یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۰:۱۶Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات»

رئیس جمهور بر ساماندهی مسکن و اجاره بها به منظور جلوگیری از سوداگری و قیمت سازی در بازار مسکن تاکید و دستور اضافه شدن اراضی بلاتکلیف به ظرفیت ساخت مسکن را صادر کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
کارگروه اشتغال استان مرکزی خواستار اجرای کامل تعهدات اعطای تسهیلات تخصصی جهت تحقق شعار سال شد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کرج- استاندار البرز گفت: اعطای تسهیلات در ساخت و تولید مسکن ارزان عامل تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم خواهد شد.
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ساماندهی بازار اجاره بها و نظارت بر عملکرد سکوهای ارتباطی در زمینه مسکن و اجاره بها به منظور جلوگیری از سوداگری و قیمت سازی در بازار مسکن تأکید و از همه مسئولان و دستگاه ها خواست با عمل به وظایف خود باعث رفع هر چه بیشتر نگرانی مردم از ناحیه تأمین مسکن شوند.
دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان جنوبی از اعطای تسهیلات فرزندآوری به بیش از 11 هزار نفر در استان خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
برای پیشگیری از بی عدالتی در اعطای تسهیلات بانکی یا باید قوانینی توسط دولت تحت عنوان مصوبه دولت تصویب شود یا باید تجدید نظر های دیگری انجام شود که جلوی تسهیلات غیرمعمول به کارمندان بانک گرفته شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
همانطور که اشاره کردم برای بخش خصوص نمی توان به راحتی ورود کرد، مگر این که شورای هماهنگی بانک ها بتواند نظام پرداخت بانک های دولتی را تا حدی به بانک های خصوصی نیز ابلاغ کند ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز در این سمینار گفت: در سال جاری 132 میلیارد تومان تسهیلات در راستای حمایت از مشاغل و کسب و کارهای خانگی به این استان تخصیص داده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت گفت: پیگیر اعطای تسهیلات وام بانکی کم بهره از کمیته امداد امام خمینی(ره) برای رانندگان تاکسی شهری به منظور نوسازی تاکسی فرسوده هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی خضریان : در قانون بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی تکلیفی را برای بانک مرکزی قرار داده که ظرف یک ماه پس از ابلاغ بودجه، آیین نامه اعطای تسهیلات به کارکنان بانک ها را تنظیم و ابلاغ کند.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم چاراویماق با اشاره به تصمیم اتخاذ شده برای اعطای تسهیلات به کشاورزان برای خرید تراکتور افزود: با اعطای این تسهیلات مشکل دسترسی کشاورزان منطقه به تراکتور رفع شده و حداقل هزار تراکتور در اینجا فعال خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهادکشاورزی گفت: از دستور روز جاری رئیس جمهور در زمینه اعطای پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات برای واگذاری تراکتور اقساطی به کشاورزان ابراز خرسندی کرد و گفت: با این دستور عده کثیری که در صف خرید بودند به نتیجه می رسند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۸    
برای مهاجرت معکوس از شهر به روستا اعطای تسهیلات 200 میلیون تومانی با کارمزد پنج درصد در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در نشست سرپرست اداره کل طرح های ملی و فراگیر جوانان با وزیر ورزش و جوانان، درخواست پیگیری و افزایش سقف تسهیلات خوداشتغالی جوانان مطرح شد که با قول مساعد وزیر ورزش و جوانان، قرار است این موضوع از طریق معاون اول ریاست جمهوری پیگیری شود.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
متوسط تسهیلات پرداختی بانک های کشور به کارکنان خود (بدون درنظر گرفتن تسهیلات بازنشستگان بانک ها) به عدد 777 میلیون تومان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اعطای تسهیلات به کارخانه کاغذسازی زاگرس فارس در حال بررسی است .
