دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۸:۱۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

بصیر آنلاین   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها معضل استادان کم سواد بلای جان جامعه دانشگاهی و باعث افت سطح علمی دانشجویان شده است. به گزارش بصیرآنلاین، کارشناسان معتقدند که نداشتن مدیریت و سنجش های دوره ای نسبت به علم، دانش و معلومات استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در کنار چالش های دیگر آموزش عالی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی اصفهان و اتاق بازرگانی اصفهان با هدف ایجاد زیرساخت های ارتباطی بیشتر بین فعالان بنگاه های اقتصادی با دانشجویان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه منقعد شد.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی از معافیت مالیاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و قضات در سال 1400 خبر داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از معافیت مالیاتی اعضای هیأت علمی و قضات در سال آینده خبر داد و گفت که جزء 4 بند الف تبصره 12 لایحه بودجه مربوط به مالیات حقوق قضات و اعضای هیأت علمی به قوت خود باقی است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس مجلس شورای اسلامی از معافیت مالیاتی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و قضات در سال 1400خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بررسی های یک مطالعه نشان داد که حدود یک سوم اعضای هیئت علمی بالینی بیمارستان شریعتی دانشگاه علوم پزشکی تهران دچار فرسودگی شغلی هستند.
دکتر غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در پژوهشگاه ها، اعضای هیئت علمی باید بر روی انجام پژوهش های اصیل و معتبر و مشارکت در توسعه فناوری تمرکز کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: تبعیض بین قضات و اعضای هیئت علمی در معافیت مالیاتی درست نیست و ما نباید بین آنان تفاوتی قائل شویم.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هزار و 200 نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در جلسه مجازی با رئیس این دانشگاه درباره مسائل صنفی خود سخن گفتند.
برترین ها / پارس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز شنبه و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی ردیف4 تبصره 12 ماده واحده لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده(84) قانون مالیاتهای مستقیم در سال 1400 مبلغ چهارصد و هشتاد میلیون ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و افزایش سهمیه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای در دیدار رئیس این دانشگاه با رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بررسی شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: بودجه وزارت علوم در سال 1400 نسبت به سال جاری 43 درصد افزایش داشته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۶    
مسئولان دانشگاه از فعالیت های پژوهشی دانشجویان حمایت نمی کنند؛ اعضای هیئت علمی دانشگاه ا به دنبال سودآوری هستند در نتیجه تمایل ندارند به عنوان استاد راهنما یا مشاور در پروژه های دانشجویی حضور داشته باشند و در این میان دانشجو تنهاست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۳    
نشست شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار و بر ضرورت کاهش جذب استادان حق التدریس با توجه به کافی بودن اعضای هیئت علمی تمام وقت تأکید شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مصوبات امسال کمیسیون تلفیق مجلس، اخذ مالیات از درآمد های بالای 4 میلیون تومان است در حالی که قضات و اعضای هیئت علمی که از اقشار پردرآمد جامعه محسوب می شوند با تصمیم این کمیسیون از پرداخت مالیات معاف شده اند!
بیش از هزار نفر از اساتید دانشگاه ها با انتشار بیانیه ای از آیت الله رئیسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعوت کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۹    
دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال عملیاتی کردن ارتباط دانشگاه با صنعت بوده و در این مسیر اقدامات مؤثری انجام داده که به ثروت آفرینی تبدیل شده است.
