جمعه ۳۱ خردادساعت ۰۳:۰۰Jun 2019 21

تابناک اصفهان (tabnakesfahan.ir)

تابناک اصفهان 29 اسفند 1394 تابناک اصفهان 30 اسفند 1395 تابناک اصفهان 29 اسفند 1396 تابناک اصفهان 29 اسفند 1397 تابناک اصفهان 31 فروردین 1398 تابناک اصفهان 31 اردیبهشت 1398 تابناک اصفهان 1 خرداد 1398 تابناک اصفهان 2 خرداد 1398 تابناک اصفهان 3 خرداد 1398 تابناک اصفهان 4 خرداد 1398 تابناک اصفهان 5 خرداد 1398 تابناک اصفهان 6 خرداد 1398 تابناک اصفهان 7 خرداد 1398 تابناک اصفهان 8 خرداد 1398 تابناک اصفهان 10 خرداد 1398 تابناک اصفهان 11 خرداد 1398 تابناک اصفهان 12 خرداد 1398 تابناک اصفهان 13 خرداد 1398 تابناک اصفهان 14 خرداد 1398 تابناک اصفهان 15 خرداد 1398 تابناک اصفهان 16 خرداد 1398 تابناک اصفهان 17 خرداد 1398 تابناک اصفهان 18 خرداد 1398 تابناک اصفهان 19 خرداد 1398 تابناک اصفهان 20 خرداد 1398 تابناک اصفهان 21 خرداد 1398 تابناک اصفهان 22 خرداد 1398 تابناک اصفهان 23 خرداد 1398 تابناک اصفهان 24 خرداد 1398 تابناک اصفهان 25 خرداد 1398 تابناک اصفهان 26 خرداد 1398 تابناک اصفهان 27 خرداد 1398 تابناک اصفهان 28 خرداد 1398 تابناک اصفهان 29 خرداد 1398 تابناک اصفهان 30 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بالغ بر 363 تصفیه خانه فاضلاب و آب راه اندازی شد
  ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان گفت: در حال حاضر 7 و نیم میلیارد تومان برای مجتمع آبرسانی روستایی کوهستان بهارستان نایین هزینه شده است که برای تکمیل آن به 15 میلیارد تومان پول نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۲    
وزیر نیرو گفت: تا زمانی که پساب فاضلاب باشد و این منبع غنی را در اختیار داشته باشیم نگرانی از بابت تامین آب نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با حضور وزیر نیرو عملیات انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه انتقال یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شرایط تحریمی که تمامی صنایع یا تعطیل شدند یا با یک سوم ظرفیت خود کار می کنند صنعت سیگار در 4 سال گذشته بخاطر وجود مافیا رشد دو برابری گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۲    
مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 5 نماینده مجلس در حالی اقدام به بازگشایی قلیان سراها کردند که مرکز بهداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۲    
مراسم بهره برداری از فاز اول طرح آبرسانی به مجتمع روستایی جلگه گلپایگان ظهر امروز در روستای نیوان نار برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: 207 پروژه در استان اصفهان توسط شرکت های وزارت نیرو اجرامی شود که اعتبار این طرح ها بالغ بر 8700میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از ابتدای تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سالن تشریفات اختصاصی ( cip) فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با حضور مدیر عامل فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: تصویب طرح جامع گردشگری می تواند به رونق بیش از پیش گردشگری منجر شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار بخش بن رود شهرستان اصفهان گفت: 15 باب استخر ذخیره آب کشاورزی امسال در شرق این منطقه و در شهر ورزنه و توابع آن احداث و وارد سامانه آبیاری شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: نیازمند سیاستگذاری مناسب برای برندسازی در عرصه گردشگری و صنایع دستی هستیم که این موضوع به عنوان اصلی ترین مساله استان باید دنبال شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۲    
وزیر نیرو گفت: لایحه همکاری ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا باید به تصویب مجلس برسد و در آینده نزدیک شکل قانونی به خود بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه پنجشنبه هفته جاری برای حضور در اولین نشست کمیسیون مشترک برنامه ریزی استراتژیک ایران-ترکیه به شهر اصفهان سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اردستان -از توابع استان اصفهان- از صدور قرار قانونی برای ناپدری و مادر طفل آزاردیده اردستانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲    
وزیر نیرو و انرژی روسیه گفت: ایران و قزاقستان در زمینه صادرات گندم وارد مذاکره میشوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح ثبت بازارهای صنایع دستی ایران در دستور کار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و این طرح در مرحله نخست در باره بازارهای سعدالسلطنه قزوین و نقش جهان اصفهان اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا وزش باد شدید موجب بروز گرد و خاک خواهد شد و دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یاید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان اصفهان گفت: تا پیش از این، خروجی آب سد، 100 متر بر ثانیه بود که تصمیم بر کاهش آن گرفته شد و ظرف 3 الی 4 روز آینده با تأمین نیاز کشاورزان غرب اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تابناک اصفهان_ وزیر نیرو و انرژی روسیه گفت: روسیه در ساخت نیروگاه اتمی در ایران همکاری خواهد کرد و در عرصه تولیدقطعات راه آهن و اتومبیل سازی مشارکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی پژوهشکده قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از