سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۶:۱۸Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان تاکسی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۱    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از اجرایی نشدن طرح تعویض تاکسی های فرسوده ون گلایه کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی اینترنتی از واریز نشدن سهمیه بنزین این تاکسی ها در یکسال گذشته خبر دادند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۱    
همدان- به همت حوزه مقاومت شهید مجیدی همدان نشست بصیرتی با موضوع حضور حداکثری مردم در انتخابات و تلاش در راه حفظ انقلاب و آرمان های انقلاب با حضور رانندگان تاکسی درون شهری در کانون بسیج همدان برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: اگر انتظار داریم رانندگان تاکسی در تاکسی های اینترنتی فعالیت نکنند، باید شرایط مناسبی را برای فعالیت آنها فراهم کنیم.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۳   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان خودروهای با پلاک شهرستان نباید در تهران فعالیت کنند، گفت: معاینه فنی این خودروها در سایر شهرستان ها مطابق با معاینه فنی استاندارد در تهران نیست.
ایتنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - رانندگان چند شرکت تاکسی و پیک اینترنتی معروف مانند اوبر و لیفت و دوردش در آمریکا روز چهارشنبه، 14 فوریه (25 بهمن)، هم زمان با روز جهانی ولنتاین، برای دریافت مزد و مزایای بیشتر دست به تحصن گسترده زدند.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۲    
بانی فیلم:امروز پنج شنبه پانزدهم فوریه، در حالی اولین روز جشنواره برلین هفتاد و چهارم در حالی آغاز می شود که به نوشته روزنامه اسکرین چاپ لندن، صنعت سینمای آلمان و رانندگان تاکسی این شهر، دست به اعتصاب و تظاهرات خواهند زد! ...
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به 400 راننده ای که بیشترین تراکنش و دریافت مبلغ کرایه از مسافران را در نرم افزار شهرزاد داشته باشند، طی مراسمی که به مناسبت نیمه مبارک شعبان برگزار می شود، لاستیک رایگان اهداء خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: رانندگان تاکسی در تهران برای دریافت کرایه از طریق سامانه پرداخت الکترونیک بسته های تشویقی می گیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:رانندگان تاکسی های آنلاین در پلتفرم های Uber و Lyft ، DoorDash در اعتراض به فشار کاری بالا و درآمد اندک در روز ولنتاین اقدام به تعطیلی موقت کار کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی های آنلاین در پلتفرم های Uber و Lyft ، DoorDash در اعتراض به فشار کاری بالا و درآمد اندک در روز ولنتاین اقدام به تعطیلی موقت کار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: تعامل و همکاری متقابل با شهرداری های مناطق، سبب تسهیل و تسریع در خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان می شود و اگر موفقیت هایی در ستاد معاینه فنی اتفاق افتاده و می افتد، این مهم مدیون و مرهون همکاری و همراهی مناطق است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۲    
رسانه ها از برگزاری بزرگ ترین اعتصاب رانندگان تاکسی در این کشور همزمان با روز ولنتاین خبر دادند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی مسکن رانندگان تاکسی بندرعباس راس ساعت 15(3بعدازظهر) روز شنبه مورخ5/12/1402 در محل مسجد جوادالائمه (ع) به آدرس: بندرعباس شهرک پیامبر اعظم (ص)روبروی ایستگاه آتش نشانی تشکیل می گردد ...
