شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۲۰Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعی برق»

کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت برق جیرفت در روز شنبه 16اسفند ماه 1399 به علت تعمیرات شبکه های برق تحت پوشش مانور جهادی، برق قسمت هایی از شهرستان جیرفت قطع می شود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰    
طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر و سخنگوی صنعت برق کشور، از نرم افزار ملی بومی اتوماسیون aSAS در پست نیروگاهی زاگرس کرمانشاه رونمایی شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۶    
سارقان سیم و کابل تجهیزات برقی شهرستان ری، کارگران سابق پیمانکاری شرکت برق بودند. آنها سیم و کابل های مسی را قطعه قطعه کرده و به ضایعاتی ها می فروختند. چندی پیش پرونده های متعدد به پایگاه نهم پلیس آگاهی با موضوع سرقت سیم وکابل و تجهیزات برقی متعلق به شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری ارجاع شد ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از ادامه قطع برق شبانه بازارها و مراکز پرتجمع در اهواز خبر داد. علیرضا شکرخدایی اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت و کنترل بیماری کرونا در شهرستان اهواز به دلیل عدم توجه برخی شهروندان به پروتکل های بهداشتی و حضور در مکان های پرتردد ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۵    
قطعی برق باعث تعطیلی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال شد. به گزارش پیام فوری دانشگاه آزاد واحد تهران شما به دلیل قطعی برق تعطیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی با اشاره به هشدار شورایعالی امنیت ملی، سازمان پدافند غیرعامل و مجلس نسبت به قطعی برق و گاز در سال های آینده به دلیل کمبود تولید و افت فشار گفت: باید تا سال 1415 پنجاه هزار مگاوات برق جدید تولید کنیم و گرنه بحران خواهیم داشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
فارس: سرمای شدید فوریه سال 2021 سبب شد تا صنعت برق ایالت های جنوبی آمریکا دچار بحران گسترده بشود. بسیاری از مشترکان خانگی و تجاری از داکوتای شمالی (در مرز کانادا) تا تگزاس (در مرز مکزیک) در میانه سرمای بی سابقه دچار قطعی برق شده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - ستاد مدیریت بحران آستارا اعلام کرد: راه برخی روستاهای کوهستانی که به علت بارش برف مسدود شده بود، با تلاش دستگاه های مرتبط بازگشایی شد و اداره برق نیز جریان برق چند روستا را که به دلیل سقوط درختان دچار قطعی شده بود، برقرار کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بارش سنگین برف از شب گذشته (چهارشنبه ششم اسفند) تاکنون در شهرستان الیگودرز استان لرستان ادامه دارد و موجب بسته شدن راه ارتباطی 372 روستا با مرکز این شهرستان شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
این قطعی برق برای سومین بار پیاپی است که در بازارهای پرتردد اهواز اعمال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد قطعی برق بازارها نمی تواند راهکار مناسبی برای جلوگیری از تجمعات باشد چراکه بازارها در ساعات روز فعال هستند همچنین این اقدام برق منازل مسکونی را هم قطع می کند و موجب نارضایتی مردم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برق در شهرستان های فارسان، کوهرنگ و اردل استان چهارمحال و بختیاری روز جمعه 8 اسفندماه 99 قطع می شود.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از قطع برق سه بازار بزرگ و پرتردد اهواز با دستور فرماندار اهواز و به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد. وی خاطرنشان کرد: این قطعی برق برای سومین بار پیاپی است که در بازارهای پرتردد اهواز اعمال می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۰    
قیمت نفت به دلیل عوامل مختلف همچون ادامه اختلال در جنوب آمریکا که ناشی از یخبندان بی سابقه در تگزاس بود و همچنین ضعف ارزش دلار، در روز چهارشنبه افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه کمبود سیمان در استان به علت قطعی برق کارخانه های سیمان رخ داد، گفت: 300 تن روغن خوراکی در حال حمل به خراسان جنوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با بیان اینکه قطعی برق در طول یک ماه در شهرک ها و کارگاه های تولیدی باعث بیکاری 60 هزار نفر می شود، گفت: کارفرمایان روزانه 2/5 میلیارد تومان از بابت بیکاری کارگران مشمول خسارت شده اند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۱    
در ادامه این مطلب، به مواردی برای حفظ کیفیت مواد غذایی در شرایط یاد شده اشاره کرده ایم که می توانید بخوانید. یخچال بدون برق برای چه مدت سرد باقی می ماند؟ در صورت قطعی برق، یخچال های سالم می توانند حدود 4 ساعت دمای خودشان را در وضعیت استاندارد حفظ کنند، البته اگر در یخچال پس [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی زمین لرزه مزر سی سخت و روستای کمه شهرستان سمیرم قطعی برق 15 روستای بخش پادنای علیا و پادنای سمیرم وصل شد.
نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در هفتاد و دومین جلسه شورای گفت وگوی استان تهران که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، خسارات ناشی از قطعی برق در شهرک های صنعتی را مورد بررسی قرار دادند و از ضرورت جبران این خسارات گفتند ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز از قطع برق بازار مرکزی شهر و بازار کیان در غرب شهر اهواز با دستور فرماندار اهواز، به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به اینکه در قطعی های برق زمستان سال جاری روزانه حدود 2.5 میلیارد تومان خسارت در حوزه بیکاری کارگران در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به کارفرمایان تحمیل شده است، افزود: خسارت قابل توجه واحدهای صنعتی ناشی از قطعی برق بدون اعلام قبلی تحمیل شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: با اعلام آمادگی استان و موافقت مشاور وزیر و رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات مانور سراسری قطعی برق سایت های تلفن همراه در آذربایجان غربی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- استاندار تهران با انتقاد از عدم اطلاع رسانی قطعی برق در زمستان گفت: قطعی برق خسارات سنگینی به واحدهای تولیدی استان تهران وارد کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰    
بی توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و قرمز شدن وضعیت در شهر اهواز و قطعی برق و آب این شهر، همچنان مردم و کسبه بدون رعایت پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی، مشغول رفت و آمد و خریدن کردن در بازار ها هستند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۴    
به گزارش هه وال موکریان ، مسئول روابط عمومی شبکه توزیع برق شهرستان مهاباد در گفت وگو با خبرنگاران گفت: علت قطعی برق در برخی از مناطق سطح شهرستان مهاباد شاخه زنی درختان است. ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز به نقل از رویترز، با توجه به بازگشت آهسته تولید نفت آمریکا به شرایط معمول پس از یخبندان شدید در تگزاس، قیمت نفت از 66 دلار عبور کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه برنامه ای برای قطعی برق در مازندران وجود ندارد گفت : با توجه به سرمای هوا که در پیش است ، در صورت عدم رعایت مدیریت مصرف انرژی ، قطعی برق دور از انتظار نخواهد بود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
باند سارقان سیم و کابل تجهیزات برقی شهرستان ری، دستگیر شدند. کارگران سابق پیمانکاری شرکت برق، سارق کابل های محله بودند. به دنبال ارجاع پرونده های متعدد به پایگاه نهم پلیس آگاهی با موضوع سرقت سیم و کابل و تجهیزات برقی متعلق به شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری که موجب قطعی برق در سطح شهرستان ری و ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۴    
توییت احمدی نژاد و دعا برای مردم تگزاس محمود احمدی نژاد در توئیتی با مردم تگزاس به دلیل نداشتن برق، ایراز همدردی کزد. خبر فوری اخبار گوناگون در میهن نوین:کارهایی که زمان قطعی برق نباید انجام داد بگم بگمِ انتخاباتی میان احمدی نژاد و حدادعادلاحمدی نژاد: ایران و آمریکا می توانند تقابل 40 ساله.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم ایالت تگزاس پس از روز ها قطعی برق و آب در بحبوحه سرمای شدید، قبوض سنگینی برای آب و برق دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی کرمانشاه گفت: از ابتدای ماه گذشته تاکنون سه بار تابلوی برق روستاهای منوچهرآباد و بیجانه سرقت شده به طوری که هربار برای آن مبلغی در حدود 40 میلیون تومان هزینه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی از مردم تگزاس که پس از هجوم سرمای قطبی و قطعی برق هفته گذشته، هنوز قادر به روشن کردن چراغ یا زدن یخچالشان به برق نیستند، برای تنها پنج روز استفاده از برق، قبض 5000 دلاری دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مشاور اقتصادی سابق دونالد ترامپ مدعی شده است که قطع شدن برق تگزاس با طوفان زمستانی سخت از تبعات حضور جو بایدن در کاخ سفید است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به رغم آن که تلاش برای توسعه انرژی های تجدید پذیر بیشتر شده اما همچنان انرژی های فسلی در کشورهای در حال توسعه نقشی اساسی را ایفا خواهد کردو قطعی برق های اخیر اروپا نشان داد که در کنار انرژی های تجدید پذیر باید نیروگاه های گازی نیز همچنان فعال باشند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۸    