نشست هم اندیشی تدوین برنامه راهبردی 5 ساله فدراسیون امروز سه شنبه پنجم اسفند ماه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در این جلسه که با حضور دکتر شجیع و دکتر مرادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و رئیس، دبیر، مدیر ورزشی، بازرس و رئیس کمیته آموزش فدراسیون تشکیل شد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، طی دستورالعملی، از عدم کسر اقساط وام های دریافتی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از حقوق اسفندماه 1399 خبر داد.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد بسیار دردناکه واقعا همه به زیز خط فقر رسیده اند چرا باید این همه تبیعض بین اعضای هیئت علمی سایر دلنشگاهها و دانشگاه ازاد باشه ایا در این کشور دادرسی هست
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۸    
دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از راهکارهای مؤثر تلاش می کند که رضایت کارمندان و اعضای هیئت علمی را افزایش دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر کاربری زمین های دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد امکانات رفاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در شرایطی که شورای پول و اعتبار با پرداخت انواع وام های مسکن موافقت کرده است، اما به دلیل سختی شرایط دریافت، بالا بودن مبلغ اقساط یا پوشش ناچیز قیمت مسکن بسیاری از مردم امکان دریافت این تسهیلات را ندارند یا از آن صرف نظر می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۴    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی برای کارکنان و اعضای هیئت علمی را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی جذب با بیان اینکه تبدیل کارمند به هیئت علمی دانشگاه ممنوع شده است، گفت: در مقاطعی شاهد بودیم که در دانشگاه هایی مانند پیام نور، کارمندان به عنوان هیئت علمی جذب شده اند که اینکار طبق قانون ممنوع است ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین جلسه ارزیابی طرح های اعضای هیئت علمی واحدهای متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی برای اخذ پروژه های وزارت نفت، امروز با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، باقر بیرالنوند رئیس هیئت مدیره شرکت پتروپالایش در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه ارزیابی طرح های اعضای هیئت علمی واحدهای متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی برای اخذ پروژه های وزارت نفت برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، معاون وزیر علوم اخیراً از مصوبه 23 دی ماه شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش وام مسکن اعضای هیئت علمی از 250 به 500 میلیون تومان خبر داده است. وی همچنین از تصویب اعطای وام 200 میلیون تومانی ودیعه مسکن به اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در شورای پول و اعتبار سخن به میان آورده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه ملی آموزشی مهارت های اساسی مدیریت و رهبری برای اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تبریز آغاز شد.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آقای سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی #دانشگاه آزاد_اسلامی که هیچ نسبتی با حضرت آیت الله گاپایگانی دفتر رهبر معظم انقلاب ندارند با صدور نامه ای مبهم و بر اساس نظر نهادهای ذیربط ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای وابسته به وزارت علوم در نامه ای بر حق قانونی خود بر افزایش حقوق متناسب با نرخ تورّم تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی با تاکید بر بهره مندی از امکانات و اعضای هیات علمی با رتبه دانشیاری و استادی سایر دانشگاه های کشور گفت: حمایت از دانشگاه فرهنگیان از برنامه های اولویت دار وزارت علوم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/زنجان عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان گفت: با توجه به اعمال نشدن 50 درصد امتیازات شغلی برای اعضای هیئت علمی وزارت علوم و شرایط اقتصادی موجود، خطر مهاجرت اساتید افزایش پیدا کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه در خدمات بیمه تکمیلی، شرایط بهتری برای کارکنان و اعضای هیئت علمی درنظرگرفته شده است، عنوان کرد که چارت جدید سازمانی به زودی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دو عضو هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر از سوی وزارت علوم به عنوان اعضای هیئت علمی برتر در همکاری جامعه و صنعت معرفی شدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز فریمان بازدید و با کارکنان و اعضای هیئت علمی دیدار کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی و پرسش و پاسخ معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی با نمایندگان اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با تجلیل از برترین ها به پایان رسید.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی طی دستورالعملی، جزئیات تمدید قرارداد تأمین هزینه بیمه مازاد درمان کارکنان و اعضای هیئت علمی را اعلام کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۹    
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدصادق ضیائی، قائم مقام مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال 1399 دانشگاه آزاد از امروز، 29 بهمن ماه آغاز شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
قائم مقام مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال 1399 این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۷    
عدم تفکیک رشته ها در آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی مشکلاتی را برای اساتید دانشگاهی به ویژه اساتید حوزه علوم انسانی به وجود آورده است؛ به همین منظور به گفتگو با قدرت اله قربانی، استاد دانشگاه خوارزمی پرداختیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پانزدهمین و آخرین نشست علمی دوره آموزشی حکمرانی و سیاستگذاری سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور با عنوان سیاستگذاری علم و فناوری ، با حضور اعضای هیئت علمی مسئول و عضو شبکه های استانی اندیشگاه سیاست پژوهی و راهبردنگاری ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات پرداخت پاداش (عیدی) 1400 کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محور اصلی گزارش مذکور، نقد سیاست های سازمان برنامه و بودجه در افزایش قابل توجه و فراقانونی حقوق و مزایای کارمندان و بازنشستگان در یک سال اخیر بدون پیش بینی منابع پایدار برای اجرای آن بوده و خبرگزاری فارس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل با اشاره به سیاست های وزارت علوم ایران در افغانستان اظهار کرد: در شرایط فعلی، چند محور و سیاست مهم در وزارت علوم از جمله افزایش شعب دانشگاهی ایران در افغانستان با محور دانشگاه جامع علمی کاربردی، تشکیل انجمن دانشگاه های ایران و افغانستان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره برنامه های این دانشگاه در راستای افزایش مشارکت دانشجویان و اعضای هیئت علمی در انجام پروژه های کاربردی و رفع نیاز های صنعت و جامعه توضیح داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
درخواست همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه های وزارت علوم و بهداشت که به دنبال افزایش چشمگیر حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی مطرح شده، پاسخی خطرناک به یک سوال اشتباه است و کشور را وارد دومینوی خطرناکی می کند که نتیجه ای به جز ورشکستگی دولت ندارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز جمعی از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مقابل سازمان مرکزی این دانشگاه تجمع کردند.