دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۰۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان تاکسی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: برخی اصناف درخواست خود را برای در اولویت قرار گرفتن تزریق واکسن کرونا به ستاد ملی کرونا ارائه کرده اند، ما نیز این درخواست را داده ایم و تقاضا داریم که رانندگان تاکسی که از اقشار آسیب پذیر هستند در اولویت قرار گیرند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴    
اختتامیه دوره توانمندسازی رانندگان تاکسی قم برگزار شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: کارکنان بهشت زهرا (س)، نیروهای حوزه پسماند و کارگرانی که به جمع آوری زباله های عفونی اقدام می کنند، رانندگان اتوبوس و مترو و رانندگان تاکسی باید در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.
اندیشه کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی در کیش، بعد از گذراندن دوره های آموزشی و اخذ استانداردهای لازم، نشان بین المللی گردشگری حلال و کارت راهنمای تور دریافت خواهند کرد.
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی گفت: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده است که با قیودی با جایگزینی این مبلغ موافق است. در حال نهایی کردن این موضوع هستیم، جایگزینی بخش عمده ای از مشکل را حل می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهر سالم با تاکید بر واکسیناسیون پرسنل بهشت زهرا(س) همگام با کادر درمان گفت: خواسته ما این است که نیروهای حوزه پسماند و کارگرانی که به جمع آوری زباله های عفونی اقدام می کنند، رانندگان اتوبوس ، مترو و رانندگان تاکسی نیز در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
قرار است 90 میلیون تومان با سود 4درصد به تاکسیرانان داده شود اما چگونه و با چه سازوکاری؟
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده در قالب ارائه تسهیلات 90 میلیون تومانی به هر راننده تاکسی، از اسفند ماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: مدیران شهرداری باید رایزنی و پیگیری های لازم را جهت دریافت واکسن کرونا برای کارکنان بهشت زهرا (س)، آتش نشانان، پاکبانان و رانندگان تاکسی و اتوبوس انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: کارگران، رانندگان تاکسی و اتوبوس، راهبران و مأموران مترو، کارکنان فروشگاه ها و بهشت زهرا و تمام کسانی که به عنوان کارمندان شهرداری در صف اول مقابله با کرونا هستند جزو اولویت های اول دریافت واکسن قرار بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی در واقع یک نهاد صنفی است و فلسفه شکل گیری اش، دفاع از حقوق ذی نفعانش یعنی پزشکان است. اما در ماجرای این نامه، کاملاً برخلاف این اصل عمل کرده ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از عدم همکاری تامین اجتماعی در به روز رسانی لیست بیمه رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۶    
رانندگان تاکسی در ماسال غربالگری کرونا شدند.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
میزان: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: درخواست ما این بوده که لااقل بعد از گروه هایی مثل کادرهای درمان قشر رانندگان تاکسی که هم از لحاظ شغلی در خطر هستند و هم به خاطر کرونا از نظر زندگی و معیشت دچار چالش شده اند وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا در اولویت قرار بدهند. ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۹    
روستایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پس از بررسی مصوبات جلسه قبل و ارائه توضیحات اعضا پیرامون اقدامات صورت گرفته ضمن تبریک به خانم عباسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و آرزوی توفیق برای وی در خصوص نامه رانندگان تاکسی به شهرداری داران به جهت ساماندهی تاکسی های روستایی اظهار ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: افزایش قیمت خودرو، همکاری نکردن بانک ها در ارائه تسهیلات و انباشت تعداد تاکسی هایی که در نوبت نوسازی قرار داشتند از چالش های نوسازی تاکسی های فرسوده در شهرهاست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سیستم حمل و نقل کشور و لزوم ایجاد نوسازی در ناوگان حمل و نقل عمومی که از مهمترین چالش های اقتصادی کشور است.
سایپا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه عالی در بریتانیا حکم صادر کرد که رانندگان تاکسی های اینترنتی کارگر تلقی می شوند و باید از حق و حقوق کارگری برخوردار شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
روزبه کردونی نوشت: واقعا متولیان سازمان نظام پزشکی باور دارند که هنرمندان برای دریافت واکسن اولویت بیشتری از کارگران، از دستفروشان، از پیک های موتوری از آتش نشانانان از امداگران، از پلیس و از رانندگان تاکسی دارند؟
اقتصاد ایران: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با تاکید بر حساسیت و ضرورت ارائه خدمات توسط ناوگان تاکسیرانی در کشور و با هدف قطع زنجیره کرونا از ارائه درخواست قرارگیری رانندگان ناوگان تاکسیرانی در اولویت دریافت واکسن به قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا و رییس جمهور خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا، دیوان عالی انگلیس، بالاترین مرجع قضایی این کشور، امروز با صدور حکمی، ضمن تائید آرای محاکم بدوی و تجدیدنظر اعلام کرد که رانندگان تاکسی اینترنتی اوبر، کارگر به شمار می روند و خویش فرما نیستند. ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵    
دادگاه عالی بریتانیا با رد فرجام خواهی اوبر رای قبلی در مورد لزوم شناسایی رانندگان این تاکسی اینترنتی به عنوان کارمند را تایید کرد. بر اساس این حکم رانندگان اوبر در بریتانیا باید از حداقل حقوق و مزایای کارکنان دیگر برخوردار شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با باشگاه خبرنگاران جوان درباره موضوعات و مشکلات روز رانندگان تاکسی به گفت وگو نشست.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شیوع مرگبار ویروس کرونا در نیویورک آمریکا باعث شده که تاکسی های این شهر که شب و روز در خیابان ها حضور داشتند کمیاب شده و آینده ای نامشخص را برای رانندگان تاکسی ها رقم بزند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵    
وقایع استان مشکلات رانندگان تاکسی را در گفتگو با معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اراک پیگیری می کند؛ تعویض خودروهای فرسوده، مسافربرهای شخصی و بیمه رانندگان تاکسی درد و دل های بی پایان معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اراک: ...
