دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۲:۰۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سهام»

اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : بازار سهام بیشتر از یک هفته شده که در وضعیت بسیار بدی قرار گرفته و امروز رکورد پایین ترین ارزش معاملات در سال نیز شکسته شد و این عدد به زیر 2 هزار میلیارد تومان رسید.
هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، در جلسه امشب افزایش حد نصاب سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت در سهام را تصویب کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۳ ساعت پیش    
در گفتگویی با علیرضا توکلی کاشی، کارشناس بازار سرمایه و معاون توسعه کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران به بررسی این سوال پرداخته ایم که آیا ارتباط علت و معلولی بین رونق و رکود بازار سهام با بازار بدهی وجود دارد؟ آیا صرف درج نماد در تابلوهای بورس و فرابورس برای اوراق بدهی ...
راهبرد معاصر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت این روزهای بازار سرمایه موجب افشاگری و نامه نگاری برخی چهره های سیاسی شده است. طبیعتا بخشی از این اتفاقات به جهت دغدغه سهامداران است اما ممکن است برخی از این رفتارها پشت صحنه ای داشته باشد؟
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : شاخص کل در هفته اول اسفند سال 98 در رقم 518 هزار واحد قرار داشت و این به معنی رشد 128 درصدی شاخص کل نسبت به سال گذشته است.
تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بعد از خبر کاهش دامنه نوسان منفی سهم ها، بازار سهام روند مثبتی پیدا کرد و ارزش سبد سهام عدالت نیز رشد خوبی کرد اما حالا سهام عدالت دوباره در شیب نزولی افتاده است.
فرادید   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر دولت و مجلس گناه ریزش مداوم بورس را گردن یکدیگر می اندازند. دولتی ها، پارلمان را به دلیل دخالت غیرکارشناسانه، مقصر سقوط بازار سهام معرفی می کنند. در طرف مقابل نیز مجلسی ها، دولت را به دستکاری و ودخالت در بورس متهم می کنند.
تجارت نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حجم و ارزش معاملات بازار سهام به شدت کاهش پیدا کرده و اکثر سهم ها در صف های فروش قفل شدند و این در حالیست که کاهش دامنه نوسان منفی نیز فقط سرعت نزول بازار سهام را کاهش داده است. حالا سوال اینجاست که آیا بورس تا قبل از 1400 متعادل می شود؟
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 10 اسفند 1399 روند نزولی شاخص های بورس ادامه یافت و یک رکورد منفی جدید در بازار سهام ثبت شد.
اقتصاد آنلاین   ۹ ساعت پیش    
از ابتدای سال جاری اقبال زیادی از سوی عموم مردم متوجه بازار سهام شد. اما پس از آغاز روند نزولی بورس، کمتر روزی بوده که سهامداران روی خوش دیده باشند. علل اصلی این ریزش چه بود و چه کسانی در نابودی سرمایه سهامداران مقصرند؟
وقت صبح   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران با افتی 0٫72 درصدی به روند نزولی چند روز اخیر خود ادامه داد. ارزش معاملات خرد نیز به کمتر از 2 هزار میلیارد تومان رسید. در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل با افتی 0٫72 درصدی به سطح یک میلیون و 185 هزار واحدی رسید ...
در روز افت 8601 واحدی شاخص، بانک فرابورسی، دو پتروشیمی و یک پالایشی به همراه 11 نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند. در جریان معاملات دومین روز کاری این هفته، بازار سهام در ادامه روند روزهای اخیر پرعرضه در معاملات بیشتر گروه ها آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت ...
نبض بازار   ۱۰ ساعت پیش    
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در کلیت بورس زیاد شد و شاخص کل به همین دلیل با روندی نزولی همراه شد.شاخص سازان همچنان در مدار منفی قرار داشتند،آیا بورس به نقدینگی نیاز دارد؟پشت پرده ریزش بورس و ضرر مردم چیست؟در روزهای عجیب بورس سیگنال مثبتی داریم؟تازه وارد بورس قربانی صف فروش می شود؟در ادامه ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹    
ساعتی پیش رئیس جمهور در سخنرانی خود اعلام که قیمت دلار واقعی نیست و باید کاهش یابد اما قیمت دلار در زمان سخنرانی حسن روحانی روندی صعودی گرفت. ریزش دلار چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟ افت قیمت دلار چقدر محتمل است؟
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۶    
بازار سهام در ادامه روند ریزشی چند ماه گذشته خودش، امروز باز هم با افت 8601 واحدی شاخص کل مواجه شد و شاخص به ارتفاع یک میلیون و 1850 هزار واحد رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۴    
حیدری کارشناس اقتصادی بازار سهام را برای شش ماه ابتدای سال آینده آشفته و غیر سوده پیشبینی می کند و معتقد است که روند حرکت شاخص بیشتر تابع شایعات و مسائل سیاسی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز حدود 320میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد مبارکه اصفهان بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت هشت هزار و 604واحدی (0.7درصد) در ارتفاع یک میلیون و 185هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن 0.2درصد افت کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان کار امروز بازار سهام با افت هشت هزار و 604واحدی همراه شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه ریزش های بورس امروز در بازار سهام 521 نماد در صف فروش و فقط 17 نماد در صف خرید قرار دارند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شروع معاملات امروز بازار سهام با ادامه روند نزولی همراه بود و شاخص کل در نیمه اول معاملات بیش از نیم درصد افت کرد و به یک میلیون و 187 هزار واحد رسید.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص با انتقاد از اقدامات دولت در ریزش بورس و ضرر مردم،گفت: 200 نفر بیش از هزار میلیارد تومان پول وارد بازارسهام کردند و دولت هم شهریورماه 70 هزار میلیارد تومان پول از بورس خارج کرد.