یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیئت علمی»

شبستان   ۲ ساعت پیش    
صالحی عمران با اشاره به وظیفه خطیر مسئولین و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در تربیت دانشجویان متعهد و عالم، گفت: همه ما برای اینکه فعالیت های دانشگاه را وسعت ببخشیم باید به تربیت دانشجویان که مهم ترین رسالت اولیای دانشگاه است، توجه کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: علاوه بر 25 درصد افزایش حقوق سال جاری و 20 درصد افزایش حق مدیریت، دو مرحله افزایش 30 درصدی نیز در همسان سازی وجود دارد که 30 درصد اول به تمامی اعضای هیات علمی تعلق می گیرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
انتصاب " قائم مقام " در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی فاقد وجاهت قانونی است! بعد از نقد عملکرد جمعی از اعضای هیئت علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و پرسش از " استقلال " این پژوهشگاه که البته با سکوت این سازمان رو به رو شد؛ این رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۸    
کارشناسان آموزش عالی معتقدند آیین نامه ارتقای اساتید با تحت فشار قرار دادن اعضای هیئت علمی برای انتشار مقاله، سبب ایجاد فساد دانشگاهی می شوند.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰    
محمدرضا آهنچیان گفت: از آنجا که دانشجویان در رفت و آمد مداوم در شهر و بین شهرها هستند، واکسیناسیون دانشجویان تضمین کننده قطعی برای برگزاری آموزش به صورت حضوری نیست و این امر موکول به وضعیت کلی کشور از نظر همه گیری بیماری است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: صندوق حمایت از توسعه علمی کشور کمک قابل توجهی به توسعه تحقیقات تقاضامحور، جذب محققان پسادکتری و تامین اعتبار فرصت های مطالعاتی اعضای هیئت علمی خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از تشکیل 149 اتاق مجازی برگزاری نشست ها و کارگاه ها در این دانشگاه خبر داد و گفت: تا کنون حدود 105 کارگاه و نشست مهارتی برای دانشجویان، 16 کارگاه ویژه کارکنان و 28 نشست علمی هم ویژه اعضای هیئت علمی در قالب 149 اتاق مجازی در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱    
بر طبق بررسی های انجام شده در واحد علم سنجی دانشگاه ارومیه، در ارزیابی های صورت گرفته از پایگاه استنادی WOS، دو مقالات اعضای هیئت علمی دانشگاه به عنوان مقالات پراستناد گزارش شده اند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۱    
به مناسبت هفته معلم از استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسر سیستان و بلوچستان قدردانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
227 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، اساتید و وکلا و.. طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار راستی آزمایی رفع کل تحریم ها بر اساس قانون اقدام راهبردی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۱    
نخبگان به وِیژه اعضای هیئت علمی نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در عرصه های مختلف از جمله انتخابات دارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت علمی به هر وسیله چنگ می زنند تا بتوانند با چاپ مقالات، امتیازهای آیین نامه ارتقای اساتید را به دست بیاورند. از فشار آوردن بر دانشجو گرفته تا تبانی با همکار. در غیر این صورت، دچار رکود علمی و ناامنی شغلی می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۱    
اعضای هیئت علمی گروه برق دانشگاه اراک موفق به انجام پروژه مشترک میان دانشگاه اراک و شرکت توزیع برق همدان شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۴    
اقتصاد ایران: ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال 1399 دانشگاه آزاد تا 15 خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: موضوع ارتقای وضعیت معیشتی اعضای هیئت علمی یکی از برنامه های اصلی پیشنهادی وزیر علوم بوده که به صورت جدی از سال 1397 در دستور کار قرار گرفت و تاکنون در مراحل مختلف پی گیری شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۱    
یکی از مشکلاتی که مردم در نظام های تصمیم گیری از آن رنج می برند موضوع تعارض منافع است و این مسئله درباره تعدادی از اعضای هیئت علمی تأثیرگذار و تصمیم ساز در کشور به جایی رسیده که می توان به آن فزون طلبی اطلاق کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه به معیشت و منزلت اعضای هیأت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد ندافی پور میبدی از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه فضایی ایران بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دارفانی را وداع گفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تشکل های صنفی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه های ایران با صدور بیانیه ای خواستار رفع تبعیض حقوق دریافتی اعضای هیئت علمی دو وزارت خانه علوم و بهداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
غلامی گفت: اقدامات مربوط به همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی انجام شده، اما صدور احکام مربوط به این افزایش بلافاصله پس از تامین اعتبار لازم، انجام خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۲    
موسسه توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز دعوت به همکاری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در نشست ساماندهی فرآیند های اجرایی پایان نامه ها دانشگاه های علوم پزشکی موظف شدند تا مدلی را طراحی کنند که اعضای هیات علمی ترغیب به استفاده از منابع مالی خارج از دانشگاه ها شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۷    
بوشهر(پانا)- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به تلاشگران عرصه علم و تربیت به ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت. به گزارش پانا، متن پیام سعید کشمیری به شرح ذیل است: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۰    
