یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۶:۱۵Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اجرایی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم جزئیات فراخوان جذب اعضای هیئت علمی مربوط به فراخوان آبان 1400 را اعلام کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، معلمان در بیش از 60 شهر ایران تجمع کردند. معلمان روز پنج شنبه، 11 آذرماه، بار دیگر در اعتراض به عدم اجرای طرح رتبه بندی و عدم افزایش حقوق در بیش از 60 شهر ایران دست به تجمع زدند. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
جعفر جعفری، معاون برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: به اطلاع علاقمندان به عضویت هیئت علمی دانشگاه ها می رساند با توجه به احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و درخواست شمار زیادی از متقاضیان ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
علی خطیبی در نشست هیئت رئیسه و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه لرستان که امروز دهم آذرماه برگزار شد، ضمن اعلام آمادگی برای کمک و مساعدت به تیم مدیریتی دانشگاه لرستان برای رفع برخی مشکلات مرتبط با حوزه کاری اداری و مالی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هیات عالی جذب اعضای هیئت علمی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در حال حاضر شرط سنی شرکت در فراخوان هیات علمی به 40 سال رسیده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۶    
رئیس اداره نظارت، ارزیابی و رسیدگی به شکایات منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی استفاده از همه ظرفیت های کارکنان و اعضای هیئت علمی را راهبرد این دانشگاه در کسب درآمدهای غیرشهریه ای دانست.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۵    
در راستای پیشرفت روزافزون محاسبات کوانتومی و کشف ابتکارات جدید، تیمی از محققان به سرپرستی یکی از اعضای هیئت علمی مؤسسه محاسبات کوانتومی (IQC)، اولین شبیه سازی باریون ها را روی یک کامپیوتر کوانتومی انجام داده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۸    
هفتمین همایش استانی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اعضای هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد در واحد یاسوج برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
زلفی گل گفت: تعیین سقف 33 میلیون و 700 هزار تومان، افزایش حقوق اعضای هیئت علمی با درجه استاد تمامی را بی اثر کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اوقاف مصر از برگزاری مسابقه صوت و لحن ویژه قاریان و اعضای هیئت علمی دانشگاه الازهر خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه الزهرا(س)، ارائه کارت واکسیناسیون برای مدیران، اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی به جهت حضور در این دانشگاه الزامی است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه شرق: چند روز پیش حسن عباسی به تندی به غلامرضا مصباحی مقدم تاخته بود و خروجی مسئولان دانشگاه امام صادق را خاصه در حوزه اقتصاد ضعیف دانسته بود. حالا این دانشگاه به مسائلی که از سوی عباسی مطرح شده، پاسخ داده است ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه منابع رتبه بندی معلمان قابل تامین است ، تاکید کرد: هدف غایی از رتبه بندی معلمان، کیفیت بخشی به آموزش و پرورش و اعتلای جایگاه و کرامت فرهنگیان است. حقوق و مزایای معلمان در رتبه بندی باید 80 درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه ها باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی، تا پایان روز سه شنبه 9 آذرماه سال جاری برای بار دوم تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
منادی سفیدان، رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به این که هدف غایی از رتبه بندی معلمان، کیفیت بخشی به آموزش و پرورش و اعتلای جایگاه و کرامت فرهنگیان است افزود: حقوق و مزایای معلمان در رتبه بندی باید 80 درصد اعضای هیات علمی دانشگاه ها باشد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۷    
نخستین شماره از فصل نامه علمی تخصصی برق و کامپیوتر با عنوان نسل آینده ارتباطات و اینترنت اشیا به همت اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به زبان انگلیسی چاپ شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی بر اساس آیین نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور، ملزم به چاپ مقاله از نتایج دوره فرصت مطالعاتی هستند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
از تمامی سخنرانان، نظریه پردازان و صاحبان تریبون در کشور تقاضا می شود درصورت وجود هرگونه ابهام و جهت اطلاع از فعالیت های دانشگاه امام صادق(ع) با اعضای هیئت علمی و یا روابط عمومی دانشگاه ارتباط برقرار کنند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی (تبلیغ نیوز)، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی در نشست صمیمانه با رییس و مدیران کل شعبه خراسان رضوی، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته از این دفتر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱    
امروز آخرین مهلت ثبت نام جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
اعضای هیئت علمی گروه برق دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز در نشستی با حضور کارشناسان شرکت نفت و گاز کارون، زمینه های همکاری مشترک را بررسی کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۱۰    
دبیر طرح مطالعاتی اندیشه تمدن ساز چهارمحال وبختیاری از آغاز این طرح با حضور 330 تن از مدرسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم تا پایان ساعت اداری فردا شنبه ششم آذرماه ادامه دارد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معافیت کارمندان دولت از آزمون وکالت لغو شد و قضات و اعضای هیئت علمی بازنشسته مستثنی شدند. شناسنامه قانون: گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل(44) قانون اساسی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار (اعاده شده از شورای نگهبان 1) در دستور کار هفته آتی مجلس شورای اسلامی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱    
