یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۱May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سهام»

کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روند نزولی بورس در سال جاری که ادامه روند کاهشی سال گذشته بود سبب شد تا شاخص بازار سهام در 33روز معاملاتی 123هزار و 707 واحد افت کند.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت بازار سهام گفت: در حال حاضر بازار روند سینوسی را در پیش گرفته است و این روند مانند ماه های گذشته ادامه دار خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز بیش ترین خروج پول حقیقی به سهام برکت (داروسازی برکت) تعلق داشت که ارزش تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی آن 25 میلیارد تومان بود.
کاماپرس   ۷ ساعت پیش    
سهام شرکت های خودرویی امروز در بورس مشتاقان فراوانی داشت اما نهایتا صف فروش های تکراری، شاخص بازار سهام را منفی کردند. به گزارش کاماپرس، بازار سهام امروز بدون توجه به رشد 500 تومانی دلار در بازار آزاد کماکان به نزول خود ادامه داد گرچه این نزول چندان شدید نبود. ...
به گزارش نما، شاخص کل بورس امروز 26 اردیبهشت 1400 با 0٫7 درصد افت و با 789 واحد منفی در محدوده یک میلیون و 188 هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن اما بر خلاف رشد شاخص کل روندی نزولی را در پیش گرفت و 4 هزار واحد منفی را ثبت کرد و در کانال 410 هزار واحد قرار گرفت امروز ارزش معاملات به 3 هزار میلیارد ...
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : حقوقی ها خودرویی ها را در سبد خرید خود گذاشتند و دو پالایشی را در سبد فروش گذاشتند.
دانا   ۸ ساعت پیش    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با 789 واحد افت در ارتفاع یک میلیون و 188 هزار واحد ایستاد و حقیقی ها بیش از 2 میلیارد و 229 میلیون تومان پول را از بازار سهام خارج کردند.
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز سهم های خودرویی بیشترین تقاضا و بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کردند.
تدبیر و امید   ۹ ساعت پیش    
بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نماد های معاملاتی شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی چادرملو و ایران خودرو با افزایش خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.
شریان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت 790واحدی (0.07درصد) در ارتفاع یک میلیون و 188هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن یک درصد افت کرد.
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان کار امروز بازار سهام با افت 790واحدی همراه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
افراد حقیقی در بورس امروز 220میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه محصولات شیمیایی و همچنین سهام برکت بود.
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سهام در 26 اردیبهشت ماه 789 واحد افت کرد.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه سیاست ها و تحولات بازار سرمایه از طریق رییس سازمان اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به بازگشت ثبات آرامش در بازار سهام با پیاده سازی مفاد بسته هفت به علاوه سه ابراز امیدواری کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۱    
زمانی که ناآرامی های اجتماعی مانند اعتراضات گسترده و شورش ها رخ می دهد چه اتفاقی برای بازار سهام رخ می دهد؟ آیا سرمایه گذاران از این اختلال ها ترسیده اند؟ یا اینکه آن ها از احتمال تغییر مثبت در واکنش به ناآرامی ها دلخوش هستند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، برای پیش بینی بورس امروز –یک شنبه 26 اردیبهشت- به روند بازار سهام در روز گذشته نگاه می کنیم. در روز شنبه شاخص کل بورس 5 هزار و 519 واحد افت کرد و به رقم یک میلیون و 189 هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز 2 هزار و 967 واحد پائین آمد و در رقم 414 هزار و 903 واحد ایستاد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بورس تهران در آغاز معاملات امروز بازار سهام در 26 اردیبهشت 1400 با رشد 280 واحدی همراه شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نادی قمی گفت: عملکرد بورس متاثر از پارامتر های کلان اقتصادی و غیراقتصادی است همچنین متعدد بودن عوامل موثر بر بازار های سرمایه و ناشناخته بودن آنها، موجب کاهش اطمینان در زمینه سرمایه گذاری شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : برای پیش بینی بورس امروز یک شنبه 26 اردیبهشت به روند بازار سهام در روز گذشته نگاه می کنیم.
