جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۴Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان تاکسی»

ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۶:۳۲    
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری آستارا با بیان اینکه حدود 800 نفر از تاکسیرانان این سازمان بیمه تامین اجتماعی ندارند، گفت: داشتن بیمه، یکی از مطالبات جدی و بحق رانندگان تاکسی است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: مبنای سوار کردن مسافر در تاکسی همان سه مسافر براساس ابلاغیه ستاد مقابله با کروناست و با وجود فروکش کردن کرونا هنوز این ابلاغیه به قوت خود باقی و لغو نشده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید رانندگان تاکسی در قم به این زبان ها حرف می زنند! از خشکسالی بی سابقه در ایتالیا تا موعظه هفتگی پاپ 8 دلیل استفاده از آینه بک لایت در سرویس بهداشتی طرز تهیه خوردنی های خوشمزه با انبه ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: با همکاری سازمان های تاکسیرانی و فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، دوره آموزشی زبان های انگلیسی و عربی برای رانندگان تاکسی برای ارتباط گیری و هدایت درست زائران خارجی برگزارشده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به تازگی شاهد افزایش نرخ کرایه و گزارش شهروندان از تخلفات رانندگان تاکسی اینترنتی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی ظهر سه شنبه، 31 خرداد، همزمان با انتشار محتوایی تصویری در فضای مجازی خبری مبنی بر اعتصاب رانندگان تاکسی های مشهد منتشر شد. در این مطلب تعدادی از خودروهای تاکسی زرد مشهد نشان داده می شد که در یک صف نسبتا طولانی قرار گرفته بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۵    
مردم و رانندگان تاکسی های اهواز از فرسودگی ناوگان تاکسی رانی و نبود نرخ نامه مصوب گله دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نرخ کرایه های تاکسی امسال 25 درصد افزایش یافت، این درحالی است که در دوران کرونا رانندگان تاکسی موظف به سوار کردن 3 مسافر با اندکی مبلغ بیشتر بودند، اما با کاهش آمار کرونا برخی از رانندگان نه تنها 4 مسافر سوار می کنند بلکه کرایه بیشتر از عرف هم تقاضا دارند.
الف   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
بالا بودن کمیسیون، یکی از دغدغه های اصلی رانندگان تاکسی های اینترنتی است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۴    
به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، چند سالی می شود که تاکسی های اینترنتی در میان مردم جای خود را پیدا کردند. اما خدمات دهی هر کدام از آن ها برای رانندگان خود، در سراسر جهان با یکدیگر متفاوت است. در ایران تفاوت اسنپ و تپسی در چیست؟ ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۶    
این روزها در سطح شهر بسیار مشاهده شده است که برخی از رانندگان تاکسی شهری و آژانس های تلفنی بدون توجه به نرخ های مصوب، ازمسافران نرخ های بالاتری دریافت می کنند و برای یک مسیر ممکن است هر راننده نرخ دلخواه خود را دریافت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان از ارائه تسهیلات ویژه به رانندگان تاکسی شهری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: اگر می خواهیم شعار اصفهان، من شهر زندگی به معنای حقیقی تحقق یابد، باید کمک کنیم تا شهروندان به ویژه رانندگان تاکسی و اتوبوس شهری که به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمت دهی می کنند، از شرایط بهتر زندگی برخوردار شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت : کارت سوخت رانندگان تاکسی که غیرفعال و یا نیمه فعال هستند باطل می شوند و در صورت ادامه این روند پروانه فعالیت رانندگان نیز باطل خواهد شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از خودروهای باکیفیت و کم استهلاک به عنوان تاکسی ازجمله موارد مهمی است که در کشورهای مختلف به شدت مورد توجه قرار می گیرد. رانندگان تاکسی باتوجه به اینکه بیشتر زمان خود را داخل خودرو می گذرانند باید خودرویی با امکانات رفاهی مناسب داشته باشند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۷    
