دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۵:۴۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری آنا - آنا (ana.ir)

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری آنا 24 اسفند 1397 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1399 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری آنا 26 خرداد 1399 خبرگزاری آنا 31 تیر 1399 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1399 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1399 خبرگزاری آنا 30 مهر 1399 خبرگزاری آنا 19 آبان 1399 خبرگزاری آنا 30 آذر 1399 خبرگزاری آنا 30 دی 1399 خبرگزاری آنا 1 بهمن 1399 خبرگزاری آنا 2 بهمن 1399 خبرگزاری آنا 3 بهمن 1399 خبرگزاری آنا 4 بهمن 1399 خبرگزاری آنا 5 بهمن 1399 خبرگزاری آنا 6 بهمن 1399 
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور 67 ساله مکزیک که به خاطر مقاومت در برابر ماسک زدن همواره مورد انتقاد قرار داشت، از مثبت شدن تست کرونای خود خبر داد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکایی همچنان به صدور تجهیزات نظامی و لجستیکی به خاک سوریه و در مقابل سرقت منابع نفتی و کشاورزی این کشور ادامه می دهند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عثمان الجرندی، وزیر امور خارجه تونس، در حساب خود در فیسبوک از ابتلایش به ویروس کرونا خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
چهار بازیکن و رئیس باشگاه پالماس برزیل در سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول امنیتی گردان های حزب الله عراق یکشنبه شب در رشته توئیتی نوشت: تأکید دوباره ما این است که تصمیم قتل و ابزار کشتار جمعی در این کشور ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
در صورتی که عفونت دندان بدون درمان به حال خود رها شود، می تواند منجر به عفونت های جدی و گاهی خطرناک شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فلز زرد هفته ای که گذشت را با بازدهی هفتگی 42/ 1 درصد به پایان برد تا کار خود را در هفته آتی با قیمت 1855 دلاری آغاز کند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هشتگ کاربران سعودی در اعتراض به بحران بیکاری در این کشور در توئیتر ترند شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های لبنان از چند مورد ربوده شدن احشام لبنانی ها توسط نظامیان صهیونیست در مرز این کشور با فلسطین اشغالی خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شبکه ای بی سی نیوز نوشت در صورتی که کابینه بایدن مورد تأیید قرار بگیرد، رکورد حضور زنان در یک دولت در تاریخ آمریکا شکسته خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین اخبار از پرداخت بیمه بیکاری کرونا به مشمولان، توضیحاتی داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدافع چپ تیم ملی فوتبال کشورمان برای تیمش در بلژیک موفق به گلزنی شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان یونسکو اعلام کرد: میلیون ها کودک و نوجوان در جهان سواد خواندن و نوشتن ندارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صدرنشین لالیگا به پیروزی های خود ادامه داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریک،ا در گفت وگو با امانوئل ماکرون، بر تعهد خود برای تقویت روابط ترانس آتلانتیک از طریق ناتو و مشارکت ایالات متحده با اتحادیه اروپا تأکید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
پیشکسوت تیم استقلال گفت: فکری گفته استقلال بوی قهرمانی می دهد ولی تیمی که به سایپا می بازد شانسی برای قهرمانی ندارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش سرمایه 78 درصدی شستا مورد تایید حسابرس قرار گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
قرار است بایدن در روزهای آینده به اقدامات بیشتری دست زده و فروش لیزینگ نفت و گاز در زمینهای فدرال را که آمریکا 10 درصد از تولیدش را از آنها دارد، معلق کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه بهبود شرایط اقتصادی و ایجاد رفاه در جامعه همواره از اولویت های اصلی شهروندان بوده است، لیکن واقعیت هایی که فراگیری جهانی کرونا پیش روی همه مردم جهان قرار داده ...
  ۵ ساعت پیش    
عباس غفاری که در بخش مسابقه آثار صحنه ای جشنواره فجر حضور دارد گفت: آغاز تئاتر فجر و باز شدن سالن ها باعث می شود که گروه های تئاتری دست به کار شوند و مردم نیز دوباره به سالن ها می آیند.
  ۵ ساعت پیش    
ابوالفضل واحدی معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اینکه بازنگری سرفصل های درسی رسالت دانشگاه ها است، گفت: دانشگاه های بزرگ باید برای به روز کردن محتواهای آموزشی پیش گام شوند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موج گسترده تمسخر رسانه های غربی به ویژه رسانه های فارسی زبان معاند علیه توانمندی ایران در تولید واکسن به وضوح نشان از عصبیت آنها از این اتفاق داشت، چه ...
