سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۳:۵۵Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سهام»

اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:در 9 ماه ابتدایی سال گذشته در مجموع معاملات ماهانه، شاهد خروج پول حقیقی در تمامی ماه های سه فصل ابتدایی سال بودیم.
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز (سه شنبه) بازار سهام با 17 هزار و 708 هزار واحد افزایش معادل (87 صدم) درصد به رقم 2 میلیون و 46 هزار و 906 واحد رسید.
بازار سهام امروز از ابتدا با تقاضای بالایی مخصوصا در سهام کوچک تر بازار رو به رو شده است به نحوی که بعد از 20 دقیقه ابتدایی بازار شاخص کل با رشد 0.81 درصدی به سطح 2 میلیون و 45 هزار واحد رسیده است.
اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس از افزایش تعداد عرضه های اولیه در سال 1402 خبر داد و گفت: عقب ماندگی بازار سهام در آینده بسیار نزدیک قابل جبران است و این بازار به تدریج متناسب با سایر بازارها رشد خواهد کرد.
قیمت سهام تمامی نمادهای بانکی در روز دوشنبه افزایش یافت و این گروه سبزترین گروه بازار بود.
به گزارش ایران اکونومیست ، پس از فراز و نشیب های ایجاد شده در بازار، دولت سیزدهم به همراهی سازمان بورس تصمیماتی را برای جلوگیری از نوسانات بازار سهام و کاهش ضرر و زیان سهامداران اتخاذ کرد تا از این طریق بتواند ضمن بازگشت اعتماد به سهامداران زمینه ورود دوباره نقدینگی های سرگردان به بورس را فراهم ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به نظر می رسد بازار بر ترس خود غلبه کرده و توان تثبیت شاخص در محدوده 2 میلیونی را دارد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فردای اقتصاد، بورس امروز در حالی کار خود را آغاز کرد که روز گذشته با چالش هایی تکراری همراه بود و به صورت کلی می شد اثر اتفاقات روز قبل را در نحوه معاملات سهام و نوسانات بالای آن ها مشاهده کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز نماد وکغدیر بیشترین ارزش معاملات و بیشترین تقاضای بازار را داشت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۵    
یک کارشناس بازار سرمایه بیان کرد:کاهش قیمت دلار به موازات کاهش ریسک سیستماتیک می تواند امنیت سرمایه گذاری در بورس را افزایش دهد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.10 درصد کاهش به 1976 دلار و 20 سنت رسید. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، اظهارات مقامات آمریکا و اطمینان دادن آنها به سرمایه گذاران درمورد انجام اقدامات لازم برای حل بحران در بخش بانک داری باعث شد قیمت طلا از سطح 2000 دلار فاصله بیشتری بگیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در 30 دقیقه ابتدایی معاملات امروز (دوشنبه) بازار سهام با 8 هزار و 476 واحد کاهش معادل 42 صدم درصد به رقم 2 میلیون و 10 هزار و 283 واحد رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ورود شاخص کل بورس به کانال 2 میلیون واحد اتفاق خوبی بود، اما با این حال باعث افزایش عرضه ها در کل بازار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بازار سهام این روز ها روند صعودی خود را طی می کند به طوری که شاخص کل مرز 2 میلیون واحد را رد کرده است. عددی که سال 99 شاخص کل آن را تجربه کرده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار سهام تحت تاثیر توقف معاملات فرابورس و اختلال در هسته معاملاتی بود. اتفاقی که موجب انجام نشدن بسیاری از معاملات و رشد عرضه در بازار شد و در نهایت به افت شاخص فرابورس انجامید.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر در روزی که شاخص کل بعد از سه سال کانال 2 میلیون واحدی را پس گرفت اما بازار سهام با دو مشکل عدم به روزرسانی دارایی ها و مشکل در ارسال سفارشات رو به رو شد؛ هرچند که اعلام شده عدم بروز رسانی دارایی ها تأثیری در ارسال سفارشات خرید و فروش ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