راه اندازی نخستین کلینیک درمان عوارض قلبی در بیماران سرطانی (Cardio Oncology) کشور در این پژوهشکده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در در دیدار با وزیر انرژی روسیه گفت: این شهر پتانسیل های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و وفرهنگی دارد به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: یکی از شهروندان از آزار جسمی پسر چهار ساله در اردستان خبر داد که این کودک به گفته پزشکان دچار پارگی ریه بر اثر ضرب و شتم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سومین روز اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه با حضور اردکانیان وزیر نیرو و وزیر انرژی روسیه در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از پیشگیری و کنترل ملخ ها در 2 هزار هکتار از اراضی استان با محوریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات لبنی با مصوبه ستاد تنظیم بازار 20درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور داوطلبان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر این سازمان 500 نفر آتش نشان داوطلب عمومی فعال دارد که 50 نفر آنها از بانوان هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و عزم مدیران برای رفع مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی جدی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان از 28 الی 31 خرداد ماه 98 در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۲    
چرخه اقتصادی اصفهان و تنها راه درآمدزایی استان و مسیر پیشرفت و رونق کسب و کار در اصفهان و پایه گردش گردشگری و هتل داری و صنعت و راه کاهش افسردگی اصفهان تا 30 خرداد بسته میشود .
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از برگزاری دوره های آموزشی پدافند غیر عامل CBRN خبر داد و گفت: آتش نشانی اصفهان باید به خودروها ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به افزایش نیاز آبی مردم در نیمه نخست سال، گفت: بدون شک با افزایش دما میزان مصرف هم بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح قطار حومه ای اصفهان - شاهین شهر آماده شد و در حال ارجاع جهت فراخوان سرمایه گذار است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: اهدای خون عملی ایثارگرانه است که باید به یک فرهنگ تبدیل شود اگر هر نیازمندی احساس کند کسانی هستند که با احساس مسئولیت نیازهای آنان را تامین می کنند دیگر دغدغه ای نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲    
عضو شورای شهر اصفهان از رسمی نبودن جلسات شورای شهر و کمیسیون تلفیق خبر داد واعلام کرد: برای برگزار کردن جلسات شورا و کمیسیون تلفیق باید شاهد حضور حداکثر اعضا باشیم که این امر را شاهد نیستیم و با ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه صادرکنندگان اصفهان برای پیگیری مسایل فعالان این بخش به همت اتاق بازرگانی و صادرکنندگان استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مهمترین موضوعی که خطر بیابان زایی را در اصفهان افزایش می دهد خشکی زاینده رود و تالاب گاوخونی است که به شدت موجب افزایش ریزگردها می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با اشاره به توقف موقت پروژه گذر آقانجفی، گفت: طرح ها باید به گونه ای باشد که به بافت تاریخی آسیب جدی وارد نکند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس هیات انجمنهای ورزشی استان اصفهان از برگزاری چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی زاینده رود، پنجشنبه و جمعه هفته جاری در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی اصفهان (منطقه 10 کشور) گفت: بیش از چهار هزار و 750 تن گندم به ارزش هشت میلیارد و 122 میلیون ریال در 20 روز گذشته از کشاورزان استان اصفهان به صورت تضمینی خریداری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: مردم مایعات بیشتری به ویژه آب بنوشند، زیرا نه تنها باعث شست و شوی دستگاه گوارش می شود، بلکه عطش و خشکی دهان ناشی از آلودگی هوا را از بین می برد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اصفهان گفت: این که در مورد سیل های خوزستان و لرستان گفته شد که برخی ارگان ها بارورسازی ابرها را انجام داده و یا این که توطئه ای از سوی دشمنان بوده ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
جوانی 21 ساله با سقوط از کوه صفه جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از افزایش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان، فرودگاه، مناطق شمال و شرق این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت : راه حل مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، کار و فعالیت بیشتر در همه بخش های کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۴    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت:دو صنعت کشاورزی و دامداری اگر در کشوری رونق داشته باشد، برای زندگی کردن خودکفا هستند، حتی اگر بیگانگان همه چیز را بر آن کشور ببندند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۴    
