یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۴۵Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره ورزش و جوانان»

خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
پاکدل رئیس اداره ورزش و جوانان بیله سوار از کمک بیش از یکصدو20 میلیونی تومانی خیرین به ورزش بیله سوار خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: 37 درصد از هیات های ورزشی این شهرستان معادل 12 هیات هیچگونه ورزشکار سازمان یافته ای ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم گفت: جشنواره زیبایی اصیل اسبان فلات ایران به میزبانی شهرستان جهرم برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۴    
بمناسبت گرامی داشت هفته بسیج، یکشنبه هفتم آذرماه یک دوره مسابقه تنیس رومیزی با حضور فرزندان ذکور شهدا، جانبازان و آزادگان، حسین سجادی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قوچان و محمد شایگان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار و در پایان به نفرات برتر جوایزی نیز اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: تیم هیات کاراته این شهرستان در مسابقات قهرمانی آذربایجان غربی با کسب 42 مدال رنگارنگ به مقام دوم استانی رسید.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، در این دیدار دکتر انصاری رئیس اداره ورزش و جوانان گزارشی در خصوص فعالیت های این اداره و مشکلات امور ورزشی با دکتر جعفری سرپرست فرمانداری در میان گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۵    
رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت:با وجود حضور در تیم های ملی و افتخار آفرینی چندین ورزشکار فعال در رشته ورزشی سپک تاکرا در این شهرستان، ظرفیت مناسبی برای ایجاد و احداث خانه سپک تاکرا در این شهرستان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت:با وجود حضور در تیم های ملی و افتخار آفرینی چندین ورزشکار فعال در رشته ورزشی سپک تاکرا در این شهرستان، ظرفیت مناسبی برای ایجاد و احداث خانه سپک تاکرا در این شهرستان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر از اعزام ورزشکار اهری به مسابقات پارا آسیایی بحرین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۲    
ایسنا/زنجان رئیس اداره ورزش و جوانان طارم گفت: نبود مربی برای برخی از رشته های ورزشیُ از مشکلات حوزه ورزش در این شهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۶    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد مشکلات باشگاه ورزشی شهدای فریدونشهر توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات قهرمانی سپک تاکرای بانوان کشور از امروز، چهارشنبه در سالن حجاب این شهرستان آغاز شد و تا یازدهم آذر ادامه خواهد داشت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر میلاد محمدی بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان خارگ منصوب شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: بهاره سالخورده ورزشکار مستعد و فوتسالیست بندرگناوه به تیم فوتسال باشگاه "السویق" عمان که در لیگ برتر این کشور حضور دارد، پیوست. به گزارش فکرشهر از ایرنا، رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه اظهار داشت: این ورزشکار گناوه ای که در لیگ دسته دوم فوتسال کشور با تیم ایراندخت کنگان حضور د اشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با بیان اینکه "مسعود مصطفی جوکار" نایب قهرمان المپیک و مربی ملایری، طی حکمی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیروهای مسلح معرفی شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۹    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر از برگزاری همایش پیاده روی با خانواده به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خبر داد.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین بوشهر از برگزاری جلسه هم اندیشی در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ جلسه ی هم اندیشی مسئولین هیئت جم با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: 2 بانوی ملی پوش کوراش این شهرستان سهمیه بازی های آسیایی را کسب کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل از کلنگ زنی احداث بزرگترین مجموعه سوارکاری شمال استان اصفهان در آران و بیدگل خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۳    
به گواه پیشینه درخشان ورزش سوادکوه، آنچه امروز در عرصه قهرمانی از این منطقه استعداد خیز متصاعد می شود؛ هیچ شباهتی با گذشته پرافتخار ندارد ولی با اصراری بی دلیل مرد زحمتکش و پرسابقه ای چون احمدزاده رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه بر سر کار خود مانده و این اعتراض بخشی از اهالی ورزش و بخصوص قهرمانان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان مینودشت با حضور فرماندار و معاون فرماندار، جانشین فرماندهی ناحیه مقامت سپاه مینودشت، بخشدار مرکزی، اعضای شورای شهر ...
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۱    
مسئول جدید خانه جوان شهرستان آمل معرفی شد بر اساس پیشنهاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل و با موافقت و تائید فرمانداری ویژه ، حکم مسئول خانه جوان شهرستان به “مهیارکمانگری” اهداء شد. ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر در استان اردبیل از برگزاری مسابقات پرس سینه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: با اجرای سیاست های جدید دولت بخش مهمی از مشکل فراروی جوانان در امور مختلف از میان برداشته خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم از راهیبابی حبیب رنجبر جوجیتسوکار جهرمی عضو تیم ملی ایران برای حضور در المپیک ورزش های رزمی آمریکا خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: بندر گناوه در استان بوشهر میزبان مرحله دوم گروه یک مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی امیدهای کشور شد. به گزارش فکرشهر از ایرنا، رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه روز سه شنبه گفت: با انجام قرعه کشی مرحله دوم مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی رده سنی امید باشگاه های کشور ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: تمام هیأت های ورزشی در سطح شهرستان مکلف به کارگیری بانوان فعال در زمینه مدیریت ورزشی هستند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۴    
اتحادخبر: طی جلسه ای در روز پنجشنبه مورخه 27 آبان ماه با حضور کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و عبدالصاحب اقدسی رئیس هیئت کونگ فو احکام نفرات برتر مسابقات ممای به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی اهدا گردید.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از فعالیت استخرهای شنای شهرستان نهاوند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۶    
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: دیدار و نشست مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز به همراه رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان شرق شهرستان کرج و جوانمرد مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش آسارا با حجت الاسلام والمسلمین انصاری امام جمعه این بخش در این نشست مسائل مربوط به حوزه ورزش و [...]
