یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۵۱Oct 2020 25

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
هفدهمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی به همراه شرایط عمومی و اختصاصی جذب در این دوره منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: جلساتی با اعضای هیئت علمی و استادان گروه معارف برگزار شده و تلاش می کنیم از ظرفیت این عزیزان نیز در راستای تحقق فعالیت های فرهنگی بهره ببریم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت تطبیق رشته ها بر اساس آمایش آموزش عالی تأکید کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۹    
تهران (پانا) - نشست علمی تخصصی با هدف بررسی و احصای توانمندی ها و ظرفیت ها و برای هم افزایی علمی پژوهشی در راستای ترسیم نقشه راه مشترک در حوزه تعلیم وتربیت کشور و بازنگری سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با حضور رئیس و اعضای هیئت علمی پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و رئیس ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تأمین اعضای هیئت علمی همواره یکی از دغدغه های مهم دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است چرا که یکی از مؤلفه های مهم سنجش کیفی دانشگاه ها و مؤسسات نسبت استاد به دانشجو است.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، در حکم وزیر علوم خطاب به دکتر واحد قیاسی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به سرپرستی مجتمع آموزش عالی فاطمیه نهاوند منصوب می شوید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت تبریز متولی برگزاری دوره های آموزشی برای اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹    
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیین نامه حمایت از فعالیت فناورانه اعضای هیئت علمی تدوین شده، مورد تصویب هیئت رئیسه قرار گرفته است و به زودی ابلاغ خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه منعقدشده بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی ایران را ابلاغ کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۶    
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: اعضای هیئت علمی جوان ما به جای اینکه تمرکز بر آموزش داشته باشند، به دنبال ارائه مقاله هستند تا به سرعت ارتقاء یابند، این امر موجب شده است تا آموزش مغفول بماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: وزارت علوم موظف به جذب اعضای هیئت علمی براساس اعلام نیاز دانشگاه ها شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر: طی دو هفته اخیر خودکشی 4 نفر از نوجوانان و جوانان استان بوشهر حادثه تلخی را برای این استان رقم زد.به گزارش اتحاد خبر، این اتفاقات طی دو هفته گذشته در فضای مجازی استان بازتاب گسترده ای داشته و واکنش های زیادی را برانگیخته است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه مدت زمان زیادی از راه اندازی سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی وزارت علوم می گذرد، اما تاکنون هیچ اطلاعاتی از نحوه فعالیت و ارزیابی عملکرد آن در دست نبوده و شفاف نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طلب دانشگاه آزاد اسلامی از دولت معادل 5 ماه حقوق کل کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در سال 2016 هر یک از اعضای هیئت علمی به شکل میانگین حدود نیم اثر علمی منتشر کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجلس، هفته جاری ضمن بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نشست مشترکی را نیز با اقتصاددانان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور برگزار خواهند کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۹    
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سفر خود به استان خوزستان ضمن حضور در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای کانون های دانشجویی واحد اهواز، با اعضای هیئت علمی گروه معارف نیز دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته اعضای هیئت علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با حکم وزیر ارشاد منصوب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس از تایید 22 طرح پژوهشی پژوهشگران و اعضای هیئت علمی این دانشگاه در شورای پژوهشی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید مؤسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران با حضور رئیس و برخی از مسئولان و اعضای هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران در محل این مؤسسه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه الزهرا(س) گفت: سابقه حق التدریسی معرفی شدگان به دانشگاه در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم یک امتیاز و اولویت در نظر گرفته می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری سلامت گلستان با هدف حمایت از ایده های نو و خلاقانه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و جوانان این استان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در گرگان افتتاح شد. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اعضای هیات علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی سی وهشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی، گفت: یک میلیارد و 400میلیون تومان جهت اجرای 15طرح مطالعاتی در استان مرکزی تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۱    
یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران، در نشستی با موضوع افول آمریکا نقش روسیه در افول این کشور را مؤثر ارزیابی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱    
وبینار آشنایی با فرآیند ثبت نام ارزیابی و حمایت از شرکت های دانش بنیان با شرکت اعضای هیئت علمی و مدیران هسته ها و واحدهای فناور مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر برگزار شد.
