چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۳۴May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقنا- صدها نفر از کسانی که از آنها با عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی اسرائیل نام برده شده، در طوماری خواستار پایان جنگ غزه شده اند. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهلت شرکت در اولین دوره جشنواره رویدادهای برتر یاوران علمی، اعضای هیئت علمی نمونه فرهنگی اجتماعی دانشگاه ها یا جریان که پیش از این تا 30 اردیبهشت بود تا 20 خردادماه 1403 تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان شهادت رئیس جمهور مردمی و انقلابی، آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه را تسلیت گفتند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان شهادت رئیس جمهور مردمی و انقلابی، آیت الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه را تسلیت گفتند.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری، نشست صمیمانه ای با پیشکسوتان و فرهیختگان پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری در تاریخ 23 اردیبهشت 1403 در پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری برگزار شد ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
با حضور محمد مقیمی رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران ، میرزایی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، رسولیان مدیرعامل مجتمع معدن دولتی سنگان، علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان و نخبگان دانشگاهی و همچنین همسر شهید علیمحمدی و کارکنان شرکت فولاد سنگان، موسسه تحقیقات علم و فناوری پروفسور شهید علیمحمدی افتتاح شد ...
با حضور محمد مقیمی رئیس و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران ، میرزایی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، رسولیان مدیرعامل مجتمع معدن دولتی سنگان، علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان و نخبگان دانشگاهی و همچنین همسر شهید علیمحمدی و کارکنان شرکت فولاد سنگان، موسسه تحقیقات علم و فناوری پروفسور شهید علیمحمدی افتتاح شد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزایش جذب از مسیر بنیاد نخبگان و ضرورت کاهش فرآیند جذب اعضای هیئت علمی را مورد تاکید قرار داد و با بیان اینکه عملکرد دانشگاه ها در جذب اعضای هیئت علمی در رتبه بندی لحاظ می شود گفت ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۱    
سرهنگ دکتر علی اکبر صدری (دبیر اجرایی) از شرکت 80 درصدی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در این همایش خبر داد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا (ع) در تالار قدس حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقدس برگزار و این مراسم از شبکه خاوران به صورت زنده به روی آنتن رفت . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین از خیزش دانشجویان اروپایی و آمریکایی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تأکید کرد که کارمندان و اعضای هیئت علمی باید برای ارتقای عملکرد دانشگاه تلاش کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در بخش نشست های علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا علیه السلام حضور علمی فعالی را در بین افراد شرکت کننده از مجامع علمی مختلف جهان به نمایش گذاشتند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۰    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال اعضای هیئت علمی و کارکنان منطقه 8 دانشگاه آزاد را از آن خود کرد.
رئیس اداره هیئت ممیزه و هیئت های امنای سازمان تات گفت: دستورالعمل جدید اعطای پایه های تشویقی به اعضای هیئت علمی که در پنجاه و هفتمین جلسه هیئت امنای سازمان تات به تصویب رسیده بود و از تاریخ 1 فروردین سال 1402 اجرای مفاد آن الزامی شده بود با درخواست های متعدد اعضای هیئت علمی و کارگروه های منتخب ...
معاون سازمان تات در نشستی با اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکتری و ارشد ترویج و آموزش کشاورزی و توسعه روستایی دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد: برای رسیدن به نتایج مطلوب دولت باید از تصدی گری به تنظیم گری، تغییر ماهیت داده و برنامه ریز خوبی در همه بخش ها باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۰    
در مراسمی از 19 خانواده اعضای هیئت علمی دانشگاه بیرجند، اساتید و دانشجویان جوانی که دارای بیشترین فرزند هستند و کارکنانی که در سال 1402 صاحب فرزند شدند، تجلیل شد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۵    
این جشنواره با رویکرد شناسایی، معرفی و به اشتراک گذاری تجارب موفق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها برگزار می گردد. محورها: 1. افراد فعال فرهنگی: اساتید، یاوران علمی (کارمندان) و مدیران دانشگاه ها 2. جشنواره و رویدادهای فرهنگی برتر 3. فعالیت های فرهنگی بین المللی برتر ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۱    
رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا (ع) به بخشی از آیه 8 سوره ممتحنه اشاره کردند. این آیه و بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار، در قالب طرح ارائه مرور می شود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه آلمانی بیلد، اعضای هیئت علمی را که مداخله پلیس علیه دانشجویان معترض به اسرائیل را محکوم کردند، مورد انتقاد قرار داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تیم کارکنان و اعضای هیئت علمی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی کشور مقام قهرمانی را از آن خود کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا(ع) که در تاریخ 19 اردیبهشت 1403 برگزار شده بود، مجموعه سخن نگاشت ارائه شده، مروری بر بیانات رهبر معظم انقلاب داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس برای بررسی محوطه جهانی نقش رستم و علل آسیب های آن 15 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز گردهم آمدند و با تشکیل یک کارگاه علمی نتایج مشاهدات خود را ارائه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تهران گفت: در زمینه تامین معیشت اساتید و دانشگاهیان تلاش های خوبی در دولت مردمی صورت گرفته و شاهد جهشی در حقوق اعضای هیئت علمی بودیم.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد خلج مدیر کمیته اداری و مالی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفتگویی با اشاره به بن کارت های دانشجویی، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها گفت: تاکنون 132 هزار نفر از دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت خرید کتاب ثبت نام کرده اند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران درباره میزان بن خرید کتاب به اساتید و دانشجویان و نحوه استفاده از آن گفت: دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها با مراجعه به سایت ketab.ir می توانند از شرایط دریافت بن اطلاع یابند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد از چاپ سه کتاب توسط اعضای هیئت علمی این دانشگاه طی فرآیند داوری و اخذ مجوز های لازم مطابق شیوه نامه نشر کتاب علمی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲    
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا(ع) که در تاریخ 19 اردیبهشت 1403 برگزار شده بود، صبح امروز دوشنبه 24 اردیبهشت در محل برگزاری این کنگره در حرم مطهر رضوی منتشر شد. در ادامه فیلم بیانات رهبر معظم انقلاب را در این دیدار مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۱    
اعضای هیئت علمی کنگره جهانی حضرت رضا(ع) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. این دیدار 19 اردیبهشت برگزار شده بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۵    
در دیدار رهبر انقلاب با اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره ی جهانی حضرت رضا(علیه السّلام) عنوان شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۷    
منطقه 3 عنوان قهرمانی مسابقات بدمینتون اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را به دست آورد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۶    
به گزارش خبرگزاری بسیج، به مناسبت دهه کرامت ودر آستانه ولادت امام رضا (علیه السلام) مراسم معنوی استقبال از پرچم متبرک حرم مطهر رضوی با حضور خادمین آن امام همام به همت دفتربسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بافت برگزار شد. ...
اعضای هیئت علمی کنگره جهانی امام رضا(ع) 19 اردیبهشت 1403 با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ با عضویت در شبکه های اجتماعی خبرنامه دانشجویان ایران از آخرین اخبار مطلع شوید
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره جهانی حضرت امام رضا(ع) فرمودند: معارف ائمه(ع) باید به زبان فنی و شیوه های درست به دنیا منعکس شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
بخشی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیئت علمی پنجمین کنگره ی جهانی حضرت رضا(علیه السّلام).
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵    
منطقه 3 عنوان قهرمانی مسابقات بدمینتون اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی را به دست آورد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای هیئت علمی کنگره ی جهانی حضرت رضا(علیه السّلام) که در تاریخ 19 اردیبهشت برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری این کنگره در مشهد مقدس منتشر شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۶۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیئت علمی کنگره ی جهانی حضرت رضا (ع) فرمودند: ما به عنوان شیعه، به عنوان مجموعه اهل تشیّع، یکی از وظایف بزرگمان این است که ائمّه خودمان را به دنیا معرفی کنیم.
مقام معظم رهبری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای هیئت علمی کنگره ی جهانی حضرت رضا(علیه السّلام) که در تاریخ چهار شنبه 19 اردیبهشت 1403 برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری این کنگره در مشهد مقدس منتشر شد. فیلم بیانات را در بخش چند رسانه ای و متن آن را در متن بیانات ببینید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی یک دانشگاه آمریکایی در راستای اعلام همبستگی با دانشجویان حامی غزه، دست به اعتصاب غذا زدند.
مصوبه هیئت وزیران درخصوص اصلاح تصویب نامه موضوع تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، قضات ابلاغ شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۲    
این روزها حقوق زنان دستخوش تغییر ماهیت شده است، گواه این ادعا شیوه جدید خشونت علیه زنان در تجمع های مسالمت آمیز دانشجویان آمریکایی در حمایت از غزه است! ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور هیئت رئیسه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز در تالار دکتر مصطفوی دانشگاه ترتیب یافت؛ مرکز توانمندسازی مدیران دانشگاه شیراز آغاز به کار کرد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: اگر می خواهیم نسل پاسخگو تربیت کنیم و تحویل دهیم، خودمان به عنوان استاد نیز باید درخصوص تدریس، امتحان و نمراتی که به دانشجویان می دهیم، پاسخگو باشیم.
سمپوزیوم دو روزه آنلاین و رایگان ایمونولوژی به مناسبت روز جهانی ایمونولوژی با حضور محققان و اعضای هیئت علمی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت به کارگیری اعضای هیئت علمی در بخش های تولیدی و آموزش های مهارتی دانشجویان مرکز رشد تأکید کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم بدمینتون کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قهرمان مسابقات بدمینتون واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور شد.