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: طرح اندیشه تمدن ساز ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز، آئین استقبال از دانشجویان نوورود این رشته را برگزار می کند. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: یکی از برنامه هایی که من پیگیر آن هستم این است که هر عضو هیات علمی قبل از اینکه بخواهد عضو هیئت علمی شود یک دوره آموزشی شیوه معلمی را طی کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه ی شرق نوشت: روزنامه ایران که رسانه رسمی دولت محسوب می شود نوشته: اعضای هیئت علمی مراکزی که ارتباط وثیقی با نخبگان دارند، باید در ازای معرفی نخبگان به مراکز کاری داخلی و همکاری در تثبیت جایگاه متناسب نخبگان، از مشوق های جدی برخوردار باشند و بر عکس ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حسن عباسی رییس اندیشکده یقین و تئوریسین اصلی جریان پایداری در بخشی از اظهاراتش درباره دانشگاه امام صادق(ع) که در ویدیویی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفت: کل اعضای هیئت علمی اقتصاد دانشگاه امام صادق در بیست سال گذشته از مسئولین اقتصادی کشور بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رفع مشکل برای حضور تمام وقت اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در دستور کار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی قرار می گیرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
4 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به عنوان اعضای هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان های خراسان رضوی و جنوبی انتخاب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه در دولت جدید یکی از اهداف بهره وری و عدالت در آموزش است، گفت: مسائل اعضای هیئت علمی، طرح پلکان و مالیات 35 درصد را پیگیری می کنیم تا اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی با انگیزه بیشتر فعالیت کنند.
شرایط تأیید اعضای هیات علمی، آموزشگران مهمان (مدرسان حق التدریس) و متقاضیان در حال جذب دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی ابلاغ شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر علوم گفت: رویکردهای کنونی وزارت علوم مرجعیت علمی تولیدات علمی کشور در سطح بین المللی و ارتباط بیشتر اعضای هیئت علمی دانشگاه ها با نهادهای علمی و مرجع خارجی و ایجاد صندوق حمایت از فناوری است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رحیمی با تأکید بر لزوم تغییر نظام ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها گفت: بیش از 74 مرکز رشد بسیج در کشور راه اندازی شد و با 200 هزار هسته علمی مسئله محور در سازمان علمی بسیج و 40 هزار شرکت دانش بنیان مردم پایه گفتمان علمی پیاده سازی می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ پژوهشکده زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران جهت جذب اعضای هیئت علمی در سال 1400 اعلام فراخون داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶    
سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان بوشهر برگزار و دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیئت علمی اعلام کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی سال 1400 تا ششم آذرماه تمدید شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: نظر تخصصی اعضای هیئت علمی در موضوعات مبتلابه حراستی و در زمینه برخورد با تخلفات در دانشگاه یا چگونگی مواجهه با تیپ های مختلف شخصیتی، تأثیر بسزایی در ارتقای سطح کیفی حراست دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۵    
امروز 30 آبان ماه آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۲    
گذراندن فرصت مطالعاتی در جامعه و صنعت بر اساس آیین نامه استخدامی برای تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی مشغول در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم الزامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت علوم که از 17 آبان ماه آغاز شده است، اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۲    
تشکل های دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران چند سالی است که به نحوه تعامل مسئولان این دانشکده با فعالان دانشجویی و جذب غیرقانونی اعضای هیئت علمی معترض هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مهلت شرکت در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها فردا 30 آبان ماه به پایان می رسد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۱:۰۴    
سرپرستان جدید دانشکده های ادبیات و زبان های خارجی، علوم ارتباطات، دفتر حقوقی، دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی و دفتر مدیریت و طرح های عمرانی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شدند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان ایلام در نشستی صمیمانه با اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام دیدار و گفت وگو کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی 2 عنوان کتاب توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه منتشر شد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم صالحی عمران درحاشیه بازدید از آموزشگاه فنی علامه حسن زاده آملی گفت: این آموزشگاه در سال های اخیر با جذب اعضای هیئت علمی قوی، افزایش تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی ونیز افزایش تعداد رشته های جدید ومرتبط فنی شرایط لازم برای تبدیل شدن به دانشکده را از سوی دانشگاه فنی وحرفه ای داراست ...
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه تعاملی الف - علی اسدی: عضو هیئت علمی دانشگاه بودن، یعنی بکارگیری همه توان و انرژی برای انجام تحقیق، پژوهش و تربیت دانشجو برای آینده کشور. متاسفانه در چند سال اخیر برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها صرفاً این عنوان را یدک می کشند و هیچ آورده ای در حوزه پژوهش و تربیت دانشجو ندارند ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۹    
در حال حاضر تعداد اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان علوم انسانی بیش از رشته های مهندسی و علوم پایه است اما شأن لازم را در جامعه ندارد لذا سازوکارهای چگونگی تحول در این علوم باید مورد بررسی قرار گیرد.