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ دومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان اندیمشک با حضور سردار نعمت الله باقری جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)، سرگرد رضا باقری مسئول سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۰    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به همراه معاونت حوزه عمرانی و نماینده ورزش در بخش مرکزی از فضا های ورزشی و طرح های نیمه تمام روستا ها بازدید کردند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: غبار روبی گلزار شهدای روستای فرخ آباد شهرستان فردیس و ادای احترام به شهدا در اولین روز هفته بسیج با حضور حدادی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان، کولیوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس، رضاخانی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان پیشوا با فرمانده سپاه این شهرستان دیدار کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عصر امروز، در دومین روز هفته بسیج، پارسافر رئیس و بوربور معاون اداره ورزش وجوانان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۰    
رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: ورزشکاران مراغه ای با حضور در اداره انتقال خون در طرح نذر خون شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به درخشش ورزشکاران ملایری در مسابقات قهرمانی دو و میدانی دختران استان اشاره کرد و گفت: دختران ملایری با کسب 9 عنوان برتر در مسابقات قهرمانی دو و میدانی دختران استان که در راستای معرفی مستعدین این رشته ورزشی و انتخابی غرب کشور به میزبانی همدان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۰    
جوادخیابانی مجری ورزشی صداوسیما به همراه دکتر هادی نصیری رییس هیات فوتبال شهرستان ملارد ، رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد و اعضای شورای اسلامی شهر با حسین نخودکار نخبه ورزش فوتبال صفادشت در منزل او دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: 2 داور بین المللی مهابادی برای قضاوت در رقابت های کشتی قهرمانی ارتش های جهان دعوت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۴    
رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک گفت: ورزش بخش لیردف شهرستان جاسک رو به توسعه و گسترش است و شهرداری، بسیج و آموزش و پرورش یک ظرفیت خوب در این زمینه هستند و باید از سایر این ظرفیت ها در جهت رشد و اعتلای شاخصه های ورزشی در این بخش استفاده کنیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره ورزش و جوانان اندیمشک گفت: تیم امیدهای لرستان به عنوان تیم برتر گروه (د) لیگ معرفی و به عنوان سرگروه راهی مرحله بعد لیگ برتر کشتی فرنگی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: دونده مهابادی در مسابقات دو تریل ماده 10 کیلومتر به میزبانی گیلان به مقام نایب قهرمانی رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، سیدحمید سجادی در بدو ورود در فرودگاه رامسر مورد استقبال فرماندار و دیگر مسئولان محلی این شهرستان قرار گرفت و پیش از شرکت در سیمنار هم برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا به گلزار شهدای این شهر رفت . رئیس اداره ورزش و جوانان رامسر در آئین استقبال [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: تیم فوتبال زاگرس مهاباد امروز مقابل آینده سازان نقده به میدان می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اندیمشک - ایرنا - رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اندیمشک گفت: دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه های کشتی کشور در گروه (د)، به میزبانی تیم سازین سعید اندیمشک فردا (جمعه) در سالن 2 هزار و 500 نفری شهید سروندی اندیمشک برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم از حضور دختر والیبالیست جهرمی در اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: سرانه ورزشی این شهرستان 86 صدم مترمربع است که شاخص فعلی امسال با شتاب در تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی ارتقا خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم گفت: محمد دلیر عنوان نائب قهرمانی مسابقات پاراترای اتلون قهرمانی کشور را از آن خود کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوه گفت: بهبود کیفیت و نگهداری زمین چمن ورزشگاه شهید چمران در این شهرستان به عنوان مکان تمرین تیم های حاضر ساوه در لیگ های کشوری نیازمند کاور است و رایزنی با وزارت ورزش و جوانان در این راستا انجام شده است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۶    
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: بازدید رضاخانی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان البرز به همراه کولیوند رئیس اداره ورزش و جوانان و نوبخت رئیس هیئت ورزش روستایی شهرستان فردیس از روستای فرخ آباد جهت جانمایی محل برگزاری جشنواره های نوروزی دا و حرکت و برکت
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان اهر گفت: روستاهای اهر از حداقل امکانات ورزشی محروم هستند.