سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۲۲:۳۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «بازار سهام»

تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که امروز با شروع معاملات بورس، تقاضا در بازار سهام در حال تقویت بود اما در ادامه روند معاملات فشار عرضه باعث نزولی شدن شاخص کل شد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز با 34 هزار واحد افت در آستانه سقوط به کانال 1.2 میلیون واحد قرار گرفت و با ادامه روند خروج پول بازار، حجم معاملات به حدود 6752 میلیارد تومان رسید.
بهروز خدارحمی: این روزها گزارش های فصلی بسیار خوبی از برخی صنایع، نمادها و شرکت ها داریم که هنوز توسط مشارکت کنندگان در بازارسهام دیده نشده است.
آینده بازار سهام در گرو تحولات سیاسی و اقتصادی متنوعی است.
اقتصاد آنلاین / شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در ساعت 12 و 30 دقیقه شاخص کل بورس با افت 51هزار و 727واحدی (3.4 درصد) در ارتفاع یک میلیون و 462هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم وزن با کاهش 1.4 درصدی مواجه شد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در ساعت 12 و 30 دقیقه پس از افت 38هزار و 305واحدی (2.7 درصد) در ارتفاع یک میلیون و374هزار واحد قرار گرفت. همچنین شاخص کل هم وزن با کاهش 1.2درصدی مواجه شد.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران: امروز بازار سهام با افت 34هزار و 847واحدی روبرو شد . ظاهرا جمع شدن صفوف هیچ کمکی به کاهش شاخص نکرده و سقوط ارزش سهام برخی شرکت ها ادامه دارد. شاخص کل (2.6درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و 301هزار واحدی قرار داد. ...
افراد حقیقی امروز هزار و 450میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک هاو موسسات اعتباری و همچنین سهام فملی بود.
تجارت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که بازار سهام امروز در شروع معاملات با افزایش تقاضا همراه بود اما در ادامه روند معاملات شاخص کل به دلیل فشار عرضه بیش از 2٫5 درصد ریزش کرد.
اقتصاد آنلاین   ۹ ساعت پیش    
در ویدیو زیر تحلیل روزانه بازار سهام با هاشم آردم سردبیر بورسینه را به همراه پرسش و پاسخ مخاطبان در تاریخ 5 آبان ماه 99 می بینید؛
رویداد 24   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اکثریت چهره هایی که در نظرخواهی درباره وضعیت امروز بورس تهران شرکت کرده اند؛ پیش بینی می کنند که شاخص بورس امروز هم ریزشی باشد.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازار سهام امروز سه شنبه 6 آبانماه را همانند روزهای ریزشی گذشته همراه با افت آغاز کرد و شاخص کل با کاهش 24 هزار و 835 واحد در محدوده یک میلیون و 311 هزار واحد قرار دارد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل بورس منطقه ای زنجان گفت: در هفته منتهی به 30 مهر، 52 درصد معاملات مربوط به فروش بوده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام تقاضا در برخی از نمادهای شاخص ساز افزایش یافت اما در ادامه روند معاملات فشار عرضه باعث ریزش 1٫8 درصدی بازار سهام شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، چند ماهی است بازار سهام روند نزولی در پیش رفته و طی حدود 7 روز معاملاتی گذشته نیز یکسره قرمز بوده است و سهامداران حقیقی در صف های سنگین فروش ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در ساعت 9 و 30 دقیقه امروز سه شنبه شاخص کل بورس پس از افت 14 هزار و 783 واحدی (1.1 درصد) در ارتفاع یک میلیون و 321 هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم وزن با کاهش 0.3 درصدی مواجه شد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام از رقم هشت هزار میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت فرآورده های نفتی بیش از سایرین بود و همچنین سهام پالایش نفت اصفهان، 285میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۷۳ سایت دیگر  
حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار روز گذشته در صحن علنی مجلس، ضمن تشریح وضعیت بازارسرمایه و عملکرد سازمان بورس، تاکید کرد: اگر بازارگردان ها به طور کامل در بازار سرمایه فعال شوند تعادل در بازار افزایش می یابد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام تقاضا در برخی نمادهای شاخص ساز افزایش یافت و به نوعی از ریزش جدی شاخص کل بازار سهام جلوگیری کرد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در در پایان معاملات امروز 1.2 درصد افت داشت، شاخص هم وزن نیز 0.6 درصد نزول کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در 15 دقیقه ابتدایی معاملات امروز بازار سهام با افت 7302 واحدی به یک میلیون و 329 هزار واحد رسید.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آن ها است. بر این اساس در این صفحه روند های قیمتی بازار های مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند. بازار سهام سرخ پوشی یکدست نماگر های سهام ...
