دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۴۳Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب کشور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۱    
نیروگاه های آبادان و خرمشهر افزون بر 25 و نیم درصد از برق خوزستان را تولید می کنند.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۱    
زلزله در ارومیه و تبریز تبریز احساس شد. گزارش ها حکایت از یک زلزله نه چندان شدید در شمال غرب کشور حکایت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴    
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) گفت: در سال 1400 توانستیم 50 میلیون تن سنگ آهن جدید را در منطقه غرب کشور اکتشاف و به ذخایر کشور اضافه کنیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۷    
هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: موج اصلی فعالیت این سامانه از روز دوشنبه از مناطق غرب کشور و دامنه های زاگرس آغاز خواهد شد و از ساعات بعدازظهر روز دوشنبه از مناطق جنوب غرب فعالیت خود را در استان مرکزی آغاز خواهد کرد و تا اواخر وقت به تدریج سایر مناطق استان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش برف و باران در برخی محور های استان های غربی و جنوب غربی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران با بیان اینکه در منطقه 7 به خصوص همدان به علت قرار گرفتن در کریدورهای غرب کشور مشکلی برای انتقال گاز وجود ندارد گفت: امسال نسبت به سال گذشته کمبود تولید نداشتیم و حتی افزایش تولید صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدل های جهانی ECMWF و GFS پیش بینی کردند در 10 روز آینده سامانه های بارشی متعدد زمینه وقوع بارندگی قابل توجه تا 99 میلی متر با محوریت مرکز و غرب کشور را مهیا می کنند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
بعد از ظهر امروز با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب در برخی مناطق کشور بارش ها شروع خواهد شد. امروز در برخی از مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش باران گاهی رعد و برق وزش باد شدید موقت و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش پراکنده رخ می دهد ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۰    
به گزارش اینتیتر، شب گذشته سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب کشور وارد شده است. این سامانه طی امروز و فردا به سایر نقاط کشور می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مسئول دولتی در پاکستان اعلام کرد دستکم 39 نفر در سانحه انفجار یک دستگاه اتوبوس که پس از سقوط از روی یک پل در جنوب غرب کشور رخ داد، کشته شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز نواحی شمال غرب کشور و دامنه های البرز و زاگرس مرکزی با بارش برف و باران همراه خواهند بود.....
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۹    
به گزارش اینتیتر، سامانه بارشی جدید به شمال غرب کشور وارد شد و بارش برف از دقایقی پیش در این مناطق آغاز شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
لحظاتی پیش برخی شهرهای شمال غرب کشور شاهد زمین لرزه نشبتا شدیدی بود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی امشب سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب کشور از راه می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای غرب کشور از افتتاح طرح پست 63 کیلو واتی شهید نمکی و خطوط ارتباطی کابلی و هوایی سنندج در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور: برگزاری برنامه های متعدد بصیرت افزایی در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: برنامه های متعدد بصیرت افزایی در راستای جهاد تبیین برای جامعه علما و روحانیون ...
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
از مهم ترین اخبار حمل ونقل هوایی می توان به افزایش 20 درصدی پرواز های داخلی نسبت به سال گذشته، برقراری اولین پرواز در گناباد و وارسی پروازی چهار فرودگاه شمال غرب و غرب کشور اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۹    
بنابر گزارش سازمان هواشناسی سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غرب و شمال غرب وارد کشور می شود. این سامانه یکشنبه در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های البرز سبب بارش برف و باران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان های شمال غرب کشور در مجلس اقدام مسلحانه یک فرد در سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۲    
چهل و چهارمین هفته سال جاری (یکم تا هشتم بهمن) سپری شد. از مهمترین اخبار این هفته می توان به انجام عملیات وارسی پروازی فرودگاه های شمال غرب و غرب کشور و نیز برگزاری دهمین کارگاه آموزشی روسا و مسئولان آموزش شرکت فرودگاه ها به میزبانی مشهد اشاره کرد. ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز 8 بهمن 1401 از وورد سامانه بارشی به کشور خبر داد و درباره تاثیر این سامانه بارشی توضیحاتی داد.
سلامت نیوز / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور، ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب و افزایش دما تا دوشنبه (10 بهمن) خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۳    
خشوع و فروتنی او انسان را به یاد یک مؤمن واقعی می انداخت. به خودسازی و پرورش معنوی خود اهمیت می داد، به تلاوت قرآن و نماز شب اهمیت بسزایی می داد و شب ها با خدا خلوت می کرد و اشک می ریخت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور، ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب و افزایش دما تا دوشنبه ( 10 بهمن) خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهرستان اسدآباد دارای سه واحد صنعتی کارخانه کنسانتره است؛ یک واحد در منطقه حسن آباد امام همجوار کارخانه ذوب آهن غرب کشور با تولید سالیانه 600 هزار تن ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز (8 بهمن) در استان های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، جنوب خراسان رضوی، همچنین دریای عمان، دامنه های زاگرس مرکزی ارتفاعات مرکزی و غربی البرز بارش گاهی رعدوبرق ...