  ۵ ساعت پیش    
گزارش ها از سایر نقاط جهان نشان می دهند واکسن های تولیدشده در شرکت های مختلف نتوانسته اند رضایت حداکثری ایجاد کنند و بدتر باعث افزایش نگرانی ها شده اند.
  ۵ ساعت پیش    
پس از شکست برجام و خروج آمریکا از آن، موضوعی که بیش از هر چیز دیگر ظرفیت طرح در قامت رفراندوم را دارد، پرسش از موافقت مردم با سیاست های دولت در اداره اقتصاد کشور است.
  ۵ ساعت پیش    
مخترع دستگاه لارنگوسکوپ ایرانی گفت: تولیدکنندگان ایرانی نباید از موضوع حمایت دولتی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده و باید کیفیت محصولات خود را افزایش دهند.
  ۵ ساعت پیش    
با گذشت 3 سال از ممنوعیت صادرات دام زنده نه تنها بازار داخلی تنظیم و کنترل نشده بلکه قاچاق دام زنده رواج یافته است.
  ۵ ساعت پیش    
شهرداری تهران در ماه های پایانی فعالیت خود نه تنها برنامه ای برای اداره شهر ندارد بلکه به دنبال آن است تا با فروش دارایی های شهر، ماه های آخر فعالیت خود را نیز به پایان برساند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی پردیس ایجاد فضای بانشاط در دانشگاه، کشف استعداد دانشجویان و ترویج روحیه فعالیت گروهی را ازجمله فواید انجمن های علمی دانست.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام طی توئیتی نوشت: مسئله، نبود راه حل نیست؛ مسئله، اراده برای پیشرفت است.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی عراقی از انفجار یک بمب در منطقه حی العدل در غرب بغداد خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز دوشنبه ششم بهمن ماه 99 از طریق شبکه های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی در فضای مجازی نوشت: نمایشگاه کتاب مجازی تهران تاکنون حدود نیم میلیون کتاب و 25 میلیارد تومان فروش داشته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی شطرنج جهان در مسابقات حضوری تاتا استیل به پیروزی ارزشمند رسید و موفق شد به تنهایی صدرنشین این رقابت ها شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: باید تعداد تست های تشخیص سریع کرونا در مراکز منتخب 16 و 24 ساعته و درمانگاه ها افزایش پیدا کند چون زمان مشخص شدن نتیجه این تست ها بسیار کوتاه است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: در این محورها مواردی که الآن کمیسیون تلفیق مصوب کرده این است که هر آنچه از تغییر قیمت نرخ ارز برای مردم امکان آثار تورمی داشته باشد برای مصرف کننده ها جبران خواهد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال لاتزیو به روند رو به رشد خود در جدول سری A ادامه داد.
  ۷ ساعت پیش    
دربی انگلیس با برتری منچستریونایتد و حذف شاگردان کلوپ همراه بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی از سیدجواد هاشمی منتشر شد که در آن سرمایه گذاری روی ملک در دوبی را تبلیغ می کرد و مشخصات یک شرکت داخلی به نام داماک را که کارگزار این نوع سرمایه گذاری است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست هماهنگی پیش از دیدار تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در هتل امیرکبیر برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس امنیتی عراق گفت: اطلاعات تایید شده ای داریم که نشان می دهد کاروان های نظامی آمریکا چهار هزار داعشی را از خاک سوریه وارد عراق کرده اند
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه تراکتور گفت: شروع کننده درگیری بازیکنان گل گهر بودند که البته بازیکن شماره 4 ما این اتفاق زشت را رقم زد.
  ۷ ساعت پیش    
دستورالعمل اجرایی پیشگیری و بررسی تخلفات علمی-پژوهشی در هشتمین جلسه کمیته بررسی تخلفات علمی-پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی تصویب گردید.
  ۸ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
با تصویب هیئت وزیران، نحوه و میزان اعمال جرائم نقض تعهدات دارندگان پروانه ارائه خدمات دسترسی ماهواره ای تعیین شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور جواد صدری مهر مدیرکل تجاری سازی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان حوزه سلامت در نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که پیرامون بررسی تعرفه های بیمارستان های خصوصی و خیریه تشکیل شده بود بر ضرورت دریافت فرانشیز در قالب پلکانی بر اساس آزمون وسع و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
احساس خواب آلودگی پس از غذاخوردن، بویژه پس از وعده غذایی ناهار، تجربه ای معمول است. زمانی که روزی طولانی را پیش رو دارید و باید تمرکز خود را حفظ کنید ...
