دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۳۸Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشکده زن و خانواده مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران جهت جذب اعضای هیئت علمی در سال 1400 اعلام فراخوان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از تبدیل وضعیت سه نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور به حالت کارمندی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۸    
عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: اعضای هیئت علمی جزء گروه الف با افزایش حقوق ماهانه متناسب با مفیدبودن مواجه شده و این موضوع برای دانشگاه هم سودآور می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱    
یک مقام وزارت نفت: دولت سقف جنوب را 30 درصد بالاتر از شمال در سال 99 تعیین کرد که نشان از اهتمام دولت برای تفاوت است اما این مجلس بود که در سال 1400 سقف شمال و جنوب را برابر کرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶    
اجرای همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم با اعضای غیر بالینی وزارت بهداشت موجب انتقادات بسیاری در جامعه شده است. از سوی دیگر با توجه منابع درآمدی دولت، عملیاتی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان به صورت کامل نیز محل تردید است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سومین نشست علمی تخصصی پژوهشکده قرآن و عترت نهاد رهبری در دانشگاه آزاد با موضوع قانون جذب از منظر قرآن و روایات با حضور مسئول نهاد و بیش از 330 نفر از اعضای هیئت علمی و استادان دانشگاهی برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی تنها برای اعضای هیئت های علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم اجرایی شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداری مالی وزارت علوم گفت: درباره همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی در بودجه 1400 تکلیف قانونی داریم که این همسان سازی را انجام دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حمایت اعضای این کمیسیون از نظام رتبه بندی معلمان، همسان سازی حقوق بازنشستگان و هماهنگی حقوق اعضای هیئت علمی موسسات آموزشی و تحقیقاتی خبر داد.
خبرگزاری فارس: محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در قانون بودجه سال 1400 درخصوص همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم با حقوق اعضای هیأت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل پژوهش معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سومین مرحله از دوره های تخصصی توانمندسازی ویژه اعضای هیئت علمی علوم انسانی و هنر از 1400/5/10 آغاز و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه تهران می گوید اقدامات خلاف قانون در جذب و انتقال اعضای هیئت علمی با رانت های سیاسی و خانوادگی در این دانشکده، مسبوق به سابقه بوده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات پژوهشی و تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد از ثبت بیش از 4 هزار مقاله بین المللی اعضای هیئت علمی این دانشگاه در سامانه علم سنجی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: دانشگاه و جامعه با اجرای طرح الف و ب از ظرفیت اعضای هیئت علمی به خوبی بهره مند خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
مدیرکل امور کتابخانه ها، مجلات، انتشارات علمی و علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پیوستن سامانه علم سنجی به سامانه پژوهشیار و نظام پایش در جهت تکامل شبکه علوم بوده و باعث ارتقاء اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی پژوهشی در نامه ای به وزیر علوم خواستار پیگیری حل مشکل همسان سازی حقوق این اعضای هیئت علمی شدند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۰    
کتاب فراگیران، یادگیری و فعالیت های آموزشی با همکاری اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای دامغان و بیرجند ترجمه و منتشر شد.
رئیس دانشگاه خوارزمی در مورد طرح همسان سازی اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این همسان سازی با رعایت سقف تعیین شده صورت گرفته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۵    
استادیار روابط بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تأکید کرد: طرح الف و ب اعضای هیئت علمی این دانشگاه در واقعی سازی حقوق و مواجب معمول مؤثر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مصوباتی که نسبت به آن اعتراضاتی فراوانی شده، مربوط به مجوز خاص و تبعیض آمیز نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها می شود که می توانند فرزندان خود را پس از قبولی در دانشگاه با رعایت شرایط و ضوابطی به محل خدمت یا نزدیکترین محل به محل خدمت برای تحصیل منتقل کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۲    
رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز گفت: تاکنون بیش از 1800 مقاله ژورنال، 2100 مقاله کنفرانس و 200 طرح پژوهشی از سوی اعضای هیئت علمی این دانشکده ارائه شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: مهم ترین مزیت اجرای طرح الف و ب برقراری عدالت کاری بین استادانی است که دانشگاه شغل دوم آنان است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور اعلام کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور که متقاضی خدمت به شیوه تمام وقت ویژه هستند تا 25 تیرماه فرصت دارند درخواست خود را در سامانه ثبت کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته فرزندان اعضای هیئت علمی به محل خدمت عضو هیئت علمی را باطل کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی با عنوان الزامات کارآمدسازی نظام ارتقای اعضای هیئت علمی به موضوع ارتقای اعضای هیئت علمی برای رسیدن به یک ایزومورفیسم دانشگاهی پرداخته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۶    