معاملات اولین روز هفته مصادف با اجرای مصوبه جدید سازمان بورس مبنی بر بازگشت دامنه نوسان به مثبت و منفی 5 درصد و تعدیل رقم حجم مبنا بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : خوش بینی به بازار سهام نسبت به روزهای گذشته افزایش یافته است، با این وجود به نظر می رسد ترس نیز به طور کامل از این تقاضا رخت برنبسته است. روز گذشته با وجود رشد شاخص کل بورس به میزان 47/ 0 درصد، شاخص کل هموزن به عقب نشینی خود ادامه داد ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۴    
می متالز - در این ستون ما پرسش ها و مشکلات شما را در حوزه بازار سهام و... با مسوولان، وکلا یا کارشناسان حوزه بازار و سرمایه در میان می گذاریم و پاسخ های آن ها را به سوالات، مشکلات و دغدغه های مطرح شده از سمت شما منتشر می کنیم.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در روز رشد 5523 واحدی شاخص، بانک بورسی، دو پتروشیمی، دو زیرمجموعه ایران خودرو و سایپا به همراه 10 نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند. در جریان معاملات اولین روز کاری این هفته، بازار سهام با افت قیمت ها آغاز به کار کرد اما با بهبود تقاضا در نمادهای بزرگ بازار در نهایت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با رشدی 5 هزار واحدی به کار خود پایان داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز، ارزش سبد سهام عدالت با رشد بیش از 1 درصدی حدود 89 هزار تومان نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته قبل رشد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۲    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با 5523 واحد رشد در ارتفاع یک میلیون و 189 هزار واحد ایستاد و ارزش معاملات معامله گران در تالار شیشه ای به حدود 20 هزار میلیارد تومان رسید.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تصویری از پایان کار بازار سهام در 25 اردیبهشت ماه را در ادامه مشاهده می کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۲    
اقتصاد نیوز : در لیست فروش امروز حقوقی ها، امروز نام یک پالایشی بیشتر از همه به چشم خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازارسرمایه با بیان اینکه نقدینگی بورس بازان حرفه ای که سرمایه هایی بالاتر از 5میلیارد تومان در بازار دارند، در کارگزاری ها پارک است، گفت: بازار سهام ارزنده است و جای نگرانی نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص بورس با رشد پنج هزار و 518 واحدی (0.5درصد) در ارتفاع یک میلیون و 189هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن 0.7درصد افت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
افراد حقیقی در بورس امروز 100میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک ها و موسسات اعتباری و همچنین سهام ذوب بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام در 25 اردیبهشت 1400 شاخص کل 5 هزار واحد صعود کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۰    
ارزش معاملات خرد (سهام، حق تقدم و ETF های دولتی) بازار سهام تا به این لحظه 1400 میلیارد تومان بوده است که بالاتر از روز های گذشته است و اینطور که بنظر می رسد تا پایان روز در سطوح قابل قبولی قرار گیرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۱    
همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص رشد بازار در روزهای گذشته و احتمال ادامه این روند گفت: رشد شاخص در بازار سرمایه دارای یک تعریف مشخص است، لذا با هر تکانه کوتاه مدت در بورس نمی توان گفت که بازار دچار رشد شده است.
میهن صنعت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۴    
بهای نفت با تضعیف ارزش دلار و تقویت بازار سهام وعلیرغم افزایش شمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در هند افزایش پیدا کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۶    
تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند، ابهامات انتخابات ریاست جمهوری، بلاتکلیفی مذاکرات وین و تداوم تنش در منطقه از موضوعاتی است که باعث خواهد شد، بازار سرمایه در معاملات خود احتیاط پیشه کند. تهران – اقتصاد برتر – 25 اردیبهشت 1400 ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان آغاز معاملات امروز بازار سهام در 25 اردیبهشت 1400 با افت دو هزار واحدی همراه شد.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار سهام در هفته گذشته دو نیمه متفاوت به نمایش گذاشت به نحوی که جو دو روز اول کاملا منفی و در سه روز بعدی با رونق نسبی همراه بود.
هفته گذشته بورس تهران متفاوت بود و پس از سپری کردن دو نیمه متفاوت در نهایت با رشد یک درصدی همراه شد تا بیشترین افزایش هفتگی این نماگر در سال جاری ثبت شود.
بر اساس اعلام مرکز آمار، جمعیت فعال تحصیل کرده دانشگاهی (مجموع شاغلان و بیکاران تحصیل کرده دانشگاهی) در سال1399 نسبت به سال1398 بالغ بر 421هزار نفر کاهش یافته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بورس در هفته اخیر دو نیمه ی متفاوت داشت، در دو روز ابتدایی نزول کرد و سپس در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه روند صعودی داشت و در مجموع این سه روز بیش از 30 هزار واحد رشد کرد.
در حالی که میزان معامله روزانه رمز ارزها از 3 تا 5 هزار میلیارد تومان براورد شده، میزان معاملات بورس تهران حدود 3 تا 4هزار میلیارد تومان است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در هفته ای که گذشت با افزایش خوش بینی به معاملات بورس روبرو بودیم به نحوی که بازار سهام تحت تاثیر تصمیم های ستاد اقتصادی دولت قرار گرفت و این سیگنال ها روند معاملات این بازار را در روزهای پایانی هفته دستخوش تغییر کرد و از آغاز منفی در روزهای ابتدایی هفته ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سهام آسیا اقیانوسیه در معاملات روز جمعه، به دنبال رشد سهام وال استریت جهش پیدا کردند. *** آخرین وضعیت بازار سهام به گزارش خبرگزاری صنایع ، سه ام آسیا اقیانوسیه در معاملات امروز، جمعه، به دنبال رشد س هام وال استریت در معاملات دیشب جهش کردند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در حالی بازدهی هفتگی بورس در هفته اخیر مثبت شد که بازدهی بازار در هفته پیشین منفی بود. در نتیجه به نظر می رسد وضعیت بازار در این هفته بهبود یافته، آیا نماگرهای بازار نشان دهنده بهبود وضعیت بورس هستند؟
روند معاملات در هفته گذشته نشان می دهد که شاخص کل در روز سه شنبه بیشترین درصد رشد در سال جاری را برای خود ثبت کرد و همزمان حدود 140میلیارد تومان نقدینگی توسط حقیقی ها به بازار وارد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه خوش بینی های ایجادشده در معاملات هفته گذشته بورس به دلیل مصوبات سران قوا، بازار سهام در هفته جاری هم تحت تاثیر تصمیم های ستاد اقتصادی دولت قرار گرفت و روند معاملات این بازار را در روزهای پایانی هفته دستخوش تغییر کرد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۴    
در ادامه خوش بینی های ایجاد شده در معاملات هفته گذشته بورس به دلیل مصوبات سران قوا، بازار سهام در هفته جاری هم تحت تاثیر تصمیمات ستاد اقتصادی دولت قرار گرفت و روند معاملات این بازار را در روزهای پایانی هفته دستخوش تغییر کرد. ...