چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۵:۳۸Jul 2020 15

خبرگزاری آنا - آنا (ana.ir)

 
خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری آنا 24 اسفند 1397 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1399 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری آنا 26 خرداد 1399 خبرگزاری آنا 1 تیر 1399 خبرگزاری آنا 2 تیر 1399 خبرگزاری آنا 3 تیر 1399 خبرگزاری آنا 4 تیر 1399 خبرگزاری آنا 5 تیر 1399 خبرگزاری آنا 6 تیر 1399 خبرگزاری آنا 7 تیر 1399 خبرگزاری آنا 8 تیر 1399 خبرگزاری آنا 9 تیر 1399 خبرگزاری آنا 10 تیر 1399 خبرگزاری آنا 11 تیر 1399 خبرگزاری آنا 12 تیر 1399 خبرگزاری آنا 13 تیر 1399 خبرگزاری آنا 14 تیر 1399 خبرگزاری آنا 15 تیر 1399 خبرگزاری آنا 16 تیر 1399 خبرگزاری آنا 17 تیر 1399 خبرگزاری آنا 18 تیر 1399 خبرگزاری آنا 19 تیر 1399 خبرگزاری آنا 20 تیر 1399 خبرگزاری آنا 21 تیر 1399 خبرگزاری آنا 22 تیر 1399 خبرگزاری آنا 23 تیر 1399 خبرگزاری آنا 24 تیر 1399 خبرگزاری آنا 25 تیر 1399 
  ۱ دقیقه پیش    
بر اساس آخرین رتبه بندی بین المللی موسسه لایدن از 25 دانشگاه برتر جهان 13 مورد در کشور چین قراردارند.
  ۱ دقیقه پیش    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان گفت: طرح گفتگوی بین نسلی در مدارس به درستی اجرا نمی شود و هنوز فاصله زیادی بین والدین و فرزندان وجود دارد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: اساتید دانشگاه آمادگی کامل برای همکاری علمی با دولت و به ویژه مجلس جدید را دارند و پیشرفت کشور مستلزم به کارگیری نخبگان دانشگاهی در عرصه تصمیم سازی است.
  ۱ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی در راستای تحقق اهدافش، بیش از نیمی از بدهی های معوق از فدراسیون قبلی را پرداخت کرد.
  ۱ دقیقه پیش    
معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سیاستمداران ...
  ۱ دقیقه پیش    
دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در صفحه اینستاگرام خود مشکلات بازاریابی شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی دوره دانش افزایی با عنوان جریان شناسی فکری غرب زدگی در ایران را ویژه استادان این دانشگاه برگزار می کند.
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان مراکز فنی و حرفه ای آموزش و پرورش استان البرز در بازدید از امکانات مرکز آموزش سمای کرج با امضای تفاهم نامه همکاری برای ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان هنرستان های منطقه 3 این شهرستان توسط ...
  ۱۳ دقیقه پیش    
در حالیکه اعضای مستعفی نظام پزشکی کرج از استعفای هیئت رئیسه این نهاد خبر داده بودند رئیس نظام پزشکی کل کشور این موضوع را قویا تکذیب کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش    
رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: این مرکز در دوره شیوع کرونا موفق به تولید محصول خانه هوشمند شد و اکنون ساخت آن به مرحله نهایی رسیده است.
  ۱۳ دقیقه پیش    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: کارگاه آموزشی، توانمندسازی و دوره آموزشی مهارت مربیگری مهد و پیش دبستانی در حال برگزاری است.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سیدمحمد طباطبایی با حضور در منزل جمشید هاشم پور با این بازیگر پیشکسوت سینما دیدار کرد.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مجسمه یکی از معترضین سیاه پوستان به جای مجسمه یک تاجر برده در شهر بریستول انگلیس نصب شد.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری آنلاین بیستمین جشن سینمایی تلویزیونی حافظ یک تجربه جدید برای این رویداد هنری خواهد بود.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: جامعه ای که دارای نماد فرهنگی قوی نباشد، فرهنگ آن از بین می رود.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: دانشجویان طبق قانون کار با یکی از نرخ های 18، 14 و 12 درصد حق بیمه تأمین اجتماعی را با توجه به توانایی مالی خود پرداخت می کنند.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی موفق به افزایش تولید برگ و ترکیبات شیرین کننده موجود در برگ گیاه استویا شدند که منبعی طبیعی برای تولید شیرین کننده های جایگزین قند و شکر است.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از فرزندان برگزیده شاهد و ایثارگر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، معرفی شده به چهارمین جشنواره ملی ایثار با حضور مسئولان بنیاد شهید و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه در واحد اصفهان ...
