چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۴:۱۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاری»

توسعه   ۳ ساعت پیش    
شماره جدید دوهفته نامه آفتاب کرمانشاه امروز چهارشنبه در 12 صفحه منتشر شد که تیتر نخست خود را به مطلبی با عنوان " اعلام رتبه بندی استانها از نظر شاخص ملی سرمایه گذاری و رتبه آخر استان کرمانشاه در این رتبه بندی " اختصاص داده است.
امکان استفاده از خدمات رادیویی بیسیم به منظور برقراری ارتباطات ساده، سریع و گروهی، یک نیاز فوری برای برخی مشاغل و کسب و کارها محسوب می شود، اما دریافت این خدمات به دلیل نیاز به سرمایه گذاری برای ایجاد شبکه های رادیویی اختصاصی به ویژه در باندهای فرکانسی VHF و UHF ...
روزنامه تعادل   ۳ ساعت پیش    
قطار دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم در ادامه مسیر خود به مصر (دروازه ورود به قاره آفریقا و جهان عرب) رسید؛ ریاست هیات اقتصادی ایران در سفر به این کشور را سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد عهده دار بود که طی آن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
اموال غیرمنقول و سرمایه گذاری مستقیم و مشارکت حقوقی مهمترین مصادیق بنگاه داری بانک ها است.
مجید عشقی در گردهمایی مدیران گروه توسعه ملی و شرکت های تابعه که با محوریت تامین مالی و سرمایه گذاری برگزار شد، اظهار داشت: بازار سرمایه ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد فرصت تامین مالی در کشور دارد و همچنین سازمان بورس برای آموزش ابزارهای تامین مالی از طریق بازار سرمایه آمادگی دارد.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
به گزارش دنیای اقتصاد ، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت صنعت حمل و نقل ریلی گفت: برای این بخش از حمل و نقل در برنامه هفتم توسعه، هدف گذاری رشد 8درصدی در 5سال آتی در نظر گرفته شده و برای تحقق آن نیازمند سرمایه گذاری هستیم.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بلومبرگ از احتمال جهش 20درصدی بهای مس و صعود 36درصدی نرخ آلومینیوم در بازه چهارساله، با پیشی گرفتن تقاضا از عرضه خبر می دهد. در این بازه زمانی بر میزان تولید این فلزات افزوده می شود، اما توسعه انرژی های تجدیدپذیر و رشد سرمایه گذاری در این حوزه به حمایت از بازار این فلزات می انجامد ...
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شادا : سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان، در دوم مهرماه با هدف شرکت در نشست سالانه وزرای اقتصاد بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا (Asian Infrastructure Investment Bank) عازم سفری دوروزه به قاهره پایتخت مصر شد ...
سومین نشست بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص برنامه هفتم توسعه و نشست علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه، 4 مهرماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 8 و 10 دقیقه و با حضور 201 تن از نمایندگان آغاز شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: تبدیل تبریز به قطب گردشگری از برنامه های دولت سیزدهم است و ما در معاونت اقتصادی این آمادگی را داریم تا در خصوص جذب سرمایه گذار و تسهیل سرمایه گذاری ورود کنیم.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شعار جدید سازمان جهانی گردشگری در مورد سرمایه گذاری های سبز است و رویکردشان این است انرژی های تجدیدپذیر را جایگزین بسیاری از انرژی ها کنند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس، گفت: اعضای این کمیسیون، سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی به منظور بهره برداری از میادین برای تسویه بدهی دولت به صندوق از این طریق را مشروط به عدم مغایریت این ا قدام با اساسنامه صندوق توسعه ملی کردند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از افتتاح 19 پروژه گردشگری در روز 5 مهر ماه در خراسان رضوی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر گردشگری خبر داد.
فرارو   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
این اتفاق سبب شده تا قیمت بازاری این خودرو در بازه یک ماهه مرداد 1402 صعودی حول و حوش 5.5 درصدی را به خود دیده است. این در حالیست که بازده سرمایه گذاری در بازار سکه در یک ماهه مرداد در بیشترین حالت حدود 4 درصد تخمین زده می شود. بازه دهی سکه امامی در دومین ماه از فصل تابستان حدود 4 درصد بود ...
