چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۲:۱۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرخه»

فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - زمین نشستم و از پشت تکه سنگی به جلو نگاه کردم. حدود 12 نفر عراقی بودند. ماهم چهار نفر بیشتر نبودیم. ترفندی به فکرم رسید که از چندین نقطه به طرف آن ها تیراندازی کنیم تا به کمبود نفرات ما پی نبرند. با اجرای این ترفند، آن ها را به اسارت گرفتیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوش و کرخه گفت: برای رشد تولید و تحقق شعار سال باید به تولید کنندگان توجه کنیم و قانون پنجره واحد صدور مجوزها کامل اجرا شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، معاون سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه 14 میلیارد و 299 میلیون متر مکعب آب تاکنون در کل سد های استان ذخیره شده است، افزود: این میزان، 67 درصد ظرفیت کل سد ها را شامل می شود. ...
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی، محمد کعب عمیر در دیدار با مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به منظور بررسی مطالبات کارگران فصلی، توسعه و رشد تولید این شرکت اظهار کرد: مشکلات معیشتی کارگران فصلی باید برطرف شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شوش - نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری، می تواند منجر به رشد همه جانبه استان خوزستان شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با بیان اینکه دومین منطقه ارزشمند فسیلی در نطنز شناسایی شد، گفت: ثبت ملی منطقه فسیلی در دستور کار قرار گرفت.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ظرفیت تمام سدهای استان خوزستان به جز سد کرخه پر شده است. ، علی اکبر حسینی محراب امروز در آئین بهره برداری از بخش اول فاز دو پالایشگاه نفت آبادان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: ظرفیت تمام سدهای استان خوزستان به جز سد کرخه پر شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به گمانه های مطرح شده درباره وقوع سیلاب در استان خوزستان در بارش های پیش رو، توضیحی ارائه داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح انتقال آب سد دز به سد کرخه می تواند تا حد زیادی تنش آبی استان خوزستان را کاهش دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مسئول حوزه بسیج شهید عباس پور صنعت آب و برق خوزستان گفت: تاکنون 30 هزار نفر در قالب کاروان های راهیان نور از سدهای کرخه و دز بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: انجام طرح انتقال آب بین حوضه ای بین سد دز و سد کرخه (آب اضافی سد) باعث رفع مشکل زیادی از شهرهای خوزستان در بحث تأمین آب خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۵۷    
نیلوفر ذوالفقاری اگر بخواهیم اصغر نقی زاده را معرفی کنیم، جز بازیگری در سریال های زیرخاکی، معراجی ها، وضعیت سفید و خوش رکاب و فیلم های مهاجر، آژانس شیشه ای و از کرخه تا راین، باید نام ده ها فیلم و سریال دیگر را هم فهرست کنیم، آثاری که همگی یک ویژگی مشترک دارند، آن هم فضای جبهه و جنگ است ...
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، محمد خانچی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص احتمال وقوع سیلاب در خوزستان و وضعیت مدیریت سدهای استان اظهار کرد: وضعیت ذخایر آبی سد کرخه به شکلی است که میزان رهاسازی آب در آن به منظور استفاده و تامین کشت ها و نیازهای کشاورزی است و با مدیریتی که در حال انجام است نگرانی از نظر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۳    
مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه کرخه از حضور گسترده کاروان های راهیان سرزمین نور در سد کرخه خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۰    
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت: قرارگاه جهادی در قالب 50 گروه جهادی در سطح کشور و 20 گروه جهادی از شهرستان های شوش و کرخه به فعالیت خواهند پرداخت.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا، علی شهبازی مجموع ورودی سد ها ی استان خوزستان از ابتدای مهرماه تاکنون 8 میلیارد و 730 میلیون متر مکعب را اعلام کرد و گفت: این رقم نشان دهنده افزایش 20 درصدی آورد آب در مقایسه با بازه زمانی پارسال است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شوش- مسئول بسیج دانش آموزی کشور گفت: قرارگاه جهادی و خدمات رسانی بسیج دانش آموزی با حضور 50 گروه جهادی که 20 گروه آن متعلق به شهرستان های شوش و کرخه است، آغاز شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سد سیمره در مسیر رود سیمره در شهرستان بدره استان ایلام قرار دارد و از نوع بتنی دو قوسی است. این سد در مرز استان ایلام و لرستان قرار دارد و یکی از سرچشمه های مهم رود کرخه محسوب می شود. بد نیست بدانید که رود سیمره از ارتفاعات برف گیر شمال غرب ایران نشأت می گیرد و در پل کشکان به رودخانه کرخه می پیوندد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - مردم شهر شاوور در شهرستان کرخه به مناسبت نیمه شعبان، کاروان شادی راه انداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: باید هر چه سریع تر دلایل مسمومیت دانش آموزان برخی شهرهای کشور توسط مسئولان امر مشخص و با عوامل این اتفاق برخورد جدی شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: ذخایر آب سدهای استان بجز سد کرخه که همچنان در وضعیت قرمز دارد را می توان مناسب و قابل قبول دانست. عباس صدریان فر اظهارکرد: شرایط آبی سدهای دز، گتوند، شهید عباسپور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوش و کرخه گفت: با تامین بودجه پروژه تعریض و چهار بانده سازی جاده عبدالخان به بستان، این پروژه از سال آینده اجرایی می شود تا ایمنی جاده دسترسی از شوش به پایانه مرزی چذابه افزایش پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۳    
