چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۲May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری تهران»

خبرگزاری مهر   ۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تلاش برای افزایش میزان تولید ماهانه آسفالت به 4200 تن خبر داد.
شهرداری تهران گفت: تلاش ما این است که زمان صدور پروانه ساخت که میانگین ده ماه تا یک سال است را تا خرداد به زیر دوماه برسانیم.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به موجب تفاهمنامه ای که بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا امضاء و مقدمات آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط 11 مترو تهران عملاً فراهم شد. خط 11 از جمله خطوط جدید شبکه متروی تهران به حساب می آید که طول تقریبی آن 28 کیلومتر بوده و 5 ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه موجود دارد.
عملیات اجرایی پروژه احداث خط 11 مترو با امضای تفاهمنامه بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا آغاز شد.
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با تاکید بر لزوم تغییرات باورها و انگاره های فرزندآوری در جامعه امروز ایران، از حمایت تمام قد شهرداری تهران از کنشگران، تشکل های مردمی و فعالیت های حوزه فرزندآوری و جمعیت خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عملیات اجرایی پروژه احداث خط 11 مترو با امضای تفاهمنامه بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا آغاز شد.
پارس فوتبال   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سیدمهدی سیدعلی، معاون فنی و اجرایی سازمان ورزش شهرداری تهران از تعمیر و راه اندازی 13 مجموعه ورزشی تعطیل شده در پایتخت خبر داد. به گزارش ایلنا، در پی برگزاری نشست های مشترک بین مدیرعامل این سازمان و شهرداران مناطق 9، 10، 11، 14، 15، 17، 19 و 20 ...
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی شهرداری تهران اعلام کرد که براساس بخشنامه اخیر شهردار تهران، نظارت بر ایمنی ساختمان های بالاتر از 6 طبقه همچنان به شکل مستقیم از سوی سازمان آتش نشانی انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
به موجب تفاهمنامه ای که بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا امضاء شد، مقدمات آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط 11 مترو تهران عملاً فراهم شد؛ خط 11 از جمله خطوط جدید شبکه مترو تهران به حساب می آید که طول تقریبی آن 28 کیلومتر بوده و 5 ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه موجود دارد.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت پروژه LRT در بزرگراه شهید همت گفت: در حال حاضر ما در مرحله تکمیل مطالعات و دریافت مجوزهای لازم از وزارت کشور هستیم. اگر الزامات اجرای طرح محقق شود، این پروژه کلید می خورد.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: جلسه شورای سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار با ارائه گزارش عملکرد مالی این سازمان و نیز گزارش حسابرسی مستقل و بازرس قانونی در خصوص مطلوب بودن عملکرد مالی این سازمان در سال 1400 به عنوان اولین شورای مدیریت شهری در سال 1401 و نخستین سازمان شهرداری تهران که گزارش مالی آن ارائه می شود ...
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نصب و مرمت تجهیزات ایمنی ترافیک در سطح شهر تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درمورد خرید مجازی از میادین میوه و تره بار با برنامه صبح و گفتگو مصاحبه تلفنی کرد. ...
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خوشبخت گفت: با همکاری های گسترده شهرداری های پایتخت و سایر کلانشهرها، موجبات ارتقاء مدیریت پسماند و به کارگیری شیوه های نو در زمینه حفاظت از محیط زیست و مدیریت پسماندها در سطح کشور فراهم می شود.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بدرلو با بیان اینکه مساجد باید برای بانوان برنامه های متنوع تری تدارک ببینند، گفت: با پیگیری منطقه 11 شهرداری تهران بسیاری از فروشگاه ها و نمایشگاه های تولیدات خانگی بانوان در فضای مساجد دایر می شود.
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عبدالمطهر محمدخانی، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران در مورد افزایش کرایه تاکسی ها توئیتی را منتشر کرده است.
شهردار تهران با تاکید بر اینکه در حوزه آلودگی هوا 23 دستگاه متولی و مسئول هستند، گفت: شهرداری تهران کاملا به وظایف خود در حوزه کاهش آلودگی هوا عمل می کند.
اقتصادگردان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی اعتراض و اعتصاب رانندگان اتوبوس شهری نسبت به میزان افزایش حقوق خود در سال جاری، سخنگوی شهرداری تهران از دستور زاکانی برای پرداخت حقوق اردیبهشت کارمندان قراردادی شهرداری با افزایش 40 درصدی خبر داد.
