شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۳۲Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجعان»

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، در اطلاعیه ای از راه اندازی سامانه نظرسنجی پیامکی از رضایت مراجعه کنندگان به مراکز واکسیناسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تعداد مراجعان به بیمارستان شهید جلیل برای بستری کاهشی اما بیماران سرپایی همچنان افزایشی است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور، در 4 ماه نخست سال جاری 220 هزار و 901 مصدوم حاصل نزاع و دعوا در کشور به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با آمار مراجعان 209 هزار و 762 مصدوم، حدود 5 درصد افزایش داشته است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی،رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی به همراه معاونین قضایی با 250 نفر از مراجعان به صورت چهره به چهره دیدار و به بررسی مشکلات حقوقی آن ها پرداخت. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اژه ای محسنی رئیس قوه قضاییه خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات گفت: در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنید و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت پرهیز شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس قوه قضاییه گفت: قرار های بازداشت موقت تا حد امکان صادر نشود. رئیس دستگاه قضا به بیان اعلام دستوراتی خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات پرداخت و از آن ها خواست که در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنند و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه خطاب به دادیاران و بازپرس ها و قضات گفت: در گام اول در مواجهه با مراجعان خود قرار متناسب صادر کنید و تا آنجا که مقدور است و لازم نیست از صدور قرار بازداشت موقت پرهیز شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: بیش از 70 هزار زن در 4 ماه نخست سال جاری به دلیل نزاع و دعوا راهی مراکز پزشکی قانونی شدند. بنا بر آمار ارائه شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور، در 4 ماه نخست سال جاری 220 هزار و 901 مصدوم حاصل نزاع و دعوا در کشور به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۸    
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از اثربخشی دو واکسن تولید داخل برای افراد زیر 18 سال خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
صداوسیما: فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد بستری ها در تهران روز گذشته به 6 هزار و 900 نفر تقلیل پیدا کرد. دکتر علیرضا زالی در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت ...
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از 600 نفر از مبتلایان به کرونا با استفاده از تجهیزات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر بوشهر توانسته اند درمان مناسبی را در منزل خود فراهم کنند و با عدم مراجعه به بیمارستان ها،از ترافیک مراجعان به مراکز درمانی بکاهند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: روند فوتی های کرونا در استان تهران رو به کاهش است و تعداد فوتی در 24 ساعته گذشته به کمتر از 100 نفر رسیده است که نوید خوبی برای آینده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین مهدی قاسمی وناجمی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گلستان از رسیدگی به درخواست های 55 نفر از مراجعان در ملاقات مردمی امروز رئیس کل دادگستری استان گلستان و معاونان وی خبر داد و گفت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه نیزهمچون سه شنبه های هر هفته تعدادی از شهروندان بصورت جداگانه با فرماندار دیدار و گفتگو کردند. در این دیدارها هر یک از شهروندان مسائل و مشکلات خود را مطرح و خواستار رسیدگی به آن شدند و بر این اساس فرماندار کردکوی نیز پس از استماع سخنانشان دستورات لازم را به بخش های مختلف و ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۱    
در این اطلاعیه تصریح شده است: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، داشتن نوبت از سامانه salamat.gov.ir برای مراجعه به پایگاه های تزریق واکسن ضروری است. همچنین از مراجعان عزیز تقاضا می شود صرفا در زمان نوبت مراجعه کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران از کاهش 15 درصدی آمار مراجعان کرونایی در بیمارستان های این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سخنگوی ستاد کرونای استان البرز در پاسخ به اینکه آیا مرکز شبانه روزی تزریق واکسن در استان فعال است، گفت: مرکز تزریق واکسن جنب استخر دانش به صورت شبانه روزی به مراجعان خدمات رسانی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۱    