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی آینده دانشگاه تهران از روز 8 شهریورماه آغاز می شود.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز در مسیر حرکت به سمت تجهیز خود به سلاح های هوشمند و نقطه زن گام های بلندی برداشته ایم.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی بانک مرکزی ضمن تشریح سیاست جدید این بانک برای مدیریت نقدینگی گفت: بانک مرکزی در نظر دارد 50هزار میلیارد تومان اوراق ودیعه منتشر کند که انتشار کل این مبلغ می تواند 14 واحد درصد رشد ...
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
هومن افاضلی رسماً به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی معرفی شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
823 کانون جنبش استادی ایران در نامه ای از رئیس سازمان بسیج مستضعفین برای حماسه سازی بسیج در رزمایش مواسات و همدلی در ایام کرونا تقدیر کردند.
  ۵۲ دقیقه پیش    
معاون صدای رسانه ملی و معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا در جلسه ای بر ارائه محتوای متناسب در رادیو برای ارتقای ایمنی و تقویت فرهنگ رانندگی تأکید کردند.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
جوان 18 ساله ای که به خاطر قیافه و اندام ریزش از سوی شاکیان لقب جوجه زورگیر گرفته است، در همان دقایق اولیه دستگیری در حالی به 14 فقره زورگیری های مخوف از شهروندان و عابران اعتراف کرد که مدعی است فریب ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
دانشجویان عضو تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد که به نمایندگی از واحدهای دانشگاهی استان فارس مقام قهرمانی کشور را کسب کرده بودند، تجلیل شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی دوومیدانی برنامه برگزاری رقابت های تور قاره ای را در سال 2020 اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت مبین وان کیش گفت: سرویس های ویدیویی و گیم از سرویس های جدیدی است که به این حوزه نیز ورود جدی کرده ایم زیرا این دو حوزه در دنیا درحال توسعه است و شرکت ها درآمدهایی بالایی از این دو بخش ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
برنامه دورهمی در روزهای پایانی هفته به گفتگو با سه چهره ورزشی، بازیگری و نیز پزشکی خواهد نشست.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
دهمین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما بر تعیین ساز و کاری مشخص و مدون برای آکران آنلاین فیلم ها و بازنگری در شیوه های حمایتی از آثار عرضه شده در سامانه های وی او دی تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از دیروز تا ظهر امروز را 2 هزار و 388نفر اعلام کرد و گفت: تا امروز 264هزار و 561نفر در کشور به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تهران تخلیه خوابگاه های این دانشگاه از امروز 25 تیرماه آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان لیگ دیدار تیم های پرسپولیس با فولاد خوزستان را 48 ساعت به تعویق انداخت.
  ۱ ساعت پیش    
کارمندان به دلیل قرار داشتن در معرض سطوح آلوده و ارباب رجوع بیش از سایرین در خطر ابتلا به کرونا قرار دارند بنابراین رعایت یک سری اصول پیشگیرانه از سوی این افراد امری ضروری است.
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی پیامی به مناسبت پنجمین سالگرد انعقاد برجام در صحفه اینستاگرامی خود منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک اندیشکده انگلیسی اذعان کرد که تعداد واقعی قربانیان برده داری نوین در این کشور 10 برابر بیش از تخمین های پیشین است و حدود 100 هزار نفر برآورد می شود.
  ۱ ساعت پیش    
پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح پیغام دوست هر روز یک آیه از قرآن کریم را به همراه ترجمه و توضیحی مختصر ارائه می کند.
  ۱ ساعت پیش    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: سردار سلیمانی نوار صوت و فیلم های مذاکره نیروها و ژنرال های آمریکایی در موصل با داعش را در اختیار داشت گفت که هر وقت بخواهید آن را منتشر می کنم.
  ۱ ساعت پیش    
ترم تابستان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به صورت مجازی برای دانشجویان کارشناسی برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
31 پروژه پژوهش و فناوری در سال 1398 در سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری (ساتع ) خاتمه یافت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس اعلام کرد که شبکه العربیه عربستان با رژیم صهیونیستی در نشر اکاذیب علیه مردم فلسطین همسو است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه فناوری اطلاعات، فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال مخالفت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس قهرمان تربیت شده اند و قهرمانی در وجودشان است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موضوع پرداخت جریمه مالی یک آقازاده معروف در حالی خبرساز شده است که این مجرم باید بالغ بر 5.2 میلیون دلار پرداخت کند اما نه تنها تاکنون این جریمه پرداخت نشده بلکه با نزدیک شدن به پایان مدت زمان حبس 5 ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) تهران به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
مهاجم جوان تیم استقلال تصمیم گرفته تا در پایان فصل از این تیم جدا شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تنها یک آرزو دارد؛ عمر طولانی. نه برای اینکه بیشتر زندگی کند و از بودن در این دنیا لذت ببرد بلکه برای اینکه بیشتر کتاب بخواند و هر روز به معلوماتش اضافه شود ...
