شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۳:۴۵Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های تعاونی»

درحالی رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری افزایش قیمت بلیت اتوبوس را تکذیب کرده که به نظر می رسد برخی شرکت ها در غفلت سازمان راهداری تا 26 درصد قیمت ها را افزایش داده اند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
هیات وزیران افزایش و تقویت توان صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون را در جهت تسهیل وام اشتغال زنان سرپرست خانوار به تصویب رساند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۲    
اول فارس تعاونی روستایی شرکت تعاونی روستایی سیاخ واقع در بخش یاخ دارنگون شهرستان شیراز بخشی از فعالیت های خود را منتشر کرد. به گزارش اول فارس ، شرکت تعاونی روستایی سیاخ بعنوان یکی از برترین شرکت های تعاونی فعال در استان فارس اعلام کرد این شرکت تعاونی از بدو تاسیس تاکنون هیچ گونه زیانی نداشته ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عامری، رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری با تاکید بر اینکه باید فکری به حال ناوگان اتوبوسرانی کشور شود چرا که این ناوگان نحیف تر از گذشته شده است گفت: قیمت بلیت اتوبوس هنوز افزایش نیافته است.
مراسم افتتاحیه نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای تنظیم بازار با عنوان عید تا عید با حضور محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،هادی ابوی رئیس اتاق تعاون استان،علی غفوری مقدم معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۷    
جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اتاق تعاون و مدیران عامل شرکت های تعاونی پیرامون حضور پرشور و حداکثری اعضاء و جامعه مخاطبین در انتخابات پیش روی
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ عبداله موموندی مدیرکل دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی در این نشست توجه به صرفه جویی و افزایش بهره وری آب در کشور را امری اجتناب ناپذیر خوانده و بر لزوم ادامه فعالیت های آموزشی و ترویجی در قالب وظایف جاری مدیران هماهنگی ترویج ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی آشنایی با اهمیت اقدام متعاقب ورود سویه های اگزوتیک با محوریت سویه SAT2 ویروس تب برفکی برای دامداران استان قزوین برگزار شد. دوره آموزشی آشنایی با بیماری تب برفکی با همکاری مشترک اداره کل دامپزشکی ...
سلام نو / دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: درحال حاضر حدود 7500 دستگاه اتوبوس در ناوگان مسافربری ایران فعال هستند.
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری با تکذیب بلیت 500 هزار تومانی اتوبوس تهران-اهواز ، گفت: مسئولان سازمان راهداری فقط وعده حمایت می دهند
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی رشت و خمام گفت: روستابازار محلی است که کشاورزان و روستاییان می توانند در آن غرفه ای داشته باشند تا محصولات و تولیدات خود را به طور مستقیم به عموم عرضه کنند.
رویش افکار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک وزیر کشور و رئیس اتاق تعاون ایران با موضوع گسترش شرکت های تعاونی برگزار شد. بهمن عبداللهی، رئیس اتاق تعاون ایران در این نشست با اشاره به اینکه تعاونی بهترین مدل مردمی سازی اقتصاد در راستای عدالت اجتماعی است، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 100 هزار تعاونی فعال با اشتغالزایی 1 ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی کشاورزی دامداران استان همدان گفت: 73 هزار تن نهاده دامی طی 10 ماه امسال در بین دامداران استان توزیع شده است.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران، معاونین و روسای کمیسیون های انرژی، بهبود فضای کسب و کار، حمل و نقل، مسکن و برخی فعالان حوزه صنعت انرژی نشستی مشورتی با دکتر احمد وحیدی برگزار کردند. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی مازندران گفت: نمایشگاه صنایع تبدیلی و فناوری های نوین کشاورزی در ساری برگزار می شود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که با نزدیک شدن ایام پایانی سال، حجم تردد بین شهری در استان البرز افزایش می یابد، کرایه اتوبوس های بین شهری این استان نیز بیش از 42 درصد افزایش یافته است. ...
با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان 950 واحد مسکونی که توسط شرکت های تعاونی ساخته شده است افتتاح و برای بهره برداری به اعضاء تحویل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری مجامع شرکت های تعاونی به صورت الکترونیکی و آنلاین صرفنظر از شفافیت و کاهش هزینه ها، موجب ارتباط و مشارکت بیشتر اعضا در تصمیم گیری ها می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان زنجان از مشارکت فعالانه و جهادی شبکه اتحادیه های استانی، شهرستانی و شرکت های تعاونی روستایی استان در آماده سازی و بسته بندی 300 بسته معیشتی و غذایی اهدایی به ارزش بالغ بر 2 میلیارد ریال در بین اقشار آسیب پذیر جامعه روستایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر اتاق تعاون استان همدان گفت: تا پایان آذرماه امسال شرکت های تعاونی استان 42 میلیون دلار صادرات داشته اند که پیش بینی می شود نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش بیش از پنج میلیون دلاری داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۸    
همدان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: میزان صادرات شرکت های تعاونی استان همدان طی 10 ماهه سال جاری برابر 40 هزار و 610 دلار بوده است.
