یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۲:۰۸Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چهره های مشهور»

روزنامه همشهری در واکنش به اقدامات اخیر علی کریمی به او حمله کرد و او را لیدر اغتشاشگران خطاب کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین روز از مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
عملکرد چهره های مشهور نه تنها کمکی به کاستن از التهابات و احساسات و هدایت آن به مسیر درست و قانونی نکرده است بلکه عملا لیدری برخی اغتشاش ها که در انقلاب های رنگی نیز مسبوق به سابقه بوده است را تداعی می کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۰    
رضا صادقیان، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی با عنوان سکوت سلبریتی ها نوشت: سکوت چهره های مشهور دنیای تفریح و سرگرمی، فیلم و سینما و شبکه های اجتماعی و هنرمندان برآمده از نگاه آنان به مخاطبان است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اگر شما هم مایلید که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 30 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عادل فردوسی پور مجری سرشناس و سابق شبکه سه، این روزها به معضلی جدی برای همکاران قدیمی اش در تلویزیون تبدیل شده است. او که چندسالی می شود به دلیل بر مدار نبودن از قاب سیما خارج شده، با راه اندازی سایت ورزشی اختصاصی خودش، در تلاش است تا بخشی از عشق و علاقه دیرینه اش به فوتبال را ارضا کند.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۷    
همسر شهاب حسینی که به تازگی از چهره های مشهور و جنجالی در میان هنرمندان شده حالا تصویری از خود منتشر کرد که تتو تتلویی داشت. شایانیوز- خب احتمالا تو این چند روزه خبر ازدواج دوم شهاب حسینی رو شنیدین! شهاب حسینی که از هنرمندان بسیار جذاب و محبوب ایران هستش و سالهاااا در این عرصه فعالیت داره ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد شده و یا درگذشته اند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
متأسفانه اظهارات برخی از چهره های مشهور درباره موضوعاتی که دانش و اطلاعی درباره آنها ندارند، بعضا به سوژه و خوراک رسانه های خارجی برای تبلیغ علیه ایران تبدیل می شود و این موضوع مبحثی است که قطعا باید با آن قاطعانه برخورد شود و دادستان کل کشور به ماجرا ورود کرده و با چنین دروغ پردازی هایی که به اصل ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روزهای شهریورماه رسیدیم و تنها چند روز تا پایان تابستان و فرارسیدن پاییز زمان باقی است. امروز 28 شهریور همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از شهریورماه رسیدیم. روز 27 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت برخی از اهالی سینما به مناسبت های گوناگون ازروز ملی سینما تا حضور جشنواره های خارجی، اظهاراتی را بیان کردند که مهمترین آنها را انتخاب و گزینش کرده ایم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز 23 شهریور همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد این روز از شهریور ماه هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز علاوه بر نامگذاری به نام روز سینما همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از اهالی سینما و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پارسینما، تصاویری از اکران خصوصی فیلم آهو به کارگردانی هوشنگ گلمکانی که با حضور عوامل فیلم و هنرمندان در پردیس هدیش مال برگزار شد را منتشر کرد. پ
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۵:۲۴    
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 16 شهریور هستند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر را از دست ندهید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. عجیب ترین جایگاه ویژه دنیا که تاکنون ندیده اید! معجزه یک رژیم غذایی به نام بلغور جو کدام حیوان بزرگ ترین مغز را نسبت به اندازه بدنش دارد؟ استایل دیدنیِ چهره های مشهور در اکران ابلق ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 15 شهریور متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر اکران مردمی فیلم ابلق به کارگردانی نرگس آبیار منتشر شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز 13 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اگر میخواهید بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 12 شهریور است و یا سالروز درگذشت کدام یکی از چهره های ایرانی است ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۷    
ایسنا/خوزستان یک ناشر معتقد است: اینکه چهره های مشهور و برجسته ای همانند مهدی آذریزدی، مصطفی رحماندوست، ناصر کشاورز، هوشنگ مرادی کرمانی و... در سال های اخیر دیده نشده معضل جدی برای ادبیات کودک و نوجوان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
چهره های مشهور زیادی در روز 8 شهریور ماه متولد شده اند و همینطور در این روز چهره های زیادی را هم از دست داده ایم که در ادامه به معرفی برخی از این عزیزان می پردازیم.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۴    
منطقه آب شهری لس ورجنس می گوید که برخی از مشهورترین چهره های جهان در بحبوحه خشکسالی شدید در کالیفرنیا، اخطاریه هایی مبنی بر افزایش مکرر مصرف آب بیش از ظرفیت ماهیانه خود دریافت کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت فعلی اصلاح طلبان که آغشته به نوعی مهجوریت و انزوای سیاسی است، از جهاتی شبیه به سرخوردگی ایشان و بدنه اجتماعی اصلاحات در ماه های منتهی به دی ماه 96 و پس از اغتشاشات اتفاق افتاده در این ماه است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در چنین روزی متولد شدند و درگذشتند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر را از دست ندهید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عاقلی درباره سخت گیری مسئولان دیگر کشورها برای ساخت تندیس و سردیس های چهره های مشهور می گوید: مجسمه سازی چون جف کونز که اثرش شصت میلیون دلار فروش می رود می خواست یک اثر در شهر پاریس نصب کنند؛ اما نگذاشتند. شورای شهر پاریس مسئولان مخالف با این اتفاق، گفته بودند این هنرمند درجه یک نیست!