جمعی از کارکنان و مدیران منطقه مخابرات اصفهان از وجود فساد مالی و اداری و انتصاب مدیران بی تدبیر در مدیریت و کاهش شدید نقدینگی در بخش های مختلف معترض هستند و در همین راستا برای حل مشکلات خود نامه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان افزود : اختتامیه پانزدهمین نشست مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه در این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار اصفهان و سفیرکرواسی در ایران بر گسترش روابط فرهنگی و اقتصادی در اصفهان تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: پنج پیشنهاد ارزی مختلف در جلسه امروز شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح و به اتفاق آرا به تصویب رسید تا راه برای رونق تولید بیش از پیش هموار شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۴    
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: حجم آب زاینده رود برای کشاورزان از 25 خردادماه به تدریج کاهش میابد و با شیب ملایم جریان دارد و تا 30 خرداد ماه بسته خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان غیر کارشناسی بودن طرح های اشتغالزایی جایگزین در روستاها، گفت: به جای طرح های جایگزین در این مناطق باید به دنبال طرح های اشتغالزایی موازی و مکمل بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اصفهان با بیان اینکه سامسونگ و هوآوی دو برند مورد علاقه اصفهانی ها در بازار موبایل است، گفت: با افت نرخ دلار در حال حاضر قیمت موبایل حدود 10 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس آموزش و پرورش نجف آباد گفت : این خطه با کمبود هزار و 70 معلم و نیروی آموزشی مواجه است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۴    
تشکیل ستاد احیای زاینده رود و طرح 9 ماده ای احیای این حوضه آبریز، سد و تونل سوم کوهرنگ سه، انتقال آب از بهشت آباد و سامانه دوم طرح آبرسانی اصفهان اصلی ترین طرح های بلند مدت مقابله با خشکسالی در مناطق ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: احتمال آتش سوزی در حدود یک میلیون و 800 هزار هکتار از مراتع استان وجود دارد و مردم و گردشگران باید نسبت به این موضوع هوشیار باشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: پل تاریخی فلاورجان با حدود 400 سال قدمت به پیاده راه، تبدیل و پس از تعیین مسیر جایگزین، از تردد خودرو بر روی آن جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در شرکت صنایع الکترواپتیک صاایران اصفهان، ضمن افتتاح مرکز توسعه فناوری های اپتو الکترونیکی، 10 سامانه فوق پیشرفته مراقبت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: شاید واگذاری شرکت های شستا به بخش تعاونی، بتواند وضعیت اقتصاد اجتماعی را در ایران قوت ببخشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج نفر بر اثر صاعقه جان باخته اند و ضرورت دارد کشاورزان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: بهار فعالیت فرمانداری ها، در انتخابات است که بایستی در همین راستا فرمانداران استان نهایت هماهنگی و همراهی را با ستاد انتخابات استان داشته باشند تا با وجود تضارب نظرات ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن قطعه سازان استان اصفهان گفت: استان اصفهان بیشترین مورد داخلی سازی قطعات خودروی کشور را بر عهده دارد و قطعه سازان استان اصفهان تلاش می کنند با استفاده از فرصت های موجود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو با حضور تولیدکنندگان داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی در محل برگزاری شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۳    
مدیر منطقه 2 شهرداری اصفهان که دل پری از نبود خزانه یکسان مالی در سطح شهرداری اصفهان دارد ، می گوید: در برخی مناطق بخاطر فراوانی اعتبارات آسفالت روی آسفالت میکشند و این درحالی که در برخی از مناطق شهر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس پرسید: آقای اردکانیان چرا حقابه کشاورزان بُرخوار را پرداخت نمی کنید؟
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از اعزام هفت هزار و 410 زائر بیت الله الحرام به سرزمین وحی از طریق فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سیم کشی های فرسوده برق و مخابرات، بازار بزرگ اصفهان یادگار دوره صفویه را تهدید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تابلوهای مغازه های که در اصفهان برندهای خارجی می فروشند پایین کشیده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به ورود سامانه ناپایدار به استان و احتمال وقوع رگبار، صاعقه و رعد و برق، مردم از تردد در مناطق مرتفع و حضور در مسیل ها و حاشیه رودها بپرهیزند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۰:۴۳    
در بیش از یک دهه اخیر با نزدیک شدن به هر انتخاباتی چه از انتخابات ریاست جمهوری تا انتخابات نمایندگان مجلس و اعضای شورا و غیره و گرفتن آرای مردم اصفهان شاهد مانور آمدن بر زاینده رود و بازگرداندن حیات ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: بزرگ ترین چالش پیش روی مددجویان مجری طرح های اشتغال در زمینه صنایع دستی بازاریابی و فروش است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارندگی شدید و به دنبال آن جاری شدن سیلاب علاوه بر آبگرفتگی واحدهای مسکونی به جاده ها، مزارع و قنات های بخش کوهپایه اصفهان خسارت وارد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره انجمن روشن بین اصفهان در انتقاد به اجرایی نشدن قانون حمایت از معلولان، افزود: در این قانون حمل ونقل شهری برای