اطلاع با ما   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سرلشکر صفوی دستیار ویژه و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: بدون تردید رضایت مردم، حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، ایجاد اشتغال برای جوانان، انسجام و وحدت سیاسی همه جناح های سیاسی معتقد به قانون اساسی و چگونگی بررسی صلاحیت ها در استان ها و شورای نگهبان تأثیرگذار در سرنوشت هم انتخابات مجلس شورای ...
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از افتتاح 19 پروژه این استان هم زمان با هفته گردشگری خبر داد.
موج   ۷ ساعت پیش    
جلسه کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین با هدف بررسی لوایح مربوطه شهرداری قزوین در تالار مردم این نهاد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: پتانسیل رایزن های علمی در همایش فرصت های سرمایه گذاری 2023 گام مهمی در جذب سرمایه گذار و معرفی توانمندی های علمی، اجتماعی و اقتصادی منطقه خواهد بود.
عربستان سعودی در حال حاضر تحت یک برنامه توسعه عظیم است و در حالی که نئوم بسیار شناخته شده است، تنها یکی از 14 پروژه گیگا در این کشور است. تینا مزدکی_ گیگا بخشی از برنامه چشم انداز 2030 ولیعهد محمدبن سلمان برای متحول کردن کشور است ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر بتوانیم با مجموعه کشورهای خواهرخوانده خود ارتباط برقرار کنیم، به طور قطع می توان ظرفیت خوبی برای توریست خارجی در این استان و کلان شهر ایجاد کرد.
رئیس سازمان برنامه وبودجه با تاکید بر اینکه پیش بینی شده است ورود صندوق توسعه ملی به بخش سرمایه گذاری بدون ورود به بنگاه داری باشد، گفت: ورود صندوق به بخش سرمایه گذاری، رشد اقتصادی را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری میراث آریا   ۹ ساعت پیش    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی البرز از برگزاری جشنواره های گردشگری با محوریت گردشگری و سرمایه گذاری سبز و همچنین افتتاح 12 پروژه گردشگری در البرز خبر داد.
زومیت   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سرمایه گذاری هنگفت چینی ها روی هوش مصنوعی به تغییر استراتژیک برنامه های این کشور در حوزه ی فناوری اشاره می کند. تبلیغات هلدینگ Reform چین، بازوی سرمایه گذاری مهم دولت این کشور ...
پولی مالی   ۹ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ سود روزشمار منتهی به دوره ی شهریور ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل 23.1 درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل 25.7 درصد به حساب سرمایه گذاران واریز شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری چهار پروژه با سرمایه گذاری یک هزار و 326 میلیارد ریالی در استان افتتاح می شود.
قم پرس   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت چاینا ریفرم هلدینگز (China Reform Holdings) به عنوان بازوی کلیدی سرمایه گذاری دولت، قصد دارد بیش از 100 میلیارد یوان ( 13.7 میلیارد دلار) در صنایع نوظهور که برای آینده کشور حیاتی هستند، هزینه کند. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس جمهور آمریکا در نشستی در کاخ سفید با رهبران جزایر اقیانوس آرام هنگام اعلام طرحی برای سرمایه گذاری در این منطقه و سخنرانی درباره روابط دیپلماتیک با یکی از کشورهای این منطقه گاف هایی داد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: مدلی که برای برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت پیشنهاد شده بود در حال بررسی است و هنوز تصمیم نهایی اتخاد نشده است.
فراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
فرازنیوز : مدیرعامل گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (پترول) با اشاره به نقش و اثرگذاری شرکتهای دانش بنیان در پیش برد پروژه های هلدینگ خلیج فارس، گفت: در حال حاضر 500 مجموعه دانش بنیان با هلدینگ قرارداد دارند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین همایش چشم انداز خسارت صفر در فرآیند ساخت همزمان با هشتم مهر ماه روز ایمنی و آتش نشانی با مشارکت بانک مسکن و به همت شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در سه محور و در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک مسکن برگزار می شود.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۹    
برآیند همه تلاش ها در تمام سطوح مجموعه شرکت سرمایه گذاری اهداف، از مدیریت حرفه ای و کارآمد منابع موجود تا سرمایه گذاری در فعالیت های سود آور جدید بویژه در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی ، همگی بر صیانت و افزایش بازدهی سرمایه های در دست و تولید پایدار بوده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: امسال 5 مهرماه روز جهانی گردشگری، گردشگری و سرمایه گذاری سبز نام گرفته شده است. همزمان با آغاز هفته گردشگری، مراسم افتتاحیه 19 پروژه گردشگری و اقامتی در استان به صورت آنلاین برگزار می شود.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سهام شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس با نماد شگستر هشتم مهر ماه 1402 توسط کارگزاری فارابی در بازار سرمایه گذاری حرفه ای بورس تهران عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳    
شرکت سرمایه گذاری ملی ایران از ثبت افزایش سرمایه خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به اطلاع تمامی سرمایه گذاران علاقه مند به بازار سهام و سرمایه گذاری در آن می رساند، در ادامه گسترش ابزارهای سرمایه گذاری، صندوق سرمایه گذاری بخشی فلزات دایا از روز شنبه 8 مهر ماه تا دوشنبه 10 مهر ماه پذیره نویسی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری بخشی فلز فارابی به عنوان نخستین صندوق بخشی شرکت سبدگردان فارابی در روز قرمز بورس، با مشارکت چشمگیر سرمایه گذاران در کمتر از سه ساعت به پایان رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اگر قرار است روی کاهش فقر، کاهش بیکاری و کاهش نابرابری تلاش کنیم، باید به شاخصه های رشد اقتصادی توجه داشته باشیم. همچنین افزایش سرمایه گذاری در کشور بسیار مهم است. گرچه نباید فراموش کنیم که هر رشدی، منجر به حل مشکلات کارگری، مشکلات مرتبط با نابرابری و امثالهم نمی شود ...
معاون اسبق ارزی بانک مرکزی گفت: دولت در پنج سال آینده به حداقل 500 تا 600 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای حفظ و نگهداشت وضعیت اقتصادی خود نیاز دارد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (سهامی عام) به مبلغ 500 میلیارد تومان از طریق بورس اوراق بهادار تهران از روز چهارشنبه مورخ 05/07/1402 به مدت 3 روز کاری در نماد صپترو707 عرضه عمومی خواهد شد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سومین همایش سرمایه گذاری فولادی شو با حضور جمعی از مدیران گروه فولاد مبارکه و شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری تهران برگزار شد و در جریان این همایش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با هم سرمایه گذاری مشترک با صندوق نوآوری و شکوفایی و خانه نوآوری تهران، موفق به تولید چت بات هوشمند شد که با استفاده از هوش مصنوعی خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیجار گفت:توسعه و تجهیز مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری در حوزه کودک و نوجوان محسوب می شود.
مدیر امور تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر ضمن تبریک بازگشایی مدارس، از شروع طرح “آتی شهر” در راستای توجه به مسئولیت اجتماعی این بانک و با هدف سرمایه گذاری و افتتاح حساب بانکی به نام کودکان از سوی والدین آنان خبر داد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه های عربستانی از هم اکنون دو ستاره بزرگ را برای تابستان مد نظر قرار داده اند.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هدفگذاری رشد 8 درصدی صنعت ریلی در برنامه هفتم توسعه در نظر گرفته شده است، افزود: استفاده از ریل برای شرکت های مختلف معدنی و فولادی و... در اولویت است تا شرکت ها برای سرمایه گذاری در حوزه خطوط و ناوگان ریلی انگیزه بیشتری داشته باشند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بازار دوم فرابورس در چهارمین روز از مهرماه جاری میزبان گشایش نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز با نماد وامین به قیمت کشف شده 12 هزار و 710 ریال برای هر سهم این شرکت بود.
وزارت دارایی مصر در بیانیه ای به دیدار وزیر اقتصاد و دارایی ایران با همتای مصری خود و مسائل مطرح شده در این دیدار پرداخت.