پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۶:۴۶May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه با صدور بیانیه ای شهادت رئیس جمهوری کشورمان و هیات همراه وی را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن دسته از اعضای اتحادیه اروپا که تامین کننده مالی آژانس آنروا هستند حمایت خود از این آژانس را از سر گرفته اند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید اقدام سه کشور اروپایی در به رسمیت شناختن استقلال فلسطین را مورد توجه قرار می دهد.
الف   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به تصمیم نروژ، ایرلند و اسپانیا برای به رسمیت شناختن کشور مستقل فلسطین گفت که برای تقویت یک موضع مشترک در اتحادیه تلاش خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اروپا انتقادها در زمینه ارسال پیام تسلیت این اتحادیه درپی شهادت رئیس جمهوری ایران و هیات همراه وی را نابجا توصیف و صریح کرد که این اقدام، یک امر دیپلماتیک مرسوم است.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از احتمال صدور حکم بازداشت نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حمایت از تلاش دیوان کیفری بین المللی برای صدور حکم بازداشت مقامات اسرائیلی، گفت که تمام کشورهای عضو این دیوان باید از تصمیماتش تبعیت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به ناکارآمد بودن بیمارستان های غزه نسبت به فوت مجروحان هشدار داد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شهادت آیت الله رئیسی و همراهان وی را تسلیت گفت.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا درگذشت ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و دیگر مقامات ایرانی در سانحه غم انگیز بالگرد روز یکشنبه را تسلیت می گوید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فارس : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ بورل با انتشار یک بیانیه به نمایندگی از این اتحادیه، شهادت رئیس جمهور، وزیر خارجه و دیگر مقامات ایران را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شهادت رئیس جمهور و وزیر امور خارجه ایران در سانحه سقوط بالگرد حامل آن ها را تسلیت گفته و با خانواده قربانیان این سانحه و مردم ایران ابراز همدردی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه با صدور بیانیه ای شهادت رئیس جمهوری کشورمان و هیات همراه وی را تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیام هایی جداگانه شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه ایران را تسلیت گفتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که ماموریت آموزشی این نهاد در کشور در مالی به پایان رسید.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
موضع ثابت ما این است که کشور تایوان را به رسمیت نمی شناسیم و این کار را نخواهیم کرد این ها تازه ترین اظهارات مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در خصوص موضع این نهاد بین المللی درباره تنش های تایوان و چین است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به مسئله چین واحد صراحتا عنوان کرد که این اتحادیه، جزیره خودگردان تایوان را به عنوان کشور به رسمیت نمی شناسد و نخواهد شناخت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، پیتر استانو این مطلب را روز پنجشنبه در کنفرانس خبری بروکسل و در پاسخ به سووال یک خبرنگار اسرائیلی از آژانس خبری یوروپین جویش پرس مطرح کرد که درباره هشدار اخیر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به سران رژیم صهیونیستی، در صورت حمله به رفح پرسید. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای شدیداللحن خواستار توقف فوری عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در رفح شد و به سران این رژیم هشدار داد که حمله به منطقه ای که بیش از یک میلیون آواره فلسطینی در آن پناه گرفته اند، فشار زیادی را بر روابط دو طرف وارد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن آنکه خواستار تلاش های بیشتر این اتحادیه در مسیر تشکیل کشور فلسطین شد، گفت به نظر می رسد که آمریکا در دیپلماسی خاورمیانه خسته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۲    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد که از حملات مکرر انجام شده توسط افراط گرایان اسرائیلی به کاروان های کمک رسانی به غزه خشمگین است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۲    
اقتصادنیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نوشت: من از حملات مکرر افراط گرایان اسرائیلی به کاروان های کمک رسانی غزه، خشمگین هستم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتقاد شدید از حملات مکرر شهرک نشینان اسرائیلی به کاروان های حامل کمک های بشردوستانه به غزه، خواستار مهار افراطی گری و کنترل اوضاع از سوی رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۱    
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر به شدت از کارزار جنگی اسرائیل انتقاد کرد و گفت که فلسطینی ها در غزه در حال مرگ، گرسنگی و رنج در ابعاد غیرقابل تصور هستند و فاجعه غزه، فاجعه ای ساخت دست انسان است.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به تازگی جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی از پایان هژمونی آمریکا سخن گفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای دومین بار طی 2 ماه گذشته و پیش از برگزاری نشست ماهانه شورای وزیران امور خارجه این اتحادیه، امروز (دوشنبه) راهی ایالات متحده شد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا کوچ اجباری فلسطینی ها را غیرقابل دانست و آن را غلط دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از رژیم صهیونیستی خواست که به غیرنظامیان در رفح آسیب وارد نکند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۷    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که اسرائیل باید حفاظت از جان غیر نظامیان در رفح را تضمین کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که رژیم صهیونیستی همچنان به ارتکاب جنایت علیه اهالی غزه ادامه می دهد، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درخواستی را از تل آویو درباره عملیات رفح مطرح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی با انتقاد از اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد: اجبار غیرنظامیان فلسطینی برای تخلیه شهر رفح غیرقابل تحمل است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای قطعنامه عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل را مهم ارزیابی و از آن حمایت کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حمله شهرک نشینان اسرائیلی به مقر آنروا در شرق بیت المقدس را شدیدا محکوم کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بوررل که در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در ریاض صحبت می کرد، افزود: ما واقعاً می خواهیم کشور فلسطین را به رسمیت بشناسیم .