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شاخص بورس معاملات امروز سه شنبه 6 آبان 99 را با روند نزولی آغاز کرد و شاخص کل با افت 7302 واحدی در 15 دقیقه ابتدای معاملات، به یک میلیون و 329 هزار واحد رسید. ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قبل از شروع معاملات امروز بازار سهام ، نماد هفت شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل اعلام رویدادی مهم بسته و توقف نماد بانک تجارت برای دو روز دیگر تمدید شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله پیش گشایش بازار سهام امروز به نظر می رسد تقاضا در بازار سهام افزایش یافته و بسیاری از نمادهای شاخص ساز مانند خودرو، فولاد و وبصادر صف خرید شدند.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دو نیروی درونی و بیرونی موثر بر روند قیمتی بازار مسکن پس از هفت ماه، هم جهت شدند. تغییر وضعیت دو فاکتور قیمت به اجاره و بازدهی سایر بازارها دو سناریوی احتمالی از تورم ملکی را در ماه های آتی از سال جاری به تصویر می کشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : دیروز شاخص کل 37470 واحد دیگر افت کرد تا همانند روز شنبه حدود 2.7 درصد دیگر ریزش را به ثبت برساند تا روند نزولی در پیش گرفته از 22 مهر را ادامه دهد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبروز شاخص کل بازار سهام بیش از 2٫5 درصد ریزش کرد و به یک میلیون و 336 هزار واحد رسید، اما بازار سهام امروز چگونه پیش خواهد رفت؟
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل فشار عرضه در کلیت بازار سهام با افت 2٫73 درصدی به یک میلیون و 336 هزار واحد رسید.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بورس تهران روز دوشنبه برای هفتمین روز متوالی به حرکت در مسیر کاهشی ادامه داد و این بار با افت 7/ 2 درصد، به سطح یک میلیون و 336 هزار واحد عقب نشست تا میزان رشد این نماگر از ابتدای سال تاکنون به 6/ 160 درصد محدود شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
واکنش بازار سهام به جلسه علنی مجلس برای حمایت از بازار سهام و تکذیب افزایش نرخ سود بانکی معکوس بود و با شروع معاملات شاخص کل حدود 2٫5 درصد ریزش کرد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حسن قالیباف اصل، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در صحن علنی مجلس، ضمن تشریح وضعیت بازارسرمایه و عملکرد سازمان بورس، تاکید کرد: اگر بازارگردان ها به طور کامل در بازار سرمایه فعال شوند تعادل در بازار افزایش می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزین تقی وند مدرس و تحلیلگر ارشد کارگزاری مفید در هفته ای که گذشت اخبار گروه فولادی بیشتر با محوریت قیمت گذاری دستوری فولاد در جریان بود و در نهایت منجربه رد طرح وزارت صمت درخصوص قیمت گذاری دستوری فولاد توسط نمایندگان مجلس شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر بزرگ ترین شرکت در گروه کشاورزی بازار سرمایه است که در اسفند 1398 در بورس پذیرفته شد. این هلدینگ از طریق 14 شرکت زیرمجموعه خود در هفت حوزه کسب و کار در بخش کشاورزی فعالیت دارد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
خبر: نمایندگان مجلس درجلسه علنی دیروز پارلمان، گزارش کمیسیون اقتصادی درخصوص بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و وزارت امور اقتصادی و دارایی را بررسی کردند و عملکرد بازار سرمایه مورد انتقاد نمایندگان مجلس قرار گرفت. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
آمار ها نشان می دهد برخلاف عقیده رایج و شایعاتی که در فضای مجازی در مورد نقش سهامداران حقوقی در نزول بورس مطرح می شود، سهامداران حقوقی عامل نزول بازار سهام نبوده اند و به غیر از چند سهامدار حقوقی دولتی، اتفاقا بقیه سهامداران حقوقی در طول ماه های شهریور و مهر با خرید سهام از بورس حمایت کرده اند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