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته، پروژه جاده طریق الحسین (ع) عبدالخان به بستان برای چهار بانده شدن در لایحه بودجه 1402 قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره شیلات شهرستان های شوش و کرخه گفت: فصل تکثیر ماهیان گرمابی در شهرستان کرخه آغاز شد و تا پایان اردیبهشت ماه سال 1402 ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فصل تکثیر ماهیان گرمابی در شهرستان کرخه آغاز شد و تا پایان اردیبهشت ماه سال 1402 ادامه دارد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:در دولت گذشته حدود 32 سد در بالادست کرخه طراحی شد و مثل سد سیمره و بعضی سدها در حال اجرا و برخی دیگر در مرحله مطالعه هستند؛ در اثر ایجاد این سدها که نوعا کشاورزی و برخی برق آبی هستند،این کار واقعا فاجعه است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: با وجود بارندگی های موثر زمستان در حوضه سد کرخه، هنوز با ظرفیت نهایی این سد عظیم که پنج میلیارد و 265 میلیون مترمکعب آب است، فاصله داریم و آب سد کرخه هنوز در وضعیت قرمز است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: ذخیره آب سد کرخه در شمال غرب خوزستان با بارندگی موثر 2 ماه اخیر به یک میلیارد مترمکعب رسیده است. عباس صدریان فر روز چهارشنبه در حاشیه ششمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی افزود: تراز آب سد کرخه با افزایش ورودی آب ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: با پیگیری و همکاری مدیرعامل صنایع شیر ایران اعتباری بالغ بر هزار میلیارد تومان برای توسعه شرکت پگاه خوزستان تخصیص یافته است.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۱    
استاندار خوزستان از بازگشایی سد کرخه جهت بهره برداری کشاورزان پایین دست خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: وضعیت آب امسال خوب است در حوزه کرخه نیز آب بر روی کشاورزان پائین دست باز شده است تا از آن بهره ببرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به وضعیت آبی استان با توجه به بارش های اخیر گفت: وضعیت آب امسال خوب است در حوزه کرخه نیز آب طی دو روز گذشته به همت سازمان آب و برق بر روی کشاورزان پائین دست باز شده است تا از آن بهره ببرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۷    
مدیر اداره منابع آب شهرستان دهلران گفت: آب سد کرخه برای اراضی کشاورزی تحت پوشش شبکه های آبیاری و زهکشی دشت عباس، عین خوش و فکه دهلران رها سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبودات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: آب سد کرخه از طریق تونل انحرافی دشت عباس برای اراضی پایاب این سد پس از یکسال راه سازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی گفت:روزی ما در کرخه می جنگیدیم، اما امروز در کنار مدیترانه و دریای سرخ هستیم و دشمن را تجزیه کردیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : سردار سلامی گفت: ما در حال ساخت تاریخ هستیم ... امروز می توانیم ماهواره ها را با رادار از زمین رهگیری کنیم ... اینکه چگونه یک موشک بالستیک را با سرعت مافوق صوت هدایت کنید تا به یک کشتی در حال حرکت برخورد کند کار بسیار مشکلی است که ما تا کنون مشابه آن را در خارج ندیده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس پارک ملی کرخه با اشاره به افزوده شدن جمعیت گوزن های زرد این منطقه، گفت: با توجه به اینکه چند گوزن ماده به جمعیت این گوزن ها افزوده شده، احتمالا تا بهار سال آینده حداقل سه گوساله متولد می شوند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سد و نیرگاه کرخه از انجام پروژه ی بروزرسانی ایستگاه های شبکه شتاب نگاری سد کرخه خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۱    
بعد از ظهر روز سه شنبه 2 اسفندماه جلسه شورای معاونین بهزیستی خوزستان با حضورمدیر کل و اعضای شورا و روسای بهزیستی شهرستانهای اهواز ،شوشتر،مسجدسلیمان و کرخه برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شوش گفت: به دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، کارگروهی تخصصی با هدف بررسی معضلات و ایجاد تعامل سازنده با جوامع محلی پیرامون محوطه باستانی ایوان کرخه تشکیل می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: نظر به خشکسالی پارسال، کشاورزان خوزستانی به خصوص شهرهای شوش و کرخه امسال کشتی نداشته و پرداخت اجاره بهای زمین ها باید اقساطی شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۳    
با حکم مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان " محمد داودی" به عنوان نماینده این اداره کل در فرمانداری شهرستان کرخه معرفی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: وزارت اقتصاد و دارایی برای اجرای صحیح بخشنامه بخشودگی جرایم تسهیلات بانکی، نظارت های لازم را در دستور کار قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شوش- نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: وزارت اقتصاد و دارایی برای اجرای صحیح بخشنامه بخشودگی جرایم تسهیلات بانکی، نظارت های لازم را در دستور کار قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: با توجه به فرصت پیش آمده، فعالیت خط هوایی کارگو از خوزستان به روسیه با هدف توسعه صادرات غیرنفتی به خصوص کشاورزی استان ضروری است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: با پیگیری های انجام شده مجوز احداث پایانه صاداراتی محصولات کشاورزی برای شهرستان شوش صادر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس با اشاره به رونق تولید در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: این شرکت به واسطه مدیریت جهادی و تلاش های مضاعف کارگران زحمتکش آن روزهای طلایی خود را سپری می کند.