یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۲۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رانندگان تاکسی»

شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: تمدید پروانه رانندگان تاکسی در قم و همچنین صدور کارت فعالیت سرویس مدارس مشروط به تزریق دو دوز واکسن کروناست.
برترین ها / ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: طالبان به رانندگان تاکسی های شهری هشدار داده اند که اگر زنان را در صندلی جلوی خودرو بنشانند، 10 هزار افغانی جریمه و یا 10 روز زندان خواهند شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
در پی شیوع ویروس کرونا رانندگان تاکسی در بانکوک مجبور به توقف دائم در پارکینگ شدند. این رانندگان به شغل جدید روی سقف خودروی خود روی آورده و در حال حاضر خودروی خود را به باغ های کوچک سبزیجات و نیز حوضچه پرورش قورباغه تبدیل کرده اند تا از این طریق امرار معاش کنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۷    
رانندگان تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی نسبت به واریز نشدن سهمیه بنزین خود معترض هستند و برخی ها نیز می گویند این شرکت ها مسافت طی شده را اشتباه محاسبه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های تاکسی رانی گیلان از اهدای 150 کارت هدیه به رانندگان تاکسی در گیلان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۲    
رئیس کمیته واکسیناسیون استان قزوین گفت: داشتن کارت واکسن و دریافت حداقل یک دوز واکسن برای فعالیت صاحبان اصناف و رانندگان تاکسی و اتوبوس ضرورت دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
در مراسم رو نمایی از پروژه تجهیز ناوگان تاکسیرانی شهر رشت به دستگاه پرداخت الکترونیک ، رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت : از مشکلات رانندگان تاکسی آگاه هستیم
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در پی تاخیر در واریز سهمیه سوخت رانندگان تاکسی های اینترنتی، باشگاه خبرنگاران جوان این موضوع را پیگیری کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۶    
بسیاری از رانندگان تاکسی های اینترنتی نسبت به حق و حقوق خود معترض هستند و در مقابل بسیاری از مسافران به افزایش نرخ کرایه ها اعتراض دارند. چه اقدامی باید صورت بگیرد که هم مسافران هم رانندگان راضی باشند؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول تاکسیرانی اندیمشک گفت: از تردد تاکسی هایی که رانندگان آنان فاقد کارت واکسیناسیون کرونا هستند جلوگیری و هیچ خدماتی به آنان ارائه نمی شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ابوالحسن قورچیان گفت: در 4 سال اخیر از پذیرش رانندگان تاکسی جدید الورود به دلیل عدم تامین منابع از محل هدفمندی یارانه ها معذوریم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دادگاهی در هلند اعلام کرد رانندگان تاکسی اینترنتی اوبر کارمند شرکت به حساب می آیند و پیمانکار هستند. بنابراین آنها تحت پوشش قانون کار محلی قرار می گیرند و حقوق بیشتری خواهند داشت. این رأی مانعی در گسترش مدل کسب و کاری شرکت اوبر در اروپا است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: قائم مقام سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه از عمومی شدن پایگاه واکسیناسیون ویژه رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه در ترمینال شهید کاویانی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای شهر تهران در تذکری خواستار تمدید قرارداد بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد بیمه عمر، حوادث و تکمیلی تاکسیرانان ارائه داد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی کشور از کاهش چشمگیر آمار ابتلا به کرونا در بین تاکسیران ها پس از واکسیناسیون خبر داد. مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی کشور درباره ثبت نام سرویس مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در حوزه سرویس مدرسه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در دو تذکر در صحن شورا خواستار حل مشکلات بیمه ای و شفاف شدن مسائل حقوقی قرارداد تاکسیرانی با شرکت هاتف و چگونگی انتفاع رانندگان تاکسی از این قرارداد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در تذکری نسبت به بررسی طرحی در کمیسیون اقتصادی مجلس که حسابرسی موسسات، دولت و شهرداری ها را تنها از طریق دیوان محاسبات منوط می کند تذکر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حبیب کاشانی گفت: حمایت های تکمیلی خاصی از راننده های تاکسی به عمل نمی آید از این رو موضوع بیمه تکمیلی و حوادث آنها بسیار اهمیت دارد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- قانع گفت: رانندگان تاکسی های اینترنتی که چند ماه پیش برای واکسیناسیون ثبت نام کردند و لغو شد، در حال حاضر نمی توانند در سامانه وزارت بهداشت ثبت نام کنند، اما به زودی مشکل برطرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت همدان از واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت که کار واکسیناسیون رانندگان تاکسی های اینترنتی و آنلاین(30 سال به بالا) فعال در سطح این شهرستان علیه ویروس کرونا آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت همدان از واکسیناسیون رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا در همدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرگروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: سربازان و رانندگان تاکسی های اینترنتی بالای 30 سال به گروه واکسیناسیون اضافه شدند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسن رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا خبر داد.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا باز شد. رانندگان تاکسی های اینترنتی که متولد سال 1370 یا قبل از آن هستند و کد ملی آنها قبلا به وزارت بهداشت ارسال شده می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov ...