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در یک برنامه تلویزیونی، به نقش مستقیم هیات مدیره بانک های خصوصی در اعطای تسهیلات به کارکنان این بانک ها اذعان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: موضوع مهاجرت معکوس به روستاها از اولویت برنامه های دولت است و برای مهاجرت معکوس از شهر به روستا بنیاد مسکن آماده واگذاری زمین و اعطای تسهیلات 200 میلیون تومانی با کارمزد 5 درصد به متقاضیان است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، کورش پرویزیان، رئیس شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در برنامه تلویزیونی پایش اظهار کرد: خوشبختانه با دستوری که رئیس جمهور و همچنین معاون اول صادر کردند و همچنین در جلسه رئیس کل بانک مرکزی با بانک ها درباره تسهیلات خرد بر موضوعاتی مانند عادلانه بودن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تاکید بر حذف پیچیدگی های اداری مسیر تولید گفت: بانک ها در اعطای تسهیلات اشتغالزایی سلیقه ای عمل نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران بانک های عامل باید در اعطا تسهیلات به سرمایه گذاران عدالت را رعایت کنند، گفت: مراحل بوروکراسی اداری در راستای توسعه سرمایه گذاری در گیلان باید کاهش پیدا کند لذا در صورت وجود موانع بر سر راه برخی از تولید کنندگان باید جلسات کارگروه رفع موانع تولید سریعاََ برگزار ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد آئینی روز سه شنبه در آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین صنعت ساخت وساز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعتقاد وزارت راه و شهرسازی بر این است که تولید مسکن در بافت های فرسوده بهترین و سریع ترین روش است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۰۵    
شاکری، عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه عدم همراهی بانک ها در اعطای تسهیلات نهضت ملی مسکن سرعت ساخت این طرح را کُند کرده است گفت: بر اساس مدل مالی نرخ سود وام مسکن ملی باید 9 تا 12 درصد باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست مازندران گفت: صندوق ملی محیط زیست از منابع موجود برای واحدهای صنعتی آلاینده تسهیلات کم بهره ارائه دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
قرارداد همکاری صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با بانک توسعه تعاون به منظور اعطای تسهیلات کارآفرینی به ایثارگران به امضا رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۵۱    
دومین کمیته تخصصی برای بررسی 13 فقره پرونده اعطای تسهیلات خوداشتعالی توانخواهان تحت پوشش اداره بهزیستی شهریار برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۴    
ایبنا : سفته الکترونیک به عنوان خدمتی جدید از بانک تجارت برای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات غیرحضوری، در اپلیکیشن باجت این بانک رونمایی شد. فرآیند پیاده سازی سرویس سفته الکترونیک بر پایه زیرساخت ارائه شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی از اواسط سال1401 آغاز شد و پس از تایید کارشناسان و مدیران این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر در اجرای تسهیلات فرزندآوری گلایه کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، یکی از معضلاتی که دولت سیزدهم در ابتدای کار خود با آن روبرو شد، شکاف طبقاتی و بی عدالتی اقتصادی شدید بود. دولت سیزدهم در حالی کار خود را آغاز کرد که ضریب جینی (شاخص نابرابری اقتصادی) از حدود 36 درصد در سال 92 به حدود 40 درصد در سال 1400 رسیده بود که نشانگر افزایش شکاف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قوچان گفت: بر اساس برآورد انجام شده و اعطای تسهیلات مختلف در حوزه اشتغال، در سال 98 نرخ بیکاری در این شهرستان حدود 8.37 درصد اعلام شد که امروز می توان گفت این رقم کاهش داشته است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق گزارش وزارت اقتصاد طی توافق این وزارتخانه با بانک های دولتی و خصوصی پرداخت تسهیلات از بهمن ماه سال 1400 تا 5 اردیبهشت 1402 بر مبنای اعتبارسنجی یا حداقل وثایق به یک میلیون و 82 هزار و 815 فقره به ارزش 66 هزار و 8 میلیارد رسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۰    
مراسم انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات بین بانک توسعه تعاون و صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران ، به خبرهای خوشی برای ایثارگران منتهی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت با بیان اینکه حدود 50 درصد تاکسی های شهر فرسوده است، گفت: تفاهم نامه ای میان اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شده است تا در قالب طرح نوسازی تاکسی های فرسوده، تسهیلات بانکی کم بهره اعطا شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۴    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: با اعطای تسهیلات طبق تبصره 18 صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی توسعه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست کشور گفت: اعطای تسهیلات برای اجرای پروژه تصفیه خانه سپتاژ تا پایان خرداد ماه قطعی شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان روز سه شنبه در مراسم امضای تفاهم نامه شرکت شهرک های صنعتی و بانک توسعه تعاون استان اظهار کرد: تفاهم نامه همکاری اعطای تسهیلات تلفیقی بین شرکت شهرک های صنعتی و مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان در راستای تفاهم ملی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خانوارهایی که بعد از سال 1399 به بعد صاحب دو فرزند شده یا می شوند، 130 میلیون تومان وام مسکن داده می شود.
