دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۰۸Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری تهران»

تیتر برتر   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ماموران خدمات شهری شهرداری تهران در حال آماده باش هستند و برف روبی و شن پاشی آغاز تا تردد راحت تر انجام شود. البته با بارش برف و باران به دلیل کاهش دید و کم شدن سرعت خودروها شاهد بروز ترافیک در معابر هستیم. البته عمده بارش ها از اواخر امروز تا چهارشنبه صبح خواهد بود. ...
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: تمامی اسکوتر های برقی سرمایه گذار بخش خصوصی دارند.
برترین ها / همشهری   ۴۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران در طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران لباس پزشکی پوشید و به برخی از ماموران واکسن زد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که شهرداری تهران اقدام به احداث خط 10 مترو تهران کرده و برنامه ایجاد تراموا را هم در دستور کار دارد اما عضو شورای شهر تهران می گوید احداث تراموا و خط 10 مترو فعلا غیرقانونی است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد تعیین تکلیف انتخاب تارا و شاهین به عنوان تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.
علیرضا جعفری در گفت و گو با ایران اکونومیست، در تشریح اقدامات شهرداری تهران برای جلوگیری از بکارگیری کودکان توسط پیمانکاران در بخش خدمات شهری شهرداری تهران، افزود: برای جلوگیری از این موضوع در شرایط پیمان یعنی نظام نامه فنی و اجرایی به پیمانکاران ابلاغ کرده ایم که به کارگیری کودکان ممنوع است. ...
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در واکنش به گزارش تامین تهران یا تغییر کاربری؟ که روز چهارشنبه هفته گذشته (پنجم بهمن ماه 1401) منتشر شد، درباره مساله تغییر کاربری در تهران توضیحاتی ارائه کرده است.
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گزارش دخل و خرج شهرداری تهران در 9 ماه نخست امسال حکایت از تحقق 65 درصدی درآمدهای بودجه مصوب 1401 دارد؛ اما گذشته از میزان تحقق، بررسی محتوای این گزارش نشان دهنده تاثیرپذیری بودجه شهرداری تهران از رکود عمیق بخش مسکن است ...
کیهان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، استخدام چهار هزار نفر در شهرداری را رد کرد و گفت: این فهرست ساختگی است و صحت ندارد. به گزارش ایرنا، مهدی چمران روز یکشنبه در جریان برگزاری جلسه شورای شهر تهران درباره استخدام چهار هزار نیرو در شهرداری اظهار داشت ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران از نصب بی رویه سرعت گیر در تهران انتقاد کرد و گفت: امیدواریم شهرداری تهران سرعت گیرهای مزاحم را جمع آوری کند. جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه متاسفانه سرعت گیرهایی که در معابر تهران نصب شده باعث کاهش ایمنی می شود ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۱    
تهران (پانا) - در یکصدو بیست پنجمین جلسه صحن شورا مهدی پیرهادی به عنوان نماینده مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی پژوهشی شهرداری تهران انتخاب و معرفی شد. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هر کیلو ماهیچه گوسفندی بین 390 تا 400 هزار تومان قیمت دارد، اما در بسته بندی سبک تر یک بسته 450 گرمی با قیمت 156 تا 160 هزار تومان به فروش می رسد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
چمران در پاسخ به سوالی مبنی بر استخدام 4 هزار نفر در دوره مدیریت ششم شهری گفت: اطلاع دقیقی درباره این موضوع ندارم اما براساس آنچه که از زبان معاون مربوطه شهرداری تهران خوانده ام گفته شده این لیست کذب و ساختگی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایش هایی که در هشتمین روز از جشنواره تئاتر فجر روی صحنه رفتند، میزبان مدیران و مسئولانی چون سفیر عمان و رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شدند.
