یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۳۷Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجعان»

میزان   ۱۰ ساعت پیش    
معاون قضایی قوه قضاییه برای بیست و چهارمین بار در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه حضور یافت و به مشکلات حقوقی و قضایی 20 نفر از مراجعان رسیدگی و دستورات مقتضی را صادر کرد.
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش    
خوزستان - رئیس اداره کتابخانه های عمومی گتوند گفت: با توجه به استقبال زیاد مراجعان به کتابخانه های عمومی گتوند، شاخص عضویت در کتابخانه های این شهرستان در سال گذشته به 41.2 درصد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: بکارگیری نیروی های انسانی فاقد صلاحیت علمی و بدون گزینش در مدارس غیردولتی ممنوع است و عوامل اداری، اجرایی و آموزشی در این مراکز باید مروج و الگوی مطلوب تربیتی برای فراگیران و مراجعان باشند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۲:۰۲    
هشدار! نگاه کردن به خورشیدگرفتگی بدون عینک محافظ می تواند به چشم آسیب برساند!
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۵    
نخستین دیدار مردمی رئیس کل دادگستری هرمزگان با رسیدگی به مطالبات حقوقی 94 نفر از مراجعین دستگاه قضایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: سال گذشته 39 هزار خدمت دندانپزشکی به مراجعان در این دانشکده و بیمارستان کوثر سنندج ارائه شد.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، در ملاقات هفتگی به بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی 20 نفر از مراجعان پرداخت و دستورات لازم را صادر کرد.
صبح کیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از اتمام ماه مبارک رمضان ساعت کاری بانک های کیش به روال سابق باز می گردد. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، به اطلاع شهروندان گرامی میرساند با اتمام ماه مبارک رمضان تمامی شعب بانکی جزیره کیش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 14 و سی دقیقه آماده خدمات دهی به مراجعان هستند. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۵    
رئیس کل دادگستری استان کرمان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و جمعی از معاونان با بیش از 90 نفر از مراجعانی که برای رفع مشکلات حقوقی و قضایی خود مراجعه کرده بودند دیدار و به مشکلات و پرونده های آن ها رسیدگی کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس کل دادگستری استان فارس در نخستین دیدار مردمی که در حوزه ریاست دادگستری فارس برگزار شد، به درخواست های 73 نفر از مراجعان، رسیدگی کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار مردمی روز جاری رئیس کل دادگستری استان البرز به مشکلات حقوقی و قضایی 17 نفر از مراجعان رسیدگی و دستورات مقتضی در جهت رفع مشکلات آنها صادر شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان ایلام به درخواست ها و مشکلات 68 نفر از مراجعان رسیدگی و دستورات لازم را برای پیگیری پرونده های آن ها صادر کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۱    
در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و با هدف بررسی و پاسخگویی به مشکلات و درخواست های مردمی در حوزه های مختلف بهداشتی ، درمانی ، آموزشی ، دارویی ، دانشجویی ، هیات علمی و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در ایام تعطیلات نوروز مراجعان به بخش اورژانس و درمانگاه های عمومی و تخصصی بیمارستان علامه بهلول 54 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۵    
گزارش دانشکده سلطنتی پزشکی اورژانس در انگلیس، نشان می دهد پارسال حدود 14 هزار نفر از مراجعان به بخش های اورژانس بیمارستان های دولتی انگلیس، در حالی که تا 12 ساعت منتظر بودند، جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس کل اعضای شورای قضایی و مدیران دادگستری کل استان البرز با حضور در مسجد جامع کرج در نخستین دیدار مردمی سال جدید به مشکلات 410 نفر از مراجعان رسیدگی کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
میز پاسخ گویی به اصحاب دعوا در ورودی تمام مجتمع های قضایی دادگستری استان ایلام راه اندازی شد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید سالم موسوی شامگاه یکشنبه در گفت وگویی رسانه ای با اشاره به اجرای طرح تعویض قرآن های فرسوده با نو در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان بیان کرد: در این طرح قرآن های مستعمل از مردم تحویل گرفته و به جای آن قرآن جدید به مراجعان اهدا می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴    
اورژانس تنها بیمارستان شهرستان آبدانان از نظر فضای فیزیکی جوابگوی حجم زیاد مراجعان نیست و ضرورت دارد توسعه زیرساخت های درمانی این شهرستان در دستور کار قرار گیرد.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران گفت: سهم تهران از میزان مراجعان پلاک تهران به مراکز معاینه فنی فقط 37 درصد است و 40 درصد از خودرو ها بنا بر اعلام پلیس راهور فاتب از مراکز خارج از شهر تهران معاینه فنی دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کانون بسیج جامع پزشکی بیمارستان شهید رجایی با حضور در سه محله کم برخوردار شیراز ، خدمات پزشکی و داروی رایگان را به مراجعان ارائه کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان مشگین شهر به مراجعان توصیه کرد که پرونده خود را از مسیر قانونی پیگیری و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشابه از طریق سامانه تلفنی 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری یا خط ارتباطی با دادستان در شناسایی جریان های مالی و فساد اداری و مدعیان نفوذ در دستگاه های قضائی یا سازمان های تابعه گزارش کنند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در دیدار با همکاران سه ساختمان ستادی اداره کل بر تسهیل و تسریع امورات مراجعان بالاخص در حوزه های املاک و حقوقی و مسکن و شهرسازی و معماری تاکید کرد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰    