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ راننده تاکسی در کشور نباید فاقد بیمه تامین اجتماعی باشد، تصریح کرد: به نمایندگی از مجلس قول خواهم داد تا تمام توان خود را برای ارتقاء وضعیت بیمه ای و مسائل معیشتی و رفاهی رانندگان تاکسی دریغ نخواهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مشکل بیمه رانندگان تاکسی در نشستی با حضور نمایندگان مجلس، سازمان تامین اجتماعی و اتحادیه تاکسیرانان بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تخصیص یک ورزشگاه ویژه برای خانواده بزرگ حمل و نقل بار و مسافر درون شهری با مساعدت و همراهی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری منطقه یک خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۵    
رانندگان تاکسی کد 8 مریوان، در اعتراض به مشخص نشدن وضعیت ساماندهی تاکسی های خود، امروز (چهارشنبه/ 17 شهریور) در محل تاکسیرانی مریوان اجتماع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از آغاز بیمه شدن رانندگان تاکسی فاقد بیمه بعد از چند سال رایزنی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، “مهدی حیدری” روز سه شنبه در کمیسیون فنی و عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: این تشکل صنفی با حضور نمایندگان رانندگان تاکسی و سازمان تاکسیرانی شهر همدان تشکیل شود. وی افزود: با راه اندازی این تشکل صنفی می توان به خوبی مشکلات [...]
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. دیجی پی با همکاری سوپرمارکت دیجی کالا (Digikala Fresh)، کمپینی با هدف ترغیب مسافران و رانندگان تاکسی های شهری برای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین کرایه تاکسی راه اندازی کرده است. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران بیان کرد: برای تعمیرات خودرو وام 10 میلیون تومان برای تاکسی های پراید، سمند و پژو و 20 میلیون تومان برای ون ها در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۳    
مدیر سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه از آغاز تزریق د ز دوم واکسن رانندگان تاکسی در کرمانشاه خبر داد و گفت: بیش از چهار هزار راننده تاکسی کرمانشاهی در مرحله اول واکسیناسیون کرونا، واکسینه شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۳    
معاون عملیات شرکت اسنپ در خصوص علت دیرکرد پرداخت سهمیه سوخت رانندگان تاکسی های اینترنتی گفت: براساس اعلام وزارت کشور، تغییر دولت و مشکل فنی سامانه، علت تاخیر واریز سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رانندگان تاکسی های اینترنتی اعلام می کنند که سه ماه است سهمیه سوخت آنها از سوی شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی واریز نشده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
غلامرضا شهبازی بیان داشت:با برنامه ریزی صورت گرفته تزریق دز دوم واکسن کرونا رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری به صورت خودرویی از امروز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه در پایگاه واکسیناسیون تحت نظارت این سازمان آغاز شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: از جمعیت بیش از 23 هزار نفری رانندگان ناوگان تاکسیرانی این کلانشهر، حدود هشت هزار نفر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۲    
اسماعیل عرشیان گفت: پروژه الکترونیکی کردن کرایه ها نیازمند بودجه 12 میلیارد تومانی است که در سازمان تاکسیرانی توان تامین این اعتبار را نداریم و رانندگان تاکسی هم قدرت پرداخت هزینه بالا برای خرید پوز را ندارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از اتمام واکسیناسیون رانندگان تاکسی این کلانشهر خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران توضیحاتی درباره روند واکسیناسیون رانندگان تاکسی، اختصاص وام به تاکسیرانان، فرسودگی و نوسازی تاکسی ها ارائه داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی خراسان شمالی گفت: رانندگان تاکسی و اتوبوس به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، باید به توصیه های بهداشتی توجه و عمل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۶    
تعدادی از رانندگان تاکسی فرودگاه امام خمینی(ره) که با توجه به ایام کرونا و کاهش مسافرت های هوایی، نتوانسته بودن کمیسیون 15 سرویس ماهانه را پرداخت کنند و اخراج شده بودند، با هماهنگی سازمان تاکسیرانی تهران به سر کار برگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از رانندگان تاکسی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نسبت به وضعیت نامناسب خود در این فرودگاه و نبود امکانات ابتدایی گلایه دارند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
برترین ها: اوایل مرداد مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشور خبر داد. چندی بعد صحبت از واکسیناسیون رانندگان تاکسی های اینترنتی به میان آمد اما خیلی زود از اولویت واکسیناسیون مشاغل پرخطر کشور خارج شدند ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۲    
در این روزهای سخت کرونایی که همه مردم در کشور و به ویژه در سطح استان در تکاپوی بازی تلخ مرگ هستند، رانندگان تاکسی تعرفه های تعداد مسافران را فراموش کرده اند و دست یاری به سمت این ویروس منحوس بلند کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: مشکل به وجود آمده درباره ممنوع الکار شدن برخی رانندگان تاکسی فرودگاه امام خمینی (ره) برطرف شد و همه این افراد مشغول بکار خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خدادادی گفت: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا، رانندگان تاکسی باید طبق مصوبه ستاد ملی کرونا، به سوار کردن سه مسافر اکتفا کنند.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به ارائه تسهیلات به مالکان تاکسی ها اقدامات لازم برای شروع سال تحصیلی جدید را تشریح کرد. ...