شرکت آب و فاضلاب استان تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۲    
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه 5 شهر تهران از نصب مخزن آب رسانی اضطراری دوقلو در منطقه 18 شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهربان و حریم بان شهرداری تهران اعلام کرد: ماه گذشته، در حوزه شهر، 50 هزار و 400 متر مربع ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مجید قادری آذر معاون فرهنگی و هنر های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به پویش ایران ما گفت:با این پویش برمی گردیم به هویت اصلی مان و همچنین جاذبه های گردشگری را که شاید کمتر دیده شده معرفی می کنیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از اختلاف 39 درصدی قیمت میوه در میادین میوه و تره بار شهر تهران در مقایسه با میانگین قیمت ها در میوه فروشی های شهر خبرداد
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۱    
اردوی یکروزه فرزندان کارکنان بسیج شهرداری تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه در روزهای 6 و 7 بهمن ماه در فرهگسرای خاوران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای سیاست های شهرداری تهران جهت نگهداشت، مرمت و بازسازی شبکه های فرعی در منطقه 21، شهرداری این منطقه اقدامات متعددی را اجرایی کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
چهارهزارو 304 جذب نیرو در شهرداری تهران از شهریور سال 1400 تا 28 دی امسال. بیشترین جذب نیرو در شرکت واحد اتوبوسرانی و شرکت بهره برداری مترو تا کمترین آن در اداره کل ایثارگران شهرداری با جذب یک نفر.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از عرضه 12 تن گوشت در میادین میوه و تره بار شهرداری خبر داد و گفت: تاکنون 750 کیلوگرم در میدان جلال آل احمد توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اداره ارزیابی شاخص ها و استانداردهای اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شهردار تهران با عنوان دستورالعمل پیشنهاد و تصویب پروژه های جدید شهرداری تهران فرآیند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از 400 عنوان پروژه به پایان رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون بهره برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: قیمت گوشت گوسفندی 220 هزار تومان است و شرکت پشتیبانی امور دام این قیمت را تعیین کرده و به هر نفر یک بسته 2 کیلویی تعلق می گیرد و دلیل این امر آن است که توزیع بین همه متقاضیان صورت گیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۱    
معاون برنامه ریزی توسعه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تعداد جذب نیرو در بدنه شهرداری در دوره مدیریت زاکانی را تشریح کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
با تصویب شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، بیست و هفتمین دوره این رویداد مهم با همکاری شهرداری تهران در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
نشست خبری امین توکلی زاده، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با حضور اصحاب رسانه در محل ساختمان این معاونت برگزارشد
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: روز گذشته جدولی در فضای مجازی منتشر شد که طبق آن شهرداری تهران از اول شهریور امسال تا 28 دی بالغ بر 4304 نفر نیروی جدید جذب کرده است. رئیس کمیته تشکیلات و منابع انسانی شورای شهر تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شهرداری تهران در مورد لیست منتشر شده در خصوص جذب چند هزار نفری در شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
با تصویب شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، بیست و هفتمین دوره این رویداد مهم با همکاری شهرداری تهران در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع استعدادیابی، حرفه آموزی و توانمندسازی کودکان کار راه اندازی می شوداقتصادوتجارت: مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران درباره طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان که قرار است توسط شهرداری تهران انجام شود، توضیحاتی ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی پژوهشی شهرداری تهران و همچنین نمایندگان مطلع و تام الاختیار شورا جهت عضویت در کمیته کاربست طرح ها و فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی انتخاب شدند.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که با پیمانکارانی که از کودکان و نوجوانان استفاده می کنند، برخورد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز 8 بهمن در تماشاخانه ایرانشهر به تماشای نمایش کمدی الهی از کشور تونس نشست.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: 33 هزار و 70 میلیارد تومان از بودجه امسال تا پایان آذرماه محقق شده که 65 درصد کل بودجه و 87 درصد بودجه 9 ماهه است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در مورد طرح ساماندهی و جمع آوری متکدیان تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۴    
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران درباره جذب نیرو در شهرداری توضیحاتی ارائه کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه زمان رسیدن ماشین آتش نشانی به محل حادثه به طور متوسط 4 دقیقه و 20 ثانیه است، گفت: جالب است بدانید خودروهای ما در صورت عبور از چراغ قرمز جریمه می شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران انتشار لیست استخدام ها در شهرداری را ساختگی عنوان کرد. مهدی چمران در حاشیه برگزاری یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با دستور جلسه شورا ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۱    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. به گزارش بازار، بر اساس گزارش دریافتی از میادین شهرداری تهران قیمت انواع میوه و تره بار، امروز نهم بهمن 1401 به شرح زیر اعلام گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در رابطه با استخدام نیرو در شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد.
لطف الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: 4 هزار میلیارد تومان مطالبات از دستگاه های دولتی تاکنون تایید شده که باید در سازمان حسابرسی تایید شود تا بتوانیم جذب کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری از پرداختن به امور غیر قانونی که مایع رسوایی خواهد شد، بپرهیزد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۷    
عضو شورای شهر تهران درخصوص استفاده از کودکان در کارهای خدمات شهری توسط شهرداری تهران تذکر داد.
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به تحقق 85 درصدی بودجه 1401 تا پایان دی گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های ویژه، امیدواریم 100 درصد بودجه مصوب را تا پایان سال، محقق کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران گفت: ساماندهی قرارداد های حجمی با رویکرد حفظ کرامت کارکنان شاغل، بهبود معیشت و افزایش حس تعلق سازمانی در حال تدوین و طراحی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: مصوبه نحوه اخذ مطالبات شهرداری تهران در حوزه شهرسازی برای پرونده های بالای یک میلیارد تومان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۹    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.