چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۳۶Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون کشتی»

کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
* علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی که در جریان تمرینات دیروز اردوی تیم ملی دچار پارگی کامل از ناحیه آشیل پای چپ شده بود، صبح دیروز توسط دکتر سهراب کیهانی مورد عمل جراحی قرار گرفت. بر این اساس عمل جراحی پای رئیس فدراسیون موفقیت آمیز بوده و پای وی بیش از 45 روز باید در گچ باشد. ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کشتی نتیجه دیدار شانس مجدد محمدعلی تبار نماینده مقابل حریف اوکراینی، باخت کشتی گیر کشورمان به دلیل حاضر نشدن بر روی تشک بود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون کشتی اسامی 12 آلیش کار (کشتی با کمربند) دعوت شده به اردوی تیم ملی زنان را اعلام کرد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۳    
کشتی مراسم معارفه مسئول حراست فدراسیون کشتی برگزار شد گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،مراسم معارفه مسئول حراست فدراسیون کشتی بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز طی مراسمی از سه پیشکسوت این عرصه تجلیل بعمل آورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸    
دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه همدلی و همگرایی کشتی قم را به جلو سوق خواهد داد، گفت: خرد جمعی دلسوزان این رشته باید منجر به تقویت کشتی در بخشهای آزاد، ساحلی و سنتی در قم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قم- دبیر فدراسیون کشتی با بیان اینکه همدلی و همگرایی کشتی قم را به جلو سوق خواهد داد، گفت: خرد جمعی دلسوزان این رشته باید منجر به تقویت کشتی در بخشهای آزاد، ساحلی و سنتی در قم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیات کشتی استان قم در حضور دبیر فدراسیون کشتی محمدهادی علیایی را برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید این هیات ورزشی موفق برگزید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
از سوی فدراسیون کشتی وبینار داوری کشتی آلیش ظهر امروز برگزار می شود.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رقابت های کشتی روز نخست مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ساعت 13 دیروزدر شهر کی یف برگزار شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی، نتایج قرعه نمایندگان کشورمان که از ظهر امروز (جمعه) به مصاف حریفان خود می روند را اعلام کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پس از مثبت شدن دوپینگ کشتی گیران ازبکستانی و سوری در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان، و صعود یداله محبی کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد به رده ششم، تیم ایران از لحاظ تیمی نیز به جایگاه سوم ارتقا یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون کشتی گفت: تصور نمی کردیم با بحران کرونا این تعداد کشتی گیر در مسابقات آلیش (کشتی با کمربند) قهرمانی زنان کشور شرکت کنند. استقبال از این مسابقات بی نظیر بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به بازتاب خبر برگزاری وبینارهای برگزار شده توسط فدراسیون کشتی ایران پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کشتی حمایت های وزیر ورزش و جوانان از رشته کشتی را قابل توجه دانست و تاکید کرد که کشتی گیران باید بدانند که حمایت های وزیر ورزش و جوانان بسیار خوب بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان لیگ فدراسیون کشتی از برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام (ره) خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان فدراسیون کشتی در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فدراسیون کشتی طی نامه ای به کمیته ملی المپیک، پنج نفر از چهره های شاخص کشتی را برای ساخت تندیس (سردیس) و جای گذاری آن در موزه ملی ورزش معرفی کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی گفت: رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشور در سطح بالا و بی نظیری برگزار شد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۴    
کشتی پیرو سفر رئیس فدراسیون به استان کردستان، خانه کشتی در محرومترین و پرجمعیت ترین منطقه شهر سنندج احداث خواهد شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از سفر رئیس فدراسیون کشتی به استان کردستان و برگزاری جلسه با مسئولان شهری این شهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست هیات کشتی خوزستان گفت: 6 کشتی گیر و یک مربی خوزستانی با نظر فدراسیون کشتی برای حضور در مسابقات بین المللی اوکراین حضور خواهند یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
لارستان-ایرنا- محمدرضا عسکرپور، کشتی گیر آزادکار لارستانی به عنوان تنها نماینده استان فارس از سوی فدراسیون کشتی به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ملی پوش کشتی فرنگی ایران معتقد است با شرایطی که فراهم شده، می توان به نتیجه گیری تیم ملی کشتی فرنگی ایران در آسیا، جهان و المپیک امیدوار بود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فدراسیون کشتی از مثبت اعلام شدن تست کرونا یکی از ملی پوشان کشتی آزاد ایران خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رقابت های آلیش بانوان قهرمانی کشوردیروز (یکشنبه) با نام گرامیداشت شهدای سلامت در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون کشتی با اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی گفت: داوران جایگاه ویژه ای دارند و بخش مهمی از جامعه کشتی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قهرمان المپیک 2012 لندن برای پیگیری امور فرهنگی و همچنین پشتوانه سازی در کشتی فرنگی، حکم مشاور عالی رئیس فدراسیون کشتی را پذیرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون کشتی گفت عدم جابه جایی دیواره سنگ نوردی از سالن توفیق بار دیگر این محل را در معرض تخریب و مشکل قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- علیرضا صیدی طی حکمی از سوی رییس فدراسیون کشتی به عنوان سرپرست این هیات در استان کرمانشاه منصوب شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی برای یکسان سازی و به روز کردن تمرینات کشتی در سراسر کشور، برنامه آموزش به مربیان و دانش افزایی را آغاز کرده تا ورزش اول کشور دوباره به اوج بازگردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اختلاف میان فدراسیون کشتی و فدراسیون کوهنوردی در نهایت منجر به تخریب سالنی با قدمت 30 سال شد؛ اقدامی که علاوه بر خسارت های سنگین مالی می توانست منجر به تهدید جان افراد هم شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰    
رئیس هیات کشتی استان ایلام گفت: سفر علیرضا دبیربه ایلام از اهمیت بالایی برخوردار بود و دستاوردهای بزرگی برای استان به همراه داشت .