  ۲ ساعت پیش    
مربی پیشین تیم ملی فوتبال گفت: کمیته انضباطی باید با مربیان غیرمتعهد که تیمشان را به بهانه واهی در میانه فصل رها می کنند، برخورد کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
این مطلب می کوشد در هفت پرده، ماجراهای یکی از معدود باشگاه های خصوصی فوتبال ایران را واکاوی کند؛ به این امید که مرور این شبهات در فرآیند گذار فوتبال ایران از مرحله مالکیت دولتی به کار بیاید.
  ۲ ساعت پیش    
پس از ماه ها تلاش برگزارکنندگان جشنواره سینمایی تلوراید ، سرانجام این جشنواره به دلیل افزایش شیوع کرونا لغو شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: حدود 100 دفتر نهاد نمایندگی رهبری در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور ایجاد و راه اندازی می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون والیبال مهلت تسویه حساب تیم های بدهکار و متقاضی حضور در لیگ برتر را برای دومین بار تمدید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی برگزار نشدن جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به واسطه شیوع کرونا، برنامه خیابان تئاتر ایران به عنوان جایگزین آن معرفی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
چهاردهمین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی مکث به ماجرای روستای نمونه ای در گیلان و دهیار آن اختصاص دارد.
  ۲ ساعت پیش    
مقامات ایالت تگزاس آمریکا به دلیل افزایش سریع تعداد جان باختگان کرونایی، کامیون های یخچال دار را آماده کرده اند تا با کمبود فضا برای نگهداری اجساد متوفیان مواجه نشوند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای شناسایی خانه های خالی 3 سامانه اطلاعاتی فعال خواهند شد، گفت: در طرح جدید مجلس برای اخذ مالیات از خانه های خالی شفافیت اقتصادی بیشتر شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راه اندازی دفتر نهاد در دانشگاه ها به عنوان نماد دین و معنویت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا استان تهران از درخواست تمدید محدودیت ها برای یک هفته دیگر خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر سابق انجمن علمی دانشجویی گروه مهندسی ماشین های کشاورزی دانشگاه تهران گفت: متأسفانه انجمن های علمی دانشجویی به اندازه کافی جدی گرفته نشده اند و به همین خاطر حمایت های مناسبی از آن ها صورت نمی ...
  ۲ ساعت پیش    
نویسنده سریال حکایت های کمال آغاز تولید فصل دوم این سریال را منوط به تصمیم مدیران تلویزیون دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: منتظر هستیم که نمایندگان مجلس یازدهم، مصوبه مجلس قبلی مبنی بر تشکیل وزارت بازرگانی را تعیین تکلیف کنند و رئیس جمهور بر اساس آن یک یا دو وزیر به مجلس معرفی کند.
  ۲ ساعت پیش    
برای حذف رسوبات آلی و معدنی در تالاب انزلی راهکارهای متنوعی از جمله بایوجمی وجود دارد که پس از بررسی های کارشناسانه روشی که برای تالاب اثربخش تر باشد انتخاب خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
سرمربی تیم منچسترسیتی نسبت به اعتراض های صورت گرفته در مورد بازگشت تیمش به لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعضای ناظر بر شورای پول و اعتبار را انتخاب کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به سه روز از انفجار و آتش سوزی مهیب در کشتی جنگی آمریکایی، این ناو همچنان در آتش می سوزد و علت آن هنوز مشخص نشده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: از مردادماه سال جاری حداقل دریافتی بازنشستگان 2 میلیون و 800 هزار تومان می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس باور سازمان بهداشت جهانی بهترین راه تشخیص بیماری کرونا تست های مولکولی است.
  ۳ ساعت پیش    
وحید عظیم نیا طی یادداشتی در روزنامه رسالت نوشت: اعتراف تاریخی روحانی در جلسه هیئت دولت - چهارشنبه 18 تیر 99 - هرچند دیرهنگام، اما به قدری مهم است که نمی شود و نباید به راحتی از کنار آن گذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
36 دانشگاه ایرانی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا در سال 2020 میلادی نظام رتبه بندی لایدن در جمع 1176 دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
ساختمان مجموعه تئاتر شهر از امروز، بیست و پنجم تیرماه با هدف ترغیب شهروندان برای استفاده از ماسک در روزهای کرونایی به پویش ملی من ماسک می زنم پیوست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
انیمیشن کوتاه خرچنگ ساخته شیوا صادق اسدی به همراه فیلم گرگم و گله می برم به کارگردانی امیرهوشنگ معین از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به هجدهمین جشنواره بین المللی انیمیشن هیروشیما 2020 ...