مسابقات ورزشی مجازی به مناسبت ماه مبارک رمضان ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی اسبق وزارت علوم با انتقاد از اهمیت یافتن صِرف کمیت مقالات برای پذیرش، ارتقا و دریافت تسهیلات، گفت: فارغ التحصیلان برخی دانشگاه های آمریکا با یک مقاله فارغ التحصیل میشوند اما رساله بسیار خوبی دارند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران، حجت الله خواجه صالحانی رئیس سرای نو آوری تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند از طراحی یک رشته تحصیلی میان رشته ای با تأکید بر مهارت آموزی با همکاری اعضای هیئت علمی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز هیات های امنا و هیات های ممیزه وزارت علوم تحقیقات و فناوری از اجرای همسان سازی حقوق و مزایای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حقوق اعضای هیئت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان و اعضای هیئت علمی گروه های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد زاهدان علیه ویروس کرونا واکسیناسیون شدند.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 07 اردیبهشت 1400 - 27 April 2021 گزارش و پیشنهادهای اجرایی کمیته همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی برای طرح و تصویب در هیئت های امنای مؤسسات آموزش عالی به تأیید وزیر علوم رسید. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۹    
مدیریت در نظام آموزش عالی کشور ما، یکی از فاسدترین بخش های آموزش عالی است. کمتر مدیری را در آموزش عالی می توان پیدا کرد که از موقعیت خود سوءاستفاده نکرده باشد. مجوز تاسیس مراکز آموزش عالی، اعطای بورسیه و انتخاب دوستان شان به عنوان اعضای هیئت علمی تنها نمونه هایی از این فساد است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۳:۵۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بر جذب هدفمند دانشجو و اعضاء هیأت علمی در برنامه های دانشگاه با فعالیت مراکز تحقیقاتی تأکید کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در چند روز گذشته، پرتال وزارت آموزش و پرورش نامه ی جمعی از اعضای هیئت علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش خطاب به وزیر آموزش و پرورش را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از مصوبات ویژه هیئت امنای دانشگاه برای بهبود وضعیت معیشت و تامین مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: وقتی که سرنوشت اعضای هیئت علمی دانشگاه، دانشجویان دکتری، پژوهانه ها و بودجه های اختصاص یافته به کسانی که علاقمند کار علمی هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۵    
بر اساس داده های پایگاه استنادی اسکوپوس و آخرین ارزیابی های این پایگاه با همکاری مؤسسه الزویر، 22 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز در فهرست دانشمندان دو درصد برتر دنیا قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دریافت طرح های پژوهشی اعضای هیئت علمی و دانشجویان در زمینه های مختلف آموزش علوم پزشکی فراخوان داد.
دکتر محمد حسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، از تصویب آیین نامه تشکیل کارگروه ورزش اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی، فناوری و ستادی آموزش عالی کشور توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که قبلا ظرفیت پذیرش دانشجو با نوع مجوز دریافتی دانشگاه تعیین می شد، گفت: در شیوه جدید به وضعیت اعضای هیئت علمی و نسبت استاد به دانشجو توجه می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
از سوی انتشارات دانشگاه تبریز 7 کتاب اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز، منتشر شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل پژوهش های کاربردی دانشگاه تهران با بیان این که اغلب تخلفات پژوهشی مربوط به دانشگاه های با اعتبار پایین تر است، گفت: وقتی کاری به فردی سپرده می شود باید ابزارش را هم از قبیل زیرساخت های مناسب و ... در اختیار وی قرار گیرد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه دولت، ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات به میزان 43 هزار و 413 ریال تعیین شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز نظارت و ارزیابی راهبردی دانشگاه تربیت مدرس گفت: هدف اصلی، جهت دهی فعالیت های اعضای هیئت علمی دانشکده ها به سمت مسئولیت های اجتماعی در راستای نیل به دانشگاه نسل چهارم است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، سقف تسهیلات مسکن اعضای هیئت علمی این دانشگاه افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1400 را ابلاغ کرد. *** افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت به گزارش خبرگزاری صنایع ، هیئت وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار استاد و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور با انتشار بیانیه ای از مسئولان دیپلماسی و تیم مذاکره کننده هسته ای خواستند که ضمن تلاش برای رفع عزتمندانه تحریم ها، نگاه سیاسی کوتاه مدت خود را بر منافع ملی و بلندمدت برتری ندهند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال جاری را ابلاغ کرد. به گزارش فکرشهر از فارس، هیات وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال جاری را ابلاغ کرد. هیات وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
ایلنا: میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400، در جلسه هیأت دولت به رئیس جمهوری تعیین شد. براساس مصوبه هیأت وزیران، ضریب حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه پیام نور گفت: شرایط تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی پیمانی مربی به رسمی آزمایشی فراهم شد. به گزارش ایسنا، دکتر هدایت الله کردمیرزا دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور ...