یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۲۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش بانوان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه مرادی معاونت توسعه ورزش بانوان استان خبر داد: سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور بهمن ماه برگزار می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره لباس بازیکنان تیم ملی ژیمناستیک بانوان عنوان کرد: حضور ورزشکاران ژیمناستیک بانوان ما در عرصه های بین المللی، با توجه به نوع فعالیت ها و پوششی که مد نظر نهادهای بین المللی ورزشی است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، مراسم رونمایی از طرح های ملی بهار 1400 فدراسیون ورزشهای همگانی با عنوان بهار تندرستی امروز دوشنبه با حضوراحمد دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با تاکید برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت مناسب برای بانوان به منظور پرداختن به ورزش، اظهار داشت: اگر رشته ها و تمرینات ورزشی متناسب با فعالیت های دختران طراحی شود، مشارکت بانوان در رویدادها بیشتر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۰    
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره شرایط بانوان ملی پوشان فوتبال کشورمان توضیحاتی را بیان کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، مراسم رونمایی از طرح های فدراسیون ورزش های همگانی بعدازظهر امروز دوشنبه در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تاکید بر اینکه با دست خالی نمی شود ورزش را بین مردم همگانی کرد گفت: مجلس و دولت باید به کمک فدراسیون ورزش های همگانی بیایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۱    
از سوی هیات بیماران خاص و پیوند اعضا، به مناسبت روز جهانی تالاسمی و روز ملی خلیج فارس و با شعار اهدای خون و اهدای زندگی یک دوره مسابقه چالش نقاشی با همکاری اداره ورزش و جوانان و معاونت توسعه امور ورزش بانوان در شهرستان بندرعباس برگزارشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک گفت: سالن ورزشی شهید قدیمی کهریزک به عنوان سالن ویژه ورزش بانوان اختصاص یافت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت:طرح های توسعه ای ورزش بانوان با موفقیت انجام شده و با همت و جدیت مدیران استانی برنامه های سال جاری هم به خوبی پیش خواهد رفت .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۳    
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: انجام عادت های نادرست روزانه باعث به وجود آمدن ناهنجاری های ساختار قامتی خواهد شد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2012 لندن که حاصل آن سه مدال برای ایران و آغاز دوران درخشان زهرا نعمتی و ساره جوانمردی در پارالمپیک بود
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2008 پکن که با حضور ورزشکاران زن ایران در سه رشته اما بدون کسب مدال در این رویداد همراه شد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2004 آتن دومین مدال تاریخ خود را از پارالمپیک کسب کرد و این مدال توسط اعظم خدایاری در دوومیدانی به دست آمد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۳۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2000 سیدنی که به کسب اولین مدال تاریخ ورزش زنان ایران در پارالمپیک در تیراندازی و توسط نیره عاکف انجامید
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1992 بارسلون که مصادف با نخستین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1996 آتلانتا در ایالات متحده که دومین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود و ایران همانند دوره قبل تنها در یک رشته در آن شرکت کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از جلسات متعدد دکتر امیری خراسانی رییس فدراسیون با معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، معاونت توسعه ورزش بانوان و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی به زودی اتوبوس سلامت در مناطق روستایی و عشایری به حرکت درمی آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، از حضور داور بین المللی تنیس روی میز استان به عنوان تنها داور اعزامی ایران به رقابت های انتخابی پارالمپیک توکیو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۸    
رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: نخستین سالن تخصصی ورزش بانوان فدهنگی با اعتبار 200 میلیون تومان در گنبدکاووس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- سرپرست تیم تنیس روی میز وچان کردستان گفت: هم اکنون بازیکنان ما با کمترین امکانات در جمع چهار قدرت برتر ایران هستند و بدون شک حمایت ویژه از ورزش بانوان نتایج بزرگی برای استان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره ورزش و جوانان یزد، با اشاره به به برنامه های توسعه ای این اداره کل برای ورزش بانوان در سال 1400، گفت: حمایت ویژه از دعوت شدگان به اردوهای تیم ملی و قهرمانانی که در آستانه کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک هستند از جمله برنامه های شاخص ورزش و جوانان یزد در سال جاری است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم افزایی توسعه ورزش بانوان روستایی و عشایر با حضور معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ، مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی وزارت ورزش ، رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و ... برگزار شد.