افق تهران   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته گردشگری شورای شهر تهران بیان کرد: تاسیس سازمان گردشگری تا پایان تابستان باید عملیاتی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مسیر اشتباه مدیریت شهری تهران در تامین مالی اداره پایتخت و تاوان آن، در جریان یک پژوهش رسمی توسط مرکز وابسته به شهرداری تهران تایید شد. نتایج یک مطالعه درباره انتخاب بهترین مسیر در شهرداری برای ارائه مطلوب 300 نوع خدمات شهری به تهرانی ها نشان می دهد وابستگی بودجه پایتخت به عوارض ساخت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسیر اشتباه مدیریت شهری تهران در تامین مالی اداره پایتخت و تاوان آن، در جریان یک پژوهش رسمی توسط مرکز وابسته به شهرداری تهران تایید شد. نتایج یک مطالعه درباره انتخاب بهترین مسیر در شهرداری برای ارائه مطلوب 300 نوع خدمات شهری به تهرانی ها نشان می دهد وابستگی بودجه پایتخت به عوارض ساخت وساز سه پیامد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب، قرارگاه جمعیت شهرداری تهران، جمع آوری معتادین متجاهر و ... توضیحاتی ارائه کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران گفت:افزایش 25درصدی کرایه تاکسی ها، مسیر قانونی را طی کرده و از سوی فرمانداری تهران ابلاغ شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۰    
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران نسبت به رد مصوبه افزایش کرایه تاکسی از طرف دولت واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهرداری تهران از ساخت پیاده راه قدمگاه صالحیه حد فاصل میدان تجریش تا قدس خبر داد و گفت: در چند خیابان شهری دیگر که اغلب در جنوب و مرکز شهر واقع شده اند، برای پیاده راه سازی برنامه داریم.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران درباره افزایش حقوق کارکنان قراردادی شهرداری تهران توضیح داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رحیم گل زاده سرپرست دادسرای ناحیه 12 تهران با حضور در آب انبار قدیمی تهران دستوراتی به اداره کل میراث فرهنگی و شهرداری تهران مبنی مرمت، بازسازی و حفظ این آثار باستانی، صادر کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران درباره اتفاق روز گذشته در اتوبوسرانی و حضور شهردار تهران در محل سازمان اتوبوسرانی شرکت واحد، توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از میادین و میوه تره بار شهرداری تهران از عرضه طبیعی مرغ و تخم مرغ در بازار با قیمت مصوب حکایت دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معلوم نیست خسارتی که از دستورالعمل شهرداری تهران مبنی بر افزایش نرخ کرایه های وسایل حمل ونقل عمومی به شهروندان وارد شده چگونه جبران خواهد شد؟
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
10 روز است که نامه ای به رییس شورای شهر تهران رسیده که براساس آن افزایش نرخ 25 درصدی کرایه های حمل و نقل عمومی باید باطل شود. هنوز شهرداری تهران به این ابلاغیه واکنشی نشان نداده است ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
منتخب آثار زنده یاد نادر طالب زاده تحت عنوان صبح سرخ فرداها به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و توسط موسسه تصویر شهر از عصر روز دوشنبه 26 اردیبهشت در پردیس سینما گالری ملت اکران شد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مرغ و تخم مرغ در میادین میوه و تره بار عرضه می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، "فصاحت" مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بیان کرد: قیمت عمده مرغ بین 41 ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار مهدی معصوم بیگی رئیس پلیس پیشگیری در آئین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران با گرامی داشت سوم خرداد؛ سالگرد آزادسازی خرمشهر اظهار داشت ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همکاری فرهنگ سرای اندیشه آیین رونمایی از کتاب حاصل عمر اثر محمد اسماعیلی را در فرهنگ سرای اندیشه برگزار می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شهر آفتاب زیر مجموعه شهرداری تهران از فعالیت نمایشگاه خودرو در روز جاری خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه13 با اشاره به توافق شهرداری تهران و وزارت دفاع در خصوص آزادسازی عرصه غیر فعال صنایع جنگ افزار سازی ساصد از احداث بزرگترین بوستان 110 هزار متر مربعی در قلب بافت فرسوده این منطقه خبر داد. ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از دستور زاکانی برای پرداخت حقوق اردیبهشت کارمندان شهرداری با افزایش 40 درصد خبر داد. به گزارش شوزاآنلاین، عبدالمطهر محمدخانی سخنگوی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر اظهارداشت: پس از بررسی های انجام شده به دستور شهردار تهران ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه- نیکان مدانلو: سردار مهدی معصوم بیگی رئیس پلیس پیشگیری در آئین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران با گرامی داشت سوم خرداد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان تختی و مصدومیت یک نفر در این خصوص خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حریق گسترده یک ساختمان مسکونی در خیابان ولیعصر (عج) خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مشارکت فرهنگسرای اندیشه ویژه برنامه رونمایی از کتاب حاصل عمر به نویسندگی محمد اسماعیلی نوازنده پیشکسوت موسیقی ایرانی را برگزار می کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بامداد هفدهم اردیبهشت ماه، کارگر شهرداری تهران در حوالی منطقه خزانه مشغول نظافت خیابان بود که چشمش به یک گونی در کنار سطل زباله افتاد. داخل گونی نیم تنه یک زن بود که حدودا 35ساله بود و 24ساعت از مرگش می گذشت.
سلام نو / خبرهای فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نیم تنه زن جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و درحالی که تحقیقات در این پرونده آغاز شده بود، 3ساعت بعد به تیم جنایی خبر رسید که 2پای زنانه داخل یک گونی در بزرگراه محلاتی پیدا شده است.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: رویکرد مدیریت شهری در حوزه آموزش های شهروندی در زمینه آسیب های اجتماعی تاکید به پیشگیری است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در پیامی درگذشت حاجیه خانم میری مادر شهیدان صنیع خانی را تسلیت گفت.
شفاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از دستور زاکانی برای پرداخت حقوق اردیبهشت کارمندان قراردادی شهرداری با افزایش 40 درصدی خبر داد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با وجود اعلام تعطیلی مدارس و ادارات دولتی به دلیل آلودگی هوا از سوی دولت، تمامی میادین میوه و تره بار امروز سه شنبه (27 اردیبهشت) باز و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.