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت: چهار کشور اروپایی اسپانیا، ایرلند، اسلوونی و مالت قصد دارند فلسطین را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت بشناسند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با گوشه چشمی به حمایت های بی دریغ واشنگتن از رژیم صهیونیستی در جلسات شورای امنیت سازمان ملل متحد، گفت: اثربخشی نظام چندجانبه گرایی به تازگی با وتوهای متعدد از بین رفته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا عملیات زمینی در رفح را باعث پیامدهای انسانی فاجعه بار دانسته است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۰    
به گزارش زیرنویس به نقل از الجزیره، حملات زمینی ارتش رژیم صهیونیستی علیه رفح با واکنش اتحادیه اروپا روبرو شده است. در این ارتباط، جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد: عملیات زمینی در رفح پیامدهای انسانی فاجعه بار و غیرقابل قبول را تشدید خواهد کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا عملیات زمینی در رفح را باعث پیامدهای انسانی فاجعه بار دانسته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد که عملیات زمینی (رژیم) اسرائیل علیه شهر مرزی رفح، جایی که بیش از یک میلیون آواره فلسطینی پناه گرفته اند، منجر به عواقب انسانی ویرانگر می شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از عملیات زمینی اسرائیل در بخشهایی از رفح انتقاد و تاکید کرد که چنین تهاجمی غیرنظامیان بیشتری را قربانی خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یک کنفرانس تسلیحاتی در بروکسل از تصمیمات این اتحادیه برای افزایش تولید تسلیحات برای تداوم و تسریع روند تجهیز اوکراین در جنگ با روسیه خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: علیرغم هشدارهای صریح اتحادیه اروپا، آمریکا و دیگران، عزم اسرائیل برای انجام حمله در رفح منجر به کشته شدن غیرنظامیان بیشتری خواهد شد، حالا هر چه می خواهند بگویند .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از حمله رژیم صهیونیستی به رفح انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره افزایش آمار شهدای جنگ غزه در پی آغاز عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در شهر مرزی رفح، جایی که بیش از یک میلیون فلسطینی پناه گرفته اند، هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی خواستار اجرای قطعنامه 2728 شورای امنیت سازمان ملل به طول کامل و فوری شد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هشداری به نقل از سیندی مک کین، مدیر برنامه جهانی غذای سازمان ملل از به وقوع پیوستن سناریوی بسیار ترسناک قحطی در شمال غزه خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایران پرس: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی بی سابقه در سخنرانی خود در دانشگاه آکسفورد اذعان کرد: "آمریکا جایگاه خود به عنوان نیروی مسلط یا هژمون را از دست داده است و اروپا از این پس نباید امنیت خود را به آمریکا وابسته کند."
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: آمریکا جایگاه خود به عنوان نیروی مسلط را از دست داده است و اروپا از این پس نباید امنیت خود را به آمریکا وابسته کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعتراف کرد که علی رغم برخی اقدامات کشور های اروپایی علیه روسیه، هنوز برخی کشور های عضو اتحادیه اروپا، روسیه را یک دوست خوب می دانند.