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در ساعت 9 و 30 دقیقه یک شنبه شاخص کل بورس پس از افت سه هزار و 474 واحدی (0.3درصد) در ارتفاع یک میلیون و 190 هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم وزن با کاهش 0.06 درصدی مواجه شد. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع 825 میلیارد تومان رسید ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در کلیت بورس زیاد شد و شاخص کل به همین دلیل با روندی نزولی همراه است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان آغاز معاملات امروز بازار سهام با افت بیش از 3 هزار واحدی همراه شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش بورس امروز عرضه در نمادهای شاخص ساز مانند روز گذشته زیاد است و احتمالا شروع معاملات امروز بازار روند نزولی همراه است. تهران – اقتصاد برتر – 10 اسفند 99 ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بسیاری از شرکت ها را می خواهند با استفاده از دامنه نوسان نامتقارن به صورت یک سویه به سمت روند صعودی سوق دهند بنایراین قدرت مانور خریدار محروم شده، شاهد کم شدن حجم معاملات و ضریب نقدشوندگی در بازارسهام هستیم.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پایان معاملات روز شنبه با افت 98/ 0درصدی شاخص کل بورس همراه بود و ارزش معاملات خرد سهام تا محدوده 1996 میلیارد تومان افت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : عرضه و تقاضای بورس در انتهای معاملات روز شنبه، علامتی کارآمد برای پیش بینی عرضه و تقاضای بازار سهام در روز یک شنبه است. در پایان معاملات روز شنبه بازار با مازاد عرضه 4 هزار و 129 میلیارد تومانی بسته شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در روز گذشته قیمت دلار با وجود چشم انداز کاهشی اما گران شد، طلا متاثر از قیمت جهانی یک روند نزولی به خود گرفت و شاخص بازار سهام هم به روند نزولی خود ادامه داد. امروز این بازارها ممکن است چه روندی را در پیش بگیرند؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۹    
شاخص بازار سهام هفته را نزولی آغاز کرد اما آیا در ادامه هفته می توان به بهبود شاخص بورس امیدوار بود؟ آیا شاخص به 1٫2 میلیون واحد بازمی گردد؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۴۲    
چند وقتی ست که فروش اوراق دولتی و ارزش معاملات آن به غلط با ارزش معاملات بازار سهم مقایسه می شود و بعضا این طور تحلیل می شود که دلیل بی رونقی بازار سهام، جذب نقدینگی صورت گرفته در بازار بدهی است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پیش بینی بازار در روزهای آینده حکایت از ناامیدی بورس بازان به بازگشت بازار در روزهای پایانی سال دارد. ناظران اما معتقدند بازار سهام توان و پتانسیل بازگشت به سطوح قبلی را دارد اما تداوم سیر نزولی، توان شاخص را تضعیف می کند و حتی می تواند عدد شاخص 6 رقمی کند.
اقتصاد آنلاین / اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار سهام در هفته گذشته با تداوم محدودیت دامنه نوسان و افت نقدشوندگی، در تمام روزها شاهد روند منفی بود، به نحوی که در نهایت با افت بیش از 6/ 2 درصدی شاخص به کار خود خاتمه داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آخر سال است و بازار سهام در صف های فروش قفل شده و درحالی که بازار با کمبود نقدینگی همره است هر روز شاهد خروج پول حقیقی از بازار سهام هستیم. حالا کارگزاری ها نیز می خواهند اعتباراتی که مشتریان دادند را بازپس گیرند و این موضوع نیز فشار فروش را تشدید می کند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۰    
در بورس امروز 360میلیارد تومان دارا یکم و 530میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 740میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 209میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۸    
تحلیل و تشریح وقایع روز بورس و بازار سهام به همراه هاشم آردم، سردبیر بورسینه را مشاهده می کنید.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
طی دقایق گذشته شاهد خریدهای سنگین در برخی از لیدرهای بازار سهام بودیم. به طوری که صف فروش برخی از نمادهای بزرگ پالایشی، صندوق پالایشی یکم و دارا یکم و بزرگان فلزی برچیده شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در اولین روز کاری هفته روند نزولی شاخص های بازار سهام ادامه یافت و شاخص کل به کانال 1.1 میلیونی سقوط کرد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی کل بازار سهام 837 میلیارد تومان بود که بالاترین رقم در 7 روز معاملاتی گذشته از 28 بهمن به این سو است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز بازار سهام تمام توجهات به اپال بود. نمادی که بیشترین تقاضا را داشت و بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص گذاشت.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - در معاملات امروز بورس تهران یک اتفاق کم نظیر رخ داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در معاملات امروز (شنبه) بورس پایتخت در اتفاقی کم نظیر قیمت سهام 87 شرکت بازار سهام بدون تغییر باقی ماند. از این تعداد 85 نماد بورسی و 2 نماد فرابورسی هستند. ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بازار سهام نیویورک (NYSE) روز جمعه به طور رسمی تصمیم گرفت شرکت دولتی نفت چین CNOOC را از لیست خود حذف کند؛ بنابر فرمان اجرایی دونالد ترامپ که اواخر کار و نوامبر سال گذشته امضا شده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۷    
به گزارش سایت خبری-تحلیلی معدن 24، نخستین روز کاری هفته با سرخپوشی شاخص کل بورس و همچنین ریزش قیمتی در بیشتر نمادهای معاملات همراه شد. به طوریکه افت حدود یک درصدی شاخص کل بورس با کاهش 0.8درصدی شاخص گروه معدنی و ریزش 1.6درصدی شاخص گروه فلزات اساسی دنبال شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۶    
شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز با 11 هزار و 855 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 193 هزار و 976 واحد ایستاد و معامله گران در تالار شیشه ای بیش از 560 هزار معامله انجام دادند.