دیده بان البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان البرز گفت: چنانچه رانندگان تاکسی های اینترنتی و تلفنی، کسبه و کارفرمایان صنفی و شاغلین مشاغل آزاد و ... دارای کارفرما نیستند یا به صورت پورسانتاژی شاغل هستند و یا نزد سازمان تامین اجتماعی بیمه پرداز نیستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: رانندگان تاکسی بندرعباس بایستی به بانک ها مراجعه کرده و با تکمیل فرم های لازم، جهت دریافت دستگاه کارت خوان اقدام کنند.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برای جبران وضعیت معیشتی رانندگان تاکسی در شرایط کرونا که به دلیل کاهش ترددها دچار مشکل شده بودند، دو نهاد تسهیلاتی را در نظر گرفته اند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: 104 هزار و 425 راننده تاکسی موفق به دریافت تسهیلات کرونایی شدند و 75 هزار و 144 نفر هم در مرحله دریافت وام طبق آمار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان تاکسی های فرسوده برای نوسازی خودروهای خود با فراز و نشیب های بسیاری مواجه هستند و به حمایت بیش از پیش دستگاه های مسئول نیاز دارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مرتضی ضامنی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به طرح پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده در دوران کرونا به ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و تاکسیرانان افزود: دو نوع تسهیلات در حوزه رانندگان تاکسی اعطا شده که نخستین آن تسهیلات مشاغل آسیب دیده توسط وزارت کار، تعاون و [...]
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت اسنپ در اطلاعیه ای تسهیلات ویژه برای رانندگان تاکسی که برای جابجا کردن مسافر از این اپلیکیشن استفاده می کنند را اعلام کرد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور درباره آخرین وضعیت بیمه رانندگان تاکسی توضیحاتی داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کیش : اسنپ برای حل مشکلات موجود در جزیره کیش و برای ارتقای خدمت رسانی به کاربران تمام تلاش خود را به کار بسته است. این شرکت با در نظر گرفتن دغدغه های رانندگان تاکسی در این جزیره و با همکاری سازمان آب و عمران کیش امکاناتی را برای دسترسی بیشتر کاربران مسافر در اختیار رانندگان تاکسی قرار ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سید مناف هاشمی در این نامه عنوان کرد: سیستم حمل ونقل به عنوان یکی از مهم ترین ارکان اثربخش کلانشهر تهران به شمار می رود که نقش بسزایی در حجم و سطح گسترده جابه جایی شهروندان با شیوه ها و مدهای مختلف حمل ونقلی را عهده داراست ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۹    
محمدرضا بیرانوند نماینده رانندگان تاکسی شهر خرم آباد در ایام دهه مبارک فجر مطلبی تقدیم شهدای خانواده بزرگ تاکسیرانی کرد . در این مطلب آمده:
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در نامه ای به دکتر زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا شهر تهران خواستار اولویت رانندگان تاکسی و اتوبوس برای تزریق واکسن کرونا شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی گفت: از وزارت بهداشت درخواست انجام تست کرونا برای 320 هزار نفر از رانندگان تاکسی را داشتیم. مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به انجام تست کرونا در تاکسیرانی، اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا و مشخص شدن چارچوب های بهداشتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: ظرف هفته آینده شاهد تبادل موافقت نامه برای ارائه تسهیلات به رانندگان تاکسی های فرسوده خواهیم بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۰    
نصف جهان: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: تا کنون 1383 نفر از رانندگان تاکسی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد متأسفانه 152 نفر فوت کرده اند. مرتضی ضامنی افزود: رانندگان تاکسی در صورتی که از ماسک استفاده نکنند، با آنها برخورد خواهد شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: پرداخت وام 90 میلیون تومانی به تاکسی رانان تهران در دستور کار شهرداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: تا کنون 1383 نفر از رانندگان تاکسی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و از این تعداد متاسفانه 152 نفر فوت کرده اند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۵    
یک دوربین مخفی احساسی با موضوع انتقال مادر یک پسر به خانه سالمندان برای دیدن نوع برخورد رانندگان تاکسی طراحی شده است. خروجی های کار بسیار دیدنی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
3 نفر بودند، 2 نفرشان مردی جوان را زیر مشت و لگد گرفته و مجال تنفس به او نمی دادند، هم مرد بی دفاع را می زدند و هم رگباری او را به فحش بسته بودند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به طرح پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده در دوران کرونا به ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و تاکسیرانان، آخرین وضعیت رانندگان مشمول دریافت تسهیلات کرونایی را تشریح کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به طرح پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده در دوران کرونا به ویژه رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری و تاکسیرانان، آخرین وضعیت رانندگان مشمول دریافت تسهیلات کرونایی را تشریح کرد.