دبیر شورای هماهنکی بانک های دولتی گفت: بر اساس مصوبه ی شورای پول و اعتبار، نرخ تسهیلات کارکنان در شبکه ی بانکی حداقل 10 درصد است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک ها گفت: تمامی دستگاه های نظارتی از نحوه اعطای تسهیلات آگاهی داشته اند و تخلفی در این خصوص وجود ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۳۵    
رضایی کوچی گفت: بانک ها هیچ گاه از بخش مسکن برای اعطای تسهیلات حمایت نکرده اند، زیرا منافعشان در اعطای تسهیلات برای ساخت مسکن نیست.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی با اشاره به دستورالعمل ها و مقررات موجود در خصوص اعطای تسهیلات به کارکنان بانک ها اظهار داشت: بانک مرکزی هم سیستم نظارتی قوی دارد و هم در خود بانک ها جدا از دستگاه های نظارتی و دیوان محاسبات که تحت نظر مجلس شورای اسلامی است یا سازمان بازرسی کل کشور ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس صورت های مالی حسابرسی شده 6 ماه اول سال 1401، بانک پاسارگاد 68.5 درصد از کل تسهیلات اعطایی خود در حوزه قرض الحسنه را به کارکنان خود پرداخت کرده است. به گزارش ایرنا، طبق دستورالعمل بانک مرکزی همه سپرده های قرض الحسنه بانک ها باید صرف اعطای تسهیلات قرض الحسنه شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سمنان : برای تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن ، علاوه بر بانک مسکن سایر بانک ها هم برای اعطای تسهیلات اقدام کنند .
خبر خوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت : تسهیلات 200 میلیون تومانی بهسازی با مدت بازپرداخت 20 ساله و کارمزد بانکی 4 درصد برای مقاوم سازی مساکن روستایی ارائه می گردد.
سفته الکترونیک به عنوان خدمتی جدید از بانک تجارت برای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات غیرحضوری، در مرحله آغازین، در اپلیکیشن باجت این بانک رونمایی شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس سازوکار اعطای تسهیلات ودیعه مسکن برای گروه های جمعیتی آسیب پذیر را تعیین کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان بر اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی روستایی در استان تاکید کرد و گفت: توانمند سازی نقاط روستایی در دستور کار استانداری قرار دارد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: حدود سه هزار بانوی سرپرست خانوار که عمدتا مشغول به تولید صنایع دستی هستند از تسهیلات کارآفرینی برخوردار می شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح شکوهی بیدهنی در گفت وگو با ایران اکونومیست در رابطه با هدایت اعتبار بانکی به سمت بنگاه های مولد اظهار کرد: اگر بانک ها خلق اعتبار داشته باشند، علی القاعده باید به سمت تولید و فعالیت های مولد باشد؛ بنابراین به همان اندازه که نقدینگی افزایش پیدا می کند ...