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان نظام پزشکی کشور گفت:بحث ما در مورد تعرفه های پزشکی شفاف است و تعرفه باید بر اساس واقعیت و طبق روش های معمول اقتصادی باشد.
  ۳ ساعت پیش    
افشین ملایی برای چهار سال سکان هدایت فدراسیون ورزش همگانی را برعهده گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: دولت هیچ برنامه ای برای تغییر وضعیت سهمیه بندی بنزین ندارد، ولی اگر مجلس تغییری اعمال کند باید از قانون اطاعت کنیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بازیکنان کرونایی تیم فوتبال استقلال بهبود پیدا کرده و از امروز در تمرینات این تیم شرکت خواهند کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون بوکس گفت: اختلافی با رئیس فدراسیون کاراته ندارم و قرار است به صورت مساوی از سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب استفاده کنیم.
  ۳ ساعت پیش    
گوشه ای از جنایت سه محکوم به اعدام که در حوادث آبان سال گذشته با آتش زدن بانک ها و مغازه ها باعث کشته و زخمی شدن بسیاری از زنان و کودکان بی گناه شدند را مشاهده می کنید.
  ۳ ساعت پیش    
نمرات زنان در مدرسه و دانشگاه هم تراز با مردان است، با این حال تعداد زنان فعال در حوزه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات نسبت به مردان در بسیاری از کشورها پایین تر است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در سامانه انتخاب محل آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل افزایش حقوق و مزایای سال 99 اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: بیماری کرونا هنوز هیچ داروی مؤثر و قابل اعتمادی در دنیا ندارد، اما خوشبختانه دو داروی رمدسیور و فاویپیراویر در برخی بیماران کرونایی اثربخش بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر گفت: این دانشگاه باید از طرح های فناورانه، کسب و کارهای نوین و مبتنی بر دانش بنیان مانند طرح های بازیافت زباله، کشاورزی نوین و ... حمایت کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح قانون اخذ مالیات از خانه های خالی موافقت کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد موضوع کمیل قاسمی برای تغییر مدال در حال بررسی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای تخصصی اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: مطالبات بازخرید سنوات کارکنان این دانشگاه با پیگیری و موافقت اداره کل امور اداری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صادق زیباکلام که تاکنون بارها در ارتباط با توافق هسته ای ایران موسوم به برجام مصاحبه و مناظره کرده است در گفتگو با خبرگزاری آنا تاکید کرد هرگز متن آن را نخوانده است!
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را انتخاب کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نشانه ها و عوارض بیماری کرونا تغییر در حس بویایی و از بین رفتن آن است و فرد مبتلا حتی پس از بهبودی نیز در بازیابی حس بویایی دچار مشکل می شود.
  ۴ ساعت پیش    
با وجود انصراف صاحبان شنای پروانه از اکران فیلمشان اما شواهد حکایت از ادامه نمایش عمومی آن در سینماها دارد هرچند که دلیل این قهر و آشتی های دوباره در عمل مشخص نیست.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ایران تسلیم زور و فشار از طرف قدرت های بزرگ به ویژه آمریکا نبوده و امروز هم تسلیم نخواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز گفت: سمینار تخصصی علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیری از خودکشی در شهرستان نی ریز برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشریات دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا به منظور تحقق سیاست گسترش دولت الکترونیک، صرفه جویی در هزینه ها، کمک به کاهش مصرف کاغذ و مدیریت سبز در دانشگاه، الکترونیکی شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر گفت: 11 هکتار از زمین های تحقیقاتی این دانشگاه برای نخستین باربرای کشت گندم اختصاص یافته که منجر به کسب درآمد 500 میلیون ریالی غیرشهریه ای کسب شده است.
  ۴ ساعت پیش    
امروزه با توجه به تغییر ساختار خانواده ه و تبدیل شکل آن به خانوده های هسته ای نقش پدر و مادر بیش از پیش در تربیت کودک حائز اهمیت است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مربی تیم پرسپولیس گفت: فوتبالی که ارائه می کنیم اقتصادی نیست و به دنبال بازی زیبا و بر پر گل هستیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سمینار بین المللی علمی- تخصصی تکواندو به صورت وبینار و با مشارکت مراکز معتبر بین المللی برگزار خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
شرکت مدرنا اعلام کرد با توجه به نتایج مثبت اخیر، به زودی وارد فاز نهایی تولید واکسن کرونا می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران آزمایشگاه حشره شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات موفق به ایجاد کندوی زنبور عسل در شیشه شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زمان بندی جدید آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) گروه علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی سال 1399 اعلام شد.
مشاهده نتایج بیشتر...