یکی از مشکلاتی که هر ساله و در یکی دوماه آغاز سال، برای رانندگان تاکسی شهری و رانندگان فعال در مسیرهای روستایی و حاشیه شهر تکرار می شود موضوع افزایش نرخ کرایه برای سال جدید و هماهنگ با تورّم است، امری که البته برای بسیاری از شهروندان عادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رشت- افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری در کنار فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی گلایه رشتوندان و رانندگان تاکسی را در پی داشته است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به همّت خادمیاران کانون زیارت خدمت رضوی منطقه 3 تهران شصت نفر از رانندگان تاکسی به زیارت امام رئوف(ع) رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه رفاهی رانندگان در راستای ارائه خدمات رفاهی به رانندگان تاکسی و خانواده های آنان در قم راه اندازی شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۹    
به گزارش عصرهمدان ؛ در پی درج گزارش نارضایتی مردم از اخذ کرایه اضافی با عنوان تخلف پشت تخلف در حوزه تاکسیرانی اسدآباد! دستگاه نظارتی، فرمانداری و دادستانی ورود کنند و مطالبه گری این رسانه، تیم نظارتی تاکسیرانی حمل و نقل درون شهری شهرداری نظارت بر تاکسی و اخذ کرایه ها تشدید کرد. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس :علی نیک با اشاره به اهمیت ثبت مشخصات و تأیید صلاحیت رانندگان برای تردد و جابه جایی مسافران اظهار داشت: رانندگان تاکسی علاوه بر گزینش های اخلاقی و انجام تست های مختلف، دوره های مهارتی زیادی را نیز طی کرده و تمام مشخصات آن ها در سامانه تاکسیرانی ثبت است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق جوانی که با جلب اعتماد رانندگان تاکسی اقدام به سرقت از آنان در شهرستان اراک کرده بود، خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۵    
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران امتناع برخی رانندگان تاکسی از دریافت آنلاین کرایه ها را غیر قانونی خواند و از برخورد با رانندگانی خبرداد که با وجود داشتن برچسب های بارکددار پرداخت آنلاین، از مسافران طلب پول نقد می کنند.
گذار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس گزارش های موجود،نداشتن کارفرما از دلایل اصلی نبود حق بیمه رانندگان تاکسی های اینترنتی است. باید یک کارفرما برای رانندگان اینترنتی مشخص شود.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۳    
روغن خوراکی بین رانندگان تاکسی شهرستان پیشوا توزیع شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مهدی قایع گو سرپرست سازمان حمل ونقل شهرستان پیشوا اظهار داشت: بامساعدت مهندس تاجیک نوری فرماندار و تاکید مهندس ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۷    
همه با استانبول و جاذبه های آن آشنا هستیم. در این مقاله می خواهیم درباره گردشگری در استانبول و جاذبه های آن از زبان رانندگان تاکسی این شهر بشنویم. تاکسی ها در استانبول یکی از وسایل معروف و مهم برای انتقال افراد و تردد آن ها هستند ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۶    
رانندگان تاکسی آنلاین در تایوان به اعتراض برخاستند آنها خواستار تسریع بخشیدن به تست کرونا هستند تا بتوانند بدون ضرر مالی به به کار خود ادامه دهند
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از انعقاد تفاهم سه جانبه میان سازمان تاکسیرانی، صندوق کارآفرینی و شهرداری قزوین برای پرداخت وام نوسازی خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، از برگزاری اولین دوره آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان تاکسی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مرحله نخست این طرح، با حضور تاکسیران هایی که دارای حساب فعال در این نهاد مردمی هستند آغاز و متعاقب آن به سرعت دیگر افراد جامعه 78هزار نفری رانندگان تاکسی شهر تهران نیز پس از ثبت اطلاعات و انجام مراحل اولیه به طرح یاد شده افزوده می شوند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۲    
به گزارش عصرهمدان ؛ شورای اسلامی شهر اسدآباد در اقدامی عجیب، امسال نرخ کرایه های تاکسی را به نرخ مصوب پارسال اضافه نکرد بلکه کرده است، با این حال باز هم شاهد اخذ کرایه های اضافی رانندگان تاکسی از مسافران هستیم و هیچ گونه نظارتی بر این موضوع نمی شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر اینکه رانندگان تاکسی جزو محروم ترین اقشار جامعه هستند، گفت: نرخ فعلی سرویس مدارس به قدری پایین است که اصلاً برای رانندگان صرفه اقتصادی ندارد و رغبتی برای انجام این کار در آنان نیست.
