یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۵۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آتش نشانی تهران»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 12:10 امروز، حادثه تصادف و واژگونی خودرو در بزرگراه شهید ستاری، نبش خیابان مخبری به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 55 را به محل حادثه رهسپار کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی گسترده در یک گاراژ بزرگ در خیابان قزوین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق یک ساختمان تجاری فرهنگی در خیابان قزوین خبر داد
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان هرکجا که دسترسی داشته باشند و امکان عملیات وجود داشته باشد، حیوانات را نجات داده و به محیط زیست یا صاحبانشان تحویل می دهند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ساعت 22:45 شب گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار در یک منزل مسکونی و مشاهده خروج دود و آتش از یک ساختمان هفت طبقه مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 125 و 132 و گروه امداد و نجات 6 را به محل حادثه واقع در شهرک مرتضی گرد ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، ساعت 17:45 روز گذشته، به دنبال تماس ساکنان یک منزل مسکونی با سامانه 125 آتش نشانی تهران مبنی بر وجود یک جغد در منزل، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران گروهی از آتش نشانان ایستگاه 114 را به محل حادثه در دریاچه خلیج فارس، خیابان سرو پنج روانه کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: بر اساس ماموریت های سازمان آتش نشانی بیشترین حوادث آسانسور در تهران بین ساعت 16 تا 20 که همزمان با پیک مصرف برق هم است، رخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درخصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: تزریق دُز دوم حدود 1000 نفر باقی مانده است که در حال انجام و فرآیند واکسیناسیون رو به پایان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از تصادف مرگبار پراید با کامیون در بزرگراه فتح خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک تصادف فوتی در مسیر شرق به غرب بزرگراه فتح خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با ارائه توضیحاتی درباره آتش سوزی در بازار گل شهید محلاتی از مصدومیت یک آتش نشان خبر داد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بزرگ در گفت و گو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 12:06 ظهر دوشنبه یک مورد حادثه آتش سوزی در بازار گل محلاتی ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی آتش نشانی تهران: ظهر امروز در قسمت ضلع غربی بازار گل، سقف تعدادی از غرفه ها که با مواد اولیه همچون مصالح شیروانی و داربست پوشیده شده بود، آتش گرفت. آتش به بخشی از بالکن ها و نیم طبقه تعدادی از غرفه ها (حدود 20 غرفه) سرایت کرد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: یک قلاده توله سگ بازیگوش که در لوله آب گرفتار شده بود، با تلاش گروه امداد آتش نشانی تهران نجات یافت.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه حوادث شهر تهران بعد از تعطیلات کرونایی کاهش یافته است، دورکاری کارمندان و کاهش تردد ها در سطح شهر را از جمله عوامل کاهش حوادث و تماس با آتش نشانی عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سال گذشته اعلام شد که قرار است لیست ساختمان های نا ایمن پایتخت به انتشار عمومی برسد که واکنش ها و مخالفت هایی را هم به همراه داشت. پس از آن سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرد که با وجود عدم انتشار عمومی این آمار اما بازدید های خود از ساختمان های پایتخت را ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران از اعلام نتایج آزمون استخدامی این سازمان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اضافه شدن 100 دستگاه خودروی سبک اطفایی به ناوگان این سازمان تا پایان سال خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: نتایج آزمون علمی سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد. 131 زن و 1117 مرد موفق شدند تا در آزمون اول این سازمان نمرات لازم را کسب کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مشکل بیمه سخت و زیان آور بودن آتش نشان شهرداری تهران هنوز برطرف نشده است. لایحه ای در این زمینه به مجلس رفته و در نوبت بررسی است حال باید دید که این مشکل چه زمان حل می شود؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران از اجرای طرح "پلاک ایمن" طی ماه های آتی خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از درخواست این سازمان برای امکان موقعیت یابی تماس گیرندگان با آتش نشانی خبر داد. مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 10:30 روز گذشته حادثه خونین در یک گاراژ در خیابان خاوران، روبه روی شهرک کاروان توسط شاهدان به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 37 را به همراه تجهیزات کامل به اعزام کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعلام نتایج اولین مرحله از آزمون استخدامی آتش نشانی تهران طی هفته آتی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ در پی تماس شهروندان با ستاد فرماندهی مبنی بر شنیده شدن صدا از درون چاه عمیق، بلافاصله ستاد عملیات، ایستگاه های 91 و گروه امداد نجات یک را به محل حادثه به آدرس خیابان شوش، تقاطع رجایی، ضلع جنوب شرقی اعزام کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی بامدادی در یک برج 17 طبقه مسکونی - تجاری خبر داد و گفت: 80 نفر از ساکنان این برج توسط آتش نشانان نجات یافتند.
