چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۱۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «دندانپزشکان»

سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : برخی تصور می کنند دندان های شیری به دلیل آنکه مدت زمانی مشخص در دهان کودک باقی می ماند و پس از مدتی می افتد اهمیت ندارد، در صورتی که کودک در سن بسیار حیاتی قرار دارد و به وجود این دندان ها نیاز خواهد داشت تا بتواند غذا بخورد. آیا کودکان هم به عصب کشی دندان نیاز دارند؟ ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فخرایی گفت: با توجه به شرایط خاص جزیره خارک و کمبود دندانپزشک بومی، در برخی موارد تامین نیرو ثابت با مشکلاتی مواجه بوده که در این موارد به منظور خدمت رسانی بیشتر از دندانپزشکان شاغل در شهر بوشهر به صورت گردشی استفاده می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
در دوران کرونا، بسیاری از مردم برای دریافت خدمات دندانپزشکی با تردید جدی مواجه هستند. برخی از افرادی که نیازمند خدمات دندانپزشکی هستند، از ترس ابتلا به کرونا به مطب ها مراجعه نمی کنند، اما برخی دندانپزشکان تاکید دارند که حتی در دوران کرونا نیز نباید خدمات ضروری دندانپزشکی به تعویق بیفتد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۳۰    
مشکل کمبود تجهیزات محافظت شخصی در دندانپزشکی ها و کلینیک های جراحی پلاستیک در آمریکا همچنان پابرجاست.
خبرگزاری مهر: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی ایران، از آغاز توزیع واکسن آنفلوانزا در مطب ها خبر داد. علی تاجرنیا، گفت: یکی از دغدغه های سازمان نظام پزشکی در بحث دریافت آنفلوانزا ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی ایران، از آغاز توزیع واکسن آنفلوانزا در مطب ها خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: در راستای استقرار و پیاده سازی صد درصدی نسخ الکترونیک از 30 مهرماه سالجاری 95درصد حق الزحمه پزشکان و دندانپزشکان طرف قرارداد، ظرف 24 ساعت از تولید نسخه الکترونیک پرداخت خواهد شد.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نواندیش : استرس و تنهایی ناشی از همه گیری کووید 19 بر سلامت روان بسیاری از مردم تاثیر منفی داشته است، اما اکنون دندانپزشک ها می گویند عواقب ویروس کرونا دامن بهداشت و سلامت دهان و دندان را نیز گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۰۶    
اردوی جهادی شهید رهنمون (ویزیت رایگان توسط پزشکان و دندانپزشکان متخصص و عرضه داروی رایگان بیماران) به همت بسیج پزشکان و با مشارکت سازمان تأمین اجتماعی و هلال احمر در محله آزادی شهر جاجرم با حضور 30 پزشک متخصص و پرستار برگزار شد.
سازمان غذا و دارو در این جوابیه تاکید کرد: این سازمان سامانه ای را برای ثبت نام کارپول ویژه دندانپزشکان طراحی کرده که با ثبت اطلاعات خود و گرفتن تائیدیه از سازمان غذا و دارو میزان سهمیه کارپول خود را از نزدیک ترین داروخانه دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل زندان های فارس از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیش از 900 نفر از زندانیان شیراز به همت گروه جهادی دندانپزشکان خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶    
طبق مطالب وب سایت IranianDentist.org دندانپزشکان ایرانی متخصصانی هستند که کار آنها تشخیص، معالجه و پیشگیری از مشکلات بهداشت دهان و دندان است. تمام دندانپزشکان ایرانی حداقل هشت سال در دانشگاه ها درس خواندن و تحصیل کردند تا بتوانند به مدرک دندانپزشکی دست پیدا کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۱    
15 دندانپزشک گروه جهادی پزشکان از امروز به مدت یک هفته با حضور در زندان مرکزی شیراز به هزار نفر از زندانیان خدمات دندانپزشکی ارائه می دهند.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
پزشک متخصص تشخیص بیماری های دهان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: سرطان های دهان جزو 10 سرطان شایع بدن هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کادر درمان و خانواده ایشان در اولویت باشند، از پزشک خانواده شهری و روستایی تا پزشکان و دندانپزشکان مطب دار و پرسنل شاغل در آن و کلینیک ها و پارا کلینیک ها داروخانه ها و آزمایشگاه ها و پرسنل شاغل در آن و همچنین دانشجویان گروه پزشکی و خانواده های ایشان