استان سیستان و بلوچستان دستگیری 172 نفر از خرده فروشان مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی معابر شهری ویژه ایام نوروز جمع آوری و ساماندهی 1049 معتاد متجاهر که پس از مراحل قضایی و غربالگری به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند توزیع کتابچه و بروشور در ایستگاه های نوروزی ورودی شهرها ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی - مسئول تالار زبان های خارجی کتابخانه مرکزی رضوی گفت: تالار لاتین کتابخانه مرکزی رضوی، کتابی با عنوان نسخه های خطی قرآن در موزه اسلامی حرم شریف اورشلیم را در دسترس علاقه مندان قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - بندرعباس - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه در تعطیلات نوروزی گام های موثری در خصوص تعداد مراجعان اورژانس، بستری، اعمال جراحی و سایر خدمات پاراکلینیکی در حوزه سلامت استان برداشته شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار خدمت به مراجعان بیمارستان حضرت فاطمه الزهرای مهریز ارائه شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۹    
مدیرکل ارتباطات مردمی قوه قضاییه و هیئت همراه امروز در مسجد حضرت امام علی (ع) واقع در شهران حضور یافت و به درخواست های حقوقی و قضایی 45 نفر از مراجعان رسیدگی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س)، از ارائه بیش از 10 هزار خدمت به مراجعان این بیمارستان از 29 اسفند 1402 تا 13 فروردین 1403 خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات مردمی قوه قضاییه گفت: 2 میلیون و 323 هزار و 554 مورد ملاقات مردمی در کل کشور طی سال گذشته توسط روسای کل دادگستری و سایر مقامات قضایی انجام شده است. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۶    
رئیس کل دادگستری استان ومعاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان به درخواست های حقوقی و قضایی 70 نفر از متقاضیان رسیدگی و دستورات لازم را صادر کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل و مسئولان قضایی استان مازندران در یک سال گذشته در 10 هزارو 915 جلسه ملاقات های مردمی با 81 هزارو 855 نفر مستقیم و بی واسطه دیدار داشتند. رهبر معظم انقلاب انقلاب ارتباط با متن مردم و حضور در میان آنان راهمواره توصیه کرده و این امر را دارای برکات بسیار عنوان کرده اند و رئیس قوه قضاییه نیز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۵    
گناوه- سرپرست بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: در هفته اول تعطیلات نوروزی بیش از 10 هزار خدمت به مراجعان سرپایی و بستری در این بیمارستان ارائه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تعداد مراجعان به 12 باب کتابخانه عمومی شهرستان نیشابور در سال 1402 از مرز سیصدوسی هزار نفر گذشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی اورژانس کشور گفت:3126231 نفر به اورژانس بیمارستان ها مراجعه کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
زاهدان- ایرنا- کادر درمان بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) در تعطیلات نوروز به طور مستمر مانند سایر فصول سال در حال ارائه خدمات به مراجعان هستند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۰    
مدیر کل ارتباطات مردمی قوه قضاییه با حضور در مسجد امام زمان محله خاوران (هاشم آباد) به مشکلات حقوقی و قضایی 10 نفر از نمازگزاران و روزه داران رسیدگی کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۱    
رئیس کل دادکستری گلستان و معاونان وی و دادستان مرکز استان امروز درخواست های حقوقی و قضایی مراجعان را بررسی کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در اولین دیدار مردمی ،دکتر زنگانه استاندار گلستان به درخواست های مراجعان رسیدگی کرد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس_ رئیس بیمارستان قلب الزهرا(س) با بیان اینکه این مرکز درمانی در تعطیلات نوروزی نیز همانند دیگر ایام سال، خدمات تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و مراجعان ارایه می دهد، گفت: آمارها نشان می دهد از بیست و هشتم اسفند سال 1402 تا روز گذشته، ششم فروردین1403، بیش از 11 هزار خدمت درمانی در این مرکز ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۹    
نمازگزاران مسجد حضرت رسول (ص) میزبان اولین دیدار عمومی مسئولان قضایی دادگستری استان فارس در سال جدید بودند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از مراجعه پنج هزار و 547 نفر به مراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی و کشیک در تعطیلات رسمی نوروز خبر داد و گفت: در این ایام تعداد 13 هزار و 495 خدمت و مراقبت به مراجعان ارائه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از مراجعه 5 هزار و 547 نفر به مراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی و کشیک در تعطیلات رسمی نوروز خبر داد و گفت در این ایام تعداد 13 هزار و 495 خدمت و مراقبت به مراجعان ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد: در سال گذشته، 5 هزار خدمت رایگان در مرکز پرتو درمانی شهید رمضانزاده به مراجعان ارائه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مراکز انتقال خون استان قزوین در شب های قدر آماده پذیرش مراجعان و اهدا کنندگان هستند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ناصر راشدی با تأکید بر آمادگی کامل این منطقه برای خدمت رسانی به مسافران و مراجعان افزود: با پیگیری و نظارت مدیریت و مسئولین منطقه و سرمایه گذاری بخش خصوصی، این جایگاه با هدف ارتقای خدمات سوخت رسانی ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که همزمان با ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است و برپایی میز خدمت، علاوه بر اطلاع رسانی برنامه های فرهنگی و قرآنی این سازمان، به مراجعان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه، مشاوره بیمه ای و درمانی ارائه می کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۷    
صبح روز گذشته و همزمان با نخستین روز کاری در سال جدید،محمد امین بابایی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در نشست صمیمی با جمعی از بانوان این اداره کل بر لزوم تکریم مراجعان تاکید کرد و گفت:از تمامی امکانات و ظرفیت های استان در جهت خدمت رسانی به مردم استفاده خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۴    
گرانی بیش از حد تعرفه، یا رفتار ناشایست هنگام مراجعه به روانشناس نما ها می تواند باعث نارضایتی و شکایت مراجعان شود و این موضوع قابل پیگیری است.