جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۶:۰۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت اضطراری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد ژاپن اعلام کرد به زودی در سه استان دیگر این کشور که به شدت تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته اند، وضعیت اضطراری اعلام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته بین المللی المپیک باوجود افزایش نگرانی ها در ژاپن پس از اعلام و تمدید وضعیت اضطراری در این کشور به دلیل پاندمی کرونا، همچنان نسبت به برگزاری المپیک توکیو طبق برنامه مصمم است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۴    
یک گروه از کارشناسان مستقل منصوب شده از سوی سازمان جهانی بهداشت، با انتشار گزارشی ضمن انتقاد از عملکرد دولت ها و سازمان جهانی بهداشت در رویارویی با همه گیری جهانی ویروس کرونا، خواستار اعمال اصلاحات فوری در نظام بهداشت جهان شدند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۲    
به گزارش جماران ، ای بی سی نیوز گزارش داد کمبود سوخت در آمریکا با صف های طولانی، زد و خوردها در این صف ها و افزایش تنش ها وارد روز ششم خود می شود. نتیجه حمله سایبری به بزرگترین شبکه خط لوله انتقال سوخت آمریکا، ایجاد هرج و مرج در پمپ بنزین ها ...
برترین ها / پرسش   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرارو: در پی حمله سایبری باج افزاری، متصدیان خط لوله کلنیال مجبور شدند فعالیت قسمت اصلی شبکه انتقال سوخت را متوقف کنند.به گفته اف بی آی یک گروه تبهکار به نام دارک ساید مسئول این حمله باج افزاری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا به دلیل نگرانی از کمبود بنزین و افزایش قیمت پس از حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت این کشور، وضعیت اضطراری اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سومین وضعیت اضطراری در ژاپن از آغاز همه گیری ویروس کرونا اکنون در شش استان برقرار است دو استان دیگر شامل استان های آیچی و فوکوئوکا از امروز چهارشنبه به این فهرست اضافه شده اند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تنیسور مطرح اسپانیایی اعلام کرد هنوز برای حضوردر بازی های المپیک تصمیم نگرفته است. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، رافائل نادال هم چنان درباره حضور خود در المپیک امسال توکیو مردد است و اعلام کرد هنوز تصمیمی درباره این موضوع نگرفته است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان - جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز سه شنبه در اطلاعیه ای به کنگره آمریکا اعلام کرد که او دستور اضطراری را امضا کرد که به موجب آن مقامات می توانند افرادی را که امنیت و ثبات یمن را تهدید می کنند تحریم کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه خبری الجزیره از آغاز دور جدید موشک باران تل آویو و حومه آن و همچنین افزایش شمار کشته های صهیونیستی حملات موشکی مقاومت فلسطین به 5 تن خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا دستور اجرایی سال 2012 درباره وضعیت اضطرار ملی نسبت به یمن را برای یکسال دیگر تمدید کرد. به گزارش ایرنا، جو بایدن روز سه شنبه در نامه های جداگانه به کنگره و روزنامه رسمی این کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
دولت آمریکا به خاطر هک شدن بزرگترین شبکه انتقال خط لوله سوخت در این کشور و نبود بنزین و گازوئیل در برخی مناطق اعلام وضعیت اضطراری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کالیفرنیا نگران از تکرار فصل آتش سوزی فاجعه بار سال 2020، در 41 شهرستان از 58 شهرستان این ایالت وضعیت اضطراری خشکسالی اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۶    
تهران- ایرنا- پایگاه خبری اکسیوس از اعلام وضعیت اضطراری خشکسالی در کالیفرنیای آمریکا خبر داد و نوشت: مقامات ایالتی نگران هستند این وضعیت به تکرار فاجعه آتش سوزی سال 2020 منجر شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال حمله گسترده سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال سوخت آمریکا و تعطیلی این خطوط، دولت بایدن مجبور شد در پایتخت و 17 ایالت این کشور وضعیت فوق العاده اعلام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حمله باج افزای به شرکت خط لوله تامین سوخت آمریکا سبب شده دولت این کشور وضعیت اضطراری اعلام کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حمله سایبری به بزرگترین خط لوله انتقال فرآورده های نفتی و سوخت در آمریکا نگرانی هایی را برای مقامات این کشور به دنبال داشته و باعث شده تا واشنگتن وضعیت اضطراری منطقه ای در چند ایالت اعلام کند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۸    
