شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۰۰Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سارقان حرفه ای»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۰    
همدان- ایرنا- کشف محموله مواد مخدر، دستگیری سارقان حرفه ای و کشف اموال مسروقه مهمترین اخبار انتظامی استان همدان در 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری باند 3 نفره سارقان حرفه ای اماکن خصوصی با 12 فقره سرقت در آن شهرستان خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری سارق دوچرخه در قزوین با سابقه 20 فقره سرقت و با همکاری مجرم سابقه دار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۱    
خرم آباد- ایرنا- 2 باند سارقان مسلح و عنف که از بهمن ماه سال گذشته تا فروردین ماه امسال سرقت های متعددی انجام داده بودند، با اقدامات ویژه پلیس اطلاعات و آگاهی لرستان شناسایی و دستگیر شدند.در جریان انهدام این باندها یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، سه دستگاه بی سیم و چهار دستگاه خودرو کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: 2 باند سارقان حرفه ای در لرستان منهدم و در این راستا یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، سه دستگاه بی سیم و چهار دستگاه خودرو کشف شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارقان حرفه ای درچه های آب و فاضلاب شهری و اعتراف آنها به 26 فقره سرقت خبر داد .
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۷    
فرمانده انتظامی استان گفت:7 باند سارقان حرفه ای با 30 نفر سارق که در مجموع به 137 فقره انواع سرقت اعتراف کردند دستگیر شدند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۵    
راضیه حسینی سرقت از بانک ملی، یک سرقت معمولی نبود، سارقان حرفه ای آن را طراحی و انجام دادند. باید یک گلایه بکنیم آنچنان که به واقعه سرقت از بانک ملی پرداخته شد به پس از واقعه که کشف بود پرداخته نشد. می خواستند جامعه را نا امن و پلیس را ناکارآمد نشان بدهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- تقدیر امام جمعه همدان از عملکرد پلیس، کشف محموله مواد مخدر، کاهش سرقت خودرو، دستگیری سارقان حرفه ای و دستگیری معتادان و خرده فروشان مواد مخدر مهمترین اخبار انتظامی استان همدان در 24 ساعت گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱    
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارقان حرفه ای خودرو و قطعات داخل آن خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی :سارقان جاده سنتو و امام زاده در ارومیه با 64 فقره سرقت و کشف اموال مسروقه به ارزش 4 میلیارد ریال، دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سارقان حرفه ای خودرو در شهرستان کاشان شناسایی و دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ارومیه گفت: باند سه نفره سارقان اماکن خصوصی منهدم و سه مالخر حرفه ای اموال مسروقه در شهرستان ارومیه نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سارقان حرفه ای که به خانه های شمال تهران دستبرد زده بودند، به دام کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی افتادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگیری سه سارق و کشف 29 فقره سرقت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سارقان حرفه ای که از ساختمان های نیمه کاره در آبادان دزدی می کردند در عملیات پلیسی دستگیر شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۸    
سارقان حرفه ای معمولاً چند نفر هستند، یک راننده، یک مراقب و همراه سارق، باند آنان را حداقل سه نفر تشکیل می دهند. گاهی از وسیله نقلیه مسروقه یا وسیله نقلیه امانی و بعضی موارد از وسیله نقلیه خودشان با پلاک غیرواقعی (جعلی یا اصلی غیر) در صحنه سرقت استفاده و به ندرت از وسیله نقلیه با اصالت خودشان ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عمو و برادرزاده ای که با همکاری یکدیگر 40 فقره موبایل قاپی مرتکب شده بودند، خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری باند سارقان حرفه ای مغازه و کشف 10 مورد سرقت با اقدامات فنی پلیس این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و کشف 8 فقره سرقت در شهرستان شاهین شهرخبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سارق لوازم خودرو حین سرقت در محله گلبرگ تهران دستگیر و به 20 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: 6 نفر که با معرفی خود به عنوان پلیس اقدام به سرقت وجه نقد و اوراق بهادار رانندگان کشور های خارجی می کردند، دستگیر شدند.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری باند 4 نفره سارقان حرفه ای اموال کشاورزی و سیم برق با 15 فقره کشف در این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری 2 سارق حرفه ای احشام و کشف 18 راس گوسفند سرقتی در این شهرستان خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت های منزل در برخی از نقاط شهر نظرآباد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همچنین رییس پلیس پایتخت پیشتر از انهدام 60 باند با 258 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار در قالب اجرای طرح کاشف خبر داد و گفت: 67 نفر از سارقان دستگیر شده زورگیر و کیف قاپ و 61 نفر نیز از سارقان منزل و اماکن بودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
البرز - فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی دو نفر از سارقان حرفه ای لوازم داخل خودرو در شهر کرج دستگیر شدند و در تحقیقات تکمیلی به 200 فقره سرقت اعتراف کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۲:۳۷    