با نزول سنگین شاخص کل بورس تهران در مبادلات دیروز جمع کل نزول بازار سهام در 50روز کاری گذشته به 3000هزار میلیارد تومان رسید. ارزش دلاری بورس در این دوره با 200میلیارد دلار کاهش، معادل 47.6درصد افت کرد. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
اکوفارس: گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درباره وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی قرائت شد.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با ادامه روند نزولی خود و افت 37 هزار واحدی در ایستگاه یک میلیون و 336 هزار واحدی قرار گرفت و ارزش معاملات بازار سهام با تغییر مالکیت 8 میلیارد و 262 میلیون سهم به 8635 میلیارد تومان رسید.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز هزار و 800میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز هزار و 800میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام فولاد بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هم زمان با نزول بیش از 2٫5 درصدی شاخص کل بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی نیز حدود 3 درصد ریزش کرد و به 12 میلیون و 476 هزار تومان رسید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انتشار اخبار مثبتی مانند تکذیب افزایش نرخ سود سپرده ، لغو قیمت گذاری دستوری فولاد، گزارش ماهانه شرکت ها و و گلایه نمایندگان مجلس هم قادر به درمان درد سه ماه اخیر بورس نشد . تهران- اقتصادبرتر- 05 آبان 99 ...
با آغاز دور تازه نزول از 20مهر ماه، 413هزار میلیارد تومان از ارزش بازار سهام کاسته شده و شاخص بورس 15درصد افت کرده است. بررسی ها نشان می دهد افزایش گمانه زنی ها درباره احتمال افزایش نرخ سود بانکی و انتظار برای تعیین تکلیف انتخابات آمریکا در 13آبان به روند نزولی بازار سهام دامن زده است.
تیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مهدی آزادواری به ریسک تهدید کننده معاملات بورس اشاره کرد و افزود: اگر بخواهیم ریسک های بازار را مورد بررسی قرار دهیم در ابتدا باید آن را به ریسک های سیستماتیک و غیرسیستماتیک تقسیم کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت ارز و تغییرات آن همیشه یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار بر اقتصاد کشور بوده است. بررسی روند تغییرات قیمت در بازار های مسکن، طلا، ارز و سهام حاکی از آن است که در طول دهه های اخیر هر بار که پول ملی تضعیف شده ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
با وجود گذشت مهرماه که وعده عرضه سهام سرخابی ها به بورس در این ماه داده شده بود، همچنان خبری از عرضه سهام این دو باشگاه نیست. در این زمینه عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی اعلام کرد ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
روند بازار سهام در هفته گذشته و روز اول معاملات این هفته نزولی بود و عرضه در نماد های شاخص ساز دلیل افت شاخص کل بازار سهام شد، اما روند سفارش گیری در مرحله پیش گشایش بازار سهام امروز چگونه است؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
روند بازار سهام از شروع معاملات هفته گذشته نزولی بوده و امروز نیز در ادامه ریزش ها، شاخص کل بیش از 2٫5 درصد ریزش کرد و به یک میلیون و 336 هزار واحد رسید، اما روند بازار در ادامه چگونه خواهد بود؟
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
فرارو: نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: برخی از شرکت های حاضر در بورس ورشکسته بوده و حتی وجود خارجی ندارند. جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس امروز (یکشنبه 5 آبان ماه) در صحن علنی مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درباره وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و وزارت اقتصاد ...