در پی حمله سایبری به خطوط اصلی انتقال سوخت در ایالات متحده، این کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری اخیر به بزرگترین شرکت خط لوله آمریکا، مقام های کاخ سفید علاوه بر واشنگتن دی سی در 17 ایالت این کشور اعلام وضعیت اضطراری کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، در پی حمله سایبری به بزرگترین شبکه توزیع فرآورده ای نفتی،دولت آمریکا وضعیت اضطراری اعلام کرد. دولت آمریکا روز یکشنبه در پی حمله سایبری هکرها به بزرگترین لوله نفتی این کشور، اعلام وضعیت اضطراری کرده است.کاخ سفید در 17 ایالت آمریکا، منطقه کلمبیا و واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۳    
در پی حمله سایبری اخیر به بزرگترین شرکت خط لوله آمریکا، مقام های کاخ سفید علاوه بر واشنگتن دی سی در 17 ایالت این کشور اعلام وضعیت اضطراری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی حمله سایبری اخیر به بزرگترین شرکت خط لوله آمریکا، مقام های کاخ سفید علاوه بر واشنگتن دی سی در 17 ایالت این کشور اعلام وضعیت اضطراری کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – کاخ سفید در 17 ایالت آمریکا، منطقه کلمبیا و واشنگتن، اعلام وضعیت اضطراری کرد. به گزارش خبرگزاری شینهوا ، این اعلام وضعیت اضطراری در واکنش به حمله سایبری اخیر به شرکت کولونیال پایپ لاین صورت می گیرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۴    
شفقنا- در پی حمله سایبری به خطوط اصلی انتقال سوخت در ایالات متحده، این کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس 24، بزرگترین سیستم خط لوله انتقال سوخت در ایالات متحده در پی حمله سایبری خاموش شد ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۲    
رئیس اورژانس سازمان بهداشت جهانی گفت این امیدوار است که بازیهای المپیک در ژاپن برگزار شود و تاکید کرد که بسیاری از تصمیمات مربوط به چارچوب برگزاری بازیها فقط در آخرین لحظات به دلیل پیشرفت خطرات ناشی از شیوع کرونا انجام می شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۷    
با اینکه برگزاری المپیک هنوز در هاله ای از ابهام است و توکیو همچنان در وضعیت اضطراری به سر می برد، هنوز به طور رسمی هیچ مقام رسمی خبر برگزار نشدن این رویداد بزرگ و مهم دنیای ورزش را نداده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۳    
شفقنا- سودان پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر احتمال سقوط بقایای موشک چینی در خاک این کشور در صبح امروز(شنبه)، وضعیت اضطراری اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپوتنیک عربی، به گزارش وب سایت خبری سودان تریبون ، دولت سودان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر ژاپن وضعیت اضطراری برای مقابله با کرونا در این کشور را در حالی که تنها چند ماه به افتتاح بازی های المپیک باقی است، تمدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل وضعیت اضطراری کرونایی در ژاپن، احتمال لغو دیدار رئیس کمیته بین المللی المپیک از ژاپن وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد ژاپن اعلام کرد که دولت این کشور به منظور مهار افزایش شدید موارد ابتلا به ویروس کرونا قصد دارد وضعیت اضطراری فعلی را در توکیو و سه منطقه دیگر تا پایان ماه مه تمدید کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۰    
دولت ژاپن تصمیم دارد به منظور مهار افزایش موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا، وضعیت اضطراری را در توکیو و سه منطقه دیگر حدود سه هفته و تا اواخر ماه مه تمدید کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد وضعیت اضطراری مربوط به سوریه و عراق و چند کشور آفریقای مرکزی را برای یک سال دیگر تمدید می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۶    