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی، از اینکه در شرایط پاندمی کرونا سهمیه واکسن آنفلوانزا به جامعه دندانپزشکی اختصاص نیافته است، گلایه کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ارتودنسی دندان از 2000 سال پیش از میلاد مسیح رایج بوده است. مصری ها به ظاهر مردگان خود اهمیت زیادی می دادند و به همین دلیل بعد از مرگ، آن ها را مومیایی می کردند ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: این مدیریت علاوه بر ارائه خدمات در مراکز ملکی، با جمع کثیری از جامعه پزشکان، دندانپزشکان و مراکز پاراکلینیکی و بیمارستانی، طرف قرارداد است و از طریق خرید خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات ارائه می دهد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان در راستای تسهیل دسترسی بیمه شدگان تامین اجتماعی به خدمات و مراقبت های تشخیصی و درمانی مورد نیاز از کلیه پزشکان و دندانپزشکان دعوت به همکاری می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۳    
نصرتی گفت: در راستای طرح ملی همکاری پزشکان با بیمه تأمین اجتماعی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها طرف قرارداد تأمین اجتماعی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرو های جهادی منتظران ظهور، از دیروز با حضور در زندان مرکزی همدان به مشکلات ناشی از بیماری های دهان و دندان زندانیان رسیدگی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۵    
تمام پزشکان، دندانپزشکان و ماما های کشور می توانند به صورت غیرحضوری طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
متخصص پروتز های دندانی یک متخصص در رشته دندان پزشکی است که وظیفه پروتز و ایمپلنت را دارد. متخصص ریشه دندان نیز یک متخصص دندانپزشکی است که وظیفه عصب کشی و تسکین درد ها را دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از عقد قرارداد با پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای متقاضی همکاری با این سازمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل زندان های استان همدان از حضور دندانپزشکان گروه جهادی و ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان زندان همدان خبر داد.
روی کاغذ بزرگی نوشته مراجعه بیش از دو بیمار به مطب دندانپزشکی ممنوع است. چرا؟ چون خدمات دندانپزشکی باید با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ارائه شوند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، سعید نمکی در سی و نهمین نشست شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی کشور که به صورت وبینار برگزار شد، اظهار کرد: از سال ها قبل بحثOral Health یا بهداشت دهان و دندان ذهنم را مشغول کرده بود و اولین گامی که در دوره قبلی مسئولیتم در وزارت بهداشت برداشتم ...
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از فردا همه پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها طرف قرارداد سازمان محسوب می شوند. مصطفی سالاری، گفت: تاکنون سازمان تامین اجتماعی با حدود 20درصد از جامعه پزشکان ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها از فردا طرف قرارداد این سازمان محسوب می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دندانپزشکان آمریکایی می گویند: تعداد مراجعانی که به دلیل استرس ناشی از تاثیرات همه گیری کرونا دچار بیماری ساییدگی دندان یا دندان قروچه شده اند افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان با اشاره به اجرای طرح نسخه الکترونیکی در 50 درصد از داروخانه ها گفت: مطالبات داروخانه ها و بیمارستان های غیردانشگاهی تا پایان بهمن پرداخت شده و همه مطالبات پزشکان، دندانپزشکان و پاراکلینیک تسویه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان با اشاره به اجرای طرح نسخه الکترونیکی در 50 درصد از داروخانه ها گفت: مطالبات داروخانه ها و بیمارستان های غیردانشگاهی تا پایان بهمن پرداخت شده و همه مطالبات پزشکان، دندانپزشکان و پاراکلینیک تسویه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
همه ما دیر یا زود بالاخره به دندانپزشک نیاز پیدا خواهیم کرد، اما این که ما خود را به دست یک پزشک خوب و یا بد بسپاریم دست خودمان است. ما در ادامه به بررسی ویژگی های یک پزشک خوب پرداختیم تا بتوانید با دید بازتری اقدام به انتخاب پزشک نمایید. همچنین راه های انتخاب پزشک ها را نیز برای شما شرح دادیم.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۴    
