جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۳:۱۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرنگی کار»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی کشتی لحظات تاریخی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان را منتشر کرد که در میان آن ها نام دو فرنگی کار ایران نیز به چشم می خورد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابتهای جهانی 2020 صربستان در حالی از امروز در خانه کشتی تهران آغاز می شود که محمد بنا سرمربی تیم ملی از 28 فرنگی کار برای حضور در این تمرینات دعوت کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
چهار کشتی گیر استان قم از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان برای حضور در اردوی تیم اعزامی به مسابقات جهانی دعوت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سه کشتی گیر شیرازی برای شرکت در پیکارهای جهانی صربستان به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرنگی کار تیم دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حضور در لیگ، آمادگی بدنی و فنی کشتی گیران را به قبل بازگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۰    
6 فرنگی کار مازندران در رقابت های جهانی صربستان به روی تشک می روند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۷    
تهران- ایرنا- فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم تیم صبانور کردستان گفت: مثل سرباز در خدمت تیم ملی هستیم و اگر کادر فنی به من فرصت دهد تا خود را نشان دهیم، قطعا از این فرصت استفاده می کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵    
فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم تیم صبا نور کردستان گفت: اعلام خبر برگزاری مسابقات جهانی، تاثیر زیادی روی انگیزه کشتی گیران لیگ داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱    
نام کشتی گیر بهبهانی در لیست تیم ملی کشتی فرنگی جهت رقابت های جهانی به چشم می خورد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد درخشان فرنگی کاران دانشگاه آزاد اسلامی در دور رفت،راهیابی شش نفر از آنان به اردوی تیم ملی بزرگسالان را به همراه داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی صربستان طی روزهای 27 مهر تا 7 آبان ماه در خانه کشتی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرنگی کار ایرانی تیم ملی جمهوری آذربایجان، گفت: در دور رفت مشکلی بابت رضایت نامه از سوی فدراسیون آذربایجان پیدا کردم، اما در دور برگشت صد در صد این مشکل حل می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فدراسیون کرواسی از تیم کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ زاگرب دعوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۸    
تهران - ایرنا- فرنگی کار وزن 82 کیلوگرم تیم رعد پدافند هوایی گفت: برای آنکه جایگاه ثابتی در ترکیب تیم ملی داشته باشم، باید خودم را در پیکارهای آسیایی و جهانی به مربیان تیم ملی ثابت کنم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین خوزستان گفت: برخی تیم ها به دلیل شرایط خوب مالی در هر وزن 2 فرنگی کار خوب و شاخص جذب کرده اند تا در ادامه راه بتوانند به آسانی عنوان قهرمانی را از آن خود کنند که این اقدام خوبی نیست.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدولی: تا کرونا هست، کشتی نمی گیرم! مردم نیوز : سعید عبدولی که حالا باتجربه ترین عضو تیم ملی کشتی فرنگی به حساب می آید، همواره به داشتن حاشیه و جنجال چه روی تشک و چه بیرون از آن مشهور بوده و گویا خودش هم این موضوع را قبول کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیران فرنگی کار استان قم حریفان خود در مرحله گروهی دوره جدید پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی قهرمانی باشگاه های کشور شناختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرنگی کار کشورمان گفت: لیگ برگزار شود تن ما بعد از ماه ها تعطیلی تمرین تیم ملی و مسابقه به حریفان می خورد بعد از مدت ها دوری از مسابقه روی تشک خواهیم رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرنگی کار سنگین وزن کشورمان گفت: در حال حاضر وضعیت آمادگی ام آرمانی نیست اما تلاش می کنم به شرایط خوب برسم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۲    
بجنورد- ایرنا- گوجه کاران خراسان شمالی امسال هم با قیمت پایین محصول و نبود بازار فروش مواجه هستند، مشکلی که هر ساله دامنگیر کشاورزان گوجه فرنگی کار این استان می شود اما، تاکنون راهکاری برای حل آن یافت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کشتی گیر المپیکی استان قم بعد از حدود هفت ماه تعطیلی تمامی تمرینات و مسابقات ورزشی بار دیگر در اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان حضور می یابد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام روز دوشنبه فدراسیون کشتی، طبق برنامه کمیته بین المللی المپیک بیش از یک هزار و 600 ورزشکار از 185 کشور تا زمان برگزاری بازی های المپیک توکیو مورد حمایت کمیته بین المللی المپیک قرار می گیرند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ما هم مانند کشتی فرنگی کار سختی داریم زیرا سه سهمیه برایمان باقی مانده است. تاریخ انتشار: 14:56 - 05 شهریور 1399 - کد خبر: 650601
روزنامه گل   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۷    
محمدعلی گرایی فرنگی کار تیم ملی ایران که سهمیه المپیک را به دست آورده است، یکی از کشتی گیرانی است که اعتقاد به برگزاری لیگ این رشته دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حمید سوریان به عنوان پرافتخارترین کشتی گیر فرنگی کار ایران در بزنگاه مهمی قرار دارد. موقعیتی که نیازمند حمایت و لابی قوی است تا بتواند در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی رأی بیاورد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرنگی کار وزن 87 کیلوگرم تیم ملی گفت: هر کسی که می رود امیدوار هستیم که مدال المپیک بیاورد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرنگی کار وزن 87 کیلوگرم تیم ملی گفت: دوبنده تیم ملی قسمتم شود، به مدال المپیک فکر می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از معابر شهری دزفول به نام غلامرضا قصاب فرنگی کار این شهرستان نامگذاری می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۵    
فرنگی کار تیم ملی گفت: می خواهم در توکیو خوشرنگ ترین مدال را کسب کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرنگی کار البرزی تیم ملی کشتی ایران پس از شکست کرونا تمرینات خود را آغاز کرده و آماده مسابقات پیش رو است .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
دکتر فرزاد شارکی قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد بهروز هدایت، کشتی گیر فرنگی کار به دلیل تخلف دوپینگ، به مدت 4 سال از تمام فعالیت های ورزشی محروم شد.