اراک - ایرنا - روند واکسیناسیون با اعلام گروه سنی 1363 در استان مرکزی شتاب بیشتری گرفته و مراکز تزریق این روزها با حجم بیشتری از مراجعان مواجه شده اند و بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی اراک امکان 24 ساعت شدن مراکز در صورت ازدحام جمعیت وجود دارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
گروه سلامت خبرگزاری فارس – ابتدای شیوع ویروس کووید در کشور بود. هر روز تعداد مراجعان به بیمارستان ها بیشتر می شد. شیفت های کاری کادر درمان همین طور افزایش ساعت پیدا می کرد. با بروز پیک های پی در پی و همه گیری گسترده تر در استان هایی با وضعیت قرمز کار به یک تراژدی تلخ هم رسید ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی 730 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به 26 هزار و 389 و بیماران سرپایی مثبت به 80 هزار و 106 نفر رسید. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ابتلا به یک کرونای ساده با میانگین سه روز بستری در یک بیمارستان خصوصی حدود 70 میلیون تومان برای بیمار آب می خورد. ظاهرا هیچ نظارتی بر این نرخ ها انجام نمی شود و هر کدام از این بیمارستان ها ساز خود را برای سود بیشتر می زدند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مجید شیرانی گفت: طی 24 ساعت گذشته کل مراجعان سرپایی و بیمارستانی بر اثر بیماری کرونا در استان 809 نفر بودند که جواب تست کرونای 218 نفر مثبت قطعی شد. وی افزود: در شبانه روز گذشته پنج مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به ویروس کووید -19 در استان گزارش شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۴    
رییس بیمارستان شهدای گمنام با بیان اینکه با کاهش 25 درصدی مراجعان سرپایی مواجه هستیم، گفت: از زمانی که پرستاران مان را واکسینه کردیم، ریزش کادر درمان به علت ابتلا خیلی کم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونای استان البرز گفت: با کاهش مراجعان سرپایی و بیماران بستری و همچنین افزایش میزان رعایت دستورالعمل ها امیدوارم شیب نزولی ادامه داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا : در سه ماهه اول سال 1400، 384 مرکز درمانی ملکی به مراجعان خدمت ارائه کرده اند که 75 مرکز آن بستری و 309 مرکز آن سرپایی بوده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی، رئیس کل دادگستری استان خوزستان در دیداری چهره به چهره، به درخواست 30 نفر از مراجعان رسیدگی و پس از شنیدن مشکلات و بررسی پرونده های قضایی آنان، دستورات لازم را صادر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری در نشست هم اندیشی با مدیران دفاتر شعب ارتقای رضایتمندی عمومی ارباب رجوع را از اولویت های دیوان دانست.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در ارتباط با وضعیت بیماری کرونا در پایتخت، توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه در پی مراجعه تعدادی از اهالی روستای دشه پاوه به بیمارستان به دلیل مصرف آب آلوده، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: درمان مراجعان این روستا مدیریت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 704 مورد رسیده است. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: تعداد مراجعان سرپایی به بخش های درمانی به زیر 20 هزار نفر در روز رسیده و تعدادبستری در بخش های عادی و ویژه نیز کاهش بافته و این امر نشان می دهد الگوی بیماری در حال تنزل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱    
بیماران مراجعه کننده به مرکز پزشکی هسته ای بیرجند در مقایسه با مدت مشابه پارسال بیش از 40 درصد کاهش دارند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه بررسی روند اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی گفت: تزریق واکسن موثر ترین راه در کنترل بیماری کرونا است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زالی گفت: با توجه به اینکه بیماران با علائم خفیف تر به مراکز درمانی مراجعه می کنند، نشان می دهد که الگوی بیماری در حال تنزل هست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۲    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 8 هزار نفر از مراکز مشاوره خدمات مشاوره ای حضوری دریافت کردند که بیشترین میزان سئوالات و مشاوره مراجعان به موضوعات مربوط به کرونا اختصاص داشت.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ملاقات عمومی فرماندار شهرستان مینودشت به منظور رسیدگی به درخواست ها و مسائل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد. در این دیدار به درخواست های مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون طرح کرده بودند رسیدگی و دستورات مقتضی جهت رفع و یا پیگیری آن صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۰    
