دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۲۵Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سهام»

دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نمادهای سفارس، حسیر، آپ، کدما، خفنر، شفارا و بورس در رتبه های بعدی بیشترین بازدهی یک ماه گذشته بورس تهران قرار دارند.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اکنون درصدد هستیم، آزادسازی سهام عدالت را دوباره از صفر شروع کنیم تا دیگر شاهد تاثیر منفی این اقدام بر روند معاملات بازار نباشیم و به دنبال این اتفاق آزادسازی سهام عدالت را از یک درصد آغاز خواهیم کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اعلام چند دلیل اصلی بهبود وضعیت شاخص و معاملات بورس ، پیش بینی کرد بازار سهام در مرداد ماه به دلایلی با تردید بیشتری همراه شود . تهران- اقتصادبرتر- 03 مرداد 00 ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، فساد در گمرک و قاچاق رسمی، نشت مالیاتی، تباهی بازار سهام و انحرافات بانکداری را 4 معضل پیش روی دولت جدید دانست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۰    
رضا کربلایی - کارشناس مسائل اقتصادی
برچیده شدن صف های فروش در هفته های اخیر، رشد شاخص بورس و افزایش قابل توجه ارزش معاملات رقم زده که این موضوع گویای رونق و نقدشوندگی معاملات بازار سهام است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بازار سهام امروز نیز تعطیل است و از فردا یعنی دوشنبه چهارم مرداد ماه آغاز به کار خواهد کرد. برای فردا و هفته جاری چه روندی پیش بینی می شود؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : عمده ناظران و فعالان بازار سهام انتظار دارند بورس پس از تعطیلات 6 روزه روند صعودی داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ادامه روند تعادلی شاخص بورس در آخرین روزهای تیرماه با خبر تعطیلی 6 روزه بازار سرمایه، فاز جدیدی از شک و تردید را نسبت به معاملات مرداد به راه انداخته؛ این در حالی است که اکثر تحلیلگران نشانه های پایان روند ریزشی قیمت سهام را شناسایی و تداوم این روند را منوط به مشخص شدن وضعیت برخی مسائل اقتصادی و ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در این ستون ما پرسش ها و مشکلات شما را در حوزه بازار سهام و... با مسوولان، وکلا یا کارشناسان حوزه بازار و سرمایه در میان می گذاریم و پاسخ های آنها را به سوالات، مشکلات و دغدغه های مطرح شده از سمت شما منتشر می کنیم.
صمت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد بهبود روند نمادهای منفی در طول هفته بودیم به طوری که از 70 درصد به 40 درصد در روز دوشنبه رسید. همچنین روند مثبت شاخص کل در آخرین روز کاری از دیگر نکات مثبت قابل اشاره است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاملات بازار سهام کشور در هفته گذشته با رشد کمتر از نیم درصدی شاخص کل به پایان رسید تا هفته نیمه تعطیل بورس کمی بر تردیدها بیفزاید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آیا بورس روز شنبه دوم مرداد ماه هم تعطیل است؟ در صورت تعطیلی بورس، اولین روز کاری آن پس از تعطیلات کی است؟ طبق آخرین اعلام اولین روز کاری بازار سهام در هفته جاری روز دوشنبه چهارم مرداد ماه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه ضمن توضیحاتی درباره وضعیت بازار سهام پس از برگزاری مجامع گفت: بازار سهام، ارزنده ترین و بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در کشور است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دادوستدها در بازار سهام در هفته گذشته با ایست ناگهانی ناشی از اعلام تعطیلات 6روزه در پایتخت مواجه شد تا شاخص کل با دارا بودن دو روز کاری کمتر، رشد حدود نیم درصدی را به ثبت برساند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
موسسه رتبه بندی فیچ در گزارشی از وضعیت اقتصاد امریکا اعلام کرد به لطف سیاست حمایتی دولت و بانک مرکزی،