ملایر-بسیجیان حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب (ع) سپاه ناحیه ملایر در امدادرسانی به روستاهای بخش جوکار برای رفع قطعی برق با پرسنل توزیع برق شهرستان همکاری و مشارکت کردند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: ساعتی پیش سازمان توزیع برق اهواز، به سبب عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کسبه و شهروندان، برق بازار مرکزی این شهر را قطع کرد. روابط عمومی سازمان توزیع برق اهواز، علت قطعی برق را عدم توجه شهروندان و بازاریان به پروتکل ها و هشدارهای بهداشتی عنوان کرد ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قطعی برق و گاز موردنیاز واحدهای تولیدکننده سیمان در طول چند ماه اخیر از میزان تولید این شرکت ها کاسته است. در چنین شرایطی و با پیشی گرفتن تقاضا از عرضه، قیمت این محصول در بازار افزایش یافته است. ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: در یک ماه اخیر به دلیل کمبود برق و گاز دولت سهم انرژی کارخانه ها را کم و محدود کرد. همین مساله باعث برهم خوردن بازار مصالح فروشان شد حالا اما طبق ادعای رئیس اتحادیه مصالح فروشان، وضعیت کارخانه های تولید سیمان به شرایط عادی برگشته و باعث شده سیمان در بازار به طور چشمگیری ارزان شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری آسوشیتدپرس از افزایش پیدا شدن اجساد شهروندان آمریکایی به ویژه در تگزاس خبر داد که به دلیل سرمازدگی ناشی از قطعی برق جان خود را از دست داده اند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: با تلاش شبانه روزی و با تعویض بیش از 50 اصله تیر و چهار دستگاه ترانسفورماتور، برق تمام روستاهای درگیر برف و مناطق سخت گذر در شهرستان ملایر وصل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره فدرال مدیریت شرایط اضطراری اعلام کرد رئیس جمهور بایدن اعلام وضعیت فاجعه ملی برای ایالت تگزاس را تأیید کرده است. این ایالت به علت سرمای بی سابقه با قطعی برق و آب آشامیدنی روبرو شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سومین قسمت از مجموعه کافه پهلوی به بازخوانی اخبار تورم 30 درصدی در زمان هویدا و خاموشی و قطعی برق در زمان پهلوی از روزنامه درباری رستاخیز می پردازد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال سرمای شدید و یخبندان مرگبار در تگزاس آمریکا، دولت جو بایدن شنبه شب در این ایالت بحران اضطراری اعلام کرد. به گزارش ایرنا، آژانس مدیریت اضطراری فدرال اعلام کرد، دولت اعلامیه بحران بزرگ در تگزاس را که هم اکنون به دلیل سرمای شدید از بی آبی و قطعی برق رنج می برد، تصویب کرده است. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وقوع توفان مرگبار که به قطعی برق و آب و اختلال در تامین آب آشامیدنی برای میلیون ها نفر از اهالی تگزاس منجر شده است، رییس جمهوری آمریکا را مجبور کرده که از اعلام فاجعه بزرگ برای استفاده از منابع مالی بیشتر در این منطقه سخن بگوید.
قیمت نفت روز جمعه با آماده شدن شرکت های انرژی تگزاس برای از سرگیری فعالیت میادین نفت و گاز که به دلیل سرمای شدید و قطعی برق متوقف شده بودند، برای دومین روز متوالی کاهش پیدا کرد اما هفته را با رشد قیمت ملایمی به پایان رساند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۹    
شفقنا- بوران و سرمای شدید در برخی نقاط آمریکا به خصوص تگزاس میلیون ها نفر را بدون آب و برق آواره کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سرمای شدید که در اکثر مناطق تگزاس با بوران و برف شدید همراه بود، باعث قطعی برق 3/5 میلیون نفر در تگزاس شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری بلومبرگ با اشاره به قطعی برق ناشی از سرمای شدید در آمریکا به ویژه در ایالت تگزاس، چالش تهیه موادغذایی را کابوس دیگر ساکنان این ایالت توصیف کرد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
درپی قطعی برق و گاز شهروندان تگزاس برای گرم کردن خانه از بخاری ماشین استفاده می کنند!
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۸۴ سایت دیگر  
همزمان با مانور هماهنگ در سراسر کشور، برق مراکز غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال و انشعاب های غیرمجاز مورد استفاده تابلوهای تبلیغاتی در تهران قطع شد.