چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان های تروریستی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزارت خارجه روسیه گفت روسیه مصلحت می داند که نیروهای مسلح اوکراین (AFU)، سرویس امنیت اوکراین (SBU) و اداره اصلی اطلاعات وزارت دفاع اوکراین (HUR) را به عنوان سازمان های تروریستی به رسمیت بشناسد و فقط موضوع زمان مطرح است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه های رسمی، دولت ریاض امروز سه شنبه حکم اعدام 7 نفر را که به اتهام ایجاد و تأمین مالی سازمان های تروریستی محکوم شده بودند، اجرایی کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عربستان اعلام کرد 7 نفر را به اتهام خیانت، تهدید ثبات و امنیت، تشکیل سازمان های تروریستی و حمایت مالی از آن ها و جاسوسی اعدام کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- بافل جلال طالبانی، رئیس اتحادیه میهنی کردستان با بیان اینکه مبارزه با سازمان های تروریستی پایان نیافته است، بر وضعیت بی ثبات منطقه به دلیل درگیری های منطقه ای تاکید کرد و افزود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به قرار گرفتن نام این جنبش در فهرست سازمان های تروریستی آمریکا گفت: آمریکا می خواهد به یمن آسیب بزند و این تصمیمات برای حمایت از رژیم صهیونیستی و تشویق آنها به ادامه جنگ و نسل کشی علیه مردم فلسطین در نوار غزه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله در واکنش به قرار گرفتن نام این جنبش در فهرست سازمان های تروریستی آمریکا، این اقدام را بیانگر نفاق واشنگتن دانست و بر ادامه حمایت از ملت فلسطین تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شورای امنیت سایبری امارات از مقابله با حملات سایبری بدی که به زعم آن توسط سازمان های تروریستی سایبری انجام شده و تعدادی از بخش های حیاتی و استراتژیک این کشور را هدف قرار داد، خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایران تمام سازمان های تروریستی جهادی از جمله حماس و جهاد اسلامی را که در حمله 7 اکتبر نقش داشتند، تد، تأمین مالی کرده و به آنها سلاح و آموزش نظامی می دهد، بنابراین به نظر من شواهد فراوانی وجود دارد که می توان آنها را به دادگاه لاهه ارائه کرد .
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۸    
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در پاسخ به سوال به رسمیت شناختن اداره اطلاعات اصلی وزارت دفاع اوکراین و سرویس امنیتی اوکراین به عنوان سازمان های تروریستی گفت که فقط دادگاه می تواند چنین تصمیمی را اتخاذ کند. ...
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۱    
اقدام آمریکا در قرار دادن نام حوثی های یمنی در فهرست سازمان های تروریستی این کشور، تا حد زیادی به جلوه ای از مداخله جویی های خارجی دولت بایدن تبدیل شده است. مساله ای که انتقادات زیادی را از این دولت برانگیخته است. البته که دولت بایدن خود هم نمی داند چگونه باید به ماجراجویی جدیدش در یمن خاتمه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام دولت آمریکا در قراردادن نام انصارالله در فهرست سازمان های تروریستی مورد ادعای واشنگتن را محکوم کرد و آن را اقدامی تحریک کننده و در راستای تکمیل نقش حمایتی آمریکا از جنایت های رژیم کودک کش صهیونیستی دانست.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱    
سپاه با موشک باران مقرهای سازمان های تروریستی حاشیه کشور، ضمن تأمین بیشتر امنیت جمهوری اسلامی ایران، پیامی برای طرف های درگیر در جنگ های منطقه آسیای غربی ارسال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اقدام دولت آمریکا در قرادادن نام انصارالله در فهرست سازمان های تروریستی گفت: آمریکا با تروریستی خواندن جنبش انصارالله، بار دیگر نشان داد که مایل به اصلاح سیاست های غلط و مخرب خود در منطقه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در پی درج نام جنبش انصارالله یمن در فهرست سازمان های تروریستی جهانی از سوی آمریکا، دبیرکل گردان های حزب الله عراق با ارسال نامه ای به رهبر این جنبش، حمایت خود را از انصارالله اعلام کرد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت امریکا روز چهارشنبه 27 جدی گروه حوثی های یمن که مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران هستند را دوباره به فهرست ویژه تروریست های بین المللی بازگرداند.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، شبکه المسیره نیز گزارش داد که آمریکا و انگلیس به استان های الحدیده ، صعده ، تعز ، ذمار و البیضاء حملات هوایی انجام داده اند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۵:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از الجزیره، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت آمریکا امروز چهارشنبه بدون اشاره به جنایت های گسترده رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به ویژه علیه مردم مظلوم غزه، در سخنانی اعلام کرد: واشنگتن دوباره حوثی های یمن (ارتش ملی یمن) را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق به اقدام خصمانه آمریکا علیه انصارالله یمن در خصوص قرار دادن این جنبش در لیست سازمان های تروریستی واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