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا روز یکشنبه افزایش نسبی دما در غرب کشور و دامنه های جنوبی البرز مشاهده خواهد شد.
وقت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - حجت الاسلام " سید محمد رضا میر تاج الدینی " رییس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور حادثه حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- دبیر هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: مسابقات کاراته قهرمانی غرب کشور با حضور یک هزار و 500 کاراته کا طی 2 روز در کرمانشاه برگزار شد.
کارشناس سازمان هواشناسی، بارش باران در استان های جنوبی کشور و بارش پراکنده را در تهران پیش بینی کرد و همچنین از ورود سامانه جدید بارشی از غرب و شمال غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان اروند از قضاوت 10 داور اروند در کنار پنج داور ملی دگر در رقابت های نجات غریق قهرمانی جنوب غرب کشور، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱    
رقابت های قهرمان کشوری نجات غریق جنوب غرب کشور در روز دو متیم های برگزیده به کار خود پایان داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، خیراله خادمی به منظور بازدید از روند اجرای زیرساخت های حمل و نقل به آذربایجان شرقی سفر کرد و طی نشستی با معاون عمرانی استاندار نسبت به رفع برخی مشکلات ایستگاه راه آهن خاوران واقع در تبریز بحث و تبادل نظر صورت گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی غرب کشور با حضور 1500 ورزشکار در کرمانشاه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۵    
ایسنا/خوزستان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از افتتاح کانون ارزیابی شایستگی مدیران دانشگاه های قطب جنوب غرب کشور در اهواز خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰    
نصر: سرهنگ یونس منفرد رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی با حضور در تحریریه نصر ضمن بازدید از روند فعالیت نخستین رسانه دیجیتال شمال غرب کشور به سئوالات صریح سردبیر و خبرنگار نصر پاسخ داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: براساس پیگیری های صورت گرفته، نرخ خرید تضمینی گندم طی 10 تا 15 روز آینده اصلاح می شود. آقای عطااله هاشمی گفت: بنابر بررسی های صورت گرفته ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گردان صف هم بنا به مأموریتی که به تیپ نینوا داده شده بود، در شهر ماووت در حال پدافند بود. البته قرار بود با تمام قوا در مقابل تک احتمالی دشمن ایستادگی کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ بیدادی گفت: نیرو های قرارگاه منطقه ای جنوب غرب کشور در پی ساعت ها کار اطلاعاتی، عملیاتی و میدانی این محموله سلاح قاچاق شامل 9 قبضه سلاح جنگی از نوع شاتگان پنج ستاره را کشف کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز غرب کشور با بیان اینکه در حوزه ارتباط صنعت و دانشگاه فعالیت چندانی صورت نگرفته، گفت: هنوز حتی یک شرکت دانش بنیان برای کمک به نفت و گاز به شرکت مراجعه نکرده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد که سه استان رکورددار بالاترین نرخ بیکاری در کشور را دارند و کردستان در این لیست رتبه اول را به خود اختصاص داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۷۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در بعضی نقاط کشور طی روز جاری و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در برخی مناطق تا یکشنبه آینده خبر داد. تسنیم نوشت: بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های فارس، بوشهر، نیمه غربی کرمان و هرمزگان، جزایر واقع در شرق خلیج فارس، تنگه هرمز، کهگیلویه و بویراحمد ...
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام اینکه تهران تا سه روز آینده غبارآلود است، از افزایش نسبی دما طی روزهای آینده در کل کشور خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۱    
بازتاب/در نشست مسئولان نفت و گاز غرب کشور با مسئولان دانشگاه آزاد، بر راه اندازی دفتر همکاری های مشترک نفت و گاز غرب کشور در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام تأکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مجری طرح راه آهن غرب کشور از حرکت پرشتاب پروژه راه آهن به سمت اسلام آبادغرب خبر داد و افزود: عملیات روسازی در مسیر کرمانشاه-اسلام آبادغرب و ساخت ایستگاه اسلام آبادغرب از سال آینده آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب غرب کشور گفت: یک باند قاچاق سلاح جنگی در مرز های خوزستان منهدم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
استان کرمانشاه به واسطه برخورداری از ظرفیت های درمانی گسترده و مرز مشترک با کشور عراق می تواند از توریسم درمانی برای توسعه اقتصادی هرچه بیشتر استان کمک کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علمی از برگزاری همایش آموزشی رؤسای شورای هیئات مذهبی پهنه جنوب غرب خبر داد و گفت: این همایش ششم و هفتم بهمن ماه در استان فارس برگزار می شود.