در روزی که شاخص کل بعد از سه سال کانال 2 میلیون واحدی را پس گرفت اما بازار سهام با دو مشکل عدم به روزرسانی دارایی ها و مشکل در ارسال سفارشات رو به رو شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاخص بورس هرچند اول معاملات امروز از خط مقاومت دو میلیون واحدی عبور کرد اما عدم بروز رسانی دارایی ها و مشکل در ارسال سفارشات، موجب نارضایتی سهامداران شده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سهام گفت: شاخص کل بورس در سال 1402 پتانسیل ورود به کانال سه میلیون واحدی را دارد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۴    
بازارسهام در اولین روز کاری سال 1402 سهامداران را خوشحال کرد و با رشد 37 هزار واحدی که داشت، توانست به ابرکانال دو میلیون واحد که از سال 99 تا کنون نتوانسته به آن دست یابد، نزدیک شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
بازار سهام در سال پیش رو نیز در دوراهی احیا یا عدم احیای توافق هسته ای قرار دارد. البته این توافق حالا آنقدر مستهلک شده که می تواند به شکل یا نام دیگری ظهور کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
با نزدیک شدن شاخص کل بورس به ارتفاع دو میلیون واحد، طبیعی است که عرضه ها در بازار سهام افزایش یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام امروز در اولین روز معاملاتی خود عملکرد امیدوارکننده ای از خود ثبت کرد و به نظر اغلب کارشناسان می توان منتظر شکستن سقف تاریخی شاخص کل در بهار امسال بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در اولین روز معاملاتی بازار سهام اطلاعات افشا شده شرکت ها در سایت کدال حاکی از افزایش نرخ بسیاری از محصولات تولیدی و خوراک مصرفی شرکت ها بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۲    
اقتصاد نیوز : امروز در معاملات بورس تهران شاخص کل با صعود 37 هزار و 870 واحدی نسبت به آخرین روز کاری بورس،تا سطح یک میلیون و 998 هزار و 326 واحد بالا آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار سهام فروردین را با صعود آغاز کرد و تا یک قدمی صعود به کانال 2 میلیون واحد پیشروی کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در اولین روز کاری سال 1402 شاخص کل بورس با صعودی چشمگیر به مرز 2 میلیون واحد رسید . تیتربرتر بازار سهام با وجود تمام افت هایی که طی سال گذشته داشت، اما بازدهی 43 درصدی در مجموع سال گذشته را ثبت کرد ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بازار سهام در سال 1401 با عرضه اولیه سهام 19 شرکت به کار خود پایان داد. ارزش بازاری سهام فغدیر در انتهای سال به 29 هزار و 820 میلیارد تومان رسید که می توان این عرضه را بزرگترین عرضه اولیه فرابورس در سال 1401 و دومین عرضه اولیه بزرگ سهامی سال دانست.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
مجید عشقی گفت: در قانون اولیه بودجه 1401 به برخی از مسایل تاثیرگذار بر روند بازار سهام توجه نشد و هیچگونه ملاحظه ای نسبت به این بازار صورت نگرفته بود که این امر باعث شد تا بازار سرمایه در شهریور و مهر 1400 تحت تاثیر قانون بودجه 1401 با فضایی پرالتهاب روبرو شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
تسنیم : قیمت هر اونس طلا امروز با 0.76 درصد کاهش به 1978 دلار و 21 سنت رسید. بالا رفتن ارزش دلار، بهبود بازار سهام و افزایش ریسک پذیری سرمایه گذاران از عوامل کاهش قیمت طلا بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی می گوید: چه در بازار سهام چه بازار بدهی، سرمایه گذاری غیر مستقیم در آن کم ریسک تر است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مرکز مبادله ارز و طلا شرایطی را فراهم کرده است که می تواند نقدینگی را جذب بازار سهام کند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
در سال 1401 خرید و فروش اوراق بدهی در بازار ثانویه روند ثابتی نداشت و بخش بزرگی از معاملات آن در روزهای دوشنبه انجام شد به طوری که در روزهای دوشنبه بیش از 90 درصد ارزش معاملات بازار سهام به اوراق بدهی اختصاص داشت و معاملات سهام را تحت شعاع قرار می داد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گرچه طولانی شدن تعطیلات بین دو روز معاملاتی (28 اسفند و 5 فروردین) منجر به این می شود که اثرات مثبت بازار 28 اسفند کمتر به بازار امروز کشیده شود، اما دید مثبتی که فعالان بازار سهام به سال 1402 دارند، نوید یک بازار صعودی در اولین روز معاملاتی سال 1402 را می دهد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بازار سهام گفت: دو گروه پتروشیمی و پالایشی نسبت به سایر گروه های بورسی در سال 1401 بازدهی بهتری را بدست آورده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز اولین روز معاملاتی در سال 1402 محسوب می شود و فعالان بازار سهام امیدوارند امسال بورس وضعیت خوبی داشته باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 10 کارشناس بازار سرمایه ضمن ارزیابی روند بورس در سال گذشته، وضعیت این بازار در سال جاری را پیش بینی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
