پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۹:۳۸Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان های تروریستی»

وانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در تداوم تلاش های نافرجام برای افزودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهاد رسمی نظامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی خارجی اروپا، قطعنامه ای مداخله جویانه را در خصوص مسمومیت دختران دانش آموز ایرانی تصویب و به این بهانه درخواست خود علیه سپاه را تکرار کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در تداوم تلاش های نافرجام برای افزودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهاد رسمی نظامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی خارجی اروپا، قطعنامه ای مداخله جویانه را در خصوص مسمومیت دختران دانش آموز ایرانی تصویب و به این بهانه درخواست خود علیه سپاه را تکرار کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در تداوم تلاش های نافرجام برای افزودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نهاد رسمی نظامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی خارجی اروپا، قطعنامه ای مداخله جویانه را در خصوص مسمومیت دختران دانش آموز ایرانی تصویب و به این بهانه درخواست خود علیه سپاه را تکرار کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران گفت: نمونه تلاش برای جابجا شدن ارزش ها و ضدارزش ها این است که امروز برخی جرأت می کنند با استفاده از تبلیغات انحرافی و در سایه سلطه رسانه ای ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران گفت: نمونه تلاش برای جابجا شدن ارزش ها و ضدارزش ها این است که امروز برخی جرأت می کنند با استفاده از تبلیغات انحرافی و در سایه سلطه رسانه ای ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اغتشاشات اخیر در ایران و سوء استفاده جریان های تروریستی از این شرایط اظهار داشت: متأسفانه برخی از دولت های اروپایی تحت تأثیر دروغ سازی گروهک تروریستی منافقین که سال ها در فهرست سازمان های تروریستی آمریکا قرار داشت، دچار خطای تحلیل شدند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- منابع رژیم صهیونیستی گزارش دادند: وزیر امور خارجه این رژیم در سفر به آلمان به رایزنی درباره برنامه هسته ای ایران و موضوع قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی می پردازد. ...
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نشریه دیلی تلگراف انگلیس مدعی شد که دیپلمات های دولت جو بایدن روی لندن فشار آورده تا مانع اجرای طرح وزارت کشور دولت ریشی سوناک، برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به سازمان های تروریستی شوند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه آلمان پس از نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا گفت که مبنایی قانونی برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی اروپا وجود نداد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیش از آغاز نشست شورای روابط خارجی اروپا، به سوالی درباره تصمیم اتحادیه اروپا در زمینه موضوع تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران ایران پاسخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آلمان گفت که کارشناسان حقوقی اتحادیه اروپا هیچ مبنای حقوقی برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست ادعایی سازمان های تروریستی پیدا نکرده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آنالینا بربوک وزیر خارجه آلمان امروز گفت: فعلا ما زمینه حقوقی در اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی را نداریم. بربوک پس از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل این موضوع را عنوان کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۱    
سفارت ایران در انگلیس گزارش روزنامه انگلیسی "دیلی تلگراف" را مملوّ از اتهامات ساختگی دانست و از این نشریه خواست به جای انتشار ادعا های بی پایه اسرائیل و برخی سازمان های تروریستی به منابع موثق استناد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سفارت ایران در انگلیس گزارش روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف را مملو از اتهامات ساختگی علیه کشورمان دانست و از این نشریه خواست به جای انتشار ادعا های بی پایه اسرائیل و برخی سازمان های تروریستی به منابع موثق استناد کند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۵    