برنامه "ایراندخت" با دکتر مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با مهمترین اتفاقات ورزشی بانوان در سال 1400 گفتگویی انجام داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه تخصصی هیأت تیراندازی استان به ریاست بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضوری فیروزی معاون ورزشی و جاویدان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل و اعضای هیئت رئیسه این هیأت ورزشی روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه 1400 در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست تیم فوتسال بانوان صنعت مس رفسنجان با بیان اینکه حق این تیم در صعود به لیگ برتر پایمال شده است از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست فکری به حال ورزش بانوان کنند تا بوسیله ورزش به ویژه فوتبال برای کشور افتخارآفرینی کسب شود.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام تیم فوتسال مس رفسنجان با اعتراض شدید به ریاست سازمان لیگ فوتسال معتقد است ایشان هیچ علاقه ای به پیشرفت ورزش بانوان ندارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان و مسئول تربیت بدنی شرکت فولاد آلیاژی ایران_یزد بر حمایت و پشتیبانی پررنگ شرکت فولاد آلیاژی از تیم های ورزشی تاکید شد. ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۶    
اقبال، سرمربی تیم بدمینتون شهید فخار مشهد در گفت وگو با مشهد فوری گفت : علت کم بودن قهرمانی بانوان نسبت به آقایان، نبود اسپانسر است، آقایان به علت نوع پوشش راحت تر اسپانسر می گیرند مشکل اساسی ما در مسابقات و حتی قهرمانی ها این است که باید اسپانسر داشته باشیم و خود آن باعث می شود بتوانیم در شرایط ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان گفت : به رشته های المپیکی، پارالمپیکی و رشته هایی که قابلیت حضور در میادین بزرگ بین المللی دارند در دو بخش زنان ومردان اعتبار ویژه ای توسط وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
جلسه تخصصی هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان به ریاست بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضوری فیروزی معاون ورزشی و جاویدان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل و اعضای هیئت رئیسه این هیأت ورزشی روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه 1400 در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان یزد، سعید ابوطالبی را بعنوان رئیس جدید این هیات انتخاب کرد. مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان یزد با حضور مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزش در ماه رمضان باید با اصول انجام شود و کسانی که به اصول درست آن توجه ندارند، نباید در این ایام ورزش کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان از آغاز مجدد مراحل ساخت خانه ورزش و سالن اختصاصی ورزش بانوان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۲    
زاهدان- ایرنا- معاون توسعه امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هفت هزار زن ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی در این استان فعالیت داشتند که با توجه به شیوع ویروس کرونا حضور این ورزشکاران بسیار کاهش یافته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۵    
به دنبال طرح گسترش سایت ورزشی و فرهنگی بانوان الحاق زمین چمن بوستان ملت به سایت ورزش بانوان رقم می خورد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نرگس معدنی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با افزایش زمینه و فرصت مشارکت خانواده ها و براساس علائق و توانایی نصیرن، جذب حداکثری بانوان به ورزش همگانی را مد نظر داریم. نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان تهران از اهداف مهم ورزش بانوان در سال 1400 را [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مسئله ورزش بانوان یک موضوع مهم در عصر حاضر است که نهادها و سازمان ها باید بیش ازپیش به نیاز بانوان در خصوص ورزش که یکی از سه اصل مهم مقام معظم رهبری در جمله ی معروف تهذیب، تحصیل و ورزش است توجه و حمایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزش یکی از راه های مقاوم کردن بدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس هیات دو و میدانی اصفهان گفت: حمایت بیشتر از تیم ها و ورزش بانوان از جمله اولویت های این هیات با هدف بهبود مقام ها و افتخارات در سال جاری خواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۸    
طی سال های اخیر، ورزش بانوان در منطقه 21 پیشرفت خوب و چشمگیری داشته است. در کنار رشته هایی مانند فوتبال و فوتسال و بسکتبال این پیشرفت در رشته والیبال ملموس تر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: خوزستان دارای تنوع قومیتی است و همین می تواند فرصت خوبی برای فعالیت در رشته های مختلف بانوان از جمله وزنه برداری و پیشرفت ورزش بانوان خوزستان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: مجوز فعالیت بانوان در رشته مبارزه در قفس صادر نشده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تنیس بانوان بازدید کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۱    
نخستین نشست تخصصی مسئولین ورزش بانوان شهرستان های شرق استان هرمزگان در شهرستان میناب برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۶    
وبینار جاویدان معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با کارشناسان ورزش بانوان شهرستان های استان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶    
دومین جلسه نواب رئیس هیأتهای ورزشی با مدیرکل ورزش و جوانان و معاون ورزش بانوان روز چهارشنبه 18 فروردین ماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۴۶    
جلسه تبیین برنامه های سال 1400 و تجلیل از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان، با حضور حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان ،مهناز هزاری معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی،محسن قطبی معاون توسعه امور ورزش ،مهدی قناد سرپرست معاونت امور جوانان ،سیده اعظم اسلامی معاون ورزش بانوان ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
پیراهن تیم فوتسال بانوان،هیات کهگیلویه برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور با حضور فرماندار،شهردار و کادر فنی تیم رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در فدراسیون شطرنج از محل مسابقات بازدید کرد.