جان کربی سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در نشست خبری به اقدام کشورش درباره قرار دادن مجدد نام انصارالله یمن در لیست سازمان های تروریستی خود اشاره کرد و گفت اگر انصارالله حملات خود را متوقف کند واشنگتن این اقدام را بررسی خواهد کرد و در غیر این صورت در انجام اقدامات لازم تردید نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جنبش های جهاد و حماس فلسطین طی بیانیه هایی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در درج نام جنبش انصار الله یمن در فهرست سازمان های تروریستی از تلاش های یمن و انصارالله در حمایت از فلسطین تقدیر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین شامگاه چهارشنبه اقدام آمریکا درباره درج مجدد نام جنبش انصارالله یمن در لیست سازمان های تروریستی را با شدیدترین عبارات محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جهاد اسلامی فلسطین اقدام آمریکا در درج نام جنبش انصار الله یمن در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن شامگاه چهارشنبه با تاکید بر اینکه یمن سالهاست تحت محاصره اقتصادی آمریکا قرار دارد، اقدام این کشور مبنی بر درج مجدد این جنبش در لیست سازمان های تروریستی را بی اثر دانست.
پس از اینکه واشنگتن جنبش انصارالله یمن را مجددا به فهرست سازمان های تروریستی اضافه کرد، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد در وضعیت جنگی با انصارالله نیست.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از الجزیره، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت آمریکا امروز چهارشنبه بدون اشاره به جنایت های گسترده رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی به ویژه علیه مردم مظلوم غزه ...
حیات   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از اینکه واشنگتن جنبش انصارالله یمن را مجددا به فهرست سازمان های تروریستی اضافه کرد، وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد در وضعیت جنگی با انصارالله نیست. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
این در حالی است که ارتش یمن از آغاز جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه، کشتی های مرتبط با این رژیم را هدف قرار می دهد و آمریکا و متحدانش هم به بهانه حمایت از آزادی دریانوردی و کاهش توان ارتش یمن بامداد جمعه حملاتی را علیه چند موضع در خاک یمن انجام دادند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا با بیان اینکه مجددا حوثی های یمن را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد با تاکید بر این که این تصمیم پس از 30 روز اجرایی می شود افزود: اگر حوثی ها حملات خود را در دریای سرخ متوقف کنند، واشنگتن این تصمیم را مورد بررسی مجدد قرار می دهد ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که مجددا حوثی های یمن را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جک سالیوان ، مشاور امنیت ملی امریکا با بیان اینکه ما انصارالله یمن را بار دیگر به فهرست سازمان های تروریستی جهان بازگرداندیم ، گفت: حوثی ها اگر حملات خود را در دریای سرخ متوقف کنند، واشنگتن حذف نام این گروه را از فهرست گروه های تروریستی بررسی خواهد کرد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: یک مقام آمریکایی گفت، دولت جو بایدن به دلیل تداوم حملات حوثی ها به مسیر کشتی رانی بین المللی در دریای سرخ و خلیج عدن، درصدد است که این گروه را دوباره در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۷    
به به گزارش آسیانیوز؛ این اقدام جدید واشنگتن علیه حوثی ها سه سال پس از آن صورت می گیرد که آنتونی بلینکن، وزیر خارجه دولت بایدن تصمیم دولت ترامپ مبنی بر قرار دادن این گروه شبه نظامی به عنوان یک سازمان تروریستی بیگانه را ملغی کرده بود. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۲    