در صورتی که عضو وابسته داخلی، از میان اعضای هیئت علمی رسمی سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی داخل کشور باشد، اخذ موافقت موسسه محل استخدام وی به عنوان عضو هیئت علمی توسط موسسه الزامی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
براساس فراخوان جذب اعضای هیئت علمی بررسی اعلام نیاز دستگاه ها و مراکز آموزش عالی و تخصیص ظرفیت، توسط مرکز نظارت وزارت علوم از 19 مهر آغاز می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز هیئت امنا و هیئت ممیزه وزارت علوم نحوه و جزئیات بازنشستگی اعضای هیئت علمی متقاضی ارتقای مرتبه را به دانشگاه ها ابلاغ کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین مهلت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای اعلام نیاز به جذب اعضای هیئت علمی امروز، 16 مهرماه 99 پایان می یابد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز آخرین مهلت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای اعلام نیاز به جذب اعضای هیئت علمی جدید است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه زیست شناسی دانشگاه اراک به همراه تیم تحقیقاتی خود با ارائه دارو موفق به بهبود درمان 80 بیمار مبتلا به سندروم پلی کیستیک تخمدان شدند. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :محمد سعید سیف در نشست خبری که امروز 14 مهر به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته 114 نفر از اعضای هیئت علمی در طرح فرصت مطالعاتی جامعه و صنعت مشارکت کردند؛ البته این مشارکت فقط مربوط به حوزه صنعت نیست بلکه در سایر بخش های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی هم بوده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خلاصه اجرایی پنجاه و پنج طرح پژوهشی که توسط اعضای هیئت علمی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی تدوین شده، در پورتال کتابخانه دیجیتال موسسه بارگذاری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرروابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضای هیئت علمی کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت و تمامی مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری در هفته جاری نیز لغو شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۵    
در پژوهش مشترک دکترمحمود فرخی، عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری و اعضای هیئت علمی دانشگاه اصفهان” مدلسازی ریاضی سیستم بازیافت و ذخیره سازی انرژی حرارتی اتلافی دودکش های صنعتی” مورد بررسی قرار گرفت.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر شده است، دانشگاه جامع امام حسین (ع) ضوابط و مقررات خاص دانشگاه را برای آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی مؤسسه های آموزش عالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۳    
مدیر دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی از معرفی اعضای هیئت علمی جایزه ادبی جلال تا پایان هفته خبر داد و گفت: کتاب ها تجمیع شده و آماده داوری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
؛شورای عالی انقلاب فرهنگی مأموریت اجرای آزمایشی آئین نامۀ ارتقای اعضای هیئت علمی پیشنهادی دانشگاه جامع امام حسین ع را به این دانشگاه واگذار کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از انتخاب دو بیتی خوانی به عنوان موضوع و محور اصلی این دوره از جشنواره خبر داد. دبیر سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران درباره جزییات جلسه با اعضای هیأت علمی و نحوه برگزاری جشنواره توضیحاتی ارائه داد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اشتغالزایی مستقیم به 500 نفر در مراکز رشد این دانشگاه گفت: اکنون 30 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه در حوزه کارآفرینی و کسب وکارهای دانش بنیان فعال شده اند و به صورت مستقیم در این حوزه فعالیت می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: طی قرار دادی با مجموعه اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران و یک شرکت دانش بنیان پیاده سازی سامانه رویت پذیری و کنترل از راه دور شبکه برق انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دومین بار پیوند کلیه به همت متخصصان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در بیمارستان فرهیختگان صورت گرفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستورالعمل ترم مهرماه 99 تأکید کرد که دانشگاه های علوم پزشکی آموزش اعضای هیئت علمی جهت آشنایی با نحوه تهیه و ساخت محتوای آموزش آنلاین را در اولویت قرار دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به همت حوزه هنری بسته های فرهنگی بین اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های یزد توزیع شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا رسانه_سال هاست از تاسیس دانشکده و رشته علوم ارتباطات در ایران می گذرد و این رشته با تمام تغییراتی که به خود دیده هر ساله فارغ التحصیلان و پژوهش های زیادی را به جامعه هدف خود ارائه می دهد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه فنی و حرفه ای ظرفیت ها و رشته های مورد نیاز برای فراخوان جذب اعضای هیئت علمی در شهریور 99 دوباره بررسی و جهت اقدامات بعدی به دفتر جذب دانشگاه ابلاغ کرد.