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در راستای توسعه همکاری های پژوهشی، آموزشی و اجرایی و بهره مندی از امکانات و توانمندی های یکدیگر در جهت ارتقای ایمنی ساختمان ها و شهروندان در شهر تهران تفاهم نامه مشترک همکاری منعقد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از قصه خوانی مربیان داوطلب سازمان آتش نشانی تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۷    
عضو شورای شهر تهران درباره تعداد ایستگاه های آتش نشانی در تهران گفت: به لحاظ ایستگاه آتش نشانی کمبودی نداریم و حتی ایستگاه ها بیشتر از شهر لندن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از فعالیت 170 مربی داوطلب آتش نشانی در تهران خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 15:40 روز گذشته حادثه تصادف در اقدسیه، چهار راه آجودانیه به سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 61 را به محل حادثه اعزام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاونت حفاظت و پیشگیری از حریق سازمان آتش نشانی تهران نکات ایمنی را در خصوص ایمنی هیئت و تکایای تهران تشریح کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سید جلال ملکی- سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران از چند روز پیش در پی ابتلا به کرونا (برای مرتبه دوم ) در بیمارستان بستری شد. پزشکان امروز (21 مردادماه) خبر از روند بهبود ملکی و خروج از وضعیت بحرانی دادند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به کرونا مبتلا شد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بر اثر ابتلا به کرونا و وخامت حالش در بیمارستان بستری شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۳:۰۱    
اسلامشهر (پانا) - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر گفت در حادثه حریق گسترده شهرک صنعتی میهن اسلامشهر، اگر تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی تهران به کمک نمی آمد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: سید جلال ملکی - سخنگوی آتش نشانی تهران برای دومین مرتبه از آغاز ورود کرونا به ایران به این ویروس مبتلا شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ شب گذشته کارکنان شیفت شب یک مرکز تولیدی و فروش خودرو، واقع در خیابان رجایی، سه راه نان ماشینی در تماس تلفنی با سامانه 125 از سقوط چند نفر داخل یک چاه خبر دادند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیز بلافاصله پس از دریافت اطلاعات، نیروهای ایستگاه 82 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ دو کارگر جوان بر اثر سقوط یک کابین فلزی در یک پروژه ساختمانی در غرب تهران خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۱    
با برگزاری مناقصه انتخاب اولین "اپراتور پایش هوشمند حریق ساختمان" در تهران، کلیه ساختمان هایی که مجهز به سیستم های اعلام حریق هستند، می توانند از طریق اپراتور به مرکز عملیات آتش نشانی تهران متصل شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی تهران گفت: تعداد مطلوب ایستگاه های تهران 145 ایستگاه است و امیدواریم تا پایان سال 1402 به این تعداد برسیم. در حال حاضر 136 ایستگاه تا پایان امسال به سرانجام می رسد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه روزانه 50 حادثه گرفتاری در آسانسور در تهران رخ می دهد، از شهروندان خواست آسانسور های خود را به صورت دوره ای بازبینی و مورد تعمیر قرار دهند و از تعمیرکاران مجاز و قطعات ایمن و اصل برای آسانسور استفاده کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ ایسنا نوشت: مهدی داوری در این باره اظهار کرد: پیگیری های بسیاری برای واکسیناسیون آتش نشانان انجام شد. اتش نشانان به واسطه نوع شغل خود گروه آسیب پذیری هستند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا ؛ از آغاز واکسیناسیون آتش نشانی تهران خبر داد و اظهار کرد: واکسیناسیون آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از روز جاری (سه شنبه پنج مرداد) آغاز شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۰    
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، معضل کم آبی ناشی از مدیریت غلط و غیر اصولی دولت در تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم منجر به شکل گیری تجمعات اعتراض آمیز در بسیاری از نقاط استان خوزستان شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی چند دستگاه خودروی سواری در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در غرب تهران خبر داد و گفت: آتش نشانان در این حادثه، 10 نفر را نجات دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی شدید در یک ساختمان مسکونی هشت واحدی و مصدومیت چهار نفر بر اثر این حادثه خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران جزئیات انفجار شدید در یک ساختمان را در محله شهران تشریح کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرد: بامداد امروز/پنجشنبه/ نشت گاز شهری منجر به وقوع انفجار در یک واحد مسکونی واقع در غرب پایتخت شد.