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۲:۳۶    
تعدادی زیادی از رانندگان تاکسی شهر بوکان به دلیل پایین بودن نرخ کرایه، مقابل سازمان تاکسیرانی و درب فرمانداری این شهر تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - تعدادی از رانندگان تاکسی شهر بوکان برای تحقق مطالبات خود از جمله پایین بودن نرخ کرایه، مقابل سازمان تاکسیرانی این شهر تجمع کرده و رسیدگی مسوولان به مشکلات شان را خواستار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسیرانان شیراز در جلسه ای با رئیس کمیسیون حمل و نقل و مسافر و نایب رئیس شورای اسلامی این کلانشهر، به طرح درد دل و درخواست های خود پرداختند که در این دیدار، محمد تقی تذروری خواستار رفع مشکلات و شتاب بخشی در خدمات رسانی به آنها شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره اتحادیه مؤسسات توریستی و اتومبیل کرایه تهران خواستار توجه جدی مسئولین به مساله تامین سوخت و بیمه رانندگان تاکسی تلفنی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: بیمه رانندگان تاکسی از سال 94 متوقف شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۹    
رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری چابهار گفت: تحویل 34دستگاه تاکسی زرد 405 به رانندگان تاکسی از اقدامات مدیریت شهری چابهار در راستای بهبود وضعیت حمل ونقل درون شهری است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۲    
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در ذاستای ترویج زدن واکسن در بین رانندگان تاکسی و اتوبوسهای درون شهری سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه اطاعیه ای را صادر کرد
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۳    
مردم سی سخت و مسافران این شهر از اجبار مسئولان گاراژ مسافربری و رانندگان تاکسی برای پرداخت پول نقد جهت کرایه یاسوج به سی سخت گلایه دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران ازتاکسیرانان متقاضی فرآیند نوسازی خواست هر گونه تخلف و عدم رعایت تعهدات اعلامی از سوی مراکز اسقاط را به این معاونت اطلاع دهند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار مشهد بیان کرد: تشدید کنترل، نظارت ها و اقدامات بازدارنده برای برخورد با رانندگان تاکسی متخلف، در راستای بهبود رعایت حقوق مسافران و شهروندان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره سوار کردن چهار مسافر توسط برخی رانندگان تاکسی و دریافت کرایه سه نفر گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده چنین تخلفاتی شکایت های خود را به دو شماره 137 و 1888 اعلام کنند.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با تاکید بر اینکه ایران خودرو باید مشکلات عدم اجرایی شدن فراگیر طرح کارت اعتباری حمایتی از رانندگان تاکسی را حل و فصل کند، گفت: بانک مربوطه باید در اجرای تفاهم نامه با ایران خودرو نسبت به تامین اعتبار اجرای این طرح اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نیمی از رانندگان تاکسی بیمه نیستند و خودشان هزینه بیمه خویش فرما را پرداخت می کنند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نرخ هابرای خودرو پراید روزانه از 150 تا 300 هزار تومان متغیر است. همان طور که هر شغلی دردسرهایی هم دارد اما چنین اقدامی، رانندگان تاکسی های اینترنتی و اجاره دهندگان خودرو را با مشکلاتی روبه رو کرده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش نرخ کرایه های تاکسی امسال مثل سال های گذشته با پول خرد همراه است، مسئله ای که باعث چالش و دلخوری بین مسافران و رانندگان شده و آنها را با این سوال روبرو کرده که چرا یک بار برای همیشه سازمان تاکسیرانی نرخ کرایه ها را سر راست و رُند اعلام نمی کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی گفت: هدف از معاینه فنی رایگان، کاهش آلودگی هوا و حمایت مالی از رانندگان خدوم تاکسی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از انتصاب شهردار بابل تا از سرگیری فعالیت اتوبوسرانی رفسنجان و برگزاری آزمون شهرشناسی رانندگان تاکسی ساری را بخوانید.