نخستین دستگاه تصفیه آب توازن کشتی ها برای اولین بار در سواحل ایرانی دریای خزر از سوی اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان طراحی و ساخته شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ریاست عالی این دانشگاه رونمایی شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۰    
به گزارش شروع آنلاین ، افتتاح مجموعه باغ گیاهان دارویی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور معاون غذا و دارو دانشگاه، رئیس، معاونین، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده داروسازی
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۱    
سامانه علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر طهرانچی و دیگر اعضای هیئت علمی دانشگاه افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیئت علمی خواستار توجه به افزایش حقوق اعضای هیئت علمی پژوهشی وزارت عتف همزمان با ابلاغ افزایش حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم شدند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۲    
عضو هیئت علمی گروه عمران دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد عنوان کرد که بسیاری از اعضای هیئت علمی همکاری های ارزنده ای با دانشگاه دارند که اثرگذاری آنان با اجرای صحیح بخشنامه طرح الف و ب شناسایی و تکریم می شود.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ماجرای سهم خواهی از رئیس آینده دولت از سوی هم جناحی هایی که او را به قدرت رسانده اند قابل پیش بینی بود. آش آن قدر شور شده که صدای خود اصولگرایان را هم درآورده است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
پیرو جلسات مشترک معاونان آموزشی هر دو وزارت و ضرورت تمهید مقدمات آموزش حضوری، واکسیناسیون دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان در اولویت قرار گرفت
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۱    
رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دانشجویان دختر نیمی از دانشجویان کشور هستند و 30 درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه های ما را زنان تشکیل می دهند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۳:۲۹    
دانشگاه یاسوج اخیراً با بانک سامان شیراز شعبه معالی آباد قرارداد بسته است که مبلغ 700 میلیون تومان وام خرید مسکن به اعضای هیئت علمی دانشگاه یاسوج بدهد ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۴    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: با تمامی تغییرات پیشنهادی وزارت علوم برای ارتقای اعضای هیئت علمی موافق نیستیم و دانشگاه حکمت بنیان باید جزء چشم اندازهای آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی باشد.
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور اعلام کرد: آئین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور هنوز نهایی نشده و در شورای اسلامی شدن دانشگاه ها در حال بررسی است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۶    
رئیس دانشکده پزشکی با قدردانی از راه اندازی سیستم نظرخواهی الکترونیک انتخاب مدیرگروهای آموزشی، احساس امنیت در انتخاب و مشارکت بالای اعضای هیئت علمی را ماحصل استفاده از این سیستم دانست.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۶    
جلسه مشترک کارشناسان مسئول مرکز بهداشت جنوب تهران و رئیس خانه مشارکت مردم با اعضای هیئت علمی و دانشجویان بیمارستان ضیائیان با حضور مشاور امور راهبردی سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۹    
2 هزار دوز واکسن ایرانی برکت وارد لرستان شده و برای داوطلبان و اعضای هیئت علمی مورد تزریق قرار گرفته است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۷:۳۹    
2 هزار دوز واکسن ایرانی برکت وارد لرستان شده و برای داوطلبان و اعضای هیئت علمی مورد تزریق قرار گرفته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از ابلاغ بخشنامه ای توسط وزیر علوم خبر داد که به موجب آن اعضای هیئت علمی که فرزندآوری داشته باشند می توانند از امتیازات خاص استفاده کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
لرستان- کوشکی، دبیر ستاد مقابله با کرونا در لرستان گفت: دو هزار دوز واکسن ایرانی برکت وارد استان شده که برای داوطلبان و اعضای هیئت علمی تزریق مورد تزریق قرار گرفته است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان، گفت: یکی از مهمترین اقدامات باید آموزش فن مذاکره در خانواده ها باشد تا خانواده ها یادبگیرند، نیازها و خواسته هایشان را بدون منجر شدن به دعوا با یکدیگر مطرح کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در راستای رفاه اعضای هیئت علمی علوم پزشکی در سال 1400 مبلغ تسهیلات وام خرید مسکن به 5 میلیارد ریال و مبلغ وام ساخت مسکن به 2 میلیارد ریال افزایش یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۵    
پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در مورد گذراندن دوره فرصت مطالعاتی جامعه و صنعت اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه در واحد های فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در این پارک اعلام آمادگی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
جلسه 358 شورای اسلامی شدن دانشگاه ها با موضوع بررسی پیش نویس آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم از تلاش برای نهایی شدن آیین نامه پیش نویس ارتقا اعضای هیات دانشگاه ها خبر داد و گفت:پیشنهاد من این این است عنوان آیین نامه گزینش عمومی اعضای هیات علمی در دانشگاه ها تغییر کند. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، حمید مخیری امروز چهارشنبه در سخنانی با اشاره به اینکه 2 هزار واکسن کوو برکت ایرانی وارد استان شده است، اظهار داشت: این واکسن امروز برای 10 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با افتخار تزریق شد. ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دیده بان ایران: در پی کشتار مردم و جنایات اخیر در افغانستان مظلوم، نشست علمی "طالبان و آینده افغانستان" توسط گروه سیاست پژوهشگاه با همکاری معاونت بین الملل بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود. ...