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پیشکسوت کشتی و دبیر اسبق فدراسیون کشتی گفت: یاد پیشکسوتان کشتی و کسانی که سال ها برای کشتی کشور زحمت کشیده اند نباید از خاطر برود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان ایلام گفت: سفر علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی به ایلام برای کشتی استان دستاوردهای بزرگی داشت و باعث تغییر نگاه مسئولان استان به ورزش کشتی شد .
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۷    
در پی تصمیمات فدراسیون کشتی و پس از برگزاری دو کلاس مربیگری در استان های سیستان و بلوچستان و کرمان، مربیانی که فعالیتی در باشگاه ها نداشتند از جمع مربیان انسیتتو کشتی حذف و دفترچه مربیگری آن ها باطل شد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کشتی به مناسبت دهه مبارک فجر از خانواده شهید کشتی گیر لارستانی تقدیر به عمل آمد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل ازروابط عمومی فدراسیون کشتی، در آئینی که به همت هیئت کشتی لارستان در گلزار شهدای این شهرستان با حضور علی بازیار رئیس کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون کشتی ایران ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مربی کشتی آزاد گفت: رئیس فدراسیون کشتی به جای اینکه از این استان به آن استان برود، یک برنامه هدفمند منظم برای انتخابی ها تنظیم کند و انتخاب کشتی گیران به صورت سلیقه ای نباشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
ایسنا/ایلام پیشکسوتان و فعالان کشتی ایلام امروز درد دل های خود را با علیرضا دبیر ، رئیس فدراسیون کشتی در میان گذاشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵    
رئیس فدراسیون کشتی با حضور بر مزار شهدای گمنام در شهر ایلام به مقام شامخ آنها ادای احترام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی رئیس فدراسیون کشتی با جامعه کشتی استان ایلام صبح امروز برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴    
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی در ادامه سفر به استان ایلام با صادقیان شهردار ایلام دیدار و گفتگو کرد
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۲    
کشتی فرنگی علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با طالب صادقیان شهردار ایلام دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، به نقل ازروابط عمومی فدراسیون کشتی ، رئیس فدراسیون در این دیدار که با حضور مظفر علیشاهی مدیرکل ورزش و جوانان، عبدالجبار حیدرزاده رئیس هیأت کشتی استان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برای بررسی مشکلات کشتی استان ایلام در این استان حضور یافت و در اولین جلسه کاری خود با محمد نوذری سرپرست استانداری ایلام درخصوص توجه لازم به کشتی استان دیدار وگفتگوکرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۰    
سالن سنگ نوردی استادیوم شیرودی تخریب شد. سالنی که در مجاورت سالن کشتی قرار دارد و گفته می شود از سوی فدراسیون کشتی تخریب شده است. هرچند طرح انتقال سالن سنگ نوردی از استادیوم شیرودی به کبکانیان از مدتی قبل آغاز شده بود، اما به نظر می رسد فدراسیون کشتی برای تخریب سالن سنگ نوردی این استادیوم عجله دارد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه رسالت به ورزشکاران و کارکنان فدراسیون کشتی خدمات و تسهیلات قرض الحسنه ای ارائه می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس فدراسیون کشتی گفت: توجه مسئولان عالی رتبه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از ورزش اول کشور باعث رشد و موفقیت فدراسیون و تیم ملی کشتی می شود.