تحلیل چند پژوهش بیانگر آن است که بیشترین مراجعان بیمارستان ها به دلیل جراحت ناشی از درگیری با پلیس آمریکا را کودکان سیاه پوست تشکیل می دهند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رضوانی گفت: فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ نابی است که باید به نسل های جدید منتقل شود. اداره ارشاد شهرستان فاروج برنامه های متنوعی برای هفته دفاع مقدس دارد که برگزاری نمایشگاه امیر دلها ،اهدای کتاب به مراجعان و برپایی میز مطالعه دفاع مقدس بخشی از آن ها است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دادگستری شادگان بر لزوم استفاده حداکثری اصحاب دعوی از ظرفیت های قانونی با هدف تسهیل ارایه خدمات الکترونیکی به مراجعان و کاهش مراجعه های فیزیکی به مراکز قضایی در ایام همه گیری بیماری کرونا تاکید کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زالی با اعلام کاهش مراجعان سرپایی در تهران گفت: طی هفته آینده با توجه به واردات واکسن، واکسیناسیون در پایتخت سرعت می گیرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز چهارشنبه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) علی امام در این باره گفت: دومین ورودی ایستگاه برج میلاد که در واقع ورودی ضلع شرقی بلوار آرش محسوب می شود، دسترسی مراجعان دانشگاه علوم پزشکی ایران به این ایستگاه پرمسافر را تسهیل می کند که ورودی نخست [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصرعتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی و معاونین قضایی وی ضمن دیدار چهره به چهره با بیش از 250 نفر از متقاضیان، پس از استماع اظهارات آن ها، دستورات لازم را در مورد هر یک صادر کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۶    
چند روزی است مراجعان بوستان پیروزی هنگام قدم گذاشتن به این مجموعه، با طرح و نقش های رنگی مواجه می شوند که زیبایی خاصی به معابرش بخشیده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۶    
رفع موهای زائد به روش لیزر، امروزه در میان علاقه مندان به حیطه زیبایی و سلامتی طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما انتخاب مناسب ترین دستگاه لیزر موهای زائد برای صاحبان کلینیک ها و نیز مراجعان این مراکز اغلب کار دشواری بوده و ممکن است موجب سردرگمی بسیاری از این افراد گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تمام شاخص های کرونایی اعم از تعداد بستری و مراجعان سرپایی نشان دهنده کاهش آمار کرونا در استان تهران است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران امروز در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمار بستری بیمارستان های تهران که هفته های قبل تا 9 هزار و 900 نفر بود به حدود 7 هزار و 900 نفر رسیده که نشان از عبور از پیک بوده و روند نزولی مراجعان سرپایی و بستری را شاهد هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۰    
گروه استان ها- با اینکه پیک پنجم کرونا از روزهای بحرانی خود عبور کرده اما باز هم مراکز 16 ساعته تست کرونا در بجنورد همچنان شاهد حضور تعداد زیادی از مراجعان سرپایی است که برای انجام تست pcr به این مراکز مراجعه می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از کار علم دسته بندی کردن و ساختن ملاک و معیار دربارۀ موضوع مورد مطالعه است. اما این وظیفه، وقتی با موضوعی بسیار پیچیده مثل خودکشی روبه رو هستیم، دشوار می شود. مثلاً معاینه های استاندارد روان درمانی، خطر خودکشی در مراجعان را به چهار دسته تقسیم می کند: بدون خطر، کم، متوسط، زیاد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی 631 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به 25 هزار و 342 و بیماران سرپایی مثبت به 74 هزار و 523 نفر رسید. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد مراجعان جهت تزریق واکسن کووید 19 بر اساس گروه سنی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان با همکاری ستاد مقابله با کرونا و همچنین ادارات در راستای سهولت تزریق واکسن همراه با امکانات رفاهی و فضای فیزیکی مناسب اقدام ...