معاون وزیر کشور انگلیس که از هواداران گروهک تروریستی منافقین و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست موسوم به سازمان های تروریستی این کشور بشمار می رود، تصریح کرد که دولت لندن صدای مخالفان سپاه را می شنود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زلزله هفته گذشته در سوریه و ترکیه به علت مصائب انسانی و اقتصادی حاصله، پیامدهای داخلی، منطقه ای و بین المللی خواهد داشت. تاثیرات این زلزله بر آینده سیاسی بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه و رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه و بر منافع قدرت های جهانی و منطقه ای در سوریه قابل تامل است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یک گروه از سناتورهای آمریکا در تلاش هستند که گروه نظامی واگنر وابسته به روسیه به فهرست واشنگتن موسوم به سازمان های تروریستی خارجی اضافه شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه می گوید که گروه ها و سازمان های تروریستی همواره تحت حمایت مستقیم و مستمر آمریکا بوده و هستند. خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی ، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری به انتقاد از سیاست خارجی آمریکا پرداخت. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت انگلیس در ادامه تلاش های شکست خورده غرب برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نهاد رسمی نظامی ایران در فهرست موسوم به سازمان های تروریستی خارجی این کشور، به پرونده سازی در سازمان ملل متحد متوسل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان های تروریستی مستقر در شمال غرب سوریه، بدون توجه به پیامدهای فاجعه بار زلزله مهیبی که هزاران قربانی به جای گذاشته، در صدد بهره برداری سیاسی از این زمین لرزه برای تحقق اهداف خود به ویژه مقابل دولت سوریه هستند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ارائه کرسی ایران در کنفرانس امنیتی مونیخ به جریان اپوزیسیون، تنها حلقه ای از زنجیره کلی طرح و برنامه های گسترده جهان غرب جهت تقابل و خصومت گفتمانی با ایران و البته کسب نتایج عینی از این مساله محسوب می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده پارلمان آلمان تأکید کرد که قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی، مستلزم طی شدن مقدمات حقوقی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دفتر دادستان کل استرالیا گفت که قوانین موجود، مسیری برای قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی تدارک ندیده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس : دفتر دادستانی استرالیا اعلام کرد: به عنوان یک دولت-ملت، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آن نوع سازمان هایی که در قوانین مجرمانه مشمول سازمان های تروریستی می شود نیست.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ارگان رسانه سازمان سیا در تحلیلی مایوس کننده اذعان کرد: زمزمه تحریم سپاه پاسداران از سوی پارلمان اروپا بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. وبسایت رادیو فردا می نویسد: قرار است برای بار دیگر ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مولود چاووش اوغلو ، وزیر امور خارجه ترکیه تصریح کرد سازمان های تروریستی مخفی شده در سوئد مانع از پیوستن استکهلم به ناتو هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی ...
اقتصاد ایران: روزنامه انگلیسی از توقف برنامه های بریتانیا برای غیرقانونی اعلام کردن سپاه پاسداران و قرار دادن نام این نهاد در فهرست سازمان های تروریستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
برخی منابع مطلع در دولت انگلیس گفته اند که این کشور برنامه اش برای قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست سازمان های تروریستی را به بعد موکول کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
70 نفر از فعالان سیاسی، مدنی و رسانه ای ایرانی داخل و خارج کشور با امضای بیانیه ای اقدام اخیر پارلمان اروپا برای قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کردند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد؛ قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا تنها اوضاع را دشوارتر می کند. روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز گزارش داد که اتحادیه اروپا در حال بررسی گزینه های قانونی برای شناسایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک گروه تروریستی است ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به عنوان هماهنگ کننده توافق هسته ای هشدار داد که افزودن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به فهرست موسوم به سازمان های تروریستی خارجی این اتحادیه، دورنمای مذاکرات درباره ازسرگیری اجرای برجام را نابود می کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
العربی الجدید در تحلیل خبر تلاش اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی نوشت که اگر اتحادیه اروپا چنین تصمیمی بگیرد، تغییر بزرگی در سیاست خارجی اتحادیه محسوب می شود که می تواند به امیدها برای احیای توافق هسته ای ایران و غرب پایان دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا تنها اوضاع را دشوارتر می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فایننشال تایمز چاپ لندن روز دوشنبه در گزارشی مدعی شد که افزودن سپاه به آنچه فهرست سازمان های تروریستی خارجی اتحادیه اروپا نامید، از حمایت فرانسه و آلمان برخوردار است که عضو توافق هسته ای ایران هستند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۲۲    