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : معاملات بازار سهام کشور در هفته گذشته با رشد کمتر از نیم درصدی شاخص کل به پایان رسید تا هفته نیمه تعطیل بورس کمی بر تردیدها بیفزاید. با وجود پیشی گرفتن تقاضا بر عرضه سهام در مقیاس هفتگی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شروین شهریاری : دادوستدها در بازار سهام در هفته گذشته با ایست ناگهانی ناشی از اعلام تعطیلات 6روزه در پایتخت مواجه شد تا شاخص کل با دارا بودن دو روز کاری کمتر، رشد حدود نیم درصدی را به ثبت برساند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
طی ماه اخیر رشد قابل توجه بورس موجب شد تا کارشناسان بازار سهام عوامل رشد بورس را بررسی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سه روز معاملات هفته منتهی به یک مرداد ماه حاکی از کاهش 40 درصدی ارزش معاملات بازار سهام نسبت به هفته قبل از آن است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پس از بازدهی منفی بازار سهام در دو ماه ابتدایی سال و بازدهی یک درصدی در خرداد، بازدهی تیرماه بورس مثبت 12 درصد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر عوامل تاثیرگذار در بازگشت رشد به معاملات بورس در تیر ماه، روند این بازار را در مرداد ماه مورد پیش بینی قرار داد و گفت: معاملات بازار سهام در این ماه با تردید بیشتری دنبال می شود که دلیل آن به موج جدید کرونا و مسایل وابسته به چالش تولید باز می گردد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۷    
بازار سهام اکنون در معاملات خود بر مدار درستی در حال حرکت است، مشکل کنونی بسیاری از سرمایه گذاران حاضر در بورس، مقایسه معاملات این بازار در روزهای کنونی با روند سال گذشته است. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کاهش شدید قیمت دلار به زعم معاون سرمایه گذاری و توسعه بازار تأمین سرمایه امید یکی از ریسک های بازار است. در گفت وگو با وی تحلیل برخی مسائل جاری و پیش روی بازار سهام را جویا شدیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات این هفته بازار سهام ارزش 60درصد قابل فروش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به 7 میلیون و 53هزار تومان رسیده است. ( منبع )
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در آخرین هفته کاری تیرماه 1400 میانگین ارزش صف های خرید پایانی بازار سهام رشد 11 درصدی داشت و پنجمین هفته صعودی بازار ثبت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی به پیش بینی و تحلیل وضعیت بازار سرمایه در دولت سیزدهم پرداخت.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲    
اصرار بر تحلیل های ابتدایی و فرضیات اولیه ای که با آن وارد بورس شده اید تله بزرگی است که یا شما را از بازار سهام خارج یا دائما با ضرر مواجه می کند.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
می متالز - صندوق های سرمایه گذاری یکی از ابزار های مالی است که می تواند برای سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری غیر مستقیم در بازار سرمایه را فراهم آورد. بسیاری از تحلیلگران معتقدند کسانی که زمان کافی برای تحلیل بازار سهام را ندارند می توانند به این صندوق ها به جایگزینی برای سرمایه گذاری نگاه کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 21 هزار و 563 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز یکشنبه 36 درصد افزایش یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
با رشد سهام آسیا و اقیانوسیه، سهام هنگ کنگ تقریباً دو درصد جهش کرد و وال استریت هم مثبت شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بورس به تعطیلات یک هفته ای اجباری به خاطر شرایط کرونایی رفته، عملکرد بازار در طی این مدت نوسانی بوده، به تبع سرمایه گذاری در چنین بازاریی قابل مقایسه با سال گذشته نیست، برخی از فعالان بازار سهام معتقدند، در مجموع بازدهی بازار سهام از ابتدای سال تاکنون صفر بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه به خروج معاملات بازار سهام از مرحله تدافعی و بحرانی اشاره کرد و گفت: بورس اکنون بر مدار درستی در حال حرکت است و روند آن به هیچ عنوان غیرطبیعی نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۸    