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از عرضه لاستیک رایگان خبر داد. او گفت: در موضوع دریافت کرایه به صورت الکترونیکی، به 400 راننده ای که بیشترین تراکنش و دریافت مبلغ کرایه از مسافران را در نرم افزار شهرزاد داشته باشند، لاستیک رایگان در نیمه شعبان اهدا خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۵    
قشرهای مختلف قم از فرهنگیان و معلمان تا رانندگان تاکسی و مکانیک برای حضور در راهپیمایی آماده می شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی از اجرای طرح شناسایی و نصب اخطار برای تاکسی های رها شده در پایتخت خبر داد.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از برگزاری مستمر دوره آموزش ایمنی ویژه رانندگان نفتکش ها ،فعالان مجاری عرضه سوخت و نیز رانندگان تاکسی سرویس منطقه خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; قاسم طالبی در گفت وگویی، اظهار داشت: بیش از 5 هزار و 900 دستگاه تاکسی در سطح شهر قم اعم از سیستم تاکسی گردشی، تاکسی بی سیم، تاکسی خطوط، تاکسی روستایی و تاکسی بانوان وجود دارد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سید فرهاد هاشمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: رانندگان تاکسی سرویس ها و خودروهای کرایه مشکلات عدیده ای دارند که یکی از این معضلات، استارت آپ های جدیدی است که در راستای اشتغالزایی، برنامه هایی را طراحی کرده اند و در نتیجه آن با روی کار آمدن تاکسی های اینترنتی و تاثیر خدمات آنها بر بازار کار ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران نسبت روند کند نوسازی ناوگان تاکسیرانی تهران انتقاد کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مشکلات تکراری در رابطه با روزهای پرترافیک تهران مربوط به شاغل شدن برخی رانندگان تاکسی در جایگاه باربری برای اهالی بازار است؛ اتفاقی که مربوط به زمان و دوره ای خاص نیست و برخی از رانندگان تاکسی ها با چرتکه انداختن، مشغول به باربری می شوند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بدینوسیله پیرو چاپ آگهی مجمع عمومی این شرکت در تاریخ 10/11/1402 روزنامه 5068 اعلام می گردد روز برگزاری مجمع از شنبه 21/11/1402 به سه شنبه 24/11/1402 تغییر یافت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
درباره رانندگان تاکسی و پیک موتوری هایی که حوالی داروخانه های خاص ،کسب وکاری متفاوت دارند
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی مسکن رانندگان تاکسیرانی بندرعباس رأس ساعت16 روز شنبه مورخ 24/11/1402 در محل مسجد جوادالائمه به آدرس: بندرعباس شهرک پیامبر اعظم(ص) روبروی آتش نشانی تشکیل می گردد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی مسکن رانندگان تاکسیرانی بندرعباس در ساعت 15 روز شنبه مورخ 24/11/1402 در محل مسجد جوادالائمه به آدرس: شهرک پیامبر اعظم(ص) روبروی ایستگاه آتش نشانی مسجد جواد الائمه (ع) برگزار می شود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: شهریاری در تذکری شفاهی در خصوص کاهش سهمیه بنزین گفت: فضای سیستان و بلوچستان متأسفانه متشنج است و مردم، رانندگان تاکسی و بین شهری به شدت نگران هستند و هزینه های آنها افزایش پیدا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 52 پرونده تخلفات تاکسیرانان در هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی رسیدگی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هیچکدام از عراقی ها برای درمان و گردشگری سلامت وارد بیمارستان های آبادان و خرمشهر نمی شوند بلکه از همان لب مرز به جاهای دیگر کشور منتقل می شوند و همین امر نیز سبب می شود تا هیچ نشانه ای از خدماتی که به عراقی ها و سایر گردشگران ورودی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران بر لزوم قرارگیری تاکسی های اینترنتی زیر نظر تاکسیرانی تهران تأکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۱:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سازمان تاکسیرانی شهر تهران برای نخستین بار در شهر تهران، طرح تشویقی ویژه تاکسیرانان برای پرداخت های الکترونیکی کرایه از طریق QR را اجرا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۱    
رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان زابل گفت: همان طور که استحضار دارید تعدادی از رانندگان تاکسی های برون شهری مطالباتی داشتند و به جهت این مطالبات دست به اعتصاب و تجمع زدند.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی های برون شهری زابل به زاهدان در تجمع چند روز گذشته خواستار افزایش نرخ کرایه تاکسی ها شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: 300 دستگاه کارت خوان رایگان بین رانندگان تاکسی این کلان شهر توزیع شده و این تعداد روزانه در حال افزایش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۵    
مشکلات رانندگان تاکسی تلفنی چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان و نماینده ولی فقیه در استان بررسی شد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان شهر تهران از 7 بهمن خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۷    
جوان آنلاین: به گفته رانندگان تاکسی های اینترنتی بیش از 11ماه است سهمیه بنزین آنها واریز نشده است، یعنی از اسفندماه سال1400 این رانندگان سهمیه خود را دریافت نکرده اند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محدوده خیابان انقلاب تا پیش از دهه 90، شاهد فعالیت ده ها تاکسی تلفنی بود. اصغر، راننده یکی از آژانس های قدیمی فعال در این محدوده می گوید: بیمه که نداریم. برای دریافت امتیاز طرح ترافیک هم که باید از هفت خان رد شویم، خبر خوبی هم که از سهمیه سوخت و تامین قطعات یدکی ویژه رانندگان تاکسی نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۵    
علیرضا زاکانی در مراسم رونمایی از مرحله دوم تحویل تاکسی های برقی به شهرداری تهران گفت:از این پس رانندگان تاکسی ، سهام داران شرکت خواهند بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جوان آنلاین: تاکسی های اینترنتی امروزه جزءجدایی ناپذیر زندگی روزمره شهری شده اند و برای رفت وآمد راحت تر در شهر، اگر اولین گزینه نباشند، آخرین گزینه هم نیستند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی رانی مشهد، 90 عنوان خدمت رفاهی برای تاکسی رانان شهر تعریف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی 28 آبان امسال در راستای بررسی برنامه هفتم توسعه با امکان بهره مندی رانندگان تاکسی های اینترنتی از مزایای بیمه تأمین اجتماعی موافقت کردند اما اینکه این بیمه به چه شیوه ای قرار است برای رانندگان اجرا شود، هنوز مشخص نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۹۴ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: بسیاری از خودروها متعلق به تهران نیستند و برای مسافرکشی به پایتخت می آیند و باید ساماندهی شوند که ما درخواست کردیم بررسی ها در این زمینه صورت بگیرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، جعفرعلیان نژادی در کانال خود در ایتا مطلبی با عنوان سندروم تاکسی پهلوی منتشر کرد: همه ما کم و بیش با تجربه گفت وگوهای درون تاکسی، مواجه شده ایم ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مشاغل اینترنتی طی سال های گذشته روز به روز گسترش پیدا کرده و استفاده از خدمات و کالاهای ارائه شده از سوی آن ها برای مردم به امری روزمره تبدیل شده است ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
با گشتی کوتاه در فضای مجازی داستان های فراوانی از رانندگان تاکسی اینترنتی و مسافرانشان به چشم می خورد، روایت هایی که گاهی تلخ و گاهی شیرین هستند. در همین باره کاربری توئیتری به نام (S) نوشت: راننده اسنپ از روی گربه رد شد بعدش ازم پرسید عجله داری گفتم نه، وسط خیابان زد کنار سرشو گذاشت روی فرمان ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک نوشته با این عنوان که به کافه تاکسی خوش آمدید هم روی داشبورد نصب شده تا مسافر از لحظه ورود به خودرو دستش بیاید که ماجرا از چه قرار است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۳    
شهردار محمدیه پیرامون اجرای طرح مراجعه خادم به مخدوم ،نورپردازی در سطح شهر و اهدای 4 حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی فعال پاسخ داد.
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تسهیلات ویژه به رانندگان تاکسی های فرسوده جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی توسط شورای و شهرداری ارائه می شود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۳    
به گزارش برنا ناصر چمنی کارشناس حوزه کار و تولیددر خصوص بیمه رانندگان تاکسی های اینترنتی که در برنامه هفتم توسعه مطرح شده است گفت: در حال حاضر براساس قوانین تأمین اجتماعی امکان برقراری پوشش بیمه ای به شکل خویش فرما وجود دارد و نیاز به مصوبه جدیدی در این ارتباط نیست ...