وارث   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اِلمار نور علی اِف، فرنگی کار مسلمان اوکراینی به مناسبت سالگرد شهادت شهید محسن حججی در استوری اینستاگرامش نوشت: پسر، پدرش را می شناسد اما نمی داند که او را از دست داده
مدال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیر فرنگی کار کشورمان که نتیجه تست دوپینگش در مسابقات جام تختی مثبت اعلام شد تا اسفندماه سال 1402 از حضور در تمام میادین محروم شد....
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کشتی گیر مسلمان اوکراینی تصویری از شهید محسن حججی را در استوری اینستاگرامش قرار داده است. اِلمار نور علی اِف فرنگی کار تیم ملی کشتی اوکراین به مناسبت سالگرد شهادت شهید محسن حججی تصویری از پسر آن شهید بزرگوار را در استوری اینستاگرام خود گذاشت و نوشت: پسر، پدرش را می شناسد ...
مدال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدعی وزن 87 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی برای کسب سهمیه المپیک، بعد از پشت سر گذاشتن روزهای سخت درمان کرونا، بازگشت امیدوارکننده ای به میدان داشته است....
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تیم فولاد اکسین اهواز قرارداد فرنگی کاران و کادرفنی خود را ثبت کرد که طی آن مجید قائدی سرمربی شد و 14 فرنگی کار با تیم اهوازی قرارداد خود را نهایی کردند.
برترین ها / بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سایت باشگاه پرسپولیس: قهرمان المپیک کشورمان در سال 2016 و قهرمان جهانی کشتی فرنگی کشورمان امروز در محل تمرین سرخپوشان ایران حضور پیدا کردند. حسن یزدانی امروز همراه امیر حسین حسینی، فرنگی کار ملی پوش کشورمان، در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرنگی کار وزن 85 کیلوگرم کشتی کشورمان گفت: به مرور زمان ورزشکاران دیگر دستورالعمل های ساده بهداشتی را هم رعایت نمی کردند و باعث شد من در محل باشگاه به کرونا مبتلا شوم.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
بانک ورزش - چهار تیم حاضر در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی قرارداد کشتی گیران و مربیان خود را ثبت کردند. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت سازمان لیگ کشتی، در روزهای پایانی مهلت ثبت قرارداد کشتی گیران با تیم های حاضر در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام(ره) تیم های پاس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیران مطرح استان قم در آستانه شروع فصل جدید پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور با سه تیم لیگ برتری قرارداد بستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۶    
تعدادی از فرنگی کاران قرارداد خود را با تیم های لیگ برتری به ثبت رساندند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بهرام معروف خانی فرنگی کار اردبیلی، در نیم فصل 99 با انعقاد قراردادی به تیم لیگ برتری دانشگاه آزاد اسلامی پیوست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تیم کشتی یزد برای حضور جدی در لیگ برتر با 7 بازیکن قرار به ثبت رساند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱    
تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد قرارداد 7 کشتی گیر خود را در سازمان لیگ ثبت کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ستاره فرنگی کار ترک درباره نحوه آماده سازی اش گفت: در یک اردوگاه بیرون از شهر و ارتفاع 3 هزار متری به همراه سایر کشتی گیران در حال آماده سازی خود هستیم و تنها چیزی که انجام نمی دهیم تمرین بر روی تشک کشتی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۹    
امید آرامی کشتی گیر جوان استان سیستان و بلوچستان، یکم مرداد ماه در محل سازمان لیگ کشتی کشور قرارداد خود با تیم دانشگاه آزاد اسلامی جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) را ثبت کرد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرنگی کار مدال آور استان قم از مسابقات جهانی کشتی فرنگی در وزن 60 کیلوگرم مهمترین رویداد ورزش دنیا یعنی بازی های المپیک توکیو به میدان می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرنگی کار عنوان دار تیم ملی کشتی کشورمان گفت: پس از پشت سر گذاشتن روزهای سخت ابتلا به کرونا و ترخیص از بیمارستان هم اکنون به شرایط مطلوبی رسیده ام.
روزنامه گل   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۷    
حسین نوری فرنگی کار تیم ملی که مبارزه سختی با کرونا داشت، حالا به بهبودی رسیده و قصد دارد تمریناتش را کم کم استارت بزند. با این حال او قصد ندارد به هیچ وجه در لیگ کشتی بگیرد.