در ابتدای سال جاری بیت کوین و بازار سهام با یکدیگر همبستگی داشتند، اما اخیرا به نظر می رسد که این ارتباط از بین رفته و ارزش سهام با افت قیمت این رمزارز کاهش نمی یابد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حدادی گفت: دولت جدید زمانی که به طور جدی کار خود را آغاز نکند بازار سهام با همین آشفتگی ها فعالیت می کند و یک روز شاخص منفی است و روز دیگر مثبت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به روند چند هفته اخیر بازار سهام آیا منطقی است پس از تعطیلات، سهام جدید بخریم؟ برای پاسخ به این سوال باید پیش بینی کارشناسان از آینده بازار سهام را دید. چهار پیش بینی را در این گزارش می خوانید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازدهی بازار سهام در هفته آخر تیر هم با بازدهی 0.44 درصدی به پایان رسید. این برای چهارمین هفته متوالی است که بورس با بازدهی مثبت و ثبت مالکیت حقوقی به حقیقی مثبت مواجه میشود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بورس در روزهای گذشته روند متعادلی را در پیش گرفته بود. حالا با توجه به تعطیلی چند روزه بازار سرمایه و نزدیک شدن به آغاز کار دولت جدید روند بازار سهام به چه شکل خواهد بود؟
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بک کارشناس بازار سرمایه معتقد است تا شفاف سازی دراعلام نحوه اصلاح اقتصادکشور، تعیین سرنوشت برجام، انتخاب تیم اقتصادی شرایط نوسان بازار سرمایه و بورس ادامه خواهد داشت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، اکبر حیدری سخنگوی کانون شرکتهای سرمایه گذاری کشوری سهام عدالت با برنامه صبح و گفتگو در مورد سهام عدالت مصاحبه تلفنی کرد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه سهامداران نباید نگران اصلاح بورس باشند، گفت: قیمت سهام برخی شرکت ها در طول یک ماه گذشته به طور میانگین میان 25 تا 30 درصد رشد داشته، بنابراین طبیعی است تا سرمایه گذاران به دلیل رشد خوبی که در این مدت کسب کرده اند، اقدام به شناسایی سود کنند. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
با افت یک شبه داوجونز در وال استریت، بازار سهام آسیا سقوط کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۰    
تسه9812 در معاملات روز دوشنبه بازار سهام پس از پشت سرگذاشتن نوسانات کم رمق در هفته های پیشین توانست به بیشترین مقدار 10 روزه خود برسد. به این ترتیب بهای هر فقره از اوراق تسهیلات مسکن در نماد تسه9812 به قیمت پایانی 60 هزار و571 تومان دست یافت و افزایش بیش از یک درصدی را عاید سهامداران خود در این ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارشناسان بازار سرمایه معتقدند این بازار پس از افت وخیزهای بسیار، خوشبختانه به تعادل رسیده است و باید از تجربیات بورس و معاملات آن در سال گذشته کسب تجربه کرد و لازم است بخشی از سهامداران به صورت غیرمستقیم و با استفاده از ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری از بازار سهام کسب سود و منفعت ...
مدیر ناشران سازمان بورس از امکان حضور 19 میلیون سهامدار عدالت روش مستقیم در مجامع شرکت های سرمایه پذیر خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۹    
اقتصاد نیوز : امروز از ابتدای معاملات روند شاخص کل بورس صعودی شد و در پایان معاملات شاخص کل به سطح یک میلیون و 311 هزار و 277 واحد رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فاکتورهای اقتصادی در کنار شرایط سیاسی از مهمترین مواردی هستند که بر بازار سهام اثر گذار است. بودجه کشور، آینده برجام، قیمت دلار و شرایط بنیادی شرکت ها عوامل مهمی هستند که بر رونق و رکود بورس و روند 8 ماهه باقی مانده از سال جاری تاثیر گذار خواهند بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس بازار سهام معتقد است: در یک ماه اخیر روند مثبت بازار سهام به دلیل انتقال قدرت دولت بوده است. و همین بی خبری به وجود آمده و کاهش دستکاری و دخالت ها عامل اصلی رشد بازار بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز نمادهای تاپیکو ، رمپنا و فارس بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
امروز بازار سهام با رشد سه هزار واحدی در محدوده یک میلیون و 311 هزار واحد قرار گرفت و 0٫65 درصد مثبت را ثبت کرد.