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی سفارت خود را در ابوظبی، پایتخت امارات افتتاح کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه درباره برنامه سفرش در باکو، گفت: ان شاالله فردا در دیدار با مقامات آذربایجان در مورد بازسازی و وضعیت قره باغ و همکاری برای حفظ ثبات در این منطقه صحبت خواهیم کرد.
  ۹ ساعت پیش    
تیم فوتبال بارسا در غیاب لیونل مسی موفق به شکست حریف خود شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در پایان دیدارهای هفته بیست وچهارم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم شهرداری گنبد با شکست هراز بار دیگر شگفتی ساز شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
همسر یک شهید مدافع حرم گفت: حرف های علی ته دلم را خالی کرد، ناگهان بچه از دستم با صورت روی زمین افتاد و بینی اش زخم شد. بدنم می لرزید، گفتم: علی از خدا نمی ترسی آنقدر مرا اذیت می کنی؟
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون آسیب های اجتماعی مجلس گفت: در این جلسه تصمیم گیری شد که کمیته ای تحت عنوان کمیته تلفیق متشکل از نمایندگانی از دستگاه های مختلف برای ساماندهی محله هرندی تشکیل شود و این کمیته از امروز ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال برنتفورد در حضور بازیکن ایرانی خود در مصاف با لستر سیتی شکست خورد تا از رقابت های جام حذفی انگلیس کنار برود.
  ۹ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت که بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق حداقل حقوق ماهیانه سربازان در سال آینده، یک میلیون و 800 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پس از برخاستن دود از ساختمان پارلمان انگلیس، آژیر های هشدار در مجلس این کشور به صدا در آمد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی پرسپولیس تهران گفت: شرایط جدول در حال حاضر طوری برای ما رقم خورده که به هر سه امتیاز این دیدار احتیاج مبرم داریم اما این را خوب می دانیم که در مقابل یک تیم خوب بازی خواهیم کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال بایرن مونیخ با کسب پیروزی پرگل مقابل شالکه فاصله اش را با رقبا بیشتر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ضمن برشمردن دلایل افزایش قیمت مرغ از روز شنبه (4 بهمن) وعده داد که تا 24 ساعت آینده قیمت مرغ دوباره به نرخ مصوب، یعنی 20 هزار و 400 تومان بازگردد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
روز گذشته ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن ادعا می شود یک نماینده مجلس به صورت سرباز راهور که مانع عبور خودروی او از خط ویژه اتوبوس شده سیلی می زند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در هفته اخیر به طور متوسط روزانه بیش از 150 میلیون دلار در سامانه نیما عرضه انجام گرفته است؛ هر چند واردکنندگان محترم شاید در انتظار کاهش بیشتری در نرخ ارز ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مهسا صمیمی ملی پوش پارکور بانوان ایران به مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا که به صورت مجازی برگزار شد دست پیدا کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران در دیدار با رئیس مجلس گفت: متوسط تورم بالا و دو رقمی به مسئله ساختاری اقتصاد تبدیل شده است، ثبت تورم 34.4 درصد در سال 98 و تورم 30 ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: اقتصاد منطق خاص خودش را دارد، اما پیشرفت، عزت و حفظ کشور و نیز رفع مشکل مردم به هیچ عنوان ذائقه سیاسی نمی شناسد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کمیته امداد و سازمان بسیج مستضعفین با هدف توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان و نیازمندان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری گفت: با هماهنگی و پیگیری های رگولاتوری، اپراتورهای تلفن همراه کدهای دستوری را به منظور کنترل مصرف آزاد اینترنت همراه، تعریف کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۶۸ سایت دیگر  
اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی مردمی، آماری از سرانه مصرف موسیقی و سبک های موسیقی مورد علاقه مردم در کشور ارائه داده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دولت الکترونیک وزارت کشور گفت: 17 سامانه در وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهداری ها، در حوزه مدیریت شهری فعال هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محققان در تلاش هستند تا با استفاده از ظرفیت مکانیک کوانتوم اعداد تصادفی را تولید کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تنها ارگانی که می تواند نقش مؤثری در تکمیل اطلاعات سامانه املاک و اسکان ایفا کند، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در رقابت های فوتبال جام حذفی انگلیس، سامان قدوس در ترکیب برنتفورد مقابل لستر سیتی حضور دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۶    