امروزه کامپیوتر وارد همه ی حیطه های کاری شده و دگرگونی های ایجاد کرده است؛ هدف از این حضور در وهله ی اول افزایش استفاده ی مفید از زمان است . چرا وقتی می شود با یک اسکن از کارت ملی شما برایتان پرونده ساخت شما را برای گرفتن کپی به بیرون از ساختمان بفرستند و وقت گرانبهای شما را تلف کنند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۲    
کسانی که به طور مداوم به مطب دندانپزشکان ایرانی می روند، از سلامت دهان و دندان خود مطلع می شوند و بسیار آسان تر می توانند از بروز بیماری های این ناحیه از بدن جلوگیری کنند. بیشتر دندانپزشکان ایرانی در کالیفرنیا در مطب خود کار می کنند و آنجا بیماران خود را به طور مرتب ویزیت می کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۹    
در حاشیه دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی با دکتر وحید مسگرزاده، جراح دهان، فک و صورت درباره مهم ترین علت بروز توده ها و کیست های دهان صحبت کرده ایم که می خوانید
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از افراد برای تمیز کردن دندان هایشان از نخ یا خلال دندان استفاده می کنند؛ در این بین توصیه دندانپزشکان توصیه می کنند برای پاکسازی فضای بین دندان ها از نخ دندان استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دندانپزشکان برای جلوگیری از انتشار کووید 19 مجاز به ارائه خدمات غیر اورژانسی نیستند و در شرایط اورژانسی نیز موظف به اجرای کامل شیوه نامه های بهداشتی هستند.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شاید شما هم عینک های مخصوص پزشکان جراح را که در هنگام جراحی برای رعایت بهداشت استفاده می کنند دیده باشید، عینک هایی که حتی در مطب دندانپزشکان هم کاربرد دارد، اما آیا استفاده از این نوع عینک های محافظ، برای مبارزه با کرونا نیز ضرورت دارد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در ایام شیوع کرونا ویروس توصیه به استفاده از خمیردندان های استاندارد، در هنگام مسواک زدن دو بار در روز به طور جدی باید در دستور کار دندانپزشکان و رسانه ها قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۰    
ترس از بیماری کرونا مانع مراجعه برخی افراد به دندانپزشکان شده است.
سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: چکاپ های غیرضروری و معمول دندانپزشکی به دلیل خطر انتقال کروناویروس با تاخیر انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۵    
تهران- ایرنا- سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: مراکز دندانپزشکی ظرفیت بالایی برای انتقال بیماری دارند؛ از این رو دندانپزشکان باید برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس کرونا، قبل از معالجه، بیماران را غربالگری یا از طریق تماس تلفنی یا ویدیویی وضعیت آنها را ارزیابی کنند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۲    
سرطان دهان یک بیماری بسیار جدی است که از به واسطه علائم مختلف رخ می دهد. بدون دانستن علائم شروع زودرس آن، سرطان دهان اغلب تشخیص داده نمی شود و می تواند به سرعت پیشرفت کرده و به عنوان یک عامل مهم برای سلامت و زندگی شناخته شود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۰    
درست همان طور که سلامت دهان و دندان از نظر ظاهری بسیار مهم است، رضایت از کاری که دندانپزشکان ایرانی در مونترال برای شما انجام می دهند، نیز مهم است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وی افزود: دسترسی آسان به مراکز درمانی از نیازهای شهروندان است و از همین رو افزودن تعداد پزشکان، دندانپزشکان و کادر درمانی می تواند در ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان کمک شایانی به ارتقاء سلامت مراجعین کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی کشور گفت: بیشترین شکایت در بخش سرپایی مربوط به دندانپزشکان و پزشکان عمومی و در بستری نیز متخصصان زنان و زایمان، ارتوپدی و جراحی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دندانپزشکان فرانسوی در غرب این کشور به بیماران خود در خصوص ابتلا به بیماری کووید-19 هشدار دادند.