شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۱۴Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش بانوان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۷    
اراک - ایرنا - روسای هیات های ورزشی زنان، بانوان مدیر و نخبگان ورزشی استان مرکزی روز جمعه در نشستی با معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مطالبات، دیدگاه ها، مشکلات و ایده های خود را متناسب با رشته ورزشی و فرصت ها و چالش های پیش رو مطرح کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت:بانوان ورزشکار با اتکا به مهارت بالا و پرورش استعدادهای ورزشی در رقابت های ملی و بین المللی می درخشند که این مهم سرمایه با ارزشی برای ایران اسلامی است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سجادی گفت: بازنگری در ورزش بانوان یکی از برنامه های مهم وزارت ورزش و جوانان دولت سیزدهم است و تلاش می شود این بخش به صورت مستقل و بدون دخالت ورزش آقایان فعالیت خود را ادامه دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۱    
امام جمعه شهر دهدشت در دیدار جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سرمایه گذاری در ورزش اسراف نیست،سرمایه گذاری برای آینده است گفت:شهر دهدشت فاقد پارک بانوان است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/یزد مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد توسعه ورزش بانوان در جامعه را یک ضرورت خواند و بر توجه ویژه به آن تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت ورزش همگانی و نقش آن در ورزش قهرمانی گفت: اولویت و سیاست اصلی استان توجه و توسعه ورزش همگانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۱    
ورزش بانوان پیش زمینه ای برای ارتقای سلامت ، نشاط و شادابی در خانواده و جامعه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰    
اراک - ایرنا - ورزش بانوان استان مرکزی در سال های اخیر در میادین داخلی و بین المللی خوش درخشیده و قهرمانان رشته های گوناگون سوای کسب مدال های رنگین و تلاش خستگی ناپذیر؛ در جریان سفر وزیر ورزش و جوانان به این استان، حرف های ناگفته ای دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۶    
کارشناس ورزشی حوزه بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: برای فعالیت های ورزشی در فضاهای باز نیاز به زیرساخت های لازم داریم که متاسفانه اقدامی نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان این که توسعه کشور به سلامتی و شادابی بانوان بستگی دارد، از ایجاد یک کارگروه ویژه برای ورزش بانوان در شورای ورزش استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: ضروری است اعتبارات ویژه ای جهت فعالیت و ایجاد مکان های ورزشی ویژه بانوان در استان در نظر گرفته شود و امکانات و زیرساخت های ورزشی ویژه آن ها نیز افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۱    
کتایون خسرویار سرمربی سابق تیم ملی فوتبال جوانان دختر ایران و اولین بانوی ایرانی که موفق به کسب گواهینامه مربیگری A فیفا گردید در گفتگو با برنا عنوان کرد: ورزش بانوان در استان های شمالی جایگاه ویژه ای دارد که با تاریخ و فرهنگ مردمان این مناطق گره خورده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حشمت الله امان الهی گفت: توجه به ورزش پایه ،ورزش همگانی ،ورزش روستایی و ورزش بانوان و بحث آموزش ازاهداف ورزش وجوانان استان است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، نرگس کشاورز رشید رئیس سابق هیئت تیراندازی استان البرز و مشاور رئیس فدراسیون تیراندازی، داور و مربی با برنامه صبح و گفتگو به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست امور اجرایی فدراسیون ورزش های زورخانه ای گفت: امور ورزش بانوان وزارت ورزش در دولت قبل مخالفت خود را با حضور بانوان در ورزش های زورخانه ای اعلام کرده اما هنوز این موضوع قطعی نیست و اختلاف نظرهای زیادی وجود دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، نشست سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، با رییس و اعضای هیات رییسه فدراسیون وزنه برداری با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، کلهر سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان استان همدان گفت: بانوی وزنه برداری شهرستان نهاوند از توابع این استان برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا، به اردوی تیم ملی بانوان کشور دعوت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
ایسنا/اردبیل معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: رغبت و انگیزه در بانوان شاغل برای ورزش همگانی و عمومی بسیار پایین و کمتر از سال های گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰    
اردبیل- معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در سفر رئیس جمهور مطالبه اصلی بانوان استان اردبیل در حوزه ورزش ساخت مجتمع ویژه ورزشی بانوان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴    
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: سلامت روح از سلامتی جسم نشات می گیرد، در نتیجه هر فرد با ورزش به سلامتی جسم و روح خود کمک کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷    
همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی، با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، مدیرکل، معاونین و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فجر استان فارس ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۲:۵۷    
همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی، با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، مدیرکل، معاونین و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و مسئول بسیج ورزشکاران سپاه فجر استان فارس ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: قصد داریم در موضوع هایی از جمله تغذیه سالم و واکسیناسیون و مقابله با باورهای غلطی که در خصوص واکسیناسیون در جامعه وجود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس ورزش بانوان موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش از برگزاری 22 برنامه در هفته تربیت بدنی در کیش خبر داد.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سابق وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اختلاف میان ورزش زنان و مردان، گفت: در دنیا بارها شاهد تبعیض و ناعدالتی ورزشی بوده ایم و زنان در مسیر موفقیت با سختی های بیشتری روبرو می شوند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۷    
طی مراسمی از بانوان دارای حجاب برتر در ورزش بانوان فارس و همچنین از جمعی خانواده های شهدا و ایثارگر ورزش این استان تجلیل به عمل آمد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره فرهنگی، ورزشی ویژه بانوان شاغل دستگاه های دولتی امروز سه شنبه 27 مهرماه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش زیر نظر معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وبینار نواب رئیس بانوان هیات های استانی سراسر کشور امروز (سه شبنه) با حضور دکتر مهین فرهادی زاد و به ریاست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۲    
معاون امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: تاکنون 13 هزار و 936 ورزشکار زن در استان ساماندهی و بیمه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون توسعه ورزش بانوان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: طرح های ملی سلامت بانوان با ورزش (سبا) و ورزش های تطبیقی محله محور در پارک ائل گولی و ائل باغی تبریز اجرا می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، نرگس کشاورز رشید رئیس سابق هیئت تیراندازی استان تهران، مشاور رئیس فدراسیون تیراندازی، داور و مربی با برنامه صبح و گفتگو به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مصاحبه تلفنی کرد. ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه صفاراستگو از نبود حمایت های لازم از فوتبال بانوان سخن گفت و افزود: در این سال ها با وجود استعداد های فراوان بانوان در سطح استان فارس، اما مسئولین این حوزه هیچگونه حمایتی نکردند به نحوی که تمام بازیکنان ملی پوش از شیراز رفتند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر ورزش گفت: برنامه ویژه ای برای توسعه ورزش بانوان داریم و در عین حال 500 نقطه در شهرها و کلانشهرهای به منظور توسعه ورزش همگانی در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر قزوین گفت: مجموعه مدیریت شهری قزوین باید با دقت و درک صحیح از وضعیت ورزش بانوان شهر و برنامه ریزی خوب حمایت از ورزشکاران در سطوح مختلف را در دستور کار قرار دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مریم کاظمی پور به عنوان سرپرست معاونت ورزش بانوان انتخاب و معرفی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مسئولین استانی زنگ روز ملی پارالمپیک در مدارس استثنایی استان قم نواخته شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، مراسم گرامیداشت روز ملی پارالمپیک با حضور عنبری معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان، فلاح کارشناس اداره کل ورزش و جوانان استان قم ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در بازدید با رئیس قوه قضائیه رسیدگی به امور جوانان و پیگیری و مطالبات و خواسته های به حق این قشر را یکی از مأموریت های اصلی این وزارتخانه عنوان کرد و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
راه اندازی کمپینی با نام #حال-خوب-دسته-جمعی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، بازآفرینی عمیقی از مفهوم ورزش همگانی را در خود دارد که نگرانی های رییس جمهور محترم را نیز مبنی بر توسعه ورزش همگانی و ترغیب خانواده ها با هدف ارتقا سطح سلامتی و نشاط اجتماعی به ویژه حوزه ورزش بانوان را در بر می گیرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۴    
اتحادخبر- ساناز دانشگر: مریم حیدری قهرمان مسابقات رشته ورزشی کراسفیت بانوان در سال 1400 در استان بوشهر است. وی مربی بدنسازی و 18 سال سابقه ورزشی دارد. او در گفتگو با اتحاد خبر به رشته ورزشی کراسفیت، فیتنس، بدنسازی، بانوان ورزشکار، سختی های ورزش، باشگاه داری و .. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در دولت سیزدهم گفت: در دولت سیزدهم اداره ورزش بانوان را به خودشان می سپاریم، امیدوارم بتوانیم ورزش بانوان را به استقلال لازم برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: در 6 ماهه نخست سال 1400 هجری شمسی، 27 هزار ورزشکار زن و مرد در رشته های مختلف در این استان جذب و سازماندهی شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در هفتمین نشست شورای معاونین، کاظمی پور را به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان معرفی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: حال ورزش بانوان خوب است و زحمات زیادی در این حوزه در گذشته کشیده شده است و ما در آینده نیز هدفمند در این مسیر حرکت خواهیم کرد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵    
وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش بانوان در دولت جدید با حفظ ارزش های اسلامی مورد توجه خواهد بود./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سجادی وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در حکمی سرپرست جدید معاونت ورزش بانوان و سرپرست خبرگزاری برنا را معرفی کرد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰    
مریم کاظمی پور سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و جایگزین مهین فرهادی زاد شد. او پیش تر نایب رییس فدراسیون تیروکمان بوده است.