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در روز 5 شهریور چهره های معروف زیادی چشم به دنیا باز کرده اند و همینطور تعدادی از چهره ها نیز در این روز درگذشته اند که در ادامه این بخش برخی از این چهره ها را معرفی می کنیم.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در سینمای ایران هم سینماگران نامداری با عقبه نقاشی، به کارگردانی و بازیگری روآوردند، از عباس کیارستمی که باوجود برنده شدن در یک مسابقه نقاشی در 18 سالگی، پایش به سینما باز شد و پارسا پیروزفر که باوجود دریافت مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پخش فیلم های روز در پلت فرم های آنلاین همزمان با اکران در سینماهای جهان، برای برخی چهره های مشهور سینمایی، سودآور است. اما قراردادهای بازیگران محبوب سینما چقدر است؟
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دومین روز از شهریورماه رسیدیم که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 1 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹    
شاید بسیاری از ما افراد مشهور زیادی را بشناسیم. آثار آن ها را دیده و یا خوانده باشیم، اما هیچیک از ما نمی دانیم که آرامگاه این افراد کجاست. در این گزارش تصاویری از آرامگاه افراد مشهور جهان را از جان اف کندی سی و پنجمین رئیس جمهور آمریکا تا بروسلی رزمی کار چینی را ببینید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۸    
به گزارش اقتصاد آنلاین، 20:30 در گزارشی به بررسی پوشش بازیگران زن ایرانی پرداخته است. در این گزارش آورده شده است که چرا باید به پوشش زنان عمومی تذکر داده شود اما نظارتی بر پوشش بازیگران زن نباشد. ...
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت : پدیده موضع گیری های چهره های هنری یا ورزشی (که سلبریتی نیز خوانده می شوند) در مسائل مرتبط یا غیرمرتبط هر از چندگاهی در جامعه چالش می آفریند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۳    
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرالکس فرگوسن 80 ساله که در مدت زمان زیادی از دوران حرفه ای رایان گیگز مربیگری اش را به عهده داشت، به عنوان شاهد در دادگاه او، که به دلیل آزار فیزیکی به نامزد سابقش کیت گریول و خواهرش اِما دستگیر شده، حاضر شد. گیگز تمام اتهامات را رد کرده است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۴    
مونا نیکبخت، همسر علی رضا واحدی نیکبخت با انتشار تصویری، آشپزی و دستپخت خود را به رخ کشیده است. اتفاقی که منجر به جنجالی تازه شده است. وقت صبح- همسر علی رضا واحدی نیکبخت همچون همسران دیگر چهره های مشهور این روزها به عنوان یک اینفلوئنسر فعالیت می کند تا از این راه هم به شهرت برسد و هم درامدی کسب ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۹    
روحانی منتقد علی کریمی، فوتبالیست ها و چهره های مشهور (سلبریتی ها)، رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 27 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته در این روز اشاره میکنیم. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته در روز 26 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 25 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سیما فراهانی | تبلیغات گسترده ای داشتند. در فضای مجازی با استفاده از شاخ های اینستاگرامی و چهره های مشهور فعالیت خود را به مردم معرفی می کردند. کسانی که سودای تحصیل در خارج از کشور را داشتند، طعمه خود کرده و پول های گزافی را از آنها می گرفتند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز 24 مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مراسم روز خبرنگار در دولت ابراهیم رییسی با تمام آیین هایی که به این مناسبت، در سال های گذشته برگزار شده بود تفاوت داشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید امروز 23 مرداد همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در این روز متولد یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره ها را از دست ندهید.