یک پیشکسوت ورزش خراسان جنوبی گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی در قطعنامه پارلمان اروپا در حقیقت یک اقدام فرصت طلبانه و غیر اصولی و مبارزه با اصل نظام اسلامی است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در پیامی اعلام کرد: تصمیم گرفتیم به سازمان های تروریستی حمله کنیم. پاسخ ما قوی، سریع و دقیق خواهد بود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۳۸    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: غربی ها با تردید زیاد، فکر می کنند که با تصویب طرح قراردادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی، ایران اسلامی و سپاه مرعوب و تسلیم خواهند شد و یا امتیازی خواهند داد که این تصور کاملا غلط است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۷:۳۸    
کارشناس مسائل سیاسی خراسان جنوبی گفت: قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی را می توان به نوعی انتقام جویی اروپا و آمریکا از جمهوری اسلامی دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۰    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: با توجه به صدور قطعنامه پارلمان اروپا و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه این اقدام را فاقد وجاهت قانونی و فاقد اهمیت خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب در لیست سازمان های تروریستی نشانه عصبانیت آمریکا و اروپا است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه استان ایلام در بیانیه ای، اقدام خصمانه و قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا را که خواستار قرار گرفتن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست سازمان های تروریستی بود را محکوم کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در بیانیه شورای امنیت ملی ترکیه که روز چهارشنبه منتشر شده، آمده است: ما تأکید می کنیم کشورهایی که می خواهند به ناتو بپیوندند، باید طبق روح و قوانین این سازمان عمل کنند . ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوئد روز سه شنبه 4 بهمن گفت که نمی توان سپاه پاسداران را صرفا به خاطر اقداماتش در ایران در فهرست گروه ها و سازمان های تروریستی قرار داد. به گفته او، وگرنه این مخاطره وجود دارد که فردی که تحت تحریم قرار گرفته به دادگاه اتحادیه اروپا شکایت بیاورد و از فهرست حذف شود و این امر ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو با اشاره به حملاتی که سازمان های تروریستی از 2004 تا 2017 از شمال تا جنوب اروپا طراحی و اجرا کردند، گفت: اگر ⁧سپاه پاسداران⁩ نبود، اروپایی ها هنوز باید در خیابان های خود جنازه جمع می کردند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
در پی تروریستی خواند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی پالمان اروپا، حجت السلام و المسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور با فرمانده کل سپاه پاسداران دیدار و گفت وگو کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۴    
علیرضا احمدی-روزنامه نگار در روزهای اخیر با وجود فضاسازی های ضدایرانی آمریکا و اتحادیه اروپا برای افزایش فشارها بر ایران از طریق اعمال تحریم های جدید و تهدید گنجاندن نام سپاه در فهرست ادعایی سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، تهران با توسعه هدفمند همکاری های منطقه ای ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۴۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به تصویب قطعنامه برای قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا، گفت: به عنوان مدعی العموم اعلام می دارد که این اقدام فاقد وجاهت قانونی و خلاف حقوق بین الملل بوده و به منظور جلوگیری از تکرار این اقدام خلاف ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۷۸ سایت دیگر  
سپهبد علی محمود عباس در واکنش به اقدام اخیر پارلمان اروپا مبنی بر درخواست قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی گفت: دولت هایی که خود مبدا و منشا تروریسم هستند دیگران را متهم به تروریست می کنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷    
دلار حول خبر تروریستی شدن سپاه از طرف اتحادیه اروپا، چهار هزار تومان رشد کرد. اما قریب به اتفاق وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا، افزودن نام سپاه به فهرست سازمان های تروریستی را مشروط به حکم دادگاه توسط یکی از کشورهای اروپایی توصیف کردند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار بوشهر گفت: همه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان بوشهر در برگزاری باشکوه برنامه های دهه مبارک فجر همکاری کنند. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...