پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۱۵May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعطای تسهیلات»

ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از اجرای تفاهم نامه همکاری با بانک توسعه تعاون به منظور اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار لردگان اعطای تسهیلات ویژه را مهمترین دغدغه برای تکمیل صنایع پیشران این شهرستان اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شفت- معاون فرماندار شفت گفت: بانک ها در اعطای تسهیلات ازدواج و فرزند آوری همکاری بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، از اعطای 50 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به فعالان حوزه کتاب استان یزد خبر داد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۱    
از کلیه شرکت های فناور، نوآور و دانش بنیان که تاکنون موفق به اخذ تسهیلات بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه نشده اند، دعوت می شود تا زمان اتمام منابع در دسترس این بند قانونی، به سامانه مربوطه به آدرس khedmat.isti ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰    
سمنان- بسیاری از متقاضیان وام مسکن و ازدواج در استان سمنان از مانع تراشی های بانک ها صحبت می کنند در حالی که مسئولان از اصل این موضوع را قبول ندارند!
شانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
فراخوان اعطای تسهیلات دستورعمل تبصره 18 قانون بودجه سال 1402 با هدف اعطای تسهیلات برای ایجاد اشتغال با تکیه بر دانش بنیان کردن صنعت نفت منتشر شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱۳۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، جعفر امیرآبادی زاده به امضای تفاهم نامه بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران اشاره کرد. او اظهار داشت: بر اساس مندرجات این تفاهم نامه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در یکی از مناظرات دانشجویی در دوازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران که در دانشگاه علم و فرهنگ با گزاره بهترین روش برای توسعه زیست بوم کسب و کارهای نوپای کشور سرمایه گذاری مستقیم دولتی است نه اعطای تسهیلات و وام برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی عملکرد برخی بانک ها در عمل به قانون اعطای تسهیلات مسکن در حد صفر است که همین بانک ها با روش های حقوقی به دنبال لغو بخشی از قانون جهش تولید مسکن هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
در دولت سیزدهم، یکی از سیاست های مهم بانک مرکزی، تامین و اعطای تسهیلات بانکی به بخش های مختلف جامعه است که در سه سال گذشته عملکرد مثبتی در این بخش ثبت شده است؛ به گونه ای که طی این مدت در هفت بخش نزدیک به 940.8 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۴    
امام جمعه خوسف گفت: برای مرمت و بازسازی خانه های بافت های تاریخی باید از محل طرح های بازآفرینی تسهیلات کم بهره و مشوق اعطا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از تخصیص ردیف های اعتباری تسهیلات اشتغالزایی در بخش تعاون مصوب سفر ریاست فقید جمهور به این استان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان انتقاد از عملکرد بانک ها در عمل به قانون مجلس در اعطای تسهیلات مسکن گفت: بانک مرکزی و بانک های تابعه باید در سیاست های اتخاذشده، تجدیدنظر کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یکی از اقدامات دولت سیزدهم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید نهضت ملی احیا و راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و غیرفعال یا افزایش ظرفیت تولید، رفع مشکلات و اعطای تسهیلات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۵    
نماینده همدان در مجلس گفت: با اعطای تسهیلات تشویقی مالیات و کاهش مالیات تولید کننده توسط دولت در قوانین بالادستی، شعار سال که جهش تولید با مشارکت مردم است به وقوع خواهد پیوست.
جلسه بررسی و راهکارهای پیشنهادی حل مشکلات اعطای تسهیلات حمایتی موضوع دو جزء 3 و 4 بند ب تبصره 18 قانون بودجه سال 1402 و همچنین بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1401 با حضور ناصر یارمحمدیان مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان و دبیر تسهیلات تبصره 18، نمایندگان استانداری اصفهان ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ صمد حسن زاده، رئیس اتاق بازرگانی ایران در دوازدهمین نشست دهمین دوره هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در جمع خبرنگاران درباره پیامدهای توقف اعطای تسهیلات بانکی به صنایع گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار از اعطای تسهیلات ارزان قیمت به تولیدکنندگان پوشاک ایرانی اسلامی خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۳    
معاون امور اقتصادی استاندار هرمزگان گفت:کشتی سازی سپهر دریای جنوب یکی از واحد های احیایی بود که جشن احیای واحد های راکد را در همین مکان با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا_ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید به مساله جمعیت به عنوان یک راهبرد نگاه کنیم، گفت: برخی از بانک ها در اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تعلل می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید به مساله جمعیت به عنوان یک راهبرد نگاه کنیم، گفت: برخی از بانک ها در اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری تعلل می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از ارائه آموزش های فنی و حرفه ای و تسهیلات کم بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۴    
بندرعباس- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایرانگردی و جهانگردی از اعطای تسهیلات به طرح های گردشگری دریایی تا سقف 75 درصد منابع مورد نیاز اجرای طرح خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عباسی گفت: اولویت در اعطای تسهیلات به اشتغال خانگی باید با مادران دارای 2 فرزند با بیشتر باشد ولی برای ترغیت زوج های جوان، دستگاه های علوم پزشکی، آموزش و پرورش، بانک ها و مسکن و شهرسازی باید در برش استانی طرح های تشویقی در حوزه فرزندآوری را در نظر بگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۴:۰۷    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد پرداخت نشدن وام ساخت مسکن در مهریز، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از شرکت های دانش بنیان حوزه پزشکی و سلامت پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران بازدید کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نصر: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فصل کاری در استان حداکثر تا آخر آبان است و بر این مبنا دو تا سه ماه آینده از نظر اعطای تسهیلات بانکی برای فعالیت های ساخت و ساز در حوزه تولید و صنعت حیاتی است، تذکر داد: پرداخت تسهیلات توسط بانک ها نوشداروی بعد از مرگ سهراب نباشد.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵    
طرحهای عمرانی شهری آمل با تسهیلات بانکی سرعت می گیرد شهردار آمل، با تاکید بر ضرورت گسترش تعاملات با بانک شهر از توافق با این بانک در خصوص اعطای تسهیلات برای اجرای طرحهای شهری خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۴    
کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارائه طرح های مختلف از جمله طرح تاکسیرانی بر توانمندسازی مددجویان اهتمام ورزیده است و با برگزاری دوره های آموزشی مشترک با دستگاه های مختلف، همچنین اعطای تسهیلات سعی بر توانمندسازی و خودکفایی مددجویان خود دارد.
آفتانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی با اعلام جزییات بسته حمایتی برای فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری گفت: تسهیلات ارزان قیمت برای بومی سازی شبکه ملی اطلاعات اعطا می شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 30 نوع حمایت برای کسب و کارهایی که در سکوهای داخلی فعالیت می کنند، پیش بینی شد. عیسی زارع پور در گفت وگو با شفقنا در پاسخ به این پرسش که پیرامون شیوه نامه اعطای تسهیلات به کسب و کارهای حوزه اقتصاد دیجیتال ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در این نشست که مدیر اعتبارات بانک کشاورزی نیز حضور داشتند، استاندار ایلام خواستار مساعدت هر چه بیشتر این بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات برای کشتارگاه صنعتی مرغ پاطلایی کارزان شد و گفت: راه اندازی این کشتارگاه می تواند منشأ صادرات به استان های همجوار و استان های مرزی در کشور عراق باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی طبق برنامه عملیاتی جهش تولید با مشارکت مردم مکلف است با همکاری سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی بسته پیشنهادی برای بازنگری در سیاست های اعطای تسهیلات به منظور هدایت اعتبارات به سمت تولید را تهییه کند.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ سید مهدی میرغفاری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز به مناسبت آغاز هفته ملی جمعیت افزود: اعطای تسهیلات برای درمان 246 زوج نابارور، اهدای 23 بسته حمایتی امل بسته لبخند مادری ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت نیرو و صندوق توسعه ملی به منظور اعطای تسهیلات برای احداث 15 هزار مگاوات واحد نیروگاهی در راستای به حداقل رساندن ناترازی صنعت برق کشور تفاهمنامه امضا کردند.
مدیرکل پایش، ممیزی و نظارت سازمان فناوری اطلاعات ایران از آغاز ثبت نام اعطای تسهیلات به کسب وکارهای فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های ایلام گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت هشت زندانی جرائم غیرعمد توسط ستاد دیه و پنج زندانی با اعطای تسهیلات قضایی به آغوش خانواده خود بازگشتند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: براساس گزارش های دریافتی در مورد اعطای تسهیلات به برخی از مدیران شهرداری باید بگویم که شهرداری این پول ها را در قالب وام به مدیران نداده است، بلکه بعد از اینکه ماجرا بالا می گیرد، با سندسازی طوری عمل می کند که اینها را به افراد مذکور وام داده است! ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت بر اساس ارزیابی های انجام شده، خراسان جنوبی در زمینه ثبت ازدواج و ازدواج به موقع رتبه نخست را به خود اختصاص داده و این در حالی است که در زمینه اعطای تسهیلات ازدواج رتبه 30 کشور را دارد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان ورزش و جوانان با بیان اینکه خراسان جنوبی رتبه اول ازدواج در کشور را دارد، گفت: اما جایگاه این استان در خصوص مسئله وام ازدواج خوب نیست و رتبه سی اُم را در کشور دارد.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، عباس خرازی مدیر بانکداری شرکتی بانک کارآفرین با اشاره به اجرای این طرح در بانک کارآفرین در راستای تحقق اهداف عالیه بانک برای اعطای تسهیلات خرد و حمایت از تولید داخلی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: رتبه دوم اعطای تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1401 پس از کرمانشاه به این استان اختصاص یافت.
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر نجار زاده در این دیدار با اشاره به حمایت این بانک از برگزاری نمایشگاه کتاب امسال، گفت: بانک ملی ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی اهتمام ویژه ای به نشر کتاب دارد و با اعطای تسهیلات به ناشران کتاب، در جهت تسهیل امور فعالان این صنعت تلاش کرده است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
موضوع ترک فعل بانک های عامل و سازمان امور مالیاتی در حوزه پرداخت تسهیلات بخش مسکن در دیوان محاسبات کشور بررسی خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: تسهیلات 500 میلیون تومانی بر اساس تبصره 18 آیین نامه حمایت از سکو ها و کسب و کار های اقتصاد دیجیتال پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
با هدف توسعه محصولات الکترونیک و افزایش سطح مطلوبیت از خدمات پایه های فروشگاهی(POS) و درگاه های پرداخت اینترنتی (IPG) و به منظور قدردانی از وفاداری پذیرندگان برتر، اجرای طرح "پذیرنده شو" بانک رفاه کارگران آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
مشارکت راهبردی بانک صادرات ایران با شرکت انرژی سینا با هدف اعطای تسهیلات و سرمایه گذاری مشترک (ارزی- ریالی) کلید خورد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد خوزستان به منظور رفاه حال بازنشستگان، تسهیلات رفاهی برای آنان در نظر گرفته است. عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: این شرکت در راستای ارج نهادن به مقام بازنشستگان ...