد برای مستاجرها را افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ایجاد تعادل در قیمت مسکن، از مهمترین طرح ها و لوایح پیگیری شده در کمیسیون عمران مجلس یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
20 رئیس اتاق اصناف لرستان با اشاره به تأثیر طرح اقدام ملی مسکن بر کاهش قیمت خانه، گفت: اگر قول های مسئولان در زمینه اجرای این طرح درست باشد مطمئناً می توانیم شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تخصیص اعتبارات جدید به پروژه های بازآفرینی شهری بابل و امیرکلا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کارخانه سیمان دورود برای اینکه به فعالیت اش ادامه بدهد، نیازمند نوسازی تجهیزات بوده و بر همین اساس پروژه فاز چهار آن خرداد 93 در سفر هیات دولت یازدهم به لرستان و با حضور علی ربیعی، وزیر وقت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی چین پس از شناسایی موارد ابتلا به ویروس کرونا در میان مسافران پرواز موسکو-شانگهای که توسط خطوط هوایی "آئروفلوت" روسیه انجام شده بود، این پرواز را به مدت یک هفته به حالت تعلیق درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل 100 درصدی هفت بیمارستان در حال احداث توسط سازمان مجری تا آذرماه امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن از آغاز عملیات بهره برداری از خط ریلی خواف-هرات، بلافاصله پس از افتتاح این خط ریلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاورین املاک اراک، انعقاد قرارداد خرید و فروش ملک در دفاتر مجتمع های مسکونی را فاقد وجهه قانونی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امروزه وام های مختلفی در اختیار متقاضیان قرار دارد که با توجه به مبلغ و شرایط آن مناسب ترین نوع وام را می توانند از میان انواع وام مسکن انتخاب کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران تغییرات نرخ اجاره بها مسکونی در استان های مختلف کشور در فصل تابستان سال جاری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
19 پرداخت اقساط وام ودیعه مسکن از توان کارگران خارج است و از سوی دیگر، این وام در کل با اصل 31 قانون اساسی تعارض دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در چند سال اخیر با بروز پدیده هایی مانند گورخوابی، اجاره پشت بام و کانکس، مسکن 25 متری و ... مواجه بودیم، قطعا شکل گیری هر کدام از این پدیده ها ناشی از افزایش چند برابری قیمت مسکن در شهرهای بزرگ است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از حضور مستمر ناظران سلامت در فرودگاه مشهد خبر داد و تاکید کرد که با حضور ناظران، پروتکل های بهداشتی به طور دقیق در این فرودگاه رعایت می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای همکاری های فی مابین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و امور نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کل کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
19 رئیس اتحادیه صنف فروشندگان آهن، فولاد و فلزات استان تهران گفت: توانایی تامین صدرصد آهن و فولاد به منظور ساخت یک میلیون واحد مسکونی بدون تزریق هیچ سرمایه در گردشی در داخل کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با اشاره به اینکه برای اجرای طرح های هادی روستایی سالانه 4500 میلیارد تومان نیاز داریم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران جزو معدود کشورهای منطقه از نظر دسترسی به دریا بوده و خط مستقیم تا قطب جنوب دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بازرسان سازمان هواپیمایی به منظور نظارت بر اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی، به طور سرزده از فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی بازدید کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...