رسانه های امروزی برای تولید اطلاعات و آگاهی و انتشار آن در بین توده های مردم شکل گرفته اند. در بررسی و شناخت آن ها باید به عناصر کلیدی چون اطلاعات و محتوا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: مرز بازرگان که به دلیل برف و سرمای کم سابقه، یخ بندان و انسداد مسیر تردد مرزی، مسدود شده بود با تلاش همکاران گمرکی بازگشایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سومین آزمایش انتقال امن کوانتومی فوتون ها از سازمان انرژی اتمی ایران تا برج میلاد فردا در محل برج میلاد رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷    
سپاهان در تلاش است تا مهدی ترابی را وسوسه کند و هافبک العربی هم دوست دارد بار دیگر به پرسپولیس بازگردد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ها اعلام کردند، دولت امارات با گشودن سفارت خود در تل آویو موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رکوردار دوی 60 متر ایران در مسابقات دوومیدانی داخل سالن صربستان به قهرمانی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۷    
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز از تحریریه خبرگزاری آنا بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
نامزدهای بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: با برگزاری نشست ها، فعالیت کارگروه ها و همکاری دانشگاه ها بتوانیم در حوزه بازدارندگی و درمان آسیب های اجتماعی ناشی از کرونا تلاش بیشتری کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۷    
از مزیت های شیشه بالکن بدون قاب این میباشد که محیط بالکن و تراس شما را از سروصدا و حشرات موزی مزاحم دور میسازد و همینطور اینکه از باد و باران و شرایط اب و هوایی مختلف محافظت میکند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: متأسفانه بسیاری از پرونده های ارجاعی از سوی کارگروه های تسهیل استانی به دبیرخانه ستاد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه با ادعای اینکه دسترسی ایران به سلاح هسته ای عواقب قابل توجه ژئو استراتژیک دارد افزود: ما در وضعیت مخالف آنچه که ترامپ می خواست قرار داریم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه برای تمام عوامل ترور شهید فخری زاده پرونده تشکیل شده است از پیگیری معاونت حقوقی و بازرسی ناجا در قضیه سیلی نماینده مجلس به سرباز پلیس راهور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان اعلام کرد که ورود گردشگر و مسافرت های غیرضروری تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به این استان ممنوع شد
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۰    
بررسی های جدید نشان می دهد که مصرف ناچیز نوشیدنی الکلی خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۰    
نماینده کمیسیون آموزش مجلس در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از اختصاص 50 میلیارد تومان بودجه پژوهانه به دانشجویان دوره دکتری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بستان آباد از تولید محصولات هوشمند با استفاده از منسوجات نانویی در قالب شرکت دانش بنیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی، از بخش های مختلف این نهاد رسانه ای بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی توانسته است در مدتی کوتاه اعجازگونه عمل کند و از این طریق آمار فوتی های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا را به دورقمی کاهش دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
منابع خبری از توقیف نفت کش ایرانی در اندونزی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۷    
رئیس سازمان حشدالشعبی گفت: نیروهای بسیج مردمی عراق شهید شدند تا تروریست ها شهر را هدف قرار ندهند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد سرمایه گذاران جدید خارجی که در سال 2020 در بازار سهام چین سرمایه گذاری کرده اند 18.2 میلیون نفر افزایش یافته و به 177.77 میلیون نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز ملی آمار اعلام کرد: نرخ تورم کل کشور در دی ماه 1399 برابر 32,2 درصد است که در دهک های مختلف هزینه ای در بازه 29.8 درصد برای دهک اول تا 39.3 درصد برای دهک دهم نوسان دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۸    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با بیان اینکه دبیران تشکل های اسلامی تا پایان بهمن انتخاب و مشغول به کار می شوند از اجرای چهارمین مرحله کمک های مؤمنانه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۵    
آزمون جامع دکتری تخصصی با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرای دلگشا یکی از تازه ترین و مجهزترین مراکز خرید در سطح بازار تهران است که با معماری چشم نواز خود توجه هر رهگذری را جلب می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تمرین استقلال در شرایطی برگزار شد که محمود فکری نظارت دقیقی بر عملکرد بازیکنان تیمش داشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: زنده نگه داشتن یوم الله دهه فجر و روحیه انقلابی در جامعه ضروری است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تاکنون در قالب طرح مقابله با کرونا موسوم به طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی 61 میلیون نفر از جمعیت کشور غربالگری شده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...