برنامه ترویجی روز مزرعه توسط مروجین پژوهشکده برای صیادان شرکت های تعاونی صیادی پره برگزار شد به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر_ ساری ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
برنامه ترویجی روز مزرعه توسط مروجین پژوهشکده برای صیادان شرکت های تعاونی صیادی پره مستقر در بابلسر و فریدونکنار برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نصر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی نسبت به هرگونه ترک فعل و کم کاری شرکت های تعاونی مسکن هشدار داد و تاکید کرد: در خصوص تامین حقوق شهروندان هیچ عذری نمی پذیریم.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: شرکت های تعاونی استان برای 15 هزار و 649 نفر فرصت اشتغال ایجاد کرده است. به گزارش روزانه نیوز، یوسف شعبانی در تشریح این خبر افزود : 10 درصد اشتغال استان در بخش تعاون است. او با بیان اینکه یک هزار و 290 تعاونی در استان وجود دارد، [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: شرکت های تعاونی استان برای 15 هزار و 649 نفر فرصت اشتغال ایجاد کرده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
جشنواره غذای محلی و صنایع دستی محلی در مدرسه بوعلی سینا و ریحانه باهمت خواهران پایگاه حضرت ام البنین(س) و حوزه مقاومت بسیج شهید آوینی و شرکت های تعاونی روستایی در هندیجان برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از 60 درصد جمعیت استان، سهامدار سهام عدالت هستند، گفت: بیش از 50 درصد سهامداران سهام عدالت استان مدیریت سهام خود را بر عهده شرکت های تعاونی قرار داده و روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قم گفت: شهرداری آماده تقسیط بدهی های شرکت های تعاونی است تا در مدت یک هفته برای مجتمع های مسکونی مجوز پایان کار صادر شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۸    
ساری- باقری، مدیرکل تعاون مازندران از افزایش صادرات شرکت های تعاونی در سال جاری خبر داد و گفت: 30 میلیون دلار انواع کالا امسال صادر شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۸    
به مناسبت دهه مبارک فجر جلسه ای با مدیران شرکت های تعاونی و واحدهای تولیدی ، انجمن کارگران در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی تالش برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حدود یک میلیون و 850 هزار نفر برگه سهام عدالت با مهر شرکت های تعاونی در اختیار دارند.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اعظم یوسفی در حاشیه برگزاری همایش آنغوزه در بجستان در گفتگو با خبرنگاران، خاطرنشان کرد: تعاونی گیاهان دارویی خراسان رضوی خدمات مختلفی را از طریق شرکت های تعاونی می تواند در اختیار جامعه کشاورزان و تولیدکنندگان قرار دهد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه هماهنگی شورای بانک های شهرستان تالش با موضوع رفع مشکل و تسهیل در پرداخت تسهیلات اشتغال، ازدواج و... با حضور رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و روسای بانک های دولتی و خصوصی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی زنبورداران فارس گفت: طی انعقاد تفاهم نامه ای با مرکز آموزش فنی و حرفه ای با برگزاری دوره های آموزشی بر اساس نیاز زنبورداران، بدنبال افزایش نفوذ دانش در صنعت زنبورداری استان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۰    
شیراز - ایرنا - افزایش نفوذ دانش در صنعت زنبورداری یکی از مهمترین رویکردهای استان فارس در این عرصه محسوب می شود که برای تحقق این امر،اتحادیه شرکت های تعاونی زنبورداران اخیراً اقدام به انعقاد تفاهم نامه ای با مرکز آموزش فنی و حرفه ای کرده است.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت گفت: حربه جدید کلاهبرداران این است که پیامکی مبنی بر واریز سود سهام عدالت به برخی افراد ارسال می کنند، سپس از دریافت کننده پیامک می خواهند با باز کردن لینک، شماره ملی یا شماره حساب خود را وارد کند که به محض باز کردن لینک، سودجویان از حساب افراد برداشت می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر جاماندگان سهام عدالت شامل سه گروه هستند. حدود یک میلیون و 850 هزار نفر برگه سهام با مهر شرکت های تعاونی در اختیار دارند. این افراد از سال 1385 تا 1391 در سهام عدالت عضویت داشتند اما متاسفانه به دلیل اختلالاتی که در سازمان خصوصی سازی وقت پیش آمد از سبد سهام عدالت خارج شدند که باید در ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۰    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه از صادرات 181 هزار دلاری شرکت های تعاونی تحت پوشش شهرستان در دی ماه سال جاری خبر داد.
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۷:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز 29 دیماه، جلسه ویژه مهندس نادری سرپرست فرمانداری فلاورجان در خصوص بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان شهرستان با حضور دکتر فصاحت سرپرست سازمان تعاون روستایی کشور در دفتر فرماندار برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت: همه فعالیت های مرتبط با کشاورزی باید از ساختار دولتی خارج و به مردم سپرده شود که برای تحقق این هدف تشکیل شرکت های تعاونی با عضویت کشاورزان و بهره برداران ضروری است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۷    
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برای حمایت از تبدیل شرکت های تعاونی استان به دانش بنیان اعلام آمادگی کرد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فراهم آوردن زمینه ای برای رونق بازار کشاورزی و غذایی داخلی و تسهیل روند بازاریابی و حضور این بخش از صنعت در خطه شمال کشور در قالب نمایشگاه گرین فارم می تواند زمینه های توسعه کشاورزی را فراهم کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون تعاون و اقتصاد مردمی مجلس واگذاری شرکت های زیان ده زیرمجموعه صندوق های بازنشستگی در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان به جوانان فارغ التحصیل جویای کار را یکی از اشکال مردمی سازی اقتصاد و به مثابه یک تیر و چند نشان خواند که هم موجب می شود این شرکت ها را از زیان دهی خارج کنیم و هم از ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۰    
رئیس هیات مدیره اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: دولت برای رفع کمبود روغن موتور و لاستیک رانندگان اتوبوس باید سامانه جدید راه اندازی کند.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت های تعاونی عشایری زمانی بازدهی دارند که به سمت فعالیت های اقتصادی حرکت کنند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه- رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت درباره اختصاص سهام عدالت به جاماندگان گفت: در حال حاضر جاماندگان سهام عدالت شامل سه گروه هستند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، توکلی افزود: حدود یک میلیون و 850 هزار نفر برگه سهام با مهر شرکت های تعاونی در اختیار دارند. ...