جلسه 4 شنبه فدرال رزرو جلسه مهمی برای فعالین اقتصادی بود زیرا همه منتظر واکنش بانک مرکزی آمریکا به فشار بر روی سیستم بانکی بودند. قبل از ورشکستگی سیلیکون ولی معامله گران انتظار داشتند تا در این جلسه با توجه به آمار منتشر شده از تورم فدرال رزرو نرخ بهره را 0.5 درصد دیگر افزایش دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، به دنبال اقداماتی که طی 2سال گذشته از سوی مسوولان در راستای تغییر مسیر شاخص بورس و کاهش نوسانات بازار سهام انجام شد، اکثر کارشناسان پیش بینی خود نسبت به معاملات بازار در سال 1401 را بهبود وضعیت بازار و نیز بازگشت شاخص بورس به مدار صعودی عنوان کرده بودند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بیش از 18 ماه از شروع به کار دولت ابراهیم رئیسی می گذرد. دوره فعالیت دولت سیزدهم را می توان از جنبه های گوناگون اقتصادی بررسی کرد. رونق و رشد بازار سرمایه نیز یکی از این جنبه هاست که لزوما به معنی عملکرد مثبت یا منفی دولت نیست اما می تواند تکمیل کننده پازلی باشد که در نهایت نمایی از ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تصویب بسته حمایتی 10 بندی هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اجرای آن، باعث بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سهام شده و با همراهی مولفه های دیگر اقتصادی، روند شاخص کل از یک میلیون و 241 هزار واحد، حرکت صعودی خود را آغاز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تصویب بسته حمایتی 10 بندی هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اجرای آن، باعث بازگشت اعتماد سهامداران به بازار سهام شده و با همراهی مولفه های دیگر اقتصادی، روند شاخص کل از یک میلیون و 241 هزار واحد، حرکت صعودی خود را آغاز کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بورس تهران ضمن اعلام اقدامات انجام شده این شرکت در سال 1401 به برنامه های در دستور کار مسوولان برای سال 1402 اشاره کرد و گفت: حساسیت سیاست گذاران اقتصادی نسبت به بازار سرمایه و کاهش تنش های بین المللی می توانند پیشران های توانمندی برای بازگشت رونق به بازار سهام باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بین سالهای 1394 تا اواخر1400 دامنه نوسان در محدوده های مثبت و منفی 5 درصد ثابت ماند تا باز هم مدیران با تصمیمات خود اقدام به بازگشایی دامنه نوسان کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکوایران : بسیاری از کارشناسان تداوم کاهش اعتماد به بازار سهام را امری مضر برای بازار ارزیابی کرده و باور داشتند که در صورت ادامه دار شدن این وضعیت یعنی گرفته شدن تصمیمات غیرکارشناسی یا گفته هایی از این دست بازار شرایط سختی را پیش رو خواهد داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۴    
کارشناسان اقتصادی معتقدند دولت باید بازار بدهی را تعمیق ببخشد تا از این طریق جذب نقدینگی پایدارتری داشته باشد زیرا در بازارسهام همواره معاملاتی انجام می شود که نقدینگی بین طرف های معامله تغییر می کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سهام گفت: در سال 1402 سهم های شاخص ساز بیشترین رشد را تجربه خواهند کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در نیمه دوم سال 1401 بسیاری از فعالان بازار سهام در معاملات آپشن هم فعال شدند. نوسانات بدون محدودیت این معاملات، بسیاری از بورسی ها را وسوسه کرده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: در روزهای پایانی سال شاخص با رشد خوبی مواجه شد تا سهامداران با امیدواری به تعطیلات نوروز 1401 بروند.