معلولان رایگان اعلام شده همچنین اشتغال سه درصدی معلولان درآن ذکر شده اما ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با توجه با افزایش دبی ورودی، افزایش حجم و ارتفاع آب سد زاینده رود پس از 12 سال نیروگاه برق آبی زاینده رود با توان حداکثر تولید در مدار قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پوشاک اصفهان گفت: بیش از 90 درصد پوشاک دوخته شده در استان اصفهان تولید داخلی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف یک هزار و 380 خودروی سواری که با دوردور کردن و دیگر حرکات مخاطره آمیز باعث سلب آسایش مردم شده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرای طرح های انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه گفت: با بومی سازی دانش فنیِ ساخت پست های برق شهید خرازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان بیش از 40 میلیارد ریال صرفه جویی برای این شرکت حاصل شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس ستاد آزمون استان اصفهان گفت: در شهر اصفهان 33 هزار و 257 نفر داوطلب شرکت در آزمون رشد سال 98 وجود دارد که از این تعداد 18 هزار و 63 نفر داوطلب زن و 15 هزار و 194 نفر داوطلب مرد هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از ثبت 5 میلیون و975 هزار و چهار تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان از 13 تا 17 خردادماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۳    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اعلام اینکه باید مشکلات هنرمندان صنایع دستی جدی گرفته شود زیرا که روزی چرخه اقتصاد اصفهان مبتنی بر همین صنایع دستی بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۳    
امروز هم شاهد گرد امدن مسولان مرتبط با گردشگری و همفکری با اصحاب رسانه و طرح دغدغه های گردشگری آنهم در فاز طرح موضوع در حالی بودیم که نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی را پیش رو داریم و این ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۳    
مخابرات اصفهان در چند سال اخیر رو به سایلنت رفته است و ترجیح میدهد به جای پاسخگویی به شبهات و گلایه ها مردم از ضعیف بودن اینترنت و نبود خط دهی مبایل در بیشتر نقاط شهر اصفهان و کاهش تعداد آنتن های بی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خوابگاه های دانشجویی همواره یکی از دغدغه های دانشجویان و والدین آنها است و برقراری امنیت و آرامش در خوابگاه ها و داشتن کیفیت و انضباط در رفت و آمدها و ارائه خدمات به بهترین نحو در دستور کار هر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: پیشنهاد میزبانی پنج رشته ورزشی را به وزارتخانه داده ایم ولی امکان دارد که رشته ها تغییر یا تعداد آن کم یا زیاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهارداشت: مداحان باید الگوی عملی برای دیگران باشند و با نیت خالص و برای رضای خدا در خدمت اهل البیت (ع) باشند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در واکنش به خبر رهاسازی فاضلاب آلوده به آنتی بیوتیک و هورمون در رودخانه زاینده رود از سوی دامداری ها و آبزی پروری ها ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از مرگ یک خانم 28 ساله به دلیل سقوط یک اصله درخت چنار و برخورد با وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت:نمایشگاه گل و گیاه اصفهان از 25خردادماه به مدت یک هفته در گلخانه 700 متری کروی شکل باغ گل ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان پیش از ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۳    
دکتر عباس رضایی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اصفهان، اظهارداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاد گروه مهندسی آب دانشگاه صنعتی اصفهان
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشگیری از بیماری ها برای ارتقای سلامت مردم، یکی از اولویت های این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: هر چقدر آمار پرونده های قضائی کم شود هزینه های نظام و مردم نیز کاهش می یابد و آرامش در جامعه تقویت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
58 درصد حجم مخزن سد قوسی شکل زاینده رود اصفهان آبگیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با وزارت نیرو برای تالاب گاوخونی هماهنگ شده تا آب به صورت سیلابی در زمان فصل غیرکشت یعنی در بهمن و اسفندماه تأمین و رهاسازی شود تا به گاوخونی برسد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ب هواشناسی استان اصفهان جایگاه ویژه ای در سازمان هواشناسی کشور دارا است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نمایشگاه های داخلی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت:هیچ گونه مالیاتی به مشارکت کنندگان در نمایشگاه طلا و جواهر تعلق نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه احتمالا رئیس جمهور تیرماه به اصفهان سفر خواهد کرد گفت: قطار سریع السیر، مسائل مربوط به آب مهمترین مباحث پیش روی استان اصفهان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: تلاش خواهیم کرد افتتاح به موقع پروژه های مهم به ویژه مجموعه پل هایی که در رینگ چهارم شهر قرار گرفته و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است،را شاهد باشیم.
مشاهده نتایج بیشتر...