چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۵۸Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسابقات کشتی»

یافته   ۲ ساعت پیش    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : ورزشی کوهدشت قهرمان مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان آموزشگاه های لرستان شد. به گزارش یافته، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان که 29 دی برگزار شد، با برتری تیم کوهدشت پایان یافت. ...
معاون سیاسی، امنیتی استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان گلستان از تلاش نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت و اخلاق مداری در برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی کشور در گرگان قدر دانی کردند .
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش    
رئیس هیات کشتی شهرستان آبادان گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، مسابقات کشتی چند جانبه آزاد و فرنگی استان خوزستان در آبادان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم مازندران در مسابقات کشتی قهرمانی کشور تاکید کرد که به عنوان مربی تیم استانش حق اعتراض داشته اما حرفی از مهندسی کشتی احمد بذری و امیرحسین فیروزپور نزده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۰    
داریوش حضرت قلی زاده، پدیده مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور می گوید با شکست قهرمان جهان به خودباوری رسیده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: در شرایطی که تعداد زیادی از بزرگان کشتی از افت جایگاه کشتی تهران طی سال های اخیر انتقادات زیادی را علیه مسئولان هیات کشتی پایتخت مطرح کرده اند، اینبار نیز شاهد درگیری های شدید در جریان مسابقات این استان بودیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۴    
نکته عجیب مسابقات کشتی قهرمانی کشور، عدم دعوت از داوران باتجربه بود، موضوعی که منجر به ایجاد حاشیه های زیادی در این رقابت ها شد.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳    
برگزاری مسابقات کشتی انتخابی شهرستان نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد مسابقات کشتی آزاد و فرنگی انتخابی شهرستان در رده سنی نوجوانان جهت اعزام به مسابقات استانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی استان همدان با دفاع از عملکرد کشتی گیران اعزامی استان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: کسب سه نشان برنز از سوی جوانان آینده دار استان کارنامه قابل قبولی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۱    
فرنگی کاران خوزستان عناوین برتر مسابقات کشتی انتخابی جام تختی را از آن خود کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی عصر امروز با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف به اتمام رسید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مسابقات قهرمانی کشتی آزاد نونهالان (المپیاد استعدادهای برتر) استان خراسان جنوبی گرامیداشت شهدای مدافع حرم و شهید شاخص مرتضی بصیری پور به میزبانی شهرستان بشرویه با قهرمانی تیم کشتی مهد علم و فرهنگ، شهرستان بیرجند به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲    
بجنورد- مسابقات کشتی نونهالان خراسان شمالی در دو بخش کشتی آزاد و فرنگی با قهرمانی بجنورد به پایان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۷    
شهرستان طرقبه شاندیز برای اولین بار میزبان مسابقات کشتی با چوخه قهرمانی کشور خواهد بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه های جداگانه ای از تلاشهای استاندار گلستان و مدیرکل ورزش و جوانان این استان در برگزاری موفق مسابقات قهرمانی کشتی کشور در گرگان تقدیر کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب قهرمان المپیک 2004 با انتقاد از داوری های مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور، گفت که رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی نمی خواهند حقی ضایع شود اما فردی در فدراسیون اعمال نفوذ می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
با برگزاری مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی، نفرات برتر 5 وزن نخست مشخص شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
با پیشنهاد مربیان کشتی گیران شرکت کننده در رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی (مرحله دوم چرخه انتخابی) مسابقات در دو روز برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
داوران بین المللی پس از بازبینی فیلم فینال وزن 92 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور، تصمیم داوران و هیئت ژوری را تایید کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون کشتی قصد دارد جلسه ای را با حضور کشتی گیران و مربیان متخلف در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور تشکیل دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۲    
گرگان - ایرنا - علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی با ارسال لوحی به علی محمد زنگانه استاندار گلستان از میزبانی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در گرگان تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۰    
مسابقات کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان کشور بهمن ماه امسال به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۷    
مشهد- ایرنا- دبیر هیات کشتی خراسان رضوی گفت: مسابقات کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان کشور بهمن ماه امسال به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