شفقنا- با نزدیک شدن به مسابقات المپیک ژاپن وضعیت اضطراری ویروس کرونا را تمدید و محدودیت ها را در مناطق بیشتری اعمال می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس 24، اقدامات اضطراری سختگیرانه تر شامل محدود کردن فعالیت تجاری و تعطیلی بارها و رستوران ها در این کشور اعمال می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت بایدن، وضعیت اضطراری ملی را با توجه به آنچه اقدامات تهدید آمیز دولت سوریه ادعا می شود برای یک سال دیگر تمدید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کاخ سفید در تارنمای رسمی خود از تمدید وضعیت اضطراری ملی ایالات متحده در ارتباط با سوریه و عراق خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: جو بایدن رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که برای یک سال دیگر وضعیت اضطراری را در مورد سوریه با توجه به اقدامات دولت سوریه تمدید می کند. بایدن مدعی شد که ایالات متحده بر اساس اقدامات آینده دولت سوریه در سیاست موجود تجدید نظر خواهد کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شکی نیست که اکنون در اردیبهشت 1400 یک وضعیت اضطراری انسانی در هند رخ داده است. هند یک نمونه فاجعه بار از جمعیتی است که قطعاً در برابر کووید19 به مصونیت گله ای نرسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱    
مقامات ژاپن امروز درباره تمدید وضعیت فوق العاده کرونایی در این کشور و آینده رقابت های المپیک تصمیم گیری خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقامات ژاپن در حالی با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا مواجه هستند که در توکیو، اوساکا و دو استان دیگر وضعیت اضطراری برقرار است. کارشناسان این افزایش مبتلایان را به یک نسخه جهش یافته واگیردارتر نسبت می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۵    
شفقنا- شورای امنیت بین المللی درباره اوضاع میانمار پس از اعلام وضعیت اضطراری که توسط ارتش این کشور در اوایل فوریه جاری اعلام شده، ابراز نگرانی عمیق کرد. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بیماران کرونایی و کمبود جا در وضعیت اضطراری بیمارستان های هند - بیمارستان Holy Family در دهلی نو
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که حدود 3 ماه تا برگزاری المپیک توکیو باقی است، ژاپن بیش از گذشته با چالش های مختلفی روبرو شده که ابهاماتی را درباره برگزاری بازی ها به وجود می آورد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اسناد منتشر شده از سوی مقامهای اوکراینی به مناسبت سی و پنجمین سالگرد وقوع حادثه مخرب نیروگاه هسته ای چرنوبیل، اتحاد شوروی سابق، پیش از وقوع فاجعه سال 1986 در نیروگاه هسته ای چرنوبیل، می دانست که این نیروگاه در وضعیت خطرناکی قرار داشته اما روی وضعیت اضطراری در آنجا سرپوش گذاشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، در فاصله کمتر از سه ماه مانده تا آغاز المپیک 2020 در توکیو، مقامات ژاپنی همچنان در تلاش برای کنترل ویروس کرونا در کشورشان هستند تا جایی که از طرف نخست وزیر ژاپن سومین وضعیت اضطراری در توکیو و برخی از استان های غربی این کشور اعلام شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : موج دوم کرونا در هند به سرعت در حال تبدیل شدن به بحرانی مرگبار است. بیمارستان های این کشور به شکل عجیبی پر شده، عرضه اکسیژن کم است، مردم نگران و مضطرب که در صف دریافت نوبت پزشکی هستند کرور کرور می میرند و شواهد نشان می دهد که میزان آمار فوتی ها بسیار بیشتر از آماری است که به طور رسمی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۱    
پایتخت ژاپن برای سومین بار با وضعیت اضطراری ناشی از شیوع روز افزون ویروس کرونا مواجه شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جنگ نفت کش ها در سواحل سوریه، اعلام نسل کشی ارامنه توسط بایدن، به آتش کشیده شدن پرچم های ترکیه و آذربایجان در ایروان، بستن بخش هایی از دریای سیاه توسط روسیه، اولین سفر خارجی حاکم نظامی میانمار و اعلام وضعیت اضطراری ملی در هند سرخط رسانه های دنیا را در نیم روز گذشته شکل داده اند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اعمال طرح ترافیک به شکل کنونی صرفا یک منبع درآمد برای شهرداری تهران است که در این وضعیت مالی، مبلغ کمی هم نخواهد بود. اما انتقاد اصلی، فارغ از وضعیت اضطراری کرونا که دیر یا زود رفع خواهد شد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۱    
شفقنا- عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر فرمانی مبنی بر اعلام وضعیت اضطراری سه ماهه در سراسر این کشور صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از صدی البلد، این فرمان که امروز(یکشنبه) توسط جراید رسمی مصر منتشر شده، با توجه به شرایط امنیتی و بهداشتی این کشور صادر شده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته هستند: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 147 میلیون و 53 هزار نفر رسیده و بیش از 3 میلیون و 112 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده دادند. ...