بیست سال است که یک مشت زورگو به کمک سرمایه های بین المللی و به برکت سازمان های تروریستی صهیون و هاگانا خاک فلسطین را اشغال کرده اند و یک میلیون ساکنان آن را بیرون ریخته اند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی ناآرامی های اخبر در اکوادور، نیرو های ارتش در خیابان ها پایتخت این کشور مستقر شدند. به گزارش فرارو، به دنبال خشونت های بی سابقه در اکوادور در روز های اخیر، رئیس جمهور این کشور ضمن اعلام وضعیت اضطراری، 22 باند تهبکار را به عنوان سازمان های تروریستی معرفی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بیست سال است که یک مشت زورگو به کمک سرمایه های بین المللی و به برکت سازمان های تروریستی صهیون و هاگانا خاک فلسطین را اشغال کرده اند و یک میلیون ساکنان آن را بیرون ریخته اند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۷    
به گزارش آسیانیوز؛ نیروهای مسلح اکوادور، روز چهارشنبه 20 دی ماه ویدیوی از درگیری ارتش این کشور با باندهای مسلح و تبهکار مواد مخدر در شهر جنوبی هواکیلاس، نزدیک مرز با پرو منتشر کردند. این ویدئو در گرماگرم موج تازه جنایت و خشونت در سراسر این کشور منتشر شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا_ در سایه واکنش دولت استرالیا به افزایش حوادث یهودی ستیزی در پی جنگ اسرائیل و حماس در غزه، قوانین ممنوعیت سلام نازی و استفاده از نمادهای مرتبط با سازمان های تروریستی از امروز(دوشنبه) به مرحله اجرا درآمد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قزاقستان اعلام کرد که تصمیم گرفته اند تا نام گروه طالبان که در اوت 2021 در افغانستان به قدرت رسید را از فهرست سازمان های تروریستی در این کشور حذف کنند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۷    
به گزارش اسپوتنیک، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه بیان کرد که تصمیم قزاقستان برای حذف نام طالبان از فهرست سازمان های تروریستی به خارج شدن افغانستان از انزوا کمک می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه قزاقستان امروز (جمعه) اعلام کرد که این کشور دیگر طالبان را یک سازمان ممنوعه تلقی نمی کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
واقعیت ماجرا این است که در طول این سال ها روابط ایران و سوئد چندان دوستانه نبوده است. بخش زیادی از خرابکاری ها، جاسوسی ها و اقدامات تروریستی و امنیتی که در ایران انجام می شد ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از تارنمای نشریه اینفوبائه، خاویر میلِی رئیس جمهوری جدید آرژانتین در پاسخ به درخواست سابرینا آخمِشِت (Sabrina Ajmechet) قانونگذار آرژانتینی مبنی بر قرار دادن حماس در فهرست سازمان های تروریستی ، تلاش دولت در راستای این اقدام را تایید کرد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تلاش چند دهه ای کشور های غربی مدعی حقوق بشر برای تطهیر گروهک تروریستی منافقین با هدف استفاده ابزاری از آن به ویژه جهت اعمال فشار بر ایران ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۶    
بودجه دفاعی سال مالی 2024 حدود 28 میلیارد دلار نسبت به بودجه سال 2023، افزایش داشته و منابعی به سازمان تروریستی سوریه اختصاص یافته است.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: پارلمان اروپا از اتحادیه اروپا خواست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فهرست سازمان های تروریستی اتحادیه اروپا افزوده و رئیس جمهور ایران را تحریم کند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
پارلمان اروپا به بهانه حمایت از مسائل حقوق بشری قطعنامه ای را تصویب کرد که به آنچه به گفته آنها سیاست گروگان گیری از سوی ایران نامیده شده ،محکوم شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جان کربی اعلام کرد به دلیل ربودن کشتی اسراییلی از سوی انصارالله یمن، ممکن است این جنبش بار دیگر در لیست سازمان های تروریستی آمریکا قرار گیرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۸    
نگاهی به تاریخ اسرائیل نشان می دهد تاسیس این کشور از ابتدا با ایده ترور بوده است. نقش تجدیدنظرطلبان یهود و چهره هایی چون ژابوتینسکی و تشکیل سازمان های تروریستی چون بتار و ایرگون نشان می دهد ایده ترور از ابتدا در اسرائیل ایده ای حاکمیتی بوده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اردوغان با اشاره به اینکه حتی اگر مدیران دولتی سکوت کنند، مردم ساکت نمی نشینند، گفت: با وجود همه ممنوعیت ها و همه موانع در خیابان های اروپا، مردم خواستار عدالت در میادین هستند ...
فرهنگ سدید   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان مجاهدین خلق که در ایران به عنوان سازمان منافقین مشهور است، با فاصله، جنایتکارترین گروه اپوزیسیون در ایران به شمار می رود. خروج این گروه از فهرست سازمان های تروریستی در آمریکا و اروپا، زمینه ساز فعالیت های رسمی آن را فراهم کرد ...