دو نفر از اعضای اصلی باند سارقان حرفه ای صندوق امانات بانک ملی بامداد دیروز در محل حادثه صحنه سرقت را بازسازی کردند. به گزارش جوان، سرقت از صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه تهران ساعت حدود دو بامداد جمعه 13 خرداد رخ داد و سارقان حرفه ای که اعضای اصلی آن سه برادر و یکی از بستگان نزدیکشان است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی انار از دستگیری سارقان حرفه ای مغازه های استان یزد که اموالی به ارزش یک و نیم میلیارد تومان را سرقت کرده بودند، در این شهرستان خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷    
فرمانده کل انتظامی کشور با گلایه مندی از رویکرد رسانه ملی در پرداختن به موضوع شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات یکی از شعب بانک ملی ایران گفت: اقدام سریع و هوشمندانه همکارانم در پلیس آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی و دستگیری سارقان اموال مردم در صندوق امانات یکی از شعب بانک ملی واقعا شایسته دست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۰    
نیروهای کلانتری آبکوه مشهد، سارقانی را با رصدهای اطلاعاتی دستگیر کردند که لوازم و قطعات قابل فروش خودروهای مسروقه را در پاتوق خود جدا کرده و به مالخرها می فروختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۰    
سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو در اهواز به دام افتادند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۰    
در دنیا هیچ مجموعه ای غیر قابل نفوذ و ضد سرقت نیست و قطعا بانک ها و فرماندهی انتظامی روز به روز اقدامات امنیت زای خود را افزایش خواهند داد اما چشم پوشی صداوسیما از اقدام خارق العاده ی فراجا در بازداشت سارقان حرفه ای در داخل و خارج از کشور در مدت زمانی نزدیک به 48 ساعت جای تعجب دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس اگاهی البرز اعلام کرد: با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی این استان ، اعضای باند 6 نفره سارقان منزل در این استان شناسایی و دستگیر شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که سرقت حدود ساعت 2 بامداد روز 13 خرداد رخ داده و سارقان از در پارکینگ بانک بالا آمده و بعد از آن خود را به محوطه داخلی بانک رسانده و نقشه سرقت را اجرا کرده اند. آن ها برای سرقت صندوق امانات بانک ملی 12 ساعت داخل بانک بودند!
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، راز این سرقت بزرگ ساعت 8 صبح دوشنبه شانزدهم خرداد امسال زمانی فاش شد که مسوول شعبه دانشگاه تهران بانک ملی تهران با پلیس 110 تماس گرفت و از سرقت صندوق های امانات بانک خبرداد. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سارقان حرفه ای در تعطیلات نیمه خردادماه جاری وارد بانک ملی شعبه دانشگاه در پایتخت شدند و پس از تخریب 250 صندوق امانات، محتویات 168 صندوق را به سرقت بردند. دزدان پس از انجام سرقت که گفته می شود بیش از 12 ساعت در بانک بودند، از همان درِ پارکینگ بانک که وارد شده بودند، خارج شدند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سارقان حرفه ای در تعطیلات نیمه خردادماه جاری وارد بانک ملی شعبه دانشگاه در پایتخت شدند و پس از تخریب 250 صندوق امانات، محتویات 168 صندوق را به سرقت بردند. دزدان پس از انجام سرقت که گفته می شود بیش از 12 ساعت در بانک بودند، از همان درِ پارکینگ بانک که وارد شده بودند، خارج شدند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت در خصوص سرقت عظیم چند روزه گذشته پایتخت گفت: 13 نفر دستگیر شده اند. سارقان دستگیرشده در خارج از کشور درحال بازگرداندن به کشور هستند.یک ماه قبل ضعف های این بانک تذکر داده شده بود. از عوامل بانک کسی در سرقت شرکت نداشته است. دو نفر از عوامل بانک قصوراتی داشتند که بازداشت شده بودند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
با تلاش مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ سارقان صندوق امانات بانک ملی لحظاتی پیش دستگیر شدند. اخیراً شعبه رو به روی دانشگاه تهران بانک ملی مورد سرقت قرار گرفت و محتویات 162 صندوق امانات به سرقت رفت. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارقان حرفه ای منازل و پاکسازی تفرجگاه ها در یکی از مناطق این شهرستان خبر داد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عصر مسجدسلیمان // فرمانده انتظامی مسجدسلیمان از شناسایی و دستگیری سارقان اماکن خصوصی و منزل با 18 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان ، سرهنگ حمیدرضا بهاروند درتشریح جزئیات این خبر، گفت: ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارقان حرفه ای سیم برق در مرکز استان و اعتراف آن ها به ارتکاب 18 فقره سرقت خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - سارقان حرفه ای در تعطیلات خرداد وارد بانک ملی شعبه دانشگاه در پایتخت شدند و پس از تخریب 250صندوق امانات، محتویات 168صندوق را سرقت کردند. تحقیقات برای بازداشت عاملان این سرقت در حالی ادامه دارد که رئیس شعبه بانک به دلیل اهمال کاری بازداشت شده و بررسی ها نشان می دهد که دزدان در تعطیلات عید ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان رامهرمز از دستگیری باند 2 نفره سارقان حرفه ای سیم برق و کشف سیم های سرقتی در این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از دستگیری 2 سارق حرفه ای مغازه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از دستگیری 2 سارق حرفه ای مغازه خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره ،چراغهای معابر شهری و پمپ آب منازل در آبادان خبر داد: