چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۳۲Oct 2020 28

جدیدترین‌های «ورزش بانوان»

تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سیدعلی جزایری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز با معاونت امور بانوان اداره کل ورزش در خصوص حمایت از ورزش بانوان شهر اهواز دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۶    
رییس کمیته روابط عمومی انجمن او-اسپرت کشور گفت: ورزش بانوان با چالش ها و محدودیت هایی در جامعه رو برو است و در صورتی که دولت ها در راستای رفع این موانع تلاش کنند شاهد جامعه ای پویا تر و سالم تر خواهیم شد چرا که زنان علاوه بر اینکه نیمی از جامعه هستند نقشی تربیتی در هر جامعی را نیز ایفا می کنند.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست مشترک دکتر نصراله سجادی مشاور عالی رییس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک 2020 توکیو،دکتر فرهادی زاد معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان،دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی و خانم الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تیراندازی صبح امروز در محل کمیته ملی المپیک برگکزار شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از بانوان شهر اراک گفت: از مسئولین انتظار می رود تدبیری بیندیشند که فضا برای ورزش بانوان در پارک بانوان فراهم شود تا زمینه را برای عده ای سودجو و افرادی که می خواهند ولنگاری فرهنگی را در جامعه اسلامی ترویج دهند فراهم نباشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: طرح ساختار قامتی بانوان روستایی برای افزایش آگاهی بانوان نسبت به وضعیت قامتی خود و اصلاح عادت های حرکتی شغلی و روزانه خود انجام می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
برایم برقی ندارد با چه مربی کار می کنم، هدفم موفیت تیم است مردم نیوز : زهرا یزدانی، عضو مازندرانی تیم ملی کشتی آلیش بانوان، درباره شروع اردوهای تیم ملی پس از وقفه ای 8 ماهه اظهار کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۶    
مسئول توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: رشته تکواندو یکی از رشته های مورد استقبال بانوان در استان است، بطوریکه در رشته تکواندو 1800ورزشکار داریم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود تمامی کم توجهی ها به حوزه ورزش بانوان ایران، تیم فوتسال زنان ایران، طی پنج سال اخیر دوبار موفق به کسب عنوان قهرمانی آسیا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۵    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: ورزش بانوان برای رشد و ارتقای این قشر در جامعه باید مورد حمایت قرار گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه جوانمردی و دیانت از خصلت های ویژه ورزش پهلوانی است، گفت: باید محیطی امن و مناسب برای ورزش بانوان در استان فراهم شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱    
حضور زنان د ر عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصاد ی، سیاسی، علمی و حتی ورزشی، نشان می د هد د یگر چون گذشته تفاوت زیاد ی میان زن و مرد نیست و شعار برابری د ر شرف محقق شد ن است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۶    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: بی شک امروز یکی از مهمترین دغدغه های ما موضوع توجه ویژه به ورزش بانوان است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۶    
سرپرست حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از مدیران دستگاه های دولتی خواست که نگاه ویژه ای به ورزش بانوان داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱    
سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵    
در هفته تربیت بدنی ملی پوشان و مدیران ورزش بانوان مشهد مشکلات و خواسته های خود را با مدیریت ورزش استان در میان گذاشتند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۶    
نیک سرشت معاون توسعه ورزش بانوان استان؛ زنگ ورزش بانوان گرامیداشت هفته سلامت بانوان و هفته تربیت بدنی و ورزش درادارات هر روز ساعت 9 صبح به صدا در خواهد آمد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش با حضور دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونین وزارت ورزش وجوانان در اکادمی ملی المپیک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵    
معاون امور بانوان وزارت ورزش: رشد ورزش در بین بانوان سلامت و نشاط را در سطح کلان و جامعه به همراه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سومین پویش ارتقای نشاط و سلامت زنان در ورزش با حضور معاونان وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی علی نژاد ، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم هفته تربیت بدنی در جمع خبرنگاران اظهاراتی داشت که در ادامه مهم ترین بخش های آن را می خوانید: ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدواریم شرایط کرونا اجازه دهد تا بانوان ورزشکار سهمیه های دیگر را هم کسب کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی و با حضور مدیر کل ،معاونین ،رئیس و اعضای هیات رزمی استان از برترینهای حوزه ورزش و معنویت در بخش ورزش بانوان هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: نشستن طولانی مدت می تواند عوارض زیادی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سومین پویش ملی ارتقای نشاط و سلامت زنان و دختران با ورزش امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
جلسه نایب رئیس بانوان هیئت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی با معاون ورزش بانوان این استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی، نشست صمیمانه اسلامی، نایب رئیس بانوان هیئت خراسان رضوی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول ورزش بانوان استان کرمانشاه گفت: بزودی طرح قامت سنجی زنان در 35 روستای استان اجرایی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های ناشنوایان : تلاش کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه به حضور بانوان ورزش کار ناشنوا از هر کشور با رویکرد توسعه ورزش و شرکت در فعالیتهای ورزش ی و امور مدیریتی میباشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان، نداشتن حامی مالی را مهم ترین مشکل ورزش بانوان دانست و گفت: تلاش داریم طی مذاکره با باشگاه های مختلف زمینه جذب اسپانسر برای حمایت از ورزش بانوان را فراهم کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۷    
طی حکمی به امضای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،خدیجه مهرابی بعنوان سرپرست گروه ورزش بانوان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۸    
به مناسبت روز جهانی عصای سفید از نایب رئیس بانوان هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد که از نابینایان هست، تجلیل بعمل آمد. مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه ازاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان این اداره کل به مناسبت روز جهانی عصای سفید با حضور در شرکت آبفای استان ضمن دیدار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: بانوان کرمان علی رغم اینکه امکانات محدودتری نسبت به آقایان در اختیار دارند، در حوزه ورزش قهرمانی توانمندتر عمل کرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاونت ورزش بانوان سازمان شهرداری، نایب رییس بانوان فدراسیون، دبیر و مشاور عالی فدراسیون و همچنین معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران دیدار مهمی در فدراسیون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش با مسئولان فدراسیون ووشو و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان این رشته دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزش هوازی بر سیستم قلبی و عروقی بدن تاثیر می گذارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: خانه های ورزش روستایی سه روز در هفته برای حضور بانوان اختصاص داده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۳    
سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت:انجمن هیاتهای ورزشی استان و زیر نظر فدراسیون به صورت مجازی برای ورزشکاران خود در رده سنی بالای 18 سال و زیر 18سال اردوی متبوع برگزار نمود.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۴    
اعتدال؛ در این نشست که از ساعت 15 تا 19 بطول انجامید دکتر مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ،خانم دکتر مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان و دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به همراه اعضای هیات اجرایی و تعدادی از روسای فدراسیون های دعوت شده در سالن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان ایلام، گفت: طرح ملی سنجش قامت زنان و دختران روستایی پایان دی ماه سال جاری ادامه دارد و بیش از 18 روستا و حدود 1200 نفر از زنان و دختران استان را پوشش می دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۳    
سرپرست معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت :ملیکا برون از ورزشکاران و قهرمانان کاناپلو بانوان استان و کشور میباشد که در این روزها در حال تمرینات با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون توسعه ورزش بانوان ایلام گفت: وضعیت ورزش بانوان ایلام در برخی از شاخصها از جمله کسب مدال و افتخار آفرینی تحت عنوان شاخص قهرمانی از میانگینهای کشوری نیز بالاتر است..
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان ایلام گفت: سرانه ورزشی استان 91 صدم مترمربع و سرانه ورزشی متعلق به اداره کل ورزش و جوانان 67 صدم مترمربع و سهم زنان از فضای اختصاصی تنها یک صدم درصد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش تیم والیبال سایپا گفت: سال گذشته، اولین باری بود که در خدمت تیم والیبال بانوان سایپا بودم و با پیراهن تیم توانستم قهرمانی رقابت های لیگ را در کارنامهٔ خودم و باشگاه سایپا ثبت کنم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۱    
مسئولان ورزش شهرجهانی یزد در روز جهانی پیاده روی به پیاده روی در بافت تاریخی پرداختند. به مناسبت 13 مهر روز جهانی پیاده روی ، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه مصطفی فاطمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۲    
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی منوط به رعایت نکات بهداشتی منجر به سلامتی، شادی و نشاط ورزشکاران می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان درباره بی حرکتی و در نتیجه ناهنجاری قامتی گفت: کم تحرکی علاوه بر بانوان که ناهنجاری قامتی ایجاد کرده است، مردان نیز به این مشکل مبتلا شده اند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نیک سرشت معاون توسعه ورزش بانوان استان ایلام گفت: در کنار محدودیت های کرونایی مردم باید به فکر سلامت خود باشند وبرنامه های ورزشی در خانه ها و جاهای دیگر برای مبارزه با کم تحرکی وچاقی افراد پیگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۳:۴۶    
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش درباره وضعیت بانوان دو و میدانی کار توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مرحله چهارم کارگاه تخصصی ناهنجاری های قامتی زنان روستایی و عشایری برگزار شد.