داور کهگیلویه و بویراحمدی برای قضاوت در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور دعوت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
منتخبان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور از امروز به تمرینات تیم ملی اضافه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
باتوجه به نظر کارشناسان داوری در خصوص مبارزه فینال وزن 92 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور باید دید رای این مبارزه و نفر اول مسابقات تغییر خواهد کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور با وجود تمامی نتایج و اتفاقات امیدوارکننده برای متولیان کشتی با حواشی تأسف آوری در روزپایانی همراه بود. مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور جمعه شب بعد از سه روز مصاف مدعیان در گرگان به پایان رسید ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۹    
جمعه شب رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گرگان به پایان رسید تا پرونده مرحله اول انتخابی تیم ملی بسته شود. مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در شرایطی از سه شنبه تا جمعه در گرگان برگزار شد که این رقابت ها با توجه به حضور مدعیان و ملی پوشان در سطح بالایی برگزار شد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جلال رستمی از برگزاری مسابقات کشتی فرنگی جوانان استان با قهرمانی شهرستان ایلام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/گلستان مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در واکنش به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر معرفی به دستگاه قضایی گفت: در طول برگزاری مسابقات کشتی تعداد کل بازدیدکنندگان کمتر از 500 نفر بود.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور در گرگان واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیته فنی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور تاکید کرد که کشتی نگرفتن بازنده ها در گرگان بی احترامی به مسابقات و استان ها بود و ابراز امیدواری کرد که این به بدعتی در کشتی تبدیل نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات کشتی آزاد یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای آرمیده در گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا در خانه کشتی حمید سوریان در شهرری برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پس از برگزاری دیدار های فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در اوزان 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد، طرفداران کشتی گیران بازنده با ورود به محوطه تشک کشتی، نظم سالن را به هم ریختند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نوجوانان برتر فرنگی کار مسابقات دانش آموزی قم،جام گرامیداشت شهید علی لندی معرفی شدند.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قهرمانان 5 وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در گرگان مشخص شدند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حضور کشتی گیران مطرحی همچون رضا اطری، رحمان عموزاد، یدالله محبی نشان از این داشت هیچ استانی این مسابقات را دست کم نگرفته و برای همه حضور در این مسابقات را در درجه مهمی قرار داده تا جایی که کمیته فنی و سرمربی تیم ملی از اولین تا آخرین کشتی را به دقت تمام زیر نظر داشتند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۶    
شیر مادر و نان پدر حلالت ، خدا قوت پهلوان یا خسته نباشی دلاور ؛ انگار تماشای مسابقات کشتی بدون این عبارات برایمان معنایی ندارد؛
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان اولین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی با سطح کمی و کیفی بالایی در گرگان برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
رئیس هیئت کشتی استان همدان، گفت: کشتی گیران همدانی جایگاه چهارم مسابقات کشتی کشور را کسب کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس: مسابقات کشتی آزاد در 5 وزن دوم در حالی پیگیری شد که اواخر مسابقات درگیری هایی هم رخ داد که منجر به دخالت پلیس شد. پس از پایان مسابقه وزن 92 کیلوگرم بین امیرحسین فیروزپور و احمد بذری، زمانی که بذری فن زد و پیش افتاد ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور، با برتری تیم مازندران در شهر گرگان (جمعه24دی ماه)به پایان رسید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۵    
گرگان - ایرنا - ساعات پایانی مسابقات کشتی قهرمانی کشور با درگیری در سالن بدون تماشاگر امام خمینی (ره) گرگان میان کشتی گیران و تعدادی از طرفداران آن ها به حاشیه رفت و قهرمانی مقتدرانه مازندران، اجرای کم فنون اصیل، معرفی ستاره های جدید و دست کوتاه کشتی گیران گلستان از عنوان قهرمانی نادیده گرفته شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یدالله محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد درگیری شدیدی که بعد از مبارزه وزن 125 کیلوگرم بین او و سیدمهدی هاشمی در سالن ایجاد شد، اظهار داشت: این اصلاً به ما ربطی نداشت. دوستان تصور می کردند ما هم درگیر ماجرا شده ایم، در حالی که کشتی من و هاشمی مشکلی نداشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۵    
گرگان - ایرنا - روز سوم و پایانی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در گرگان با حاشیه هایی همراه بود که درگیری های به وجود آمده کشتی گیران و تعدادی از طرفداران آن ها با دخالت ماموران انتظامی و وساطت مسوولان حاضر در سالن به پایان رسید.